Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W grze miała występować deskorolka, lecz nie zdążono ze zoptymalizowaniem jej przed wydaniem gry.

9999V VC - Różne triki Kody i ciekawostki | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac 06.03.2004 przez limp
Encyklopedia: GTA VC

VC - Różne triki

Różne śmieszne triki do zrobienia w grze.

» Moon trick

Ten trik znany jest już z Grand Theft Auto III: nocą, kiedy strzelisz z jakiejkolwiek snajperki w księżyc, ten zmieni rozmiar: powiększy się lub zmniejszy się. Reguluj rozmiar księżyca!


» Więcej aut w garażu

W Grand Theft Auto: Vice City, każdy garaż ma ograniczoną liczbę samochodów, które można w nim trzymać. Generalnie większe garaże mają ograniczoną liczbę do dwóch aut. Jednak motorów zmieści się tam więcej niż dwa. Jak to zrobić? Podjedź pod bramę tak, aby się zetknęła z pojazdem, wysiądź (brama się otworzy), wsiądź ponownie i wjedź.


» Dodatkowy pancerz

Za każdym razem, kiedy wsiądziesz do Enforcer'a (wóz S.W.A.T''u) dostaniesz 100 % pancerza!


» Dodatkowe zdrowie

Za każdym razem, kiedy wsiądziesz do Ambulansu, otrzymasz kilka punktów zdrowia. Jeśli Twój poziom życia jest poniżej 100 punktów, możesz odwiedzić jakiś bar szybkiej obsługi. Wtedy za drobną opłatą, poziom życia wzrośnie Ci do 100 pkt (możesz odwiedzić pizzerię, lub bary w North Point Mall). W Grand Theft Auto: Vice City jest dostępny ten sam trik co w GTA III: podjedź do jakiejś prostytutki i zaproś ją do wozu, wtedy udaj się na plażę, lub w jakąś cichą alejkę - stracisz trochę pieniędzy, ale zyskasz zdrowie! Rada: postaraj się o jakiś elegancki wóz, a nie jakiegoś grata.


» Keepie Uppie Beach Ball

Na Starfish Island, przy niektórych rezydencjach, w basenach możesz dostrzec piłkę plażową - podejdź do niej by ją kopnąć, w ten sposób możesz ją podbijać! Aby sobie ułatwić odbijanie patrz na cień piłki. Maksymalna ilość podbić będzie zapisana w statystykach.


» Hyman Memorial Stadium

W Grand Theft Auto: Vice City, w odróżnieniu od GTA III można wejść na miejski stadion! W Vice City stadion znajduje się w Downtown. Wejście otwarte jest pomiędzy godziną 20 a 23:59. W środku czekają na nas trzy różne ciekawe konkurencje...


» Taxi

Podczas wykonywania misji, gdy zginiesz lub zostaniesz złapany przez policję za jakieś wykroczenie, odpowiednio pod szpital lub posterunek policji zostanie podstawiona taksówka i za drobną opłatą 9$ podwiezie Cię na miejsce wykonywanej wcześniej misji! Jest to spore ułatwienie w stosunku do Grand Theft Auto III.


» Sprint!

Nie trzeba wykonywać 12 level'u w ambulansie by móc biegać nie męcząc się. Wystarczy stukać shift''em podczas biegu, a nasz bohater nie będzie się męczyć!


» Niespodzianki w Save-point''ach

W Grand Theft Auto: Vice City jest dużo więcej punktów, w których można zapisać grę, niż w Grand Theft Auto III, co więcej, większość z nich, ulega zmianie, pod wpływem wykonywania scenariusza gry! Tutaj lista zmian, jakie możemy zauważyć w poszczególnych save-point''ach:

Po wykonaniu misji "The Job" (napad na bank) w Vercetti Estate oraz w pierwszym save-poincie w Ocean Viev Hotel w Ocean Beach zobaczysz pełno plików banknotów - oczywiście dolarów. (W Vercetti Estate w sejfie, w głównym biurze, a w Ocean Viev Hotel na łóżku w naszym pokoju).

Po wykonaniu misji "Boomshine Saigon" dla Phill''a Cassidy''ego, w naszym pokoju w Ocean Viev Hotel zobaczymy trzy beczki Boomshine!

Po zebraniu większej ilości paczek, w pokoju w Ocean Viev Hotel, zobaczymy jedną na stoliku, z której wysypuje się biały proszek, bynajmniej do prania :D

Po wykonaniu misji "Demolition Man" dla Avery''ego Carrington''a w swojej posiadłości na Starfish Island zobaczysz pełno pudełek z zabawkowymi helikopterami RC. Po wykonaniu misji Top Fun, zobaczysz tam również pudełka z samolotami i wyścigówkami.

Jeśli wygrasz wszystkie trzy konkurencje na Hyman Memorial Stadium w Vercetti Estate będą pojawiały się puchary.

W Ocean Viev Hotel pojawi się ładna statuetka, gdy zdobędziesz 45 punktów na strzelnicy w Ammu - Nation w Dowtown.

Po wykonaniu misji dla studia filmowego (InterGlobal Films Studio), w Twoich posiadłościach (w Ocean Viev Hotel i Vercetti Estate) będą pojawiały się zdjęcia Candy Suxx z Alexem Shrub''em, plakaty promujące film z Candy Suxx w roli głównej oraz gazety promujące ten film.


» Sposoby na łatwy zarobek.

W Grand Theft Auto: Vice City, oprócz wykonywania misji podstawowych, viligante, itp, są również inne, czasem trudniejsze, czasem mało humanitarne (;]) sposoby zarobku. Tutaj wymienię kilka z nich:

Aby zarobić kilka dolarów, możemy wykazać się obowiązkiem obywatelskim :D Jeśli zauważymy przestępcę, który ucieka przed gliniarzami (zwykle policjanci ich nie doganiają...) możemy go powstrzymać (nie używajcie broni!), bijąc go. Za każdego przestępcę, pozostawionego na pastwę policji, dostajemy 50 $.

