Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Podczas misji na Grove Street, możemy ujrzeć trzy postacie jadące na rowerach. Przypominają oni CJ'a, Sweet'a i Big Smoke'a z GTA San Andreas.

Najnowsze informacje

2368VNajnowsze wieści o GTA 6 News | | 21.04.2020 04:39 przez Majek

W ciągu ostatnich dni pojawiło się sporo nowych wieści o GTA 6. Nie pisaliśmy o nich, bo co 5 min ktoś wypuszczał nowe informacje zaprzeczające tym poprzednim. 

Zamiast więc spamować dziesiątkami informacji, postanowiliśmy zlepić wszystko w jednego newsa zbiorczego. 

Najnowsze wieści o GTA 6

GTA VI jest jeszcze na wczesnych etapach produkcji


Potwierdzać tę tezę ma fakt, że wcześniej za poszczególne gry R* odpowiadały inne studia, np:

  • R* North - GTA,
  • R* San Diego - RDR,
  • R* Vancouver i inne - Bully.

Obecnie wszystkie studia na świecie pracują nad jednym tytułem (tak było m.in. w przypadku Red Dead Redemption II).

Co więcej, R* wciąż ma wydzielonych deweloperów opiekujących się GTA Online oraz Red Dead Online, a duża część zespołu przez kilka lat pracowała ponoć nad Bullym 2, który ostatecznie został anulowany.

Jakby tego było mało, Jason Schreier z Kotaku również potwierdził tę informację w niedawno opublikowanym artykule. A musicie wiedzieć, że Jason to dość ceniony dziennikarz.

 

GTA VI jest już prawie ukończone

"Jak to? Przecież dopiero co pisaliście, że GTA VI jest we wczesnej fazie produkcji!"

No właśnie. Tak wyglądały newsy w ciągu ostatnich dni. :) 

GTA VI jest prawie skończone i twierdzą tak m.in. Tez2 oraz Yan2295, a więc również nie byle kto.

Warto dodać, że sam Strauss Zelnick (CEO Take Two) wypowiadał się, że 8 lat to stanowczo za długo, jeśli chodzi o odstępy między kolejnymi częściami Grand Theft Auto. Od premiery GTA V minęło już 7 lat, a konsole nowej generacji trafią na sklepowe półki już za 8 miesięcy. 

Coś jest na rzeczy?

 

Mapa GTA VI będzie ogromna!

Mapa ma być większa niż ta z GTA V, ale nie ekscytujcie się za bardzo, bo niżej przeczytacie o innym dość prawdopodobnym przecieku....

 

GTA VI będzie małe!

Przynajmniej na początku. :)

"To w końcu duże czy małe?" – możecie zapytać.

Na premierę gra ma być dość okrojona, a R* ma wypuszczać co jakiś czas kolejne aktualizacje. Nie wiadomo czy chodzi o samą fabułę, czy o dodatkowe tereny wraz z misjami.

 

Było jeszcze kilka innych przecieków, ale raczej nie warto o nich wspominać. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że nawet "eksperci" (Tez2Yan2295 oraz redaktor Kotaku) się ze sobą nie zgadzają.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Co sądzicie o powyższych przeciekach? Dajcie znać w komentarzach!


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!
 

