Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Statua Radości (odpowiednik Statuy Wolności) skrywa ogromne, bijące serce.

6942V V - Solucja Fabuła i świat gry | PC PS3 PS4 X360 XOne 23.09.2017 przez
Encyklopedia: GTA V

Solucja do misji głównych w GTA V.

V - Solucja

Kryteria, które musice spełnić, aby przejść każdą z misji na 100% znajdziecie TUTAJ.

 

Misje początkowe

Nazwa: Prolog

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael i Trevor

Akcja rozgrywa się 9 lat temu w miasteczku Ludendorff w stanie North Yankton. Michael wraz z ekipą napada na lokalny bank. Naszym pierwszym zadaniem jest zapędzenie przestraszonych zakładników do pomieszczenia obok, celujemy w nich bronią, ale nie zabijamy ich.

Następnie wyciągamy nasz telefon i dzwonimy do kontaktu o nazwie "Detonacja". Jak się domyślacie, zdetonuje to ładunek umieszczony na drzwiach sejfu. Po otwarciu drzwi wchodzimy do skarbca i zabieramy gotówkę. 

Z łupem w naszych rękach wychodzimy ze skarbca, tam Michaela łapie strażnik i ściąga jego maskę. Wtedy korzystamy z nowej opcji, jaką dodano do GTA, czyli przełączanie się pomiędzy bohaterami. Kierując nową postacią, zabijamy strażnika i podążamy do znacznika. Wysadzamy drzwi i przebijamy się przez nadjeżdżających policjantów.

Po wejściu do samochodu uciekamy z miejsca zdarzenia. Niestety, policja blokuje drogę, więc musisz odbić w prawo, na tory kolejowe. Tam pociąg uderza w tył samochodu i bohaterowie dalszą drogę do ewakuacyjnego śmigłowca muszą przejść na piechotę. Niestety, otacza ich policja i tylko Trevorowi udaje się uciec.

 

Nazwa: Franklin i Lamar

Nagroda: $250

Grywalne postacie: Franklin

Po obejrzeniu cut-scenki kradniecie z Lamarem samochody. Wybierasz ten, który bardziej Ci się podoba i podążasz za Lamarem. Podczas tej misji poznajemy kolejną nowość w grze - umiejętności specjalne. 

Franklin prowadząc samochód, może spowalniać czas. Po przejechaniu odpowiedniej odległości zacznie Cię gonić policja. Jak ją zgubić możecie przeczytać TUTAJ. Zgubiłeś pościg? Teraz dostarcz bezpiecznie brykę do salonu Simeona, obejrzyj filmik i wsiadaj z Lamarem do Twojego Buffalo, którym udaj się w wyznaczone miejsce.

 

Simeon (S)

Nazwa: Konfiskata

Nagroda: Motocykl Bagger

Grywalne postacie: Franklin

Simeon chce, abyśmy odzyskali jego motocykl. Udajemy się z Lamarem na teren Vagosów i przeskakujemy przez siatkę. Na końcu alejki będą czekały trzy garaże, które musimy otworzyć. Jak się okaże, motocykla nie ma w żadnym z nich. Zamiast niego, znajdziemy kamizelkę kuloodporną, w którą warto się zaopatrzyć, bo za chwilę Lamar rozpęta strzelaninę.

Po wybiciu wszystkich wrogów biegnijcie w stronę siatki, przez którą weszliście do środka. Podjedzie tam Vagos na motocyklu, którego szukacie. Zastrzelcie go od razu, a nie będziecie musieli gonić go przez pół Los Santos.

Po zdobyciu motocykla podjedźcie nim na myjnię.

 

Nazwa: Komplikacje

Nagroda: $300 + odblokowanie Michaela

Grywalne postacie: Franklin i Michael

Simeon chce odzyskać SUVa, którego ostatnio sprzedał nastolatkowi. Kiedy dotrzecie w wyznaczone miejsce, pamiętajcie, żeby zachowywać się cicho. Załatwcie ogrodnika i obejdźcie dom dookoła. Znajdźcie samochód ogrodnika i wskoczcie na jego dach, a następnie dach budynku. Wejdźcie do środka przez okno i pamiętajcie, żeby nie narobić hałasu. Podczas pobytu w domu korzystajcie z systemu skradania się i omijajcie mieszkańców. 
Zejdźcie na dół i skręćcie od razu w lewo, do garażu. 

Jesteście już w samochodzie? To teraz wróćcie nim do salonu Simeona. 

Po drodze okazuje się, że Michael był ukryty na tylnym siedzeniu. Z jego rozkazu wjeżdżacie przez szyby do salonu samochodowego. Po cut-scence będziecie sterować Michaelem. Musicie pobić Simeona.

 

Franklin (F)

Nazwa: Chop

Nagroda: Chop

Grywalne postacie: Franklin i Chop

Lamar przyprowadził do Ciebie psa o imieniu Chop. Cała Wasza trójka wsiada do furgonetki i udaje się w wyznaczone miejsce. Po cut-scence możecie się domyślić, że plan Lamara nie poszedł zbyt dobrze. Teraz musicie gonić gangstera na motocyklu furgonetką. Po krótkim pościgu w motocyklistę uderzy autobus. Gdy ten zacznie uciekać, pobiegniecie za nim razem z Chopem.

Gangster ukryje się gdzieś w wagonach. Trzeba będzie go odszukać, pomoże w tym Chop, którym będziemy mogli sterować. Po schwytaniu gangstera wystarczy dojechać w wyznaczone miejsce i kolejna misja zakończy się sukcesem.

Od teraz Chop staje się naszym psem (po misji zadzwoni do nas Lamar i poprosi o opiekę na nim). Psa możemy trenować w grze oraz za pomocą naszego telefonu czy tabletu poprzez aplikację iFruit.

 

Michael (M)

Nazwa: Ojciec i syn

Nagroda: Dostęp do Los Santos Customs, do samochodów Michaela, do domu Michaela i garażu w jego posiadłości

Grywalne postacie: Franklin i Michael

Po odbyciu ciekawej rozmowy przy basenie Michaela dzwoni Jimmy i mówi, że ma kłopoty. Wsiadacie więc do podstawionego Sentinela i ruszacie w pościg. Kiedy dotrzecie do jachtu pędzącego przez autostrady Los Santos, zbliżcie się na tyle, żeby Franklin mógł wskoczyć na pokład. Po przepychankach na pokładzie Jimmy zawiśnie na maszcie. Podjedźcie do znacznika i przechwyćcie młodego. Następnie to samo zróbcie z Franklinem.

Michael będzie chciał udać się w pogoń za skradzioną łodzią, niestety nie pozwoli na to stan silnika. Musicie naprawić pojazd, udając się do Los Santos Customs. 

Po wjechaniu do warsztatu możecie naprawić pojazd i wyjechać, możecie też wydać trochę swojej kasy na tuning.

 

Nazwa: Doradztwo małżeńskie

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin i Michael

Tę misję lepiej rozpocząć postacią Michaela. Cut-screnka jest ciekawsza. Po przyłapaniu Amandy na figlach z instruktorem tenisa rozpoczynamy za nim pościg. Po przejechaniu kilku kilometrów znajdujemy uciekiniera. Chcąc się na nim zemścić burzymy jego dom. Po zaczepieniu liny wsiadamy z powrotem do furgonetki i wciskamy gaz do dechy. Po chwili cały dom zostanie zburzony, a my zadowoleni z siebie będziemy mogli wrócić do posiadłości Michaela. 

Niestety, po chwili odbieramy telefon od instruktora i dowiadujemy się, że to nie był jego dom. Posiadłość należała do potężnego gangstera - Martina Madrazo. Wyśle on za nami swoich ludzi, którzy będą chcieli nas zabić. Musimy więc ich zabić. Możecie się zatrzymać i poczekać na dwa samochody. Kiedy będą blisko zabijcie ich (nie wysiadajcie z samochodu). Po wszystkim wróćcie do domu Michaela i obejrzyjcie filmik.

 

Franklin (F)

Nazwa: Długaśna odsiadka

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin 

Udajecie się do AmmuNation i kupujecie broń. Obowiązkowo musicie zaopatrzyć się w Strzelbę Tłokową (po lewej stronie) z latarką. Jeśli wystarczy Wam pieniędzy, kupcie też kamizelkę kuloodporną. Po zrobieniu zakupów wracacie do samochodu i jedziecie w wyznaczone miejsce.

Rozpęta się strzelanina. Uważajcie na poziom swojego zdrowia, w niektórych miejscach na ścianie znajdziecie apteczki. Jeśli uda Wam się wyjść z budynku, na zewnątrz będzie czekał śmigłowiec policyjny. Rozwalcie go z shotguna i podążajcie trasą ucieczki (zabicie pilota jest równoznaczne z rozwaleniem helikoptera). 

Teraz czas na zgubienie pościgu. Najłatwiej i najszybciej jest udać się do pobliskiego Los Santos Customs, by przemalować wóz.

