Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Główni bohaterowie ochrzanią Cię za pomocą SMS-a, jeżeli ostrzelasz ich posiadłość.

7147V VC - Rampages(rozwałki) Kody i ciekawostki | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac 07.02.2004 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA VC

VC - Rampages(rozwałki)

Opis jak najlepiej przejść misję z rozwałkami, czyli rampages.

1 - Broń: miotacz ognia, przy Hyman Memorial Stadium, na południe znajduje się lądowisko dla helikopterów, czaszka znajduje się za wjazdem na teren lądowiska. Najłatwiej jest wsiąść do samochodu, i pojechać na główną ulice biegnącą niedaleko stadionu, tam wysiądź, po czym biegaj w jedną i w drugą stronę spalając wszystkich gangsterów, których spotkasz na swojej drodze.

2 - Broń: Python, są to schody, którymi musisz skoczyć w misji, kiedy musisz odzyskać motor, dla szefa gangu Harleyowców, naprzeciwko Ammu-Nation. Python jest dość wolno strzelającą bronią, ale za to skuteczną, jeden strzał pośle gangstera do piekła. Zejdź na chodnik, i strzelaj do grupek gangsterów, kiedy będą do Ciebie podbiegać wystrzelaj wszystkich po kolei.

3 - Broń: Koktajl Mołotova, schody po lewej stronie drogi prowadzącej z wyspy ze studiem filmowym, na samej górze znajduje się czaszka. Rozwałka jest stosunkowo prosta, zeskocz na dół, i biegaj po ulicy rzucając koktajlem w grupki gangsterów (im dłużej przytrzymasz przycisk strzału, tym dalej koktajl poleci), uważaj na wozy straży pożarnej, które łatwo mogę Cię rozjechać.

4 - Broń: Minigun, czaszka znajduje się przy budynku z dziwnym posągiem, który widać na screenie. Gdy weźmiesz czaszkę, biegnij czym prędzej (a z tą bronią zbyt szybko biec się nie da) do ulicy, gdzie znajdziesz grupki gangsterów. Otwórz ogień i celuj we wszystko co się rusza, nie będziesz mieć problemów z zabiciem odpowiedniej liczby gangsterów, nawet gdy nie ruszysz się z miejsca.

5 - Broń: Mac 10, czacha znajduje się w charakterystycznej alejce, w której stoi wóz FBI Washington. I to pierwsza rozwałka, w której musisz wykorzystać metodę Drive-by, czyli zabijanie z samochodu, weź jakiś wóz, lub lepiej motor, jedź stosunkowo wolno ulicą przy pizzerii, i strzelaj po prostu patrząc w lewo lub w prawo do grupek gangsterów stojących na chodniku, następnie zawróć, i zabij następnych.

6 - Broń: M60, gdy wjedziesz na teren parkingu przy hotelu w Downtown, skręć w prawo, i na trawie, we wnęce budynku znajdziesz czachę. Weź ją i jak najszybciej biegnij do głównej drogi (najszybciej będzie, gdy będziesz skakał), i tam rozpraw się z gangsterami.

7 - Broń: Spaz12, zachodnia część Little Haiti, nad brzegiem morza, nieopodal tej czaszki znajduje się charakterystyczny czerwony most, dotrzesz tutaj średniej szerokości alejką prowadzącą od ulicy. Tradycyjnie już biegnij, lub skacz (tak będzie szybciej) do ulicy, i tam stań w miejscu i strzelaj w duże grupki gangsterów. Spaz12 - broń którą musimy wykonać rozwałkę, jest dość dobra, gdyż jest szybkostrzelna, i za jednym strzałem może powalić 3-ech gangsterów, więc nie powinieneś mieć problemów z przejściem tej rozwałki.

8 - Broń: Tec9, na zachód od suchego kanału w Little Haiti znajduje się ulica, przy której stoją niskie domki. Gdy wejdziesz jedną z bram (tak to chyba można nazwać) to po prawej znajdziesz czaszkę. Z karabinkiem Tec9 można biegać strzelając, i to jest jego wielki plus, lecz jest on mało dokładny, przez co trochę się nastrzelasz, zanim wybijesz określoną liczbę gangsterów. Z rozwałki tej można wyjść bez szwanku.

