Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Wskaźnik w przeglądarce internetowej to nie palec wskazujący, a środkowy.

9999V SA - Bronie Postacie i ekwipunek | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon 09.02.2004 przez bigmitchmaker
Encyklopedia: GTA SA

SA - Bronie

Lista broni dostępnych w GTA San Andreas.

BROŃ RĘCZNA:

Kastet - Po prostu jest to zwykła nakładka na ręce zwiększająca naszą siłę ciosu. Bardzo się przydaje gdy nie mamy żadnej innej broni lub nas na nią nie stać a chcemy się w jakiś sposób obronić przed atakującym nas przeciwnikiem.

Kij baseballowy - Nie mogło go oczywiście zabraknąć, jest dość popularny bo już towarzyszy nam od czasów GTAIII. Zdobyć go możemy atakując jakiegoś gangstera bo wielu z nich nosi go przy sobie a także niektórzy kierowcy pojazdów.

Piła łańcuchowa - Jest to chyba z wielu was ulubiona broń ręczna bo jak można było zapomnieć nią terroryzowanie Vice City niszcząc przechodniów i nie tylko ich, również ten słynny efekt krwi bryzgającej po ekranie został przeniesiony.

Katana - Prawdziwa broń samurajska o niezwykłej sile niszczenia lub siekania na kawałki ludzi. Będziemy mieli z nią styczność podczas misji The Da Nang Thang gdzie będziemy musieli zabić na statku jakiegoś starszego dziadka, ale to pod sam koniec misji.

Nóż - Zwykły nóż bojowy, dla ciekawych jest on podstawowym wyposażeniem żołnierzy ale nie w grze. Sprawdza się dobrze jeśli chcemy się do kogoś od tyłu zakraść i najzwyklej podcinając mu gardło.

Pałka policyjna - Możemy się dość łatwo domyślić że jest to broń używana przez stróżów prawa czyli najzwyklejszych policjantów. Najłatwiej możemy ją zdobyć zabijając owego policjanta lub też zakraść się już na posterunek.

Kij golfowy - Zawitał już do serii gta w Vice City, jednakże w grze nie służy do gry w golfa lecz atakowaniu nim przechodniów lub też wrogów. Zdobyć go możemy na każdym polu golfowym w San Andreas zabijając jakiegoś golfiarza lub wsiadając do wózka golfowego.

Kij bilardowy - Najzwyczajniejszy w świecie kij do grania w bilarda ale nie tylko, bo możemy nim zacząć atakowanie naszych celów. Zdobyć jest go dość łatwo po prostu znajdź stół bilardowy, zacznij rozgrywkę i niezależnie od wyniku po zakończeniu jej będziesz miał przy sobie owy kij lub też zabij bilardzistę.

Łopata - Jeśli komuś z was się wydaje że można nią kopać to się mu dobrze wydaje, ale w San Andreas nie służy do tego i zapewne każdy z was się domyśla do czego. W grze możemy nią bardzo skutecznie unieszkodliwić przeciwnika. Znaleźć ją możemy przeważnie na wsi u jakiś wieśniaków a także koło chatki Cataliny.

Metalowa laska - Pewnie nie każdy zwrócił z was uwagę że owy przedmiot występuje gdzieś w grze, otóż to jego cecha ataku jest odwzorowana jak na kiju golfowym i przyłozenie nią komuś nie gwarantuje temu komuś radość. Znaleźć ją możemy np.: w miejscu gdzie wykonujemy misje "Trucking"

 


PISTOLETY:

9 mm - Ulubiona broń gangstera, w serii GTA spotykamy ją już po raz trzeci. W San Andreas, "dziewiątka" została nieco ulepszona, co nie oznacza, że należy do dobrych broni palnych w grze. Kupimy ją, w każdym Ammo Nation, a najłatwiej ją zdobyć zabijając jakiegoś policjanta.

9 mm Silenced Mode - Ta sama "dziewiątka", co opisana wyżej, lecz UWAGA! z tłumikiem, broń ta ma praktycznie te same właściwości lecz przydaje się w tak zwanych "cichych misjach". Dostać ją możemy w Ammo Nation i w "cichych misjach" (przykładem jest misja "Madd Dogg Rhymes" u OG Loc''a ).

Desert Eagle - W zasadzie jest to chyba najlepsza, palna broń w grze. Bardzo dobra do zdobywania terytoriów wrogich gangów. Zabija na zasadzie "One shot, One kill" to znaczy, że juz za pierwszym strzałem wyeliminujemy przeciwnika. Znajdziemy ją w San Fierro, w sklepie modelarskim Zero oraz w Ammo Nation.

 


BROŃ MASZYNOWA:

MP5 - Broń, którą wszyscy znamy z GTA Vice City. Wygląd ma taki sam, jak w poprzedniej części, w której ją spotkaliśmy . Droższy i skuteczniejszy od TEC 9. MP5 znajdziemy w Ammo nation.

TEC 9 - Przypomina z wyglądu broń INGRAM, często spotykana broń, w rękach gangsta. Możemy strzelać trzymając ją tylko w jednej ręce, co pozwala na lot PROJECT''EM 69 strzelając. Znajdziemy ją na dachu domu Sweet`a Johnsona. Żeby się tam dostać, wejdź na mur przy boisku do koszykówki. Tradycyjnie również możemy TEC 9 zakupić w Ammo Nation.

Micro SMG - W zasadzie nie różni się niczym od Tec 9, no chyba że wyglądem i ceną w Ammo Nation, również posiada te same właściwości ale jest ciutke silniejszy od Tec 9.

 


STRZELBY:

Shotgun - Zwykły shotgun, broń za wolna do walk z kilkoma przeciwnikami w tym samym czasie, a GTA wymaga szybkości, nadaje się raczej do zabawy niż do regularnej gry w misjach.

Spas 12 - Wspaniała broń, znana m.in. z poprzedniej częścii GTA. SPAS 12 jest bronią bardzo skuteczną, wspaniale sprawdza się w przestrzeniach zamkniętych.

Sawn-off Shotgun - Przykład klasycznego obrzyna z lat 30 XXw. Jest on dość lepszy od zwykłego shotguna a przede wszystkim jak się zdobędzie poziom Hitman, raczej też bardziej się spisuje w zamkniętych pomieszczeniach. Jego plusem jest że możemy strzelać podczas biegu (tak samo jak w wypadku tec 9 i micro smg).

Rifle - Zwykły strzelba, dobra na dalekie odległości, w grze nie ma możliwości automatycznego celowania. Nie za bardzo różni się od Sniper Rifle. Znajdziemy ją w Ammo Nation i w misji "Body Harvest" (znajduje się w traktorach).

