Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze istnieje bunkier. Jest on podobny do tego z serialu "Lost". Dodatkowo z bunkru wydobywa się dźwięk, zakodowany alfabetem Morsa. Po przetłumaczeniu okazuje się, że jest to tekst Romana z GTA IV dotyczący... wyjścia na kręgle. :)

Trzecia część solucji do Red Dead Redemption.

RDR - Solucja cz. III [West Elizabeth]

Agent Ross (G)

Nazwa misji: Bear One Another's Burdens​

Idź za agentem Fordham'em do wraku parostatku. Podczas obchodów usłyszycie krzyki. Wejdź na statek. Na drugiej burcie znajdziesz schody prowadzące na piętro wyżej.

Teraz idź na tył statku, tam znajdziesz kolejne schody. Kiedy odnajdziesz ofiarę, okaże się, że to policyjny informator.

Uwolnij go i ucieknij ze statku. Wróć tą samą trasą. Po drodze spotkasz sporą grupę przeciwników. Na szczęście dostałeś nową spluwę, która bez problemów poradzi sobie z każdym napastnikiem. Kiedy przedrzesz się przez kolejnych wrogów, dostarcz rannego informatora do samochodu. 

Podczas drogi powrotnej do miasta silnik się przegrzeje. Jakby tego było mało, ludzie Dutcha Was ścigają. Schowaj się za kamieniem i sprawnie wyeliminuj napastników.

 

Nazwa misji: Great Men are Not Always Wise​

Misję rozpoczniesz między 7AM, a 10 PM.

Idź na dach, zbierz amunicję do snajperki i czekaj na sygnał od Edgara Rossa. Kiedy bandyci opuszczą bank, postaraj się zastrzelić ich jak najwięcej. Niektórzy będą biegać na dole, inni będą strzelać z okien. Jeśli zbyt wielu bandytów ucieknie, misja zakończy się niepowodzeniem.

Kiedy zabijesz już wszystkich ze snajperki, biegnij do banku i dobij pozostałych. Strzel w drzwi, aby je otworzyć. Nie wbiegaj do środka, bo jest tam kilku wrogów uzbrojonych w shotguny. Kiedy się z nimi uporasz, wejdź do środka. Jeden bandyta będzie trzymał zakładników. Dead Eye jak zwykle okaże się tu niezastąpione.

Po uwolnieniu zakładników biegnij na górę. Tam zastrzel 3 bandytów i podejdź do drzwi.

Po miłej pogawędce ze starym znajomym wybiegnij z budynku, wsiądź na konia i ruszaj w pościg. W lesie rozpocznie się strzelanina. Po zabiciu wszystkich podejdź do znacznika, aby zakończyć misję.

 

Harold MacDougal (Mc)

Nazwa misji: At Home with Dutch​

Jedź z Nastasem i szalonym doktorem do kryjówki, w której może być Dutch.

Po kilku kilometrach podróży trzeba będzie zostawić konie i iść pieszo. Wspinajcie się po skałach i wejdźcie do jaskini.

Kiedy dotrzecie do końca, zostaniecie zaatakowani. Ucieknij z jaskini, nim wózek z dynamitem wybuchnie. Przygotuj strzelbę, bo na zewnątrz czeka trzech przeciwników. Czysto? Biegnij więc do kolejnego znacznika i wspinaj się dalej.

W pewnym momencie natrafisz na niedźwiedzia, który będzie zjadał swoją ofiarę. Oddaj kilka strzałów ze strzelby z bezpiecznej odległości, a potem wyciągnij ten nowy pistolet, który dostałeś w pierwszej misji od Edgara Rossa i dobij miśka. Następnie oskóruj go, bo to dość cenne zwierzę, za które zarobisz kilkadziesiąt dolarów w sklepie.

Kiedy dotrzesz na szczyt, zakradnij się do strażnika z lornetką i zabij go. Jeśli masz jeszcze noże do rzucania, będą one idealne do tego zadania. 

Następnie użyj lornetki i znajdź Dutcha. Będzie w lewej części obozu.

 

Nazwa misji: For Purely Scientific Purposes

Biegnij za MacDougal'em i wsiadaj na konia. Następnie podążaj za Nastasem. Po kilku kilometrach natraficie na niedźwiedzia. Zabij go z "High Power Pistol" i oskóruj, by potem sprzedać z niemałym zyskiem. Uważaj, żeby misiek nie strącił Cię z konia, bo możesz tego żałować.

