Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Koło Fort Carson znajduje się tajemniczy tunel.

1478V CW - Solucja cz. I Poradniki | PSP iOS Android DS 23.04.2018 przez
Encyklopedia: GTA CW

Pierwsza część solucji do misji w GTA Chinatown Wars.

CW - Solucja cz. I

Solucja opracowana na wersji gry na iPada. Zawiera opis pierwszych 29 głównych misji. Niektóre elementy (jak np. sterowanie) mogą różnić się na konsolach.


Intro

Misja: Yu Jian

Nagroda: $50

Na początku czeka na nas film przedstawiający cel przylotu naszego bohatera do Liberty City - śmierć ojca. 

Po wylądowaniu okazuje się, że główny bohater - Huang Lee - wpada w zasadzkę i sam również ociera się o śmierć.

Kilka minut później zaczyna się nasze pierwsze zadanie. Musimy uciec z tonącego samochodu i pojechać do naszego wuja. Aby rozbić szybę, wystarczy stuknąć kilka razy ekran. Kiedy wydostaniemy się na powierzchnię wody, musimy dopłynąć do brzegu (żółty znacznik), a następnie wsiąść do samochodu. Tam czeka na nas kolejna minigra, polegająca na uruchomieniu silnika samochodu.

Auto na chodzie? Teraz wystarczy już tylko dojechać w wyznaczone miejsce, porozmawiać z wujem i udać się do kryjówki.

 

Wu 'Kenny' Lee (K)

Misja: Pursuit Farce

Nagroda: $50

Po rozmowie z wujem wsiądź do jego samochodu. Teraz kliknij radar. Kiedy pokaże się samouczek, najpierw poruszaj trochę mapą, a następnie ustaw znacznik w dowolnym miejscu. Teraz kliknij rozsuwane opcje na dole i wybierz migającą ikonę pinezki. Wybierz Kenny's Crew, a na końcu kliknij strzałkę w lewym górnym rogu, aby wyjść z mapy. 

Następnie jedź według trasy. Na miejscu poznasz piękną Ling. Niestety Waszą rozmowę przejmie interwencja policji. Musisz zgubić pościg. Aby to zrobić, staranuj nadjeżdżające radiowozy. 

Kiedy zgubisz ogon, skieruj się w stronę swojego apartamentu.

Oprócz taranowania policjantów, pościg można również zgubić poprzez skorzystanie ze starego i dobrego Pay'n'Spray. Koszt zmiany lakieru to $200. Podczas malowania w grze upływają 3 godziny.

 

Misja: Under the Gun​

Nagroda: $50

Po wyjściu z budynku idź na zaplecze. Tam nasza znajoma nauczy nas sztuk walki oraz umiejętności posługiwania się pistoletem. 

Po przejściu prostego samouczka podążaj za kobietą. Otwórz śmietnik, wyrzuć dwa worki i weź pistolet. Od teraz we wszystkich koszach w mieście masz szansę na znalezienie jakiejś pukawki.

Biegnij do kolejnego znacznika i zabij przeciwników. Możesz do tego użyć pistoletu lub ciosów, których się wcześniej nauczyłeś. Niestety Ling nie przeżyje tej misji...

 

Misja: Payback

Nagroda: $50

Czas na zemstę. Wsiadaj do samochodu i jedź w wyznaczone miejsce. Za budynkiem spotkasz swojego przeciwnika, który zacznie uciekać. Przeskakuj przez ogrodzenie i goń go. Możesz też biec chodnikiem, jeśli jakimś cudem masz problemy z tym małym torem przeszkód.

Po kilkunastu metrach wykończ przeciwników. Dwa solidne kopniaki wystarczą, aby powalić jednego faceta. Oczywiście możesz też skorzystać z pistoletu.

Jak już pokonasz część gangu, ich lider zacznie uciekać. Wsiadaj w samochód i goń go. Możesz go staranować lub skorzystać z broni. Kiedy cel wysiądzie z dymiącego się samochodu - zabij go.