Wzbogacać się można, okradając ludzi, aby to zrobić, trzeba ich oczywiście najpierw zabić :) Wskazówka: najwięcej pieniędzy przy sobie noszą gangsterzy (przy okazji broń), biznesmeni (tacy w garniturkach...) oraz, faceci, przypominający Michaela Jacksona :D (czerwony kostium, kapelusz etc).

Przy niektórych domkach (w Vice Point) stoją parkometry oraz skrzynki pocztowe, rozbijając je, wylatuje zawsze sporo kasy.

W banku z misji "The Job" na piętrze w pomieszczeniu z windą (niestety, już nie działającą), znajdują się pieniądze, jeden plik to około 500$. Niestety, w momencie naszego wejścia schodami na górę, przybywają nam od razu cztery gwiazdki poszukiwania. (nadesłał: michalko5).

W Grand Theft Auto: Vice City jest możliwość obrabiania sklepów! Wejdź do jakiegoś sklepu (tutaj masz listę), wyceluj giwerą w sprzedawcę, a ten zacznie wydawać Ci pieniądze. Oczywiście może włączyć się alarm, a wtedy przyjeżdża policja...

Jak odzyskać pieniądze wydane na prostytutkę? Po prostu, gdy wysiądzie z Twojego samochodu, zabij ją (zastrzel lub przejedź), a wypadną Twoje pieniądze.


» Telefon przeszkadza

Podczas rozmowy telefonicznej prawie nic nie możesz robić oprócz normalnego biegu! Aby tak nie było podczas odbierania telefonu naciśnij również przycisk celowania (dla M4 lub Krugera). Od teraz możesz rozmawiać i grać.


» Mapa w menu gry

Pamiętaj, że mapę w głównym menu gry możesz przybliżać i oddalać. Możesz się także za pomocą kursorów poruszać i wyłączyć legendę. Jeżeli chcesz wyłączyć legendę, naciśnij odpowiedni klawisz lub zrób to w opcjach gry.


» Zmiana ubrania

W grze można zmieniać swoje ubranie. To standardowe leży w Twoim hotelu, a pozostałe zazwyczaj pokazują się przy budynkach związanych z tym właśnie ubraniem, np.: strój golfowy dostępny jest przed wejściem na pole golfowe. Ale to nie wszystko. Zmiana ubrania powoduje zaprzestanie szukania Ciebie przez policję, ale ta sztuczka działa tylko jeżeli masz nie więcej niż dwie gwiazdki.


» Taksówka nas podwozi

Gdy będziemy podczas wykonywania misji i zginiemy lub zostaniemy aresztowani, to pod szpitalem/komendą policji pojawi się oznaczona strzałką taksówka z firmy Kaufman Cabs, która podwiezie nas do miejsca, skąd braliśmy misję przed śmiercią/aresztowaniem.


» Bonus za uderzenie przestępcy

Jeżeli widzisz jak policjant próbuje zatrzymać jakiegoś przestępcę, to bez wahania pomóż mu! Za uderzenie takiego przestępcy otrzymasz specjalny bonus. Wprawdzie jest to straszliwie mało pieniędzy, bo zaledwie kilka dolarów, ale zawsze cieszy fakt, że pomogłeś policji :)


» Rozbijanie szyb

Nie strzelaj w szyby, by je rozbić. Tracisz w tej sposób niepotrzebnie naboje. Lepiej przywalić w nią z katany lub innej broni krótkiego zasięgu, a efekt będzie taki sam. Z reguły potrzebne są dwa uderzenia.


» Wzmocnienie dla gangu

Po misji "Keep Your Friends Close..." wszyscy Twoi członkowie gangu zamieniają swoje pistolet na Uzi. Od teraz Twój gang jest najmocniejszy w całej grze. Jeżeli bardzo potrzebujesz broni, to zabij swojego człowieka i weź jego broń.


» Szybkie przeładowanie

Nie musisz specjalnie wystrzeliwać tych kilku ostatnich naboi w ziemię, by zmienić magazynek i ruszyć do boju. Można to zrobić łatwiej - naciśnij szybko najpierw przycisk odpowiedzialny za zmianę broni na następną,. a potem za zmianę broni na poprzednią. Powrócisz do swojej borni, której chciałeś użyć i będziesz miał nowy magazynek z maksymalną liczbą kul. Działa to dla wszystkich broni, które wymagają po kilkunastu strzałach wymiany magazynku.


» Światła w hotelu

Lecąc w nocy po zachodniej części Vice City można się natknąć na niecodzienny widok. Czy to tylko przypadkowe ustawienie świateł w oknach. Możesz zobaczyć to sam od godziny 23:00 na WK Chariot Hotel.


» Zabawa piłką

W basenach na Starfish Island (lub na plaży) często można znaleźć piłkę plażową, którą można sobie pograć. Tommy będzie ją kopał i odbijał już przy kontakcie z nią (wystarczy z nią wejść). Ilość odbić będzie liczona i wyświetlana w postaci czerwonych liczb nad naszą głową.


» Szybka kradzież motorów

Najszybszym sposobem na zabranie motoru jest podbiegnięcie do niego od przodu i nie puszczając strzałki w przód naciskamy przycisk wejścia do wozu. Tommy potraktuje kierowcę z buta i wskoczy na motor. Jeżeli nie będziemy robić dokładnie tak, jak to przed chwilą opisałem, to Tommy po prostu podejdzie z boku do motocyklisty i walnie go z łokcia. Jeżeli chcemy zabrać motor jak najszybciej i jesteśmy w biegu, to strzelamy w motocyklistę z metody Drive-By, a gdy on spadnie, to bierzemy jego motor. Najłatwiej zatrzymać kierowcę uderzając w jego motor samochodem.


