Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli zamoczymy buty, będą one generowały specyficzny dźwięk "człapania", aż do momentu ich wyschnięcia.

6710V VC - Dodatkowe Misje Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac 06.03.2004 przez limp
Encyklopedia: GTA VC

VC - Dodatkowe Misje

Solucja jak przejść dodatkowe misje w grze.

Love Fist


Nazwa: Love Juice
Nagroda: $2.000
Info: Chłopaki z zespołu mają ochotę na trochę towaru. Jedź do dilera i stając na różowym znaczniku zatrąb klaksonem. Przyjdzie facet, który zabierze Ci forsę nie dając należytego towaru. Goń dilera i strąć go z motoru. Zabij złodzieja (uwaga: ma Stubby Shotgun) i weź walizkę. Po odebranym telefonie jedź po Mercedes. Siedzi w domku koło pola golfowego, więc użyj pobliskiego mostu, aby się do niej dostać. Do jej willi wjedź tyłem aby łatwiej Ci było potem wyjechać. Gdy wsiądzie do Twojego wozu, będziesz miał minutę i 20 sekund aby dostarczyć ją do studia nagraniowego, gdzie siedzą kolesie z kapeli.

Nazwa: Psycho Killer (Psychopata)
Nagroda: $4.000
Info: Jak to ktoś już kiedyś powiedział: "Jeśli Twój samochód jest za wolny po prostu go wymień". Tak jest i z tą misją. Oczywiście nie będzie czasu na chodzenie po salonach sprzedaży i zastanawiania się czy lakier ma być koloru oberżyny czy po prostu ciemno fioletowy. Po rozmowie z chłopakami z zespołu wejdź w podstawione Limo i jedź pod sklep, przy którym czeka cała masa fanów. W krótkim filmiku psychol-transwestyta publicznie zabije strażników i zacznie uciekać swoim samochodem. Misja sprowadza się do tego aby go złapać i posłać na drugi być może lepszy świat. Sprawa byłaby prosta gdyby nie to, że nasz samochód nie wie co to szybka prędkość. Najłatwiejszym sposobem jest jechanie za wariatem aż dojedzie na Prawn Island. Wtedy wysiądzie i zacznie w nas strzelać swoją, wcale nie słabą, bronią. Drugim sposobem jest, przed wejściem do Limo, podstawienie szybszego wozu pod sklep muzyczny, a następnie szybka przesiadka gdy psychopata zacznie nam uciekać. Po zabiciu nieco oryginalnego gościa misja jest zaliczona.
Big Mitch Baker


Nazwa: Alloy Wheels Of Steel (Stalowe Koła)
Nagroda: $1.000
Info: Wypadałoby zacząć od tego, że Kent Paul potrzebuje jakichś ochroniarzy na koncert, który ma się odbyć niedługo. Wpada na pomysł aby gang Bakera sprawował tą godną pożałowania funkcję. Jednak owy szef nie chce pomagać takiemu fajtłapie jak Paul i z Tobą również nie chce rozmawiać. Big Mitch Maker każe Ci pokazać co jesteś wart. Czyli w paru słowach musisz wygrać wyścig na motorach. Wsiądź na podstawionego Angela i stać na różowym znaczniku. Zacznie się odliczanie. Gdy wszyscy wystartują odczekaj jakieś dwie sekundy aby się nie przepychać i zacznij zaliczanie kolejnych checkpointów. Twoi koledzy mają bardzo przykry i bolesny nawyk wpadania na innych użytkowników drogi oraz perfidnego niewyrabiania się na zakrętach. Nie spiesz się. Jedź ostrożnie. Jeśli wyprzedzisz chłopaków na motorach masz jakieś 90 % szans, że nikt Cię nie dogoni. Wyścig kończy się przy klubie Bakera.

Nazwa: Messing Witch The Man (Miasto Chaosu)
Nagroda: $2.000
Info: "Wyjdź na ulice i pokaż miastu co to strach". Musimy rozpętać na ulicy prawdziwe piekło aby w przeciągu dwóch minut wskaźnik Chaosmeter całkowicie się zapełnił. Kupujemy szopę na dachu za 1000 $ i stajemy na schodach uzbrojeni w cokolwiek byle by niszczyło oraz kamizelkę kuloodporną. Zaczynamy strzelać w samochody, przechodniów, a potem w policję. Najlepszy sposób jest następujący. Stoimy na schodach i niszczymy wszystko co się ruszą na przykład z M4. Gdy będziemy mieli 3 gwiazdki bierzmy Mac-10 i, jako prawdziwy twardziel, schodzimy ze schodów i zaczynamy biec chodnikiem strzelając w co żywe. Po krótkiej rozwałce wskaźnik zapełnia się do końca, a na naszym koncie jest kolejna zaliczona misja oraz ranga największego możliwego szaleńca :P