 

Michael (M)

Nazwa: Córeczka tatusia

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Razem z Jimmym wybieracie się na rodzinną przejażdżkę po Vespucci Beach. Po dotarciu do wypożyczalni rowerów wybierzcie ten, który podoba Wam się najbardziej. Ścigajcie się z nastolatkiem na molo. Tam okaże się, że sam wypad był tylko przykrywką. Jimmy informuje ojca, że Tracey imprezuje na jachcie z ludźmi od filmów porno. Na szczęście jacht jest blisko molo. Michael wskakuje do wody i płynie uratować córkę.

Po awanturze na pokładzie wskakuj na skuter wodny i uciekaj z Tracey do kanału. Po drodze zacznie Was gonić dwóch gangsterów. Zatrzymajcie więc skuter, wycelujcie w głowę i precyzyjnym strzałem zakończcie pościg. Następnie wróćcie na plażę i świętujcie ukończenie kolejnej misji.

 

Lester (L)

Nazwa: Zaproszenie od przyjaciela

Nagroda: Odblokowanie możliwości gry na giełdzie

Grywalne postacie: Michael

Po wielu latach spotykamy naszego dawnego kumpla - Lestera. Ma on dla nas proste zadanie. Musimy podrzucić paczkę do biura Lifeinvadera. 

Żeby wtopić się w tłum, najpierw udajemy się do sklepu z ubraniami i kupujemy "młodzieżowe ciuchy". Następnie kierujemy się prosto do siedziby internetowego giganta. Na miejscu spotkamy pracownika, który wprowadzi nas do środka. Poprosi on nas o przysługę - wyeliminowanie wirusów z jego komputera. Musicie zamknąć wszystkie okna przeglądarki, a następnie uruchomić program antywirusowy.

Po ukończeniu skanowania udajcie się do pokoju z prototypem i obejrzyjcie krótki filmik. Następnie wróćcie do domu, usiądźcie na kanapie i obejrzyjcie show.

Naszym ostatnim zadaniem będzie wyciągnięcie telefonu i zadzwonienie do Jaya, którego czeka niespodzianka po odebraniu połączenia. 

Po tej misji otrzymacie maila od Lestera dotyczącego gry na giełdzie. Poradnik jak zarobić na akcjach znajdziecie TUTAJ

Również po tej misji (za jakiś czas) zadzwoni do Was Amanda i poprosi o pomoc. Radzimy zaakceptować misję. Polega ona na ucieczce wraz z Amandą przed policją. Jeśli jej nie pomożecie, z Waszego konta zniknie niezła sumka na opłacenie prawników.

 

Nazwa: Sprawdzanie jubilera

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Udajemy się do starej fabryki ciuchów, którą przejął Lester. Będzie ona naszą tajną bazą operacyjną do przygotowania napadu. 

Po krótkiej rozmowie wsiadamy z Lesterem do samochodu i udajemy się w wyznaczone miejsce. Wchodzimy do sklepu z biżuterią, włączamy ukrytą kamerę i robimy kilka zdjęć - panel od alarmu, kamery, wentylacja.

Po ukończonej sesji fotograficznej podchodzimy do ekspedientki i odbywamy krótką rozmowę. Następnie wracamy do samochodu i znajdujemy wejście na dach budynku, aby zrobić kilka zdjęć z góry. Wejście znajdziemy od południowej strony budynku.

Po wejściu na dach pokonujemy mały labirynt i idziemy na północną część budynku, aby zrobić ostatnie zdjęcia. Później wystarczy wrócić do samochodu i odwieźć Lestera.

Ostatnim etapem misji jest wybór opcji napadu, czyli wybór podejścia i ekipy, która pomoże nam w skoku.

 

Przygotowania do napadu (Hs)

podejście głośne

Nazwa: Karabinki

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Na mapie ukaże nam się ikona Hs. Jest to jedno z przygotowań do napadu, które musimy ukończyć. Pierwsza misja polega na uprowadzeniu policyjnej furgonetki. Zaopatrzcie się w szybki wóz, pancerz i SMG.

Po przejęciu samochodu musicie uciec przed policją i dostarczyć wóz na miejsce.

 

Nazwa: Robótka u jubilera (podejście głośne)

Nagroda: Brak (pieniądze za napad trafią do nas później)

Grywalne postacie: Michael i Franklin

Wsiadamy z ekipą do furgonetki i udajemy się na miejsce. Po obrabowaniu jubilera gra przełączy Was na postać Franklina. Wsiadacie na motocykl i uciekacie z resztą chłopaków. Pamiętajcie, że możecie korzystać ze specjalnej umiejętności Franklina, która ułatwi Wam ucieczkę. 

Po wyjechaniu z tunelów gra przełączy Was na Michaela, który za pomocą ciężarówki będzie taranował radiowozy.

Kiedy teren będzie czysty, motocykle zaparkują w ciężarówce, a nam pozostanie dojechać bezpiecznie do kryjówki.

 

Przygotowania do napadu (Hs)

podejście mądre

Nazwa: Środek na owady

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Musimy ukraść furgonetkę firmy od zabijania robaków. Po dotarciu na miejsce możemy wejść od frontu, ukraść furgonetkę i zgubić policję. Możemy też wejść od tyłu, skradając się powalić pracownika, wsiąść do furgonetki i wyjechać tyłem, pozostając niezauważonym. 

Następnie wracamy do fabryki Lestera, aby ukryć furgonetkę. 

 

Nazwa: Granaty gazowe BZ

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Musimy ukraść furgonetkę należącą do Humane Labs. Furgonetkę lub jej zawartość (wasz wybór). Jeśli chodzi o tę pierwszą opcję, zajedźcie kierowcy drogę, strzelcie mu prosto między oczy i ukradnijcie ciężarówkę. Opcja numer dwa zakłada rozwalenie tylnych drzwi furgonetki poprzez strzelanie w nie. Kiedy uda nam się je zniszczyć, na drogę wypadnie walizka, którą musimy zgarnąć.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, po porwaniu furgonetki/walizki zacznie Was gonić policja. Uniknijcie pościgu i wróćcie do fabryki Lestera.

 

Nazwa: Robótka u jubilera (podejście mądre)

Nagroda: Brak (pieniądze za napad trafią do nas później)

Grywalne postacie: Michael i Franklin

Wsiadamy do samochodu i jedziemy w wyznaczone miejsce. Wchodzimy na dach i zrzucamy przez otwory wentylacyjne gaz usypiający. Po obrabowaniu jubilera gra przełączy Was na postać Franklina. Wsiadacie na motocykl i uciekacie z resztą chłopaków. Pamiętajcie, że możecie korzystać ze specjalnej umiejętności Franklina, która ułatwi Wam ucieczkę. 

Po wyjechaniu z tunelów gra przełączy Was na Michaela, który za pomocą ciężarówki będzie taranował radiowozy.

Kiedy teren będzie czysty, motocykle zaparkują w ciężarówce, a nam pozostanie dojechać bezpiecznie do kryjówki.

 

Michael (M)

Nazwa: Pan Philips

Nagroda: Odblokowanie domu, garażu i pojazdów Trevora, odblokowanie wyścigów offroadowych i salonów tatuażu

Grywalne postacie: Trevor

Po wejściu do domu Michaela czeka na nas ciekawa cut-scenka. Po jej obejrzeniu przeniesiemy się na tereny pustynne i poznamy Trevora! 

Po obejrzeniu wszystkich filmików wsiadamy do pickupa i jedziemy w wyznaczone miejsce. Następnie rozpoczynamy pościg. Lostów na motocyklach możecie zlikwidować od razu, furgonetkę zostawcie w spokoju i gońcie ją.

Kiedy dojedziecie do obozu Lostów, zabijcie ich wszystkich. Dla ułatwienia korzystajcie z umiejętności specjalnej Trevora, która zmniejsza obrażenia. Możecie też strzelać w butle z gazem, których na miejscu jest pełno. Jeśli zabraknie Wam HP, w obozie znajdziecie kilka apteczek. 

Okolica czysta? Wsiadajcie więc do pick-upa i jedźcie w kolejne miejsce. Tam zepchnijcie naczepę mieszkalną do wody i zabijcie właściciela.

 

Trevor (T)

Nazwa: Nerwowy Ron

Nagroda: $62.680 + odblokowanie opcji nabywania nieruchomości i odblokowane hangary na lotnisku

Grywalne postacie: Trevor

Członkowie gangu Lost zdemolowali nam przyczepę, czas na zemstę. Udajemy się do AmmuNation i bierzemy darmowy karabin snajperski. Musimy zamontować do niego tłumik i zaawansowaną lunetę - te dodatki również są za darmo. Następnie udajemy się na lotnisko, do wodnej wieży i wchodzimy na samą górę. Musimy osłaniać Rona.

Najpierw zdejmijcie strażnika przy schodach, następnie strzelcie w lampy, aby inni członkowie gangu nie wiedzieli ciała. Po chwili nadjedzie van. Nie zabijajcie kolesia, dopóki nie wysiądzie z furgonetki, Ron da Wam znak. Nasz następny cel znajduje się na wieży kontrolnej. Kolejny przeciwnik będzie na dole, łatwo go zauważycie, ma włączoną latarkę. Załatwiony? To teraz z powrotem na wieżę, kolejny wróg wyszedł na patrol.