 


KARABINY:

Sniper Rifle - Tej broni nie za bardzo trzeba opisywać. Jest to broń, którą wszyscy znamy i pokochamy, jeżeli lubimy się bawić w ukrytego zabójcę. Podobnie jak Desert Eagle, snajperka ta działa na zasadzie "One shot, One kill". Znajdziemy ją w Ammo Nation (druga z najdroższych broni w grze) oraz w misjach "Snail Trail" i "Our Rider".

 


KARABINY MASZYNOWE:

AK47 - Klasyczny Kałashnikov, który niestety nie zawitał w Vice City, znalazł swoje miejsce w San Andreas. Karabin ten, rodem ze Związku Radzieckiego, jest dość często spotykany w grze i ma sporą siłę rażenia. Znajdziemy go podczas wojen gangów, w misji "Contraband" i klasycznie w Ammo Nation.

M4 - Amerykańska odpowiedź na radzieckiego "Kalashnikov''a", nazywa się M4. Te dwa wspaniałe karabiny maszynowe w grze nie różnią się w zasadzie niczym, oprócz wyglądu i prócz tego, że M4 jest tylko troszeczkę mocniejsze od AK47. Znajdziemy go w Ammo Nation (najdroższa broń w grze), posiada ją każdy żołnierz.

 


BRON RĘCZNA (RZUCANA):

Granaty - Zwykłe granaty, obsługa ich jest dość prosta, rzucasz i wszyscy wokół giną. Granaty udało mi się tylko znaleźć w Ammo Nation.

Koktajle Mołotowa - W serii GTA spotykane są praktycznie od zawsze. Jest to broń bardzo niebiezpieczna w użyciu, gdyż jeżeli rzucimy za blisko siebie, możemy sami oberwać, co nie jest wskazane. Koktajl Mołotowa daje ten sam efekt co napalm. Dostaniemy je w misji "Burning Desire".

Ładunki wybuchowe (Satchel Charges) - Broń dobra dla zabawy w pirotechnika. Gdziekolwiek rzucamy ładunek, włączamy przycisk detonatora i uciekamy gdzie pieprz rośnie a wszystko wokół wybucha. Możemy rzucić kilka ładunków naraz. Ładunki znajdziemy w misjach u kuzynki Cesar''a Cataliny oraz w Ammo Nation.

Gaz łzawiący - Pojawił się już w Vice City na platformę PS2, jednak w wersji PC-towej go zabrakło. Obsługa ich jest dosyć prosta, rzucasz i wszyscy ludzie wokół duszą się gazem. Można je znaleźć na lotnisku w Las Venturas koło samolotów.

 


BRON CIĘŻKA:

Rocket Launcher (wyrzutnia rakiet) - Przydaje się gdy chcemy szybko pozbyć się jakiegoś pojazdu czy daleko położonej grupki ludzi. Wyrzutnię rakiet znajdziemy w misjach: "Outride", "Toreno''s last fight" i na ranczu Toren''a, po ukończeniu misji "Vertical Bird".

Bazooka - ma wszystko co oferuje nam Rocket Launcher z tą różnicą, że bazooka, dodatkowo, automatycznie naprowadza na pojazdy. Znajdziemy ją na statku. gdzie eksportujemy samochody i na ranczu Toren''a, po zakończeniu misji "Vertical Bird".

Flamethrower (Miotacz ognia) - Wielu z nas uwielbia tę broń, włączasz = zapalasz, nieważne co, ważne, że się pali. Znajdziesz go w misji "Are you going to San Fierro ?" i na ranczu Toren''a, po przejściu misji "Vertical Bird".

MiniGun - Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tę broń nazwali "MINI", gdyż w rzeczywistości jest ogromna. Broń tę spotkaliśmy już wcześniej w Vice City. Tak samo jak w poprzedniej części, w San Andreas ma on silne pole rażenia. MiniGun''a znajdziemy w misji "Black Project", na ranczu Toren''a, po ukończeniu misji "Vertical Bird" i na kolejowym moście między San Fierro a Las Venturas.

 


INNE

Aparat - Zawitał już w Vice City ale mieliśmy z nim tylko styczność i dostępność tylko podczas jednej misji, w ogóle był bezużyteczny. W San Andreas znalazł swoje zastosowanie w zebraniu 50 zdjęć obiektów w San Fierro, także możemy nim uchwycić ciekawe zjawisko które później zapisuje w odpowiednim folderze jako screen.

Spray - Służy głównie do zamalowywania tagów w grze które są wymagane do ukończenia 100% gry, również może posłużyć jako broń jednakże nie będziesz ową puszką rzucał w przechodniów.

Gaśnica - Nie trzeba tłumaczyć i się rozpisywać do czego służy, otóż to co się pali trzeba szybko ugasić zanim ogień się na dobre rozprzestrzeni. Będzie nam bardzo przydatna podczas misji End of The Line by przebrnąć żywym przez płonące ściany ognia.

Spadochron - Służy do tego do czego normalnie w rzeczywistości służy. Dzięki niemu możemy szybko z dużej wysokości znaleźć się na dole ale nie wolno zapomnieć żeby nie otworzyć go za późno bo wtedy będzie po nas, również należy nim manipulować jeżeli chcesz wylądować w konkretnym miejscu. Otrzymasz go podczas niektórych misji i też jak wsiądziesz do jakiegoś samolotu.

Noktowizor & Termowizor - Noktowizor przydatny nam będzie podczas zupełnej ciemności gdzie trudno zlokalizować przeciwnika natomiast termowizor pomoże nam zlokalizować owego przeciwnika który kryje się za ścianą lub murem. Oby dwa możemy znaleźć w rezydencji Madd Doga.

Kwiaty - W zasadzie jest to mały dodatek, upominek który możemy podarować swojej dziewczynie na randce, ale również mogą posłużyć jako narzędzie zbrodni - nie ma nic lepszego niż okładanie nimi ludzi :D.

Dildo - Proszę bardzo, a tu mamy całkiem niezłe zaskoczenie bo chyba nikt się nie spodziewał że owy przedmiot wystąpi w San Andreas. Jednak nie służy do tego co każdy ma na myśli, ale można za to nieźle komuś nim przyłożyć co na pewno nie będzie przyjemnością. Otrzymamy go podczas jednej misji, a poza tym odnaleźć go możemy na posterunku policji w Los Santos w łazience.
Dodam jeszcze że występują jeszcze dwa inne wibratory o tych samych cechach co wymienione wyżej Dildo.