r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

[77.255.***.***]
Mike dodano: 21.04.2020, 05:06
Gta online 2 - duża mapa, multiplayer only, tryb battle royale do 64 graczy, płatne skórki, postacie, "misje" fabularne, co tydzień będą wypuszczane kolejne sektory mapy. Moja babcia pracuje w R* jako menedżer do spraw gta VII i gta VIII/Gtao 3 stąd mam POTWIERDZONE I WIARYGODNE INFORMACJE o tym że gta X trafi do sklepów za tydzień a gta XI jest już na ukończeniu... a wy się jaracie gta VI w które gram od 5 lat? Żaal :P już nawet przedpremierowo zamówiłem sobie Grand Theft Auto: Rockstar's former workers stories. Więc może zaktualizujcie sbie informacje na temat przecieków ;( not ok
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Cook dodano: 21.04.2020, 08:37
Cockstar sie skonczyl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus dodano: 21.04.2020, 14:33
Bożu, włączcie sobie Warzone a nie pierdoły o zapomnianym przez R* uniwersum, tera będzie GTAO* nie GTA*, nowe uniwersum!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.99.***.***]
Loop dodano: 21.04.2020, 15:36
R* sam sobie w stopy strzela i pozwala na wypuszczanie krzywdzących przecieków. Mogli by dać nawet 30 sekundowy trailer lub cokolwiek i by był spokój a oni idą pod górę i milczą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
AliGTAtor dodano: 21.04.2020, 10:34
Ma być ogromna... No ba, gdzieś trzeba wcisnąć misję biznesu w Online polegające na dojeździe na drugi koniec mapy, coby za szybko $ nie zarabiać i kupować Sharki :) Ciekawe, czy też będą tak "tanie", jak w 5.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do AliGTAtor dodano: 21.04.2020, 11:47
Nie gadaj, że misje biznesowe ci się nie podobają. Są fenomenalne a do tego jakie ciekawe! Kompletnie nie rozumiem dlaczego gracze sięgają po glitche, kompletnie...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
ktoś do x-KING dodano: 22.04.2020, 12:01
Ciekawe? smiechłem, nuda taka że aż boli. Sorry GTAO jest zaje....... ale te biznesy wołają o pomstę do nieba i zepsuły ten tryb.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do ktoś dodano: 22.04.2020, 12:01
A wiesz co to ironia? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 21.04.2020, 17:20
Szczerze powiedziawszy nie interesują mnie te spekulacje. Half-Life: Alyx jest bardzo dobrym dowodem na to, że wielcy gracze, którzy robią sobie na dłuższy czas przerwy od znanych marek potrafią po latach nadal robić dobre gry. Tak samo jest z R*. RDR2 to jest fenomenalna gierka, a niemożliwe jest, aby nowe GTA nie było o tej porze w produkcji.
Nie ma co sugerować się przeciekami, skoro Rockstar nadal umie robić duże i dobre gry dla pojedynczego gracza. Uważam, że GTA VI to będzie sukces.
Bardziej mnie ciekawi w jaki klimat uderzy ta gra. Wojny karteli narkotykowych? Imprezowe Vice City - miasto, które nigdy nie śpi? Zobaczymy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Plomba do MikeMG dodano: 21.04.2020, 19:09
Rockstar sie skonczyl po odejsciu Dana Housera ,teraz jego brat jest kukielka Take Two i zrobi co to mu kaza[czyli gowno singiel a reszta to online dla dzieci], a Half Life alyx to nie half life tylko jakies scierwo na gowno vr
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Rychmen do Plomba dodano: 22.04.2020, 07:18
A ty co, z tamtejszej rodziny, że taki obeznany? GTA Online jest obszerne i trafia do każdego, a singiel jest bardzo dobry. Wręcz innowacyjny jak na czasy w których gra została wydana. Ja jako fan klasycznej rozgrywki w GTA zbieram się z trzema graczami i gramy w walkę o przetrwanie. Z dobrze dobrana ekipą dotrwanie do 10 fali trwa max 25 minut. Zabawa według mnie świetna. "Gówno" online to było w GTA IV i dużą winę miał tutaj Microsoft. Prawdą jest, że Rockstar w temacie trybu wieloosobowego dopiero raczkuje. Zebrali duże doświadczenie w GTA Online i myślę że to co zaprezentują w następnej odsłonie będzie czymś co zaskoczy nas wszystkich.

Każdy hejt na Rockstar to przejaw flustracji ze strony każdego z nas. Tak jak jest napisane w przedmiotowym artykule 7lat to za dużo. Jednak należy pamiętać, że rynek gier wciąż się rozwija i konkurencja jest ogromna. Jest coraz więcej odbiorców, a co za tym idzie również krytyków. Są gusta i guściki i produkcje tak duże jak GTA, żeby zyskać uznanie muszą trafiać do większości z nich. Wymagania odbiorców rosna, konkurencja rosnie a więc trzeba podnosić standardy i wdrażać kolejne innowacje. A to wymaga czasu i kasy. Rockstar tą kasę ma i dobrze ją wyda. Na pewno się nie zawiedziemy.