Po wyeliminowaniu członków gangu odnajdźcie Rona za pomocą celownika i odeskortujcie go do cysterny. Obok niej będzie dwóch strażników (jeden na zewnątrz, drugi wyjdzie z budynku po zabójstwie tego pierwszego). Wyeliminujcie obydwóch. Kiedy Ron będzie montował ładunek wybuchowy, nadjedzie przeciwnik na motocyklu. Zabijcie go szybko. Następny cel będzie leciał helikopterem. Jeden strzał w głowę pilota załatwi całą sprawę.

Po zabawie w snajpera nadszedł czas na bezpośrednie starcie. Jedźcie na lotnisko i zabijcie pozostałych Lostów. Róbcie to na spokojnie, korzystajcie z otoczenia jako osłony oraz ze specjalnej umiejętności Trevora.

Po rozwałce wskakujcie na skrzydło samolotu i wyeliminujcie pozostałych wrogów. Następnie wsiadajcie do drugiego samolotu i podążajcie za Ronem. Pamiętajcie o schowaniu podwozia i o zrzuceniu pasażera na gapę!

Kiedy będziecie blisko bazy wojskowej, lećcie nisko, poniżej ich radarów. Ładunek zrzućcie w wyznaczonym okręgu. Teraz wystarczy wygrać wyścig z Ronem i dolecieć jako pierwszy na lotnisko.

 

Chińczycy (C)

Nazwa: Trevor Philips Industries​

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor

Jedziemy do baru, aby spotkać miłych chińczyków, z którymi będziemy dobijać interesy. Niestety, plan pokazania im naszej działalności nie wychodzi zbyt dobrze i musimy pokonać nadjeżdżających rywali. Korzystajcie z osłon i pokonajcie przeciwników. Pamiętajcie o specjalnej umiejętności Trevora, która znacznie ułatwi Wam zadanie.

 

Nazwa: Kryształowy labirynt

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor

Przed tą misją polecam zaopatrzyć się w broń z tłumikiem i kamizelką kuloodporną. Wyciszoną snajperkę powinniście mieć z misji "Nerwowy Ron", dlatego dokupcie jedynie amunicję. Udajcie się teraz na farmę braci O'Neil i wyeliminujcie cele. Jeśli wrogowie stoją naprzeciw siebie, jednym strzałem możecie zabić obydwóch.

Warto najpierw zabić przeciwników stojących na zewnątrz i na balkonach, a następnie obejść cały budynek i eliminować ich przez okna. Kiedy teren będzie już czysty, wejdźcie do budynku i zejdźcie na dół (wejście do laboratorium znajduje się w zachodniej części budynku). Wykończcie pozostałych niedobitków, chwyćcie za kanister i zacznijcie lać benzynę po wyznaczonej ścieżce.

Następnie strzelcie w pozostawiony za sobą ślad i obejrzyjcie imponujący wybuch. Kiedy budynek zostanie zniszczony, wsiadajcie na quada i opuśćcie teren. 

 

Trevor (T)

Nazwa: Przyjaźń to magia

Nagroda: Odblokowanie szkoły latania

Grywalne postacie: Trevor

Dobre wieści! Wade odnalazł Michaela w Los Santos, czas złożyć mu wizytę. Jednak zanim udamy się do miasta aniołów, pożegnamy się z ekipą Lostów. 

Przygotujcie więc broń z tłumikiem (pistolet wystarczy) i skradając się, podłóżcie bomby przylepne pod mieszkalne przyczepy. Kiedy wszystkie cele zostaną zaminowane, wysadźcie je, zabijcie tych, którzy będą do Was strzelać i wróćcie do samochodu.

Teraz pozostała nam już tylko miła i ciekawa podróż do Los Santos. 

 

Michael (M)

Nazwa: Chwała lub chała

Nagroda: Gotówka dla Michaela i Franklina za napad na jubilera (pieniądze wpłyną przed lub po rozpoczęciu misji)

Grywalne postacie: Trevor i Michael

Czas na spotkanie po latach. Trevor składa niezapowiedzianą wizytę Michaelowi. Po obejrzeniu cut-scenki wsiadaj do samochodu i jedź do The Maze Bank Arena. Tam obejrzyj kolejny przerywnik filmowy i biegnij do ciężarówki stojącej na parkingu. Rozpocznie się pościg. Dla polepszenia osiągów odczepcie przyczepę (na klawiaturze domyślnie przycisk H). 

Po przejechaniu kilku kilometrów obejrzyjcie kolejną scenkę i na tym zakończy się misja. 

 

Federal Investigation Bureau (B)

Nazwa: Dzień żywego trupa

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Nasz stary kumpel - Dave, prosi nas o pomoc. Po obejrzeniu filmiku obudzimy się w worku foliowym. Zakradnijcie się do strażnika i ogłuszcie go. Zabierzcie mu broń i przeszukajcie ciała. Po chwili włączy się alarm i strażnicy będą próbować Cię zabić. Na szczęście Michael ma swoją umiejętność specjalną, która ułatwi nam życie. Wyeliminujcie strażników i idźcie na górę. Zanim wyskoczycie przez okno, idźcie do zielonej kropki. Tam odzyskacie swoją broń oraz dostaniecie kamizelkę kuloodporną.

Teraz czas na ucieczkę przed policją. Po zgubieniu pościgu udajcie się na spotkanie z Franklinem.

 

Nazwa: Trzech wspaniałych

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Franklin i Trevor

Po spotkaniu z agentami FIB wsiadamy do samochodu i jedziemy w wyznaczone miejsce. Tam wsiadamy do helikoptera i lecimy do celu. Na miejscu Michael spuści się na linie, a następnie przebije przez okno do pokoju przesłuchań. Teraz musimy przełączyć się na postać Franklina, który będzie osłaniał Michaela.

Zabijcie agentów ze snajperki i przełączcie się z powrotem na Michaela. Wyeliminujcie pozostałych niedobitków.

Agencja rządowa wysłała w Waszą stronę śmigłowce. Możecie je zestrzelić Michaelem lub Franklinem, możecie też pilotować helikopter Trevorem. Po zestrzeleniu IAA wróćcie bezpiecznie na parking. 

 

Franklin (F)

Nazwa: Safari na dzielni

Nagroda: Odblokowanie wyścigów wodnych

Grywalne postacie: Franklin i Trevor

Wsiadamy do furgonetki i jedziemy na Grove Street. Po nieudanej transakcji dojdzie do strzelaniny. Ze względu na umiejętność specjalną Trevora, to właśnie nim łatwiej będzie ukończyć tę misję.

Oszczędzajcie swoje zdrowie. Po pokonaniu wszystkich gangsterów czas na ucieczkę przed policją. Wsiadajcie na skuter wodny i podążajcie za Lamarem. Waszym ostatnim zadaniem będzie zgubienie pościgu.

 

Zabójstwo (L)

Nazwa: Zabójstwo w hotelu

Nagroda: $9.000 + nowa posiadłość dla Franklina

Grywalne postacie: Franklin

Dla maksymalizacji zysku, następne misje zabójstw dla Lestera wykonajcie po jednej z końcowych misji w grze - "Wielka fucha". Wtedy będziecie mogli zainwestować na giełdzie największą sumę pieniędzy. Jest to też jedyna (a raczej najszybsza) droga, aby Michael mógł kupić kort golfowy w Los Santos za $150.000.000

Misję "Zabójstwo w hotelu" musicie zrobić teraz, ponieważ odblokuje ona posiadłość Franklina, co jest wymagane, aby móc przejść fabułę. 

Lester zleci nam zabójstwo prezesa Bilkinton Research. Zanim jednak przystąpimy do misji, warto zakupić akcje firmy Betta Pharmaceuticals (strona BAWSAQ). Ich wartość po wykonanej misji znacznie wzrośnie, dzięki czemu zarobimy całkiem sporą sumę pieniędzy.

Przed udaniem się w wyznaczone miejsce odwiedźcie AmmuNation i zakupcie karabin snajperski z tłumikiem. Ułatwi Wam on wykonanie misji. Jeśli jesteście już na parkingu, cel pojawi się dopiero za 90 sekund. Możecie więc zaplanować, jak chcecie zdjąć swoją ofiarę (będzie to facet w różowym podkoszulku). 

Sugerujemy zabić go właśnie snajperką z tłumikiem (najbezpieczniejsze wyjście, wymagana do ukończenia misji na 100%). Czas możecie wykorzystać na wybranie lepszej pozycji strzeleckiej, tak żeby nic nie zasłaniało Wam pojazdu, którym nasz cel chce odjechać.

Po udanym zamachu opuście teren i czekajcie na telefon od Lestera, który poinformuje Was o nowej posiadłości dla Franklina. 

Możecie też sprzedać wcześniej zakupione akcje w firmie Betta Pharmaceuticals. Ich wartość wzrośnie nawet o 30%!

 

Nazwa: Multibójstwo

Nagroda: $7.000

Grywalne postacie: Franklin

Tak jak poprzednim razem, przed akcją warto zakupić na giełdzie akcje pewnej firmy. Tym razem jest to Debonaire Cigarettes (strona LCN-EXCHANGE). Zalecamy też uzupełnić amunicję w karabinie snajperskim.

