Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli zamówimy taksówkę z firmy Romana, taksówkarze zaczną marudzić, że wożą nas za darmo.

Najnowsze informacje

1849VGTA VI w 2021? Hah, taki żart... News | | 27.05.2020 17:11 przez Majek

W 2013 roku premierę miało GTA V. Od tego czasu, przez 7 lat nie było żadnych wiarygodnych informacji na temat daty premiery kolejnej części GTA. Aż do dziś...

 
GTA VI w 2021? Hah, taki żart...

Take-Two, a więc firma-matka Rockstar Games opublikowała właśnie raport finansowy, z którego wynika, że w latach 2023 - 2024 ma wydać na marketing $89 milionów

To aż 2x więcej niż w przypadku lat wcześniejszych, a poprzednim razem podobna sytuacja miała miejsce przed premierą RDR II

R* zrezygnował z drugiej części Bully'ego, więc wszystko wskazuje więc na to, że jest to budżet przygotowany na reklamę GTA VI.

 

 

Dlaczego na kolejną część GTA będziemy czekać tak długo? Przez nas. Przez graczy. T2 jest bardzo zadowolone z zysków, jakie generują GTA Online oraz Red Dead Online.

Na szczęście niedługo premiera The Last Of Us II, następnie Cyberpunk 2077, potem wojna zbrojeń nowych generacji konsol, więc możemy być pewni, że jakoś ten czas zleci i dobrych tytułów "na przeczekanie" nie zabraknie. Choć niesmak pozostaje...

 


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!
 

r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

[89.64.***.***]
Oleg JasnaBladz dodano: 27.05.2020, 18:11
Cockstar sie skonczyl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
AliGTAtor dodano: 27.05.2020, 20:17
W 2021 to się ukaże, ale pierwszy trailer szóstki big smile
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Jerry_Cornelius dodano: 27.05.2020, 21:03
Bym sie nie zdziwił ze będzie do ps5/xbox oferowany. Tak czy siak czekamy z moja kobieta na nowe gta :) będzie? To szykujemy sie na zakup nowej konsoli big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus dodano: 28.05.2020, 09:27
Nie podniecac sie, to pieniadze na reklamy zwiazane z GTAO na PS5, na 100%, oraz kolejne wspaniale DLC.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
AliGTAtor do Warfikus dodano: 28.05.2020, 12:15
Niech się nawet nie ośmieszają z wypuszczaniem kolejnego dlc do Online :) Online jest skończone, chyba że mięli by "otworzyć" graczom budynki miasta do tej pory niedostępne... Chociaż z drugiej strony- napad na Biedronkę... jakoś mi się to nie widzi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
AliGTAtor do Warfikus dodano: 28.05.2020, 12:17
W sumie cofam to z budynkami, to już nie 2015 r.- przecież większość to już są jakieś potencjalne magazyny/kluby/garaże/wytwórnie... Nie, nie ma możliwości by bardziej wyksploatować świat tej gry, niż jest to do tej pory zrobione.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.05.2020, 12:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do AliGTAtor dodano: 28.05.2020, 12:52
Jak to nie, jeszcze jest dużo dostępnych budynków pod potencjalne magazyny dla przyszłych emocjonujących biznesów ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do x-KING dodano: 28.05.2020, 13:00
Znaczy, tak chyba napisałeś ;)

Nie kumam jak nawet z hangaru zancudo mogli zrobić kolejny domek dla paczek. Przecież to miejsce miało taki potencjał, dla przykładu na jakiś fajny napad. Wszystko, całą grę zmienić pod maszynkę do trzepania kasy, szkoda...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Jerry_Cornelius do AliGTAtor dodano: 28.05.2020, 13:53
Dla kogo się skończyło to sie skończyło. Na ps4 i xbox jest co pograć :) na PC to nieporozumienie i szkoda nerwow sobie psuć.
Na konsolach o tyle fajnie bo można wymieniać się pojazdami, cziterow psujacych rozgrywke to jak kot naplakał, przez pol roku nikogo nie spotkałem, a jak mam podejrzenia to blok i spokój
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
j do Jerry_Cornelius dodano: 30.05.2020, 13:13
100/100
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]