Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Udaj się do AmmuNation, i rozpocznij misje Shooting Range. Wyjdź z misji, a dostaniesz maksymalną ilość naboi do każdej z broni którą posiadasz.

Najnowsze informacje

929VZacne nowości w RDO! News | | 04.08.2020 21:51 przez Majek

W tym tygodniu Rockstar dodał do gry nowe legendarne zwierzęta i przygotował masę nowej zawartości i bonusów!

Zacne nowości w RDO!

Legendarne zwierzęta

Do gry trafiły dwa nowe legendarne zwierzaki – aligatory (słoneczny i Teca).

Jako że polowanie na te bestie do najłatwiejszych rzeczy nie należy, R* nagradza odwagę przyrodników 2x większą wypłatą i ilością punktów PD.

Myśliwi, którzy upolują aligatora Teca, otrzymają specjalny wariant kolorystyczny kapelusza O’Quinn, a za upolowanie aligatora słonecznego dostaniecie specjalny wariant kolorystyczny rękawic Helsby. Nagrody te zostaną w ciągu 48 godzin dostarczone do sekcji Oferty i nagrody.

 

Nowości i bonusy

Do katalogu Wheeler, Rawson and Co. trafiły nowe poncho, kurtka, płaszcz, sukienki, spodnie, kapelusze, rękawice i buty. 

Otrzymaliśmy też 30% zniżki na wszystkie konie, pistolety, namioty, flagi obozowe i wystroje obozu.

 

Nowi przyrodnicy, którzy zapiszą się do roli do 24 sierpnia, zostaną nagrodzeni powyższym zestawem przedmiotów (kliknij zdjęcie, aby powiększyć).


Naucz się tworzyć profesjonalne strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

Sprawdź: MMC School 

r e k l a m a

Komentarze (7) Skomentuj Obserwuj

[5.173.***.***]
dziki dodano: 05.08.2020, 16:33
Jak znaleść te legendarne zwierzęta, bo jak narazie tylko z misji u Harriet a tak to sprawdziłem każdą lokalizacje na mapie i nic, feromony tez nie działają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do dziki dodano: 06.08.2020, 05:55
Feromony to strata kasy. Zwierząt nie ma i nie ma co marnować czasu na ich szukanie.

Trafisz jakiegoś we freeroamie? Wygrałeś życie. Wszystko to jeden wielki przypadek. Prędzej Lotka wygrasz niż znajdziesz cokolwiek. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
MikeViP2 dodano: 07.08.2020, 11:57
Racja feromony to strata czasu. Co do legendarnych nie mogę narzekać na PS4 i na PC ubiłem. Na PS4 nawet te 2 nowe krokodyle (choć ludzie dalej na nie polują, a ja śmigam w tym ubranku i ich wkurzam). Co do gry na PC, loguje sie co dnia aby choć 1 zadanie dnia zrobić. Prawda jest taka ze nie ma tygodnia abym przez ta chwile nie spotkał cheatera który wysadza mnie z koniem... temu głownie gram na PS4. Szkoda ze na PC RDO wygląda przez chaterow jak GTAO i jeszcze brak sesji prywatnych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do MikeViP2 dodano: 08.08.2020, 14:55
Od 3 tygodni znów w RDO na PC zacząłem codziennie grać, czasem nawet i kilka godzin. 0 cheaterów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.113.***.***]
Hyperion do Majek dodano: 10.08.2020, 12:10
Nieaktualne, cheaty wróciły już do gry.
https://www.youtu(...)FpVSzmFU
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
MikeViP2 do Majek dodano: 11.08.2020, 23:17
No to posiadasz ogromne szczęście, ja nawet dziś napotkałem cheatera w RDO na PC.
Taka ciekawostka: https://www.gry-o(...)/zb1e401
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do MikeViP2 dodano: 12.08.2020, 04:02
poop
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 50340

GTA

  • 1.
    Majek
    Majek Punkty: 214, poziom: 61
  • 2.
    omosquito
    omosquito Punkty: 200, poziom: 60
  • 3.
    AliGTAtor
    AliGTAtor Punkty: 181, poziom: 34
  • 4.
    Wenon
    Wenon Punkty: 156, poziom: 41
  • 5.
    kuzi
    kuzi Punkty: 148, poziom: 15
  • 6.
    KyloHimself
    KyloHimself Punkty: 131, poziom: 34
  • 7.
    x-KING
    x-KING Punkty: 90, poziom: 36
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  zilone 1 443 1336
9.  Ptasior3... 0 443 1329
10.  KyloHims... 0 443 1329
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.