Nasze zadanie polega na wykończeniu kilku celów. Mamy na to ograniczony czas, więc wsiadaj w szybki samochód i pędź na plażę Vespucci Beach. Zabijcie mięśniaka. Drugi cel znajdziemy na łodzi nieopodal wybrzeża.

Kolejną ofiarę znajdziecie na windzie wykorzystywanej do mycia okien. Czwarta i ostatnia ofiara uciekać będzie na motocyklu.

Po udanej misji sprzedajcie akcje Debonaire i cieszcie się z dodatkowo zarobionej gotówki.

 

Michael (M)

Nazwa: Ktoś wspomniał o jodze?

Nagroda: Odblokowanie jogi

Grywalne postacie: Michael

Na początku czeka na nas prosta mini-gra. Więcej informacji na temat jogi w GTA V znajdziecie TUTAJ.

Po ukończeniu wszystkich figur udajemy się do pokoju Jimmy'ego i jedziemy na spotkanie z jego znajomym. Podczas powrotu okazuje się, że mały gnojek znieczulił nas jakimś środkiem od weterynarza. Po halucynacjach wskakujcie na rower i wracajcie do domu.

 

Nazwa: Jak na szkoleniu

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael i Trevor

Jest to kontynuacja misji Trzech wspaniałych. Sławna misja ze sceną tortur. Trevor zadaje ból naszemu więźniowi, podczas gry Michael próbuje odnaleźć i wyeliminować cel. Po kilku "przesłuchaniach" eliminujemy leworęcznego, brodatego gościa w czerwonej koszuli. Będzie palił papierosa. Następnie odwozimy naszą ofiarę na lotnisko i kończymy misję.

 

Trevor (T)

Nazwa: Zwiad w porcie

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor

Wsiadamy do samochodu i jedziemy do doków. Następnie wsiadamy do dźwigu portowego i przenosimy kontenery w wyznaczone miejsce. Czas na większe zabawki. Wsiadamy do wielkiego dźwigu i przenosimy kontenery na ciężarówki. Po wykonaniu zadania zrób kilka zdjęć dla Rona i zejdź na dół. Tam wsiądź do ciężarówki i udaj się do magazynu.

Następnie wróć do mieszkania i zorganizuj napad (przy wyborze opcji na morzu Michael będzie musiał odwiedzić szkołę latania). Kolejna misja za Tobą!

 

Przygotowania do napadu na Merryweather (Hs)

Nazwa: Mała podwodna

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor

Wejdź na statek i postaraj się zostać niezauważonym. Skorzystaj z broni z tłumikiem, jeśli musisz. Uwolnij batyskaf i wskakuj do wody. Teraz płyń do znacznika. Kiedy łódź podwodna zostanie załadowana na przyczepę, ruszaj prosto do magazynu.

Jeśli jako opcję napadu na Merryweather wybraliście skok na frachtowiec zamiast ataku na morzu, kolejną misją będzie właśnie napad. Jeśli wybraliście drugą opcję, musicie ukraść jeszcze Cargoboba z bazy wojskowej. 

 

Nazwa: Cargobob

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor

Przed misją zaopatrz się w kamizelkę kuloodporną oraz helikopter (znajdziesz go np. na lotnisku Trevora). Następnie udaj się do Fortu Zancudo. Leć nisko, aby nie zostać przedwcześnie wykrytym przez radary. Wyląduj blisko celu i wskakuj do Cargoboba. Zacznie Cię gonić wojskowy śmigłowiec. Staraj się unikać jego rakiet. 

Żeby go zgubić, leć prosto na lotnisko Trevora, bo tam musisz dostarczyć maszynę. Jeśli chodzi o Buzzarda - po chwili sam odpuści.

 

Napad na Merryweather (Hs)

opcja #1 'frachtowiec'

Nazwa: Atak na frachtowiec

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael i Franklin

Wsiadaj do samochodu i zawieź Franklina do punktu obserwacyjnego. Następnie zdejmij dwóch strażników na dziobie, żeby Michael mógł bezpiecznie wejść na pokład. Teraz przełączaj się między Michaelem a Franklinem. Ten pierwszy będzie montował bomby na statku, ten drugi zapewni mu bezpieczną drogę. Kiedy Michael wejdzie do środka do centrum dowodzenia na statku, zapewnij mu ochronę, zabijając przyjeżdżających żołnierzy Merryweather. Kiedy Michael ucieknie ze statku, zadzwoń do kontaktu o nazwie Detonacja i wysadź ładunki wybuchowe.

Po obejrzeniu efektownej eksplozji czas zanurkować po cenny towar. Płyń w kierunku, który wskazuje źródło sygnału na radarze. Na dnie zobaczysz migającą czerwoną lampkę. Kiedy zbliżysz się do celu, gra przełączy Cię na Trevora. Podpłyń łodzią podwodną pod tajemniczy obiekt i zgarnij go. Teraz płyń do znacznika i obejrzyj cut-scenkę. 

Drugi napad w GTA V jest już za Tobą! Niestety, nie był on tak udany, jak ten pierwszy...

 

opcja #2 'na morzu'

Nazwa: Atak na poligon

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael i Franklin

Przed napadem Michael będzie musiał nauczyć się latać. Nie musicie jednak robić wszystkich kursów, 4 pełne paski umiejętności pilotażu wystarczą. 

Po obejrzeniu filmiku wsiądź do samochodu i jedź na lotnisko na pustyni. Na miejscu wsiadaj do Cargoboba, złap na hak batyskaf i udaj się do wyznaczonego punktu. Kiedy będziesz nad wodą, obniż lot i bezpiecznie opuść łódź podwodną. Odszukaj wojskową paczkę za pomocą Trackify (aplikacja w telefonie). Urządzenie będzie przymocowane do dna, z oddali zobaczymy cztery małe światła. Zgarnij urządzenie i wypłyń na powierzchnię. 

Teraz przełącz się na Michaela i złap batyskaf na hak. Następnie wróć na lotnisko na pustyni. Po drodze wojsko zechce odzyskać swoją zgubę. Czas na Franklina. Łap za broń w śmigłowcu i wykończ przeciwników. 

Drugi napad w GTA V jest już za Tobą! Niestety, nie był on tak udany, jak ten pierwszy...

 

Federal Investigation Bureau (B)

Nazwa: Szybka robota cz. 1

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor

Jedź do znacznika B, obejrzyj filmik, opuść teren. Tyle.

 

Federal Investigation Bureau (Hs)

Nazwa: Maski

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael lub Franklin

Kup trzy maski do przeprowadzenia napadu.

 

Nazwa: Holownik

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael lub Franklin

Ukradnij holownik i dojedź nim do wyznaczonego punktu.

 

Nazwa: Kombinezony robocze

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael lub Franklin

Jedź do AmmuNation i kup trzy kombinezony. 

 

Nazwa: Śmieciarka

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael lub Franklin

Ukradnij śmieciarkę, zgub ewentualny pościg i zawieź ją w wyznaczone miejsce.

 

Nazwa: Pojazd do ucieczki

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael lub Franklin

Ukradnij szybki, czterokołowy samochód. Możesz przerobić go w Los Santos Customs dodając pancerz i kuloodporne opony. Jeśli wystarczy Ci pieniędzy, możesz zainwestować też w poprawę osiągów.

Schowaj go w jakiejś alejce za budynkiem czy innym odosobnionym miejscu, zadzwoń do jednego z pozostałych dwóch protagonistów i wybierz opcję Oznacz punkt ucieczki

 

Federal Investigation Bureau (H)

Nazwa: Szybka robota cz. 2

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael i Franklin

Wsiadaj do śmieciarki i jedź na miejsce. Zastaw drogę, tak aby nikt nie mógł przejechać. Następnie staranuj ciężarówkę holownikiem i przyklej bombę to tylnych drzwi.

Po wyciągnięciu ładunku rozpęta się ogromna strzelanina z policją. Przełączaj się między bohaterami, korzystaj z ich specjalnych umiejętności. Kiedy się uspokoi, wsiądź do śmieciarki i udaj się do punktu ucieczki. Zanim wsiądziesz do wcześniej przygotowanego samochodu, zniszcz śmieciarkę. Następnie opuść teren, gra przełączy Cię z Franklina na Michaela. Dostarcz przesyłkę do domu Devina Westona, aby zakończyć misję.

 

Solomon (S)

Nazwa: Pan Richards

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Po odbyciu rozmowy ze sławnym reżyserem udaj się do wschodniego Los Santos. Na miejscu wejdź na dach budynku, na lądowisko dla helikopterów. Przeskocz przez siatkę i biegnij w stronę żółtej drabiny. 

Uwaga! Musisz pozostać niezauważonym. Skradaj się do ofiar i eliminuj je za pomocą pięści lub broni z tłumikiem. 

Kiedy będziesz już na miejscu, pobij Rocco. Nie będzie to trudne. Następnie wsiadaj do helikoptera i upewnij się, że aktorzy zrobią swoje za wcześniej ustalone pieniądze. Przeleć pod kilkoma mostami lub blisko budynków, aby ich wystraszyć.

Kiedy upewnisz się, że aktorzy zgadzają się na stare kontrakty, zabierz ich do studia i spotkaj się z Solomonem.