» Dziwne baseny

Prawie na środku Starfish Island, koło Twojej willi jest inny domek z basenem. Zobacz tylko, jaki ten basem ma kształt - czyż nie wygląda to na małą reklamę firmy? W basenie tym jest Flame Thrower. Natomiast inny basen nieopodal ma kształt kobiety i kolorowe kafelki ułożone w wzór stroju plażowego.


» Brown Thunder

Tak się nazywają misje wykonywane Hunterem w trybie Vigilante gdzie zabijamy przestępców. Znajdujemy tutaj odwołanie do (chyba) znanego filmu "Blue Thunder", czyli "Błękitny Grom". Był to film o policjancie, który miał za zadanie pokierować takim helikopterem (wyposażonym w niespotykane rzeczy).


» Morderstwo

Idź do Pay ''n'' Spray w ocean Beach i stań przy wjeździe do zakładu. Teraz udaj się na południe wzdłuż drogi, aż dojdziesz do skrzyżowania. Skręć na nim w lewo i wejdź na schody budynku po swojej lewej ręce. Teraz wejdź w ukryte czarne drzwi. Znajdziesz się w Apartamencie 3C. Masz teraz po swojej prawej łazienkę w której podczas filmu "Scarface" dokonano zabójstwa piłą łańcuchową. A co znajdziemy w łazience? Oprócz pomazanych krwią ścian jest tam także... wspomniana piła. Dodam, że w tym filmie morderstwo z łazienki odbyło się w Miami.


» Księżycowy trick raz jeszcze

Strzel ze snajperki w księżyc, to zmieni rozmiary. Sam księżyc możemy zobaczyć w ośmiu rozmiarach (od najmniejszego do ogromnego). Jeżeli dojdziemy do największego rozmiaru, to następny będzie najmniejszy itd.


» Nagrody

Po ukończeniu misji dla studia filmowego mieszczącego się na Prawn Island jedź do swojego hotelu Ocean View lub do willi na Starfish Island i popatrz na plakaty wiszące na ścianach. Na biurku w tej drugiej lokacji powinny też leżeć zdjęcia z filmu w ciekawych pozycjach. Wiadomo przecież, że Candy Suxxx nie zagra w jakiejś komedii romantycznej :) Poza tym w tych dwóch kryjówkach pojawia się w miarę przechodzenia gry wiele ciekawych rzeczy. Ma przykład po rozwiezieniu kilku pudełek pizzy w willi pojawiają się pozostałości po imprezie (z pizzą oczywiście), a po ukończeniu misji dla Phila w hotelu będą składowane beczki. Inny bonus jest taki, że po ukończeniu jakiejś z konkurencji na stadionie Hyman, na telewizorze w pokoju po prawej od wejścia do willi na Starfish pojawia się puchar. Możemy jeszcze zobaczyć w hotelu ukryte paczki z których wysypał się biały proszek (narkotyki), a we wspomnianym wcześniej pokoju na Starfish pojawi się pudełko po zdalnie sterowanym helikopterku i torby ze sklepu z ubraniami Gash.


» Studio filmowe

Na terenie studia jest ustawiony kawałek miasteczka, które mnie osobiście przypomina budynki na Staunton Island z GTA 3, a poza tym mamy tam jeszcze dużo plakatów z "trójki", szczególnie te reklamujące filmy kinowe.


» Kierowcy bez głowy

Weź M4 lub Krugera i zatrzymaj samochód prowadzony przez jedną osobą. Stań koło lusterka od strony pasażera ale tak, by ofiara nie odjechała. Teraz strzel w głowę przez przednią szybkę i wejdź szybko do wozu. Ciało bez głowy wstanie (!) i postoi chwilę (!!) lecz jednak zaraz upadnie na ziemię.


» Zamiana broni

Jeżeli zostawiłeś Pythona przed wejściem na lotnisko i po bójce zabrałeś zwykły pistolet ochroniarzowi, albo jeżeli zostawiłeś Katanę lub inną broń z tej kategorii i w środku zabrałeś policjantowi pałkę, to bronie zabrane w środku zamieniają te, które pozostawiłeś przed wejściem. Jeżeli wtedy miałeś Pythona, a w środku zabrałeś zwykły pistolet, to masz od teraz przed wejściem zwykły pistolet zamiast Pythona.


» Szybkie odzyskiwanie życia i jego utrata

Jeżeli chcesz odzyskać zdrowie do maksymalnego poziomu, a jesteś koło jednej ze swoich kryjówek, to wejdź do niej i weź kasetę do zapisu gry. Przeniesiesz się do ekranu zapisu gry ale nie zapisuj jej i naciśnij Anuluj. Teraz powracasz do gry z maksymalnym stanem zdrowia. Uwaga - jeżeli u prostytutki doładujesz się do poziomu ponad 100% życia (standardowy maksymalny poziom) i pójdziesz zapisać grę, to po powrocie do gry będziesz miał tylko marną "stówkę" na mierniku życia.


» Dodo można zniszczyć

Pewnie nie raz widziałeś latające nad Vice City Dodo z wielkim transparentem, który został przeniesiony z gazet szwędających się po ulicach w GTA 3. Otóż Dodo można zniszczyć - wystarczy Hunter + celnie wystrzelone rakiety. Najciekawsze jest to, że po zniszczeniu "nielota", reklama która ciągnął zostaje w powietrzu i tam przez chwilę wisi! Potem powolutku opada w ziemię znikając. Za zniszczenie Dodo dostajemy dwie "gwiazdki" poszukiwania.


