Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Michael śpi 6h, Franklin 8h, a Trevor 12h (chodzi o czas upływający podczas zapisu gry w łóżku).

Najnowsze informacje

Osattnio informowaliśmy o wywiadzie, w którym Shawn "Solo" Fonteno stwierdził, że aktualnie pracuje nad nowym dodatkiem do trybu fabularnego. Serwis CVG informuje natomiast o szerszym dodatku, który wielkością dorówna TLaD czy TBoGT. 

Rockstar pracuje nad dużym DLC do trybu fabularnego?

Na łamach swojego magazynu GTA V o'clock, serwis CVG spodziewa się w roku 2015 obszernego dodatku do trybu fabularnego. Nie zabrakło porónań do bardzo dobrych dodatków znanych nam z Grand Theft Auto IV, gdzie mogliśmy poznać zupełnie inne historie postaci, które jednak pojawiły się w życiu Niko Bellica.

Nowa zawartość ma dodać ponad od 12 do 20 godzin rozrywki. Czego można się spodziewać? Na pewno nowych misji, rozwinięcia podocznych wątków lub przedstawienia kolejncyh postaci. Nie liczmy jednak na nowych protagonistów. Na FB zapytaliśmy graczy: "Jeżeli dodatek miałby rozwinąć historię jednego z bohaterów... kogo wybierzecie? " Odpowiedzi było co nie miara, jednak minimalnie przeważa Franklin i jego powiązania z Grove Street. Według was kliamtyczny powrót do GTA: San Andreas ma sens w 2015 roku? :)

Tak wielki dodatek będzie z pewnością płatny. W przypadku Rockstara mamy pewność, że pieniążki wydamy na konkretny dodatek. Internet plotkuje także o wydaniu owego dodatku za darmo na PC. 

Co Wy na to? :)

 

 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (37) Skomentuj Obserwuj

[178.36.***.***]
Trey dodano: 23.12.2014, 17:31
Ciekawe czy będzie na X360 xd
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 dodano: 23.12.2014, 17:52
Skoro nie ma co liczyć na całkiem nową postać to Michael - raczej odpada, ponieważ w głównym wątku gry w końcu jako tako pogodził się z rodziną, zrobił karierę filmową, jego marzenie w postaci wielkiego skoku się spełniły, po za tym pozabijał agentów FIB więc tak na prawdę Michael odszedł na emeryturę. Trevor to jednym słowem debil, jedynym jego celem było dowiedzieć się prawdy po wydarzeniach w North Yankton. Franklin - on jeden ma potencjał do kontynuacji ( chodź oczywiście mogę się mylić ) ponieważ tak na prwdę oprócz tego że w przeszłości kradł fury nie wiemy o nim zbytnio niczego, w wątku fabularnym był leszczem - pośredniakiem między Michaelem a Trevorem, a samych misji wyłącznie z jego udziałem na czele było niewiele, więc wydaje mi się, że w tym DLC będzie opowiedziana jego dokładniejsza historia i jeżeli faktycznie był by głównym bohaterem dodatku to raczej nie zabrakło by misji w których Franklin z Lamarem będą chcieć wyeliminować ballsów, być może Frankin będzie chciał za wszelką cenę odzyskać Tanischę, albo pojawi się w jego życiu ktoś zupełnie nowy, ponad to wszystko oczywiście na pewno nie zabraknie nowych pojazdów, broni, ubrań, fryzur, nowych nieruchomości do kupienia, być może usłyszymy nową stację radiową, oj już nie mogę się doczekać pierwszych konkretniejszych informacji a już nie mówiac o jakichś screenach czy wideo zapowiedzi, na ale najprawdopodobniej jakieś informacje będą nie wcześniej niż po premierze GTA V na PC więc pewnie będzie gdzieś to w okolicy Lutego - Marca, a premiera owego dodatku myśle że nie nastapi szybciej jak pod koniec wakacji.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Crrooss dodano: 23.12.2014, 16:53
Oosbiście liczę na nowe miasto (San Fierro albo Las Venturas), lecz prawdopodobnie przeceniam możliwości Rockstara. :P Taki dodatek jednak byłby zbyt duży aby był tylko DLC.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 23.12.2014, 16:53
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 do Crrooss dodano: 23.12.2014, 19:26
San Fierro albo Las Venturas prędzej pojawi się jako GTA VI niż jako oddzielny dodatek gdyż stworzenie całej mapy od podstaw to kilka długich miesięcy roboty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.205.***.***]
MS dodano: 23.12.2014, 23:42
po pierwsze, Franklin należy do rodzin z Chamberlain Street
po drugie, akcja DLC prawdopodobnie toczyła by się równocześnie z akcją GTA V czyli w 2013
po trzecia, DLC raczej będzie opowiadała historie jakiegoś inne bohatera, tak jak to miało miejsce TLBT i TBoGT
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Fala dodano: 23.12.2014, 17:52
Dziś mija tydzień, a wymagań brak, oszukali nas big smile
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Fala dodano: 23.12.2014, 21:33
Trochę potrwa zanim przetestują na 50 konfiguracjach sprzętu :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.54.***.***]
thetosiek do KUBATRIX dodano: 23.12.2014, 22:00

