Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Michael śpi 6h, Franklin 8h, a Trevor 12h (chodzi o czas upływający podczas zapisu gry w łóżku).

Najnowsze informacje

Dziś mamy dla Was bardzo ważne wiadomości odnośnie GTA IV, EFLC oraz listę nowości w GTA Online.

Ważne info o GTA IV oraz nowości w GTA Online

GTA IV & EFLC

Pamiętacie newsa, którego napisaliśmy jakiś czas temu o połączeniu GTA IV i EFLC

Jeśli nie, to konieczne przeczytajcie: Ważne wieści o GTA IV!

 

Wcześniejsze zapowiedzi stały się faktem i nowa wersja gry została już opublikowana. Warto dodać, że w wyniku połączenia trzech światów, poniekąd ucierpiały stacje radiowe. 

W nowej wersji gry nie znajdziemy podziału / ekskluzywności niektórych utworów w zależności od historii, w którą gramy. Co więcej, z GTA zniknęły tymczasowo 3 stacje, a np. Vladivostok FM gra muzykę dance z EFLC. 

Jest więc mały bałagan, który R* ma w planach posprzątać. 

 

Grand Theft Auto IV: Complete Edition będzie dostępne do kupienia na Steamie oraz R* Games Launcher już 24 marca.

 

GTA Online

Bonusy i nagrody:

  • podwójne nagrody za Króla wzgórza,
  • podwójne nagrody za zadania i misje fabularne dla kasyna.

Zaloguj się do gry i zgarnij darmowe koszulki Street Crimes.

Na podium w kasynie trafił Dewbauchee JB 700W.

 

Zniżki

Zniżka 50%:

  • Dekoracje penthouse'u w kasynie.
     

Zniżka 40%:

  • Nagasaki Buzzard.
     

Zniżka 35%:

  • Truffade Nero,
  • Progen Emerus,
  • główna część penthouse'u i personalizacja.
     

Zniżka 25%:

  • salony gier,
  • personalizacja i dodatki do salonów gier,
  • wyposażenie do napadu w kasynie. 

Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

 

r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 30
AliGTAtor dodano: 20.03.2020, 09:11
Ciekawie by było, jakby dodali jeszcze system przełączania pomiędzy 3 postaciami- jak to jest w GTA V. Wydaje mi się, że było by to do ogarnięcia; największym problemem chyba były by zablokowane mosty w Liberty (historia Niko...) ale można by to wywalić w ogóle. Każda z postaci mogła by mieć w dalszym ciągu niezależną od siebie fabułę (tzn. misja w muzeum dalej była by do przejścia na każdej z trzech postaci).

No, ale tak daleko Rockstar by nie poszedł. Można jedynie pomarzyć. Zamiast tego mamy wykastrowane radia...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
CJ dodano: 20.03.2020, 17:50
Witam,
Możecie sprawdzić spolszczenie do GTA IV, dziś instalowałem grę na steamie po tych zmianach i spolszczenie nie wykrywa gry. Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 20.03.2020, 18:21
Czy zawsze w GTA EFLC w wersji pudełkowej powinien być klucz? Przejrzałem całą ulotkę i nie mogę go znaleźć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 20.03.2020, 18:41
Z tego co pamiętam, to na tej gazetce w pudełku na ostatniej stronie jest. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do Majek dodano: 20.03.2020, 19:07
To dziwne, bo u mnie nie ma
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[196.53.***.***]
asfasfsa dodano: 21.03.2020, 08:46
Zniżki do salonów obejmują także AUTOMATY do gier?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.138.***.***]
fdfdfdf do asfasfsa dodano: 21.03.2020, 17:35
wejdź do gry i sprawdź OMG
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
asfasfa do fdfdfdf dodano: 21.03.2020, 18:55
Wszedłem właśnie i tylko przy automatach nie ma "przekreślonych cen" z podanymi obok niższymi. Zastanawiałem się, czy są przecenione ale R* żeby nie robić bajzlu podał od razu niższe ceny za automatu, czy też to są zwyczajne ceny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
asfasfa do fdfdfdf dodano: 21.03.2020, 19:02
Automaty nie są przecenione. Porównałem sobie z gameplayami z premiery
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.174.***.***]
GTA IV dodano: 19.03.2020, 21:16
Wiadomo już czy będzie można zarejestrować kod z pudełkowej wersji GTA IV?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do GTA IV dodano: 19.03.2020, 22:42
Z poprzedniego newsa: "Jeśli gra nie została wcześniej aktywowana w GFWL, będzie można użyć klucza z pudełka, aby aktywować i zaktualizować swoją kopię do wersji Complete Edition."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
MJ do Majek dodano: 20.03.2020, 07:19
Wszyscy co kupili grę 10 lat temu na pewno jej nie aktywowali, czekali na dzień w którym pojawi się na Steamie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Zbyszek223 do GTA IV dodano: 26.03.2020, 20:00
Przed chwilą wpisałem kod z pudełka w R* Launcher i działa - także śmiało :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.239.***.***]
Pytający do Zbyszek223 dodano: 27.03.2020, 18:43
A czy obecnie można kupić wersję PL albo chociaż grać jakoś spolszczenie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]