Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze zawarty jest pełny cykl faz księżyca.

5424V GTA2 - Pojazdy Wyścigi i pojazdy | PC PSone DC GBC 04.01.2004 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA 2

GTA2 - Pojazdy

Wozy w GTA2 zrobione zostały bardzo przyszłościowo. Mają kształty jak te z bajki Jetsonowie. Szkoda tylko, że nie latają. W GTA2 moim zdaniem wozy zostały zrobione koszmarnie. Tylko nieliczne nadają się do jakotakiej jazdy. Niektóre wozy są tak wolne albo tak zwrotne, że szybciej byłoby pójść piechotą. Podobnie jak we wszystkich częściach z serii Grand Thief Auto samochody niżej wymienione można zniszczyć.

Wozy w GTA2 zrobione zostały bardzo przyszłościowo. Mają kształty jak te z bajki Jetsonowie. Szkoda tylko, że nie latają. W GTA2 moim zdaniem wozy zostały zrobione koszmarnie. Tylko nieliczne nadają się do jakotakiej jazdy. Niektóre wozy są tak wolne albo tak zwrotne, że szybciej byłoby pójść piechotą. Podobnie jak we wszystkich częściach z serii Grand Thief Auto samochody niżej wymienione można zniszczyć. Należy napisać, że samochody cechuje niezwykła wytrzymałość. W taki autobus na przykład można strzelać i strzelać. To trochę dziwne choć i bardziej realistyczne. Na początku wóz się dymi, potem jest mały płomień na dachu, później większy płomień, a na końcu BUM. Po mieście chodzą charakterystyczni ludzie ubrani w zielone koszulki. Oni kradną wozy. Na przykład jak samochód stoi na światłach oni podbiegają, wywalają kierowcę i odjeżdżają autem. Policja na to oczywiście nie reaguje nawet jeśli stoi obok. Jeśli my tak zrobimy mamy zapewniony pościg. Oto samochody, które możemy (od biedy!) zobaczyć w drugiej części znanej serii GTA.

Schmidt
Wąski, podłużny samochód z drzwiami otwieranymi do góry. Ma dziwną, wypukłą i czarną kopułę. Pojawia się w pierwszym mieście na samym starcie po odebraniu telefonu. Samochód zbytnio nie nadaje się do wyścigów jak większość samochodów w tej grze. Jego zaletą jest, że łatwo można przejechać przez blokady lecz jest mało wytrzymały.

Truck Cab
Bardzo zwrotny tir z zamontowanymi światłami na dachu. Można pod niego podczepić naczepę (wystarczy podjechać pod nią), albo ją odczepić (naciśnij klawisz skoku - CTRL). Nie radze uciekać nim przed policją bo na pierwszym zakręcie samochód stanie nam aby odpocząć.

Taxi
Podstawowa taksówka z pierwszego miasta. Jest żółtego koloru z czarno-białymi szachownicami na samochodzie. Można nią wozić pasażerów za drobna opłatą i w taki sposób zarabiać. Jak ? Wystarczy zatrzymać się przy chodniku i zaraz ktoś wsiądzie do samochodu. Wtedy jeździmy po całym mieście, a kasa zaczyna lecieć. W sumie samochód nadaje się do jeżdżenia i jest jakotako zwrotny.

Van
Duży i prawie kwadratowy van do przewożenia dużych ładunków. Jest bardzo duży i masywny, wolno jeździ i wolno się rozpędza. Jeśli chcemy nim przewieść ludzi do "gorącego obszaru" (jest taka misja) to nadaje się w sam raz chociaż potem radzę od razu uciekać z tego wozu.

Minx
Wolny, mały samochodzik ze skórzanym dachem. Dzięki wielkości możesz wjechać czasem w miejsca niedostępne dla większych wozów. Mój ulubiony wóz. Łatwo się nim skręca.

Ice-Cream Van
Beżowy van z wielkim lodem zamontowanym na dachu. Można w nim odtwarzać muzyczkę. W bonusowych arenach masz za zadanie takie vany niszczyć. Nawet szybkie i nieźle się nimi skręca. Lecz nie radzę nimi nigdzie uciekać. Po mieście jeżdżą żadko.

Bug
Malutki i prawie okrągły garbusek. Nie jest zbyt szybki niestety, a na dodatek straszliwie się nim skręca. Ten wóz to widocznie "bug" w grze. Można używać do dokładnego, powolnego zwiedzania miasta.

