Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Na pustyni znajdziemy gejzer.

Najnowsze informacje

W dniu dzisiejszym Rockstar udostępnił na sprzedaż ulepszoną wersję Grand Theft Auto: Liberty City Stories na urządzenia oparte na systemie Android.

GTA: Liberty City Stories dostępne na urządzenia z Androidem

Premiera gry na urządzenia mobilne miała miejsce w grudniu zeszłego roku (iOS) i podobnie jak na urządzeniach od Apple otrzymała ulepszone tekstury, zwiększoną widoczność, lepszą grę świateł i cieni oraz specjalnie dostosowany dla urządzeń dotykowych system sterowania. Możliwe jest również zapisywanie stanu gry w chmurze z wielu urządzeń z użyciem Social Club. Do 24 lutego grę na obie platformy mobilne można nabyć po obniżonej cenie 3,99$ (około 15 złotych). 

Dodatkowo, jeśli pobierzecie GTA: Liberty City Stories i zalogujecie się z aplikacji na swoje konto Social Club, odblokujecie koszulkę ,,I <3 Liberty City", która bedzie dostępna dla postaci w GTA Online z tego samego konta na platformach PS4, Xbox One oraz PC (bonus zostanie odblokowany w ciągu 24 godzin). 

Listę kompatybilnych urządzeń można znaleźć na stronie supportu Rockstara klikając w odnośnik

Kliknij TUTAJ, by przejść do sklepu Google Play!

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (40) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 40
alicjaess dodano: 11.02.2016, 21:15
Nareszcie! :3
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.88.***.***]
Piotr Sadowski dodano: 11.02.2016, 22:28
Hmm, nie tyle z ekscytacji, co założyłem, że każdy takie rzeczy bierze bezpośrednio z telefonu :) My bad.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.125.***.***]
Kloze dodano: 11.02.2016, 22:02
1. Jeśli komuś brakuje podstawowej jak na artykuł informacji w artykule, łapcie link: https://play.(...)s.gtalcs
2. Gra kosztuje dokładnie 20 zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Kloze dodano: 11.02.2016, 22:15
Wierzę, że Piotrek zapomniał o linku z ekscytacji :) Oczywiście link dodany
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.125.***.***]
Kloze do Kubixxx dodano: 12.02.2016, 07:08
Też w to wierzę, bo cała reszta była podana do rzeczy :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon dodano: 11.02.2016, 22:58
Coś jest nie tak, mi nie działa, wywala tuż po starcie gry, nie tylko ja mam ten problem, coraz więcej komentarzy z tą przypadłością, mam nadzieje, że R wypuści fixa jakiegoś szybko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon do Wenon dodano: 12.02.2016, 10:05
Jednak działa, crashe ustąpiły po zainstalowaniu google play music lol xd więc jakby ktoś miał crashe na starcie to już wie co robić cx
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
ROTTR dodano: 12.02.2016, 14:20
Fajnie, tylko gra i tak jest niegrywalna na dotyku.
Są takie misje że bez pada ich nie przejdziecie.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.169.***.***]
nicoo dodano: 12.02.2016, 21:59
PSP LCS BYŁO SONY. android i ios teraz jest. windows phone będzie ale ma win 8.1 nie realne po jest komputer
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 dodano: 11.02.2016, 21:43
A jeszcze tydzień temu sprawdzałem na swoim Soniaczu czy można kupić... o tydzień za wcześnie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Wookie1 dodano: 11.02.2016, 22:26
Mnie tylko zastanawia czy bardzo poprawili wersję mobilną od tej na PS2/PSP, i czy naprawdę ciężko się steruje np snajperką, bo ja w czasach gdy miałam GTA3 na moim starym telefonie, to robienie misji z wybijaniem celów przez snajperkę to było coś niemożliwego i po wielu próbach odinstalowałam. W LCS też są takie misje? Pytam bo nie miałam przyjemności grać kiedykolwiek w LCS. Bo jakby nie było jakichś trudności w gameplayu w związku z tym celowaniem snajperki czy coś, to bym chętnie sprawiła sobie LCS na moją Xperię. :v

Zobaczyłam screeny na Google Playu, nice work

https://lh3.g(...)=h900-rw
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.02.2016, 22:30
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do alicjaess dodano: 12.02.2016, 14:57
Też tak miałem w III z misją w 8Ballem big smile odinstalowałem to po milionie nieudanych prób. W LCS jestem już na Staunton Island i żadnych problemów nie mam ;)

Tylko 'drive by' jest głupio zrobione bo musisz trzymać przycisk od celowania w lewo/prawo i oprócz tego przycisk od strzału. Na iPhonie mam 3D Touch to sobie z tym poradziłem, bo standardowe sterowanie lekko wkurza.