Nazwa: Hog Tied (Motor Bakera)
Nagroda: $4.000
Info: Przed misją zaopatrz się w Ingrama oraz kamizelkę. Okazało się, że jakiś mało rozważny gang ukradł motor samego Bakera. Naszym zadaniem jest, jak się pewnie domyślacie, odzyskanie dumy szefa gangu. "Pożyczamy" PC-J 600 z wystawy sklepowej, która znajduje się przed klubem i jedziemy na schody obok sklepu z bronią w Downtown. Ustawiamy się w znacznej odległości od schodów i zaczynamy jechać w celu wyskoczenia w górę. Gdy, w trakcie lotu, będziemy mniej więcej nad budynkiem zeskakujemy z motoru w celu uniknięcia większych obrażeń, które mogły by być spowodowane upadkiem motoru i, razem z nim, nas. Gdy jesteśmy na dachu bierzemy MAC-10 i zaczynamy schodzić po schodkach w dół likwidując nieustannie strażników, którzy wychodzą bez końca z pewnych drzwi. Znajdujemy motor Bakera (Angel) i jedziemy prosto, a następnie w prawo wyskakując na ulice przez schody. Od tej chwili zaczną nas gonić samochody Gang Burrito. Nie powinny zbytnio przeszkadzać nawet początkującemu graczowi więc spokojnie jedziemy do klubu Bakera. Gdy tam dojedziemy człowiek szefa gangu zabiera motor i odjeżdża w bezpieczne miejsce. Misja staje się wtedy misją zaliczoną.
 


Love Fist II

Nazwa: Publicity Tour (Trasa Koncertowa)
Nagroda: $8.000
Info: Misja jest zrobiona na podstawie znanego filmu "Speed", chociaż wg mnie powinna być zrobiona lepiej. Musisz zawieść ludzi z zespołu Love Fist na długo oczekiwany koncert. Do hali mamy bardzo króciutki kawałek jednak gdyby było łatwo nie było by misji. Któryś z muzyków wkłada, w samochodzie, do odtwarzacza kasetę z nagraniem głosu jakiegoś faceta, który mówi nam o bardzo niemiłej niespodziance, którą nam zgotował. Jeśli zwolnimy poniżej określonej prędkości wskaźnik zacznie się zapełniać. Gdy dojdzie do końca to będzie wielkie BUM i świat o nas zapomni. Oczywiście nie możemy do tego dopuścić. Jedziemy na główną ulicę po czym skręcamy w prawo w stronę portu. Utrzymujemy taką prędkość aby pasek był zapełniony mniej więcej do 1/4. Patrzymy cały czas na drogę, ponieważ na tej ulicy inni kierowcy lubią zajeżdżać nam nieoczekiwanie drogę. Gdy dojedziemy do portu chłopaki powinni teoretycznie rozbroić bombę. Teoretycznie dlatego, że gdy będziemy jechali szybciej niż owy poradnik przewiduje możemy dojechać do portu cały czas w stanie zagrożenie. Jeśli tak się stanie ostro zawracamy lub wjeżdżamy na teren, do którego dojechaliśmy. Gdy bomba zostaje rozbrojona wieziemy chłopaków na koncert i kończymy misję.
 


Umberto Robina

Nazwa: Stunt Boat Challenge
Nagroda: $1.000 + Auntie Poulet ma dla Ciebie misje
Info: A więc po krótkim filmiku jedź na miejsce spotkania z niejakim Rico. Musisz udowodnić Umberto, że masz "Biiiiig Cojones". Wsiadaj na łódź i rozpocznij zaliczanie około 30 checkpointów w krótkim, choć jak się okazuję całkiem wystarczającym czasie. Po dopłynięciu do ostatniego checkpointa co jest równoznaczne z zaliczeniem misji Auntie Poulet zechce się z Tobą zobaczyć.

