Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Główni bohaterowie ochrzanią Cię za pomocą SMS-a, jeżeli ostrzelasz ich posiadłość.

Najnowsze informacje

R* zapowiedział, że GTA V trafi na konsole nowej generacji. Gra otrzyma wiele usprawnień i dodatkowej treści. 

Co więcej, posiadacze PlayStation Plus otrzymają miliony GTA$ za samo granie w GTA Online!

GTA V na PS5, R* rozdaje miliony GTA$ dla wszystkich PS+!

Nowa generacja konsol

Rockstar Games dumnie zapowiada, że w drugiej połowie 2021 na konsole nowej generacji trafi odświeżone GTA V.

Gra ma zostać ulepszona zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej, aby w pełni wykorzystać potencjał dużo lepszych podzespołów oferowanych przez konsole nowej generacji. 

 

Co więcej, R* zapowiada, że:

  • GTA V na nowe konsole i PC otrzyma nową zawartość w GTA Online,
     
  • GTA Online będzie można kupić oddzielnie, bez dostępu do wersji fabularnej,
     
  • GTA Online (ta oddzielona wersja) będzie dostępna bezpłatnie na PlayStation 5 przez pierwsze 3 miesiące.

Jeśli posiadacie abonament PlayStation Plus, do czasu premiery GTA Online na PS5, będziecie otrzymywać co miesiąc 1.000.000 GTA$, pod warunkiem, że zalogujecie się do GTA Online w danym miesiącu.

 

Na koniec zostaje dodać tylko jeden obrazek...


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!
 

r e k l a m a

Komentarze (31) Skomentuj Obserwuj

[89.64.***.***]
LodowyZniwiarz dodano: 12.06.2020, 12:11
Moja ukochana seria w ktora gram od poczatku umarla :{ przeklety Cockstar dlaczego musieliscie sie stac kims gownianym tak jak Ubisoft czy Bethesda
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Lost in Darkness dodano: 12.06.2020, 13:28
Niby gdzie ? gdzie masz zwiastun ? bedzie fabuła ? kto jest glownym bohaterem,W jakim miescie dzieje sie akcja ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.184.***.***]
Komar_2 dodano: 12.06.2020, 13:28
Żenada i tyle.
Tak się robi kasę, jedna gra zalicza trzy generacje konsoli. Brawo !!!
Chyba jestem już za stary na gry, dzięki Epice założyłem drugie konto (na pierwszej postaci mam level 446) i pomyślałem, że fajnie będzie zacząć od początku bez kupowania tego wszystkiego niepotrzebnego badziewia. Niestety po kilku dniach i wiecznych telefonach bym kupił klub, baze, hangar czy arene odechciało mi się całkowicie.
Najwyższe czas pograć w RDR2 ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
AliGTAtor dodano: 12.06.2020, 10:50
Co więcej, R* zapowiada, że:

GTA V na nowe konsole i PC otrzyma nową zawartość w GTA Online,

GTA Online będzie można kupić oddzielnie, bez dostępu do wersji fabularnej,

Co do pkt 1 - ok, ale co- nowe biznesy? jakoś w dodanie nowego obszaru gry nie chce mi się wierzyć... Chyba że ta nowa zawartość, to dodanie kolejnego auta raz w miesiącu... :)

Co do pkt 2 - nareszcie. Niech i dadzą możliwość instalacji samego Online (bez singla), bo to gta tak się rozrosło w gigabajtach przez te wszystkie dlc, że masakra...

"Gra ma zostać ulepszona zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej, aby w pełni wykorzystać potencjał dużo lepszych podzespołów oferowanych przez konsole nowej generacji. "