 

Misja: The Wheelman

Nagroda: $50

Kochany i troskliwy wujek zleca nam kolejne zadanie. Tym razem misja nawiązująca do tytułu gry - kradzież samochodów.

Zgarnij trzy szybkie bryki w 6 minut i dostarcz je do garażu. Po wejściu do samochodów czeka na nas minigra, która pomoże nam w uruchomieniu pojazdów bez kluczyków.

Jak to mówią - "śpiesz się powoli". Czasu jest sporo, a samochody, które kradniesz, są naprawdę szybkie i bardzo łatwo wjechać nimi w np. policjanta. Zbędny pościg i goniący nas czas to ostatnie czego możemy chcieć podczas tej misji.

 

Misja: Tricks of the Triad​

Nagroda: odblokowanie handlu narkotykami

Wujek ma problemy z handlowaniem narkotykami. Musimy mu pomóc.

Udaj się do mieszkania po próbki. Po wejściu do środka, po prawej stronie znajdziesz czerwoną walizkę. Kliknij ją, następnie wybierz strzałkę w prawo, aby przejść do jej zawartości i kliknij Acid. Następnie zaakceptuj wybór i kliknij krzyżyk w prawym dolnym rogu.

Po wyjściu z mieszkania udaj się do pierwszej lokalizacji. Po zakończeniu transakcji dostaniesz maila. Musisz kupić towar. Udaj się więc do parku, gdzie po udanym zakupie wpadniesz prosto w zasadzkę policji.

Musisz uciec do swojej kryjówki. Nie ma konieczności, aby wcześniej zgubić pościg, ale uwaga! Jeśli zostaniesz złapany z narkotykami w swojej kieszeni - stracisz wszystko.

Kiedy dotrzesz do mieszkania, kliknij czerwoną walizkę po prawej, a po otwarciu wybierz ikonę na środku ekranu, na dole (torba z walizką i strzłką). Dzięki temu wszystkie narkotyki, które miałeś przy sobie, zostaną przeniesione do walizki. W razie wpadki policja ich nie skonfiskuje. 

Ostatnia rzecz, którą należy zrobić to wyjść z kryjówki. Gratulacje! Od teraz możesz handlować prochami na własną rękę.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego poradnika, kliknij TUTAJ i poznaj tajniki zarabiania sporych pieniędzy na narkotykach.

 

Misja: Natural Burn Killer ​

Nagroda: $50

Jedź na pobliską stację benzynową i nalej benzynę do butelek. Staraj się być dokładnym, bo każdy wylany mililitr sporo kosztuje. Kiedy szkło zostanie napełnione, odłóż wąż, weź szmatę i wetknij ją do środka. Gratulacje - właśnie zrobiłeś swój pierwszy koktajl Mołotowa. 15 sztuk powinno spokojnie wystarczyć na tę misję.

Teraz jedź w wyznaczone miejsce, przeskocz przez bramę i podpal samochody. Aby rzucić butelką, kliknij Huanga i przeciągnij palcem na cel.

Samochody zniszczone? Teraz czas na lokal. Im więcej koktajli rzucisz w budynek, tym szybciej on spłonie. Uważaj na nadjeżdżającą straż pożarną, którą również możesz niszczyć koktajlami.

Pamiętaj - nie stój blisko wybuchającego samochodu!

 

Misja: Recruitment Drive 

Nagroda: $50

Przed rozpoczęciem misji zaparkuj samochód blisko wejścia. Po cut-scence od razu do niego wsiadaj i jedź ratować pierwszą ofiarę. Przeciwników rozjedź, pobij, zastrzel - obojętne.

Kiedy uratujesz mężczyznę, wsiadaj do samochodu i dotrzyj do kolejnego celu, nim skończy mu się pasek zdrowia. Oczywiście Twój nowy rekrut powinien do Ciebie dołączyć.

Uratuj jeszcze dwóch mężczyzn i jedź do salonu tatuażu. Po drodze możesz spotkać lekki opór. Nie powinien on jednak sprawić żadnych problemów.