Romero
Wóz, który wygląda jakby miał za przodu dwie półokrągłe szybki, a z tyłu ma za to dwie trójkątne. Poza tym jest kształtów typowych dla GTA 2. Wolno rozwija jakieś większe szybkości. Nawet nieźle się nim jeździ. Jeśli chcecie brać udział w pościgu to polecam.

Beamer
Normalny wozik z kabiną ze skórzanym dachem usadzoną trochę z tyłu wozu. Bardzo szybko się rozpędza i jest bardzo zwrotny. Jeden z najlepszych wozów grze. Czasem można spotkać na dzielnicy Avalon.

B-Type
Fajny wóz, trochę jak te z dawnych czasów, a poza tym jest bardzo szybki. Dobrze się nim skręca i robi łuki na ręcznym. Podobnie można spotkać w Avalon. Fajnie się jeździ.

U-Jerk Truck
Z przodu kabina na dwie osoby, a z tyłu ma bagażnik jak w Pickupie. Można znaleźć na terenie gangu Rednecks. Gdy się zabierze taki wóz to kierowcy zaczną do Ciebie strzelać.

TV Van
Normalny van, który ma tym razem zamontowaną na dachu ruchoma antenę telewizyjną. Żadko spotykany wóz. Osobiście to chyba nigdy go nie widziałem.

Cop Car
Jeden z najszybszych w grze wozów. Używa go policja do zwalczania przestępców takich jak ty. Stoi z reguły pod komendą policji. Używany jest także do stawiania blokad na drogach. Wciskasz TAB, czyli syrenę i wio po mieście. Gdy chcemy ukraść ten wóz policjantowi musimy nacisnąć parę ENTER (czyli nacisnąć parę razy klamkę). Jeśli tak zrobimy to naturalnie możemy się spodziewać pościgu.

G4 Bank Van
Ciężarówka do przewożenia bankowych pieniędzy. Jest to jeden z tych wozów, które po trafieniu z wyrzutni rakiet nie wybucha od razu. A strzelać to sobie możemy.

Wellard
Długi wóz z malutką dwuosobową kabiną na końcu. Bardzo szybki i przyjemnie się nim jeździ. Na samym przodzie ma zaokrągloną szarą osłonę na chłodnicę.

Michelli Roadster
Piękny opływowy samochód sportowy. Wygląda identycznie jak Miara, ale jest przeznaczony dla cywilów. Jeździ się nim szybciej niż się do niego wsiada. Przynajmniej mam takie wrażenie, że się do niego wchodzi jakoś ociężale.

A-Type
Wyglądaj ja B-Type, tylko nie ma tego szarego pasa od przednich szyb do końca przedniej maski. Stoi tylko na poboczach, np.: w Avalon. Na ulicy go nie znajdziesz. czyli samochód unikalny to nie znaczy, że najlepszy.

Aniston BD4
Bardzo podobny do Beamera, tylko ten wóz ma z tyłu jeszcze widoczną szybkę. Ma także większą kabinę dla kierowcy i pasażera. Jest wolniejszy od Beamera ale za to chyba ładniejszy. Nieźle się nim jeździ.

Miara
Podobny do Michelli Roadstera niebieski samochód sportowy gangu Yakuza. Ma na dachu logo gangu i walecznego kierowcę, który będzie walczył o swój samochód. Miara jest dość szybka i dobrze się nią jeździ. Spróbuj strzelić w ten samochód. Powodzenia.

Shark
Wóz z dużymi osłonami nad kołami i bardzo płaskim i równym dachem. Przypomina te stare wozy z dawnych czasów. Ma dach zdecydowanie jaśniejszy od reszty wozu. Przyjemnie się nim bierze zakręty na ręcznym. Jeśli uciekać to tylko nim. Jeden z najlepszych wozów w GTA2!

Medicar
Bardzo długa karetka używana przez lekarzy. Stoi zawsze przy szpitalu, skąd rozpoczynasz po swojej śmierci. Pojawia się często na miejscu masowych zbrodni.

Big Bug
Powiększona wersja zwykłego Buga. Wolno się rozpędza i coś topornie się nim skręca. Właśnie na zakrętach samochód strasznie zwalnia. Prawie, że stoi można powiedzieć.

Z-Type
Wóz używany przez gang Zaibatsu. Wygląda identycznie jak Taxi Xpress - obydwa wozy są wzorowane są na B-Type. Z kolei Z-Type jest cały czarny i żółtą literkę "Z" na dachu. Jeśli ukradniemy wóz to bojowy kierowca zacznie w nas strzelać z pistoletu.

