Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Mapę Vice City można znaleźć w śmietnikach koło restauracji w Angel Pine.

Solucja do misji dodatkowych w GTA V. 

V - Misje od nieznajomych i dziwaków

Misje Franklina

'?'

Nazwa: Przysługa

Nagroda: Brak

Nasza znajoma - Tonya, prosi nas o pomoc. Jej chłopak siedzi w więzieniu i ktoś musi odwalać za niego robotę. 

Udajemy się więc na parking policyjny, z którego zabieramy holownik. Musimy podjechać po samochód oznaczony na radarze i odholować go z powrotem na parking policyjny.

 

Nazwa: Kolejna przysługa

Nagroda: Brak

Tym razem jedziemy razem z Tonyą odholować wóz stojący na miejscu dla niepełnosprawnych. Wsiadamy więc do holownika, zgarniamy wóz i wracamy na parking policyjny.

 

Nazwa: Przysługa raz jeszcze

Nagroda: Brak

Wsiądź do lawety i jedź na tory. Znajdziesz tam zepsuty samochód. Musisz go odholować, zanim nadjedzie pociąg. Następnie zawieź samochód i właściciela do mechanika.

 

Nazwa: Ciągłe przysługi

Nagroda: Brak

Kolejna misja z holownikiem w roli głównej. Jedź w wyznaczone miejsce, odbierz samochód i właściciela i zabierz ich do warsztatu. Na dojechanie do celu masz 5 minut. Czasu wystarczy spokojnie. Pamiętaj o umiejętności specjalnej Franklina.

 

Nazwa: Ostatnia przysługa

Nagroda: Brak

Ostatnia misja z holownikiem. Zabierz Tonyę na parking policyjny i wsiadaj do pojazdu. Zaczep go na hak, zawieź do warsztatu i wróć na policyjny parking. 

 

Nazwa: Praca zmianowa

Nagroda: $200 + odblokowanie nielegalnych wyścigów

Tym razem czekają na nas uliczne wyścigi! Jedź na miejsce, obejrzyj cut-scenkę, a następnie udaj się na linię startu w sportowej furze. Podczas wyścigu można korzystać ze specjalnej umiejętności Franklina (spowalnianie czasu podczas jazdy samochodem), co znacznie ułatwi wygranie wyścigu.

 

Nazwa: Paparazzo

Nagroda: Brak

Na północy miasta spotkamy gościa z aparatem. Poprosi on nas o przysługę. Wsiadamy razem z nim na motocykl i gonimy limuzynę z celebrytką w środku. Starajcie się jechać obok limuzyny i utrzymujcie prędkość.

Po kilku kilometrach dołączy do nas konkurent, który również zrobi jej kilka zdjęć. Teraz naszym zadaniem będzie go ścigać. Możemy go po prostu zastrzelić. Następnie jedziemy w wyznaczone miejsce i kończymy misję.

 

Nazwa: Ocena ryzyka

Nagroda: Odblokowuje skoki spadochronowe

Przed tą misją warto zadbać o swoją kondycję. Pamiętajcie też, że do skoków na rowerze domyślnie na klawiaturze służy spacja, a na padzie R1/RB. 

Śledź psa, zaprowadzi Cię on do uwięzionego w linkach od spadochronu Doma. Następnie wsiadaj do helikoptera i wyskocz ze spadochronem. Wyląduj na górze Chiliad i wsiadaj na rower. Jedź za Domem, zaliczając wszystkie punkty. Przed metą powinieneś go wyprzedzić i wygrać zawody. 

 

Nazwa: Z oddali

Nagroda: Brak

Po rozmowie z Omegą odblokujesz misję dodatkową polegającą na zebraniu części statku kosmicznego. Poradnik znajdziesz TUTAJ

 

Nazwa: Ostatni

Nagroda: Brak

Misja odblokuje się dopiero po ukończeniu gry na 100%! Nie pojawi się też od razu, czasem trzeba odczekać dłuższą chwilę.

Obejrzyj cut-scenkę i zapoluj na bestię. Dla lepszego klimatu radzimy poruszać się pieszo. Udaj się w wyznaczony teren i nasłuchuj dźwięków bestii. Obserwuj też radar, czasem zobaczysz czerwoną kropkę, która wskaże Ci kierunek. 