Na końcu wejdź do salonu i zrób sobie dziarę.

 

Chan Jaoming (C)

Misja: Pimp His Ride​

Nagroda: $50 + odblokowane AmmuNation (musisz kliknąć link z maila)

Jedź w wyznaczone miejsce i śledź cel. Nie podjeżdżaj zbyt blisko, aby Cię nie zauważył. Do pościgu możesz użyć Cometa, który stoi zaraz przy kryjówce naszego zleceniodawcy.

Po pewnym czasie kierowca wysiądzie. Wskakuj szybko do jego bryki i wróć nią do garażu. Na wykonanie misji masz 3 minuty.

Aby uruchomić samochód, będziesz musiał użyć komputera, ale spokojnie - tą minigrę już robiłeś w misji The Wheelman.

Po dotarciu do warsztatu zniszcz trochę silnik i wracaj do miejsca, z którego zwinąłeś samochód.

Podróż powrotna nie będzie niestety tak płynna i łatwa jak wcześniej. Auto samo zacznie skręcać i zatrzymywać się. Nie szarżuj z gazem. Powoli jedź do celu i staraj się nie uderzyć w żaden radiowóz.

Po ukończeniu misji dostaniesz maila od AmmuNation. Należy kliknąć link, który zawarty jest w wiadomości. Od teraz możesz kupować broń w aplikacji w PDA! Szczegółowy opis jak to robić znajdziesz TUTAJ.

 

Misja: Whack the Racers​

Nagroda: $100 + odblokowane wyścigi + mapa terytoriów

Znajdź szybki samochód (znów możesz skorzystać z Cometa, który stoi przy kryjówce) i jedź na linię startu. Do celu nie jest daleko, więc staraj się nie uszkodzić zbytnio swojego pojazdu. Im lepszy będzie jego stan, tym łatwiej przejdziesz misję, która sama w sobie również do najtrudniejszych nie należy.

Po prostu taranuj przeciwników, tak by Chan mógł wygrać. Podejdź jednak do tego zadania z chłodną głową, bo wystarczy chwila nieuwagi, aby ponieść klęskę tuż przed linią mety. 

Najlepiej jechać środkiem drogi, tuż za Chanem i odbijać na prawo/lewo, aby przeciwnicy Cię nie wyprzedzili.

 

Misja: Jackin' Chan

Nagroda: $150

Musisz uratować porwanego Chana. Polecam ponownie skorzystać z Cometa - przyda się szybki samochód. 

Kiedy będziesz miał już jakieś cztery kółka, podążaj za GPSem. Po przybyciu na miejsce okaże się, że nasz "przyjaciel" został uwięziony w płonącym samochodzie.

Pędź po wóz straży pożarnej i ugaś ogień. Zasada używania węża strażackiego podobna jest do rzucania koktajli Mołotowa. Wciśnij przycisk H20, a następnie palcem skieruj wodę w odpowiednie miejsce. 

Płomienie opanowane? Teraz wsiadaj do samochodu i wracaj do kryjówki. Po drodze spotkasz delikatny opór. 

 

Zhou Ming (Z)

Misja: Stealing the Show​

Nagroda: $150

Zanim zaczniesz misję, musisz kupić 20 paczek trawy (Weed). Znajdziesz ją w dzielnicy Schotler, kilka przecznic na południe od miejsca, w którym startujesz misję.

Znajdź jakiegoś dilera w jednej z alejek za blokami i kup co trzeba. Następnie odwiedź nowego zleceniodawcę. 

Wsiądź do samochodu i jedź na stację. Tam wskoczysz na ciężarówkę i będziesz musiał zrzucać skrzynki. Misja bardzo podobna do tej z San Andreas, gdzie z Ryderem okradaliśmy pociąg z bronią.

Sterowanie jest bardzo proste. Analogiem od chodzenia (tym w lewym dolnym rogu) ustalamy kierunek lotu. Kiedy wskaźnik będzie na śledzącym nas samochodzie, rzucamy skrzynkę, naciskając przycisk z ikoną skrzyni. 

