Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli w trybie online mówisz coś przez mikrofon, usta Twojej postaci się poruszają.

Najnowsze informacje

915VWymagania sprzętowe oraz ceny RDR II na PC! News | | 09.10.2019 17:24 przez Majek | Tagi: edycja specjalna edycja ultimate ii rdr 2 Red Dead Redemption Wymagania sprzętowe

Wielu wróżyło, że RDR II będzie wymagało od nas komputera za wiele tysięcy złotych, a tymczasem wygląda na to, że jeśli działa Ci GTA V, z RDR II również nie będzie problemów!

Wymagania sprzętowe oraz ceny RDR II na PC!

Zacznijmy od wymagań. W Rockstar Games Launcher możemy wejść do sklepu i wybrać Red Dead Redemtpion II.

Na samym dole znajdziemy wymagania sprzętowe, które prezentują się następująco:

(kliknij, aby powiększyć)

 

Jak więc widzicie, 8GB RAM, czy grafika z pamięcią 2GB (w przypadku GeForce) to już standard od wielu lat i nie ma się czym przejmować. 

Ciekawie na pewno wygląda pozycja "dysk twardy", która mówi nam, że na grę będziemy potrzebowali aż 150GB!

 

Przecieki (a więc nie bierzcie ich jeszcze zbyt poważnie) sugerują, że w Polsce nie doczekamy się wydania pudełkowego gry. Na potwierdzenie tych informacji będziemy musieli jednak chwilę poczekać. 

Ceny

Wersja Ultimate Edition (a więc ta największa), została przeceniona z 369,90zł na 309,90zł.

Wersja Special Edition kosztuje 249,90zł zamiast 309,90zł. Więc w cenie standardowej edycji (która nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży) możemy kupić edycję specjalną - raczej nie ma się nad czym zastanawiać, tylko zamawiać właśnie tę wersję. 


Czy warto dopłacić do wersji Ultimate Edition? Cóż... i tak i nie. Za dopłatą 60zł otrzymacie:

  • dodatkowe stroje i bezpłatny wystrój obozu,
  • konia,
  • bezpłatne uzbrojenie,
  • premie do rang.

A przynajmniej tak twierdzi R*, bo w rzeczywistości posiadacze edycji Ultimate mogą liczyć na dodatkowe bonusy w Red Dead Online. Jeśli więc nastawiacie się tylko i wyłącznie na grę single player, nie ma co przepłacać, bo jeden z najlepszych koni w grze jest dostępny za darmo praktycznie już od samego początku, a i kasy na broń będziecie mieli mnóstwo, jak tylko znajdziecie kilka skarbów.

Natomiast jeśli myślicie nad karierą online (polecamy, bo gra obecnie jest świetna, a będzie jeszcze lepsza), koniecznie wybierzcie edycję Ultimate, tym bardziej że obecnie jest ona sporo przeceniona!

 

Nie zapominajcie też, że za przedpremierowy zakup otrzymacie 2 oryginalne gry R* za darmo! 

Lista gier do wyboru:

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Bully: Scholarship Edition
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Max Payne 3: The Complete Edition 

 

Dodatkowe wymagania

Gra wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego.

Instalacja, aktywacja oraz gra online wymagają Rockstar Games Launcher i zalogowania do Social Club.

Łącze internetowe wymagane do instalacji, aktywacji, gry online i okresowego sprawdzania uprawnień.

 

Sprawdź też:

