Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Pierwsze Grand Theft Auto zostało stworzone przez DMA Design (później Rockstar North).

Najnowsze informacje

2082VEmulacja hitów z PS2 na PS4 News | PS4 | 05.12.2015 01:24 przez Kubixxx | Tagi: GTA III GTA SA GTA VC PS2 PS4

Emulacja hitów z PS2 na PS4

Sony nie mogło poczekać do 6-go grudnia i już zdradziło swój prezent dla graczy. Osiem największych hiciorów z PlayStation 2 trafi już dziś na najnowszą zabawkę oznaczoną numierkiem 4. Wśród gier nie mogło zabraknąć serii GTA!

Sony swoim wczorajszym oświadczeniem potwierdziło oficjalnie emulację gier z najpopularniejszej konsoli Sony na PlayStation 4

Cytując portal pssite.com, tytuły zaoferują "poprawioną grafikę podciągniętą do 1080p, wsparcie dla trofeów, a także pełną funkcjonalność dodatkowych funkcji PS4 - SharePlay, transmisje na żywo czy wykorzystanie PSApp lub Vity jako drugiego ekranu."

Za każdą z części Grand Theft Auto zapłacimy 63 zł. Posiadacze konsoli PS4 powinni jednak zakupić wybraną część GTA i odświeżyć pamięć lub doświadczyć ponurego Liberty City, słonecznego Vice City i kultowego San Andreas na najnowszym sprzęcie! 

Poniżej prezentujemy pełną listę gier, które już dziś będzie można pobrać.

  • Dark Cloud (SCE Worldwide Studios)
  • Grand Theft Auto 3 (Rockstar Games)
  • Grand Theft Auto: San Andreas (Rockstar Games)
  • Grand Theft Auto: Vice City (Rockstar Games)
  • Rogue Galaxy (SCE Worldwide Studios)
  • The Mark of Kri (SCE Worldwide Studios)
  • War of the Monsters (SCE Worldwide Studios)
  • Twisted Metal: Black (SCE Worldwide Studios)

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

Dzięki SirFreddyPL za informację! :)

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 35
Wiszkas dodano: 05.12.2015, 11:22
Fantastyczna wiadomość. Wsparcie dla trofeów i funkcji systemowych PS4 czy podniesiona rozdzielczość i framerate (niektóre gry będą działały w 60fps, zamiast oryginalnych 30, albo będą wykazywały większą stabilność, bez spadków), pokazują, że tym razem Sony włożyło w to więcej starań, niż w przypadku PS2 Classics na PS3. Szkoda tylko, że wciąż jesteśmy zmuszeni płacić dość spore pieniądze za gry mające już ponad dekadę.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess dodano: 05.12.2015, 11:53
Według mnie to także za drogo za gry, które mają już swoje lata. Ale jestem ciekawa jak pod względem wizualnym będzie się różniła wersja mobilna (która także jest odświeżona, pod względem tekstur jak i modeli, które na chociażby PC były kwadratowe) od wersji z PS4 (pomijając 1080p czy trofea, czy w/w framerate).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GTA135345 dodano: 05.12.2015, 13:18
Czy oni dobrze mają pod tymi japońskimi kopułami? Po co drugi raz płacić za ten sam tytuł jak masz go na półce.Nie mogli myśleć przy konstrukcji PS4 i zrobić napęd który obsługuje Blue-ray i DVD żeby można było grać w gry z PS2 i PS4? dla mnie to jest bezsensu co zrobili.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do GTA135345 dodano: 05.12.2015, 13:50
Myślisz, że wsteczna kompatybilność to taka prosta sprawa? Zupełnie inna architektura sprzętu i oprogramowania pomiędzy generacjami sprawia, że nie jest możliwe po prostu włożenie płyty do napędu i uruchomienie gry. Taką samą sytuację masz przecież na PC, kiedy gra nie chce się uruchomić na nowszym systemie operacyjnym, z dużo mocniejszymi podzespołami niż te, które były dostępne 10, 15 czy 20 lat wcześniej.

Ściągają opłatę za te gry, bo musieli przy nich posiedzieć i pozmieniać kod, żeby w ogóle zadziałały na nowszym sprzęcie. Za darmo nikt tego nie zrobi. Jedyny zarzut to za wysoka cena tych wydań. Gdyby to jeszcze było 30zł, zamiast 60.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]
Sart dodano: 05.12.2015, 14:15
To nie jest emulacja tylko płacenie 2 raz za tą samą tylko portowaną grę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.156.***.***]
Sagittarius do Sart dodano: 05.12.2015, 14:38
Ale jak ktos chce to dlaczego nie? Przecież za darmo tego rozdawać nie będą...
Jest drogo - to fakt, ale jak ktoś bardzo lubi którąś część z uniwersum 3D, ma kasę i chcę ją mieć na swojej konsolce, to czemu nie.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Sagittarius dodano: 05.12.2015, 14:46
Jak to tą samą grę? xD Śmiechłam hardo. Płacisz za
-możliwość samego grania w III/VC/SA na takiej konsoli jak PS4 bez potrzeby kupowania PS2 by uraczyć się tymi grami.
-za odświeżoną grafikę 1080p
-za trofea
-za dodatkowe funkcje PS4
Tylko jak mówiłam, cena dość wysoka jak za takie możliwości. No ale jak ktoś ma PS4 a nie chce kupować PS2 dla samej jednej gierki, to całkiem sensowna opcja, mieć tą trylogię GTA od razu na PS4. Ciekawi mnie ta poprawiona grafika, w końcu PS4 to newgen i ma w swoim repertuarze dość dobre gierki z genialnymi rozwiązaniami merytorycznymi jak i graficznymi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.156.***.***]
Sagittarius do alicjaess dodano: 05.12.2015, 15:18
Myślę że grafika nie zmieni się bardzo. Moim zdaniem będzie to coś w stylu mobilnych remake'ów (cienie, refleksy świetlne i takie tam...)
Oczywiście ze zwiększoną płynnością animacji i pewnie w 1080p.

Chyba że Rockstar szykuję coś bardziej skomplikowanego.
Czyżby port na RAGE? ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.12.2015, 15:19
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Sagittarius dodano: 05.12.2015, 15:35
No to wiadome, na pewno odświeżą grafikę, może jak GTA: SA na X360 :e Tam jest spora różnica między wersją z X360 a PS2.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.156.***.***]
Sagittarius do alicjaess dodano: 05.12.2015, 16:12
To będzie pewnie coś w tym rodzaju :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GTA135345 dodano: 06.12.2015, 13:29
Teraz po 15 lat'ach architektura PS2 jest łatwa ;) tylko po prostu nie chcieli tego ładować do PS4 tylko chcieli później na nich jeszcze raz zarobić :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
aleksyholewik dodano: 06.12.2015, 22:30
Rewelacyjne info. Sciągam pierwszą część i gramy:)
Kiedyś grałem w tą pierwszą cześć na komputerze a teraz bedzie na PS4:)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]