» Nawiązanie do gry Getaway

W misji "Autocide" dla anonimowego zleceniodawcy musisz zabić dwie osoby uciekające uwaga, uwaga... fioletowo-czarnym Bobcatem! Nie jest to wóz, który można na co dzień spotkać na ulicach Vice City i było by fajnie go mieć. Ale nie to jest najważniejsze. Dwie osoby związane z tym wozem to Markus Hammond i Franco Carter. Pojawia się tu nawiązanie do bohaterów gry Getaway, a są to Mark Hammond i Frank Carter. A przy okazji - w misji tej występuje także srebrny PCJ 600.


» Zdrowie do 125%

Tutaj też możesz podnieść swoje zdrowie nawet do 125%. Musisz tylko poczekać, aż jakaś dziwka wsiądzie do twojego wozu i pojechać z nią w miejsce ustronne od ludzi i ruchu ulicznego. Jedź szybko, bo za każdą sekundę siedzenia w Twoim wozie, bierze ona $1. Po dotarciu na miejsce zatrzymaj się i chwilę poczekaj. Tommyemu licznik zdrowia będzie się podwyższać o około 1% co sekundę. Trzeba mieć zwykły cywilny samochód. Idealnym miejscem, gdzie zawsze ta sztuczka skutkuje, jest plaża. Po zabawie możesz odzyskać pieniądze zabijając prostytutkę.


» Szybsze przeładowanie

Na strzelnicy w Downtown na tyłach Ammu-Nation musisz zdobyć powyżej 45 punktów, aby Twoja broń się szybciej przeładowywała. Misje na strzelnicy możesz wykonywać kiedy chcesz.


» Hojna policja i służby zdrowia

Po wejściu do Enforcera energia kamizelki kuloodpornej powraca do maksymalnej wartości, a po wpakowaniu się do zwykłego wozu policyjnego dostaniemy Shotgun lub naboje do niego, jeżeli go już mamy. Hojnością nie grzeszą także lekarze. Po wejściu do karetki stojącej pod szpitalem życie podwyższa się nam o 20%.


» Zdrowe jedzenie

Jeżeli nie masz maksymalnego stanu zdrowia, to wstąp do jakiejś pizzerii lub sklepu z żarciem (np.: w North Point Mall). Przed ladą pojawi się różowy okrąg, a gdy w nim staniesz, to Tommy kupi sobie coś do jedzenia i tym sposobem odnowi sobie zdrowie do maksymalnego stanu.


» Przenikalny Packer

Znajdź jakiś motor, pewnie i tak weźmiesz PCJ 600 :) Teraz jedź znaleźć Packera (to taki długi wóz ciężarowy z dwoma szynami umożliwiającymi wyskok), a jeżeli nie potrafisz, to jeden z nich stoi w studiu filmowym na Prawn Island. Teraz wjedź motorem na samą górę i zejdź z motoru. Tommy spadnie na ziemię przenikając przez Packera jakby go nie było. Po chwili jednak gra wykryje kolizję i nasz bohater z powrotem wróci na szyny do swojego motoru.


» Infernus do wygrania

W miarę przechodzenia gry w North Point Mall na parterze pojawi się Infernus, którego można wygrać w jakimś tam beznadziejnym konkursie. Ty jednak nie musisz uczestniczyć w konkursie, by wygrać ten wozik. Wejdź na podwyższenie i zabierz wóz. Niestety nie można nim wyjechać z NPM, więc posłuży Ci tylko jako szybki środek transportu wewnątrz sklepu.


» Kierowca autobusu

Możesz ukraść z jakiegoś przystanku Coacha i zacząć rozwozić ludzi. Zatrzymuj się na kolejnych przystankach (zazwyczaj są one na jednej ulicy cały czas pod rząd) by zabierać ludzi. Za każdego obywatela, który wsiądzie zyskach $5, bo pewnie tyle kosztuje bilet w Vice City :) Mało opłacalna praca, ale cieszy. Aby zdobyć więcej kasy, stań w jakimś miejscu, gdzie przechodzi dużo ludzi (np.; przystanek koło North Point Mall - północna część wyspy) i stój tak aż Ci się znudzi. Co kilkanaście sekund do autobusu będzie wchodził jakiś pasażer, a do przystanku podchodzić będzie kolejny.


» Wchodzenie na drzewa

Jeżeli spotkasz gdzieś pochyłe drzewo, możesz się na nie wspiąć. Wystarczy wolno na nie wbiegać, aż znajdziesz się na samym czubku. Czasami może Ci to pomóc w dostaniu się do trudno dostępnego miejsca. Jeżeli nie możesz znaleźć takiego drzewa, to jedno jest za klubem Malibu.


» Parkometry

Jedź do kryjówki Hyman Condo w Downtown. Teraz wyjedź na tą długą ulicę biegnącą na prawo od wejścia (patrząc na wejście na dach) - ominiesz dwie pomarańczowe barierki i skierujesz się na wschód. Teraz przejedź kilka metrów i zjedź na chodnik po prawej. Jedź nim i gdy zobaczysz poustawiane wzdłuż niego słupki tuż przy ulicy zacznij je rozjeżdżać. Z rozwalonych parkometrów wylecą pieniądze! Rozjedź wszystkie słupki, to zyskasz trochę kasy.