Uważaj na drapieżniki, które zamieszkują te tereny. Możesz próbować zastrzelić bestię, celując w głowę lub biegnij za nią do klifu, gdzie sama się zatrzyma. Następnie zabij potwora. Po wszystkim okaże się, że był to człowiek w przebraniu.

 

Marry-Ann (F?)

Nazwa: Szatański wycisk

Nagroda: Brak

Na plaży spotkamy Marry-Ann, która robi pompki. Wyzwie nas ona na mały pojedynek. Najpierw przepłyń wyznaczony dystans, potem pokonaj trasę rowerową (skocz rowerem nad rozwalonym mostem). Ostatni etap wyścigu odbywa się na piechotę. Przebiegnij dystans i wygraj zawody.

Pamiętajcie też, że do skoków na rowerze domyślnie na klawiaturze służy spacja, a na padzie R1/RB. 

 

Beverly (P?)

Nazwa: Paparazzo - Sekstaśma​

Nagroda: Brak

Spotykamy naszego starego znajomego. Po cichu wejdź na teren posesji i nagraj celebrytkę podczas jej fikuśnej zabawy. Skieruj aparat na jej twarz. Po chwili zostaniecie nakryci i musicie uciekać. Wsiadaj do auta i filmuj celebrytkę, która rozpocznie za Wami pościg. 

 

Nazwa: Paparazzo - Współpraca​

Nagroda: Brak

Prosta misja, w której musisz podejść do śmietnika, aby porozmawiać z Beverlym. 

 

Nazwa: Paparazzo - Partnerstwo

Nagroda: Brak

Prosta misja, w której musisz podejść do śmietnika, porozmawiać z Beverlym i tyle.

 

Nazwa: Paparazzo - Krach

Nagroda: Brak

Do tej misji przyda Ci się szybki samochód. Goń uciekającą celebrytkę. Po przejechaniu pewnej odległości zderzy się ona z drzewem i zostanie złapana przez policję. Zrób zdjęcie, wyślij je do Beverly'ego i opuść teren. 

 

Nazwa: Paparazzo - Jej wysokość

Nagroda: Brak

Kolejna 'niewinna' celebrytka stanie się naszym celem. Musisz przyłapać ją na kupowaniu narkotyków. Po dojechaniu w wyznaczone miejsce wejdź na dach i zakradnij się na tyły. Zrób zdjęcie dopiero w momencie przekazania narkotyków. Następnie opuść teren.

 

Nazwa: Paparazzo - Otrzeźwienie

Nagroda: Brak

Podejdź do Beverly'ego. Podczas rozmowy okaże się, że nie podzieli się on zyskami za wcześniejszą pomoc z Franklinem. Możesz go zabić lub darować mu życie. 

 

Dom (D?)

Nazwa: Ryzyko płynności​

Nagroda: Brak

Wsiadaj na quada i jedź za Domem. Wjedź na pokład samolotu towarowego, a po przebyciu odpowiedniej odległości wyjedź nim i skocz ze spadochronem. Wyląduj bezpiecznie na plaży, a misja zakończy się sukcesem.

 

Nazwa: Ryzyko docelowe​

Nagroda: Brak

Zdobądź helikopter i leć na Maze Bank. Tam rozpocznie się misja, w której musisz wyskoczyć ze spadochronem i wylądować na jadącej ciężarówce. Za pierwszym razem może Ci się nie udać, ale nie poddawaj się. Przytrzymaj klawisze od kontrolowanego lądowania - powinno pomóc. 

 

Nazwa: Niewliczone ryzyko

Nagroda: Brak

Aby rozpocząć misję, musisz ukończyć wszystkie 13 skoków spadochronowych (ikona spadochronu na mapie) oraz przejść wcześniejsze zadanie - Ryzyko docelowe.

Po dotarciu do znacznika w okolicach tamy wystarczy obejrzeć cut-scenkę z psem, udać się na tamę, wysłuchać gościa, który chce oddać skok bez spadochronu, a następnie samemu skoczyć w dół (ze spadochronem oczywiście).

Wylądujcie bezpiecznie, a misja zakończy się sukcesem. 

 

Barry (B?)

Nazwa: Zielone korzenie

Nagroda: Brak

Robiliście już tę misję Michaelem lub Trevorem? Jeśli tak, to zdziwicie się, bo Franklin po wypaleniu jointa nie spotka kosmitów czy klaunów, tylko odejdzie jakby nigdy nic. Opuść teren, a za jakiś czas Barry zadzwoni do Ciebie z innym zadaniem. 