Kiedy zrzucisz 15 paczek, wciśnij przycisk odpowiadający za wsiadanie/wysiadanie z pojazdów, aby zeskoczyć z ciężarówki. Wejdź do samochodu, którym jechał Zhou i zaparkuj go w garażu. 

 

Misja: Flatliner​

Nagroda: $150

Po obejrzeniu cut-scenki jedź szybko na lotnisko i ukradnij ambulans. Policją się nie przejmuj, mają tylko pałki.

Kiedy ukradniesz karetkę i wyjedziesz za teren lotniska, otrzymasz trzy gwiazdki poszukiwań. Nie powinieneś mieć większych problemów z pościgiem. Musisz za to zwracać uwagę na tętno pacjenta. Kiedy serce przestanie bić, wciśnij kilka razy zielony ekran, aby przywrócić puls. 

Dostarcz przesyłkę na miejsce i... sam zobaczysz. ;)

 

Misja: Bomb Disposal​

Nagroda: $200

Czas zabawić się w sapera. Wsiadaj do samochodu i jedź do zaminowanych furgonetek (czas na rozbrojenie bomb wynosi 3 minuty). Na miejscu wejdź do oznaczonego pulsującym okręgiem pojazdu, odkręć śrubki i za pomocą woltomierza zlokalizuj przewód o największym napięciu (przytrzymaj palec na przewodzie i sprawdź skalę). Jeśli znalazłeś odpowiedni kabel, przetnij go (przesuń palcem od lewej do prawej po przewodzie). 

Kiedy rozbroisz bombę, nie wysiadaj z furgonetki, bo wróg zacznie do Ciebie strzelać. Jedź nią do kolejnego celu.

Po uratowaniu wszystkich trzech vanów jedź w wyznaczone miejsce i zabij/rozjedź wrogów próbujących zniszczyć jeden z samochodów. Kiedy i ten problem będziesz miał z głowy, zbierz leżące na ziemi Uzi, a następnie udaj się do kolejnego punktu na radarze. 

Teraz wystarczy już tylko zniszczyć furgonetkę. Staranuj ją, użyj wcześniej zebranego Uzi do drive-by. Nie przejmuj się, jeśli zacznie Cię gonić policja, bo po wybuchu wrogiego samochodu misja zakończy się powodzeniem.

 

Wu 'Kenny' Lee (K)

Misja: Carpe Dime​

Nagroda: Kryjówka w Lancaster (trzeba chwilę odczekać na maila od wuja)

Prosta misja, w której musisz przechwycić vana. Postaraj się go zablokować jak na zdjęciu wyżej - nie możesz go zniszczyć! Kiedy przejmiesz kółko, wróć do magazynu Kenny'ego gdzie będziesz jeszcze musiał rozciąć karton.

W drodze powrotnej napotkasz delikatny opór.

 

Misja: Store Wars​

Nagroda: $50

Udaj się do sklepu, który ma być zaatakowany. Jeśli nie masz pancerza, na miejscu znajdziesz jeden. Apteczkę również.

Kiedy dotrzesz do pierwszego punktu kontrolnego, zabarykaduj ulicę. Postaw samochody na oznaczonych miejscach i postaraj się odeprzeć 4 fale ataków. Nie będą one trudne, bo przeciwnicy dysponują tylko pistoletami i koktajlami Mołotowa, którymi będą rzucać w budynek.

Pierwsze dwie fale pokonaj pistoletami, aby nie zniszczyć blokad. Co do ostatnich dwóch - możesz pójść na łatwiznę i rzucić parę koktajli Mołotowa w furgonetkę przeciwników. 

 

Zhou Ming (Z)

Misja: Driven to Destruction ​

Nagroda: $300

Wsiadaj do samochodu i jedź do Beachwood City. Na miejscu spotkasz Jamajczyków, którzy podpadli naszemu kumplowi - Zhou. 