Kiedy dotrzecie do obozu, wejdź do chaty. Tam odbędzie się spotkanie, podczas którego nasz czerwonoskóry przyjaciel zostanie zabity. Pomścij go, a kiedy wszyscy wrogowie zostaną zgładzeni, wsiadaj na konia i wracaj do Blackwater. 

W drodze powrotnej zostaniecie zaatakowani, ale nie będziesz miał większych problemów z wyeliminowaniem i tych gagatków.

 

Nazwa misji: The Prodigal Son Returns (To Yale)​

Pieniądze: $100

Misję rozpoczniesz między 6PM, a 5AM.

Dutch będzie chciał zabić profesora. Ucieknij z nim na dach. Tam MacDougal zostanie schwytany. Umiejętność "Dead Eye" rozwiąże ten problem.

Na sąsiednich dachach będą snajperzy. Zajmij się i nimi. 

Teraz biegnij po dachach i wsiadaj na konia. Eskortuj profesora poza miasto. Oczywiście droga będzie obstawiona przez ludzi Dutcha. Zabij każdego, kto stanie Ci na drodze. Po dotarciu do stacji kolejowej misja zakończy się sukcesem.

 

Agent Ross (G)

Nazwa misji: And You Will Know The Truth​

Misję rozpoczniesz między 7AM, a 10PM.

Wsiadaj za stery nowoczesnego miniguna na opancerzonym samochodzie. Po dojechaniu do celu oczekuj na wroga. Nadjedzie z zachodu. 

Kiedy pierwsza fala będzie za Tobą i ruszysz w dalszą podróż, gdzie wrogowie będą za kamieniami, skup się na tych przed Tobą.

Jeśli kogoś pominiesz, nie martw się, kawaleria zabezpieczająca tyły sobie z nimi poradzi. 

Po eksplozji pod opancerzonym samochodem automatycznie rozpocznie się kolejna misja.

 

Nazwa misji: And The Truth Will Set You Free​

Dosiądź konia i jedź do Cochinay. Oczywiście nie musisz czekać na resztę kompanii. Do celu możesz dotrzeć sam, będzie znacznie szybciej.

Po wysadzeniu bramy szturmuj na osadę bandytów. Przedzieraj się przez kolejne fale i wykorzystuj głazy jako osłonę.

Kiedy dotrzesz do kolejnego znacznika, nie wchodź od razu na teren mniejszej osady. Po lewej stronie będzie skarpa. Wejdź na nią, skryj się za głazami i za pomocą snajperki zabij przeciwników. Wykorzystaj skrzynie z dynamitem, które znacznie osłabią wroga. 

Kiedy i ten punkt misji zostanie odhaczony, spotkaj się z armią przy kolejnej bramie. Osłaniaj żołnierzy, którzy montują ładunki wybuchowe. 

Po minięciu przeszkody zabij ochroniarzy Duchta i strzel w lampy, które są za nim, aby wzniecić pożar. Następnie goń starego znajomego i obejrzyj cutscenkę.

 

Abigail Marston (A)

Nazwa misji: The Outlaw's Return​

Po powrocie do domu i powitaniu z rodziną czas na trochę pracy. Idź i spotkaj się ze swoim synem. Następnie jedź na ranczo MacFarlane. Tam pomóż Bonnie zagonić bydło.

Po przeprawieniu się przez rzekę zostajesz tylko Ty i Jack. Na szczęście stado idzie prosto do celu. Po drodze złodzieje będą chcieli przechwycić Twój cenny towar. High Power Pistol i Dead Eye szybko sobie z nimi poradzą.

Pamiętaj, że strzałką w górę na d-padzie "krzyczysz na bydło", dzięki czemu krowy szybciej idą do celu.

 

Nazwa misji: Pestilence​

Wrony wyjadają Ci zapas kukurydzy. Wyjdź i zastrzel kilka. 

 

Nazwa misji: Old Friends, New Problems​

Bonnie wysłała telegram, w którym prosi o pomoc. Wsiadaj więc na powóz i jedź na jej ranczo. 

Misja jest ograniczona czasowo, ale bez problemów zdążysz dojechać, nim wskazówka zrobi pełny obrót.

Po rozładowaniu wozu wróć do swojego domu.

 

Uncle (U)

Nazwa misji: By Sweat and Toil​

Misję rozpoczniesz w godzinach 11AM, a 6PM. Poza nimi nie będziesz widział nawet "U" na radarze.

Wsiądź na konia i jedź do znacznika. Następnie zaganiaj bydło do kolejnych punktów. Po pewnym czasie usłyszysz wybuchy, a stado wystraszy się. Pędź szybko przed nie, aby zatrzymać pędzące krowy i uważaj na nadjeżdżający pociąg. 