 

Nazwa: Zielone korzenie - zaciąganie

Nagroda: Brak

Znajdź starego Emperora (lokalizacja) i wsiądź do niego. Samochód nie będzie chciał odpalić. Znajdź holownik i odholuj ten złom w wyznaczone miejsce.

 

Nazwa: Zielone korzenie - odbiór

Nagroda: Brak

Wsiądź do pick-up'a (lokalizacja) i jedź w wyznaczone miejsce. Na wykonanie misji masz 5 minut. Aby uniknąć pościgu, po wyjechaniu z placu, na którym znajdziesz samochód, skręć od razu w prawo. Następnie znów w prawo, za budynek, a potem w lewo. Przebij się przez barierki i udaj się w wyznaczone miejsce.

 

Nazwa: Zielone korzenie - #2

Nagroda: Brak

Ostatnia misja dla Barry'ego, którą odblokujesz po wykonaniu tych wspomnianych wyżej. Udaj się w wyznaczone miejsce (okolice ratusza) i odbierz telefon.  

Misje Michaela

'?'

Nazwa: Szatański wycisk

Nagroda: Brak

Na wybrzeżu spotkamy kobietę w sportowym stroju - Mary Ann, która rzuci nam wyzwanie. Musimy wygrać z nią bieg, zaliczając wszystkie punkty kontrolne. Przed przystąpieniem do misji radzimy trochę pobiegać, aby zwiększyć naszą kondycję. 

 

Nazwa: Zielone korzenie

Nagroda: Brak

W centrum miasta spotkamy świra, który chce zalegalizować narkotyki. Da nam próbkę zioła i po jego wypaleniu zaczniemy mieć zwidy. Dookoła zaczną pojawiać się kosmici, których musimy zabić.

 

Nazwa: Abigail

Nagroda: $10

Aby odblokować misję, musimy nabyć Dok Sonar Collections. Cena tego przybytku wynosi $250.000 i znajdziemy go na północno-zachodniej części mapy.

Abigail zleci nam misję odszukania części łodzi podwodnej (poradnik znajdziecie TUTAJ). Po odnalezieniu wszystkich kawałków otrzymamy od kobiety... $10 za fatygę. Możecie zemścić się na Abigail i ją zabić, możecie też puścić ją wolno.

 

Epsilon (E)

 

Nazwa: Poszukiwanie prawdy

Nagroda: Brak

Znajdź w internecie stronę www.epsilonprogam.com. Teraz odszukaj przycisk "Evaluate Your Identity" i wypełnij ankietę składającą się z 10 pytań. Odpowiedzi nie mają znaczenia, możesz je zaznaczać losowo. 

Po ukończeniu quizu czekaj na pojawienie się znaku zapytania na mapie. Po dotarciu na miejsce wsiądź do czerwonego pick-upa. 

 

Nazwa: Akceptacja prawdy

Nagroda: Brak

Po ukończeniu "Poszukiwania prawdy" zaczekaj na maila. Kliknij link, który w nim będzie i przelej na program Epsilon $500. Następnie zaczekaj, aż na mapie pojawi się logo Epsilonu i udaj się w to miejsce.

 

Nazwa: Przyjmowanie prawdy

Nagroda: Brak

Misja "Akceptacja prawdy" zaliczona? Teraz czekaj na kolejnego maila i przelej $5.000. Następnie zaczekaj na znak Epsilonu na mapie. Znajdziesz go na północ od Alamo Sea. 

Po obejrzeniu filmiku dowiesz się, że kult chce, abyś ukradł 4 samochody i 1 motocykl. Będą to:

Benefactor Surano - okolice Vinewood i Rockford Hills

Declasse Tornado - okolice Vinewood

Enus Super Diamond - okolice Vinewood i Rockford Hills

Pegassi Vacca - okolice Vinewood

Dinka Double-T - okolice Vinewood

Po dostarczeniu wszystkich pojazdów czekaj na wiadomość od Marnie. 