 

Copyright ® 2004-2005 BigMitchMaker (M. S. Jurga), Patro, Luten and GTASite.Net
r e k l a m a

Komentarze (371) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
zombi dodano: 21.10.2006, 11:46
Jednej broni mi brakuje! Która była w VC a nie ma w SA! To rewolwer!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław dodano: 24.11.2006, 13:28
A gdzie jest colt 45 ?? !! Wiecie jak to wygląda ?? bo ja widziałem szkoda że niemo go w GTA sa :( !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław dodano: 07.12.2006, 17:24
Niema "CKM"u !!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław dodano: 07.12.2006, 17:25
Czyli cięszkiego karabinu maszynowego !!!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław dodano: 08.12.2006, 19:47
Pora na odrobine fantazji . A gdzie laser ??!! :( ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mkopl dodano: 24.12.2006, 19:01
Najlepsza bronia jest Swanoff Shotgun. Jak sie ma poziom Hitman auta wybuchaja juz po 3 strzalach!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szpinak dodano: 27.12.2006, 12:24
Oj, strasznie marudzicie. Ja się cieszę tym co mam. Ale rewolwer mógłby być.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szpinak dodano: 27.12.2006, 12:24
Oj, strasznie marudzicie. Ja się cieszę tym co mam. Ale rewolwer mógłby być.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
potter dodano: 02.01.2007, 17:20 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość dodano: 03.01.2007, 21:01
szkoda ze niema rewolweru i takie uzi,fajny jest minigun
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Xeon dodano: 10.01.2007, 06:59
Nom zapomniał o pistolecie 9mm!!!
Ale i tak art. świetny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Xeon dodano: 10.01.2007, 07:00
Nom zapomniał o pistolecie 9mm!!!
Ale i tak art. świetny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 13.01.2007, 12:12
Fajny to jest minigun (ciekawe czemu mini) Kosi się mim wszystkich i wszystko!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.68.***.***]
Gość dodano: 17.01.2007, 16:31 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.68.***.***]
Gość dodano: 17.01.2007, 16:32
minigun jest też w Las Ventura w pewnum podziemnym parkingu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Akwilop92 dodano: 20.01.2007, 10:07
sciągnąłęm sobie kody na 100%. jest jakis bonus który sprawia że nie trace amunicji... czy jest sposób aby pozbyć się tych broni??? plz mozecie napisac w komentach albo na
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rosia dodano: 03.02.2007, 08:43
to nie rosia to pawel jestem chlopcem napisala mi tak a bazooke mozemy znalesc tez na lotnisku w san fierro jest po miedzy bakami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mieso dodano: 06.02.2007, 14:56
czyli tak:
1. snajperką fajnie strzela sie w głowy.
2.snajperką jak w niektórych ludzi strzelisz w jaja to bedą się zwijać z bólu a potem sie wykrwawią. pozostałe bronie też są fajne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sccotti-4fun dodano: 14.02.2007, 19:24
miałem wszystko z wyjaątkiem termowizora noktowizora i flashbanga najbardziej lubie strzelać z ak-47 po głowach członków gangu fajny efekt bryzgającej krwi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sccotti-4fun dodano: 14.02.2007, 19:27
zapomniałem dodać że łopate można znalezć za domem ridera na samym poczatku gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rocky dodano: 09.03.2007, 12:14
ja [***]e tyle broni a jest kod na wszystkie ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krawol dodano: 01.04.2007, 13:28
gazem łzawiącym można zabić xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Raff dodano: 01.04.2007, 16:11
Bazooka Wymiata ja se weszlem na dach wierzowca mialem 4 Gwiazdki i wszystkich z bazooki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość dodano: 03.04.2007, 18:03
Ulubione bronie:broń ręczna:nóż, Broń ręczna rzucana ład.Wybuchowe , pistolbig smileesert Eagle, karabin: Snajperka, karabin masz. M4 , maszynówka MP5 i micro SMG shotung:swannof shotung i ...12
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
uzumymw dodano: 07.04.2007, 15:21
znalazłem miniguna w 4 miejscach na moście kolejowym w san fierro w bazie wojskowej na budowie i na podziemnym parkingu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
uzumymw dodano: 07.04.2007, 15:22
ciekawe ile broni będzie w gta 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość dodano: 18.04.2007, 20:00
ej. uzumymw, przecież uzumymw to kod na 3-zestaw broni! ;) Zna się;))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Höhlenbär dodano: 19.04.2007, 23:04
uwazam ze srubokeret bo vc wtedy tak fajnie krew tryskala
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość dodano: 22.04.2007, 11:16
minigun załatwi wszystko! Jedna z najsilniejszych broń na ziemi, postrach policji... !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
fallout11 dodano: 25.04.2007, 07:30
Ja jak chce sie pobawić to wpisuje AEZAKMI, staje na środku autostrady z minigunem i....... wiecie co dalej! Spróbujcie! :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
fallout11 dodano: 25.04.2007, 07:32
Jedynym problemem jest to, że bez 100% save'a ciężko jest znaleźć minigun. (Przynajmniej ja mam taki problem)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
fallout11 dodano: 25.04.2007, 07:35
Możecie sie ze mną nie zgodzić ale Shaunow Shotgun (czy jakoś tak) JEST DO D**Y!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
oskieed dodano: 02.05.2007, 12:23
szkoda ze tego gazu niema na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eryk27 dodano: 03.05.2007, 19:21
potszebuje pomocy :-(czy ktoś mi poda gdzie jest noktowizier termowizjer...pszcie na mój gg jestema dostempny 16:00 mój gg to 2956849 pk ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eryk27 dodano: 03.05.2007, 19:26
pomożecie mi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 10:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 04.05.2007, 11:06
Sawn-off shotgun jest najlepszy ;D Oskieed: ten gaz jest na PC (bo sam go mam). Przeczytaj to uważnie. Eryk27: Ty też przeczytaj uważnie. A szary wibrator jest na jednym z dachów w Bayside Marina.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziom1498 dodano: 08.05.2007, 06:58
gdzie sie znajduje minigun????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziom1498 dodano: 08.05.2007, 06:59
a i można powiedzieć ze jest więcej broni niż w GTA VCS .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziom1498 dodano: 08.05.2007, 07:02
tak ale lopate widziałem w wielu miejscach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.106.***.***]
Gość dodano: 11.05.2007, 14:14
sciągnąłęm sobie kody na 100%. jest jakis bonus który sprawia że nie trace amunicji... czy jest sposób aby pozbyć się tych broni? plz mozecie napisac w komentach albo na |||| Jest na amunicje! Wpisujesz FULLCLIP podczas gry!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.106.***.***]
Gość dodano: 11.05.2007, 14:15
gdzie sie znajduje minigun
na moście kolejowym w san fierro, tam na tym pomarańczowym nad mostem!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga dodano: 17.05.2007, 21:17
Desert Eagle jest spoko, a 9mm z tłumikiem jest jeszcze lepsza!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga dodano: 17.05.2007, 21:19
Gaz też jest nienajgorszy, lecz niewiem czy nielepsze koktajle mołotowa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Peacemaker dodano: 27.05.2007, 08:15
Shootgun rządzi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrzej_legnica dodano: 27.05.2007, 20:03
minigun można też znależć w misji green go
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Qbaland dodano: 29.05.2007, 17:09
Jak dla mnie najlepsze są 2 sawn off shotguny, albo miotacz ognia czy ładunki wybuchowe. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wojtek dodano: 30.05.2007, 17:29
minigan jest najlepsz jak dla mnie

