Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Czasem można spotkać agentów FIB, którzy stoją koło anten razem z naukowcami, którzy coś sprawdzają.

Najnowsze informacje

1305VGTA:3 Online - nowe wieści News | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac | 29.07.2009 20:39 przez drake
Encyklopedia: Grand Theft Auto III

Na stronie nowego multiplayera do Grand Theft Auto 3, który tworzony jest przez Polaka - Stoka ukazał się nowy wpis. Informuje on, iż ostatnio do multiplayera dodano nową funkcję skryptowania - w wielu grach są tzw. bindy, czyli możliwość włączenia danym klawiszem jakiejś funkcji. GTA3: Online...
Na stronie nowego multiplayera do Grand Theft Auto 3, który tworzony jest przez Polaka - Stoka ukazał się nowy wpis. Informuje on, iż ostatnio do multiplayera dodano nową funkcję skryptowania - w wielu grach są tzw. bindy, czyli możliwość włączenia danym klawiszem jakiejś funkcji. GTA3: Online również to oferuje. Możemy używać bindów skryptowych lub klientckich. W bindach skryptowych, każdy gracz na danym serwerze będzie miał ustalony bind, natomiast w bindach klientckich bind będzie działał tylko dla danego gracza. Autor pracuje teraz nad funkcjami onPlayerCommand. P.S. Już pierwszego sierpnia o godzinie 20:00 powróci kolejna już, oznaczona numerem 8 edycja serwera Solair Roleplay, który jest pod patronem GTASite.pl. W tej edycji główny nacisk położony na dużo lepszy poziom RP oraz przejście z trybu midi-rp do full-rp (dodaniśmy test sprawdzający poziom wiedzy RP, jego niezdanie uniemożliwia granie na koncie). Nastąpiła wymiana administracji oraz liderów, na których jest nadal rekrutacja. Zmieniono serwer na stabilniejszy, dzięki czemu nie będzie się co chwilę resetował lub padał. Zresetowano również konta graczy po to, aby nowi gracze mieli większe szanse na wybicie się. Dla przypomnienia daję krótki opis serwera: Na SRP nie znajdziecie nudnych, często wykorzystywanych miast i wsi typu LS, SF, LV czy wiosek Fort Carson etc. Serwer wykorzystuje mapę stworzoną przez niemieckiego mappera. I nie - nie ma crashy, ślizgania i innych defektów takich miast. Cała mapa jest dołączona do plików Los Santos, przez co GTA rozpoznaje Solair City jako przedłużenie Los Santos. Solair City składa się z trzech dzielnic, wzorowanych na Liberty City z GTA 3... Dalszy opis serwera znajdziecie tutaj, panel gracza tutaj, a forum tutaj.
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
ASGFanPL dodano: 29.07.2009, 20:59
Ciekawe może zacznę na nim grać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTA94 dodano: 29.07.2009, 22:11
niech już to zrobi bo bym se pograł big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tracha dodano: 29.07.2009, 23:15
Dla mnie RP to sra**e w banie, obiecują admini, że full RP, a co? Odegrałem taką akcje jaką miałem w życiu realnym, a ci, że to NONRP...?


Coś co było w życiu realnym jest NONRP?

Dlatego nie gram już w RP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aXe dodano: 30.07.2009, 00:02
@Tracha: Coś Ci się chyba pomyliło. To że admini powiedzieli, że dana akcja była wykonana non-rp, to nie znaczy że nie mogła ona zaistniec w prawdziwym świecie.
Pamiętaj, że istnieje różnica między akcją non-rp, a non-rl.
Dlaczego ta 'Twoja' akcja mogła byc non-rp? Chociażby dlatego, że nie była adekwatna do odgrywanej postaci, bądź nie użyłeś wymaganych komend, np. /me i /do.

PS. Serwer gorąco polecam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.94.***.***]
Gość dodano: 30.07.2009, 11:07
Ciekawie się zapowiada chętnie se pogrambig smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mieteq dodano: 30.07.2009, 14:48
gta 3 jest fajne samo w sobie, trzeba będzie znaleźć płyte i zainstalować, a potem pograc w MP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Saleen28 dodano: 31.07.2009, 12:19
rp do idiotyzm.k***a komu się chce pół godziny chodzić do sklepu.omg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek dodano: 31.07.2009, 14:15
Zapowiada się ciekawy multi...a w dodadku SWOJAK
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.76.***.***]
Gość dodano: 31.07.2009, 22:19
Heja, wejdzcie skomentować ta strone: http://www.gamesog.tnb.pl wiecie dopiero zaczynam, mam zamiar założyć własny serw, albo ktos mi go założy i będe go promował... ale to nieważne, wejdzcie i powiedzcie czy jaos wygląda, czy lepiej ją przeznaczyc na jakiś klan z samp'a, chociaz wolę wiadomości...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
EvenemE dodano: 01.08.2009, 01:06
Poza tym, że ta mapa jest [***]owa, pusta, bo żadnych elementów ulicy tam nie ma, miasto stoi na wodzie i pełno tam prześwitujących tekstur, a nawet takich w które można wpaść to faktycznie nie ma żadnych defektów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KAZUYAH dodano: 01.08.2009, 22:17
A ja wlasnie odkopalem swoja ps2 bo chamy nie zrobili wstecznej kompatybilnosci na ps3 ;[ i se gram w trojeczke od poczatku i powiem ze nie ma takiej duzej roznicy pomiedzy grami ktore teraz wychodza (po za grafika oczywiscie :P)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jarek2045 dodano: 08.08.2009, 18:23
Ja czekam na GTA III On-Line :) Jestem ciekawy jak ten projekt wyjdzie i czy dużo osób będzie grało :)
Ogółem to nieźle że zrobili Multi do GTA III , ponieważ jak był prędzej (czyt. MTA) to nawet kompa nie miałem i nie mogłem się postrzelać On-Line w GTA III :P
PoZdRo :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]