» Urozmaicony cross

Zacznij wykonywać misję "Trial by Dirt" na Sanchezie na torze motocrossowym na północy Downtown. Przejedź swój pierwszy raz jak najwolniej - misje i tak zostanie zaliczona. Teraz zacznij wykonywać misję drugi raz. Zauważysz, że dla podniesienia poziomu trudności na ostatnim zakręcie na torze postawiono cztery wybuchowe beczki. Jeżeli poprawisz swój poprzedni czas, to zacznij po raz kolejny wykonywać tą misję. Tym razem dla utrudnienia przy dziewiątym checkpoincie zacznie padać deszcz :) Teraz tor jest trudniejszy, ale jeżeli ponownie poprawisz swój czas, to czeka Ciebie mała niespodzianka. Zacznij wykonywać tą misję po raz kolejny, a zobaczysz że już po drugim checkpoincie na tor wjedzie trzech Haitańczyków na czarnych Sanchezach! Są uzbrojeni w maczety i będą chcieli Cię zabić co chwilę ścinając po trawie. Od teraz każdy następny wyścig odbywać się będzie w deszczu z beczkami na ostatnim łuku i wkurzającymi Haitańczykami. Aby ukończyć wyścig możesz także zabrać ich czarnego Sancheza.


» Zdradliwa woda

Na plaży można czasami się zapomnieć i wejść za daleko w wodę, więc pamiętajcie, że życie zaczyna nam ubywać, gdy Tommy znajdzie się po pas w wodzie. Dzięki odpływom można się jeszcze uratować, lecz wtedy ratunek utrudnia nam kamera, która przybiera pozycję bardziej od góry i tracimy widok TPP (teraz bardziej jak w Resident Evil) oraz celownik, a postać z reguły odwraca się w kierunku morza, więc radzę nie iść na oślep w przód.


» El Banco Corrupto Grande

Pamiętasz ten bank z misji "The Job" dla Malibu? Wtedy obrabowałeś go na całkiem niezłą sumkę. Teraz możesz zrobić to samo. Wystarczy, że pojedziesz do tego banku i wejdziesz na górę do pokoju w którym siedział podczas misji prezes baku (na wprost). Teraz znajdziesz tam dwa pliki banknotów, po $500 kawałków każdy. Małym utrudnieniem jest to, że za wejście na górę dostajesz od razu czwarty stopień poszukiwania. Na szczęście w banku nie spotkasz oddziałów SWAT i nie powtórzy się akcja z misji. Powstrzymać Cię będzie chciało jednie kilku policjantów.


» Packer najlepszy do walki z policją

Odkryłem bardzo fajnie wyglądający trik, by pobawić się z natrętną policją. Musisz skombinować Packera (stoi w studiu filmowym na Prawn Island). Teraz zacznij zamieszki byś otrzymał co najmniej drugi stopień poszukiwania. Teraz jedź Packerem po jakiejś długiej, prostej ulicy i czekaj na radiowóz, który powinien pojawić Ci się na ogonie. Jedź nie za szybko i tak, by radiowóz jechał dokładnie za Tobą. W pewnym momencie po prostu zahamuj i patrz, jak wóz policyjny wyskakuje z Twojego Packera i ląduje przed Tobą (taranuj!). Z reguły policja próbuje Cię zepchnąć od boku, więc czasami niedokładnie wjedzie na szyny i po wyskoku spotka ją dachowanie.


» Długi sprint

Nie musisz wykonywać misji Paramedic, by biegać długo sprintem. Wystarczy, że zamiast trzymania przycisku sprintu będziesz go cały czas naciskał.


»Łatwe zarabianie forsy

Idź do North Point Mall, wcześniej zaopatrując się w jakąś broń samolockującą (tylko dotyczy PS2) lub inną (jeśli masz wersję PC). Nawet jeśli nie masz odpowiedniej broni - w North Point Mall znajduje się Ammu Nation. Tuż obok tego sklepu znajduje się inny sklep, tyle, że z z narzędziami. Musisz go obrabować (naceluj na sprzedawcę), gdy będziesz miał max. dwie gwiazdki Wanted Level''u, zabieraj kasę i leć do The Gash (na piętrze), zmień kostium.. To zniweluje do zera Twój Wanted Level. Teraz obrabuj The Gash, i powtarzaj ten proces, dopóki nie zdobędziesz interesującej Cię sumy pieniędzy.


»Zabijanie gangsterów

Bardzo dobry sposób - zawsze mają masę gotówki przy sobie


»Uzupełnienie poprzedniego:

Gdy udało Ci się wykonać Rampage - szybko biegaj i zbieraj ikonki pieniędzy, zanim znikną. Niestety nie możesz ich zbierać podczas wykonywania Rampage.


»Gdy zobaczysz policjanta goniącego złodzieja - przyłącz się!

Jeśli uderzysz przestępcę otrzymasz 'Good Citizen Bonus' i $50 na konto. Jeśli ta pięćdziesiątka wpłynie już na konto możesz kopnąć go jeszcze raz, i tak dalej.. Dopóki nie zginie. Pamiętaj, że nie dostaniesz Wanted Level, gdy będziesz uderzał tylko przestępcę.

