Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Spora ilość wozów importowanych w dokach w San Fierro posiada zabawne tablice rejestracyjne, obrażające inne firmy robiące gry np. EA.

Najnowsze informacje

1324VKolejne przecieki - tym razem od "byłego pracownika R*"! News | | 28.04.2019 23:41 przez Majek

Osoba, która podaje się za byłego pracownika R* założyła na Reddicie AMA, czyli Ask Me Anything (Zapytaj mnie o cokolwiek), a fani chętnie wykorzystali tę okazję, aby zdobyć jakiekolwiek informacje o GTA VI. Oczywiście profil i odpowiedzi zostały już usunięte, ale w internecie - podobnie jak w przyrodzie - na szczęście nic nie ginie.

Kolejne przecieki - tym razem od "byłego pracownika R*"!

 

Niejaki QueenSferryCat twierdzi, że pracował w Rockstar Games na stanowisku Junior Artysty (z późniejszym awansem na stanowisko Artysty), czyli osoby odpowiedzialnej za np. tworzenie świata gry, budowanie miast, rozmieszczanie budynków itd.

Poniżej znajdziecie kilka wybranych pytań dotyczących R* i ich przyszłych gier (w tym GTA VI). 

 

Pytanie: Czy masz jakieś informacje/przecieki, którymi nie powinieneś się chwalić?

Odpowiedź: Szczerze mówiąc, kiedy odchodziłem, nie zostałem poinformowany o czym mogę, a o czym nie mogę rozmawiać. Jednakże w 2016 podpisałem umowę zgodnie z którą mogę powiedzieć tylko tyle, że podczas tworzenia RDR II (już po premierze GTA V), R* pracował nad dwoma innymi tytułami. 

 

Pytanie: Czy jakiekolwiek przecieki, które do tej pory wypłynęły, możemy uznać za wiarygodne?

Odpowiedź: Przecieki, które znajdziecie TUTAJ, są zaskakująco bliskie prawdy.

 

Pytanie: Czy akcja GTA VI będzie rozgrywała się w obecnych czasach? Czy będzie to powrót do przeszłości?

Odpowiedź: Zdecydowanie będą to lata obecne. R* stara się w jakimś stopniu połączyć najnowszą część GTA z GTA Online. Oczywiście kampania dla pojedynczego gracza nadal pozostaje priorytetem i studio za wszelką cenę będzie starało się stworzyć niezapomnianą historię, ale sukces GTA Online sprawia, że to multiplayer wyznacza poniekąd kierunek przy tworzeniu nowej części. 

Podobno przez pierwsze 3 miesiące od premiery GTA VI będziemy mogli przenieść postać z GTA Online do "GTA Online 2". 

 

Pytanie: Masz jakieś informacje o Bully 2? Czy Bully 2 będzie kolejną (po RDR II) wydaną grą przez R*?

Odpowiedź: Niestety nigdy nic nie słyszałem o drugiej części Bully'ego, ale też nie miałem dostępu do wszystkich informacji. Może Rockstar Toronto pracuje nad tym tytułem?  

 

Pytanie: L.A. Noire 2? 

Odpowiedź: Nope.

 


Nasze wolne wnioski:

Jeśli R* pracuje nad 2 grami (a jedną z nich na pewno jest GTA VI) to o jakiej drugiej grze mowa? Midnight Club? Nie mielibyśmy nic przeciwko. Max Payne 4? Tu fani mogą być podzieleni. 

Najbardziej prawdopodobny wydaje się jednak Bully 2. 

 

Co więcej, informację o przenoszeniu postaci z GTA Online do GTA Online 2 możemy chyba całkowicie wykluczyć, bo jaki to miałoby sens? 

r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 34
x-KING dodano: 28.04.2019, 23:49
" Zdecydowanie będą to lata obecne. R* stara się w jakimś stopniu połączyć najnowszą część GTA z GTA Online. " Jakoś mnie to nie napawa optymizmem...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do x-KING dodano: 28.04.2019, 23:52
Wierzę, że będą to lata obecne, nie wierzę w dalszą część odpowiedzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
x-KING do Majek dodano: 29.04.2019, 00:07
Sęk w " połączyć najnowszą część z GTAO ". Śmierdzi futuryzmem na odległość. Lata obecne okay dopóki połowa pojazdów nie będzie jakimś prototypami...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.04.2019, 00:08
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito dodano: 29.04.2019, 00:43
Coś ostatnio dużo tych przeciwków. Wygląda to na zaplanowaną kampanie aby hype wywołać. Chyba w tym roku możemy się spodziewać jakiegoś oficjalnego info.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Warfikus dodano: 29.04.2019, 07:19
Lata obecne= technologia z GTA Online, więc skoro wierzyliście w poprzednie bujdy to i w to pasuje teraz nie? Już widzę w singlu te napady na bank Oppressorami ahhh w to bym pograł.

Kontynuacja historii z GTAO w "GTAO2" jest realna, pamiętajmy że protagonista przyleciał samolotem do Los Santos, więc równie dobrze teraz na openingu może przylecieć Deluxo do Vice City czy coś ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do Warfikus dodano: 29.04.2019, 10:50
Nie chodzi o kontynuację GTAO, tylko o przeniesienie postaci z obecnym poziomem i kasą. Wiadomo, że pojazdy itd. będą inne.