Będzie on do nich strzelał z miniguna. Ty w tym czasie możesz mu pomóc i rozjeżdżać przeciwników / strzelać do nich z drive-by. Pamiętaj, żeby nie podjeżdżać zbyt blisko wybuchających samochodów.

Po zapełnieniu paska CARNAGE wróć do garażu. W drodze powrotnej Jamajczycy będą się chcieli zemścić, ale Zhou da sobie z nimi radę.

P.S. Jeśli samochód zacznie się dymić i sądzisz, że nie dasz rady ukończyć misji, możesz odwiedzić Pay'n'Spray.

 

Chan Jaoming (C)

Misja: Raw Deal​

Nagroda: $200 + kryjówka w South Bohan​ (po spotkaniu z Hestonem)

Przed misją zaopatrz się w pełne zdrowie i pancerz. Naszym zadaniem jest eskorta Chana. Kiedy zostaniesz napadnięty, wyeliminuj wrogów przy pomocy uzi lub koktajli Mołotowa. Nie podbiegaj zbyt blisko wybuchających samochodów.

Jeśli zabraknie Ci HP, w alejkach znajdziesz apteczki. 

 

Wade Heston (tarcza H)

Misja: The Tow Job

Nagroda: brak

Jedź w wyznaczone miejsce i przechwyć samochód Koreańczyka. Staranuj i ostrzelaj lawetę (ale uważaj, żeby nie wybuchła). Kiedy kierowca się wkurzy i wysiądzie z pojazdu, skop mu tyłek, podejdź w wyznaczone miejsce i spuść samochód na ulicę.

Następnie uruchom silnik za pomocą komputera i popełnij kilka przestępstw. Musisz zdobyć dwie gwiazdki poszukiwań. Kiedy i ta sztuka Ci się uda, zaparkuj samochód przed posterunkiem policji.

 

Misja: The Tail Bagging the Dogs​

Nagroda: brak

Zanim zaczniesz misję, upewnij się, że masz przy sobie 2 paczki kokainy (Coke).

Kiedy będziesz już przygotowany, jedź pod posterunek policji i śledź naszego "znajomego" Koreańczyka. Zachowaj bezpieczną odległość. Po chwili nasz cel spotka się z innymi członkami gangu. Kiedy odjedzie, zabij szybko oznaczonego gościa (polecam drive-by, rozjeżdżanie nie zawsze zadziała jak chcemy) i wracaj do śledzenia. Po sprzątnięciu jeszcze kilku wrogów nasz cel spotka się z ostatnim mężczyzną. 

Zaczną oni uciekać, bo spostrzegą, że są śledzeni. Zabij ich, a misja zakończy się sukcesem. Możesz próbować zepchnąć ich do wody, ale uważaj, bo jeśli wpadniesz tylko Ty, a cel ucieknie, będziesz musiał przechodzić całą misję od nowa.

 

Hsin Jaoming (H)

Misja: Trail Blazer​

Nagroda: $300

Jedź na pobliską stację benzynową i wsiądź do ciężarówki. Aby uruchomić pojazd, będziesz musiał zaliczyć prostą minigrę. Kiedy wyruszysz, policjant przestrzeli cysternę. Nie zatrzymuj się, bo ogień Cię złapie i zrobisz ka boom!

Podążaj wyznaczoną trasą. Na moście uważaj na blokadę drogową. Omiń ją z lewej strony, bliżej środka jezdni.

Rozpędzony jedź w stronę znacznika i wyskocz kilka metrów przed nim. Teraz wystarczy już tylko obejrzeć eksplozję i cieszyć się z zaliczenia kolejnej misji.

 

Wu 'Kenny' Lee (K)

Misja: Copter Carnage​

Nagroda: $400

Przed misją zaopatrz się w amunicję, koktajle Mołotowa i pancerz. Musisz ochronić ciężarówki należące do Twojego wuja. 