 

Nazwa: Pogoń za prawdą

Nagroda: Brak

Zaczekaj na e-maila od Marnie i udaj się w wyznaczone miejsce. Za pomocą detektora odnajdź 3 przedmioty - telewizor, białe pudełko oraz but. Wszystkie rzeczy znajdują się w lokalizacji zaznaczonej na czerwono CLICK!.  

 

Nazwa: Noszenie prawdy

Nagroda: Brak

Zaczekaj na maila, wejdź na stronę kultu i jeszcze raz przelej kilka tysięcy na ich konto. Kliknij dwukrotnie na kwotę $5.000, aby przelać $10.000. Następnie zaczekaj na znak Epsilonu na mapie (powinien pojawić się obok domu Michaela). 

Po spotkaniu z Marnie otrzymasz kolejnego maila. Wejdź na stronę Programu Epsilon i odnajdź banner "CLICK HERE TO PURCHASE OFFICIAL EPSILON ROBES SET" (FOTO). Kup strój za $25.000.

Dostawa zajmie około jednego dnia. Możesz w tym czasie robić inne misje lub przyśpieszyć czas kładąc się kilkukrotnie spać. Kiedy strój zostanie dostarczony, otrzymasz informację na maila. 

Teraz trzeba go nosić przez 10 dni. Można w tym czasie wykonywać inne misje lub skorzystać z łóżka, aby przyśpieszyć czas. Jeden sen Michaela to 6h w grze. Po upływie określonego czasu otrzymasz maila z gratulacjami. 

 

Nazwa: Przekazanie prawdy

Nagroda: Brak

Aby odblokować misję, należy ukończyć wcześniejsze zadanie - "Noszenie prawdy". Zaczekaj na SMSa, którego wyśle Ci Jimmy Boston. Następnie jedź w wyznaczone miejsce, wsiądź do samolotu i wyląduj bezpiecznie na lotnisku.

 

Nazwa: Ćwiczenie prawdy

Nagroda: Brak

Spotkaj się z Marnie, Tomem i Jimmym na pustyni. Czas na pielgrzymkę. Musisz przejść 5 mil. Niestety nie będzie to krótka misja. Nie zapuszczaj się w dzikie tereny. Jeśli zostaniesz zaatakowany przez jakieś zwierze i zginiesz - wszystko trzeba będzie zaczynać od początku.

Po przejściu odpowiedniego dystansu otrzymasz telefon, który zasygnalizuje nam ukończenie misji.

Oczywiście misja będzie dostępna dopiero po ukończeniu "Przekazania prawdy".

 

Nazwa: Zapomnienie prawdy

Nagroda: Traktor lub $2.100.000

Przed rozpoczęciem misji Michael musi mieć co najmniej $50.000. 

Po przybyciu na miejsce misji okazuje się, że Michael dołączy do konwoju. Kult chce wywieźć grubszą gotówkę z kraju. 

Teraz wyjścia są dwa:

  1. Odeskortuj samochód, udaj się na pobliski parking i odbierz nagrodę - zardzewiały traktor.
  2. Zabij wszystkich, przejmij samochód i ucieknij. W nagrodę otrzymasz sporą ilość gotówki.


 

Misje Trevora

'?'

Nazwa: Praktyka strzelecka

Nagroda: Brak

Weź karabin i idź za Cletusem. Zestrzel trzy talerze satelitarne, a następnie zabierz go do opuszczonego motelu. Kolejne zadanie polega na rozwaleniu trzech opon w przejeżdżających nieopodal samochodach. Ostatnie wyzwanie to kojoty - zastrzel kilka z nich, a misja zakończy się powodzeniem. 

 

Nazwa: Rzeźnia - wieśniaki

Nagroda: Brak

Prosta misja, w której musimy w 2 minuty zabić 25 wieśniaków.

 

Nazwa: Rzeźnia II

Nagroda: Brak

Podobnie jak w poprzedniej rzeźni, tym razem w 2 minuty musimy pokonać minimum 30 przeciwników.

 

Nazwa: Rzeźnia III

Nagroda: Brak

Po zaliczeniu poprzedniej rzeźni odblokujecie trzecią. W 2 minuty zabijcie 30 wrogów.

 

Nazwa: Rzeźnia IV

Nagroda: Brak

Tym razem mamy trochę więcej czasu, bo 3 minuty. Musimy pokonać 35 żołnierzy. 