Poprawki: Maxsimus

r e k l a m a

Komentarze (95) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Alan dodano: 16.11.2006, 10:06
czy w VC da sie siadac tak jak robią to przechodnie ? jesli tak to prosze o odpowiedz tu lub na GG 5244774
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mihu dodano: 20.11.2006, 22:20
nie da sie;/:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
joker00 dodano: 10.12.2006, 12:38
nie da sie siadac tak jak inni ludzie np na schodach,ławkach:[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alex dodano: 24.12.2006, 01:03
nie da się siadac ale ja umiem klęknąć tak że wygląda jak by siedzał na ławce.Ale powie mi ktoś dlaczego jak ścigałem jekiegos wytryska co gwizdnął 300 baksów z zieleniaka i to rąbrołem w paszcze to mnie gonił gliniarz za to ze mu pomogłem ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mkopl dodano: 26.12.2006, 11:32
duuuuuuuuuzo tego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio dodano: 11.02.2007, 19:26
powie mi ktoś jak się normalne chodzi ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio dodano: 15.02.2007, 23:22
nie da sie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio dodano: 18.02.2007, 20:09
nie da sie normaline chodzić ani siadać(chyba że ktoś sobie ściągnie Vicemod a tu link http://gtasite.pl/001005,downloadcat.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 23.02.2007, 18:46
Fajne triki, a jak się jest wysoko i spadnie to się traci mało życia!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio dodano: 06.03.2007, 16:04
regulacja lusterek w cheetachu jesli ma jedno naciśnij replay i wyłącz teraz powinien mieć 2 albo 0 czasami trzeba pare razy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 20.03.2007, 10:28
ja kiedyś wziołem zabiłem gangstera zabrałem mu cały szmal było tego dosyć sporo a reszta gangu stoi z ręka mi w górze i jest jeszcze jedna sztuczka łatwo jest zabić swoich ludzi tylko jeden celny strzał i śmierć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 16.04.2007, 13:08
Oto jak zaraz na początku gry dostać się na drugą połowe miasta: zrub zadyme(3 gwiastki) pomiętaj oby być cały czas obok brzebu! po chwili podpłynie łudka policyjna! wskocz na nią, zabij policemana i płuń na drubi koniec Vice city! musisz znaleść jakiś br
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 16.04.2007, 13:10
musisz znaleść jakiś brzeg aby wujść z łodzi słuchą nogą teraz kup chatę za 1000$ i zapisz grę!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 15:38
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio dodano: 09.05.2007, 20:26
ja jak grałem w VC to usłyszałem jak ktoś się zdarł "IDIOTTA!!!!!!" naprawdę Hhmm hmm ciekawe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio dodano: 16.05.2007, 10:46
jak strzelacie w powietrze to tommy strzela wolno a jak włączycie przybliżenie(PPM)i zaczniecie strzelac w dół to tommy bedzie szybciej strzelał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
SeeAll15 dodano: 05.07.2007, 10:47
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
albingier_mateusz dodano: 19.07.2007, 10:52
jak zabijesz jakos babe ktora tanczy na rurce to wszyscy obecni rzuca sie na ciebie i dostaniesz 'Wanted level'
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 20.07.2007, 16:54
a ja znam super trick co mozna latać 5 raz wyżej niz normalny helikopter:potrzeba :czołg(PANZER) i kod na latanie (COMEFLYWITHME) potem czeba wsiąść do czołgu przekręcić lufe do przodu potem ja juz sie wzbijemy w powietrze to cały czas strzelać(lufą do ty
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 20.07.2007, 16:56
lufą do tyłu a sterowanie jest podobne jak w normalnym helikopterze jak coś to moge dać screena gg 7818951
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 21.07.2007, 08:59
Zubol, ale trick.. kod to nie jest trick ;f
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 22.07.2007, 17:35
ale jak sie wpisze kod na latanie to auto lecie i opada na ziemie a tu mozna latać bardzo wysoko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mijak dodano: 27.07.2007, 09:31
W little haiti są pewne dwie tablice na pierwszej było napisane "Little haiti lifes a beach" (ktoś skreślił ea i zrobił it z czego wychodzi nam dosyć znane słowo)zresztą ta tabliczka jest w naszej książeczce "Tourist Guide" pod hasłem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mijak dodano: 27.07.2007, 10:12
aha i poprawka co do pewnego tekstu w łatwym zarabianiu kasy.Przy obrabowywaniu sklepów czekamy aż będą 3 gwiazdki (on ma wydać 4 pliki banknotów które razem mają 1000$ big smile)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mijak dodano: 27.07.2007, 10:13
aha i poprawka co do pewnego tekstu w łatwym zarabianiu kasy.Przy obrabowywaniu sklepów czekamy aż będą 3 gwiazdki (on ma wydać 4 pliki banknotów które razem mają 1000$ big smile)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 29.07.2007, 18:15
fajne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mleki2 dodano: 24.08.2007, 10:11
ej ale jak sie rucha z tom dziwkom
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mleki2 dodano: 24.08.2007, 10:34
ja k poprosic tom dziwke
jebanom
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mleki2 dodano: 24.08.2007, 10:35
do wozu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Krymko 126p dodano: 17.10.2007, 13:14
zjefajne sa te triki bardzo przydatne :)