Na placu, gdzie toczy się walka, znajdziesz apteczkę (wschodnia strona placu, za ostatnią ciężarówką, którą musisz ochronić) i kamizelkę kuloodporną (widać na zdjęciu powyżej). Skorzystaj dopiero w momencie, kiedy będziesz miał mniej niż 50% życia. 

Nie biegnij prosto na przeciwnika, korzystaj z osłon i nie przejmuj się helikopterem. 

Kiedy odeprzesz kilka fal, wsiadaj do samochodu i śledź śmigłowiec. Po drodze uważaj na blokady drogowe. Pierwszą spotkasz już przy bramkach do opłacenia przejazdu przez most.

Po przejechaniu kilku kilometrów i dotarciu do celu odnajdziesz kryjówkę wroga, a misja zakończy się sukcesem.

 

Misja: Kenny Strikes Back​

Nagroda: minigra "Warehouse Raiding​"

Jedź do magazynu, który odwiedziłeś w poprzedniej misji. Podejdź do bramy i rozwal panel kontrolny. Następnie spleć ze sobą niebieskie i czerwone kable, wejdź do środka i zabij przeciwników.

Z tyłu czeka na Ciebie furgonetka, którą musisz ukraść. "Spanish Lords" nadciągają z odsieczą. Zabij dwóch wrogów w środku (drive-by wystarczy) i poczekaj na drugą falę. Kiedy podejdą do bramy, ta otworzy się. Zabij ich i wracaj do magazynu wuja. Po drodze spotkasz lekki opór.

Kiedy wjedziesz już do garażu, wystarczy rozciąć karton i zgarnąć fanty.

Od teraz możesz najeżdżać na magazyny wroga. Wystarczy wejść w GPS, kliknąć ikonę pinezki i wybrać "Warehouse Raid".

 

Wade Heston (tarcza H)

Misja: Weapons of Mass Distraction​

Nagroda: brak

Przed misją upewnij się, że masz parę koktajli Mołotowa i amunicję do Uzi. Pancerz też może okazać się zbawienny.

Po rozmowie z Wade'm podążaj za GPS'em. Na miejscu rozwal jeden z oznaczonych samochodów (wystarczy celny rzut butelką koktajlu Mołotowa). Po wybuchu z budynku wybiegną wkurzeni Koreańczycy. Zabij ich i jedź w kolejne miejsce.

Przed Tobą dwa podobne zadania. Podjedź do przeciwników, zarówno pieszych, jak i tych w samochodach zabij ich za pomocą drive-by. Uważaj na eksplozje, gdyż mogą one dosięgnąć Twój samochód.

Po wyeliminowaniu wszystkich celów przesiądź się do nowego samochodu i jedź w wyznaczone miejsce. Tam wskocz do motorówki i odpłyń.

 

Misja: Street of Rage​

Nagroda: $200

Nim rozpoczniesz kolejne zadanie kup pancerz, koktajle Mołotowa i amunicję do Uzi.

Jedź w wyznaczone miejsce, gdzie Heston i jego ekipa będą potrzebowali Twojego wsparcia. Zabij wrogów, zbierz AK47 i Uzi, uzupełnij pancerz i udaj się do checkpoint'a. 

Skręć od razu w prawo, biegnij po trawie wzdłuż ulicy. Musisz odbić Wade'a z rąk szaleńca z minigun'em. Weź koktajl Mołotowa lub granat, który leży nieopodal i rzuć w przeciwnika. 

Na końcu podejdź do umierającego Hustona.

 

Wu 'Kenny' Lee (K)

Misja: Missed the Boat?​

Nagroda: 10 paczek heroiny + kryjówka w Lower Easton

Weź lekko uszkodzoną motorówkę i płyń na spotkanie. Masz na to dwie minuty. Po drodze zepsuje się silnik. Nawiń linę i pociągnij ją kilka razy, aby uruchomić go ponownie.

Po 'udanej' transakcji z dilerem zacznie Cię gonić policja. Płyń w głąb mapy i zgub pościg. Możesz się wspomóc drive-by, bo motorówki policyjne potrafią zadać poważne obrażenia. 

