Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Za każdym razem, kiedy wsiądziesz do Enforcer'a (wóz S.W.A.T''u) dostaniesz 100 % pancerza!

Najnowsze informacje

R* zapowiedział właśnie nowe dodatki do multiplayerów swoich najpopularniejszych gier! 

Jak twierdzą deweloperzy – "GTA Online otrzyma największą aktualizację w historii..."

Zapowiedzi wielkich dodatków do GTA Online i Red Dead Online!

Już niedługo Red Dead Online oraz GTA Online otrzymają tak długo wyczekiwane przez wszystkich fanów aktualizacje! 

 

Red Dead Online

W najbliższy wtorek (28 lipca) otrzymamy ogromną aktualizację do Red Dead Online.

W jej skład wejdą:

  • nowa rola (przyrodnik),
  • nowa przepustka bandyty,
  • ogromna ilość poprawek i opcji, o które prosili gracze.

Miejmy nadzieję, że w tej "ogromnej ilości poprawek" znalazło się miejsce dla znikających obozów i małej ilości zwierząt. 

 

GTA Online

O GTA Online szczegółów nieco mniej, ale R* hucznie zapowiada, że będzie to największa aktualizacja w historii tego multiplayera!

Pojawi się m.in. nowa lokalizacja napadów!

 


Naucz się tworzyć profesjonalne strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

Sprawdź: MMC School 

r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 44
Warfikus dodano: 24.07.2020, 17:22
Wiedzialem ze tak bedzie, wraz z premiera nowych konsol GTAO bedzie "rozwijane" z hukiem, nowe napady, Oppressor mk.3, nawet nowe lokacje to juz tylko kwestia czasu, R* i T2 zrobia z tego uniwersum gre Online, nie ma co sobie nadzieje robic na kolejne 10 lat o jakimkolwiek GTA VI

GTAO najlepszym GTA w historii, change my mind
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING dodano: 24.07.2020, 20:16
Oni są niepoważni z tym GTA. W końcu ta gra kompletnie padnie to może przejrzą na oczy, że to ledwo chodziło, lol.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Adam dodano: 24.07.2020, 18:17
Myślałem że się nie doczekam na update do Rdr, od grudnia zgromadziłem około 350 złota za dzienne wyzwania, chociaż jestem trochę zawiedziony, tylko 1 rola przez 7 miesięcy? chyba że nie zapowiedzieli wszystkiego co ma być w tej aktualizacji mam nadzieję że się mile zaskoczę, a do głupiego gta jak zwykle masa zawartości, kiedy to w końcu zdechnie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do Adam dodano: 24.07.2020, 19:18
Adam, tak żeby Cię jeszcze pocieszyć... "Rola przyrodnika" została dodana wraz z wydaniem RDR II na PC. :) Do tej pory była dostępna tylko w fabule, no ale może dodadzą jakieś misje z nią związaną i ją rozbudują.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Adam do Majek dodano: 24.07.2020, 20:33
Co to było ta rola przyrodnika bo nie pamiętam, zrobiłem Rdr 2 na 100 % (wersja pc) polowanie na legendarne zwierzęta, pomaganie temu gościowi z aparatem w robieniu zdjęć czy zbieranie dla tej babki idealnych zwierząt na wystawę?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do Adam dodano: 24.07.2020, 21:59
Musiałeś znaleźć siwy dym na niebie (pierwsza misja jest w 2 rozdziale w Heartlands, gdzieś na wschód od obozu).
Tam był gość ze stoiskiem z jakimiś roślinami i on prosił o znalezienie jakiegoś rzadkiego okazu.

I tak kilka razy. ;) Misja dokładnie z tego samego cyklu co gość z aparatem. Tyle że się ziół szukało. ok
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Adam do Majek dodano: 24.07.2020, 23:24
Już wiem, taki czarnoskóry gość, jak przyniosłeś mu roślinę to dawał w zamian jakiś tonik czy lekarstwo, pojawiał się losowo w kilku miejscach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
AliGTAtor dodano: 24.07.2020, 23:49
"Pojawi się m.in. nowa lokalizacja napadów!"

Oby tą lokalizacją nie okazał się statek towarowy na pełnym morzu, na który napadamy i który pojawia się tylko w tej konkretnej misji napadu. Taki hype się napędza, każdy oczekuje być może jakiejś mniejszej wyspy(od San Andreas)/akcji w środku Liberty City a tutaj wyjdzie po rockstarowsku znowu... :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.07.2020, 23:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do AliGTAtor dodano: 25.07.2020, 00:40
Zapewne dadzą kolejny futurystyczny badziew, więc nie marudziłbym tak na ten statek ^
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do x-KING dodano: 25.07.2020, 10:42
Nowa mapa? Nowe statki? lol
https://prnt.sc/toa6o0 zaznaczyłem kilka miejsc, które idealnie nadają się na napad i do których w 5min mogę wymyślić historyjkę.

Gdzie tam się ktoś będzie męczył z nową wyspą, przecie to nierealne, żeby nagle sobie taka wyrosła i nikt jej do tej pory z latającego samochodu nie zobaczył + na konsolach miejsca nie ma. Eyes
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
AliGTAtor do Majek dodano: 25.07.2020, 12:17
Fakt, jeszcze gdzieś tam pod Grapeseed Av Wallmart był ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.201.***.***]
gamer dodano: 26.07.2020, 22:59
Mogli by wydać patcha z dodającymi z wszystkimi teksturami w 4K.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.196.***.***]
Wixser dodano: 27.07.2020, 16:06
Mogli by ogólnie poprawić online od strony technicznej. Wczytywanie itp big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do Wixser dodano: 27.07.2020, 17:40
Przenieś grę na SSD. Eyes
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Jerry_Cornelius do Majek dodano: 29.07.2020, 08:50
Ssd to jest to :) gra wczytuje sie w minute zamiast 2-3 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Wrong do Jerry_Cornelius dodano: 01.08.2020, 14:35
Niestety ta gra jest tak skopana, że ma dysku ssd wolno ładuje się tryb online. Mój ziomek ma to samo... Myślę, że nie tylko my, ale większość osób, a jakim cudem się wam tak szybko ładuje nie mam bladego pojęcia. My mamy internet 200 Mb/s od Inea i SSD, wykorzystuje pełną prędkość, parametry pc też spoko.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.08.2020, 14:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]