Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Gdy pada deszcz, ludzie na ulicy zakrywają głowę teczkami.

Najnowsze informacje

709VNowości w GTA Online News | | 03.01.2020 02:27 przez Majek

Do gry trafił nowy samochód wojskowy, są też zniżki i bonusy.

Nowości w GTA Online

Na stronie Warstock Cache & Carry znajdziemy RUNE Zhaba, czyli terenowy i pokraczny pojazd za $2.400.000 (1.800.000 po zniżce).

Potrójne bonusy zgarniemy za grę w wydarzenia gry swobodnej. 2x więcej kasy otrzymamy za wojny handlowe oraz serię w bunkrze.

W kasynie na podium trafił Pfister Comet Safari.

 

Zniżki

  • Apartamenty oraz dodatki – 35% zniżki
  • Kluby nocne, garaże i dodatki – 35% zniżki
     
  • Progen Emerus – 25% zniżki
  • Benefactor Krieger – 25% zniżki
  • Pegassi Zorrusso – 25% zniżki
  • Vysser Neo – 25% zniżki
  • Ocelot Locust  – 25% zniżki
  • Vapid Peyote Gasser – 25% zniżki
  • Weeny Issi Sport – 40% zniżki
  • Weeny Issi Classic – 40% zniżki
  • Western Rampant Rocket – 25% zniżki
  • Übermacht Zion Classic – 25% zniżki
  • Vapid Caracara 4x4 – 25% zniżki
  • Enus Paragon R – 25% zniżki
r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 28
N3XU5 dodano: 03.01.2020, 08:20
Dla mnie online skończyło się na pierwszych napadach gdzie ceny za wszystko były normalne i nie było nasrane tyłu niepotrzebnych rzeczy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Warfikus do N3XU5 dodano: 03.01.2020, 09:18
Ceny są uwarunkowane ekonomią, dawniej nie zarabiałeś miliona w godzinę (tak, na luzie tyle można bez premii).
Co jest niepotrzebne? jeśli masz na myśli tryliony zwykłych aut które nie zobaczą tras wyścigowych to tak, są zbędne :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
omosquito dodano: 03.01.2020, 04:33
Takie pytanie... Gra w to jeszcze ktoś?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
Majek do omosquito dodano: 03.01.2020, 04:41
Sporo osób. Na Discordzie ciągle do gry szukają, a i na TSie chętnych znajdziesz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
omosquito do Majek dodano: 03.01.2020, 05:19
Jednak starych wyjadaczy skutecznie zniechęcili swoimi DLC. Ja już chyba nie wrócę, jednak trzeba przyznać, że lata 2015-17 były cudowne :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
x-KING do omosquito dodano: 03.01.2020, 10:09
Oj były...
Dobrze, że nie usunęli dotychczas sesji prywatnych, z ekipą jeszcze można się bawić jak dawniej, oczywiście o ile znakomita strona techniczna gry w tym pozwoli ^
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 03.01.2020, 10:10
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
AliGTAtor do x-KING dodano: 03.01.2020, 11:15
Taak, a za chwilę wyjdzie duże dlc, które rozdzieli uruchamianie singla i multi pozwalając osobom niezainteresowanym singlem instalować jedynie dane potrzebne do multika (ale nie ukrywajmy, dalej to będzie bardzo dużo gb...) i przy okazji "zapomną" dodać sesji prywatnej i tworzenia własnych sesji dla ekipy... W końcu "po co", skoro część aktywności jest tam niedostępna (chyba, że do dziś zaszły tam jakieś zmiany. Połtorej roku temu, jak testowałem ,to nie było możliwe zarejestrowanie się jako prezes w ogóle big smile) A i przy okazji wymusi to na kolejnych potencjalnych graczach kupno sharków ew. grindowanie kasy by ogień zwalczać ogniem (powodzenia w walce z hordą opressorów). Wszystko dla pien.... znaczy sie- dla graczy xD
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 03.01.2020, 11:16
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
x-KING do AliGTAtor dodano: 03.01.2020, 11:31
Ja akurat w te biznesy, prezesy nigdy się zbytnio nie bawiłem, nudzi mnie to. Odpalając sesje prywatne celuje jednak w granie oldchoolowych akcji jak normalniejsze* wyścigi, klasyczne TDM czy rozmaite LTS, no ale żeby jakoś w to pograć to w dzisiejszych czasach potrzebna jest ekipa - pierwszy lepszy random wbije na jakiś tdm i będzie napieprzał laserami czy rpgami bez końca. Sesje prywatne w dużym stopniu ułatwiają zgromadzenie się jak i późniejsze hostowanie, no ale niestety...To już nie jest ten 2015-2016 rok. Dzisiaj gra nie pozwala dołączyć wielu osobom albo wywala, a jak już się uda dołączyć i odpalamy lobby to okazuje się, że w akcji znaleźli się jakieś randomy...Oczywiście nie byłoby to takie złe, zawsze więcej osób to lepiej, ale nie dzisiaj. Mam wrażenie, że każdy random w tej społeczności to poyebany dzieciaczek, który żyje tą grą. No ciężej się już w to gra, nie ma co ukrywać... Jeszcze ciężej jednak to wszystko tak rzucić, kiedy człowiek w tym siedzi od 2014 i gra nieprzerwanie od 5 lat. Wciąż wolę to niż tego abstrakcyjnego RDO ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
Majek do x-KING dodano: 03.01.2020, 14:26
Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają... ale Wasze narzekanie to się nigdy nie zmieni... lol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
x-KING do Majek dodano: 03.01.2020, 14:33
Tak samo jak Twoje ukontentowanie - trzeba więc trzymać bilans ;)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 03.01.2020, 14:34
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
x-KING do x-KING dodano: 03.01.2020, 14:47
balans*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
Majek do x-KING dodano: 03.01.2020, 15:29
A czy ja mówię, że mi się to wszystko podoba? Oczywiście, że nie. T2 zabiło wszystkie projekty typu SA:MP na początku GTA Online i >>> już wtedy <<< wiedziałem, że będzie lipa.