9- Broń: Katana, nieopodal szpitala znajdziesz charakterystyczny budynek w niebiesko białe pasy, wejdź na jego zaplecze od zachodu, a natkniesz się na charakterystyczne bramy wjazdowe, przy jednej z nich znajdziesz czaszkę. Tym razem zadanie jest nieco trudniejsze, masz do wybicia dziesięciu członków gangu w ciągu dwóch minut, ale nie ciesz się zbyt szybko, broń, którą masz użyć jest koszmarna. Masz sporo czasu, więc dla twojego bezpieczeństwa atakuj małe grupki gangsterów (3-osobowe), walnij w nich raz, i dobij za pomocą buta, a jak uda im się wstać, do walnij ich drugi raz. Gdy zaatakujesz większą grupkę, twoje szanse na przeżycie drastycznie spadają.

10 - Broń: Strzelba, na zachodzie Little Haiti zauważysz charakterystycznie zaznaczone skupisko domów mieszkalnych (pełno domków na obrzeżach wypełnionego zielonym kolorem (przypominającego prostokąt - spójrz na mapę aby zobaczyć gdzie to jest), pośrodku tych domów znajduje się kilka boisk do koszykówki, w środkowym znajduje się czaszka, teraz czym prędzej przeskakuj do ulicy i tam zabijaj grupki gangsterów, strzelba nie jest dość szybkostrzelna, a na dodatek aby zabić kogoś, musisz strzelić w niego dwa razy, więc lepiej atakuj małe grupki.

11 - Broń: Karabin Snajperski, na miejsce tej rozwałki dostaniesz się tylko i wyłącznie śmigłowcem. Jeden z nich - śmigłowiec telewizji, możesz zabrać z dachu budynku telewizji VCN, jadąc z wyspy ze studiem filmowym od razu po prawej zauważysz budynek z napisem VCN nad drzwiami, które są otwarte, wejdź w te drzwi, i potem wejdź na górę po śmigłowiec (po drodze możesz zabrać ukrytą paczkę). I teraz leć prosto główną ulicą drugiej wyspy prowadząca z północy wyspy do doków, leć na południe, aż zauważysz charakterystyczny budynek w biało-niebieskie pasy (ten co widziałeś wykonując rozwałkę numer 9), i za tym budynkiem znajduje się jeszcze jeden, mniejszy, Na dachu niższej z jego części znajduje się czaszka. Nie warto zeskakiwać (bolałoby), lub zlecieć śmigłowcem na dół (szkoda czasu), po prostu przybliż się do krawędzi budynku, przybliż, i strzelaj ile możesz do grupek gangsterów.

12 - Broń: Kruger, na dach tego budynku dotrzesz schodami, które prowadzą od południa, od strony Sunshine Autos. Stań na krawędzi budynku, lub zeskocz na dół, i strzelaj do grupek gangsterów, Krugerem będzie bardzo łatwo wykonać tę rozwałkę.

13 - Bron: Spaz12, wejdź do budynku lotniska Escobar, i tam pójdź w kierunku dużych szklanych okien na parterze, pójdź w prawo, i na pewno natkniesz się na czaszkę. Wyjdź na środek hali, i zacznij zabijać gangsterów, kiedy skończą ci się cele, wejdź na górę po ruchomych schodach, i stamtąd ściągają kolejnych, którzy się pojawią.

14 - Broń: Wyrzutnia Rakiet, aby dostać się na dach budynku lotniska Escobar potrzebujesz śmigłowca, lub PCJ-a, śmigłowcem wiadomo jak się dostać, a PCJ-em, musisz skorzystać z unikalnego skoku, czyli wyskoczyć z reklamy (coś związanego z surfingiem), na dach lotniska. Gdy weźmiesz już czachę, najlepiej zeskocz na dół, i tam rozwalaj wozy, celuj w samochody, i rozwalaj je uważając na gangsterów, którzy mogą Ci skutecznie przeszkodzić w wykonywaniu rozwałki.

15 - Broń: Minigun, Minigun jest niesamowitą siłą ognia. Z rozwaleniem wymaganej liczby piętnastu pojazdów nie powinieneś mieć problemów, nie rozwalaj samochodów z zbyt bliska, bo wtedy możesz doznać uszczerbku na zdrowiu.

