Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W grze możemy grać w kosza.

8655V Akt #2 - Problem Bogdana Poradniki | PC PS4 XOne 30.12.2017 przez
Encyklopedia: GTA Online

Rosjanie! A więc to oni... przynajmniej na to wygląda po ukończeniu części pierwszej. W akcie drugim zmierzymy się z przebiegłym kryminalistą Bogdanem. Tym razem czeka na nas pięć misji w terenie, cztery przygotowania oraz finał.

Koszty przywódcy wynoszą $95.000.

Akt #2 - Problem Bogdana

Misje w terenie

Misja w terenie: Karty Magnetyczne
Udajcie się na miejsce i ukradnijcie wóz pancerny. Uwaga! Na miejscu jest spora strzelanina. Weźcie też pod uwagę fakt, że akcja dzieje się na stacji benzynowej. Jak wiemy, stacje lubią wybuchać same z siebie, niszcząc wszystko dookoła.

Kiedy zdobędziecie policyjnego Riota, zgubcie pościg i odwieźcie go bezpiecznie do bazy.

Misja w terenie: Dane ULP
Zlikwidujcie cztery ruchome cele. Uważajcie, bo przeciwnicy są uzbrojeni. Następnie udajcie się w wyznaczone miejsce i wejdźcie do mieszkania. Tam również spotkacie lekki opór. Po pozbyciu się przeciwników chwyćcie torbę, opuśćcie kwadrat i wróćcie do bazy.

Misja w terenie: Wóz pacyfikacyjny
Udaj się na miejsce i rozrzuć gaz łzawiący. Następnie walcz z uczestnikami zamieszek, ale uwaga! Nie zabij ich zbyt wielu, bo misja zakończy się niepowodzeniem. Kiedy wóz pacyfikacyjny przybędzie na miejsce, ukradnij go, zgub pościg i dostarcz do bazy.

Misja w terenie: Strombergi
Przyszedł czas na nurkujące samochody. Najlepiej wziąć jakiś śmigłowiec i lecieć do celu oznaczonego na radarze. Niektóre z nich to przynęty, więc jeśli na taki natrafisz szybko obieżesz nowy kierunek. Po zdobyciu ciężarówki przyjedzie kompania ratunkowa, więc pilnuj poziomu życia i dostarcz cztery samochody do bazy.

Misja w terenie: Moduły kontrolne torped
Wsiadajcie na skutery wodne i płyńcie na statek. Zanim jednak wejdziecie na pokład, wyeliminujcie przeciwników, zachowując bezpieczną odległość. Uwaga na śmigłowce. Kiedy przechwycicie torby z modułami do torped, użyjcie helikoptera z pokładu i wróćcie do bazy.

 

Avenger

Przed misją zaopatrzcie się w kamizelki oraz przekąski. Celownik termowizyjny do snajperki też się przyda (do odblokowania w bunkrze).

Dotrzyjcie do hangaru na lotnisku w LS. Następnie od razu biegnijcie w lewo pod ścianę, bo zaraz zgasną światła i rozpocznie się ostrzał.

Nie śpieszcie się i z pomocą karabinu snajperskiego eliminujcie kolejnych przeciwników. Kiedy teren będzie czysty, włączcie zasilanie, wsiądźcie do Avengera i wyeliminujcie wrogie helikoptery z dział, które znajdują się w ładowni. Potem dostarczcie samolot w wyznaczone miejsce i cieszcie się z pierwszego zaliczonego przygotowania.

 

Uratuj ULP

Tu również potrzebne jest spore opancerzenie i przekąski, a i zgrana ekipa znacznie ułatwi zadanie.

Jedźcie do huty żelaza i odbijcie agenta ULP. Nie śpieszcie się, planujcie każdy krok. Wrogów jest mnóstwo, więc komunikacja to podstawa. Część ekipy będzie musiała zostać na zewnątrz, uważajcie na śmigłowce. Kiedy przechwycicie agenta, wyjdźcie z budynku i wsiadajcie do podstawionego Nightsharka (możecie też użyć np. własnej opancerzonej Kurumy). Odeskortujcie agenta w bezpieczne miejsce. Starajcie się unikać głównych dróg, którymi prowadzi Was GPS, bo napotkacie po drodze blokady drogowe.

 

Odzyskaj dyski

Prosta, choć długa misja. Wsiadaj do wozu pacyfikacyjnego i ugaś płonące furgonetki. Reszta ekipy w tym czasie musi zebrać i zabezpieczyć dyski. Oczywiście podczas tej operacji będziecie ostrzeliwani z każdej możliwej strony, także podejdźcie do misji na spokojnie. 
Operatorzy armatek wodnych niech pamiętają, że nie mogą korzystać ze swojej broni. Strzelajcie więc mieszanką wodoru i tlenu w atakujących Was przeciwników. Nie bójcie się o swoich, woda nic im nie zrobi.

