Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Koło Fort Carson znajduje się tajemniczy tunel.

Najnowsze informacje

1406VXbox Deals with Gold News | X360 | 27.06.2015 13:30 przez Kubixxx | Tagi: gta iv GTA SA GTA V Promocja

Xbox Deals with Gold

Bardzo ciekawa ofera dla posiadaczy konsoli Xbox 360. "Goldy" mają okazję nabyć trzy tytuły Rockstara w bardzo atrakcyjnych cenach. Więcej informacji w rozwinięciu

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się TUTAJ. Warto podkreślić jeszcze raz, że tytuły Rockstara tym razem są dostępne w promocyjnej cenie tylko na konsolę Xbox 360 (i dla posiadaczy konta Gold).

Jak widać na załączonym obrazku, ceny GTA IV i GTA: SA są bardzo atrakcyjne. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał styczności z powyższymi tytułami to warto zastanowić się nad zakupem.

Cytując profil Xboxa na Facebooku - "Jeszcze nie tak OLD, ale bardzo GOLD - trzy ostatnie części trylogii GTA macie w tym tygodniu w Dealsach. Kto nie grał, niech natychmiast kupuje!"

 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 36
Officer Mniam dodano: 27.06.2015, 17:06
V mam IV mam a SA na PC big smile ale fakt ładnie spuścili z ceny gta v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
isiu1 dodano: 27.06.2015, 17:37
Teraz to mają kurcze GTA V taniej niż PCtowcy OMG
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
fakelol dodano: 27.06.2015, 19:53
Tydzień temu była podobna promocja na PSN. GTAV za 99zł, reszta po ok 12zł i to bez przymusu posiadania PS+.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do fakelol dodano: 28.06.2015, 01:42
No widzisz... Po to mamy maila redakcyjnego, by nic nie ominąć :P Sam nie jestem w stanie wszystkiego monitorować.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX dodano: 27.06.2015, 17:36
Obniżka wliczona w cenę płacąc za pakiet GOLD 230zł za rok. I tak na wszystkim zarobią.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do KUBATRIX dodano: 27.06.2015, 20:16
golda rocznego kupisz za 120zł ( sam kupiłem golda za 130zł na 14miesięcy, przelicz sobie ile to wychodzi za miesiąc plus dodaj do ceny promocyjnej gta) a miesięcznego dla samej promocji i za 10 - 15zł znajdziesz więc nie wiem skąd ty te 230zł złapałeś xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Officer Mniam dodano: 27.06.2015, 20:22
plus w cene miesięcznego golda dodajesz 2 gry które dostajesz na własność. Raczej warto wydać te 130zł rocznie i dostać 24 gry ( w tym niektóre są naprawde fajne. AC, dishonored, dark souls dead rising itp )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Officer Mniam dodano: 27.06.2015, 23:47

Officer Mniam napisał:

nie wiem skąd ty te 230zł złapałeś xd


Ze strony głównej xboxa.

http://www.xbox.(...)4IbKQnZa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do KUBATRIX dodano: 28.06.2015, 11:42
no okay jak ktoś kupi na xboxie (a ja mówię o najtańszej legalnej formie kodu na golda) golda to jego problem że płaci 2x tyle. Ani ja ani żaden z znajomy z polski nie kupujemy tam. Po co płacić 230zł jak można wydać polowe mniej.
Tak samo na steam. Niby można kupić od razu ze steam grę ale kupując kod na allegro płaci sie o wiele mniej. Oczywiście jest tam jakieś ryzyko że trafi się na oszusta ale to wystarczy sprawdzić komentarze big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Freej dodano: 28.06.2015, 17:09
Zobaczcie,co Namo na was pisze http://image(...)HtYg.png
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Freej dodano: 28.06.2015, 17:18
już za nim tęsknie big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Freej dodano: 28.06.2015, 17:45
weżcie mu wklejcie ten link big smile
http://gyazo(...)8cb997a6

Jak nie siedzi na tym pozal się boze portaliku to co on tutaj robi? o.O xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda do Freej dodano: 28.06.2015, 19:06
Ale do tego płaczu na sesjach ma rację big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do 3vilPanda dodano: 28.06.2015, 19:22
tryb gry swobodnej. Jak sama nazwa wskazuje jest trybem swobodnym, masz prawo robić co chcesz. Zwiedzać mape lać się z policją albo lać innych graczy. Jak typek tego nie pojmuje to ma problem.
Mi tam rybka czy te jego tostery kogoś gnoją czy nie ale patrząc na poziom jego nagrań i tego jak się wypowiada w komentarzach śmiem twierdzić że typ ma problem z głową. W zyciu nie widziałem żeby ktoś tak bluchał i jechał po innych mając 31 lat xd Dorosnąć kiedyś trzeba. A że dzieciaki z gimnazjum czy podstawówki teraz uważają że jak ktoś rzuci mięsem publicznie to jest fajnie i pięknie to sobie wyrobił rzesze fanów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Officer Mniam dodano: 28.06.2015, 19:52
Teraz jeszcze nazywa nas ciotami, sprawdzcie komentarze pod filmikiem o wakacjach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
3RRoreQ do Mofiros2000 dodano: 29.06.2015, 10:28
Widziałem to już.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
Grove St. OG do 3RRoreQ dodano: 29.06.2015, 18:00