16 - Broń: Granaty, jadąc w stronę lotniska, po lewej stronie zauważysz duży pomarańczowy budynek, skręcając w dróżkę w jego stronę, na końcu jest basen, w którym jest Wyrzutnia Rakiet, idąc na lewo przy drzewach znajdziesz czachę. Granaty są trudne do opanowania, ale gdy już dojdziesz do wprawy, to są niesamowicie silnym narzędziem zbrodni. Dobiegnij do drogi prowadzącej do doków, i rzucaj granatami w grupki gangsterów.

17 - Broń: Wyrzutnia Rakiet, jadąc główną drogą do doków, po prawej stronie jest statek z dwoma kładkami prowadzącymi na jego pokład, wejdź tą od strony południa, i za słupem znajdziesz czachę. Podejdź teraz do kładki, i rozwal samochody.

18 - Broń: Samochód, na wyspie z willą Vercetti'ego (wcześniej Diaza) podjedź pod bramę najbardziej wysuniętego na zachód domu, i wskakując na samochód przeskocz płot, idąc ścieżką zauważysz samochód (Admiral), i za nim czaszkę. Weź czachę, i szybko wsiądź do samochodu, wyskocz wyskocznią, którą zaznaczyłem na screenie czerwonym okręgiem, i wyjedź na ulicę. Tam jedź chodnikiem, i potrącaj grupki gangsterów, następnie zawróć i powtórz tę czynność aż uzbierasz wymaganą liczbę trupów.

19 - Bron: Koktajl Mołotova, czaszka widoczna z daleka, jadąc droga skręć po prostu na żwirową prowadzącą w kierunku latarni. Odległość na jaką rzucisz koktajl zależy od tego przez jaki czas będziesz trzymał przycisk strzału, uważaj, aby nie uszkodzić przy okazji samego siebie.

20 - Broń: Samochód, jedź przy samym brzegu plaży w stronę latarni, przy samej latarni zauważysz czaszkę. Dotrzyj do niej najlepiej jakimś szybkim samochodem (polecam Cheetacha), kiedy weźmiesz czachę, wsiądź do samochodu, i teraz możesz rozjeżdżać gangsterów na plaży, ale ja polecam pojechać w kierunku miejsca rozwałki numer 19, i tam jeździć chodnikiem w jedną i w drugą stronę, aż uzbiera się wymagana liczba zabitych.

21 - Broń: dowolna, jadąc droga zauważysz charakterystyczny budynek ze zwisającymi roślinami, jest to garaż. Wjedź na drugie piętro, i następnie przeskocz barierkę, zlecisz na dół, co zabierze Ci troszkę życia, ale będziesz już na dachu z czachą. Gdy weźmiesz czachę, zeskocz na dół, i rozwalaj grupki gangsterów.

22 - Bron: Piła Łańcuchowa, przy tej samej ulicy co poprzednia rozwałka, zauważysz różowy budynek, jedna z bram będzie uchylona, wejdź przez nią, i na lewo weź czachę. Piła łańcuchowa jest dobra, ale staraj się unikać atakowania większych grupek gangsterów, jeżeli będziesz atakować najpierw te mniejsze, to i tak czasu powinno Ci spokojnie starczyć.

23 - Broń: Katana, niestety znowu mamy do czynienia z Kataną. I znowu musimy zabić 10 gangsterów. Atakuj tylko małe grupki gangsterów, sa one 3 lub 4-ro osobowe, więc zabicie trzech grupek powinno starczyć. Wybiegnij na ulicę i zacznij zabijanie, a potem uciekanie.

24 - Broń: Kruger, na zakręcie pomiędzy szpitalem, a portem w Vice Point znajduje się budynek, na murku znajduje się czacha, podstaw pod murek samochód, i po nim wskocz po czachę. Nie schodząc z murku zacznij zabijać gangsterów, najlepiej celuj na wysokość głowy, gdyż wtedy od razu ich zabijesz.

