Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA III, VC, SA] Strzel ze snajperki w księżyc i zmień jego rozmiar!

Najnowsze informacje

1342VZapowiedź GTA 6 już jutro? News | | 24.03.2020 17:45 przez Majek

Choć to tylko plotki - jest szansa, że już jutro R* zaprezentuje długo wyczekiwaną zapowiedź Grand Theft Auto VI! Pojawiły się nowe informacje!

Zapowiedź GTA 6 już jutro?

Pamiętacie nasz wcześniejszy wpis?

 

W przecieku pojawił się dwie daty - 20.03.2020 oraz 25.03.2020.  

Jak wiemy, 4 dni temu nie stało się zupełnie nic poza kolejną aktualizacją wszelkich rankingów o koronawirusie. Mieliśmy otrzymać krótki teaser GTA VI, zajawkę, nie dostaliśmy nic.

Jednakże już jutro wypada ta druga data. 25 marca. Dzień, w którym R* ma (nieoficjalnie) zaprezentować pierwszy trailer najnowszego GTA.

I możecie się zastanawiać: "Po co w takim razie drugi raz piszecie o tym samym?". 

 

(kliknij tutaj, aby powiększyć)

 

Otóż wczoraj R* zaktualizował domenę gtavi.com

Adres jest w posiadaniu Take-Two od 12 maja 2006 i jeszcze dwa dni temu przekierowywał na stronę Rockstar Games. Po aktualizacji wyskakuje błąd - strony nie znaleziono.

Może to świadczyć o tym, że studio przygotowuje stronę pod nową zawartość, a więc Grand Theft Auto VI!

 

Sprawdź też:


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

[178.235.***.***]
Mathi dodano: 24.03.2020, 17:57
Chciałoby się powiedzieć: WRESZCIE! Będę jutro na bieżąco śledził, ale nie nastawiam się bo to może być kolejna aktualizacja do GTA: Online. Sam fakt przygotowywania strony może tylko świadczyć o tym, że ta strona jest dopiero tworzona.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.244.***.***]
Luk333 do Mathi dodano: 24.03.2020, 17:59
W przypadku tworzenia stron podpięcie pod domenę to już ostatni krok ;) a GTA Online ma aktualizacje w czwartki a jutro środa. 8)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
Tak będzie, nie zmyślam dodano: 24.03.2020, 20:30
Wydarzy się dokładnie to samo, co 20 marca.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.19.***.***]
Diawol dodano: 25.03.2020, 00:21
http://webcache.googleusercontent.com/search?client=safari&rls=en&q=cache:gtavi.com&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Nie mam aż takiej wiedzy, ale na stronie nie widać nic specjalnego, w kodzie dużo JS którego G nie interpretuje... aktualizacja "Zdjęcie przedstawia stan strony z 22 Mar 2020 21:17:31 GMT."

hmmm...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady dodano: 24.03.2020, 18:35
To akurat oczywiste, że prace nad grą trwają. Nieco to smutne, że panowie z R* tak się z fanami bawią. Czy zapowiedzą jutro? Wątpię, aczkolwiek liczę, że tak. Ta data mogła po prostu dotyczyć jakichś terminów odnośnie wygaśnięcia witryny, znaków handlowych itp.

Mimo wszystko, nawet jeśli nie teraz, to w tym roku jak najbardziej taka zapowiedź może się pojawić. W końcu premiera nowej generacji coraz bliżej - chociaż może nieco się przesunie przez te korony - i tam właśnie wpierw pojawi się gta. No ok, wpierw na PC w postaci trailerów. Po roku czy dwóch wyjdzie i na blaszaki. Żadna nowość.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.19.***.***]
Diawol do WujekBlady dodano: 25.03.2020, 00:24
Created on 2006-05-12
raczej nic technicznego z domeną nie robili celem jej odnowienia czy coś...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.182.***.***]
marcin dodano: 25.03.2020, 12:44
i co? i g*wno
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
Michał do marcin dodano: 25.03.2020, 15:15
Słyszałeś o strefach czasowych?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.182.***.***]
marcin do Michał dodano: 26.03.2020, 08:30
Tak, słyszałem. Ale pisałem już na zaś bo to wiadomka, że zanim nie będzie pełnych i konkretnych info o nowych konsolach ps i xbox żadnej nowej, większej gry nie wypuszczą na rynek. Po co wypuszczać nową grę na stare konsole, szczególnie jeżeli mówimy tutaj o takiej produkcji jak GTA. Jak wypuszczą PS5 i Xbox do sprzedaży to równocześnie z nowymi gierkami bo bez nich konsole są bezużyteczne. A przez ten syfilis zanim wejdą do sprzedaży nowe konsole trochę czasu minie. Według mnie oficjalne info o GTA VI zbiegnie się z oficjalnym info o wypuszczeniu z klatki nowych konsol.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.232.***.***]
Przemek dodano: 26.03.2020, 11:53
Nie zgodzę się z Tobą. Wypuszczenie gry w momencie przejścia ze starej na nową generację to najlepsza opcja dla wydawców. Weź proszę za przykład sytuację z GTA V które zostało wydane najpierw na konsole xbox360 i ps3 a w późniejszym czasie na xbox one i ps4. Nie wspominając już o wersji na komputery stacjonarne. Z punktu czysto zarobkowego jest to genialne rozwiązanie dla wydawcy ponieważ może sprzedać ten sam produkt w różnych odstępach czasu na różne platformy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
KJSK dodano: 25.03.2020, 16:20
Na swiecie trwa epidemia ,we wloszech umiera setki ludzi dziennie a oni beda oglaszac gre ?[niedlugo pewnie tak samo we francji, hiszpani i usa] Sa teraz wazniejsze priorytety niż gierki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do KJSK dodano: 25.03.2020, 19:29
Ale czemu koronawirus ma przeszkadzać w ogłoszeniu czegokolwiek? Przecież to nie oznacza, że jutro gra trafi do sprzedaży i ludzie pobiegną do sklepów.