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 04.06.2007, 09:16
kto wie gdzie jest noktowizor pomurzcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maly1993 dodano: 05.06.2007, 23:24
Ja tam najbardziej lubie minigun
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG dodano: 25.06.2007, 16:25
Fajne ale nie ma, ekhem: 'wibratora'
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
albertm dodano: 26.06.2007, 16:24
Brakuje mi paru broni w SA, ktore sa w VC; Python, M60, Snajpa z laserem, UZ-I... Uwielbiam je:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
albertm dodano: 26.06.2007, 16:56
Plis... napiszcie gdzie moge znalesc jakis wibrator oprocz tego fioletowego, e - mail:
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pufipufi dodano: 27.06.2007, 09:59
Do dzeksi12123 noktowizor jest na wiezy w bazie wojskowej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas dodano: 28.06.2007, 18:03
Jazda jest jak się ma 2 obrzyny :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrix1995 dodano: 29.06.2007, 20:26
Fajny jest gaz łzawiący
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
m@rcin32 dodano: 30.06.2007, 20:40
Wiem gdzie są granaty!!!!!!! chwilowo nie mam gta sa i w tej chwili nie dam screena (pozniej pewnie to zrobie) ale sa one tam: jak sie jedzie ulica, ktorej poczatkiem jest zakatek gangu Grove i gdzie stoi nasz dom, po tym jak przekroczymy tory kolejowe kt
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
m@rcin32 dodano: 30.06.2007, 20:43
co z tym komentem... tyle co sie zarejestrowalem... dobra ja wiem gdzie sa granaty zainteresowanych prosze na mejla zwlaszcza zapraszam autora watku Bronie ktory nie znalazl ich nigdzie poza sklepem :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fedor dodano: 06.07.2007, 19:50
Ja najbardziej lubie mieć w ręce 1 9mm ;O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szukacz dodano: 13.07.2007, 12:44
Ja najbardziej lubię pistolet z tłumikiem i AK-47. Fajnie jest jak się walnie w głowę :). Ja to nazywam fontanną życia big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fedor dodano: 13.07.2007, 16:09
''Fontanna życia,dobre!!''
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kostek66 dodano: 17.07.2007, 16:46
a najlepsza broń m4 jak sie rozpędzi to nikt nie ma szans
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maxkas dodano: 21.07.2007, 12:21
fajny jest minigun lecz troche n00berski ale mojom najlepszą bronią jest obrzyn,desert eagle i m5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nico dodano: 22.07.2007, 15:15
moja ulubiona broń to mp5 9mm z tłumikiem i AK-47:>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 25.07.2007, 22:20
Moje Ulubione Bronie W SA: Broń Biała: kij billardowy i basseballowy, Palna: desercik ;) Maszynowa: MP5, Strzelba: Sawn-off Shotgun, Karabin: Snajpa, Karabin Maszynowy: M4, Broń Miotana: koktajle molotova, Inne: Spray. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 25.07.2007, 22:22
W tej części GTA brakuje mi starego, dobrego, znanego z Vice City M60!! Oby było to cacko w GTA4 ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 28.07.2007, 18:13
dużo jest fajnych, ale w Vice City były lepsze :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TSZYMEK14 dodano: 04.08.2007, 22:00
uzi to inaczej micro smg to jest to samo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Matixxx95 dodano: 05.08.2007, 22:55
wg mnie najlepszy jest minigun
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Matixxx95 dodano: 05.08.2007, 22:57
spoko tez jest ostatnia bron... szkoda ze tylko do walki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek dodano: 10.08.2007, 12:08
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mlody1 dodano: 14.08.2007, 09:52
najlepsza bronia jest
MP5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Robertinho dodano: 14.08.2007, 11:49
Koktajl mołotowa można znaleźć w domu CJa chyba po znalezieniu wszystkich tagów (nie pamiętam dokładnie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka dodano: 16.08.2007, 09:11
w san fierro nie ma fszystkich miejc do fotek zaliczylem 96 fotek z gazety cd action a reszty niema
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka dodano: 16.08.2007, 09:12
wszystkich* hehe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka dodano: 16.08.2007, 09:13
co sie otrzymuje jak zbierzesz wszystkie podkowy w las venturas?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adzi66 dodano: 27.08.2007, 22:14
lol wescie nie ma jalepszej broni mi wystarczy 9mm i moge nim zrobic 6 gwiazdek albo minigun
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CJ czesio dodano: 21.09.2007, 18:54
fajne bronie co nie?????? a kiedy wyjdzie 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jagielonka dodano: 25.09.2007, 21:51
W rezydencji Madd Dogg'a nie ma noktowizora ani termowizora? jak to? ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 01.11.2007, 20:04
moja ulubiona broń to desert eagle 50. moge niol zrobic 6 gwiazdek w okolo 10 min
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 03.11.2007, 12:08
kod na pierwszy zestaw broni to uzumymw na drugi to professionalskit a na trzeci to lxgiwyl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 03.11.2007, 12:33
wyrzutnie rakiet mozna znalezc na jednym z budynków w los santos niedaleko skoczni dla BMX
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alek123 dodano: 03.11.2007, 14:59
a ja wiem gdzie jest mingan
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 04.11.2007, 14:02
a ja wiem gdzie jest dildo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 04.11.2007, 14:06
a ja wiem gdzie jest dildo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
endzio dodano: 05.11.2007, 21:58
a ja wiem gdzie to i to mini gan w terenie wojska lub w 2 miescie a dildo na posterunku policji przy prysznicu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
endzio dodano: 05.11.2007, 21:58
NAJLEPSZY MINI GUN kolesia za hita a samochod za 3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 09.11.2007, 15:12
endzio jezeli chcesz sie dostac do bazy wojskowej pod ziemią po misi black project wystarczy ze staniesz motorem freeway na styk z szybem wentylacyjnym którym dostałes sie do niej podczas misi i zsiondz z motoru i znajdziesz sie w bazie.ale ostrzegam ze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 09.11.2007, 15:15
ale ostrzegam ze nie ma z niej wyjscia !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 09.11.2007, 15:27
a jezeli jestes ciekawy jaka moc ma desert eagle 50AE to oglondnij ten jedno minutowy filmik http://video.google.pl/videoplay?docid=-3830452483864231&q=desert+eagle&total=1871&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 09.11.2007, 15:29
i pewnie wtenczas zrozumiedz dlaczego desert eagle 50AE jest moja ulubiona bronia :)))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 09.11.2007, 15:36
a i jeszcze ostatnia informacja nie dotycząca gry chce powiedziec ze desert eagle 50 przy odpowiednim naboju osionga sile 2075 J a kałach 1990 J :)):)):))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 12.11.2007, 21:07
jezeliktos z was ma dobry chumor to przy tym filmie http://video.google.pl/videoplay?docid=-1496419453256033835&q=577+nitro+express&total=244&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0 powinien sie zlac ze smiechu :)))))))))))))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jarkus dodano: 14.11.2007, 15:49
bazooka jest super do strzelania w samoloty helikoptery i w auta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 14.11.2007, 19:51
wg mnie desert eagle 50 jest lepszy od bazooki. a to mace film . naprawde polecam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 14.11.2007, 19:51
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
casar dodano: 18.11.2007, 19:03
a poco komu minigun ja kijem basebolowym kiedyś zrobiłem zadyme na 4 gwiazdki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 20.11.2007, 07:25
wskoczcie sobie na jakis samochód i gdy ruszy najlepiej jak za wami jedzie motor. ja wtedy z desert eagle robie super head shots
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czesioo dodano: 22.11.2007, 18:46
ooo minigun jest najlepszy jak twierdzicie byle zwykłą pałą policyjną można zdobyć 6 gwiazdek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czesioo dodano: 22.11.2007, 18:48
fajnie jak by był tsak, młotek, śrubowkręt, i klucz impulsowy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 23.11.2007, 07:19
mi starcza desert eagle i robie nim 6 gwiazdek w mgnieniu oka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 23.11.2007, 07:24
jezeli ktos chce miec wszystkie dildo i wibratory to wpiszcie ten kod: BEKKNQV
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 24.11.2007, 19:33
ja wpisuje kod na poziom hitman do kazdej broni professionalkiller. wtenczas mozna chodzic z desert eagle i strzelac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 25.11.2007, 17:02