Ale pomimo wielu minusów, GTAO ma też wiele plusów. Minusy omijam, plusy zauważam i cieszę się (rzadko, bo rzadko - ze względu na czas) grą. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Jerry_Cornelius dodano: 03.01.2020, 17:55
Na PC gta dawno się skończyło, szkoda czasu i zachodu. Żałuję tylko że na PS4 się późno się przesiadłem. Bo od groma ludzi gra, ale zeby znaleźć ogarniętych to jak kot napłakał ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Gulek dodano: 05.01.2020, 16:23
Śmieszy mnie pewna sytuacja na tej stronie. Aktywnych użytkowników jest "aż" pięciu, czterech z nich tylko i wyłącznie od dwóch lat krytykuje grę (śledzę stronę od trzech lat aczkolwiek mało się udzielam bo nie widzę sensu pisać z osobami, które zaprzestały grać a się udzielają o obecnej formie gry, wyjątkiem jest Majek). Sam gram od premiery w GTAO, jest to już prawie pięć lat, czy mi coś nie odpowiada? Oczywiście, że tak ale od kilku lat czytam tylko i wyłącznie "jak zepsuli tą grę", powiem szczerze, gdyby gra była taka jak przed trzema latami na pewno bym w to nie grał już po prostu znudziło by mnie i tak naprawdę jestem przekonany, że nie tylko mnie a milionów graczy, to właśnie każde DLC podtrzymuje tą grę przy życiu i starszy gracze zostają, sam mam kilku znajomych, którzy grają od premiery i przy grze zostali bo co jakiś czas jest coś nowego raz lepiej wyjdzie raz gorzej. Nie mniej jednak to nie GTA umiera a niestety ta strona, która jest okupowana aż przez czterech użytkowników, którzy znaleźli tutaj wspólny język. Przykre to strasznie ale kilka lat śledzę poczynania na tej stronie i nie jest dobrze. Sytuacja może się tylko zmienić przy premierze nowej odsłony GTA, wtedy może przyjdą nowi użytkownicy, nowe tematy, bo niestety od kilku lat można przeczytać w kółko to samo i od tych samych osób, gdzie liczebność ich można policzyć na jednej dłoni...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
omosquito do Gulek dodano: 06.01.2020, 07:50
Niestety masz rację, jednak z drugiej strony jalbyś przyciągnął ludzi do gry, która ma prawie 7 lat? Czas najwyższy na nową część to może i coś się ruszy. Większość osób wytrzymuje rok, no może 2. Przez większość mam na myśli 99% osób.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Gulek do omosquito dodano: 06.01.2020, 12:13
Ja sam czekam na nową część, z miesiąca na miesiąc GTAO mnie też coraz bardziej nudzi, nawet ostatnio zrobiłem sobie lekką przerwę na rzecz RDD2. Co mnie denerwuje obecnie w GTAO najbardziej? to, że ludzi na sesji jest pełno, ale mało kto już gra w tryby adwersarza (moje ulubione), pewnie spowodowane jest to tym, że od dłuższego czasu nie ma premiowanych trybów więc graczom pewnie się nie opłaca grać w nie. Ja już od dawna nie gram dla kasy a jedynie dla samego funu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 59
Majek do Gulek dodano: 06.01.2020, 13:35
Problem jest o tyle dziwny, że na stronę wchodzi mnóstwo ludzi. Nie są to takie liczby jak na premierę GTA V, gdzie prześcignęliśmy nawet jeden z topowych obecnie portali o wszystkich grach na PC i konsole, ale wynik 6-cio cyfrowy się utrzymuje.