KUBATRIX napisał:

Trochę potrwa zanim przetestują na 50 konfiguracjach sprzętu :)


Jak nie więcej ;)

Ale cos im to jednak powoli troche idzie, to całe tworzenie, poprawianie i "polerowanie" tego GTA.
Chyba robią faktycznie jakies większe DLC, a i jeszcze wersja PCtowa, krótko mówiąc nie jest dla nich priorytetowa i troche olewają sprawe.
Szkoda bo PCtowcy też gracze.
Pewnie gorzej będzie kiedy to PCtowcy oleją GTA w dniu premiery....

P.S Wesołych Świąt wszystkim big smile

+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.40.***.***]
MrOwca do Fala dodano: 23.12.2014, 23:58
Nawet nie strasz ja trzymam kciuki za Vice City dzisiaj zainstalowałem starą dobrą gierkę i muszę powiedzieć że chce to zobaczyć w czasach współczesnych big smile czyli GTA VI jak wyjdzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 do Fala dodano: 24.12.2014, 02:55
"please stay tuned for that to be announced in the coming week"
post był w zeszym tygodniu, coming week znaczy nadchodzący tydzień, czyli wymagnia powinny pojawić się do końca tego tygodnia...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 do thetosiek dodano: 24.12.2014, 11:14
Nie znam się na konsolach ale może R* dostaje działkę z PlayStation Plus dodatkowo za exclusive od Sony i Microsoftu. Na wersji PC nie zarabiają aż tyle dlatego traktują to po macoszemu :( i na pocieszenie może wypuszczą DLC za darmo na blaszaki.
Jeszcze tylko 34 dni :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
aigel123 dodano: 24.12.2014, 13:43
Ja bym pograł sobie Lamarem big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
aigel123 dodano: 24.12.2014, 13:43
Ja bym pograł sobie Lamarem big smile
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej dodano: 24.12.2014, 12:41
Ciekawe,jak w tym dlc będzie wyglądał multi.Może jak w GTA 4 i dodatkach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Freej dodano: 24.12.2014, 17:05
Najważniejsze aby mod SOBEIT działał w multi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
tomko dodano: 24.12.2014, 18:44
ja bym tam wolał do trevora pododawać misje, a swoją droga to pewno będzie po równo:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
boyaki1 dodano: 23.12.2014, 16:03
na pc darmo bo czekają na swoją wersję x lat
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Nortalf do boyaki1 dodano: 25.12.2014, 16:21
Raczej nie. Nie róbcie sobie nadzieji.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Larsonowiec dodano: 25.12.2014, 23:59
Dodatek rozbudowywujący wątek Gangu byłby jak najbardziej ciekawy :)
Może nawet można będzie spotkać Carla?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 dodano: 26.12.2014, 09:27
Co Wy się tak uczepiliście tak tego CJ co ? tylko CJ, CJ, i CJ a nikt nie pofatyguje się napisać chociaż jednego sensownego zdania dla czego niby miał by to być Carl ? bo co bo w "piątce" też jest Los Santos, bo jest Grove Street ? bo no nie wiem, bo jest czarny ? ...To może od razu miał by to być Niko Bellic, który przyjeżdża sobie do LS, w celu odnalezienia spokojniejszego miejsca, chodź bez pieniędzy, trochę słabo, więc załatwił sobie telefon do Lestera a ten daje mu kilka zleceń, ale niestety Nikusiowi to za mało więc prosi Lestera o grubszą robotę, więc ten próbuje coś załatwić, w końcu znajduje coś dobrego ale bez pomocy innych osób sam nie będzie w stanie tego zrobić więc Lester z Nikiem jedzie na spodkanie z Michaelem, Trevorem oraz Frankilnem w celu omówienia roboty, w miezy czasie do Nika wjeżdza ruska mafia - rozpierducha, krew się leje, flaki latają, po chwili uderza tornado które wyebuje ich wszystkich w kosmos, następnie akcja toczy się na międzynarodowej stacji kosmicznej zwanej D.I.C.K ( odpowiednika NASA) tam z koleji przylatuje UFO które niszczy ziemię i w tym momencie budzi sie James ( syn Michaela ) po cieżkim upaleniu i mówi : to tylko sen, to tylko sen - napisy końcowe i koniec.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 26.12.2014, 09:29
