Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W San Fierro widać ślady po trzęsieniu ziemi (zniszczone budynki czy załamane dno morza). Wydarzenie zostało wspomniane kilkukrotnie w radio.

Najnowsze informacje

Jak donoszą niektóre źródła, jeszcze w tym miesiącu R* ma zapowiedzieć GTA 6!

GTA 6 zostanie zaprezentowane w tym miesiącu?

Jakiś czas temu R* zmienił wygląd swojej strony. Fani dopatrywali się w tym zapowiedzi nowej gry, bo podobnie było z RDR2 na PC, kiedy to został odświeżony wygląd Social Cluba.

 

Następnie pojawiła się tajemnicza grafika, którą widzicie poniżej.

Na górze widać brakującą część w logo R*. Jedni widzieli w tym powiązanie z odejściem Dana Housera, który był przecież odpowiedzialny za mnóstwo świetnych gier i był jedną z czołowych postaci w firmie.

Inni zaś doszukiwali się powiązań z GTA 6. Retro kolorystyka, cyfra 19 widoczna w prawym dolnym rogu, która miała być początkiem roku 19xx. Wszystko to odpowiada doniesieniom, że akcja kolejnego GTA będzie rozgrywana w XX wieku. 

 

Ostatnio natomiast znany z "rzetelnych przecieków" MrBossFTW oraz tajemnicze konto na Twitterze o nazwie "GTA VI News & Leaks" z zawrotną ilością "followersów" w liczbie ~400 informują, że 20 marca 2020 zobaczymy teaser GTA 6, a już 5 dni później R* zaprezentuje trailer.

Oczywiście jak wiemy, MrBossFTW ma bardzo słabą średnią, jeśli chodzi o potwierdzone przecieki, więc do tych informacji trzeba podejść z ogromnym przymróżeniem oka. 

 

Warto jednak dodać, że na oficjalnym kanale Rockstar Games na YouTube znajduje się 258 opublikowanych materiałów, choć załadowanych jest 259. Czyżby brakujące wideo to zapowiadany trailer?

 

Prawdę poznamy już za 6 dni, więc pozostaje tylko niecierpliwie oczekiwać dobrych wieści.

Jeśli chcecie powspominać starsze przecieki odnośnie Grand Theft Auto VI, sprawdźcie koniecznie pozycję GTA VI -> Przecieki w menu po lewej stronie (widoczne tylko na PC).


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (18) Skomentuj Obserwuj

[37.120.***.***]
kert dodano: 14.03.2020, 15:12
OMG OMG OMG
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Cysiek dodano: 14.03.2020, 18:16
MrBossFTW i rzetelne informacje to oksymoron.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do Cysiek dodano: 14.03.2020, 18:23
Stąd cudzysłów. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Warfikus dodano: 15.03.2020, 16:29
Spokojnie, jako wielki koks GTAOnline zapewniam że R* nie ma w planach psuć marki nową odsłoną, posiadam absolutnie rzetelną informacje o tym że R* właśnie wysłał na Marsa swoich ludzi w celu zbadania terenu i zebrania informacji, które pomogą przy produkcji najnowszego DLC do Online: "Global War", będą nowe biznesy na planetach, a do samego Los Santos zawita przybysz z kosmosu, Oppressor mk.3