Mimo to mała garstka udziela się na stronie. Winę może ponosić fanpage czy Discord, bo o ile ktoś newsa przeczyta na stronie, to skomentuje np. na FB.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
ja do Gulek dodano: 06.01.2020, 14:14
Coś w tym jest. Sam zrezygnowałem z logowania się na stronie bo jedyne co widziałęm to marudzenie i narzekanie jaka to gra jest be. Czasami wejde poczytać newsa i tyle.
Wiadomo każdy ma swoje zdanie, ale ciągłe zaglądanie na czat żeby zobaczyć jak tylko sie obrzydza gre i tak niemalże codziennie psuje wizerunek gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Gulek do Majek dodano: 06.01.2020, 14:18
Majek powiem więcej, moi znajomi, z którymi mam kontakt właściwie 5 dni w tygodniu również znają tą stronę (sam niektórym polecałem), grają również w GTA, grają od premiery gra im się "nie przejadła " skoro dalej grają, dalej cieszy ich gra tak jak i mnie, takich graczy jest miliony w samej polscy myślę, że tysiące. Problem jest jeden jak zachęcić nowych użytkowników, którzy wnieśli by coś więcej. Sam wiem, że sporo ludzi odwiedza tą stroną ale jednak nie pozostają "członkami gtasite.net.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Gulek do ja dodano: 06.01.2020, 14:27
Dokładnie ja również na "ślepo" wchodząc na tą stronę wcześniej wiem jakie będą komentarze. Myślę. tak jak przedmówca, że stronę niestety psują użytkownicy, którzy zostali a którzy ciągle negują grę. Tak jak w pierwszym moim komentarzu napisałem, że znaleźli swój wspólny język tak to podtrzymuje. Nikt nowy nie dołączy się, jak na stronie zobaczy tylko negatywne komentarze a takich niestety przez kilku użytkowników jest większość. Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
omosquito do Majek dodano: 06.01.2020, 17:20
Majek, co do ruchu jak najbardziej zgadzam się, że może być to bardzo wysoki wynik w wyświetleniach. Przykład z ostatnich dni. Gram sobie z żoną w te najnowsze pokemony. Wpisuje w necie to czego szukam, odpalam poradnik, znajduje i wychodzę. Teoretycznie na danej stronie nie ma po mnie śladu, jest tylko jeden: kilkadziesiąt wyświetleń. Jest cała masa takich osób.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]