25 - Broń: Strzelba, wjedź na charakterystyczny parking, z półokrągłym wjazdem, na samej górze, zauważysz czaszkę idealnie naprzeciwko siebie. Gdy weźmiesz czachę, skocz od razu przez barierkę na piętro w centrum handlowym, gdy wybijesz już wszystkich na piętrze, wbiegnij na parter i tam zacznij wszystkich wybijać. Ciężko jest zmieścić się w czasie, ale jest to możliwe.

26 - Broń: MP5, jedź z południa w kierunku budynku który wysadziłeś w misji Demolition Man, i tam skręć w lewo na schody, po lewej zauważysz czaszkę. Wybiegnij na pusty plac przy niskich budynkach, i zabijaj gangsterów. Jeżeli zabraknie Ci celów, to rozejrzyj się po okolicy, a nowi gangsterzy się pojawią.

27 - Broń: Spaz12, objedź dookoła wielki biały budynek przy plaży nieopodal morza, niedaleko posterunku policji, czaszka znajduje się za krzakami przy dużych oknach. Spaz12 jest dobrą, i skuteczną bronią, jeden strzał potrafi powalić każdego. Biegaj w okolicach białego budynku, gangsterów nie powinno zabraknąć.

28 - Broń: Karabin Snajperski, przy tym samym budynku co rozwałka 27, od strony plaży znajdziesz basen, z wielką skocznią. Wejdź na sam jej szczyt, i tam znajdziesz czaszkę. Nie schodząc na dół, wyceluj w grupki gangsterów, i zabijaj wszystkich.

29 - Broń: Mac10, jedź na wschód od pizzerii, przejedź przez mostek, i dojedź do drogi, która zakręca, przy barierce znajdziesz czachę. Teraz będziesz musiał skorzystać ze stylu Drive-by, czyli strzelanie z samochodu. Odwróć się w lewo, lub w prawo i naciśnij spust. DojeĽ do mostku i wróć znów na rondo, jeźdź tak w kółko, aż skończysz zadanie.

30 - Broń: Piła łańcuchowa, jedź w kierunku pola golfowego, przed mostkiem skręć wprawo w alejkę, potem w lewo, i pod mostem znajduje się czaszka.

31 - Broń: M4, na północy pierwszej wysp Vice City znajduje się wielkie centrum handlowe. Czaszka znajduje się na lewo od wejścia. M4 jest wspaniałym karabinem to zabaw tego typu. Na dodatek przy centrum handlowym zaroi się od gangsterów. Jeżeli zabraknie Ci celów, to odwróć się, i znów spójrz do przodu, pojawią się nowi.

32 - Broń: Python, naprzeciwko rozwałki numer 31, znajduje się jasny budynek, od strony plaży przy nim znajduje się czaszka. Python, to dobra, lecz strasznie powolna broń. Co prawda jeden pocisk może uziemić delikwenta, ale strzela się z niej strasznie powoli. Zaraz po wzięciu czaszki biegnij sprintem do ulicy, i tam zacznij zabawę. Zdejmuj po kolei grupki gangsterów.

33 - Broń: Wyrzutnia Rakiet, wejdź do budynku z rozwałką 31, udaj się na piętro, na piętrze naprzeciwko wejścia na parterze znajdziesz kwietnik, czaszka znajduje się właśnie za nim. Zejdź szybko na dół, i celuj w jak największe grupki, gdyż jeden celny strzał w taką grupkę, i wszyscy leżą.

34 - Broń: Mac10, za budynkiem na zakręcie gdzie prowadzi alejka znajdziesz czaszkę. Wsiądź do samochodu, i wyjedź na ulicę. I teraz z samochodu bez problemu powinieneś zestrzelić odpowiednią liczbę delikwentów jadąc po głównej drodze.