Sądzę, że następna odsłona będzie czymś czego nigdy jeszcze w grach video nie było. Sam scenariusz fabuły zaskoczy nas na bank, bo każda część to coś innego, ale najbardziej nie mogę się doczekać tego jak będzie wyglądać świat gry. Jak będziemy w ten świat ingerować i jak będzie wyglądać interakcja. Dam sobie rękę uciąć że będzie to coś co wyznaczy kolejny trend w grach akcji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
8Pool do Rychmen dodano: 22.04.2020, 09:20
GTAV Online jest tak dobre ze znudzilo mi sie po 30 minutach i wrociłem do singla, szkoda ze cockstar nie obchodza dlugoletni fani tacy ja ktorzy graja w ta serie od samego poczatku,patrza tylko na bezmozgie dzieci ktore graja w to co w danym momencie jest popularne zeby pobiegaly w online i błagały mamusie na wydanie kasy w grze bo on musi miec gowno skina w grze
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do Rychmen dodano: 22.04.2020, 11:56
" GTA Online jest obszerne i trafia do każdego ", przepraszam, do kogo? Chyba, że zapomniałeś tam dodać ".. w grupie wiekowej 12-16". LOL.

Przecież ta obszerność to główny problem. Żeby coś było dobre to kierujesz dany produkt czy usługę do konkretnej grupy docelowej. Taki miszmasz nigdy nie jest dobrą oznaką. Nie wiem czy grasz w online od 2013-2014 roku, ale z tamtej z goła pięknej gry typowo gangsterskiej zrobili jakieś futurystyczne badziewie, któremu bliżej już chyba do Saints Rowa, a może przymierzają się by następną częścią konkurować z Cyberpunkiem i to ma według Ciebie być ten ich przyszły sukces wyciągnięty na podstawie ich działalności i badania rynku z GTA ONLINE...

Latami graliśmy z ekipą listę gier - LTS, wyścigi, TDM, to były piękne czasy... Pewnie gralibyśmy do dziś, lecz ekipa się rozsypała. Zgadnij teraz dlaczego. Ludzie rezygnowali zniesmaczeni kiedy to z każdą kolejną zawartością w grze było coraz więcej latających aut, motorów czy broni laserowej. Ja mam tak samo i jedyne co w tej grze robię to odpalam ją raz w tygodniu by pograć z ekipą TDM, powtarzam z ekipą, bo z randomami to są jakieś gwiezdne wojny, kiedy strzelają z tych absurdalnych broni. Uwierz mi, że znam takich przypadków jak ja naprawdę od groma. Także proszę, zastanów się jak taka obszerność może działać na korzyść? Oczywiście, liczby nie kłamią, jeżeli tylko na nie patrzymy. Nie należy jednak zapominać, że społeczność ta się zmieniła na przestrzeni lat. Dzisiaj głównie to te toksyczne dzieciaki nabijają statystyki. Dawniej gra była stosunkowa wolna od nich a przynajmniej inaczej wyglądała...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.04.2020, 12:00
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Wenon do x-KING dodano: 22.04.2020, 13:29
Trochę nostalgia. Pamiętam jak ja grałem w gta online na początku sam a potem z ekipą. Oczywiście początki online to były. Było cudownie. Dzieciarnia nie dawała się tak we znaki. Zbieraliśmy na czołg wykonując misję i ta ekscytacja jak się udało na zbierać no i nie było milion gier, wtedy łatwo było o zapełnienie lobby, teraz możesz pół dnia czekać i nie ma szans. Kto wejdzie zaraz wyjdzie. Zgadzam się, że online się totalnie zepsuło. Dla mnie definitywny koniec online było jak się pojawiły latające motory. Tera tylko singiel albo starsze części. Ostatnio po raz setny ukończyłem san andreas ;p
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do Wenon dodano: 22.04.2020, 14:14
Dokładnie, dziś coś zahostować, jakiś normalny wyścig czy stary LTS to bez ekipy nawet nie próbuj. No chyba, że masz jakiś ciekawy parkour z tytułem 100000 rp... Na takie akcje zawsze znajdą się leszcze czy na kaskaderkę z wieczną premią. Ehh, kolejny dowód jak ta obszerność działa na niekorzyść.

Ja teraz też tylko z ekipą i na zamkniętych sesjach by nie musieć tego wszystkiego oglądać. Wiesz, na sesji dla zaproszonych wciąż możesz się poczuć, że grasz w GTA...

Tak by the way, jaka jest twoja platforma?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Wenon do x-KING dodano: 22.04.2020, 15:30
Pc, level wysoki, już sam nie pamiętam jaki bo dawno nie grałem :). Mam jeszcze gta v na xbox one i ps4 ale tam niski lvl.