niech zadna kobieta nie wazy sie strzelac z desert eagle 50AE. Tu mamy przykład co sie moze wydazec http://video.google.pl/videoplay?docid=8381871164463079104&q=desert+eagle&total=1961&start=10&num=10&so=0&type=search&plindex=0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 29.11.2007, 18:25
Oby ta armata desert eagle 50 byla w gta 4 !!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 29.11.2007, 20:14
http://video.google.pl/videoplay?docid=-3830452483864231&q=desert+eagle&total=1984&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0 na tym filmie desert 50 rozwala arbuzy. w taki sposob rozwalil by glowe czlowieka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Markiz dodano: 04.12.2007, 18:45
A ja po cichu zabijam ludzi nożem
od tyłu a jak się nudzę to jadę
czołgiem i rozwalam wszystko co się rusza ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 05.12.2007, 19:35
desert eagle 50 rządzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gangster1 dodano: 06.12.2007, 21:08
granaty można znalezdz w los santos tam gdzie jest ten diabelski młyn.znajdują sie one za jedną z budek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gangster1 dodano: 06.12.2007, 21:09
gdzie mozna znależć inne wibratory oprucz tego fioletowego??????????????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 07.12.2007, 14:14
gangster 1 gdy wpiszesz ten kod BEKKNQV to wtenszas za tobą beda wszendzie chodzic prostytutki i kazda z nich bendzie miała albo wibrator albo dildo. są ich 4 rodzaje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 13.12.2007, 17:55
Oczywiście najskuteczniejszy jest minigun;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 13.12.2007, 19:20
minigun jest fajny ale desert eagle najlepszy !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
peron3 dodano: 15.12.2007, 13:02
gdzie można znaleźć tą broń z tłumikiem???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
peron3 dodano: 15.12.2007, 13:02
i jeszcze zapomnialem a gdzie mozna znalezc m4??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 18.12.2007, 14:30
Ja tam też lubię podcinać gardła ludziom nożem;) Niezła zabawa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Anders dodano: 18.12.2007, 18:51
przeszedłem gre i niema miniguna!nawet niewiem gdzie to ranczo!czy minigum będzia w amu-nation?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 19.12.2007, 15:41
ej andreas wejdz na to http://forum.gta.free.fr/GTASA/mapy/waffen_map.gif i poszukaj na mapie w 3 miescie napisu MI. powinnoich byc 3. tam jest wlasnie minigun
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 19.12.2007, 15:43
do headshot desert eagle 50 jest stwożany !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 21.12.2007, 11:45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ikol dodano: 26.12.2007, 13:45
dla mnie najlepszy mini gun 5 minut 6 gwiazdak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 27.12.2007, 15:37
desert eagle jest najlepszy. 10min = 6 gwiazdek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fedor dodano: 30.12.2007, 21:10
Olbrzym tez robi rzez.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
chemik35 dodano: 02.01.2008, 15:52
fajne bronie zwłaszcza kij bilardowy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 03.01.2008, 07:18
fajny jest spas 12
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 04.01.2008, 18:43
Minigun w Ammu-Nation!! To chyba jakiś żart. Minigun jest w podziemiach bazy wojskowei i na moście kolejowym między SF a LV.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 06.01.2008, 18:52
ja zainstalowałem se mod w którym można ustawiać np. zasieng broni , obrażenia broni , prendkość pojazdów itp. ustawilem desert eagle na zasieng 1000 i obrażenia 4000 . teraz wystarcza jeden strzał w helikopter i wybucha . zasieng ma do tąd aż nie zniknie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 06.01.2008, 18:53
nam cel
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 07.01.2008, 12:55
H*J prawda że minigun jest najlepszy w gta sa.mini gun ma 140 damage a na modzie desert eagle 4000 damage i wystarczy jeden strzał w helikopter i raz dwa staje sie kupoł popiołu :) :) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 09.01.2008, 07:23
desert eagle 50AE rządzi :) :) :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kubeczek1997 dodano: 12.01.2008, 11:05
Gdzie się znajduje rezydencja madd dog'a
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 13.01.2008, 22:11
rezydencja madd dog'a to pierwszy budynek na lewo od napisu vinewood
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kyfor dodano: 16.01.2008, 13:20
Mam pyatnko, po jakiej misji desert eagle lub Ak-47 pojawi sie w sklepie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 18.01.2008, 13:08
kyfor jak chcesz mieć deserta to wpisz professionalskit a jak ak 47 to lxgiwyl :) :) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 20.01.2008, 19:26
Najlepszy jest minigun;) KYFOR desert eagle jest nie w sklepie zero lecz za murem po prawej stronie sklepu (autor artykułu się pomylił)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hrabia9933 dodano: 24.01.2008, 12:59
potter napisz gdzie dokladnie znalazles ten niby bolec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 01.02.2008, 19:04
to co pokazujo w grach to nie całkiem kłamstwo. w rzeszywistości desert eagle kalibru 50AE też oderwał by głowe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xander dodano: 08.02.2008, 13:53
wiecie gdzie jest noktowizor w gta sa jeśli tak to piszcie gg: 10111395
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xander dodano: 20.02.2008, 09:16
PROSZE napiszcie gdzie jest noktowizor i termowizor.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.87.***.***]
Gość dodano: 21.02.2008, 13:04
czesc xander to ja damian :) (:
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xander dodano: 21.02.2008, 14:21
ceść to ja xander
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dentystasadysta dodano: 21.02.2008, 19:11
lubie w san andreas bawic sie w FBI ale nie wiem gdzie jest noktowizor HELP ME!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dentystasadysta dodano: 21.02.2008, 19:16
znalazłem miniguna i bazookę znalazłem kij do golfa i kij bilardowy ale gdzie do holery jest ten noktowizor?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 21.02.2008, 21:32
dentystasadysta - noktowizor możemy znaleźć np. na parkingu koło takiej wielkiej anteny na pustyni. Co do broni to najbardziej lubię miniguna xDD, fajny jest też gaz łzawiący.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
colorado ultimatum dodano: 23.02.2008, 13:46
,,MINI GUN''? chyba odwrotnie!super broń!a misje przechodzi sie raz-dwa!jest tez przy moscie w san fierro gdzie jeżdża pociągi!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 24.02.2008, 14:52
Dildo mozemy także spotkać na posterunku policji na jakiejś wsi , jest on umieszczony w tym samym miejscu, co ww 'broń' w LS big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
HELLBOY222 dodano: 01.03.2008, 18:24
minigun jest najlepszy.1 strzał i cel nie żyje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 09.03.2008, 12:42
Duzo broni ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.85.***.***]
Gość dodano: 15.03.2008, 17:28
EJ
Mam moda i znalazłem broń której tu nie ma
Kto zainteresowany pisac moje gg to 8686095
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.85.***.***]
Gość dodano: 15.03.2008, 17:30
To ta broń o której mówił potter
WIDZIAŁEM JĄ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.85.***.***]
Gość dodano: 15.03.2008, 17:53
Ta broń to pewnie inny rodzaj wibratora
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mum!nek dodano: 16.03.2008, 08:28
W jakim folderze zapisują się zdjęcia zrobione aparatem?, pomocy !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.85.***.***]
Gość dodano: 16.03.2008, 14:28
Za pisują się w
Moje dokumenty/GTA San Andreas Uster Files/Gallery
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
C@R|_ dodano: 25.03.2008, 09:34
MINIGUN... Super Jest! Wiecie co? Zrobiłem COMBO w gta.sa Rzuciłem do Ballasów Gas Łzawiący a oni strzelali gdzie tylko popadnie!!! A ja ich zastrzeliłem jednym strzałem i POLICJA DO NICH STRZELAŁA ;0;0;0;0;0;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pawlo87 dodano: 25.03.2008, 21:32
gdzie do cholery są t dwa wibratory
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Madd_Dogg_ dodano: 25.03.2008, 22:24
Dziwki mają te 2 wibratory
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kostek66 dodano: 30.03.2008, 13:18
Heh według mnie to niema lepszej kosiarki niż minigun lub moja druga ładna spluwa to spas 12 też szybkie strzały big smile big smile big smile big smile big smile big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 01.04.2008, 20:21
moja ulubiona broń to desert eagle cal.50.zobaczcie http://www.fire-support.co.uk/store/catalog/TM-GBB-DE.jpg

