Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W oddali, na horyzoncie widać czasem statki. Nie przypominają one jednak niczego co znamy z gry, niektórzy mówią, że mogą być to statki wojskowe.

Najnowsze informacje

U R* ewidentnie coś się popsuło. Odejście czołowych pracowników, brak informacji o nowym GTA, zbugowane sieciowe tryby pełne cheaterów i... wieczne dojenie fanów na mikrotransakcjach (nazywajmy rzeczy po imieniu).

 

Na szczęście powrócił temat Everywhere!

Premiera Everywhere coraz bliżej? Na to wygląda!

Leslie Benzies, a więc były prezes Rockstar North i osoba, która jest odpowiedzialna za olbrzymi sukces serii Grand Theft Auto jakiś czas temu opuścił szeregi Rockstara (przy okazji pozywając T2), aby założyć własne studio i rozpocząć prace nad nową grą, a zarazem wielkim konkurentem dla GTA o nazwie "Everywhere".

 

Jak donosi The Telegraph, Leslie zebrał odpowiednie fundusze (~32 mln funtów) na przygotowanie gry, zyskując przy tym sponsora w postaci chińskiego NetEase.

 

Wygląda na to, że Everywhere zadebiutuje na rynku w niedalekiej przyszłości i są to świetne wieści z co najmniej dwóch powodów.

Po pierwsze – na rynku wreszcie pojawi się godny konkurent dla serii GTA, a więc R* i T2 będą zmuszone zareagować.

Po drugie – jeśli R* i T2 zaślepieni zyskami i "dojeniem" GTA Online i Red Dead Online jednak nie zareagują, my, jako gracze, otrzymamy świetną alternatywę. 

 

I nie, nie boimy się tego typu stwierdzeń, ponieważ w projekcie, oprócz samego Benziesa, biorą udział byli pracownicy R*, którzy byli zaangażowani w tworzenie Grand Theft Auto V.

Patrząc więc na historię, to po prostu nie może się nie udać. 
 


Naucz się tworzyć profesjonalne strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

Sprawdź: MMC School 

r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 36
x-KING dodano: 29.09.2020, 09:37
Fajna nazwa tego projektu, może wyjdzie z tego jakaś fajna, przyziemna i normalna gierka bez tego całego futuryzmu, który narzuca własny klimat, oby...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Crrooss dodano: 29.09.2020, 19:39
Straciłem zaufanie do R*, GTA Online dosłownie ich zniszczyło. Jeszcze niedawno co gra to hit (GTA IV, RDR, Max Payne 3, Midnight Club LA, GTA V, RDR II), teraz są obiektem memów, jak niedawno Fallout 76 czy No Man's Sky w chwili premiery. Ostatnie nadzieje pokładam właśnie w projekcie Lesliego Benziesa, chociaż rozsądek podpowiada, że ciężko mu będzie stworzyć coś przełomowego. Obecnie gry pochłaniają kosmiczne kwoty, ale życzę mu szczerze i z całego serca jak najlepiej. To on był czołowym współtwórcą największych i najlepszych produkcji Rockstara, oby mu się udało. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do Crrooss dodano: 29.09.2020, 21:20
Najpierw to oni zniszczyli GTA Online, a potem ono się zemściło xP
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.09.2020, 21:21
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
omosquito dodano: 29.09.2020, 07:08
O Daikatanie mówiono tak samo: "To musi się udać" No i.... Nie udało się. Budżet mają taki jak Kingdom Come Deliverance. Różnica polega na tym, że Kingdom Come robili zapaleńcy, którym zależało aby się wybić, Leslie i spółka zaś przewalili miliony zarobione w R* i starają się znaleźć naiwniaków, którzy sfinansują ich dalsze życie. Cholernie się zdziwię, jeśli wypuszczą cokolwiek kiedykolwiek.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.09.2020, 07:09
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
z do omosquito dodano: 02.10.2020, 12:33
Coś w tym jest. Także będe zdziwiony jeżeli wypuszczą coś godnego uwagi ze względu na jakość a nie na to kto tworzy grę.
Oby konkurent się przyda ale samo gta nie jest zle, online także chociaż się już przejadło i raczej zmiana mapy by sie prztydała

Swoją drogą do kinga jak niby zniszczyli online skoro online nadal na siebie zarabia, o to w tym chodzi żeby zarabiało a nie było tworzone "dla graczy" Wszyscy tak plują na online a serwery pełne kiedykolwiek bym nie dołączył
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do z dodano: 02.10.2020, 23:50
Gracze z początków trybu online to zrozumieją. Sam fakt zrobienia z GTA konkurenta dla Saints Rowa przemawia za siebie. Oczywiście, że gra, w której swoją drogą błąd goni błąd, zarabia na siebie, szkoda tylko, że społeczność przez ten czas, głównie pod wpływem tych fantastycznych dodatków, się zmieniła.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
z do x-KING dodano: 04.10.2020, 21:33
No patrz gram w online od czasów x350 od dnia premiery i jakoś nie rozumiem. Multi jak multi i nadal nie zmienia faktu że zarabia na siebie czyli jest popyt na tego typu usługę w takiej wersji. Kiedyś znajomy swietnie powiedział, nie podoba się? po prostu wyłącz i Po problemie, Jeżeli r* ma taką wizje gry to ich sprawa, oni tym zarządzają czy to się komuś podoba czy nie. Mnie np bardziej nudzi ten tryb po tylu latach niż denerwuje fakt co do niego wrzucaja. Multi odpalam aktualnie raz może na miesiąc i żyje.
Niestety ale wszystkim dogodzic się nie da a fakt że starsi gracze nie potrafią się przystosować do nowej wizji to jest tylko i wyłacznie wasz problem.