 

Devin (D)

Nazwa: Ja kontra prawo...

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor, Michael i Franklin

Jedź na stację benzynową, by sprowokować dwóch kierowców do wyścigu. Po przejechaniu kilku kilometrów zostaniesz przełączony na Michaela, który wraz z Trevorem rozpocznie pościg policyjnymi motocyklami. Po kolejnych kilometrach kierowcy wreszcie się zatrzymają. Teraz trzeba będzie przechwycić ich pojazdy.

Po wszystkim gra da Wam wybór - możecie wrócić do garażu Franklinem w Ocelocie lub Trevorem w Cheetahu.

 

Zabójstwo (L)

Nazwa: Grzeszna miłość

Nagroda: $5.000

Grywalne postacie: Franklin

Kolejna misja od Lestera, dzięki której będziemy mogli zarobić niezłą gotówkę na giełdzie.

Na stronie BAWSAQ kupcie akcje firmy Fruit Computers, a do wykonania zadania zaopatrzcie się standardowo w snajperkę z tłumikiem. Następnie udajcie się w wyznaczone miejsce i znajdźcie sobie spokojny kącik (polecamy schować się po drugiej stronie jezdni, blisko stadionu Maze Bank, tak aby łatwo wycelować w tył głowy kierowcy samochodu). 

Cel rozpoznacie po tym, że podjedzie on po prostytutkę, a ta nie odmówi mu obsługi i wsiądzie do samochodu. Kiedy tak się stanie, pociągnijcie za spust i opuśćcie teren.

 

Nazwa: Mord autobusowy

Nagroda: $7.000

Grywalne postacie: Franklin

Tym razem wstrzymajcie się od zakupu akcji na giełdzie. Transakcje przeprowadźcie dopiero po ukończeniu misji. Firma, w którą należy zainwestować to Vapid na stronie BAWSAQ

Ukradnijcie autobus i podążajcie wyznaczoną trasą. Po zaliczeniu kilku przystanków spotkacie gościa w garniturze, który zamiast wspólnego kursu wybierze rower. To właśnie nasz cel. Zabijcie go z SMG, póki nie odjedzie za daleko. Następnie wysiadajcie z autobusu, opuście teren i zgubcie ewentualny pościg.

Teraz możecie zalogować się na giełdę i kupić akcje.

Po około 48h od wykonania misji, akcje firmy Vapid osiągną swoją maksymalną wartość. Wtedy szybko odsprzedajcie swoje akcje, bo po osiągnięciu swojego szczytu, na którym zarobimy nawet 100% wpłaconej sumy, cena zacznie spadać.

Aby przyśpieszyć upływ czasu w grze, możemy zapisać grę/iść spać Trevorem. Minie wtedy 12h.

 

Devin (D)

Nazwa: Zniebowid

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor i Franklin

Siedząc w helikopterze, musicie nakierować celownik na niebieskie kwadraty, które będą pojawiać się na ekranie. Szukacie gościa o imieniu Chad Mulligan. Skanujcie kwadraty za pomocą lewego klawisza myszy czy odpowiednika na padzie. Kiedy znajdziecie odpowiednią osobę, śledźcie go, by poznać miejsce, w którym zaparkował swój samochód. 

Po chwili podejrzany zacznie uciekać. Śledźcie go za pomocą kamery, aby dawać wskazówki Franklinowi. 

Na parkingu włączcie kamerę termowizyjną i wskażcie Franklinowi cel (będzie po lewej stronie). Po udanej identyfikacji zabierzcie samochód do hangaru na lotnisku i opuście teren.

 

Martin Madrazo (Mz)

Nazwa: Caida Libre

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor i Michael

Udaj się do obserwatorium i wejdź do furgonetki. Teraz zestrzel nadlatujący samolot (będzie po lewej stronie od najwyższych wieżowców LS). Musicie trzy razy trafić w czerwony kwadrat. Następnie rozpocznie się pościg. Trevor wskakuje na Sancheza i podąża za spadającym samolotem. Podczas pościgu korzystajcie z ramp, aby przeskoczyć nad samochodami czy pociągiem. Trasa, choć terenowa, nie jest trudna. 

Kiedy samolot wreszcie spadnie na ziemię, zabijcie cel i wejdźcie do samolotu. Po przejęciu teczki, gra przełączy Was na Michaela. Opuście teren i zniszczcie ciężarówkę. Następnie udajcie się do posiadłości Martina i do cementowni Stonera.

 

Devin (D)

Nazwa: Rola życia

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin

Zakradnij się do aktora i ogłusz go. Następnie udaj się do samochodu, aby go ukraść. Teraz jedź do celu. Po drodze wyeliminuj ochronę, zrzucając kolczatki lub po prostu ich zastrzel. 

Następnie wciskając odpowiedni przycisk, pozbądź się pasażerki. Teraz możesz bezpiecznie wrócić do garażu.

 

Michael (M)

Nazwa: Niewielka turbulencja

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor

Wsiadaj do samochodu i jedź po samolot. Po drodze możesz kupić kamizelkę kuloodporną. Kiedy będziesz już w samolocie, leć nisko, żeby nie wykryły Cię radary. Omiń bazę wojskową, kiedy będziesz przelatywał obok. Po przeleceniu odpowiedniej odległości, wojskowe radary będą poza zasięgiem. Teraz możemy nabrać wysokości i dostać się na pokład samolotu towarowego.

Wlećcie przez otwartą rampę i zabijcie przeciwników. Następnie przejmijcie stery i wróćcie na lotnisko na pustyni. 

Kiedy zostaniecie zestrzeleni, wyskoczcie z samolotu ze spadochronem i wylądujcie bezpiecznie na ziemi. 

Ciekawostka - po ukończeniu misji możecie zanurkować w Alamo Sea, by odnaleźć wrak samolotu. Znajdziecie tam bronie, w tym Rail Guna*.

*Rail Gun dostępny tylko dla tych, którzy grali na PS3/X360, a teraz grają na konsoli nowej generacji.

 

Federal Investigation Bureau (B)

Nazwa: Wstęp do skoku w Paleto

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael i Trevor

Misję rozpoczniecie po wejściu do budynku, w pokoju na pierwszym piętrze. 

Jedź do Paleto Bay i poczekaj na Lestera. Następnie jedź do banku i zrób rekonesans. Strzel w alarm (zielonkawa puszka) i podjedź na stację. 

Teraz ścigaj się z Michaelem z powrotem do biura i zorganizuj napad.

 

Trevor (T)

Nazwa: Drapieżnik

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Franklin, Chop i Trevor

Misję rozpocznij jako Michael lub Trevor - jest dużo ciekawiej. Jedź na miejsce, po chwili gra przełączy Cię na Franklina. Ścigaj braci O'Neil. Po krótkim pościgu, jako Trevor jedziemy po śmigłowiec. Leć na miejsce i włącz termowizję. Teraz szukaj braci O'Neil i zabij ich. Po wyeliminowaniu dwóch z nich, śledź Chopa, aby znaleźć ostatniego. 

Po wszystkim przełącz się na Trevora i odbierz Franklina i Chopa, a następnie leć prosto na swoje lotnisko.

 

Zabójstwo (L)

Nazwa: Krew na budowie

Nagroda: $10.000

Grywalne postacie: Franklin

Tym razem interesują nas akcje firmy Gold Coast ze strony LCN-EXCHANGE. Po ich zakupie udajcie się do AmmuNation po kamizelkę kuloodporną, dobrą spluwę i bazookę. Następnie jedźcie prosto do celu. 

Nasza ofiara będzie na samym szczycie. Po wejściu na teren budowy, spotkacie opór. Wyeliminujcie przeciwników i udajcie się do windy (żółta kropka na radarze). Na kolejnym piętrze znów czeka na nas komitet powitalny.

Jeśli zabraknie Wam życia, na ścianach znajdziecie apteczki.  

Na szczycie również spotkacie kilku przeciwników i nasz główny cel, który będzie chciał uciec helikopterem. Zabijcie wszystkich i opuście teren.

Po wszystkim wejdź na giełdę i sprzedaj z zyskiem wcześniej nabyte akcje.

 

Sprzęt wojskowy (Hs)

Nazwa: Osprzęt wojskowy

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin, Michael lub Trevor

Musicie napaść na konwój. Najlepiej zaparkować gdzieś przed nim, wyciągnąć snajperkę i zabić kierowcę ciężarówki. Resztę wojskowych dobijcie według własnego upodobania. Po przejęciu ciężarówki wróćcie nią do laboratorium. 

 

Skok w Paleto (H)

Nazwa: Skok w Paleto

Nagroda: Kasa za napad, jej wysokość zależy od strzelca, którego wybraliście i od tego ile stracicie podczas walki z policją i wojskiem

Grywalne postacie: Franklin, Michael i Trevor

Wsiadaj do furgonetki i jedź do celu. Po wysadzeniu Franklina zaparkuj przed bankiem. Po obrabowaniu sejfu rozwalcie wszystko, co tylko się rusza. Polecam Trevora - ma miniguna i odpowiednią umiejętność specjalną. 

