Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Po wjechaniu w góry niektóre stacje radiowe mogą tracić chwilowo sygnał.

Najnowsze informacje

3191VRockstarowa wyprzedaż na Steamie! News | PC Mac | 13.03.2014 23:56 przez Kubixxx | Tagi: GTA Promocja Steam

Rockstarowa wyprzedaż na Steamie!

Rockstar Games zaprasza wszystkich graczy do skorzystania z promocji na platrofmie Steam. Ilość przecenionych produktów jest dość liczna dlatego warto skorzystać z tej niesamowitej okazji i zaoszczędzić troszkę pieniędzy.

Każda gra przeceniona jest o 67% a niektóre zniżki dochodzą aż do 80%! Promocja trwa przez cały weekend. Oprócz pojedynczych tytułów, możemy nabyć wybrane DLC lub paczki kilku gier. Przeceny na Steamie to idealna okazja do zakupu, jeżeli brakuje nam któregoś tytułu :)

Pod TYM likniem znajdziecie wszystkie promocje - tutaj zaprezentujemy najciekawsze oferty.

Ktoś z Was skorzysta z promocji? :)

 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

[95.40.***.***]
MiszczuniO_ dodano: 14.03.2014, 01:25
Kozacko
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin dodano: 14.03.2014, 01:27
90zł za całość lub 25 za wszystkie części GTA to nie tak dużo, ale jak już ktoś je kupi to głównie tylko dla samego posiadania ich i pogrania raz na dłuższy czas, zważywszy na to, że ktoś grał w każdą część i to nie raz, a jako, że nie ma takiej samej wartości kolekcjonerskiej jak wersje pudełkowa to nawet takie zniżki aż tak bardzo nie zachęcą do kupna. Przynajmniej takie jest moje odczucie.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras dodano: 14.03.2014, 02:49
Kompletna paczka GTA, nie wiem kto to kupuje. Większość graczy grała we wszystkie części, a w Complete Packu jest i VC, i III, i SA, kupowanie chyba tylko dla lansu ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.03.2014, 02:50
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 do Ultras dodano: 14.03.2014, 13:10
Typowe myślenie statyczne, jak w kraju mieszka 100 osób i w ciągu 10 lat sprzedamy 100 kopi to wszyscy mają kopię, a tymczasem jest to oczywista nie prawda, bo przez ten czas w kraju przybyło 25 nowych mieszkańców. Podobnie jest tutaj, są ludzie którzy jeszcze nie grali bo nie chcieli wcześniej, ale są tacy którzy nie grali bo ich nie było wcześniej. Już nie wspominając o tym, że cała paczka kosztuje tyle co sama 4. Część pewnie też miała wcześniej pirata i kupuje od tak, żeby cośtam z nich R miał.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.03.2014, 13:12
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
LukiGK1 dodano: 14.03.2014, 14:51
Kupilbym chetnie Max Payna 3 ale na ps 3 a nie na pc :/
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Macko dodano: 14.03.2014, 15:05
Szkoda że nie mam pieniedzy taka okazja gta III do gta IV episod from liberty city.

+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 dodano: 14.03.2014, 15:18
Rewelacyjna oferta. Może się skusze na MP3. Prawie 25 zł za wszystkie części GTA, opłacalny deal choćby dla gta iv z dodatkami. Nawet z tego co mi się wydaje to takie SA stoi w sklepie za ok 20 dyszki, wiec warto big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Matiman7 dodano: 14.03.2014, 06:52
Chyba kupie L.A.NOIRE i Max Payna ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 do Matiman7 dodano: 14.03.2014, 13:05
Jeżeli chcesz kupić L.A. Noire dlatego, że wygląda jak gta tyle, że po dobrej stronie to stanowczo odradzam. Jeżeli dlatego, że lubisz gry detektywistyczne to też odradzam. Gra jest nudna jak flaki z olejem, miasto jest nudne i bez życia nie można w nim praktycznie nic zrobić, sami twórcy o tym wiedzieli i dlatego dali opcje skip podróży. Miejsca zbrodni są nudne i w zasadzie jedyne co robisz to oglądasz trupa... Przesłuchania są nudne, a ich system po prostu zły (masz do wyboru 3 opcje, tyle że są one tak napisane, że często okazuje się, że pytasz o coś zupełnie innego niż byś chciał). Zresztą przeszukanie miejsca zbrodni czy wybór pytań jest niemal nie istotny bo chocbym nie wiem jak zawalił sprawę i tak niemal na pewno ją rozwiążesz. Od czasu do czasu jakaś scena akcji, ale są one rzadkie. A zakończenie tej gry....
Ja się dałem nabrać na tą grę rok temu i postawiłem sobie za cel przestrzec przed nią innych.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 do ziemiak11 dodano: 14.03.2014, 15:13
Nie było tak źle, gra jest spoko. Zdecydowanie warto zagrać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Matiman7 do ziemiak11 dodano: 14.03.2014, 16:15
Dało mi to trochę do myślenia, ale za taką cene warto spróbować big smile
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
F1hau dodano: 15.03.2014, 14:19
Dzięki za info! Przez dłuższy czas polowałem na epizody, a tu coplete package taniej niż same dodatki do IV!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GrigiPL dodano: 15.03.2014, 16:31
Jakbym miał jak to bym kupił.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
PatolLOL dodano: 15.03.2014, 18:39
Wszystko fajnie ale ja jestem typem człowieka który woli potrzymać gry na półce a nie na wirtualnej platformie więc nie skorzystam. Szkoda.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czkalaka147258 dodano: 15.03.2014, 18:35
Zastanawiam się czy lepiej wydać pieniądze na bully'ego czy na paczkę gta? Co lepsze?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
ksiendzu do czkalaka147258 dodano: 15.03.2014, 18:44
Lepiej na paczkę.....
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
TM_artist20 dodano: 15.03.2014, 19:42
Maxa Payne 3 i tak nikt nie gra online :P
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do TM_artist20 dodano: 16.03.2014, 08:27
Nie taka ilość jak w GTA V Online, ale też grają. Multi tam nie jest jakieś najgorsze, ale z pewnością szybciej się nudzi jako, że cały czas jest to samo.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do RAFkin dodano: 17.03.2014, 23:06
Co jak co, ale Bullet Time na multi robi wrażenie. Czasami szczena opada jak się wywijało niezłe akrobacje big smile
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 do Kubixxx dodano: 18.03.2014, 15:34
To prawda, Multi bez Bullet Time, było by nudne, zostało by przebite przez Multi w Uncharted 3.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do Kubixxx dodano: 18.03.2014, 15:59
Gdyby nie to, to multi w MP3 nie byłoby już tak dobre, bo praktycznie nie wykazywałoby się niczym innowacyjnym. Chciałbym zobaczyć kiedyś coś takiego w GTAO poprzez dodanie jakiegoś nowego trybu dm właśnie z tym.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
tech984 dodano: 28.03.2014, 10:36
Cholernie tanio ! Gta IV, SA, VC i jeszcze dodatki do GTA IV za 25 zł ? Nic nie gadać tylko kupować ! Ale ja się niestety nie załapałem na tą promocję :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20