Po drodze zepsuje Ci się silnik, więc postaraj się go szybko uruchomić (ta sama minigra co wcześniej). Kiedy zgubisz ogon, płyń w wyznaczone miejsce i staraj się unikać czerwonych kropek na radarze. Straż przybrzeżna nadal na Ciebie poluje!

Jeśli już na jakąś natrafisz, wystarczy, że odpłyniesz nieco dalej i znów będziesz wolny. Uważaj tylko na ten nieszczęsny silnik...

 

Zhou Ming (Z)

Misja: Cash and Burn​

Nagroda: brak

Przed misją zaopatrz się w pancerz i pełne zdrowie.

Wsiądź do oznaczonego samochodu, w którym znajdziesz miotacz płomieni i jedź na budowę. Podejdź do bramy i rozwal kłódkę. Następnie podpal skrzynie. Podczas demolki będziesz atakowany przez Irlandczyków.

Kiedy usłyszysz strzały, postaraj się schować za przeszkodą i podpal ich miotaczem. Na szczęście ma on całkiem spory zasięg. Jeśli zabraknie Ci HP, w rogu, na prawo od wejścia znajdziesz jedną apteczkę. Kolejna czeka na południowej stronie budowy.

Po zniszczeniu wszystkich celów misja zakończy się sukcesem. 

 

Misja: Dragon Haul Z​

Nagroda: $1000

Wsiądź w jakąś furgonetkę i jedź przechwycić cel. Uważaj, żeby nie zniszczyć ciężarówki z kostiumem. Zajedź drogę kierowcy i wsiądź szybko do środka. Następnie jedź w wyznaczone miejsce. 

Teraz czas na... ucieczkę po obrabowaniu banku. Na zamkniętym terenie przejdziesz coś w rodzaju samouczka. Idź od żółtego znacznika do żółtego znacznika. Tam, gdzie będą czerwone strzałki, musisz zrobić specjalny obrót, a czerwony znacznik bez strzałek będzie oznaczał zionięcie ogniem.

Wszystko jest bardzo proste do ogarnięcia. Po zaliczeniu samouczka weźmiesz udział w paradzie. Staraj się dobrze wykonywać wszystkie choreografie, aby nie wzbudzić podejrzeń.

 

Chan Jaoming (C)

Misja: Sa-boat-age​

Nagroda: 12 paczek ecstasy

Wsiadaj na skuter wodny i podążaj za Chanem. Po pewnym czasie jego motorówka zepsuje się i zostaniecie napadnięci przez wrogich 'Spanish Lords'.

Zadanie w teorii proste - zabij przeciwników. Podejdź jednak do tej misji z chłodną głową i staraj się wyeliminować wrogów, nim zbliżą się oni do Chana. Wypływaj delikatnie do przodu, jednak nie za daleko, żeby w razie kłopotów móc szybko wrócić do naszego znajomego.

Nie przejmuj się wybuchami. Jeśli wroga motorówka eksploduje tuż obok Ciebie, nie poniesiesz z tego tytułu żadnych konsekwencji. Ułatwia to trochę zadanie.

r e k l a m a

Komentarze (3) Skomentuj Obserwuj

[91.219.***.***]
Bonzo dodano: 23.04.2018, 19:08
No no chyba się skuszę i zagram :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do Bonzo dodano: 23.04.2018, 19:51
Polecam, świetna gierka. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Bonzo dodano: 24.04.2018, 08:22
Także polecam, dobre na nocke
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51693

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  Majek 35 306/537 75,42
2.  ArekSqua... 23 209/345 62,84
3.  lmaster 13 146/194 60,05
4.  smigi142 1 14/15 57,15
5.  Jerry_Co... 3 37/44 53,83
6.  artur04c 4 37/60 41,61
7.  Luten 1 10/15 41,15
8.  XdtgS 3 28/45 40,79
9.  tomex13 1 9/15 37,15
10.  jawor_pl 2 13/30 28,3
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.