Macie na sobie specjalne stroje, ale nie jesteście niezniszczalni. Nie wbiegajcie prosto na wroga, korzystajcie z osłon.

Kiedy zobaczysz czołg na horyzoncie, będzie to znak, że potrzebny jest Franklin. Jedźcie buldożerem na miejsce, przy okazji zabijajcie żołnierzy, którzy blokują drogę.

Następnie zgarnijcie przyjaciół i jedźcie szybko do fabryki. Tam zabijcie pozostałych żołnierzy (grajcie raczej Michaelem i Trevorem) i utrzymajcie teren, dopóki nie przyjedzie pociąg.

 

Trevor (T)

Nazwa: Wykolejeni

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael i Trevor

Wsiadaj na motor i jedź wskoczyć na pociąg. Za pierwszym razem może się nie udać, na szczęście mamy kilka prób. Następnie przejmij pociąg i pędź do punktu spotkania. Po chwili gra przełączy Cię na Michaela. Dopłyń do znacznika i obejrzyj scenę zagłady.

Teraz podpłyń do kontenera i rzuć bombę przylepną. Po jej zdetonowaniu gra przełączy Cię na Trevora. Wyeliminuj nadciągających żołnierzy Merryweather. Po zabiciu tych z łodzi i helikopterów wyciągnij snajperkę z termowizją i wyeliminuj cele na górze.

Czysto? Wskakuj do łodzi i wybierz czy chcesz płynąć jako Michael, czy wolisz strzelać jako Trevor. Po zgubieniu pościgu dopłyń do brzegu i zakończ misję.

 

Federal Investigation Bureau (B)

Nazwa: Małpie figle

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael i Trevor

Wsiadaj do łodzi i płyń do punktu. Zanurkuj i skieruj się do kraty w tunelu, którą musisz przepalić.

Przepłyń cały tunel i po wyjściu na powierzchnię obezwładnij pracowników przybytku paralizatorem. Po przebyciu pewnej odległości, na znak swoich towarzyszy schowaj się za ściną. Obok przejdzie patrol. Możecie go zostawić lub obezwładnić.

Po przejęciu neurotoksyny zacznie się strzelanina. Korzystaj ze swojej umiejętności specjalnej i nie daj się zabić. Na ścianach znajdziesz apteczki. Po wyeliminowaniu wrogów wystarczy zanieść neurotoksynę do chłodni.

Teraz stery przejmuje Trevor. Zabierz ładunek i leć na lotnisko. Umieść skrzynię na przyczepie.

Ostatnim zadaniem będzie dostarczyć żonę Martina Madrazo bezpiecznie do domu.

 

Trevor (T)

Nazwa: Hang Ten

Nagroda: Klub ze striptizem

Grywalne postacie: Trevor

Po obejrzeniu ciekawej cut-scenki wsiądź do samochodu i udaj się do klubu ze striptizem. Tam czeka na Ciebie kolejny filmik. I tyle. Koniec misji.

 

Nazwa: Ocenianie fuchy

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Trevor i Michael

Wsiadaj do samochodu i jedź obczaić bank. Możesz też przełączyć się na Trevora i jechać prosto na lotnisko na pustyni. Następnie wskakuj do śmigłowca, leć do wyznaczonego punktu i śledź konwój. Po wszystkim podleć do dziury na parkingu za bankiem, aby Lester mógł zrobić zdjęcia pracom pod ziemią. Zrobione? Teraz leć z powrotem na lotnisko lub przełącz się na Michaela i odwieź Franklina.

 

Michael (M)

Nazwa: Koniec wojennej ścieżki

Nagroda: Dostaniemy spadochron za każdym razem, kiedy znajdujemy się w samolocie/helikopterze

Grywalne postacie: Michael i Trevor

Jedź na lotnisko, lecisz do North Yankton. Następnie udaj się na cmentarz, na swój grób. Po cut-scence rozpęta się strzelanina. Kryj się za nagrobkami i korzystaj z umiejętności specjalnej. Przebij się do samochodu. Po obejrzeniu kolejnego filmiku gra przełączy Cię na Trevora. Wyląduj na lotnisku, a misja zakończy się powodzeniem.

 

Devin (D)

Nazwa: Hurtownicy

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin i Trevor

Zgarnij samochód i wjedź nim na Packera. Teraz udaj się do Paleto Bay. Kiedy zacznie ścigać Cię policja, zwolnij i jedź prosto, bez gwałtownych skrętów, nagłego hamowania czy przyśpieszania, aby Franklin mógł się dostać do samochodu z tyłu.

Kiedy Franklin wsiądzie do środka, broń ciężarówkę przed policją korzystając z uzbrojenia w JB 700. Następnie dojedź w wyznaczone miejsce i obejrzyj filmik. 

 

Franklin (F)

Nazwa: Świeże mięso

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin i Michael

Przed misją zaopatrz się w kamizelkę kuloodporną.

Odpal aplikację Trackify i odnajdź Michaela. Jeśli masz problem z lokalizacją przez telefon, udaj się do dzielnicy Cypress Flats (południowy wschód Los Santos, blisko AmmuNation ze strzelnicą). Szukaj bramy z napisem RAVEN. Na miejscu spotkasz chińczyków, zabij wszystkich i uratuj Michaela.

W rzeźni znajdziesz apteczki na ścianach. Kiedy dotrzesz do Michaela i gra przełączy Cię na jego postać, nie zapomnij skorzystać z jego umiejętności specjalnej. 

Teraz zabij nadciągających wrogów. Możesz korzystać z postaci Michaela, bo lepiej strzela. Zbierz karabiny i SMG z podłogi i wydostań się z budynku.

Na zewnątrz wsiadaj do samochodu, zabij tych, którzy za Tobą pojadą i wróć do domu Michaela.

 

Solomon (S)

Nazwa: Ballada o Rocco

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Wsiądź do samochodu i ruszaj w pościg za Rocco i jego kompanem. Zabij ich, a następnie opuść teren. 

 

Lester (L)

Nazwa: Wymiatanie biura

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Wsiądź do samochodu i jedź na miejsce. Poczekaj na sprzątacza, który wyjedzie samochodem o numerze rejestracyjnym 83QSL722. Następnie śledź dozorcę do jego mieszkania, pamiętaj o zachowaniu odległości.

Po dotarciu do celu wejdź do mieszkania. Zabierz ciuchy, wróć do samochodu i odwieź Lestera do jego fabryki, a następnie wejdź do jego biura, by zakończyć misję.
 

Michael (M)

Nazwa: Rodzinne pojednanie

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Prosta misja, w której musisz jeździć od punktu do punktu. W salonie tatuażu czeka Cię małe wyzwanie, z którym bez problemu dasz sobie radę.

 

Nazwa: Plany architetka

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin

Po misji Rodzinne pojednanie przełącz się na Franklina. Misja wystartuje automatycznie.

Wejdź na teren budowy i śledź architekta. Po wjechaniu windą na piętro przejdź jeszcze kawałek i kiedy gra da Ci znak, odzyskaj plany. W tym celu możesz pobić lub zabić architekta. Po wszystkim opuść teren i jedź do fabryki ciuchów.

Na miejscu wybierz sposób przeprowadzenia napadu - przez dach (większa strzelanina) lub ze strażą pożarną (dwa dodatkowe przygotowania) i dobierz ekipę.

 

Solomon (S)

Nazwa: Problemy prawne

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Bierz samochód i udaj się na lotnisko. Następnie goń Molly po lotnisku. Po szalonym pościgu wbiegnij do budynku, odbierz film i ucieknij policji. Możesz użyć do tego odrzutowca z hangaru.

 

Lester (Hs)

Nazwa: Wóz strażacki

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael lub Franklin

Zadzwoń na 911 i wezwij straż pożarną. Ukradnij wóz strażacki, przeczekaj pościg i wróć do fabryki Lestera. 

 

Nazwa: Pojazd do ucieczki

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael lub Franklin

Podobnie jak we wcześniejszej misji, tym razem również będziesz potrzebował pojazdu do ucieczki. Samochód dla czterech osób, niekoniecznie najszybszy sedan świata. Zaparkuj gdzieś w centrum, blisko budynku FIB. Po znalezieniu odpowiedniego miejsca zadzwoń do Michaela/Franklina lub Lestera i wybierz opcję Oznacz punkt ucieczki

 

Napad na biuro (H)

opcja #1 'straż pożarna'

Nazwa: Napad na biuro

Nagroda: Pieniądze dla Franklina, wysokość uzależniona od wybranej ekipy

Grywalne postacie: Michael i Franklin

Jedź do budynku FIB i wejdź do środka. Windą dostań się na górę i idź po mopa. Umyj podłogi, a następnie umieść bombę w ubikacji. Wróć po wiadro z wodą i zanieś je do schowka. 

Teraz czas opuścić budynek. Skieruj się do windy, a następnie do wyjścia. Kiedy dojdziesz do znacznika na chodniku, gra przełączy Cię na Franklina. Podjedź pod Michaela, wyciągnij telefon i zadzwoń do kontaktu Detonacja

Po eksplozji wejdź do budynku i przejmij dysk. Drzwi do pokoju otwórz za pomocą bomby przylepnej.