Fire Truck
Wóz strażacki tak długi, jak Medicar. Ma on na dachu armatkę wodną, którą możesz nawet zabijać przechodniów. Pojawia się przy pożarach, które rozpętałeś. Jeśli ukradniemy to klawiszem strzału możemy pluskać wodą co odpycha od nas ludzie. Trzymając TAB i naciskając klawisz lewo albo prawy przesuwamy armatkę.

Dementia
Maciupeńki zielony van z wymalowaną buźką na dachu. Należy do gangu Loonies i nie jest zbyt szybki. Wygląda jakby był żartem programistów. Podobnie posiada kierowców, którzy będą walczyc o swój środek transportu.

SWAT Van


Opancerzony (z rakiety trzeba trafić dwa razy) furgon oddziałów SWAT. Nie jest zbyt szybki ale nadrabia to odpornością. Pojawia się przy czwartym stopniu poszukiwania. Wychodza z niego odziały specjalne policji zaopatrzone w karabin oraz kamizelkę.

Arachnid
Zwykły, standardowo wyglądający wóz - jeden z nich to pojazd specjalny. Arachnid jest dość wytrzymały i szybki. To taki nasz Polonez.

Panto
Powiększona wersja Dementi, mały prawie okrąglutki van. Straszliwie wolny, szczególnie na zakrętach. Nie da się nim jeździć na dłuższą metę. Jest tak wolny, że jak byśmy kogoś walneli do tyłu stopien obrażeń wynosiłby zero.

Trance-AM
Dość szybki sportowy wóz z wymalowanym orłem na przedniej masce. Ma dobre przyspieszenie i szybko się rozpędza. Ze skręcaniem jednak jest już trochę gorzej.

Morton
Jak gdyby skrócona wersja B-Type jednak ze skórzanym dachem. Wygląda jak jeepek i ma światła na przednim zderzaku. Na zakrętach znacznie zwalnia.

Stretch Limousine
Zwykła limuzyna, strasznie długa. Jest opancerzona co oznacza, że zniszczyć ją można dwoma strzałami z rakietnicy, a nie jednym. Inna jej wersja to Sports Limousine. Baardzo żadko spotykane ale miałem zaszczyt pojeździć tym niezwykłym wozem.

Maurice
Wóz prawie jak Morton, tylko że z jeszcze bardziej skróconą maską przednią. Prawie nie widać przednich świateł. Jest po prostu brzydki.

Spritzer
Mały wóz, który przednie światła a jak gdyby zagłębione w masce i trochę cofnięte. Podobny do Maurice, ma tylko mniejszy dach i innych przód. Nie wiem czemu ale cały czas mówie na niego Sprinter.

Hachura
Zwrotny samochód z białym pasem lecącym przez środek. Ma ciekawy wygląd i fajnie się nim jeździ. Również jest jednym z najlepszych spośród tych niemrawych wozów.

Pickup
Zwyczajny Pickup, mało zwrotny i wolny. Jest używany przez gang Rednecks i ma kabinie namalowaną flagę gangu. Gdy ukradniemy kierowca zacznie do nas walić jak do kaczek.

T-Rex
Zwykły wozik ze średnimi statystykami. Ma kabinę na dwie osoby ulokowaną po środku wozu. Polski Fiat można by powidzieć.

Meteor
Cały żółty wóz, najszybszy w całej grze. Ma szklaną klapę nad tylnim silnikiem, dzięki czemu widzisz jego silnik. Używa go gang Scientetists. Na dachu ma namalowane logo tego właśnie gangu. Znakomicie się nim jeździ. Tutaj można pochwalić twórców gry za to osiągnięcie.

Truck Cab SX
Inna wersja popularnego tira bez naczepy. Choć podczepić ją można i do tego modelu. Wszystko tak samo jak przy Track Cab, czyli tej drugiej wersji.

Benson
Podobny do Jugulara, wozu z pierwszego Grand Theft Auto - wóz wzorowany na oryginalnym Jaguarze. Szybki i dobry. Fajnie się jeździ.

Hot Dog Van
Wóz z wielkim Hot Dogiem na dachu polanym musztardą w żółtych kolorach. Wóz prezentuje ten sam schemat co Ice-Cream Van i ma podobne właściwości. Można go spotkać częściej niż ten wóz z lodami.