Ciekawe, czy wjechanie suv'em w siatkę (do siatkówki) na plaży wciąż będzie się kończyło tak, jak wjechanie w mur xD
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.06.2020, 10:52
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do AliGTAtor dodano: 12.06.2020, 10:58
Jestem pełen podziwu, że ktoś z takiego newsa potrafił wydobyć coś pozytywnego. ;) Eyes
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Majek dodano: 12.06.2020, 12:01
Nie no sory bardzo, jak jest się ślepym i robi się drame z niczego robi. Za miesiąc update, a wy jakiś teatrzyk i spisek urządzacie, oguem dobrzy z was fani serii, tylko pogratulować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do Dodladden dodano: 12.06.2020, 12:08
Odechciało mi się być fanem przez te ich "update'y"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do omosquito dodano: 12.06.2020, 12:14
Ironic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
AliGTAtor do Majek dodano: 12.06.2020, 17:51
Fakt że ogólnie rzecz biorąc nie ma tu pozytywów a jest ogromne rozczarowanie. Cos pozytywnego- to jedynie mozliwosc zmniejszenia ilosci gb na dysku. Ale tez się cudów nie spodziewam :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
Taka prawda dodano: 12.06.2020, 18:03
Dopóki gracze nie zagłosują portfelami przeciwko takiej polityce firmy, to nie ma co marzyć o żadnym GTA6. Pies z kulawą nogą nie powinien kupić tego na PS5, ale obawiam się, że popyt będzie równie duży jak poparcie dla dudka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus dodano: 12.06.2020, 18:50
Hhahahahaha, przewidzialem to rok temu, wszysci sie smiali, ze bedzie gta vi itd, no wlasnie widze, gtaonline wspierane juz bedzie do kazdej nowej generacji xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do Warfikus dodano: 13.06.2020, 13:37
Będzie co xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Ehhh dodano: 13.06.2020, 09:55
Dziękujemy bananowe dzieci za przemianę R w EA, to wszystko dzięki waszym zakupom gamesharkow i 10 kopii gta v bo ban wleciał i nieograniczonemu dostępowi do karty płatniczej rodziców..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do Ehhh dodano: 13.06.2020, 13:35
Nie rozumiem tej nagonki na EA, mają może i swoją politykę, ale przynajmniej wspierają gry od strony technicznej i to gry, które są robione na rok, a i po tym czasie wciąż otrzymują łatki. Teraz proszę to porównać do GTA ONLINE.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Ehhh do x-KING dodano: 13.06.2020, 14:33
A proszę, dzielenie gry na milion dlc, w ea platne, w gta online darmowe ale zawartosci w grze tak drogie, ze dzieci kupuja na nie sharki. Odgrzewanie kotleta co teraz ma miejsce, ea prawie co roku wydaje np. fife za pelna cene ktora mogla byc niewielkim dlc do poprzedniej czesci, podstawa simsow podzielona na dlc, r odgrzewa gta na generacje by dzieci kupowaly bo ladniejsze bedzie. Gta v niedlugo bedzie jak skyrim. Jezeli nie rozumiesz nagonki na ea to prawdopodobnie jestes fanem ich produkcji i teraz czy to faktycznie prawda czy nie to pewnie zaprzeczysz. Ea jest chore na kase kosztem opini, r zaczyna chorowac na to samo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
R==EA do x-KING dodano: 13.06.2020, 14:37
Ty, jak mozna nie wiedzieć o co chodzi z ea, przeciez to caly swiat juz wie xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do Ehhh dodano: 13.06.2020, 14:44
Taka to darmowa zawartość, że albo tracisz czas na grind, albo kupujesz karty. To nie konieczne właśnie dzieci kupują te karty, tylko osoby, które pracują i nie chce im się na drugi etap wozić paczek od A do B, by wykorzystać nowy dodatek, czy najzwyczajniej tracić czas na te niezabawne metody zarobku. Odgrzewanie kotleta to prędzej odnosi się do dodatków do GTAO, a nie czegoś takiego jak FIFA - trudno, żeby gra piłkarska nie była odgrzewanym kotletem - a odgrzewana jest m.in dlatego, by usprawnić grę opierając się na sugestiach graczy, na zmianach, które w updacie niekoniecznie się udadzą.

Nie jestem ich fanem, do pewnego czasu byłem ogromnym fanem R*, do czasu kiedy z GTA zaczęli robić jakieś uniwersalny futurystyczny chaos. Za każdym jednak razem, gdy odpalę jakąś grę od EA, czy to FIFA (przestarzałą wersję), czy to UFC czy SIMSY, otrzymuję jakiś update do ściągnięcia z listą zmian. Porównując to do wsparcia technicznego R, które opiera się głównie na tym, by gracze za dużo nie zarobili, a w resztę wywalone, stwierdzam, że całkowicie ta nagonka na EA jest niesłuszna, a przynajmniej w kontekście porównywania jej z obecnym R.

