Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Zabijanie gangsterów jest bardzo dobrym sposobem na zarobek - zawsze mają przy sobie masę gotówki.

Najnowsze informacje

576V6 nowych misji w GTA Online! News | | 24.04.2020 02:48 przez Majek

W tym tygodniu do GTA Online zawitało 6 nowych misji! Mamy też potrójne i podwójne bonusy oraz zniżki sięgające nawet -70%.

6 nowych misji w GTA Online!

Bonusy i nowości
 

Wieść na ulicy niesie, że czarny rynek w Los Santos czeka poważny kryzys.
Gerald i Rodziny napotkali silny opór ze strony innych gangów, więc jak przystało na roztropnego przedsiębiorcę Gerald przygotował już odpowiedni plan awaryjny.

 

Do GTA Online zawitało 6 nowych misji, za które w tym tygodniu zgarniemy podwójne nagrody:

  • Narkorzeź
  • Jazda figurowa
  • Szybki deal
  • Wrogie przejęcie
  • Złe towarzystwo
  • Produkt końcowy

Na potrójne bonusy możemy liczyć, biorąc udział w wyścigach bolidów, zaś misje i wyzwania VIPa zapewnią podwójną wypłatę GTA$.

W kasynie na podium stanął Sultan Classic z oznaczenim Karin Performance.

Zniżki

70% zniżki – opancerzony Karin Kuruma

60% zniżki – modyfikacje biura oraz garażu bojowego

50% zniżki – magazyny na ładunki specjalne, biura, garaże biurowe i warsztat przy biurze

25% zniżki – Ocelot R88

 


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!
 

r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 43
Warfikus dodano: 24.04.2020, 08:18
To pegi 18 to na serio?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do Warfikus dodano: 24.04.2020, 08:40
No taka czysta gangsterka przecież tego wymaga, ziom!

Zauważyłeś, że jest misja Wrogie przejęcie? Nie wiem czy oni promują starą jako nową czy im się już nawet nie chce nowych nazw dla akcji wymyślać ^
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Warfikus do x-KING dodano: 24.04.2020, 12:06
O kurde, rzeczywiscie xD, nastepne w kolejce bedzie pewnie Tytaniczna robota ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
AliGTAtor do x-KING dodano: 24.04.2020, 13:00
Te misje są tak podobne do siebie (pojedź-przywieź-strzelaj), że może sami twórcy omyłkowo policzyli starą misję, jako nową? big smile
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.88.***.***]
JACKIE do AliGTAtor dodano: 24.04.2020, 13:42
a jak by wyglądała dla ciebie misja bez aktualizacji ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do AliGTAtor dodano: 24.04.2020, 14:40
Nawet w to nie wątpię, innowacyjność w tej grze chyba skończyła się na pierwszych napadach. Ja nie wiem, tą grę można by na tak różne sposoby w ładny sposób rozwijać. Można by dawać przez te wszystkie lata chociaż jedną normalną misję kontaktową na miesiąc, już nie wspominając o tym, by kreowanie misji udostępnić graczom w kreatorze, chyba były o to petycje? Banały, które np. mnie trzymałyby przy tej grze. Ba, trzymałoby by mnie tylko i wyłącznie umiejętne pielęgnowanie online - naprawianie błędów itd. Nie dość, że tej pielęgnacji nie ma, to jeszcze z każdym dodatkiem wrzucane są kolejne (niegrywalne) śmieci, które tylko tą grę bardziej obciążają. Ile tam jest głupich adwersarzy, który nikt nie ruszy bez bonusów, nie mam pytań...
//Edytowano 5 razy. Ostatnio: 24.04.2020, 14:45
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Warfikus do x-KING dodano: 24.04.2020, 19:18
Dlatego lepiej grać w co roczne gry, bo przez ten rok są one pielęgnowane, bo są nastawione na multi, a nie próbują nim być jak gta, w Warzone gracze wypomnieli siłę ciężarówek, to co zrobili twórcy? Usunęli je z solówek, krótka piłka, co robi R* w jakiej kolwiek prośbie? Nic, ile było petycji o działo orbitalne, nic nie zrobiono, jest tego mnóstwo, kreator misji kontaktowych istnieje tylko R go nie udostępnia, woli mieć go jako podręczne narzędzie do zwodliwego wsparcia gry bez aktualizacji, mijają miesiące bez niczego, to nagle w kilka godzin pracownik wlaczy grę, odpali kreator, i zrobi kilka misji i wrzuci na serwer, masz nowość :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
x-KING do Warfikus dodano: 24.04.2020, 20:43
Takie gry co rok jak np. ten symulator piłkarski ^, są pielęgnowane przez dużo dłuższy a ni jeżeli właśnie ten rok do ukazania się następnej części. Tu masz jedną grę na 5-10 lat a wsparcia technicznego praktycznie brak :P