Kiedy zatrzymasz stado, masz wybór - zabić rabusiów lub pilnować krów. Jeśli wybierzesz to pierwsze, oprócz oddania kilku strzałów będziesz musiał pogadać z maszynistą. 

Aby ukończyć misję, zapędź stado do ostatniego znacznika.

 

Nazwa misji: A Continual Feast​

Pieniądze: $100

Biegnij za 'wujkiem' i wsiadaj na konia. Kiedy dotrzecie do stada mustangów, zarzuć lasso i oswój dzikiego konia.

Jeśli zapomniałeś jak to zrobić - wciśnij LT/L2, aby wycelować. Następnie zarzuć linę, wciskając RT/R1. Trzymając LT/L1 zejdź ze swojego konia i podejdź do tego dzikiego. Wsiądź na jego grzbiet i za pomocą lewej gałki balansuj tak, aby z niego nie spaść. 

Po kilku sekundach możesz wsiadać z powrotem na swojego rumaka. Złap jeszcze dwa dzikie konie i wracaj na ranczo.

 

Jack Marston (J)

Nazwa misji: John Marston and Son​

Misję rozpoczniesz między 5AM, a 6PM.

Wsiadaj na konia i razem z synem podążajcie za psem, który wytropi dla Was zwierzynę. Po przejechaniu pewnego dystansu wypatrzycie łosia. Podejdź trochę bliżej, zabij go i oskóruj. Jeśli go spłoszysz - trudno. Goń go i zabij. To samo zrób z trzema kolejnymi.

Następnie zabierz mięso do Manzanity, gdzie będziesz mógł je sprzedać. Po dokonaniu transakcji wróć do swojego domu.

 

Nazwa misji: Wolves, Dogs and Sons​

Wsiądź na konia i pędź za psem Rufusem. Po wytropieniu wilków, zabij całą watahę. Następnie zrób to samo z tą drugą. Po wszystkim wróć z psem i synem do domu.

 

Nazwa misji: Spare the Love, Spoil the Child​

Misja dostępna jest w godzinach 5AM, a 6PM. Zanim ją rozpoczniesz, upewnij się, że masz amunicję do High Power Pistol.

Jack może mieć spore kłopoty. Ruszaj za Rufusem i odnajdź chłopaka. Na szczycie góry będziesz musiał zabić miśka Grizzly. Tu wkracza High Power Pistol. Kilka strzałów i napakowany kuzyn Puchatka będzie martwy.

Kiedy uratujesz syna, wróć z nim na farmę.

 

Nazwa misji: The Last Enemy That Shall Be Destroyed​

Ostatnia misja w grze. Przygotuj się na atak armii.

Schowaj się z 'wujkiem' obok wozu. Zabij najpierw wrogów z lewej, następnie tych, którzy podejdą najbliżej.

Kiedy poradzisz sobie z pierwszą falą, biegnij do domu. Druga fala będzie trochę trudniejsza. Schowaj się za barierkami. Jeśli masz dynamit, nie zawahaj się go użyć. Ogólnie broń miotana może być przydatna.

Następnie próbuj przedrzeć się do stajni. Tu powinno być już trochę łatwiej. Korzystaj z osłon i za pomocą strzelby eliminuj wrogów.

Dalszej części misji nie będę opisywał ze względu na fabułę.

Gratulacje, właśnie ukończyłeś pierwszą część Red Dead Redemption!

r e k l a m a

Komentarze (5) Skomentuj Obserwuj

[80.82.***.***]
vifon dodano: 11.05.2018, 11:23
"Dalszej części misji nie będę opisywał ze względu na fabułę." serio?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
Majek do vifon dodano: 11.05.2018, 11:26
Serio, serio. ;) Po dotarciu do stajni wystarczy jeździć od punktu A do punktu B. Nic skomplikowanego, a jeśli ktoś jeszcze w RDR nie grał, to nie chcę mu psuć zakończenia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
omosquito do Majek dodano: 11.05.2018, 16:55
To zmień to "ze względu na fabułę" na "ze względu na to, że nie chcę spoilerować zakończenia" I będzie git.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[51.15.***.***]
JM4E dodano: 11.05.2018, 21:18
Ross to ku**s nienawidzę go -.-
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[173.254.***.***]
bartek do JM4E dodano: 16.05.2018, 23:26
lepiej bym tego nie ujoł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 50690

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  Ptasior3... 0 443 1329
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.