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mails3 dodano: 21.10.2007, 19:55
Też się zastanawiam jak dodać sobie zdrówka za pomocą dziwki?
Próbowałem za pomocą tego kodu żeby kobiety wsiadały do auto to może nawet to??http://gtasite.pl/88,artykul,gta.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafi1 dodano: 23.11.2007, 19:00
4 razy to samo napisane big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
JasiekR dodano: 06.12.2007, 10:40
Gdy chciałem ukraść Landstalkera, którym jechał robotnik z dziewczyną, wyjąłem go z samochodu została dziewczyna... Po chwili stanąłem i robotnik wyjął z wozy dziewczynę i siedząc po mej prawicy KIEROWAŁ WOZEM!!! Wyszedłem i wszedłem po czym znów jechałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
seba852 dodano: 28.12.2007, 12:29
Gdy chciałem ukraść infernusa z poin mall to kiedy do niego wsiadłem od razu miałem 2 gwiazdki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Riven73 dodano: 29.12.2007, 17:54
Ciekawy ten sposób z Busem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
phil_casidy dodano: 08.01.2008, 18:35
bus nie chroni przed glinami bo gliniaz mi wszed do busa a ja wysiadlem a glinaz tez i sie wywalilem a gliniaz wziol bron mi przystawil do glowy!!!!!!!! ja robie tak glina wsiada ja wysiadam wysiadlem gliniaz wylazi ja wpisuje BIGBANG i gliniaz martwy a j
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madd tagg dodano: 11.01.2008, 22:26
jak robić screenshot'y w vice city??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
phil_casidy dodano: 22.01.2008, 14:06
hej znam fajny trik na gliny 3 sposoby na zabicie bez dostawania "wandet lewel"
to 1 po prostu kodem BIGBANG
to 2 popchać auto od tyłu pha sie tak: idziesz do tyłu jakiejś bryki biegniesz na nią sprontem gdu uderzysz o auto nie puszczaj dalej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
phil_casidy dodano: 22.01.2008, 14:11
FAjne te triki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 05.03.2008, 16:41
ja polecam przejść misje hyman memorjal stadjum ładne są puchary
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 06.03.2008, 12:34
packer też przenika gdy sie wysiada z auta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 09.03.2008, 09:54
Ten z ksiezycem jest w kazdym gta
(oprócz Gta 1,2)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 28.03.2008, 14:30
Fajne te tricki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek dodano: 22.04.2008, 23:19
supcio ricki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek dodano: 22.04.2008, 23:20
supcio tricki* :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 01.05.2008, 21:35
No, bug z księżycem to już klasyk w GTA. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinn40 dodano: 21.05.2008, 17:14
a wiecie jak jeźdźić zweglonym autem?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
PKMax dodano: 08.06.2008, 21:39
Ja znam Fajne "bugi"(błędy) w grze. np zaraz przy wiaździe do 'docków' po prawej stroniie( tam gdzie te domki)jest murek. Podchodzicie i spadacie pod miasto:))to jest dobry sposub na kase bo jak sie efektownie wpadnie motorem do sie zarabia ok 1
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 13.06.2008, 16:38
to jest wejście do matriksa :) najlepszy trik to jest wchodzenie na drzewo, polecam przy grze w multi :) nasz wróg na początku nie wie gdzie jesteśmy ;] hehe pzdr !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mike17051993 dodano: 23.06.2008, 12:54
A kto odkrył trupa w betonowych butach pod wodą w VC bo ja odkryłem! Pływa sobie niedaleko mostu w Downtown (tego w stronę studia filmowego). Najlepiej weźcie sobie łódkę i pływajcie sobie brzegiem niedaleko mostu aż zobaczycie skupisko skał. Na którymś z
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kikuteczek dodano: 24.06.2008, 14:29
NO trup caly z betonu w kapielowkach taki gruby widzialem go on istnieje big smile!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kikuteczek dodano: 24.06.2008, 14:30
ciekawe czy w GTA IV jest ten trcik z ksiezycem...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kruk14 dodano: 01.07.2008, 11:07
Jeśli mamy rozwalony samochód (a dokładnie drzwi)to możmey je łatwo naprawić wystarczy nacisnąć przycisk replay (drzwi muszą być otwarte) i mamy nowe drzwi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 12:26
no ciekawe dużo rzeczy sie z tąd dowiedziałem :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mike17051993 dodano: 08.07.2008, 13:56
Piszcie jak macie jakieś pytania do VC i do innych GTA i jak chcecie o nich pogadać. Odpowiem na wszystko, bo te gry znam jak własną kieszeń i przeszedłem je chyba ze 100 razy GG8276649. Nie pożałujecie. Ps dosłownie na wszystko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 dodano: 16.07.2008, 02:01
Moim zdaniem tam nic ciekawego nie ma wszystko to standart
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 dodano: 16.07.2008, 16:35
np jak się wsiądzie do radio wozu to sie dostaje pancerz i shotguna do nie jest trick
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
policja_1997@o2.pl dodano: 27.07.2008, 15:49
jeśli chcesz miec dużo kasy np.30 000$ to znajdź straż pożarną w okolicach DOWNTOWN i przejdź 12level a będziesz ognioodporny na nogach i zarobisz 30 000$
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dasio11 dodano: 28.07.2008, 19:17
Inny sposób na dojście do 2. części miasta na wstępie: Rozwieźć 100 klientów taksą (Długa i chamska robota, ale warto ją zrobić na początku nie tylko dla tego tricku). Wtedy pojechać do portu koło Corteza, odpowiednio jechać na skos w stronę molo i skoczy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dasio11 dodano: 28.07.2008, 19:18
[Dokończenie] ...i skoczyć na nie ( przycisk klaksonu). Wchodzimy na łódź, płyniemy do stoczni, tak jest dobre podejście na ląd. Jesteśmy :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dasio11 dodano: 11.08.2008, 20:29
To już dno... Ale działa xD Zaraz po rozpoczęciu gry jedziemy na most prowadzący na wyspę Prawn. Stajemy na nim za barierką, tuż nad jego krawędzią i czekamy na łódź. Będzie - wskakujemy. Jeśli trafimy, wystarczy już popłynąć na zachód i druga część miast
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dasio11 dodano: 11.08.2008, 20:30
... i druga część miasta staje otworem :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.21.***.***]
Gość dodano: 21.08.2008, 21:31
Nie da się siadać jak przechodnie ale jak ktoś sobie ściągnie Vicemod
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
chuligan20 dodano: 20.12.2008, 17:09
Ja znam fajny trik: wejdź na budynek radia koło mostu na prawn island i skocz w pierwsze mniejwięcej równe z poziomem okno to zobaczycie jajko z napisem happy easter możecie sobie to znaleźć na youtube
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
paweldomowy dodano: 31.01.2009, 10:43
