Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Kask znacznie zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń podczas upadku z motocyklu.

Najnowsze informacje

1613V"Welcome To The Jungle" w GTA V News | | 28.03.2015 14:32 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA SA GTA V Remake Trailer

"Welcome To The Jungle" w GTA V

Pamiętacie jeden z pierwszych trailerów do GTA San Andreas? Motywem przewodnim wartkiej akcji był oczywiście przebój Guns N' Roses "Welcome To The Jungle". Ramsking postanowił stworzyć remake owego trailera. Zobaczcie jak wyszło.

Drugi trailer GTA: San Andreas możecie obejrzeć na filmie poniżej. W odróżnieniu do pierwszych filmów, tym razem zwiastun ukazywał dynamikę i przede wszystkim masę atrakcji (tych wybuchowych również), jakie oferowało SA. 

Przyszedł czas na remake trailera w GTA V. Poniższy film odbiega pod względem montażu do oryginału. Jednak przyspieszona migawka pozwoliła zawrzeć wszystkie najciekawsze ujęcia w króciutkim wideo. 

 

---

Na sam koniec pewien użytkownik reddita pochwalił się na YT pewną aplikacją, która pozwala na granie w piątkę na smartfonie. Warunkiem jest oczywiście PlayStation 4 (A samo strumieniowanie działa podobniej zasadzie do PlayStation TV).

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 41
Zembu dodano: 28.03.2015, 16:13
Gdybym miał mocniejszy telefon to spróbowałbym sobie pograć big smile
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Cityzen35 dodano: 28.03.2015, 17:03
Ahhh... Hit San Andreas big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus dodano: 29.03.2015, 13:44
Nowy odcinek GTA w Pigułce https://www.youtu(...)bsQb4lps
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.19.***.***]
MetoPyton dodano: 28.03.2015, 16:47
Ech, stare poczciwe San Andreas. Barakuje mi SF i LV w piątce. Jakby jakiś dodatek wysedl dodający te miasta...... z terenami pozamiejskimi ....... Marzenie :)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Nortalf do MetoPyton dodano: 28.03.2015, 19:05
Mi brakuje tego klimatu Kalifornii lat 90.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
michu77 do Nortalf dodano: 28.03.2015, 22:31
Dobrze,że było gta sa bo byś nawet nie wiedział jak te lata wyglądały. Pewnie nim się zorientowałeś jakie były to był już rok 2000.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol do MetoPyton dodano: 29.03.2015, 12:06

MetoPyton napisał:

Ech, stare poczciwe San Andreas. Barakuje mi SF i LV w piątce. Jakby jakiś dodatek wysedl dodający te miasta...... z terenami pozamiejskimi ....... Marzenie :)


Przecież w GTAV masz tereny pozamiejsie, wieś i pustynia. Jedyne braki względem SA to LV i SF
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Nortalf do michu77 dodano: 29.03.2015, 13:23
Co Ty w ogóle napisałeś?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.19.***.***]
MetoPyton do fakelol dodano: 29.03.2015, 14:38
Oczywiście, że są. Mnie chodzilo o dodanie tych miast z terenami pozamiejskimi "wokól" tak jak LS ma w 5, a nie coś na wzór Liberty City z 4.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol do MetoPyton dodano: 29.03.2015, 15:45

MetoPyton napisał:

Oczywiście, że są. Mnie chodzilo o dodanie tych miast z terenami pozamiejskimi "wokól" tak jak LS ma w 5, a nie coś na wzór Liberty City z 4.

Chyba nie grałeś w V ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.19.***.***]
MetoPyton do fakelol dodano: 29.03.2015, 18:38

fakelol napisał:

MetoPyton napisał:

Oczywiście, że są. Mnie chodzilo o dodanie tych miast z terenami pozamiejskimi "wokól" tak jak LS ma w 5, a nie coś na wzór Liberty City z 4.

Chyba nie grałeś w V ;)

Ależ oczywiście, że nie gralem. Od grudnia PS4 z GTA 5 odpoczywa sobie i czeka na premierę PC big smile.
A tak w ogóle North Ynakton i LC (z nowymi tereneami jak Countryside Mountain V mapmod) mogliby dorzucić do GTA Online :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
sabaru do fakelol dodano: 31.03.2015, 13:39
Ale jakoś dziewnie są tereny skonstruowane. To nie co było w GTA SA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]