Następnie opuść budynek, zanim skończy Ci się tlen. Po drodze napotkasz lekki opór. Zabij agentów i pędź do szybu windy. Opuść się na linie na sam dół. Kiedy wsiądziesz do wozu strażackiego, udaj się do punktu, w którym ukryłeś wóz do ucieczki. Na miejscu zniszcz wóz strażacki i wracaj do Lestera.

 

opcja #2 'przez dach'

Nazwa: Napad na biuro

Nagroda: Pieniądze dla Franklina, wysokość uzależniona od wybranej ekipy

Grywalne postacie: Michael i Franklin

Jedź do siedziby NOOSE i wsiądź do śmigłowca. Na odpowiedniej wysokości wyskocz ze spadochronem i wyląduj na dachu budynku FIB. Teraz wejdź do sterowni, rozwal drzwi za pomocą bomby przylepnej i włam się do terminala.

Odpal program HackConnect i odnajdź wśród liczb właściwy adres IP. Może Ci to zająć chwilę, bo cyfr jest mnóstwo i stale się przesuwają. Kiedy podświetlisz odpowiedni ciąg liczb, wciśnij odpowiedni przycisk. 

Teraz włącz BruteForce.exe i złam hasło. Kiedy czerwona litera pojawi się w podświetlonym pasku, wciśnij odpowiedni klawisz.

Na końcu odpal Down&Out.exe, poczekaj, aż pliki się skopiują i odeprzyj atak agentów. Miej się na baczności, bo będą do Ciebie strzelać również z dachu, zza szklanego sufitu, przez który wchodziłeś do środka. 

Po ukończeniu kopiowania danych ucieknij z budynku. Po drodze spotkasz sporą ilość agentów, więc polecam grać postacią Michaela, ze względu na jego umiejętność specjalną. 

Po przejściu płonącego labiryntu opuść się na linie. Kiedy znajdziesz się niżej, będziesz ostrzeliwany z Buzzarda. Natychmiast włącz umiejętność Michaela i zabij pilota.

Kiedy dotrzesz na ziemię, zabij pozostałych agentów i wsiadaj do karetki. Opuść teren bez zwracania na siebie uwagi. 

 

Federal Investigation Bureau (B)

Nazwa: Podsumowanie

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael i Trevor

Jedź spotkać się z Dave'em. Po drodze wstąp do AmmuNation po kamizelkę kuloodporną i uzupełnij amunicje w najlepszych broniach. 

Po filmiku rozpocznie się niezła jatka. Eliminuj wrogów i korzystaj z umiejętności specjalnej. Po dotarciu do znacznika gra przełączy Cię na Trevora. Zabij przeciwników ze snajperki. 

Następnie przełączaj się pomiędzy dwójką bohaterów i pokonaj resztę rządowych agentów i żołnierzy Merryweather.

Kiedy dotrzesz do samochodu, jedź na spotkanie z Trevorem. Po drodze zdejmij ostatni śmigłowiec. 

 

Franklin (F)

Nazwa: Lamar w opałach

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin, Michael i Trevor 

Do tej misji kamizelka kuloodporna i dobre uzbrojenie to podstawa.

Lamar wpadł w kłopoty. Jedź do Paleto Bay do tartaku. Na miejscu spotkasz Michaela i Trevora. Rozstaw się w zaznaczonych miejscach, aby skorzystać z elementu zaskoczenia. Możesz też od razu wbiec prosto na rywala. 

Nie śpiesz się i pamiętaj o umiejętnościach specjalnych naszych bohaterów. Zabij wszystkich Ballasów i znajdź Lamara. Wykończ pozostałych przeciwników i wróć do Los Santos.

 

Michael (M)

Nazwa: Krach

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael

Jedź do sklepu Ponsonbys i odbierz smoking. Następnie wsiądź z synem do limuzyny. Kiedy znajdziesz się pod kinem, wejdź na czerwony dywan, obejrzyj filmik i pędź do domu. Twoja rodzina została zaatakowana. 

Na miejscu spotkasz wynajętych żołnierzy Merryweather. Wejdź do domu i zabij tego, który trzyma Amandę. Kolejny jest na górze i więzi Tracey. Następnie zejdź na dół i zabij resztę. Obserwuj radar, bo przeciwnicy pojawią się też za Twoimi plecami. Jeśli będzie Ci potrzebna apteczka, znajdziesz jedną w kuchni.

Po wyeliminowaniu zagrożenia wróć do rodziny.

 

Michael (H)

Nazwa: Wielka fucha

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Trevor lub Franklin

Po obejrzeniu filmiku musimy wybrać sposób napadu - subtelny lub oczywisty. Jeśli wolicie zrobić wszystko na spokojnie, polecam ten pierwszy wariant. Natomiast jeśli lubicie duże strzelaniny i sporo akcji, koniecznie wybierzcie oczywiste podejście.

Wybór sposobu wiąże się też z zarobkiem. Więcej gotówki otrzymamy za oczywiste podejście.

 

Przygotowanie do akcji (Hs)

podejście subtelne

Nazwa: Wiertło

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Trevor lub Franklin

Udaj się w wyznaczone miejsce i zabij dwóch strażników. Następnie ucieknij policji i wróć po ciężarówkę z wiertłem. Teraz wystarczy bezpiecznie dojechać na parking i przygotowanie zakończy się sukcesem.

 

Nazwa: Pojazd do ucieczki

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Trevor lub Franklin

Kolejny raz naszym zadaniem jest znalezienie czteroosobowego samochodu do ucieczki. 

Do tego zadania idealny będzie SUV. Nie musisz go mocno przerabiać, choć po napadzie otrzymasz pięć gwiazdek poszukiwań. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale zaufaj mi. Reszty dowiesz się czytając solucję do napadu.

Kiedy załatwisz już odpowiedni pojazd, dzwoń do Lestera i odwieź samochód na parking. 

 

Nazwa: Boczny tor

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Trevor lub Franklin

Wyeliminuj dwóch pracowników kolei tak, aby nie zwrócić na siebie uwagi policji. Możesz do tego użyć np. snajperki z tłumikiem. Następnie dostań się do panelu sterowania torami i przekieruj pociąg. 

Kiedy dostaniesz sygnał, przełącz się na drugiego protagonistę i leć helikopterem po lokomotywę.

Nie śpiesz się podczas tego zadania, na spokojnie zawieś helikopter nad celem. Nie musi to być idealna pozycja. Gdy tylko zobaczysz komunikat w lewym górnym rogu ekranu, wciśnij odpowiedni przycisk i złap lokomotywę na magnes. Teraz dostarcz ją na lotnisko na pustyni. Gotowe? Wracaj więc po wagon i zrób z nim dokładnie to samo.

 

podejście oczywiste

Nazwa: Kolczatki

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Trevor lub Franklin

Jedź na policyjny parking i ukradnij furgonetkę z kolczatkami. Zaparkuj zaraz przy ścianie przed bramą wjazdową. Teraz wskocz na samochód, a następnie przeskocz przez ścianę. Zakradnij się do rozmawiającego przez telefon funkcjonariusza i powal go (pięścią bądź bronią z tłumikiem).

Teraz bezpiecznie wyjedź i dostarcz samochód w wyznaczone miejsce. 

Uwaga! Jeśli narobisz zbyt dużo hałasu, zostaniesz nagrodzony gwiazdkami pościgu. 

 

Nazwa: Gauntlet

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Trevor lub Franklin

Musisz ukraść trzy Gauntlety. Zlokalizujesz je za pomocą e-maila od Lestera bądź TEJ mapki. 

Po zdobyciu samochodu udaj się do Los Santos Customs, przerób go, a następnie dostarcz w wyznaczone miejsce.

 

Wielka fucha (H)

podejście oczywiste

Nazwa: Wielka fucha

Nagroda: $$$ dla każdego z protagonistów, pieniądze otrzymasz po jakimś czasie, a wysokość zarobku zależna jest od wybranej ekipy i podejścia (więcej zarobisz na podejściu oczywistym)

Grywalne postacie: Michael, Franklin i Trevor

Wsiądź do samochodu i jedź do banku. Po dotarciu na miejsce gra przełączy Cię na Franklina w pojeździe z wielkim wiertłem. Pokonaj ścianę i odstaw pojazd w wyznaczonym miejscu. Teraz przyklej bomby do drzwi i wysadź je. Podczas gdy Twój pomocnik będzie kradł złoto, zostaniesz zaatakowany przez oddział policji. Używaj osłon i obserwuj radar, bo po wyeliminowaniu funkcjonariuszy z tunelu, kolejni pojawią się za Twoimi plecami.

Kiedy teren będzie bezpieczny, przyleci Trevor zabrać złoto. W tym samym momencie z banku wybiegną kolejni policjanci. Zabij ich i uważaj na plecy! Oddział NOOSE opuszcza się na linach.

Teraz przełącz się na Trevora i wyleć za miasto. Po chwili zmień postać na Michaela. Korzystając z osłon i umiejętności specjalnej wyeliminuj policjantów stających Ci na drodze. 