Więc jeśli jesteś casualem podniecającym się singlem będziesz zawiedziony, natomiast silna społeczność Tryhardów i grieferów może być spokojna, ONLINE PONAD WSZYSTKO!!!!!!! :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Grzek dodano: 14.03.2020, 22:12
Rockstar i GTA bez pana Housera jest skonczone teraz tylko online dla kretynow do porzygu dlatego odszedl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Electronix do Grzek dodano: 15.03.2020, 12:18
Jak przeciek z zapowiedzią jest prawdziwy to prawdopodobnie główna zawartość jest już gotowa.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.03.2020, 12:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
AliGTAtor do Electronix dodano: 15.03.2020, 13:52
Fakt, teraz pewnie tworzą PŁATNE dlc'eki xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
h do AliGTAtor dodano: 15.03.2020, 22:55
w którym gta miales platny dodatek do tej pory? bo o gta 4 i 3 roznych wersjach gry nie mowimy chyba
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
AliGTAtor do h dodano: 16.03.2020, 11:19
W żadnym. Ale zarząd i czasy się zmieniły więc kto wie czy i R* nie pójdzie za aktualną modą... oby nie. Ale wszystko jest możliwe w tych czasach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
sgdhjnm, do AliGTAtor dodano: 17.03.2020, 00:10
a to nieech sobie idą, to ich produkt. Tak czasami czytam te komentarze i jedyne co widze to ludzie wpatrzeni w gta jak sekta w swojego guru xd. A jak powiedzą że gta umarło i nie wracają do marki to co swiat wam sie zawali? uke wy macie lat 15? 20? 25? xd Chryste to tylko gra, sam uwielbiam grać w gta rdr no ale bez jaj. przeżywacie jak dzieci
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
pawelknk1991 dodano: 20.03.2020, 19:44
dzis 20 marca.... nie dzieje sie nic ws GTA 6 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
Mniej niż zero dodano: 21.03.2020, 10:00
Tyle warte są te wszystkie ,,źródła".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 dodano: 22.03.2020, 02:15
Źródło mogło być prawdziwe, ale mieć nieaktualne informacje. Nie ma nowy, żeby R zapowiedziało teraz nowe GTA... Cały świat mówi teraz tylko o wirusie. W normalnych warunkach, taka informacja przebiła by się nawet do mediów głównego nurtu, a teraz nawet nie ma o tym mowy. Plus giełdy są teraz w stanie spadków i nie podbiło by to odpowiednio wartości R... W skrócie moim zdaniem zapowiedź pojawi się dopiero jak skończy się pendemia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.30.***.***]
Matematyk z przypadku dodano: 23.03.2020, 19:46
wg mnie to nie GTA 6 tylko L.A. Noire się szykuje, a czemu tak uważam. Grafika na stronie R* wydaje się być zaczerpnięta ze stylu Południowej Ameryki i gdy się w to zagłębić to 19 w prawym dolnym rogu sugerowała by rok 19XX ale gdy zliczymy loga R* (obok 19) jest ich 48 co dawało by rok 1948 pasujący jako sequel (część 1 działa się w 1947). Gdy poszukamy co się działo w tych latach natrafimy najpewniej na "La Violencia" czyli to co się działo w Kolumbii od 1948 do 1958 (przemoc, napaści, zniszczenia, terroryzm a że to Kolumbia i zapewne narkotyki ) czyli jest pole do popisu dla twórców. Kolejna sprawa to prawy górny róg AC prawdopodobnie skrót od "axiom of choice" w definicji którego mamy Większość matematyków uznaje i stosuje AC, jednak w dowodach twierdzeń zazwyczaj wyraźnie zaznacza się, gdy zakłada się AC. "Dowody te nazywa się nieefektywnymi; zwykle są one także niekonstruktywne, gdy mówią jedynie o istnieniu danego obiektu" Ciekawy jestem czy tylko ja tyle analizowałem tą grafikę big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do Matematyk z przypadku dodano: 23.03.2020, 23:55
W "przeciekach", które ja znalazłem była informacja, że 'LA Noire 2' ma być osadzone w latach 1970-1980. Eyes
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
pawelknk1991 dodano: 27.03.2020, 16:48
na stronie rockstargames wlasnie sie wypęłnila ta niebieska obręcz czy ramka czy pasek ktory otacza logo R. czyżby to znak ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do pawelknk1991 dodano: 27.03.2020, 22:47
https://www.faceb(...)7474695/ ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.03.2020, 22:47
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.153.***.***]
BratDalton dodano: 16.06.2020, 00:21
Przecież R zamierza zrobić odświeżonego kotleta z GTA V i w połowie przyszłego roku wyjdzie ulepszona wersja na PS5. Jeśli ktoś myśli że GTA6 wyskoczy w tym roku, życzę powodzenia. 2022 jeśli świat będzie jeszcze wtedy istniał. Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]