Taxi Xpress
Taksówka wyglądająca dokładnie jak Z-Type, tylko że w żółtych kolorach. Wzorowana jest oczywiście na B-Type. O wiele szybsza od podstawowej wersji taksówki znanej z pierwszego miasta.

Furore GT
Sportowy wozik z rozległym przodem a wąskim tyłem. Jeździ się nim dość szybko, jest też całkiem zwrotny.

Eddy
Kwadratowy, standardowy wozik i przy tym bardzo wytrzymały. Nie jest najszybszy i ma swoją ulepszoną wersję opisywaną tuż poniżej.

Special Agent Car
Podrasowany Eddy jest teraz szybszy, zwrotniejszy i ma zdejmowanego koguta na dachu. Występuje tylko w ciemnym kolorze i pokazuje się na piątym poziomie poszukiwania.

Tank
Świetnie wyglądający zielony czołg używany przez wojsko. Można go jednak spotkać gdzieś na mieście, np.: przy zabudowaniach gangu Rednecks pod drzewem. Aby zniszczyć wóz, czołg musi po nim przejechać. Praktycznie nie do zniszczenia chyba, że przez mołotowy lub wyrzutnię rakiet.

Sports Limousine
Inna wersja zwykłej limuzyny. Ma podobne właściwości i także jest opancerzona. Zmienił się tylko wygląd - na gorszy. Osobiście nie chciałbym mieć takiego wozu nawet za darmo.

Rumbler
Super wóz łączący w jedno Bensona i Jeffersona. Także mały i wąski oraz długi.

Jefferson
Bardzo szybki samochód, który jest bardzo długi i ma chyba jednoosobową kabinę. Dobrze się nim kieruje i wchodzi w łuki na ręcznym. Ma dobre dospieszenie.

Box Truck
Zwykła ciężarówka dostawcza, żadnych rewelacji. Jest długa i wygląda jak by składała się z dwóch oddzielnych części.

Stinger
Opływowy wóz sportowy z trzema szybkami, dość szybki i zwrotny. Bardzo ładnie wygląda. Jak jeździć do sklepu to tylko nim.

Garbage Truck
Wygląda jak holownik - tak czy inaczej jest to kolejna ciężarówka. Wolna i ciężka - lepiej skradnij coś innego.

Jagular XK
Jeździ się nim jak Jeffersonem, czyli fajnie. Wóz typowy dla GTA 2, jednak w niczym nie przypominający Bensona.

Bulwark
Kanciasty wóz koloru czerwonego z gwiazdą na dachu. należy do Rosyjskiej mafii i jeździ często po ich terenach. Ma całkiem dobre przyspieszenie i fajnie się nim jeździ.

Bus
Autobus kursujący po mieście. Możesz go ukraść i sam rozwozić pasażerów kursując od przystanku do przystanku. Drzwi będą otwierać się automatycznie. Po 10 minutach jeżdżenia po mieście może się znudzić więc radzę zaparkować na środku jezdni i bawić się w terrorystę.

Armed Land Roamer
Mały jeep w zielonym kolorze z zamontowanym karabinkiem na tyłach wozu. Jest używany przez wojsko i pojawia się na szóstym poziomie poszukiwania.

Karma Bus
Żółty minibus z wymalowanymi kwiatkami na dachu. Jest krótszy od Busa i ładniejszy. poruszają się nim gangsterzy gangu Krishna.

Train
Pociąg kursujący po mieście na torach pod napięciem. Jest tylko kilka przystanków na których można do niego wejść. Jest wielokrotnie razy szybszy od tego z pierwszej części gry. Jeśli wsiądziemy i naciśniemy klawisz strzału przejmujemy kontrolę nad pociągiem.

Pacifier
Transporter wojskowy, którego używa wojsko. Nie przyda Ci się zbytnio po wprowadzeniu żołnierzy na ulice.

Pojazdy Specjalne

Arachnid

Arachnid

Kiedy rozpoczynasz grę w drugim mieście, widzisz pojedynek gangsterów. Koleś z gangu Rednecks przeskakuje właśnie ten samochód. Jest to jedyny samochód w mieście, który posiada specjalną właściwość: taranuje każdy inny wóz i każdą blokadę bez zwalniania. Minusem tego auta jest to, że szybko się psuje. Inne wozy z tą nazwą nie mają takiej właściwości. Jednak chyba najlepiej nim uciekać.

Wang Car

Wang Car

Samochody te występują w drugim mieście. Kiedy wejdziesz do niego, automatycznie teleportujesz się przed Wang Cars. To dzięki nim zdobędziemy Wang Car Bouns. Za wejście do takiego wozu dostajesz 5000 $.