35 - Bron: Wyrzutnia Rakiet, tym razem po rampage musisz dostać się łodzią, podpłyń do zniszczonej chatki na morzu, na schodach widnieje czaszka (na tej samej chatce jest ukryta paczka). Weź czaszkę i stój na schodach, łodzi pływa tu mało, więc za pierwszym razem może Ci się nie udać, ale później na pewno rozwalisz wymaganą ilość pojazdów.

r e k l a m a

Komentarze (45) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
mkopl dodano: 26.12.2006, 11:06
Fajne sa te misje. Mozna sie brona nacieszyc!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 25.02.2007, 13:59
Te misje są proste. Tylko katana trudna, nie lubie jej. Jak się niszczy statki, to można dopłynąć do brzegu i niszczyć samochody!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
baro96 dodano: 13.03.2007, 08:22
Gdzie stoi wóz FBI Washington??? w 5. misji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 15:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jakoob dodano: 04.07.2007, 13:08
A gdzie jest ta mapka z rampagami? :/ Bo pisze "Kolejny rampage z kataną, wybiegnij na ulicę i zabijaj" cool ale SKĄD mam wybiec?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 22.07.2007, 16:05
Nom, można :) mi też to się podoba
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 28.07.2007, 18:02
ten artykuł jest ..... :[ :S :/ nic nie pisze, gdzie są te rozwalki !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 04.08.2007, 23:42
Szkoda ze nie jest powiedziane gdzie sa zadymy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 04.08.2007, 23:43
Ale graty za opis wszystkich
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krzysiu_95 dodano: 08.09.2007, 11:30
może mi ktoś powiedzieć dokładnie, gdzie jest rozwałka nr.23??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
1964 dodano: 17.09.2007, 15:54
Autor: krzysiu_95 IP, data: 08/09/2007 11:30:47
może mi ktoś powiedzieć dokładnie, gdzie jest rozwałka nr.23

Jak robisz unikalny skok gdzie wybijasz sie ze schodow na bodajze stacji benzynowej.Zeby rozpedziec sie do tych schodow musisz sie cofnąć w ta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
1964 dodano: 17.09.2007, 15:55
w taką alejke, w tej alejce po prawej stronie za plotem jest ta rozwałaka.

Ja za to nie umiem znalezc nr 3, tej gdzie tu niby pisze schody po lewej stronie prowadzace z wyspy ze studiem... Moze ktos to jasniej wytlumaczyć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.53.***.***]
Gość dodano: 19.11.2007, 16:40
TO WYTŁUMACZENIE JEST DO DUPY MAM TYLKO 20 ROZWAŁEK WYKONANYCH PRZYDAŁA BY SIE MAPA LUB JAKIŚ PLIK KTÓRY WYŚWIETLA MAPE PODCZAS GRANIA I ZEBY WSKAZYWAŁO CZY W LEWO ITD :( ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
C*J dodano: 01.02.2008, 11:12
gdzie jest ta rozwałka nr 34??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marsiurek dodano: 07.02.2008, 16:03
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marsiurek dodano: 07.02.2008, 16:07
daje link do mapy z dodatkami także rozwałkami!!!
http://img217.imageshack.us/img217/9497/mapagx7.png
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 02.03.2008, 16:35
Najlepsze sa z minigunem i wyrzutnia rakiet ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 05.03.2008, 13:02
gdzie jest rozwałka nr.21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ringo 130 dodano: 05.03.2008, 18:58
Czy może ktoś mi wytłumaczyć gdzie dokładnie znajduje sie rozwałka nr.23?Byłbym wdzieczny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ringo 130 dodano: 07.03.2008, 18:46
Polecam stronę http://www.g-unleashed.com znalazłem tam mape wszystkikch rampagesów a jak sie nie wie gdzie jest dany rampage to mozna kliknąc na cyfre i wyswietli mam sie screen, rampage nr.23 to tam rampage oznaczony cyfrą 5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ringo 130 dodano: 07.03.2008, 18:49
Polecam stronę http://www.g-unleashed.com znalazłem tam mape wszystkikch rampagesów a jak sie nie wie gdzie jest dany rampage to mozna kliknąc na cyfre i wyswietli mam sie screen, rampage nr.23 to tam rampage oznaczony cyfrą 5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ringo 130 dodano: 07.03.2008, 18:50
Polecam stronę http://www.g-unleashed.com znalazłem tam mape wszystkikch rampagesów a jak sie nie wie gdzie jest dany rampage to mozna kliknąc na cyfre i wyswietli mam sie screen, rampage nr.23 to tam rampage oznaczony cyfrą 5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 09.03.2008, 10:08
Ja nie mam jeszcze 2 ale zaraz bede przechodzil
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 28.03.2008, 14:15
Spoko artykuł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dxm3000 dodano: 03.04.2008, 13:26
Chyba jak się przejdzie wszystkie rampage to w willi pojawią się 3 gangsterzy do zwerbowania