jak można nie zakochać się w tak pięknym pistolecie !!!!!! :) :) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miniol512 dodano: 06.04.2008, 17:38
czy ktoś ma mody do wysłania???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miniol512 dodano: 06.04.2008, 17:41
no odpisz ktoś.proszę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miniol512 dodano: 06.04.2008, 17:44
a moje ulubiona broń to bejzbol i tek9
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
warchlud dodano: 09.04.2008, 14:20
minol512 podaj mi swój email to ci przesle ten mod http://img323.imageshack.us/img323/2696/gin50ae1fu.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dex123 dodano: 19.04.2008, 23:49
Najlepsza broń to minigun tylko bardzo duzo amunicij idzie ale przecierz mingun jest na mosicie kolejowym łączącym las venturaes z san fierro :):):):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szpaku444 dodano: 26.04.2008, 16:25
Ja najbardziej lubię się pobawić kałaszem, dwustrzałowym shotgunem i minigunem-to najlepsza zabawka w całej grze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Arston88 dodano: 26.04.2008, 16:57
dopatrzyłem sie małego błędu
otusz bazuka nie jjest na statku (bo tam jest miotacz ognia) tylko na lotnisku SF między zbiornikami z paliwem :) jak nie ukonczyłeć szkoły latania a chcesz ją wziąść są 2 sposoby jak dostać sie na lotnisko (bez kodów)
1)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Arston88 dodano: 26.04.2008, 16:59
1) z jednej strony lotniska jest skarpa (szybki pojazd doleci do lotniska)
2) pod bramke ochrony poctawiasz jakiegoś wana czy inną cienżarówke wskakujesz na dach a później na budke ochrony i zeszkoczyć z drygiej strony
PS. na dach niekturych samochoów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Adamus1995 dodano: 22.05.2008, 19:07
ja lubie uzi pistol i wibrator xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.165.***.***]
Gość dodano: 24.05.2008, 23:23
ja lubie TECa bo na hitman trzymam dwa o czym nie spomniano w artykule lubie tez m4 i spas12
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
balti121 dodano: 25.05.2008, 18:27
ej gdzie jest noktowizor
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
balti121 dodano: 25.05.2008, 18:30
warchlud ale gdzie w srodku czy gdzie ?????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
balti121 dodano: 25.05.2008, 18:43
jagielonka ma racje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
biedrona dodano: 26.05.2008, 15:01
Desert Eagle - można znaleźć na drugiej wyspie w Ocean Doks. Jest ona naprzeciwko tego wielkiego statku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bling543 dodano: 28.05.2008, 14:13
najbardziej lubie uzi bo można strzelać z auta