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
Freej do andrzej11635 dodano: 26.12.2014, 10:07
Świetny pomysł xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.176.***.***]
Romson dodano: 24.12.2014, 15:51
A ja bym chciał widzieć CJ-a w tym dodatku big smile
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do Romson dodano: 24.12.2014, 20:50
JA też
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
swk do Freej dodano: 26.12.2014, 13:31
Bardzo chętnie big smile wielki powrót i porządki na Groove big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Freej dodano: 26.12.2014, 19:12
Ja zamiast czarnucha chciałbym ujrzeć postać z GTA 3 lub Vice City.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Gruby164 dodano: 26.12.2014, 21:03
Ja stawiam na Franklina ,gdyż to on wspomniał ,że pracuje z R*. Liczę jeszcze ,aby po DLC nie pozostał pewien niedosyt taj jak w TLaD i TBoGT. Są to moje subiektywne odczucia, ale myślę ,że można było te dwa dodatki bardziej wykorzystać ,np. więcej klubów w TBoGT, bo przecież na tym się skupiało, lecz w tym co powstaje(na pewno)bardziej się przyłożą w kwestii klimatu danego DLC, a będzie to pewnie jego(Franklina) życie przed wydarzeniami z podstawki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Gruby164 dodano: 27.12.2014, 08:41
Ja wielki niedosyt miałem z TLaD,fabuła krótka i mało rzeczy do roboty między misjami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.245.***.***]
Mrozek dodano: 23.12.2014, 19:13
Ja się zastanawiam jak oni pogodzą nowe rzeczy z dodatków z trybem multiplayer. Przecież nie mogą podzielić na tych co posiadają dodatki i tych drugich ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.12.***.***]
El Presidente do Mrozek dodano: 28.12.2014, 01:38
Można, ja na przykład mam wersję specjalną i za to dostałem Deagla, młotek i strzelbę bullpup. Na GTAO normalnie to odbieram za darmo z Ammo-Nation. Więc ciuchy, fryzury czy pojazdy będą dostępne dla tych wybranych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej dodano: 24.12.2014, 12:41
Ciekawe,jak w tym dlc będzie wyglądał multi.Może jak w GTA 4 i dodatkach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.12.***.***]
El Presidente do Freej dodano: 28.12.2014, 01:41
Technicznie to GTAO to osobna gra, więc nie ma żadnych gruntownych zmian
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.150.***.***]
Dziadek dodano: 29.12.2014, 15:17
Stawiam, że DLC będzie skupiać się na Franklinie i mam nadzieję, że dodatek nie dorówna DLC z GTA IV tylko go przewyższy o głowę... Fabuła obu bohaterów EFLC była denna a protagoniści mocno przerysowani.Myślę, że w nowym dodatku z GTA V Franklin będzie chciał rozkręcić własny gang. Mowa tu o forum Gangsta... Wiele razy było to poruszane w wątku fabularnym gta V.. Być może będzie jakiś wątek z Tanishią kto wie.... Na powrót Trevora czy Michaela nie ma co liczyć ponieważ przy odpowiednich możliwościach któryś z nich ginie. Między innymi dlatego też myślę, że ich wątek będzie zamkniety.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JaneG99 dodano: 30.12.2014, 20:48
Chcemy ziomków z Grove Street

GROVE 4 LIFE
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 dodano: 23.12.2014, 16:40
Na PC za darmo z wielką przyjemnością, ale jeśli nie będzie trzeba na niego czekać znowu 500 dni tylko zostanie wydany na wszystkie konsole na raz to płatny dodatek przeżyje.
Miałem okazję u kolegi pograć na PS4 tylko 2 godzinki ale z tego co zauważyłem to Trevor jest najostrzejszym osobnikiem ;) ale powrót do Grove Street i wątek Franklina też może być ciekawy.
Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.95.***.***]
Torle do Komar_2 dodano: 30.12.2014, 23:24
Fajnie by było gdyby Grove Street powróciły do rodzin ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.10.***.***]
David-d1 dodano: 05.01.2015, 14:56
Niech zrobia remake GTA SA :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33