Też wchodziłem w zamknięte sesje z byłą ekipą głównie z powodu cheaterów, nie wiem jak jest teraz. Tam na spokojnie się bawiliśmy, szukaliśmy tajemnic, strzelaliśmy do ducha, jeździliśmy po górach rowerami, przebieraliśmy się, robiliśmy jakieś walki, misje, zwiedzaliśmy dno oceanu, eksperymentowaliśmy ogólnie. Dla nas gta to nie było tylko strzelanina ale to nie znaczy, że nie graliśmy w dm czy wyścigi. A napady robiliśmy powoli, nie na wariata, uzgadnialiśmy co i jak przez mikro, nie było żadnego wnerwa jak ktoś zginą, to tylko gra. Z randomami to nie możliwe.

Pierwszy raz graliśmy w napady to grało się do rana gdzie za raz do pracy trzeba było iść ale warto było, tyle śmiechu gdy kolegę 8 raz serwer wywalił z napadu przy końcówce :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do Wenon dodano: 22.04.2020, 16:43
No jasne, ja też do czasu wędrowałem po mapce. Pamiętam to zdziwienie gdy w te podziemne tory się dostałem, bo po czasie je odblokowali.

Stare napady były w porządku, może trochę zbyt łatwe ale na pewno lepsze niż to Doomsday, gdzie miałeś nawalone bootów na każdym kroku - to miało podnieść chyba poziom trudności. Jedyną trudnością było jednak to, że gdy zbyt szybo to robiłeś to oni się nie nadążali ładować i pojawiali się obok ciebie... Raz ten napad zagrałem, raz, głównie jednak za sprawą klimatu. Czułem zażenowanie lecąc autem obok samolotu ^

Skoro masz grę i na PS4 to może udać się kiedyś razem pograć. Masz podobne podejście do mojego - przede wszystkim grać dla zabawy. Cały czas się zbieram i próbuję znaleźć motywacje by reaktywować starą ekipę, ale z entuzjazmem i czasem już ciężko, bo prowadzę równolegle też taką od samych TDM. Nie będą to jednak akcje już na 30 osób, ale może to nawet lepiej bo i tak dzisiaj ta gra z taką liczbą nie daje rady - zapewne to też skutek tej obszerności...

Tak czy inaczej bardzo mi tęskno za tymi listami akcji z ekipą. Każdy mógł w nich znaleźć coś dla siebie - jedni woleli TDM, inni wyścigi, a jeszcze inni jakieś LTS czy te klasyczne czy jakieś wymyślne przez graczy. Fajnie było..

Pamiętam też takich członków ekipy, którzy nie dołączali do naszych spotkań, mimo, że były generalnie tylko raz w tygodniu, a dlaczego? Otóż bo były jakieś tam premie na paczki itd, to oni przecież "musieli" to wykorzystać i wozić je po pustej sesji.
Nigdy tego nie kumałem, tak czy inaczej za długo w naszej ekipie nie zabawili ^
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 22.04.2020, 16:47
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG do x-KING dodano: 22.04.2020, 20:38
Ja w GTA Online zatrzymałem się na kreacji postaci... Po prostu nie przemawia do mnie ten multiplayer, chociaż w latach 2013 - 2014 bardzo się nim jarałem. Ale zagrałem dopiero na PC po modernizacji komputera, a w 2018 roku tryb online to nie było już to samo.

Dzisiaj, moim skromnym zdaniem, GTA Online wygląda jak jakieś skrzyżowanie MTA i SA:MPa, gdzie do jednego wora są wrzucone jakieś serwery czysto "for fun" z rampami w powietrzu, parkourami czy jakimiś innymi dziwadłami, gdzie jedna rzecz nie pasuje do drugiej. Z oficjalnego multi zrobić taki beznadziejny miszmasz...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
omosquito do MikeMG dodano: 22.04.2020, 23:30
Najlepsze lata GTAO to 2015-2016 później już równia pochyła.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.136.***.***]
Songo8990 dodano: 30.04.2020, 02:57
Teraz GTA Online to shit dzieciaki na każdym kroku biegają i strzelają do wszystkiego co się rusza masakra kupujesz jakiś samochód wojskowy i żeby go zmodyfikować musisz mieć jakiś gówniany terabyte albo mobilne centrum operacyjne wiadomo R musi zarobic ale to przesada
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]