 

Podwodny zwiad

Znów długa misja, która nie jest zbyt wymagająca. 

Wsiadajcie do Strombergów i jedźcie w wyznaczone miejsce. Następnie udajcie się w stronę Paleto Bay. Eliminujcie wrogów, korzystając z uzbrojenia w samochodzie. Kiedy dotrzecie do brzegu, zanurkujcie, zniszczcie miny morskie i zeskanujcie obiekty. Na końcu zaparkujcie samochody w wyznaczonym miejscu.

 

Finał

Sposób I

Podczas finału dzielicie się na ekipę powietrzną i ekipę nurków. Ci pierwsi lecą nad cel i eliminują nadlatujące helikoptery. Jeśli napad robicie we dwóch, pilot musi włączyć autopilota z poziomu menu interakcji i przejść do ładowni, aby usiąść na działku.

W tym czasie ekipa nurków musi dostać się na pokład łodzi podwodnej. Po wejściu do środka przygotujcie broń, wyeliminujcie przeciwników i wykonajcie resztę poleceń.

Kiedy odnajdziecie pierwszy cel, postraszcie go trochę, aby uzyskać informacje. Możecie strzelić kilka razy gdzieś blisko niego.

Aby nie zgubić się na łodzi, korzystajcie z radaru. Pamiętajcie, że te jaśniejsze kształty to schody.

Po ukończeniu zadań we wnętrzu statku wypłyńcie na powierzchnie i kierujcie się w stronę plaży. Tam odbierze Was ekipa powietrzna w Avengerze.

Na koniec wyeliminujcie wrogie śmigłowce i wróćcie do hangaru na lotnisku w Los Santos.

 

Sposób II

 

Nagrody

Poziom Kwota
normalny $950.000
trudny $1.187.500

 

Wyzwanie elitarne

Aby otrzymać dodatkową nagrodę w wysokości $50.000, musicie spełnić cztery warunki:

 • ukończ napad w mniej niż 15 minut 
 • nikt nie może zginąć
 • nie pomijaj podróży
 • uszkodzenia Avengera na poziomie 5% lub mniej

 

Przejdź do kolejnego poradnika:

<<< Akt I

 