Nazwa: Cannon Fodder
Nagroda: $2.000
Info: Misja dość ciekawa. Znajdź jakiegoś vana, w którym zmieści się kilka osób, po czym zabierz chłopaków z pod kafejki i jedź z nimi w miejsce wojny gangów. Musisz razem z nimi wykończyć Haitańczyków. Po krótkiej rozmowie z Rico zacznij strzelać do tych stojących za wozem najlepiej ze snajperki. Potem przybędą posiłki, a Ty będziesz musiał zdjąć snajpera z dachu. Na sam koniec właź do vana i uciekaj z prochami i Rico do kafejki Robiny. Będziesz miał na sobie gliny, ale nie przejmuj się tym. Do Robins’s Cafe jest blisko.

Nazwa: Noral Engagment
Nagroda: $4.000
Info: Po filmiku jedź się ponownie spotkać z Rico. Popłyniecie jego łodzią na spotkanie dwóch gangów – Streetwannabes i Haitans. Aby nie było nudno musisz zabić ich wszystkich – będąc w łodzi zdejmij także snajpera z dachu i kolesi przed domem. Jeżeli nie dajesz rady od frontu, to możesz zajść ich wszystkich od tyłu. Po zabiciu wszystkich weź trzy teczki z prochami. Zobaczysz scenkę w której Rico ginie. Zabij tych dwóch Haitańczyków i uciekaj przed policją (nawet nie myśl o pontonie pozostawionym przez nich). Do tego celu możesz użyć Landstalkera stojącego przed domem. Musisz dotrzeć do Robina’s Cafe by ukończyć misję.
 


Auntie Poulet

Nazwa: Juju Scramble
Nagroda: $1.000
Info: Jak na pierwszą misję u nowego zleceniodawcy jest to misja więcej niż trudna. Całość sprowadza się do zebrania trzech teczek, które znajdują sie wokół terenu, na którym mieszka "Ciocia Poulpet". "Gdyby nie było problemów nie byłoby problemu" jak to już kiedyś słyszałem. Za każdą teczkę dostajemy w nagrodę kolejne gwiazdki policji. Dlatego musimy się zdecydować na wykonanie tej misji helikopterem albo samochodem. To drugie wyjście jest bardziej realne. Po zebraniu teczek uciekamy na piechotę prosto do domu Auntie Poulet.

Nazwa: Bombs Away!
Nagroda: $4.000
Info: Jest to zabawna misja polegająca na zrzucaniu ze zdalnie sterowanego samolociku nieograniczonej liczby bomb. Najgorzej jest wystartować, reszta jest już prosta. Leć prosto we wskazane cele, czyli w 3 łodzie oraz Cuban Hermes. Najpierw leć w stronę 3 łodzi i staraj się zrzucić bombę na środkową co powinno spowodować wybuch dwóch następnych. Jeśli ktoś Ci ucieknie goń go póki nie zlikwidujesz celu. Do dyspozycji masz 3 samolociki.

Nazwa: Dirty Lickin''s
Nagroda: $5.000
Info: Fajna misja. Weź od Auntie snajperkę i idź na dach budynku obok jej domku (to po drugiej stronie ulicy). Weź najlepiej Adrenaline Pills spod schodów na dach i stań w wyznaczonym miejscu. Teraz musisz zabić wszystkich Kubańczyków (te białe koszulki, wskazuje na nich strzałka).Na początku zabij tego z Kataną, ponieważ powoduje on bardzo dotkliwe straty wśród "Twoich". Po kilku strzałach przyjedzie ekipa w vanie, by pomóc kumplom. Zabij ich, a po chwili rozwal nadbiegającą grupę kilkunastu Kubańczyków najlepiej z Rocket Launchera albo, jeśli nie masz to z M4 lub Krugera. Zawalisz misję, jeżeli zabijesz jakiegoś Haitańczyka lub gdy Cię zobaczą.
 


Umberto Robina

Nazwa: Trojan Voodoo
Nagroda: $10.000
Info: Weź Pepe ze sobą i znajdźcie Voodoo – wóz gangu z Haiti. Po zabraniu go jedź z nim do Rico poznać resztę Kubańczyków. Po krótkiej rozmowie okazuje się, że jedziecie rozwalić haitańską fabrykę narkotyków. Stań w wyznaczonym miejscu i nie waż się wysiadać z wozu zanim nie zaparkujesz w wyznaczonym miejscu za bramą, już na terenie fabryki. Nie otwieraj ognia, tylko podjedź pod drzwi wejściowe. Teraz akcja się rozpoczyna. Wyjdź z wozu i wejdź do środka fabryki. Montowanie ładunków zacznij od tego, który jest najdalej wyjścia. Po podłożeniu ostatniej bomby masz 45 sekund na podłożenie następnych i ucieczkę. Resztą Haitańczyków zajmą się Twoi przyjaciele z Kuby. Biegnij sprintem (nie wsiadaj do wozu!) do bramy wjazdowej. Niestety jest zamknięta i do tego pilnowana przez wrogów. Skręć więc w prawo, jeszcze raz w prawo i wbiegnij schodami na dach cały czas trzymając sprint. Chodzi o to, że jeżeli nie uciekniesz na określoną odległość, to chłopaki zatrzymają detonację, abyś nie zginął. Zeskocz na ulicę i poczekaj na telefon od Umberto Robiny, który powie Ci, że dla niego jesteś zawsze Kubańczykiem. Misja zaliczona.
 


