Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Za każdym razem, kiedy wsiądziesz do Enforcer'a (wóz S.W.A.T''u) dostaniesz 100 % pancerza!

Najnowsze informacje

690VNowości w GTA Online News | | 20.02.2020 20:22 przez Majek

W tym tygodniu otrzymaliśmy nowy samochód, mnóstwo zniżek, prezenty i bonusy! Jest też szansa na zgarnięcie bolidu rodem z F1, za darmo i przed premierą!

Nowości w GTA Online

Nowości w GTA Online

Do katalogu Southern San Andreas Super Autos trafił nowy samochód - Blista Kanjo. Cena wynosi $580.000 ($435.000 ze zniżką).

 

Na podest w kasynie trafił Progen PR4. Bolid, który do sprzedaży trafi w przyszłym tygodniu, już dziś może być Wasz i to za darmo! Oczywiście o ile macie VPN.

Co więcej, za zalogowanie się do gry w tym tygodniu zgarniecie darmową koszulkę Dinka Tee.

 

2x GTA$ i RP:

  • misje sprzedaży specjalnych ładunków,
  • zadania i wyzwania VIP-a.

 

2x GTA$:

  • walka o przetrwanie,
  • partnerzy i ochroniarze.

Zniżki

  • Biura, dodatki i ulepszenia – 40% zniżki
  • Garaże biurowe, dodatki i odnowy – 40% zniżki
  • Magazyny specjalnych ładunków, dodatki i ulepszenia – 35% zniżki
  • Garaże – 35% zniżki
  • Siedziby klubu, dodatki i ulepszenia – 40% zniżki
     
  • Pegassi Zentorno – 40% zniżki
  • Pegassi Oppressor – 40% zniżki
  • HVY Insurgent – 35% zniżki
  • TM-02 Khanjali – 35% zniżki
  • Karin Kuruma (opanc.) – 35% zniżki
  • B-11 Strikeforce – 35% zniżki
  • Wszystkie jachty – 40% zniżki
  • Buckingham Luxor – 40% zniżki
  • Buckingham Luxor Deluxe – 40% zniżki
  • Grotti X80 Proto – 40% zniżki
  • Cheval Taipan– 40% zniżki
     
  • Dowolna amunicja – 35% zniżki
  • Strzelby – 40% zniżki
  • Broń ciężka – 40% zniżki
  • Broń miotana – 40% zniżki

Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 34
Jerry_Cornelius dodano: 21.02.2020, 06:01
Taki nie za szybki ;) ale z boostem.
Na ps4 to się rozprzestrzenia ten bolid jak zaraza ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
AliGTAtor do Jerry_Cornelius dodano: 21.02.2020, 09:46
Z czego to wynika? Na kole fortuny łatwiej trafić na pojazd w wersji konsolowej, niż na PC?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.147.***.***]
Blaz dodano: 26.02.2020, 04:29
Potwierdzam temat z kierownicą ale do tego musi być odpowiednia gra. Jakieś 1,5 miesiąca temu udało mi się kupić T500RS i jeżdżę w Assetto Corsa. Super sprawa i polecam sobie takie coś ogarnąć big smile 3 dni nauki driftu i jak już zakręty wychodzą to jest satysfakcja. W kwestii jazdy online wygrywa Nordschleife :). Co do GTA to jednak ma mało wspólnego z symulacją ale jeśli ktoś bardzo chce to wystarczy ściągnąć pliki które kiedyś stosowało się np do san andreas do wsparcia dla pada x360, 5 minut roboty i tam ustawić odpowiednie osie z kierownicy i można jeździć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do Blaz dodano: 26.02.2020, 17:33
Tylko w Online niegalne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito dodano: 21.02.2020, 14:12
No to teraz jeszcze muszą tylko dodać wsparcie dla kierownicy i baja :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Future do omosquito dodano: 23.02.2020, 20:44
Wsparcie dla kierownicy przy tym modelu jazdy? big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do Future dodano: 23.02.2020, 21:32
A dlaczego by nie, ciekawe jakby się śmigało z możliwością częściowego redukowania gazu a nie tylko zero-jedynkowo.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.240.***.***]
Adaś do omosquito dodano: 25.02.2020, 21:58
Do tego wystarczy ci pad.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do Adaś dodano: 25.02.2020, 23:02
Nie lubię grać na padzie. Gdybyś kiedyś zagrał na porządnej kierownicy raczej byś się przy ściganiu już nigdy na klawiaturę czy pada nie przesiadł. Mówię tu o kierownicach za +1000zł Logitech g920/g29 Thrustmaster T150/T300/T500 wszelkie Fanatec itd. Wiadomo niektóre z wymienionych na promocji da się wyrwać taniej, ale wyznacznikiem jakości kierownicy to właśnie cena ok 1000 w górę, wszystko tańsze to zwykła zabawka i wywalanie kasy w błoto.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.49.***.***]
Kamil do omosquito dodano: 27.02.2020, 22:38
Hmm kierownica za ponad 1000 złotych do gry z modelem jazdy na poziomie gorszych NFS? To trochę jak kupowanie Ferrari do jazdy w korku. Model jazdy w GTA nigdy nie był tworzony z myślą o jakiejkolwiek symulacji, więc gra nie jest w stanie z żadnym stopniu wykorzystać możliwości takiej kierownicy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
omosquito do Kamil dodano: 27.02.2020, 23:07
Ale nikt tutaj nie mówi, że trzeba grać tylko w GTA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]