 

Nazwa: Rzeźnia V

Nagroda: Brak

Ostatnie wyzwanie tego typu dla Trevora. Cel - 20 zabitych hipsterów w 2 minuty.

 

Nazwa: Straż graniczna

Nagroda: Brak

Spotkaj się z dwoma czubkami na pustyni, wsiądź do wozu patrolowego i jedź w wyznaczone miejsce. Następnie wejdź do baru i wróć do samochodu. Ścigaj dwóch mariachi, którzy po przejechaniu pewnego dystansu w końcu wysiądą z samochodu. Teraz użyj paralizatora i obezwładnij niewinnych obywateli.

 

Nazwa: Nigel i pani Thornhill​

Nagroda: Brak

Na miejscu spotkasz dwóch staruszków szperających w śmieciach. Obejrzyj filmik i to tyle. Po jakimś czasie dostaniesz od nich kilka zadań (pomarańczowe okręgi na mapie).

 

Nazwa: Pamiątki z Vinewood - Kerry​

Nagroda: Brak

Podejdź do celebrytki, która woła swojego psa, a następnie pobiegnij za nim. Zatrzyma się w okolicach budynku straży pożarnej. Podejdź do psa i zdejmij mu obrożę.

 

Nazwa: Pamiątki z Vinewood - Willie​

Nagroda: Brak

Wejdź do baru, znajdź i pobij Williego. Użyj do tego umiejętności specjalnej - szybciej go wykończysz. Następnie weź jego złoty ząb i zgub pościg. 

 

Nazwa: Pamiątki z Vinewood - Mark​

Nagroda: Brak

Na polu golfowym znajdź Marka i z bezpiecznej odległości zabij go ze snajperki. Wykończ jego ochronę, zgarnij kij golfowy i ucieknij policji.

 

Nazwa: Pamiątki z Vinewood - Tyler​

Nagroda: Brak

Wejdź na posiadłość i zakradnij się do gościa grzebiącego w furgonetce. Następnie powal go precyzyjnym ciosem. Teraz zakradnij się na tył posiadłości. Obok basenu znajdziesz ciuchy Tylera, które musisz zabrać. Wszystko rób na spokojnie i po cichu. Na końcu opuść teren.

 

Nazwa: Pamiątki z Vinewood - Al Di Napoli​

Nagroda: Brak

Obejrzyj filmik ze staruszkami, a następnie wsiadaj do ich samochodu i ścigaj Al'a. Po przejechaniu kilku kilometrów i efektownej kraksie wyciągnij gwiazdę z samochodu i wpakuj do bagażnika.

 

Nazwa: Pamiątki z Vinewood - Ostatnie ujęcie

Nagroda: Gotówka, jeśli wypuścisz Di Napoliego

Tę misję można przejść na trzy sposoby.

#1 - Po obejrzeniu filmiku jedź w wyznaczone miejsce. Tam zostaw samochód na torach / rozpędź się nim prosto na pociąg i wyskocz w ostatnim momencie, aby zobaczyć efektywny wybuch (wymagane do uzyskania 100% w ocenie misji). 

#2 - Daruj życie biednemu człowiekowi. Zatrzymaj się gdzieś na uboczu i podejdź do bagażnika. W nagrodę otrzymasz $3.000.

#3 - Zrób to samo co w wersji #2, ale nie zatrzymuj się od razu. Kontynuuj podróż, aż Al obieca Ci $10.000 za wypuszczenie go. Następnie uwolnij go, a otrzymasz obiecaną kwotę.

 

Nazwa: Premia

Nagroda: Brak

Obejrzyj filmik i pomóż gościowi od nieruchomości. Chwilę po Waszym spotkaniu otrzymasz SMS-a z adresem strony Lenny'ego Avery. Wejdź na nią, wybierz opcje "Wyszukaj posiadłości" i zniszcz znaki "FOR SALE" przed każdą z nich. Dla ułatwienia, na stronie masz opcję zaznaczania lokalizacji domów na GPS-ie.

Do zniszczenia jest 15 znaków. Zdjęcie znaku, który musisz zniszczyć, znajdziesz TUTAJ.

 

Nazwa: Podpisanie umowy

Nagroda: Brak

Wykonaliście poprzednie zadanie (Premia)? Jeśli tak, to po jakimś czasie odblokujecie tę misję. Josh wyśle Wam SMS-a z adresem spotkania. Przed przybyciem na miejsce zaopatrzcie się w baseball (będzie bardziej klimatycznie). 