Odnoszę się tu w kontekście gier online, nie wersji fabularnych.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.06.2020, 14:46
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do x-KING dodano: 13.06.2020, 16:15
R* tak naprawdę spierdzielił sprawę ze zbyt żadkim wydawaniem gier. 2013 GTA5, 2018 RDR2, Ani słychu ani widu po czymś nowym. Ogólnie to GTA5 mogli porzucić po wydaniu napadów, ale jajs się zgadza więc szaleją dalej i oddają DLC co pare tygodni, które im robi praktykant za wpis do CV. EA to tragedia, wszędzie microtransakcje. Ostatnią grą, którą od nich ograłem hym Mass Effect Andromeda. Później już byłybtylko jakieś wudmuszki z samymi mikrotranzakcjami bez fabuły. No ale cóż. Dopuki dzieciaki kipują larty, dopuki zq nic nie robienie wpada hajs to mają w upie fabułę i klienta. Ot yakie czasy, że ludzie mają za dużo hajsu i na gówno wydają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do omosquito dodano: 13.06.2020, 16:19
Sory za literówki, nie chce mi się tego poprawiać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
asd dodano: 13.06.2020, 22:47
Dlaczego promujesz ps5? na nowym xboxie tez bedzie. Fanbojostwo jest juz nawet na stronach o gta? Nagłówek to ładna reklama sponsorowana gdzie nie ma zadnego info . szkoda bo miałem was za strone ktora jak pisze to o wszystkich platformach. doradze tylko aby zmienic nazwe z gtasite na PSGtasite. widac strona pod wasza moderacja stoczyla sie jak i samo gta online w ciagu paru ostatnich lat
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do asd dodano: 13.06.2020, 22:53 + +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do asd dodano: 14.06.2020, 00:49
Ciężko to jakkolwiek skomentować więc zrobię to samo co Majek: xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.238.***.***]
?? dodano: 15.06.2020, 09:41
>Nic nie jest potwierdzone, co lepsze, oficjalnie zaprzeczone

mógłbyś podać oficjalne zaprzeczenie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Rychmen dodano: 12.06.2020, 12:53
Widzieliście to, co przedstawił Rockstar? Masakra jakaś. Z marki GTA zaczynają robić jakieś uniwersalne gówno do wszystkiego. Strzelanie z laserów, latające samochody, wyścigi F1, trochę fabuły, laserowe motory. Co to w ogóle jest? Uniwersum ogromnych możliwości GTA nie może iść w tę stronę :/ . Mam poważne obawy co do GTA6...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Lost in Darkness do Rychmen dodano: 12.06.2020, 12:55
Nie bedzie GTA 6
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Rychmen do Lost in Darkness dodano: 12.06.2020, 12:59
Będzie bo jest w fazie produkcji, co oficjalnie potwierdzono?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do Rychmen dodano: 12.06.2020, 14:36
No co ty, nie podoba ci się taki miszmasz? Zwolennicy tej polityki uważają, że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus do Rychmen dodano: 14.06.2020, 11:26
Nic nie jest potwierdzone, co lepsze, oficjalnie zaprzeczone, R* z T2 postanowili rozwijac dozywotnio GTAO i nic tego nie zmieni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.238.***.***]
?? do Warfikus dodano: 15.06.2020, 09:44

Warfikus napisał:

Nic nie jest potwierdzone, co lepsze, oficjalnie zaprzeczone, R* z T2 postanowili rozwijac dozywotnio GTAO i nic tego nie zmieni.


mógłbyś podać źródło tych informacji?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus do ?? dodano: 16.06.2020, 08:14
Jakie zrodlo? oficjalnie zapowiedzieli port GTAO na PS5, wiec nie maja w planach kolejnej odslony tylko beda "rozwijac" GTAO xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.151.***.***]
Ktos dodano: 18.06.2020, 13:40
Gralem we wszystkie czesci gta,gta 5 od promiery,codziennie po srednio 5godz,.Aaaa szkoda gadac ,czas wykasowac gta5 z konsoli i odnalezc sie gdzie indziej,tak po zatym,skad na to kase,internet,ps+,ps5 igta5 trzeci raz ta sama gre mam kupic?Z powazaniem,mam gleboko gdzies taki interes.-.-!!!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]