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 42
Warfikus dodano: 09.10.2019, 18:09
Kupię wyłącznie wersję pudelkowa o ile się pojawi, jestem z tego pokolenia co jeszcze potrafi wstać z fotela i pójść do sklepu...
Nigdy nic nie kupiłem cyfrowo, co najwyżej zassalem z zatoki, wszelkie skyrimy gta itd mam w gablotce w pudełkach, RDR II fajnie by bylo zdobyć również, ale za normalna cenę, GTA V to było 150zl więc na tyle liczę..., nie potrzeba mi żadnych głupot jakieś ultimejty nadrobię to w 20min grindu, to tak jak ten syf do GTAO w postaci pakietu startowego, żadnego wpływu na rozgrywkę, shitowy niegrywalny badziew...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito dodano: 09.10.2019, 18:08
Jak obstawiacie, kiedy ruszy pobieranie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
KyloHimself do omosquito dodano: 09.10.2019, 18:15
W listopadzie po obiadzie albo w grudniu popołudniu :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
Chelmow dodano: 09.10.2019, 18:27
Stać mnie ale wydanie aż 3 baniek na grę bez pudełka to trochę za duzo. Zwłaszcza, że mam już egzemplarz na innej platformie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.252.***.***]
Damians dodano: 09.10.2019, 19:36
GTX 660 , I5 4570 pojdzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
ni3po dodano: 09.10.2019, 17:28
Porażka z tą ceną...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
KyloHimself do ni3po dodano: 09.10.2019, 17:34
Cena trochę mnie zniechęciła... byłem gotów zapłacić do 200zł max, ale widzę, że trzeba będzie poczekać na wersję steam i jakąś wyprzedaż w przyszłym roku (tak z 50%)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do KyloHimself dodano: 09.10.2019, 17:39
Odpuścicie 2 kebaby i różnica Wam się pokryje... to jest obowiązkowy tytuł dla każdego! ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.230.***.***]
popieram do Majek dodano: 09.10.2019, 17:41
ok
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
KyloHimself do Majek dodano: 09.10.2019, 18:12
Kebsów nie jadam. Gdybym pograł w pierwszą część (czy ile ich tam było) to tak, zgadzam się - pozycja obowiązkowa. Tak to nawet nie wiem ile wątków fabularnych będzie dla mnie niezrozumiałych, a nie mam zamiaru kupować teraz specjalnie konsoli żeby ograć poprzednie części.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Saladyn21 do Majek dodano: 09.10.2019, 18:21
250 zł to ja mogłem dać jakby w zeszłym roku wyszła. Heh tyle czekałem to mogę poczekać i drugie tyle.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
pablo do KyloHimself dodano: 09.10.2019, 18:24

KyloHimself napisał:

Kebsów nie jadam. Gdybym pograł w pierwszą część (czy ile ich tam było) to tak, zgadzam się - pozycja obowiązkowa. Tak to nawet nie wiem ile wątków fabularnych będzie dla mnie niezrozumiałych, a nie mam zamiaru kupować teraz specjalnie konsoli żeby ograć poprzednie części.


Akcja RDR2 dzieje się przed wszystkimi innymi. Więc żeby zrozumieć jedynke trzeba ograć dwójke tak naprawdę big smile
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
KyloHimself do pablo dodano: 09.10.2019, 18:28
Jeszcze gorzej. Z gry stworzonej w nowej technologii full HD szmery bajery RTX 5000000Hz trzeba się będzie przesiąść na 800x600 16bit? (Tak, wiem, marudzę strasznie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do KyloHimself dodano: 09.10.2019, 18:42
Ja tam 3,5 roku temu kupiłem kompa z wyższej półki i jak na razie nie muszę myśleć o jakiejkolwiek zmianie przynajmniej jeszcze pewnie z następne 3 lata. Czasami warto wywalić kupę siana.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
KyloHimself do omosquito dodano: 09.10.2019, 18:47
Ale ja nie psioczę na wymagania, nie mam z nimi problemu z tego co widzę w wymaganiach, tylko na cenę i na to, że aby ograć CAŁĄ serię muszę kupić leciwą już konsolę.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 09.10.2019, 18:50
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do KyloHimself dodano: 09.10.2019, 19:17
Xbox One X nie jest leciwy i ma RDR w 4K. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.30.***.***]
striok do KyloHimself dodano: 09.10.2019, 19:45
Historia 2 jest opowieścią przed wydarzeniami z 1 :) Inaczej mowiac 2 kończy sie tam, gdzie zaczyna 1.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Adam89 dodano: 16.10.2019, 13:07
Ech!

Wszystko cacy ale karta graficzna nie ta
Oni chcą geforce gtx 1060 a ja mam geforce gtx 1050
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do Adam89 dodano: 16.10.2019, 13:15
Też da radę. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]