Zadanie polega na nastraszeniu Lenny'ego. Przed udaniem się do jego posiadłości wyposażcie się w szybki samochód. Po przybyciu na miejsce, Lenny zacznie uciekać. Rozwalcie/ostrzelajcie mu samochód (uważajcie na Lenny'ego, nie zabijcie go). Kiedy uciekinier zatrzyma się, weźcie do ręki baseball i płynnym ruchem obijcie gościowi facjatę. 

 

Nazwa: Upłynnienie majątku

Nagroda: Brak

Kontynuacja wcześniejszych zadań. Po wysłuchaniu Josha weźcie jego samochód, znajdziecie w nim kanister z benzyną. Następnie udajcie się do jego willi i podpalcie ją. Benzynę lejcie po wyznaczonej ścieżce, a na końcu oddajcie strzał prosto w ślad. Jeśli zwrócicie na siebie uwagę, może zacząć gonić Was policja. 

 

Nazwa: Zerwanie umowy

Nagroda: Brak

Ostatnia misja u Josha. Po przybyciu na spotkanie okaże się, że nasz zleceniodawca chce nas wsypać za zbrodnie, których się dopuściliśmy. Zabijcie go i ucieknijcie policji. 

 

Nazwa: Maude

Nagroda: Brak

Po dotarciu na miejsce obejrzyj cut-scenkę. Po spotkaniu Maude zleci Ci odnalezienie kilku osób.

 

Nazwa: Pani Philips

Nagroda: Brak

Misja dostępna po ukończeniu fabuły głównej, jeśli wybraliśmy zakończenie B lub C.

Trevora odwiedzi tajemniczy gość. Naszym zadaniem jest dostarczenie leków tej osobie. Musimy odnaleźć furgonetkę firmy Deludamol. Zazwyczaj znajdują się one na parkingach przy szpitalach, choć największą szansę na jej spotkanie będziecie mieć w TYM rejonie.

 

Barry (B?)

Nazwa: Zielone korzenie

Nagroda: Brak

W centrum miasta spotkamy świra, który chce zalegalizować narkotyki. Da nam próbkę zioła i po jego wypaleniu zaczniemy mieć zwidy. Dookoła zaczną pojawiać się klauni, których musimy zabić.

 

Cletus (C?)

Nazwa: Praktyka łowiecka

Nagroda: Brak

Jest to kontynuacja misji Praktyka strzelecka. Spotkaj się z Cletusem w Paleto Bay i zapoluj na jelenia. Zwróć uwagę na strzałkę w prawym dolnym rogu, która wskazuje na kierunek wiatru. 

Jeśli wiatr zacznie wiać w stronę zwierzęcia, musisz zmienić swoją pozycję, aby ofiara nie poczuła Twojego zapachu. Pierwszy jeleń będzie ukrywał się w zaroślach. Teren zostanie oznaczony na radarze kolorem czerwonym. Uważaj, aby podczas skradania się nie wystraszyć zwierzyny. 

Po zabiciu pierwszego celu podążaj za Cletusem. Gdy otrzymasz specjalny gwizdek, użyj go, aby wywabić kolejną sztukę. Podczas skradania się pamiętaj o kierunku wiatru. Kiedy zwierze będzie na Twoim celowniku, oddaj strzał.

Znajdź kolejny cel. Tym razem zabij tylko jelenia z porożem. Zrobione? Zostało więc ostatnie zadanie. Znajdź kolejnego jelenia, zabij go i wyślij zdjęcie do Cletusa.

Od teraz misje polowań będą dostępne pod specjalną ikoną. Więcej informacji o polowaniu w GTA V znajdziesz TUTAJ.

 

Marry-Ann (F?)

Nazwa: Szatański wycisk

Nagroda: Brak

Udaj się pod wieżę telekomunikacyjną obok napisu VINEWOOD. Będzie tam czekała nasza stara znajoma Marry-Ann. Standardowo, przed misją popracuj nad kondycją i wygraj wyścig rowerowy. 

 

Minute Men (M?)

Nazwa: Powitanie po amerykańsku

Nagroda: $500

Zatrzymaj gościa na quadzie, zapakuj do furgonetki i zawieź w wyznaczone miejsce. Następnie złap dwóch ludzi na crossach. 