nie dałoby się moze jakoś tego uporzadkować??? admini???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoNrAdEk93 dodano: 20.02.2009, 16:48
Niespodzianki w Save-point''ach - Po misjach Pizza Boy na stoliku w naszej willi leża pizze:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pater3b dodano: 21.02.2009, 12:32
W pewnym sklepie jest pudło z napisem ,,human organs" tz. ludzkie organy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoNrAdEk93 dodano: 26.02.2009, 08:55
jaki to sklep?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czesio bąd007 dodano: 01.03.2009, 19:11
w vice city jest tric ze jak masz przebite opony to wejdz do pojazdu i wpisz "ASPIRINE"to przebite opony zostaną naprawione
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czesio bąd007 dodano: 01.03.2009, 19:12
w vice city jest tric ze jak masz przebite opony to wejdz do pojazdu i wpisz "ASPIRINE"to przebite opony zostaną naprawione
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czesio bąd007 dodano: 01.03.2009, 19:13
w vice city jest tric ze jak masz przebite opony to wejdz do pojazdu i wpisz "ASPIRINE"to przebite opony zostaną naprawione
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pater3b dodano: 06.03.2009, 15:48
z tych świateł robi sie fiutek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Little_Jacoob dodano: 12.07.2009, 21:47
Ja jak widze że kogoś goni policja to zabijam policjanta xD i potem uciekam z typem co goniła go policja xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
blacktiger99 dodano: 25.07.2009, 11:22
nie jestem pewien ale w niektórych miejscach na morzu leżą wraki statków
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Luki.karate dodano: 24.08.2009, 21:28
A ja kiedyś odkryłem że gdy się jedzie widokiem do tyłu Q + E to jest dużo mniej samochodów (puste drogi) dlatego się tak w samochody nie wali.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
luki92 dodano: 05.11.2009, 13:52
wiele rzeczy o jakich niewiedzialem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
grubens dodano: 08.01.2010, 18:36
ja wiem że w wodzie jest gościu z ,,cementowymi bucikami"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
11111mar11111 dodano: 05.03.2010, 17:59
jakie cementowe buciki? nie kapuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 07.03.2010, 13:57
masz samolot w studiu filmowym i cofnij sie do mostu wysiądz i stojądz na piasku wskakuj do wody pare razy odbije Ci palma
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jkl06 dodano: 05.04.2010, 11:49
nawet dobre te triki wienkszość znam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 23.04.2010, 09:56
jak dziwka czeka obok twojego samochodu odjedz kawałek i wysiądź
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 23.04.2010, 10:00
gdy karetkę masz pełną walnij w radiowóz tak by z prawej strony otworzył drzwi policjant wyrzuci Ci pacjenta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tommy001 dodano: 02.05.2010, 23:59
ja znam trick na 2 miasto jedziemy po granaty te zdalni odpalane ;p nastepnie jedziemy do portu tam gdzie jest ten duży jacht brama do niego jest zamknieta wiec parkujemy obok bramy rzucamy granat tak zeby auto wpadlo do wody wskakujemy na auto do lodzi i
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tommy001 dodano: 03.05.2010, 00:04
plyniemy do 2 miasta .Zebralem tak 100 paczek po 1 misji niestety huntera nie ma w 1 miescie na wet po odblokowaniu 2 pzynajmniej dostalem 100000$ XDi mam [***]iste bronie w kryjówce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 08.05.2010, 13:01
huntera mamy z 100% przejścia
albo w misji dla corteza niech ktoś walnie ze snajperki hunter raz na 1000 razy spadnie na jacht
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 08.05.2010, 13:08
na początku można mieć pakera wystarczy skoczyć do studia global.. i podstawić pakera do wejścia i poczekać jak się 2 pojawi i skoczyć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kolo97 dodano: 09.05.2010, 16:09
VC spoko! Lubię tą część GTA, ponieważ jest w niej fajny klimat!:)
Nigdy nie myślałem że w VC som ''prostytutki'' z którymi można się zabawić! ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tommy001 dodano: 12.05.2010, 18:12
wczoraj odkrylem taki trick XD:
wpisujemy kod na wieksze kola w sportowych samochodach nastepnie ladujemy gre od nowa start game ->load game i znowu wpisujemy poniewaz kodu nie mozna wpisac 2 razy robimy tak pare razy nie za dużo bo nie wejdziemy do a
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tommy001 dodano: 12.05.2010, 18:18
ciag dalszy XD auta jak juz to zrobice to auta terenowe będą mialy za..iste przyspieszenie (polecam patriota albo ranhera) stringer i banshe benda ważyc z 1000 ton mozna jeździc pod prad nic nas nie zatrzyma XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tommy001 dodano: 12.05.2010, 18:55
Ciag dalszy ten rancher to sie chowa przy tm czym przed chwila jeździlem xDmianowicie wuzek bagażowy mozna go nalesc na lotnisku tak lata bokami ze tokio drift sie chowa to tego ten top speed XD cudo po prostu pali gume przy v-max XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 20.05.2010, 02:19
chcecie kazdy pojazd policji jedzcie do apteki w lhavanie z uzi i wstawcie do przemalowania i wysiadzcie w garazu i bierzcie tabletke spowolnienia i życia w aptece do pojawienia sie czołgów itp i idzie do samochodu i zmiecie na daleką kamere [v] na wozie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Przemek0777 dodano: 30.06.2010, 13:15
ja znam jeszcze jeden sposób na zabicie bez dostania wanted levelu wystarczy rozpędzić się autem tuż przed przejechaniem gościa wyskoczyć. gościa przejedzie a tommy nie dostanie wanted levelu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mike Cassidy dodano: 10.08.2010, 10:48
Sporo tego, ale niektóre Tricki się powtarzają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kevin-Sir dodano: 23.01.2011, 11:47
Sporo tych tricków
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom:
XLord dodano: 30.06.2014, 13:42
A ja odkryłem coś dziwnego jest taki przeźroczysty płot ale nie do końca widzimy przez ten płot wszystko normalne ale jedna uwaga nie widać w nim aut ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (95 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51531

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 57, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 53, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 51, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 30, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 23, poziom: 9
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 57, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 53, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 51, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 30, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 23, poziom: 9
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.