Na Androidzie będzie niestety tylko ta standardowa opcja.
//Edytowano 6 razy. Ostatnio: 12.02.2016, 15:02
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Majek dodano: 12.02.2016, 15:02
Bomb Da Base: akt drugi bodajże ta misja się nazywała, cholerstwo straszne na mobilnej wersji, na PC to luźno dało się to przejść.
3D touch? A cóż to takiego? No ja na Androidzie mam multi touch tylko, więc niestety tak się muszę męczyć. Na LCS poczekam parę dni, wolę poczytać recki. Ile zajmuje LCS pamięci?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do alicjaess dodano: 12.02.2016, 15:04
3D Touch to fajny bajer, ale dostępny tylko na najnowszych iPhonach, z tego co słyszałem to w Galaxy S7 ma też się pojawić.

To jest coś takiego, że trochę mocniej wciskasz ekran i pojawiają Ci się różne opcje. Wpisz sobie na YT to zobaczysz co i jak ;) Bardzo użyteczna funkcja.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.02.2016, 15:04
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Majek dodano: 12.02.2016, 15:06
To na mojej prehistorycznej Xperii M2 to nie ma szans big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 do alicjaess dodano: 12.02.2016, 23:39
Mam M4 Aqua, też ciekaw jestem czy pójdzie... Bomb Da Base Act II na PC to łatwizna, nie wyobrażam sobie robić to na telefonie. Mam nadzieję że w LCS góra jedna taka misja jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Wookie1 dodano: 13.02.2016, 00:00
No na telefonie ta misja to coś niemożliwego, powinno Ci pójść. Jak coś, to podziel się ze mną wrażeniami z gry! :3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger dodano: 11.02.2016, 23:08
To teraz pozostaje nam czekać na czwórkę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do hoger dodano: 11.02.2016, 23:09
Hohohoh, na czwórkę sobie poczekamy długo, nie zapominaj że z IV wchodzimy w erę HD, a nie wiadomo jak zostałaby ta kwestia rozwiązana na urządzenia mobilne, czy dałoby się upchać te czwórkowe komponenty zgrabnie i ładnie z zachowaniem szczegółów
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do alicjaess dodano: 11.02.2016, 23:17
Czy ja powiedziałem że wyjdzie za miesiąc czy za rok, powiedziałem że pozostaje czekać :) Ale zgadzam się z Tobą że czwórka to wyższy poziom techniczny. Ale pewne jest że kiedyś się doczekamy tej gry na urzędzeniach mobilnych.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do hoger dodano: 12.02.2016, 03:57
W Crysis'a już można grać na androidzie,
Jak tak dalej pójdzie ( a pójdzie big smile ) to telefony wyprzedzą konsole :)
Brawo !!! Sony i Microsoft....
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Brus do Mówię Jak Jest dodano: 12.02.2016, 10:19
Tak. Wyprzedzą konsole... sprzed 10 lat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
deton24 do hoger dodano: 12.02.2016, 11:12
Podejrzewam że prościej może być zrobić porta piątki, biorąc pod uwagę że potrafi czasami chodzić szybciej od czwórki.
Jedno i drugie to na razie za dużo na możliwości dzisiejszych urządzeń mobilnych. Nie wcześniej jak 3-7 lat poczekamy imho.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.02.2016, 11:13
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.156.***.***]
Włóczykij do Mówię Jak Jest dodano: 12.02.2016, 11:30

Mówię Jak Jest napisał:

W Crysis'a już można grać na androidzie,
Jak tak dalej pójdzie ( a pójdzie big smile ) to telefony wyprzedzą konsole :)
Brawo !!! Sony i Microsoft....