No ale to i tak by głupota była.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
AliGTAtor dodano: 29.04.2019, 16:51
"Co więcej, informację o przenoszeniu postaci z GTA Online do GTA Online 2 możemy chyba całkowicie wykluczyć, bo jaki to miałoby sens? "

Absolutnie żaden, na 1000% będziemy zaczynać od 0 nową postacią (mam nadzieję że dopracują kreator postaci, faktycznych egzemplarzy czegoś co nie straszyło wyglądem na start można było uzyskać w grze maks kilkanaście, z czego dla kobiecych postaci tylko kilka. Jak ktoś nie wie o co chodzi to niech w kreatorze zacznie klikać "losuj" i niech się tu pochwali za którym razem wygenerowało coś, co nie jest skrzyżowaniem menela z ćpunem.

Hajs się musi zgadzać, Rockstar który w kolejnej części na pewno zachowa system płatności realną kasą za wirtualne dolary, strzeliłby sobie bardzo mocno w stopę dając graczom możliwość przeniesienia choćby w części kasy lub pojazdów z klasycznego GTA O.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
x-KING do AliGTAtor dodano: 29.04.2019, 17:50
Przecież kreator postaci w GTAO jest dobry, ba, można by nawet powiedzieć, że świetny gdy go porównamy do tego z RDO i niech lepiej tego nie " ulepszają " bo dopiero wtedy będziemy grali małpami jak w tej drugiej produkcji. Jeśli chcesz elegancką postać to stwórz ją sam od podstaw. Poleganie na losowości jest jak odpalenie autowalki w heores 3 - walka się odbędzie, ale końcowe efekty zostawiają wiele do życzenia big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
AliGTAtor do x-KING dodano: 29.04.2019, 18:25
Jeśli RDR ma jeszcze gorszy kreator to aż strach się bać :) Bardziej niż losowanie generatorem postaci, chodziło mi o to że wcale nie jest łatwo stworzyć postać która wyglądem nie straszy. W efekcie ja i moi znajomi mięliśmy całkiem podobne od siebie postacie, ale akurat u nas mogło robić też posiadanie tej samej fryzury (koński ogon) bo akurat cała ekipa metali... A w grze jedyne fryzury z długimi piórami to albo pedałowate loki/jakeiś gejowe których autentycznie nikt nigdy nie wybiera. Albo koński ogon jak w naszym przypadku, więc cóż. Podobnie wkurza brak regulacji wysokości i postury postaci, według mnie wprowadzenie tego elementu też by sporo zmieniło na lepsze. W GTA VI Online mogłyby wrócić siłki znane z San Andreas i działające bary/restauracje.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.04.2019, 18:26
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
x-KING do AliGTAtor dodano: 29.04.2019, 18:43
To fakt, nie jest to najłatwiejsze, ale to jest jednocześnie i plus - dzięki temu możesz się wyróżniać, twoja postać może być unikatowa. No niestety gorzej już z tymi fryzurami, racja. Dużo przekombinowanych czy takich, że nikt ich nie używa, a za mało stylowych. Zresztą ja najbardziej ubolewam nad pierwszą z nich - nad łysiną, która po prostu nie działa...Budowanie sylwetki było by na pewno niezłym pomysłem, pamiętam jak R tłumaczył dlaczego tego nie ma w obecnym GTA - bo za trudne technologiczne czy jakoś tak^. Co do wzrostu to mi tam wsio, nie wiem czy było by to praktyczne, w niektórych akcjach można by było mieć przez takie aspekty przewagę.

3:27 - tu możesz zobaczyć moje postacie, nie uważam je za brzydkie, a męska obecnie z ludzkimi oczami, jak w nowszych filmach big smile
https://www.youtu(...)zV6Y5YAo
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Warfikus do x-KING dodano: 29.04.2019, 19:42
Moja postać to dopiero przystojniak jak widać na awatarze, o co do budowy ciała..., "OP" gracze robili by wychudzonego niziołka bo go najtrudniej trafić, nikt by nie pakował swojej postaci bo barami by wystawał za osłony, nie mówiąc o ogromnych plecach i udach.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do Warfikus dodano: 29.04.2019, 21:26
https://www.faceb(...)&theater tu masz moją postać... xD
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.04.2019, 21:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Warfikus do Majek dodano: 29.04.2019, 22:02
Rzeczywiście mało siły, ale na standardy dzisiejszych czasów postać ok.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 dodano: 30.04.2019, 18:58
Obecne czasy fajnie, nie to, że nie lubiłem Vice City. Jedynie mam nadzieje, że nie pójdą w stronę futurystyczną i opamiętają się z latającymi motorami, samochodami itd.
Przeniesienie postaci to raczej w łatwy sposób utworzenie podobnego awatara a nie całej zawartości.
Osoby które na koncie mają level 400-500 i po xxx milionów kontra nowy gracz z poziomem 0.
Powtarzałem to od wielu, wielu lat, że taką grę nie robi się w tydzień i początkowe prace zaczynają się po krótkiej przerwie, czyli kilka miesięcy po wydaniu najnowszej produkcji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]