Po chwili będziesz mógł przełączać się pomiędzy Michaelem i Franklinem. Możesz to robić, gdy zabraknie Ci życia, ale raczej trzymaj się Michaela, bo może strzelać w zwolnionym tempie. Kiedy nadlecą helikoptery, skup się na pilocie. Tak najszybciej załatwisz wszystkich na pokładzie. 

Przebij się przez kolejne policyjne fale i wejdź do garażu, w którym schowałeś samochód do ucieczki. 

Teraz zgub pościg. Obrabowałeś największy bank w San Andreas, otrzymałeś pięć gwiazdek poszukiwań i w solucji do przygotowania napisałem, żebyś nie inwestował za dużo w samochód. Jak więc uciec policji i nie dać się zabić? Najprościej jest wrócić na miejsce zbrodni. :)

Wjedź do tunelu pod bankiem i przeczekaj, aż znikną gwiazdki. Mapkę do wjazdu do tunelu znajdziesz TUTAJ. Musisz wjechać z poziomu autostrady. Ukryj się w tych zaokrąglonych tunelach, dzięki czemu nie znajdą Cię helikoptery i gliniarze z radiowozów. 

Po zgubieniu pościgu przełącz się na Trevora. Leć stabilnie, aby Lester mógł zestrzelić śmigłowce z bazooki. Uważaj, kiedy wlecisz między wiatraki, bo spotkanie z łopatą wirnika może się źle skończyć.

Załatwiłeś wszystkich? Teraz leć do pociągu, do którego zrzucisz złoto. Jak tylko zobaczysz komunikat w lewym górnym rogu, wciśnij przycisk odpowiedzialny za zwolnienie ładunku. 

Teraz wystarczy już tylko dolecieć na lotnisko i obejrzeć cut-scenkę. 

 

podejście subtelne

Nazwa: Wielka fucha

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Michael, Franklin i Trevor

Wsiadaj do samochodu i jedź na miejsce. Zrzuć kolczatkę i oddal się od niej, aby konwój mógł się na nią nadziać. Po przejęciu ciężarówek udaj się do banku. 

Na miejscu nie rób niczego głupiego i idź za menadżerem. Po załadowaniu złota wsiądź do pojazdów i odjedź.

Gra przełączy Cię na Franklina. Musisz ustawiać światła tak, aby Twoi ludzie (niebieskie strzałki) mieli ciągle zielone światła, a Merryweather (czerwone strzałki) stawały w korku przez czerwone światła. Zadanie przypomina trochę scenę z filmu komediowego "Taxi". 

Po dotarciu na miejsce zostaniesz otoczony przez Merryweather. Korzystaj z umiejętności specjalnych Trevora i Michaela i zabij przeciwników. Po wszystkim wsiadaj w Gauntlety i podążaj za ekipą. Po przejechaniu paru kilometrów, kiedy będziesz w tunelu, wjedź na pokład ciężarówek, aby zgubić pościg. 

Teraz wystarczy już tylko obejrzeć krótki filmik i wrócić do posiadłości Michaela.

 

Franklin (F)

Nazwa: Finał

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin

Wejdź do znacznika w domu Franklina. Następnie podjedź do drzwi i wpuść Devina Westona. Obejrzyj krótki filmik i wybierz zakończenie gry. Wariant A i B oznacz śmierć Michaela lub Trevora. Wariant C to wojna przeciwko wszystkim wrogom.

UWAGA! Wybranie wariantu A lub B automatycznie uniemożliwia przejście misji dodatkowych dla Michaela/Trevora, których nie zdążyliśmy jeszcze zrobić. 

 

Trevor (T)

Nazwa: Zdrowy rozsądek - wariant A

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin

Jedź na miejsce spotkania. Po krótkim filmiku ruszaj w pościg za Trevorem, a następnie zabij go.

 

Michael (M)

Nazwa: Przyszła pora - wariant B

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin

Jedź na miejsce spotkania i rusz w pogoń za Michaelem. Po dotarciu do elektrowni wysiądź z samochodu i biegnij za nim. Na koniec, niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, Michael zginie.

 

Lester (L)

Nazwa: Trzecie wyjście - wariant C

Nagroda: Brak

Grywalne postacie: Franklin, Trevor i Michael

Przygotuj się na największą rozwałkę w całym GTA V. Obowiązkowo zaopatrz się w kamizelki kuloodporne, uzupełnij amunicje do bazooki, miniguna i innych niezbędnych zabawek. 

Jedź do Lestera, a po filmiku do Lamara i zgarnij go z dzielnicy. Teraz jedź prosto do huty, gdzie rozpęta się niezłe piekło. Po spotkaniu z Trevorem i Michaelem przygotuj się na nadchodzące fale przeciwników. Korzystaj z osłon i umiejętności specjalnych, oszczędzaj zdrowie. W niektórych miejscach na ścianie znajdziesz apteczki.

Obserwuj czerwone kropki na radarze, bo przez dym i słabe oświetlenie ciężko będzie zauważyć, z której strony nadchodzi wróg. Kiedy Lamar wezwie nas na pomoc, przełącz się na Franklina i zabij przeciwników na zewnątrz. Po chwili gra da Ci sygnał do zmiany na postać Michaela. Idź pomóc Trevorowi.

Kiedy oczyścisz wszystkich w środku, wyjdź na zewnątrz i dokończ dzieło.

Przetrwałeś? To jeszcze nie koniec! Teraz każdy z bohaterów otrzymał swój własny cel do zabicia. 

Zaczynamy od Michaela, który musi zabić Długasa. Najlepiej stań w bezpiecznej odległości od celu i zdejmij go snajperką. Następnie ucieknij z dzielnicy, a tych z samochodu, którzy będą Cię gonić, zabij.

Teraz Trevor. Powinien być już całkiem blisko swojego celu. Jest nim Steve Haines, który robi swój program na diabelskim młynie. Po krótkim filmiku, na którym zobaczysz kawałek jego wywiadu, cofnij się pod budynek Out Of Towners Welcome [FOTO]. Będziesz miał stąd idealny podgląd na cel (jeśli nie widzisz go od razu, poczekaj chwilę, aż młyn się obróci). Zastrzel go ze snajperki, wsiądź do samochodu i ucieknij policji.

Czas na Franklina, który musi zabić pana Chenga - chińczyka, z którym Trevor nieudolnie robił interesy. Jeśli nie zdołasz zabić go na parkingu, rusz w pościg i wykończ go na autostradzie. Następnie ucieknij Triadom i zgub ewentualny pościg policji.

Wracamy do Trevora, który porwie Devina Westona. Ten załatwił sobie ochronę Merryweather w swojej posiadłości. Spróbuj zabić ich po cichu, skradając się z bronią z tłumikiem. Jeśli Ci się nie uda nic straconego, ochrona nie powinna sprawić Ci zbyt wielu kłopotów, a alarm nie spowoduje ucieczki naszego celu z posiadłości. Po zabiciu wszystkich porwij Westona i udaj się na miejsce spotkania.

Teraz pozostało już tylko obejrzeć ostatnie filmiki, zrzucić samochód ze skarpy i cieszyć się z kolejnej ukończonej fabuły GTA!

Po napisach końcowych otrzymasz list od doktora Friedlandera, który opisze Twój stan psychiczny po ukończonej grze. :) 

r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

[192.42.***.***]
Pedro dodano: 23.09.2017, 19:05
Szacun ziom OMG że też Ci się chciało po tylu latach... długo nad tym siedziałeś?

+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do Pedro dodano: 23.09.2017, 20:13
Dzięki. ;) Zacząłem równo tydzień temu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[173.254.***.***]
Ola dodano: 23.09.2017, 20:39
gud dżob
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 dodano: 23.09.2017, 21:19
W misji finałowej w zależności od naszego wyboru kasa za ostatni napad jest różnie rozdzielona:
-gdy zabijemy Michaela to jego część zostaje zatrzymana przez Lestera i pewnie odda jego rodzinie
-gdy zabijemy Trevora to jego część zostaje podzielona na Michaela i Franklina
-gdy zabijemy wszystkich wrogów to kasa jest dzielona po równo na wszystkich
Nie wiem czy w czymś takim jak 'solucja" powinno być to zawarte,ale może komuś się przydać.

Co do ogólnej treści to jak najbardziej na plus,po tylu latach nareszcie jest :) Kawał dobrej roboty!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 24.09.2017, 10:03
CIUL, tyyyyyylee roboty

Mission Complete
++++REP
Gotówka-1.000.000$
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.09.2017, 10:04
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
call_me_spy dodano: 25.09.2017, 10:38
Mi by się nie chciało tego robić, gratulacje że podołałeś do końca
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Rosman dodano: 24.09.2017, 09:42
brakuje fotek zdecydowanie
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Rosman dodano: 24.09.2017, 10:04
Nie narzekaj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek do Rosman dodano: 24.09.2017, 12:10
Są w niektórych miejscach. ;) To jest solucja, chodzi głównie o wskazówki. Jakbym dodał tu jeszcze zdjęcia, to by przeglądarki nie wyrabiały i artykuł by się 30lat przewijało... :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
Sdyw do Majek dodano: 30.09.2017, 22:22
Dlatego warto czasami podzielić ścianę tekstu na kilka mniejszych...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (10 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51693

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.