Phil Cassidy

Nazwa: Gun Runner
Nagroda: $2.000
Info: Musisz zabrać określone bronie im właścicielom. Jedź do kolesi na północ i rzuć im na drogę detonowany zdalnie granat. Zdetonuj, kiedy jedna z ciężarówek przejedzie koło niego. Weź M60, który wskazuje strzałka i rozwal z niego drugi wóz. Teraz weź z tamtego Mac''a i jedź po następnych. Uważaj na kolesi, którzy będą stale przyjeżdżać na Faggio. Ale za to za rozwalenie jednego z nich masz bonus - $100! Weź od tych dwóch pozostałych gości Pythona i S.P.A.S. 12 i jeżeli nie rozwaliłeś ich furgonetek, to zrób to. Uwaga - do zabrania tych czterech broni możesz użyć innej taktyki.

Nazwa: Boomshine Sajgon
Nagroda: $4.000
Info: Phil zaczął po pijanemu majstrować coś przy bombie. To się musiało źle skończyć i skończyło. Stracił rękę i musisz go teraz zawieść jego Patriotem do szpitala. Jednak po przyjeździe na miejsce Phil zasugerował, abyś go lepiej zawiózł do znajomego lekarza, który mieszka koło kawiarenki Umberto Robiny. Dowieź Phila całego (w prawym górnym rogu jest jego życie) a ukończysz misję. Dla utrudnienia ekran jest zaróżowiony i się cały czas kołysze, co znacznie utrudnia jazdę (pewnie wstrząs po wybuchu). Gdy miniemy samochód policyjny zaczną nas gonić dwie gwiazdki za jazdę pod wpływem alkoholu, którym Tommy jest nawalony :). Po tej misji będziesz mógł kupić w Phils Place kilka broni i wziąć stamtąd cywilnego Patriota.
 

