Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W grze możemy grać w kosza.

Najnowsze informacje

To nie clickbait ani plotki - współzałożyciel studia Rockstar Games  - wszystkim fanom serii doskonale znany - Dan Houser oficjalnie potwierdził, że opuszcza studio Rockstar Games z dniem 11 marca 2020. Wiele wskazuje na to, że to koniec studia Rockstar Games jakie do tej pory znaliśmy. 

Dan Houser - współzałożyciel Rockstar Games odchodzi ze studia!

Wiadomość, dotycząca odejścia jednej z najważniejszych osób w studiu Rockstar (jeżeli nie najważniejszej) to ogromny szok dla wszystkich fanów GTA, studia RG i ogólnie - graczy.

 

Take Two o odejściu Dana Housera poinformowało w krótkim komunikacie prasowym

 

Gracze są zszokowani. Wśród wielu osób króluje przekonanie, że to koniec studia Rockstar Games, jakie do tej pory znaliśmy. To Dan Houser i Leslie Benzies (który odszedł, a raczej został wyrzucony z Rockstara kilka lat temu) zapewnili grom studia niespotykaną jakość, dbałość o detale - czego najlepszym przykładem jest RDR II.

Krążą przekonania, że Take Two, jako wydawca gier R* mocno naciska na producenta w celu szybszego wydawania gier, co niewątpliwie odbije się na ich jakości, czy też większym skupieniu na trybach Online - czego fanem nie był Dan Houser.

To ta osoba była odpowiedzialna za rewelacyjne, długie i dopracowane wątki fabularne w GTA czy RDR. 


Wesprzyj GTASite, naucz się tworzyć strony internetowe i zacznij zarabiać ogromne pieniądze!

r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 61
Majek dodano: 05.02.2020, 10:29
Też martwię się o te same rzeczy... wow

A i pojawiają się 2 pytania. Po pierwsze - co z Samem? Po drugie - czy Dan odnowi kontakty z Lesliem, który ponoć od lat pracuje nad swoim sandbox'em?
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.120.***.***]
Silent dodano: 05.02.2020, 16:38
niepokojące wieści... ;(
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
omosquito dodano: 05.02.2020, 19:24
Press F to pray for Rockstar.... To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść... ;(
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
omosquito dodano: 05.02.2020, 19:27
Co to się odjaniepawliło? Koniec R* jakie znamy? Aż się płakać chce, oby nie skończyło się jak z Blizzardem wykupionym przez Activision i wieloma innymi genialnymi studiami zniszczonymi przez deweloperów, dla których nie jakość a kasa się liczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
omosquito dodano: 05.02.2020, 22:17
Akcje na giełdzie lecą na łeb, na szyje. Może się otrząsną, jak im poleci o 50% wcale bym się nie zdziwił takiemu wynikowi. Cisnęli na 2K żeby wydali jak najszybciej Mafię 3 i wyszła chyba największa kupa w historii gier. Nawet rozmycia nie ogarnęli. Wystarczało dać graczom wyłączyć blur i AA co było banalnie proste. 30 minut roboty aby to zaimplementować bo tyle mi zajęło zainstalowanie Reshade i wyłączenie tego badziewia, dzięki czemu gra wyglądała 100 razy lepiej. O tym, że gameplayowo była to porażka to chyba nawet nie trzeba mówić. Wystarczyło zostawić tylko główne misje, skrócić grę z 20 do 10 godzin i już odbiór byłby 100 razy lepszy. Czasami to nie mam pojęcia po co takie gnioty są wypuszczane skoro wystarczy aby ktoś minimalnie ogarnięty usiadł i w 1 dzień to zoptymalizował wycinając co niepotrzebne. Ktoś produkuje przez 5 lat a zostawia pierdoły do usunięcia w godzinę. NIE KUMAM. Coś jak ostatnio rząd Czech. Chciał wydać na system winietowy 70 milionów, to 60 programistów zrobiło go w 2 dni. Ot idealne pokazanie tego, że akord jest milion razy wydajniejszy od godzinówki.

edit
Chciałem już skończyć ale nie mogę.. Gracze chcieli sami doprowadzić do porządku GTA4 itd, ale nie... Nie pozwolono im poprzez blokowanie modów. T2 samo ukręciło sobie bat. Niech giną w czeluściach piekieł, bankrutują i nie wracają. Poprzez skok na kasę z GTAO zniszczyli genialne studio jakim był R* doprowadzając do tego, że nawet założyciel już nie chce się w tym babrać. No chyba, że czegoś nie wiem i popadł w jakiś ciąg narkotykowy mając niezliczone morze kasy, ale to chyba na światło dzienne nie wyjdzie.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.02.2020, 22:23
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Filip454 do omosquito dodano: 05.02.2020, 22:52
Wyluzujcie, nic się nie dzieje. Mosquito, proszę nie rozsiewaj jakichś bzdurnych plotek o nagłym upadku Rockstar Games po odejściu Dana Housera.

To nie są standardowe akcje na giełdzie. Przeczytaj co to jest "after hours stock".

"What Is After-Hours Trading? After-hours trading is the period of time after the market closes when an investor can buy and sell securities outside regular trading hours. Both the New York Stock Exchange (NYSE) and the Nasdaq normally operate between 9:30 a.m. an 4:00 p.m. Eastern Time."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
j dodano: 05.02.2020, 23:05
Boże odchodzi i tyle. A nawet jak gta upadnie jako seria to co swiat wam się zawali? jego sprawa chciał odejśc to zrezygnował a w necie lament jak to r* be zrobił . ludzie dorośnijcie nie macie zapewne po 15 lat.
Kto wie może poskleja jakąś ekipe i zrobią konkurencje dla gta? ale bez przesady z tym płaczem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do j dodano: 06.02.2020, 03:21
Myślę, że sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, bo z R* odszedł gość, którego imię i nazwisko kojarzy się tylko z wysoką jakością, genialną fabułą czy niesamowitymi postaciami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
j do Majek dodano: 06.02.2020, 10:08
no dobrze Majek ale powiedz mi po co ten płacz w internecie, odszedl i już. Mówi się trudno a jak tak czytam w necie reakcje ludzi to już żeście wieniec zaczeli kompletować dla r*. No nie jest to troche smieszne?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do j dodano: 06.02.2020, 12:14
Po to są komentarze, żeby każdy mógł napisać co mu na sercu leży. ;)

Bądź co bądź to nie jest jakaś sprzątaczka, która w R* pracowała 2 miesiące, tylko jedna z najważniejszych postaci. Zrozumiałe, że bez komentarza i czarnych wizji się nie obejdzie - jakiś powód musiał być.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 06.02.2020, 12:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Crrooss do j dodano: 06.02.2020, 17:57
Jeden kocha swoją ulubioną drużynę piłkarska, inny zespół muzyczny a kto inny dewelopera gier. Dla mnie Rockstar i m.in. seria GTA to znaczna część życia. Z tego powodu odejście tak wybitnej osoby traktuję tak znacząco. Obok braci Houser tak mocno cenię tylko Hideo Kojime.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
zilone dodano: 10.02.2020, 19:39
Dobrze będzie R da radę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]