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ordax dodano: 28.05.2008, 20:22
a nie wystarczy kody wpisać na jakiś zestaw broni?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lanfran99 dodano: 21.06.2008, 11:34
bardzo fajne bronie !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lukasz1547 dodano: 21.06.2008, 16:37
najbardziej lubie 9mm bejzbola i spasa12
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lukasz1547 dodano: 21.06.2008, 16:42
1 wyibrator jest na komendzie policju w LS a drugi w wiosce tam gdzie jest szkoła pływania łodziom
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
killer127 dodano: 30.06.2008, 13:05
MINIGUN jest dobry 1 STRZAł I DED
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
killer127 dodano: 30.06.2008, 13:09
m4 jest super i bazooka minigun i katana to na renke
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
killer127 dodano: 01.07.2008, 21:20
NA ESPLANDE EAST JEST MOST KOLEJOWY A NANIM TAKI BIAłY łUK A NAN IM MINI GUN
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
killer127 dodano: 01.07.2008, 21:22
NA ROCKSHORE EAST NA TYH MOśIKACH JESt MINI GUN
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 02.07.2008, 22:49
Metalowa laska jest m.in. w SAN Fierro w Ocean coś tam tam gdzie jest taki placyk niedaleko ammu nation to wystarczy isc w strone oceanu i po lewej na podworku ktoregos domku jest ta metalowa laska.A tak pozatym minigun to oznacza mini dzialo i czym tu si
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 02.07.2008, 22:50
e dziwic Gatling chcial zrobic szybkostrzelna armate a po przerobkach wyszedl karabin maszynowy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 09.07.2008, 11:15
gdzie znaleźć noktowizor i termowizor jak przeszedłem całe 100% GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rafal2700 dodano: 10.07.2008, 23:03
noktowizor jest w domu madd doga i w bazie wojskowej a ten zielony niewiem może ktoś z was wie odp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rafal2700 dodano: 10.07.2008, 23:03 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rafal2700 dodano: 10.07.2008, 23:04
ale czemu ja go moge wziąć tylko raz co???????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 18.07.2008, 11:11
Oj dzieci dzieci noktowizor to ten co świeci na zielono żeby nie było ciemno a termowizor to ten co wykrywa ciepło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 18.07.2008, 11:12
niewiem które to są ale jeden jest za tą wielką anteną na pustyni tam gdzie stoi wózek terenowy z napisem 4x4 drugi w bazie wojskowej tam gdzie sie w misji drzwi otwieralo a trzeci w domu madd doga
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nnoorrbbeerrtt dodano: 20.07.2008, 12:52
gdzie mozna znalesc noktowizor?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nnoorrbbeerrtt dodano: 20.07.2008, 12:59
probowaliscie obrzyna z fullclip i hitmanem poprostu mega mocny szybko sztrzelna bron(i bez przeladowywania)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dawid dodano: 20.07.2008, 14:26
w domu madda doga jest noktowizor i telewizor
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jakub19971 dodano: 26.07.2008, 14:48
gaz łzawiący można znaleść w lotniskowcu w san fierro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gta23 dodano: 02.08.2008, 10:51
minigun jest najlepszy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alo99 dodano: 05.08.2008, 17:54
bazooka jest mocna ale ja wole korzystać z senajperki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jemek1998 dodano: 06.08.2008, 14:05
gdzie ten minigun? szukałem na tych torach kolejowych całe przejechałem quadem ale nie znalazłem!! może to od tego że zaczynam misje na pustyni ale mi zostały dwie z zero w SF pomoże ktoś? PLISSS
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jemek1998 dodano: 06.08.2008, 14:06
ale chodzi mi o ten minigun big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.155.***.***]
Gość dodano: 07.08.2008, 19:07 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.155.***.***]
Gość dodano: 07.08.2008, 19:07
Gdzie jest chata mad dog
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.155.***.***]
Gość dodano: 07.08.2008, 19:22
już wiem to ta od OG z tym nożem fajną ma chate ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTA_Fan dodano: 07.08.2008, 23:27
MiniGun jet najlepszy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
darqunes_0401 dodano: 09.08.2008, 15:47
jemek1998 przeglądałem stare info o gta sa i trafiłem na twoją wypowiedź. Minigun nie jest na torach tylko nad nimi na czymś w rodzaju filaru (1 przy wyjeżdzie z tunelu). musisz tam wlecieć helikopterem lub plecakiem odżutowym.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
AlieNo dodano: 11.08.2008, 21:09
Minigun leży też na budowie w południowo-wschodniej części Venturas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
AlieNo dodano: 11.08.2008, 21:11
Noktowizora i Termowizora nie znalazłem w posiadłości Dogga ;o Wiem, że jeden z nich jest w sklepie Zero.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ziom@k dodano: 12.08.2008, 22:21
eee Katana Rulez
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
goveku dodano: 14.08.2008, 18:45
czy moze mi ktos powiedziec gdzie moge znalezc termowizor prosze o odpowiedz na PW PLISS!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
smolarek7-7 dodano: 20.08.2008, 10:37
darqunes_0401 wiesz jak wziasc minigun z mostu kolejowego??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
smolarek7-7 dodano: 20.08.2008, 10:39
bo na tym moscie jest szyba i sie miniguna wziasc nieda :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
darqunes_0401 dodano: 23.08.2008, 10:01
Termowizor jest w willi mad doga! Żeby wziąść mini guna musisz mieć odblokowaną pustynię dopierow wtedy będziesz mógł tam wlecieć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
darqunes_0401 dodano: 23.08.2008, 10:03
Aha niejestem pewny ale termo i noktowizor są w willi mad doga dopiero po ukończeniu misji dom na wzgórzu (nie jestem pewny)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
darqunes_0401 dodano: 23.08.2008, 10:07
Aha miniguna można zanależć w 5-u miejscah -po misji vertical brid, namosći kolejowym -sf-lv budowa lv (pd-wsch) oraz na jednym z parkingów w lv
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
darqunes_0401 dodano: 23.08.2008, 10:07
I oczywiście w bazie wojskowej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
olkakoch dodano: 23.08.2008, 15:33
mam pytanie ma ktoś mapkę z broniami w GTA SA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateuszpkw dodano: 26.08.2008, 20:47
najlepsza wyrzutnia rakiet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gta23 dodano: 12.09.2008, 17:39
M4 fajne jest :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bwujcik6 dodano: 20.09.2008, 19:08
Granaty można znależć wchodząc po schodach koło tagu nr 18. Kiedy patrzymy na tag schody są po lewo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
556677 dodano: 21.09.2008, 14:24
MiniGun zadzi ale Dildo tez fajne big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RS dodano: 15.10.2008, 15:47
to sie musiałeś namęczyć;-) fajny ten "mini gun"oraz
"dildo"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kondziukw dodano: 01.11.2008, 10:00 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kondziukw dodano: 01.11.2008, 10:02
ta gra czyli gta sa przez online jest do [***] nie da się tego ściągnąć krócej do [***] !!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 01.11.2008, 15:07
powiedzcie mi gdzie można znaleśc miniguna bo no kodach go niema a jest zaj...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 01.11.2008, 16:04