Co do samej gry (tej everywhere) wątpie by to był hit bo o ile faktyczni fani / zapaleńcy wiedzą kto tworzy gre tak nowi gracze o ile nie dostaną prawdziwej perełki to i tak wybiorą kosmiczne gta ;) Takie życie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do z dodano: 05.10.2020, 00:00
"Starsi gracze" mają świadomość, że GTA to gra gangsterska, zawsze nią była.

Obecne GTAO to połączenie Saints Row, Star Wars, Pokemon, Fortnite i nie wiadomo czego jeszcze.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do Majek dodano: 05.10.2020, 10:02
Majek, nie poznaję Cię!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do z dodano: 05.10.2020, 10:12
Ta gra jakby nie patrzeć jest monopolem, więc ciężko tu mówić o faktycznym popycie.
No właśnie, oni tym zarządzają myśląc wyłącznie o sobie i zyskach, a nie o graczach, którzy od lat wręcz szydzą z ich wizji, a za tym idzie także ich reputacja, ale skoro Ty to podejście akceptujesz... Ja, jak i wielu innych, nie lubimy mówić, że pada deszcz, gdy ktoś nam pluje w twarz, ale jak napisałeś - to podejście indywidualne ;)
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 05.10.2020, 10:14
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Piotr Sadowski do Majek dodano: 05.10.2020, 20:39
Popieram. Wszyscy broniący Rockstara nie widzą chyba, że goście od dawna robią content pod grupę docelową, która na dobrą sprawę nie powinna w ogóle grać w tą grę czyli <18 lat... Bo nie wmówi mi nikt, że dwudziesto(kilku) latków jara latanie na strzelających rakietami motocyklach i bawienie się laserowymi giwerami, nie wspominając o wydawaniu niedorzecznych kwot na shark cardsy, bo żaden choć minimalnie szanujący swoje pieniądze dorosły nie wydał by tak wiele otrzymując w zamian tak niewiele, choćby to była Ameryka, więc wniosek jest jasny, że dzieci wydają kasę swoich rodziców, którzy w ten sposób kupują sobie spokój od nich jednocześnie zabijając nam markę...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.10.2020, 20:39
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
AliGTAtor do Piotr Sadowski dodano: 06.10.2020, 10:10
Piotr Sadowski w punkt. Rockstar powinien oddzielnie produkować własne "Saints Rowy" zostawiając na boku poważniejsze GTA, które powinno być 21+.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do AliGTAtor dodano: 08.10.2020, 01:49
To samo dzieje się z RDR II.
Fabularnie arcydzieło, którego nie zrozumiesz, jeśli nie masz tych 18+ lat.

W online? Możliwość zamiany się w dzika i jelenia, a to dopiero początek tych głupot.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
helupiarz do Majek dodano: 10.10.2020, 21:48
tylko, że na tą chwilę, ile dzieciaków gra w rdr2? gram codziennie, cheaterów spotkałem z dwa razy, 3 miesiecy, gracze bardzo rzadko w swobodnej dokuczają, zazwyczaj to przywitają się albo coś, ogólnie kulturka... czasem nawet pomagają, a weź w gta... wchodzisz, spam "CHEATER PLS GIVE ME MONEY!!!1111ONEONEone", wiecznie problemy w swobodnej, bo ktoś się bawi, spotkasz kogoś, to już lepiej broń mieć gotową, bo hehehe zabijmy się :) wiadomo, mozna grac w prywatnych sesjach dla znaj., albo bugowac sesje i wywalac wszystkich, ale to chyba nie na tym polega.. juz tam nie chce wspominac o strzalach z nieba, latajacych badziewiach itd... a te zwierzeta to pol biedy, bo nadal latwiej zabic zwierze, niz zeby Cie zwierze zabilo, po za tym nikomu nie powinno to przeszkadzac w grze.. ale ponoc maja byc zombie (oby tylko w jakis trybach)...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do helupiarz dodano: 11.10.2020, 13:14
Przecież w GTA z początku było tak samo. Gracze nie strzelali do wszystkiego co się rusza, mogłeś wziąć furkę i przejechać bezpiecznie przez całą mapę chwaląc się nią przy okazji z innymi - pamiętam, że z początków używaliśmy klaksona zbliżając się, aby pokazać przyjazne zamiary. Społeczność zmieniła się przez lata pod wpływem tych dodatków, kiedy to R* zdecydował o kierowaniu zawartości do innej grupy docelowej, do młodszych, bo na nich, a bardziej na ich rodzicach lepiej zarobią... Tak samo pewnie będzie z RDO, kiedy zadecydują, że za mało tam latających koni, a więc średnia wieku graczy zacznie się ponownie zmieniać to i w zachowaniu dostrzeżesz wtem różnice ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
deton24 do x-KING dodano: 14.10.2020, 15:18
Panowie, a jak to wygląda na FiveM?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]