Koszt werbunku: 1000- 2000 dolców (nie pamiętam dokładnie :/ )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
HELLBOY222 dodano: 29.06.2008, 21:17
drive-by jest kijowe bo z motora zrzucom a z auta wywalom:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mike17051993 dodano: 08.07.2008, 13:46
Piszcie jak macie jakieś pytania do VC i do innych GTA i jak chcecie o nich pogadać. Odpowiem na wszystko, bo te gry znam jak własną kieszeń i przeszedłem je chyba ze 100 razy GG8276649. Nie pożałujecie. Ps dosłownie na wszystko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco dodano: 10.08.2008, 12:04
Jest w vice city taki mod, w którym gdy ktoś do ciebie strzeli, to ci dodaje życia proszę kliknąć w ten http://pl.youtube.com/watch?v=JHX5o6ffSK8&feature=related
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ziom@k dodano: 13.08.2008, 13:23
fajny ART !!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Simon93 dodano: 14.08.2008, 20:55
http://www.g-unleashed.com/index.php?cat=15&page=rampages&pid=10 hehehe tu jest mapka ze zdjeciami polozenia rampage ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 26.05.2009, 20:56
Nieskończoność razy trudniej je znależć niż przejść.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arkady9 dodano: 06.06.2009, 20:22
no raczej ale warto :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
klaudi- fanka gta... dodano: 07.07.2009, 15:54
Niezłe rampage ale ja mam lepsze. Ja wole bawić się w piska i bandyte albo w czterech pancernych i psa... mam nadzieje, że wiecie o co chodzi wystarczy tylko wziąść sobie czołg...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Luki.karate dodano: 26.08.2009, 20:46
Co to znaczy ,,broń dowolna" misie wydaje że to snajperka z celnikiem laserowym. A gangsterzy do zwerbowania pojawiają się po 100 procentach gry. Wiem bo ja zawsze zbieram 100 paczek i wykonuje 35 rampagesów, nie wykonując jeszcze żadnej prawdziwej m
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Luki.karate dodano: 26.08.2009, 20:53
("Dokończenie") misji. (A potem jest łatwiej) ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
manifest dodano: 10.10.2009, 12:41
Dzięki tym informacją jest mi o wiele łatwiej znaleźć wszystkie rampages
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.205.***.***]
Gość dodano: 11.10.2009, 22:27
Luki.Karate jak ci się chce to możesz mi wysłać taki save bo rampagesy mam ale paczek już mi się za bardzo nie chce szukać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.205.***.***]
Gość dodano: 11.10.2009, 22:31
aaa zapomniałem dodać e mail:
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname dodano: 02.06.2010, 00:53
Najgorsze z Kataną były.Najwięcej pojawiali się w nich Kubańczycy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 17.06.2010, 00:22
a kto i komu cos daje ta katana po 150 pancerza i livka i dzi wkai przeładowanie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Przemek0777 dodano: 16.07.2010, 09:50
ten ostatni bardzo łatwo przejść jeśli ma się wanted level
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sskk333 dodano: 28.01.2012, 13:50
Gdzie znajduje się 15 rampage ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sskk333 dodano: 28.01.2012, 14:39
Gdzie znajduje się 23 rampage?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartek2016gta dodano: 14.03.2016, 21:14
Brakuje mi tej opcji w SA... ale za to mamy tam wojny gangow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.10.***.***]
BarteX dodano: 19.09.2020, 13:50
Nie no ale to z kataną to już przesada jest po prostu, jak ja mam to zrobić jak po pierwsze jak już ich położe to pomimo że dostają kilka kopniaków dalej w stają, to jeszcze po zaatakowaniu nawet małej grupy gansterów nie wiem skąd, nagle rzucają się na mnie wszyscy jacy tylko tam są, 10 sekund od pierwszego ciosu i mam za sobą z 10 typów co mnie biją+10 co strzelają z daleka, to jest niemożliwe jak to ma tak wyglądać, macie jakiś sposób na ułatwienie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (45 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51575

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 109, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 92, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 109, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 92, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.