Przesada. Telefony nie są tak szybkie. Mają problemy z szybkim wczytaniem strony internetowej a co dopiero z nowymi grami. Pozatym narazie cały przemysł produkcji procesorów stoi w miejscu.
Co nie znaczy ze tak kiedys nie bedzie. Ale na pewno nie teraz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do Włóczykij dodano: 12.02.2016, 13:14
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Włóczykij dodano: 12.02.2016, 13:42
I tak szacunek, że telefony udźwignęły GTA:SA i to jeszcze w wersji odświeżonej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.156.***.***]
Włóczykij do Mówię Jak Jest dodano: 12.02.2016, 15:06

Mówię Jak Jest napisał:

iphone 6s
ma więcej mocy obliczeniowej niż obecne konsole
Pozdrawiam big smile


To ciekawe dlaczego nie tworzą na niego gier AAA takich jak GTA V, nowe Assassiny czy Battlefieldy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
Majek do Włóczykij dodano: 12.02.2016, 15:08
Najprostsza odpowiedź jaka tylko istnieje - miejsce, które GTA V zajmie Ci na telefonie :)

Oprócz tego musieli by przerobić cały świat i przystosować go na telefony.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Majek dodano: 12.02.2016, 15:13
Ja myślę że już z erą HD przeniesienie na telefon (jaki to by nie był) to nie byłoby dość mozliwe, bo świat HD oferuje o wiele więcej szczegółów otoczenia, czego nie dałoby się zauważyć na 4-5 calowym ekranie. No i do tego waga.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.156.***.***]
Włóczykij do Majek dodano: 12.02.2016, 15:18

majek napisał:

Najprostsza odpowiedź jaka tylko istnieje - miejsce, które GTA V zajmie Ci na telefonie :)

Oprócz tego musieli by przerobić cały świat i przystosować go na telefony.


No dokładnie. Zapomniałem o tym :). 60Gb, 40 czy nawet 30 po maksymalnym odchudzeniu, to jednak troche dużo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do Włóczykij dodano: 12.02.2016, 16:41
Wszystko do czasu :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do alicjaess dodano: 12.02.2016, 16:47
Telefon podłączasz kablem do tv/monitora,
Gamepad i grasz.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Brus do Mówię Jak Jest dodano: 12.02.2016, 16:55

Mówię Jak Jest napisał:

iphone 6s
ma więcej mocy obliczeniowej niż obecne konsole
Pozdrawiam big smile

Dobra, teraz wiem, żeś tylko prowokator. Jakim cudem iPhone może mieć więcej mocy niż obecne konsole, skoro widać na gameplayach, że takie Liberty City Stories ma ścinki, czasem dość potężne.



Co do ery HD na telefonach to uważam, że nie jest to jakaś odległa przyszłość. Całkiem niedawno na mobilne urządzenia wyszedł Bioshock z 2007 roku, a wtedy uważano, że ma super fotorealistyczną grafikę. Co prawda jakość oprawy graficznej na mobilniaku trochę pogorszono, ale wciąż wygląda bardzo dobrze. Jakieś 2-3 lata i możliwe, że pojawiłyby się urządzenia które uciągnęłyby Bioshocka z grafiką taką jaką widzieliśmy choćby na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do Brus dodano: 12.02.2016, 17:22
Po pierwsze to ściny w liberty city stories zawsze były, zagraj w wersję na psp lub na ps2 to sam zobaczysz.
I po drugie porównaj specyfikację iphone 6s/6+ do obecnych konsol ( SZCZEGÓŁOWĄ SPECYFIKACJĘ )
Tyle w tym temacie :)
PS. Telefony Nadchodzą XD
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do Brus dodano: 12.02.2016, 17:35
A to, że mówię jak jest, nie oznacza że kogoś tu prowokuję...
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do Mówię Jak Jest dodano: 12.02.2016, 20:00
Prowokacja to jest tych Fanboy'ów, którzy minusują moje komentarze.
Nie dziwie się nim, życie w Jaskini jest trudne :) :) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.156.***.***]
Włóczykij do Mówię Jak Jest dodano: 12.02.2016, 20:38

Mówię Jak Jest napisał:


Nie dziwie się nim, życie w Jaskini jest trudne :) :) :)


Nawet nie wiesz jak się fajnie żyje w jaskini, najlepiej w lodowej. Dźwięk spadających kropli wody ze stropu potrafi być tak kojący, jak kąpiel w źródle termalnym.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mówię Jak Jest do Włóczykij dodano: 12.02.2016, 20:56
Nie dość że Fanboy Sony i Microsoftu
to i jeszcze jaskini................................
PS. :) :) :) :) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.123.***.***]
Shakal do hoger dodano: 18.02.2016, 14:48
Hola, hola..... jeszcze GTA: VCS :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Shakal dodano: 18.02.2016, 15:47
To tylko kwestia czasu. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]