 

Armed Land Roamer

Armed Land Roamer

Jest to wóz wojskowy wyposażony w karabin maszynowy zamontowany z tyłu samochodu. Obracasz nim tak, jak wieżyczką czołgu. Wóz do zdobycia tylko wtedy, gdy pościg za nami zacznie prowadzić wojsko, albo gdy ukończymy Wang Car Bonus. Nawet fajny do prowadzenia otwartych konfrontacji. Chociaż gdy pojawiają się czołgi na wiele może nam się nie zdać.

 

Tank

Tank

Kuloodporny czołg, który trudno jest znaleźć w mieście. Jeśli będziesz w posiadaniu czołgu, dostaniesz zadanie Kill Frenzy. Jeśli ukradniesz go od jakiegoś wojskowego, wtedy nie ma zadania Kill Frenzy. Każda taka machina wojenna wyposażona jest w 20 rakiet. Można najeżdżać nim na auta i w ten sposób je niszczyć. W pierwszym mieście jest schowany na płd-zach od Avalonu. Możemy sobie jeździć bez końca, ponieważ wtedy żadna siła nam nie przeszkodzi (w pierwszym mieście nie ma wojska). W drugim mieście czołg schowany jest na terenie gangu Redneck.

 

By Arek & GTASite.pl

 

r e k l a m a

Komentarze (22) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
szczupak01 dodano: 07.11.2006, 21:19
szkoda ze niema screenow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 09.05.2007, 10:23
Nie da się przejąć kontroli nad pociągiem. Najlepszy jest Hachura
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 19.07.2007, 11:56
Mi teś się podoba ten wóz ;) a Shmidt przypomina mi samochód Batmana xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KUPECZKA dodano: 22.07.2007, 07:03
http://s19.bitefight.onet.pl/c.php?uid=36891

KLIKAJCIE A ZOBACZYCIE GRE ONLINE GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Krymko 126p dodano: 21.10.2007, 08:56
gralem w ta gre jak mialem 5 lat :) cale dnie siedzialem przed kompem :) potrafilem wejsc o 7:00 a skonczyc o 19:00 heh
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bojańczyk dodano: 22.11.2007, 10:08
Lol TV Van jest często spotykany! Mówisz, że głupie samochody i szybciej na piechotę? To zagraj w GTA 1, tam będziesz biegał!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 26.02.2008, 18:41
Czolg jest fajny :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 08.03.2008, 20:44
Ale inne tez fajne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 01.06.2008, 16:37
Shmidt nie lubie tego wozu ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 01.06.2008, 16:38
meteaor jest najlepszy :) i buggatti :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 01.06.2008, 16:39
meteor* sorki ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 12:57
Tank nie ma to jak Tank big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pan_kmicic dodano: 16.07.2008, 13:09
wg. mnie to samochody nie sa futurystyczne ale wrecz przeciwnie - w wiekszosci sa wzorowane na amerykanskich samochodach z lat 60 i 70, a czasem nawet starszych.
Dodatkowo wojskowego Jeepa (nie pamietam czy z karabinem ale chyba tak) mozna znalezc w trz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.96.***.***]
Gość dodano: 14.02.2009, 14:32
Ja tam se podmnieniłem na lepsze Skyed
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartem789 dodano: 07.03.2009, 10:23
szkoda że z wang carem nie ma frajdy po mieście!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dondal126 dodano: 10.04.2009, 08:12
kiedy wsiadam do pociągu i naciskam klawisz strzału to wcale niemam kontroli nad pociągiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arkady9 dodano: 07.06.2009, 15:21
artykuł bardzo fajny, samochody też
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.231.***.***]
Gość dodano: 01.08.2009, 13:12
moje ulubione to: z-type, wellard czy jakoś tak, furore gt i ten podobny do miary
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jesko dodano: 21.02.2012, 00:12
Lepiej opisany artykuł niż z gta 1.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Siomek11 dodano: 07.12.2012, 10:25
Nie ma to jak wsiąść do czołgu pobujać się po mieście i pokazać gliniarzom kto tutaj rządzi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Siomek11 dodano: 07.12.2012, 10:34
A jak myślicie która furka lepsza Furore GT czy Z-Type ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
Motyllo dodano: 13.09.2020, 20:33
Wie może ktoś gdzie znajdę naczepę cysternę?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (22 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51536

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 93, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 82, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 93, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 82, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.