r e k l a m a

Komentarze (23) Skomentuj Obserwuj

[185.165.***.***]
zipp dodano: 30.12.2017, 19:03
to nurkowanie najgłupsze.... i po co komu te miny???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Warfikus do zipp dodano: 30.12.2017, 22:41
A po co się je stawia w wodzie niby? żeby coś w nie wpadło, statek czy łodzie podwodne, po to się je eliminuje żeby w finale spokojnie wbić na łódź.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do Warfikus dodano: 31.12.2017, 02:50
Niby tak, ale tu się zgodzę z Zipp'em. Mogli to lepiej rozwiązać. Teraz to taka zapchaj dziura jedynie. Nawet te miny nie są rozsiane wokół łodzi podwodnej / samolotu, tylko gdzieś z boku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.109.***.***]
Gulek dodano: 31.12.2017, 09:17
To przygotowanie z nurkowaniem to najgłupsze przygotowanie jakie mogło być. Nie wnosi wiele a tylko męczy ale pewnie chcieli wykorzystać w jakiś sposób ten pojazd, który ma możliwość nurkowania dlatego takie rozwiązanie. Zrobiłem jak do tej pory 2 napady i zwróciłem uwagę, że przygotowania są o wiele trudniejsze niż sam napad:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.109.***.***]
GulekGTA dodano: 01.01.2018, 19:30
Majek Ci odpowiedział już ale ja jeszcze dodam, że oprócz przekąsek możesz wykorzystać kamizelki kuloodporne. Możesz je zakupić w sklepach z bronią. Następnie naciskasz klawisz "M" i tam w opcjach wybierasz "Ekwipunek" następie Przekąski i Kamizelka. Jest to jednak niezbędne, bez tego ciężko przejść napady aczkolwiek ja pierwsze starych pięć napadów przeszedłem bez tej wiedzy. Pewnie i w nowych się też i tak da chociaż napad finalny opiera się na współpracy i ja się bardzo pożytkowałem i przekąskami i pancerzem. Bez tego sobie nie wyobrażam tego ale pewnie są i tacy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Szumi dodano: 01.01.2018, 10:21
Pytanie techniczne. Grając kilka dni temu w nowe napady z kumplem, dowiedziałem się od niego, że gdy schowa się za osłoną to zdrowie odnawia się mu do 100%. Czyli znowu ma pełny pasek. Mi odnawia się tylko do połowy. Wie może ktoś od czego to zależy? Trzeba zdobyć jakąś dodatkową umiejętność?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do Szumi dodano: 01.01.2018, 12:52
Umiejetność jedzenia przekąsek. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Szumi do Majek dodano: 01.01.2018, 21:16
Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem to dalej jest duży problem w społeczeństwie. Nawet nie chce mi się tego komentować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Warfikus do Szumi dodano: 01.01.2018, 21:32
Bo host napadu jest zarejestrowany jako Prezes, a ochroniarze w pobliżu szefa regenerują HP, poza sesją funkcjonuje to w wybranych misjach i tych nowych napadach, widocznie dla balansu z powodu braku możliwości ciężkiego pancerza, a boty tu umieją ciągłą serią zabić :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Szumi do Warfikus dodano: 01.01.2018, 21:45
Dzięki, w końcu ktoś ogarnięty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.139.***.***]
poszumiało do Szumi dodano: 01.01.2018, 21:52
Ale ty głupie jesteś. Chcesz lamusie pomocy i uzyskujesz odpowiedź i jeszcze obrażasz bo ktos chciał ci pomóc? Tak opisałes cymbale problem że też pomyślałem, że chodzi o przekąski a kumpel cię troluje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Szumi do poszumiało dodano: 01.01.2018, 21:55
Dobrze wiedzieć z kim mam do czynienia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do Szumi dodano: 01.01.2018, 21:58
Umiejętność opisania problemu również przerasta niektórych ludzi, a co dopiero zachowanie jakiejkolwiek kultury czy poziomu rozmowy.
Nie wiem jak u Ciebie, ale ja jak już korzystam z przekąsek to chowam się za zasłonę, aby nie tracić czasu na animacje, więc pierwsze co mi przyszło na myśl to przekąski właśnie.
O tym regenerowaniu się HP do 100% pierwsze słyszę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.90.***.***]
poszumiało do Majek dodano: 01.01.2018, 22:02
Dobrze napisałeś, z idiotami trzeba krótko. Frajer myśli że wyżej d*py podskoczy... Tobie też ciśnienie tacy zidiocali ludzie podnoszą?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Szumi do poszumiało dodano: 01.01.2018, 22:06
Również życzę Ci wszystkiego dobrego w nowym roku :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.109.***.***]
GulekGTA do Majek dodano: 01.01.2018, 22:07
Problem przez "pytającego" fatalnie opisany, sam również pomyślałem o przekąskach. Jeśli potrzebujesz innego rozwiązania to opisz problem tak aby każdy wiedział o co chodzi bo jak na razie to Ci się nie udało...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Warfikus dodano: 02.01.2018, 18:42
Serio? przechodziliście nowe napady, a nawet nie zauważyliście aktywnej regeneracji w pobliżu Prezesa jak na sesji? Nie mówcie że odpalaliście jako host w klubie motocyklowym big smile
Te nowe heitsy funkcjonują jako wcześniejsze zadania pokroju Securo na zniżkę pojazdów specjalnych czy tych z Gunrunning, Prezes jest aktywny ale Buzzarda nie wezwiecie czy testosteronu.

Pasuje czasem czytać komunikaty gry, potem ludzie się pytają czemuś Pan nie tuningował aut, mimo że sprzedaje się w tym momencie kolekcje, i jeszcze uparcie będzie wmawiał że mniej dostaniesz, albo pytania pokroju jak włączyć menu interakcji czy stealth mode Akuli...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
light do Warfikus dodano: 05.01.2018, 17:33
Gdy uświadamiasz sobie, że całe napady przeszedłeś tak naprawdę źle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
light do light dodano: 05.01.2018, 17:33
Ten plot twist ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
VerVon dodano: 18.03.2018, 00:20
a czy można zrobić wszystki napady w 2 osoby ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do VerVon dodano: 19.03.2018, 09:23
Można. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.174.***.***]
Nyko dodano: 20.05.2018, 03:40
Wie ktoś czemu nie dostaje pieniędzy za napad problem bogdana
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.248.***.***]
Eteer dodano: 06.10.2019, 13:25
Jak przywrocic Problem Bogdana? Glitch sie nie udal i zaliczylo Questa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (23 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51526

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 53, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 49, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 43, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 25, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 21, poziom: 9
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 53, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 49, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 43, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 25, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 21, poziom: 9
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.