Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV, V] Dzwoniąc na 911 możemy wybrać czy chcemy wezwać na miejsce policję, straż pożarną czy karetkę.

Najnowsze informacje

W ciągu ostatnich kilkunastu godzin pojawiły się nowe nieoficjalne informacje o GTA VI!

 

Na temat całego zamieszania wypowiedział się również jeden ze znanych dziennikarzy z branży gier wideo oraz bardzo prawdopodobne, że poznaliśmy kolejnego aktora, który brał udział w nagraniach do najnowszej części Grand Theft Auto!

GTA 6 - kolejne plotki oraz informacja od cenionego dziennikarza

Jeszcze kilka dni temu "przecieki" sugerowały, że w marcu otrzymamy teaser, a kilka dni później pełnoprawny trailer Grand Theft Auto VI. Jak wiemy, niewiele z tego wyszło, ale i same źródła wiarygodnością nie grzeszyły. 

Fani nie przestają jednak w poszukiwaniu kolejnych wskazówek odnośnie premiery nowego GTA (które brzmią całkiem rozsądnie).

Trasa koncertowa Love Fist

W grze Max Payne 3 możemy znaleźć plakat (zdjęcie niżej), na którym widzimy rozpiskę trasy koncertowej zespołu Love Fist.

Daty koncertów pokrywają się z datami premier poprzednich części Grand Theft Auto oraz Red Dead Redemption, a co więcej, zachowana jest kolejność chronologiczna.
 

(kliknij tutaj, aby powiększyć)
 

Ostatnia data na plakacie wskazuje na 29 października. Czyżbyśmy mówili o dniu, w którym swą premierę będzie miało GTA VI?

Rok 2020 raczej odpada, bo do dziś nie usłyszeliśmy żadnej oficjalnej informacji o najnowszej części GTA, ale co z rokiem 2021? 

Przypominamy, że na lotnisku w GTA V już wiele lat temu znaleziono drzwi z datami - 2013 (rok, w którym ujrzeliśmy 'piątkę') oraz tajemnicze 2021.

 

Odpowiedź znanego dziennikarza

(kliknij tutaj, aby powiększyć)
 

Zniecierpliwieni fani postanowili zapytać Jasona Schreiera – redaktora Kotaku – o zdanie na temat ostatnich plotek. 

Ten odpowiedział krótko: "W najbliższym czasie nie spodziewam się żadnych wieści o następnym GTA".

 

Na koniec warto wspomnieć o meksykańskim aktorze – Jorge Consejo, który w swoim CV umieścił notkę, jakoby w 2018 pracował nad GTA VI.

Jego postać nazywa się "The Mexican". Sam aktor odmawia jakichkolwiek komentarzy w sprawie, zasłaniając się zapisami w umowie. 

 

Sprawdź też:


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 44
Warfikus dodano: 29.03.2020, 08:59
Was to nie nudzi? macie wspierane i pewne GTAO to zajmujecie się pierdołami jak Pudelek...
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
ktoś do Warfikus dodano: 29.03.2020, 10:28
GTAO to sie znudziło już ze dwa lata temu i mogli by to w końcu skończyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
g do ktoś dodano: 29.03.2020, 12:08
Co ma piernik do wiatraka, Wspieranie online a produkcja nowej gry to dwa inne światy. Ilu jest ich potrzeba do kilku samochodów Parę osób pewnie nad tym pracuje a inna część zespołu nad nową częścią. Myślicie że takie firmy działają zero jedynkowo? Albo to albo to? XD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus do g dodano: 29.03.2020, 12:46
Gdyby GTAO nie miało nic z tym wspólnego to w ciągu 7 lat by raczej powstała kolejna odsłona albo choćby info, bo coś za dużo czasu minęło jak na ich cykl wydawniczy, kto powiedział że pracuje przy multi kilka osób, ja trzymam teorie że R* jeszcze wszystkim rowy spiecze i wyda pierwsze płatne dlc do GTAO z nowym obszarem, na złość wszystkim którzy oczekują nowej odsłony.

Wszyscy szukają od lat taniej sensacji, która podnieca tylko osoby które spędziły w GTAO 10h, nienawidzą tej gry z całego serca, tylko singiel gtao to nie gta, jak będzie info o GTA VI to zapowie je R* no pls koniec wróżenia jak to GTA VI powstaje

+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
AliGTAtor do Warfikus dodano: 29.03.2020, 13:14
"ja trzymam teorie że R* jeszcze wszystkim rowy spiecze i wyda pierwsze płatne dlc do GTAO z nowym obszarem"

Szczerze? Dużo bardziej by mnie ucieszył choćby teaser z GTA VI, ale takie dlc i tak bym kupił w preorderze ;) I to pomimo faktu, że mechanika piątki nieco już mi zbrzydła.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
h do Warfikus dodano: 29.03.2020, 18:35
A nie sądzisz ze R* nie zapowiada nowego gta bo widzą co się dzieje na świecie? Kij wie czy premiera konsol się nie przesunie pomimo że firmy zapieraja sie ze nie. Po co mają zapowiadać grę na nowe konsole ( bo o tych nie oszukujmy się to nawet nie myślą patrząc na skok pomiędzy nowymi i obecnymi)
Wcale się nie zdziwie jak r* do konca obecnego roku zapowie nową część tak by po premierze nowych konsol je wydać.
R* kiedykolwiek wydał płatne dlc do gtao? Lub jakiekolwiek dlc poszerzające granice map? Więc bardziej prawdopodobne jest że pracują nad kolejną częścią niż nad rozszerzaniem map do online czy singla. Dla przypomnienia dodam że r* to nie malutka firma gdzie cały odział pracuje nad jednym a wiele oddziałów któe mogą a nawet zaryzykuje stwierdzenie że pracują nad różnymi wariantami rozwoju firmy i gier
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
x-KING do Warfikus dodano: 29.03.2020, 18:53
Jaką planetę obstawiasz?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus do x-KING dodano: 30.03.2020, 08:21
Mars
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]