 

Nazwa: Blues pograniczników

Nagroda: Brak

Jedź na miejsce i zneutralizuj Joe i Josefa. Na pierwszy ogień weź tego drugiego. Za pomocą paralizatora sprowadź do na ziemię, a następnie zabij. Teraz czas na Joe'go. Będzie próbował uciec traktorem, więc rozwal mu pojazd, poczęstuj paralizatorem, a na końcu zapoznaj go ze swoim pistoletem.

 

Maude

Nazwa: Ralph Ostrowski

Nagroda: $10.000 za żywy cel, mniej za zabity

Jedź do kamieniołomu (MAPA) i znajdź cel, który będzie na samym dole. 

Prostsza metoda - zabij go ze snajperki. 

Metoda z większym zarobkiem - przestrzel ze snajperki opony w samochodzie Ralhpa. Ten zacznie uciekać. Wystarczy, że trącisz go lekko samochodem i podda się. Teraz dostarcz go w wyznaczone miejsce.

 

Nazwa: Larry Tupper

Nagroda: $10.000 za żywy cel, mniej za zabity

Cel kryje się w opuszczonym gospodarstwie. Lokalizację znajdziesz TUTAJ. Larry będzie stał z obstawą przed stodołą.

Prostsza metoda - zabij go ze snajperki. 

Metoda z większym zarobkiem - podjedź samochodem do Larry'ego, zabij jego kumpli i podobnie jak z Ralhpem, potrąć go lekko samochodem i dostarcz na miejsce.

 

Nazwa: Glenn Scoville​

Nagroda: $10.000 za żywy cel, mniej za zabity

Tym razem musisz wybrać się na szczyt góry Chilliad. Najlepiej dostać się tam kolejką górską. 

Prostsza metoda - kiedy cel zacznie uciekać, zabij go.

Metoda z większym zarobkiem - kiedy wysiądziesz z kolejki, weź spadochron. Teraz udaj się na południe od kolejki i goń cel. Kiedy wyskoczy ze spadochronem, leć za nim. Po wylądowaniu wsiadaj do samochodu i potrąć delikatnie Glenna. Możesz też spróbować dopaść go na piechotę, jednak ta droga zalecana jest dopiero po znacznym rozwinięciu kondycji Trevora.

 

Nazwa: Curtis Weaver​

Nagroda: $10.000 za żywy cel, mniej za zabity

Lokalizację ostatniego celu znajdziesz TUTAJ. Jest to mały obóz za autostradą.

Prostsza metoda - wejdź do obozu i zabij cel. Najlepiej karabinem maszynowym.

Metoda z większym zarobkiem - postaraj się wyeliminować kilku wrogów, a następnie biegnij za celem. Jako że ciężko wyjechać z obozu samochodem, polecam użycie paralizatora podczas pieszego pościgu. Po wszystkim odwieź Weavera do Maude.  

 Inne

Misja dostępna dla wszystkich bohaterów

 

Nazwa: Gwiazdka z Vinewood

Nagroda: Brak

Aby odblokować misję, należy najpierw znaleźć wszystkie fragmenty listu.

Poradnik znajdziecie TUTAJ.

Kiedy zlokalizujemy zabójcę, rozpocznie się długa rozmowa. Po niej będziemy mogli zdecydować czy chcemy mężczyznę zabić, czy puścimy go wolno. 

r e k l a m a

Komentarze (3) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 21
ASIUSIU dodano: 01.03.2018, 09:01
Poradnik jest bardzo dobry, ale... Zbyt późno opublikowany, wiecie, gra ma niedługo 5 lat na karku i już raczej każdy zna cała grę na pamięć...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do ASIUSIU dodano: 01.03.2018, 12:12
Zdaję sobie sprawę, ale ja tu urzęduję dopiero od roku. ;) Moi poprzednicy mieli inne priorytety i zaniedbali trochę naszą encyklopedię.
Braki w artykułach są spore, staram się wszystko w miarę możliwości czasowych uzupełniać.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Najlepszy1590 dodano: 23.04.2020, 19:55
Dopiero teraz odkryłem jak mieć możliwość zrobienia misji dla Eapsilonu. Zawsze wpłacałem im kasę Franklinem przez co nigdy nie odkryłem tych misji. Dziękuję.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51588

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.