Premiera może być za rok lub dwa. A dobre wieści w dzisiejszych czasach mają wartość x5.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
NoMouth do Majek dodano: 25.03.2020, 21:48
ale ty zdajesz sobie sprawe ze przez kretynow z wloch francji i hiszpani to gowno potrwa conajmniej dwa lata !? cena za olanie wirusa bedzie pandemia z okresem conajmniej dwoch lat rozumiesz ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.120.***.***]
xdddd do NoMouth dodano: 26.03.2020, 00:00
2 lata xD lol xD a za 2 miesiace szczepionke wymyśla lol lol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Kajak do xdddd dodano: 26.03.2020, 00:47
zebys sie nie zdziwil jak sie okaze ze to wszystko bedzie trwac 2 lata, poza tym szczepionka to nie lek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do Kajak dodano: 26.03.2020, 05:08
Ale co ma trwać 2 lata? Kwarantanna? Eyes
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 do Majek dodano: 26.03.2020, 11:57
1. Ogłoszenie gry dotrze do wielu mniej osób, które śledzą teraz wykresy zachorowań, a nie doniesienia o zapowiedzi gier.
2. Giełdy są teraz na czerwono i zapowiedź która normalnie wystrzeliłaby akcji firmy jak proca w górę, nic nie da.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do ziemiak11 dodano: 26.03.2020, 19:54
Co do punktu 1 się nie zgodzę. Przecież to nie jest tak, że każdy odświeża strony TYLKO o koronawirusie, a reszta świata go nie interesuje.
A nawet ogłoszenie gry dotarłoby do większej ilości osób, bo każdy w domu siedzi, z nudów nic tylko przegląda te same memy / posty na FB itd. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.255.***.***]
Mike dodano: 25.03.2020, 17:36
Kogo obchodzi zapowiedź "Gta online II"? To oczywiste że szóstki nie ma nie było i nie będzie - dopóki R* zarabia siano na GTAO i RDR2 nie ma absolutnie żadnych szans na jakąkolwiek nową grę od nich. Więc po co wrzucacie jakieś gówno przecieki, które nic nie wnoszą? Ćwiczycie przed podjęciem pracy w fakcie czy jak? :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Warfikus do Mike dodano: 25.03.2020, 19:00
Ten Pan pisze z sensem, nagrodziłbym go jakąś premią na paczki, zniżką na amunicje czy coś.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.60.***.***]
Programista do Mike dodano: 25.03.2020, 22:13
Ręce opadają od mądrości gimbazy i całego tego pokolenia.
Słyszałeś kiedys o pojęciu ekonomi? GTA VI trafi do nowej grupy ludzi i przyniesie kolejne dochody tak jak przynosiło GTA V.
Gdyby wszyscy producenci podchodzi do biznesu tak jak twierdzisz to nigdy by nie powstała nowsza wersja telewizora, telefonu czy samochodu bo obecną generacja się dobrze sprzedaje to po co robić nowa. Po to by w nowej wersji wprowadzić rzeczy których do tej pory nie było.
Np: wychodzi Mafia 4 z trybem online wszyscy zostawiają GTAO i grają w owsza lepsza grę i co R* ma teraz ma zacząć pracę nad kolejna częścią które mają trwać 3 czy 4 lata, a z czego ma żyć jak nikt już nie gra w obecną cześć?
GTA VI powstaje od dnia kiedy na rynku pojawiło się GTA V. To nie FIFA że wychodzi co roku, taka gra powstaje wiele lat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.255.***.***]
Mike do Programista dodano: 27.03.2020, 05:30
Kolego. Poziom z jakim się do mnie odnosisz jest poniżej czegokolwiek więc może zbastuj :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.115.***.***]
No chyba nie do Programista dodano: 27.03.2020, 11:57
Nic nie powstaje, R* nie ma żadnych planów na papierze względem nowej odsłony, po prostu wam wszystkim rowy spina że dzisiaj gry to usługi, i najlepiej zarabiać na multi, dla R* GTA VI może nigdy nie powstać, wypuszczą sobie LA.Noire 2 czy Bullego 2, i zrobią tam kolejny multi, będzie RDO, GTAO I BO/LAO , i będą dożywotnie robić hajs.

GTA VI to nie ekonomia, GTA V to ogromny koszt, który by potrzebował dużych nakładów czasowych i pieniężnych, po co tracić setki milionów na nową grę, która po 30-40mln kopii się zwróci i zacznie generować zysk, skoro za kilkaset tysiaków jak nie mniej w 2-3 miechy zrobią DLC do GTAO które robi miliony za grosze? stosunek kosztów/opłacalności góruje u multi i T2 się tym chwali że robi miliardy na sharkach.

GTAO jest i będzie przystępne, ma żałosne wymagania na PC a to +
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.115.***.***]
No chyba nie do No chyba nie dodano: 27.03.2020, 11:58
GTA VI* poprawka w drugim akapicie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]