Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W GTA 2 grę zapisywało się w budynkach z napisem Jesus Save. W San Andreas taki napis widnieje na jednej ze ścian w Los Santos.

Najnowsze informacje

1518VGTA VI w 2020, Vice City, Liberty City, PS5 - kolejne plotki! News | | 17.04.2019 18:27 przez Majek

GTA VI nadchodzi w 2020 i będzie exclusivem na PlayStation 5! W grze zobaczymy Miami oraz Nowy York. 

GTA VI w 2020, Vice City, Liberty City, PS5 - kolejne plotki!

Pamiętacie TEGO newsa? Mimo że plotki zostały zdementowane na drugi dzień, to temat chyba powraca. 

PlayStation 5 ma zostać wydane w 2020, a wraz z nim kolejna część Grand Theft Auto. Akcja "szóstki" ma rozgrywać się w Nowym Yorku oraz Miami, a więc odpowiednio Liberty City oraz Vice City.

Co więcej, GTA VI ma być miesięcznym exclusivem na konsolę Sony. 

 

Informacje pochodzą od anonimowego dewelopera z Europy, który twierdzi również, że japoński gigant inwestuje mnóstwo pieniędzy, aby zyskać te 30 dni przewagi nad Microsoftem. 

 

Do wieści należy podejść z chłodną głową, ale po raz drugi pojawiają się podobne informacje - a więc powiązania GTA VI i PS5.

Patrząc na przykład Red Dead Redemption II, gdzie mapa składa się z całkowicie nowych terenów (i tu pojawia się odświeżone Vice City) oraz krajobrazów znanych z RDR (a więc przekonwertowane Liberty City z GTA IV) można przypuszczać, że R* byłby skłonny wykonać podobny zabieg łączenia map. 

Jeśli powyższe to prawda i długo wyczekiwane GTA VI zawita w 2020 roku to niedługo powinniśmy zobaczyć pierwsze trailery z gry. 

 

Grafika pochodzi z kanału YT - Rocket Sloth.

r e k l a m a

Komentarze (9) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 42
Warfikus dodano: 17.04.2019, 21:06
PS5 kiedyś wyjdzie, ale co do GTA VI w 2020 roku..., no cóż jest to jawnie niemożliwe, dlaczego? ktoś kto śledzi qabety R* i rejestry znaków towarowych wydawcy T2, wie że wszystko kręci się wokół GTAO, i co gorsza doszła do tego ukochana "beta" RDO, co dodatkowo opóźnia jakąkolwiek dużą premierę od R*, na ten moment jedynie co wiemy że R* coś szykuje z GTAO, qabeta jest aktualizowana bez przerwy, przecieków nie ma, Yan czy Fun milczy, gdyż Rockstar zamiast łatać grę (szczególnie PC) zaostrza politykę praw autorskich, bo tak, rzeczywiście krzywdzi to graczy dowiedzieć się tydzień przed że zostanie dodany nowy latający Oppressor mk.3.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do Warfikus dodano: 17.04.2019, 23:50
Yan dostał pismo od R* albo T2 (już nie pamiętam) i dlatego żadnych przecieków nie udostępnia.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
FutureShock dodano: 17.04.2019, 19:23
Większych bzdetów dawno nie słyszałem. To że PS5 nadchodzi i prędzej czy później GTA VI wyjdzie, to każdy wie. Ale odnośnie lokalizacji LC i VC to się już nie klei. Nie ma co gdybać, po zapowiedziach nowych konsol Rockstar prędzej czy później zapowie nową grę, bo wiecznie nie będą zarabiać na RDR2. big smile
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do FutureShock dodano: 17.04.2019, 19:53
Póki co to "wiecznie zarabia" na GTA V i Online... :P

Jakiś czas temu były plotki, że ma być też Ameryka Południowa i Vice City, więc ciężko by tu było chyba zmieścić LC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
futureshock do Majek dodano: 17.04.2019, 20:05
Jak Microsoft zapowie nowego Xboxa na E3, i Sony zrobi to samo w podobnym czasie, to może jest szansa że Rockstar ogłosi prace nad szóstką jeszcze w tym roku, bo coś przecież muszą mieć w planie wydawniczym, tym bardziej że akcje Take Two już spadają z dnia na dzień. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
sabaru do Majek dodano: 18.04.2019, 08:59
Zanim wypuszczą GTA 6 to na PS5 zdążą jeszcze raz sprzedać GTA 5. Pewnie dadzą coś pokroju GTA 4 all pack. Jeszcze zdążą trochę na tym zarobić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.93.***.***]
Komar dodano: 18.04.2019, 21:02
Twierdzenie, że nie opracują nad GTA VI bo GTAO dalej przynosi zyski to jak stwierdzenie, że nie pracowali nad RDR2 bo GTAO przynosi nadal kasę.
Mam tylko nadzieję, że nie postanowią czekać na 25 leci GTA bo wtedy grę zobaczymy dopiero w 2022.
Jakie by nie było GTA VI będzie na pewno super, grałem w pierwszą i zagram w każdą kolejną część mimo braku czasu.
Więc R* ruszać tyłki i pracować bo nie możemy się już doczekać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
Parkicz dodano: 11.05.2019, 10:16
Fajnie by było! Ale trzeba troszkę poczekać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Wradius dodano: 29.05.2019, 04:27
Zobaczymy jak to będzie. Czekam z niecierpliwością na nowe GTA fajnie pograć w coś nowego od Rockstar.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]