Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Ogrodnicy dbają o to by pole golfowe było zawsze w idealnym stanie.

Najnowsze informacje

601VBolidy F1 trafiły do GTA Online! News | | 28.02.2020 02:15 przez Majek

W tym tygodniu R* dodał całkowicie nową serię wyścigową - wyścigi bolidami F1!

Trailer, zasady, nasz film z porównaniem bolidów oraz z ich tuningiem, to wszystko poznacie w rozwinięciu newsa!

Bolidy F1 trafiły do GTA Online!

Do katalogu Legendary Motorsport trafiły dwa nowe bolidy: Ocelot R88 oraz Progen PR4.

Cena tego pierwszego wynosi aż $3.115.000, a za Progena przyjdzie nam zapłacić $400.000 więcej.

Wraz z bolidami, do gry zawitała nowa seria wyścigów - Open Wheel Racing.

Trailer

 

Nowa seria wyścigowa liczy obecnie 7 tras.

"OWR" zabierze nas zarówno na tory wyścigowe - stworzone specjalnie z myślą o bolidach - jak i na tory uliczne, gdzie praktycznie każdy zakręt to ryzyko uderzenia w barierki. 

 

Podczas wyścigów trzeba uważać na stan naszego pojazdu oraz opon. Uderzanie w przeszkody czy inne samochody prowadzi do pogorszenia właściwości jezdnych.

Na szczęście możemy zjechać na pit-stop, aby podreperować uszkodzenia.

 

(kliknij TUTAJ, aby powiększyć)

 

Na papierze tańszy o $400.000 R88 wypada nieco gorzej, jeśli chodzi o trakcję, ale jak się ma sprawa prędkości maksymalnej?. Zobaczcie na filmie poniżej!


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!


 

Porównanie prędkości maksymalnych

 

Tuning

 
r e k l a m a

Komentarze (7) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 59
omosquito dodano: 28.02.2020, 03:31
Niestety już nie te lata i chęci też nie te. Znajomi wyjadacze mówią, że PR4 jest lepszy jednak jak dla mnie R88 prowadzi się o niebo lepiej, sami wypróbujcie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do omosquito dodano: 28.02.2020, 03:40
Znajomi dobrze prawią, to Tobie już na starość się pogarsza... :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito dodano: 28.02.2020, 03:39
"nasz film z porównaniem bolidów" Te.. Majek, gdzie filmidło z porównaniem???? Ja się pytam gdzie? No kurła no GDZIE?!!! XD Sorry ale ja to już za stary jestem na to i nie grałem w GTA z rok, więc moja opinia to tak jakby brać opinię Villeneuea do dzisiejszego F1. Niby stary mistrz ale gówno wie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do omosquito dodano: 28.02.2020, 03:41
Na dole są przecież. Eyes
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito dodano: 28.02.2020, 04:09
Ok, dobra widzę test dodany. Widocznie za szybko kliknąłem post i był jeszcze nie zaktualizowany. Ale trasa nie nadaje się do testowania, gdyby Ci się chciało zrobić test na autostradzie 5km i na kaskaderce 5km oraz porównanie 60 do 180 FPS byłoby super. Takie nawiązanie do moich starych testów, które nie jednemu się przydały. W sumie to spod mojej ręki najwięksi kozacy wychodzili, to były piękne czasy (a przynajmniej mam takie wrażenie i nadzieję, że komuś pomogłem) :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Jerry_Cornelius dodano: 02.03.2020, 02:27
F1 to nie na proste drogi, tylko jak najszybsze pokonywanie zakrętów ;) R88 niby szybki ale bardzo odstaje od PR4 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.120.***.***]
Seb do Jerry_Cornelius dodano: 03.03.2020, 14:29
I wygląda lepiej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 48942

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  zilone 1 441 1330
9.  Ptasior3... 0 443 1329
10.  xNomad 0 443 1329
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.