mam miniguna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 01.11.2008, 16:08
jeśli chcecie znaleśc miniguna nie szukajcie w bazie wojskowej ja tam szukałem 1.nieznalazłem
2. wysłali namnie z 15 rakiet wierzcie mi wiem co muwie:-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 01.11.2008, 16:53
gdzie jest ten pie... nokto wizor
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jizzy B dodano: 04.11.2008, 11:11
na helikoptery nie ma lepszej broni jak minigun. jest celny i po 5 stzałach rozwala samochód
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vicuss dodano: 08.11.2008, 12:14
Te Rocket Launcher to radziecka rakietnica RPG-7
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nicobelic dodano: 11.11.2008, 17:08
a minigun jest na budowie,w podziemnym garażu w LV i na moscie kolejowym miendzy SF a LV
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nicobelic dodano: 11.11.2008, 17:10
mapa z broniami http://gtasite.net/005004,downloadcat.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 12.11.2008, 13:09
gdzie jest ta rezydencja bo ja chce noktowizor termaowizor:[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 12.11.2008, 13:15
noktowizora termowizora na mapie niema
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 20.11.2008, 23:59
JEZU skąd się biorą takie dzieci NEO... tak to jest jak się ściąga odrazu sejwy na 100%...termowizor jest przy jeepie który stoi z tyłu wielkiej anteny na pustyni a noktowizor jest w rezydencji MadDoga odrazu mówie że na nic wam się nie przydadzą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 20.11.2008, 23:59 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 21.11.2008, 00:01
możesz sobie w [***]ke wsadzić noobie podniecać się minigunem którego można mieć bez znalezienia na moście kolejowym,w domku torrena,są tam wszystkie bronie ciężkie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 21.11.2008, 00:03
Rocket Lucher to po prostu w przetłumaczeniu wyrzutnia rakiet,RPG-7 nie jest żadną rakietnicą!!! To jest granatnik przeciwpancerny,nawet nie ma wyglądu jak wyrzutnia!,wyrzutnia to np.LAW,którego pocisk jest rurze i jest jednorazowa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 21.11.2008, 00:06
Minigun jest w bazie,tylko w środku ty też pewnie gry nie przeszedłeś można go mieć w misji BLACKPROJECT,albo dostać się do niej za pomocą sztuczki z Freewayem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 21.11.2008, 00:08
smolarek7-7=to nie jest żadna szyba,tylko musisz mieć odblokowane mosty na drugą strone tej wielkiej rzeki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
carljohnson&swet dodano: 27.11.2008, 14:40 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kamo22 dodano: 29.11.2008, 18:27
Ja lubię 9 mm i ładunki wybuchowe kiesyc cale auto nimi obsypalem a jak pieprzlo!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
carljohnson&swet dodano: 03.12.2008, 19:25
ja wsiadłem do jkiegoś samolotu (np. dodo) i nie mjałem spadochronu wyskoczyłem podczas lotu i p kilku sekundach na ziemi a na ekranie "wasted" big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Gość dodano: 04.12.2008, 11:15
przećeż kałacha można znajeść w san fierro przy komisariacie gdzie ląduje hali hopter rerzy kałach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SWEET123 dodano: 09.12.2008, 18:54
jemek1998 minigun jest na torach od SF do LF ale nie na torach tylko na wieżyczkach ty czerwonych pierwszej wierzytce.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SWEET123 dodano: 09.12.2008, 18:56
Gdzie jest domek TORRENA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 22.12.2008, 18:37
@SWEET123: Jak nie będziesz już dzieckiem neo i n00bem to się dowiesz.
PS: Południowo- zachodnie Las Venturas, okolice wiejskie .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rafi-000 dodano: 05.01.2009, 15:58
super bronie tylko nie wszystkie
:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sweet TomuS dodano: 26.01.2009, 15:53
Minigan jeszcze jest w garazu podziemnym w Las Venturas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 31.01.2009, 07:33
no ale względem karabinów snajperskich,chyba nigdy nie było przynajmniej jakiejś oryginanej nazwy np.Dragunow
ale i tak Minigun rządzi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CJgtaSA dodano: 31.01.2009, 19:35
heh ja uwielbiam miniguna :) jadom auta na autostradzie strzele w kazde troche razy i nikt się nie przebije :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Shadow. dodano: 02.02.2009, 19:30
nieprawdą jest to co tu napisano, a konkretnie to, że w domu Toreno bronie pojawią się po ukończeniu u niego ostatniej misji (Verdant Meadows)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alunai dodano: 05.02.2009, 21:42
Shadow co ty chrzanisz jak się pojawiają w domku, takiego czegos napewno nie ma w Gta SA hehe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kambodza1995 dodano: 06.02.2009, 10:47
a co do kondoma do z hot coffe wszystko jest możliwe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 07.02.2009, 12:22
granaty są na drugim piętrze na parkingu z tagiem 84 czy 85
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxxCodyxxx dodano: 19.02.2009, 20:48
moja ulubona bron to obrzym
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
persia dodano: 09.03.2009, 17:12
mam GTA SA fajne są BRONIE fajnie sie leje łopatą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CJgtaSA dodano: 11.03.2009, 21:50
nie ma tutaj takiej broni :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
HELLBOY222 dodano: 13.03.2009, 20:38
shadow po vertical bird są te gnaty w tym domku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mati0808152 dodano: 16.03.2009, 19:47
jak ja nie cierpię piły łańcuchowej i katany bo jak mam piłe to jak nacisnę LPM to policja mnie goni.Bardzo lubię kij baseballowy bo ma go Ryder
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Center dodano: 16.03.2009, 20:52
mega LOL bazooke w worms 4 podrobili z gta sa i innych gta ;) ;) ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wilhelm dodano: 26.03.2009, 18:00
Ja uwielbiam nawalać minigunem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ks902 dodano: 27.03.2009, 10:08
gdzie jest noktowizor&termowizor????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ks902 dodano: 27.03.2009, 10:27
gdzie znalec noktowizor&termowizor??!!!...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ks902 dodano: 27.03.2009, 10:30
gdzie jest rezydencja tam gdzie cię znajduje noktowizor??!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
carlpl dodano: 31.03.2009, 17:49
fajne sa te bronie w sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
carlpl dodano: 31.03.2009, 17:52
gdzie jest ta rezydencja madd doga?prosze o odpowiedz.moje gg 8385814 pisac nawet jak niedostepny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mati0808152 dodano: 09.04.2009, 16:57
moją ulubioną bonią jest:kastet,kij baseballowy :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mati0808152 dodano: 09.04.2009, 17:00
noktowizor czy tam termowizor znajduje się w sklepie zero i jeszcze jeden znajduje się na wieżycce w area 69
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wtorek23 dodano: 10.04.2009, 10:30
ja lubie miniguna bo szybko zaninja psy!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
matix475 dodano: 12.04.2009, 19:06
jest czym napierdzielać we wrogów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Don_Vito_Corleone dodano: 13.04.2009, 14:58
Lubie miniguna , bazooke i ladunek wybuchowy .A tak przy okazji kwiaty mozna znalezc kolo jakiejs drogi w okolicach san fierro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]