Poprawki: Maxsimus

r e k l a m a

Komentarze (38) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
mkopl dodano: 26.12.2006, 10:51
Dobry art. bardzo dobrze opisuje wszystkie misje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Aleks dodano: 12.02.2007, 15:44
Gdzie znalezdz misje Umberto Robina??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 24.02.2007, 16:46
Nie mogłem prześć wielu misji zwłaszcza tych ale kiedy dowiedziałem się o tej stronie wszystkie misje idą mi tak gładko jak po maśle
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 24.02.2007, 21:06
gdzie są misje dla Umberto Robina ??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 25.02.2007, 14:17
Umberto Robina jest w Robina's Cafe w Litle Havana. Na mapie to taki niebieski znaczek.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 26.02.2007, 18:26
szulcer powiedz dokładniej gdzie jest robins cafe np.czy jest bliżej lodziarni czy drukarni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
przemo96 dodano: 23.03.2007, 13:26
kupilem wsystkie posiadlosci a bar ze striptizem sa jakies misje mam 46%gry mugl by mi cos powiedziec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
przemo96 dodano: 23.03.2007, 13:27
kupilem wsystkie posiadlosci a bar ze striptizem sa jakies misje mam 46%gry mugl by mi cos powiedziec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
przemo96 dodano: 23.03.2007, 13:29
kupilem wsystkie posiadlosci a bar ze striptizem sa jakies misje mam 46%gry mugl by mi cos powiedziec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 24.03.2007, 12:10
wszędzie szukam misji dla Umberto Robina ale nie mogę ich znależć przeszedłem wszystkie misję dla bakera i dla love first i niema nigdzie znaczka z misjami dla Umberto Robiny gdzie one są pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 11:41
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 22.07.2007, 16:45
Największą trudnośc sprawiły mi misje u kapeli Love Fist(ta misja z bombą w limuzynie, bo na początku nie wiedziałem o co chodzi) ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafi1 dodano: 28.10.2007, 09:26
mi tak samo|
|/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL dodano: 10.12.2007, 18:25
hehehe dla Phila jest dobra misja jak sie go do szpitala dowozi jest tak napruty,ze tommy od samego przebywania z nim jest pijany :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
C*J dodano: 26.12.2007, 17:59
przeszedłem misje u phila i na telefon i co dalej?? bo żadnej ikonki nie ma na misje;/ prosze mi napisać na gg 7616564!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Riven73 dodano: 29.12.2007, 16:36
Możecie mi powiedzieć kiedy są misje od Phila?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
Gość dodano: 21.01.2008, 15:43
w misji bunshine saigon to nie ma różowego koloru widzenia tylko szary
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
Gość dodano: 21.01.2008, 15:44
w niej phil szybko traci życie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 25.02.2008, 14:24
najlepsze misje są dla motorzystów, kubańczyków i... Phil'a szczególnie ta 2 big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 07.03.2008, 13:23
misje umberdo są po misjach dla averego
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl dodano: 15.03.2008, 11:55
w misji Boomshine Sajgon Phil wówi żeby Tommy zawiózł go do jego kumpla byłego lekarza, który cytuje ,,zawjeź mnie do mojego przyjaciela leakarza , który wisi mi przysługę i kosiarkę.'' A kazał mu zawjeźć siebie do szpitala, poniewarz cyt. ,, nie tylko ni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 28.03.2008, 14:08
Ciekawe misje są dla zespołu Love Vist :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kiedrek13 dodano: 04.04.2008, 20:02
swietna gra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 10.04.2008, 09:54
Podobaja mi się te misje. Love Fist dają fajne. Choc sam Love Fist to goście to ładne przypały.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kyfor dodano: 22.04.2008, 09:21
a jak skontaktować sie z phillem?
ja juz zrobilem wszystkie misje na telefon ukończyłem główną fabułe itd, a misji dla philla jak nie było tak niema dalej :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
tomek22145821432 dodano: 07.05.2008, 17:28
ok mówie co i jak:
1.misje umberto robina znajdują sie niedaleko salonu z samochodami gdy wyjedziesz koło tych 3 flag to skręć prawo i jedź do skrzyżowania i skręc w lewo i jedź prosto gdy miniesz 2 zakręty na drugim szybko sie zatrzymaj i masz to na pr
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
tomek22145821432 dodano: 07.05.2008, 17:30
pytania na gg:1560103 chyba nie dopisałem czesci komentarza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
czopq dodano: 25.05.2008, 16:24
@kyfor: kup malibu klub i zrób dla niego wszystkie misje wtedy phil do ciebie zadwoni :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 12:10
w GTA VC były najlepsze misje :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mike17051993 dodano: 08.07.2008, 13:40
Piszcie jak macie jakieś pytania do VC i do innych GTA i jak chcecie o nich pogadać. Odpowiem na wszystko, bo te gry znam jak własną kieszeń i przeszedłem je chyba ze 100 razy GG8276649. Nie pożałujecie. Ps dosłownie na wszystko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bulczas-ziom dodano: 16.12.2008, 13:10
nie mam już misji przeszłem misje w malibu i mam 55% przaejścia gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
Gość dodano: 25.01.2009, 13:31
ej w misji cannon u umberta nie tżeba jechać aż do Anite Paulet Voodo stoi na tym pustym placu kolo kafeiki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ajszel dodano: 12.03.2009, 15:32
spoko poradnik ale mi nie jest potrzebny :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arkady9 dodano: 06.06.2009, 19:15
najlepsza ostatnia misja love fista
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
piotrekw7890 dodano: 03.04.2010, 17:13
jak przejść misje dla ciotki poulety "boms away" plis pomocy bo gupio się lata samolocikiem bo cały czas mi spada do morza proszę pomóżcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 29.05.2010, 01:06
samolotami w gta nie mozna skręcać ostro bo tracą nośność czyli spanają i trzeba troche leciec prosto na początku polecam top funy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname dodano: 02.06.2010, 00:46
Najfajniejsza Trojan Voodoo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 17.06.2010, 00:19
jak komus brakuje m4 to 2 misijdla grubasa mozna wycinac w nieskonczonosc haitantów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (38 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51515

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 46, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 46, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 40, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 25, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 21, poziom: 9
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  alicjaes... 33 348/494 80,19
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 46, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 46, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 40, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 25, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 21, poziom: 9
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.