Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

GTA IV to pierwsza gra z serii, w której opona pęka, jeśli przez odpowiedni czas ją przypalamy.

9999V VC - Bronie Postacie i ekwipunek | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac 05.03.2004 przez limp
Encyklopedia: GTA VC

VC - Bronie

Opis wszystkich broni w Vice City.

Kastet
Zastępuje zwykłą pięść i wzmacnia siłę uderzenia. Nie można tego kupić. Znajduje się w alejce za hotelem Ocean View. Można także zabrać strażnikom z Malibu Club, oczywiście po ich zabiciu. Zaleca się posiadać przy sobie kastet, gdyż jest znacznie bezpieczniej.

Kij baseballowy
Broń obecna była już w GTA III. Doskonale nadaje się do niszczenia samochodów, ale także bardzo skuteczna na ludzi. Można znaleźć za hotelem Ocean View lub kupując w sklepie Bunch of Tools w Washington Beach za 80 $, po wykonaniu misji "Riot".

Pałka policyjna
Zazwyczaj posiada ją każdy stróż prawa. Jednak po jej wytrąceniu role się zmieniają. Łatwo kogoś sprowadzić do parteru. Do znalezienia w szatni na komisariacie policji w Washington Beach.


Piła łańcuchowa
To kolejne narzędzie, którego normalne zastosowanie nie znajduje odzwierciedlenia w Vice City. Jedno machnięcie tą piłą spowoduje natychmiastowy i bardzo widowiskowy zgon ludzi. Zakupić ją można w sklepie Screw This w Little Havana. Znaleźć można w łazience w apartamencie 3C na Ocean Beach lub w kryjówkach: Hyman Condo, Ocean View Hotel lub Vercetti Estate po zebraniu 20 paczek.

Tasak
Oczywiście służy do szeroko pojętego odcinania nóżek, rozcinania mięsa, łamania kości.. Niekoniecznie w podtekście kulinarnym... Do kupienia we wszystkich trzech sklepach za 50 $: Bunch of Tools (Washington Beach), Tool It Up (North Point Mall) Screw This (Little Havana). Znaleźć go można także tuż za pizzerią Well Stacked Pizza w Vice Point.

Śrubokręt
Teoretycznie do odkręcania/przykręcania śrubek. Narzędzie niewiadomego zastosowania bo nawet do zabijania za bardzo się nie nadaje. Do kupienia w każdym ze sklepów z narzędziami za 10 $ na terenie Vice City.

Młotek
Zwykły młotek. Przydatny do rozwalania drzwi w samochodach. Nabyć go można w sklepie z narzędziami za 20 $. Albo znaleźć na początku misji "Jury Fury".


Kij golfowy
Najwyższej klasy kije z tytanowych stopów dla śmietanki towarzyskiej, która do zabijania nie używa prostych kijów baseballowych. Do znalezienia tylko na klubie golfowym na Leaf Links Island lub zawsze gdy wejdziesz do Caddy'ego.

Katana
Szlachetny, orientalny miecz samurajów, którym szybko zdejmiesz komuś problem z głowy (razem z głową oczywiście). Do kupienia w sklepie Tooled Up w North Point Mall po wykonaniu misji "The Chase" lub w Screw This na Little Havana za 300$. Znaleźć możesz ją także w Tarbush Cafe w lub w garażu przy siedzibie Diaza/Vercettiego.

Nóż
Krótki, wysokiej klasy nóż myśliwski. Nadaje się tylko, jeśli nie ma innych mocniejszych środków. Do kupienia w Tool It Up w North Point Mall oraz Screw This in Little Havana za 90$. Znaleźć go można w alejce na południowy-wschód od Pole Position Club.

Maczeta
W dżungli przydatna do ścinania wszelkiego typu lian, a w betonowej dżungli do wyrywania chwastów. Niewielki zasięg, ale szybkie działanie. Do kupienia w Bunch of Tools w Washington Beach za 100$ po ukończeniu misji Treacherous Swine. Do znalezienia także na jednym z końców mostu łączącego Starfish Island z pierwszą wyspą.

Colt 45
Zwyczajny pistolet, którego nosi każdy policjant. Sporą zaletą jest jednak, że można iść podczas strzelania. Do kupienia w AmmuNation w Ocean Beach lub North Point Mall za 100$.


Python
Sześciostrzałowiec, wzorowany na Magnum .375. Aby strzelać musisz stać. Bardzo dobra broń - jeden strzał zabija. Do kupienia po wykonaniu misji 'Rub Out' w Ammu Nation w Downtown za 2000$. Znaleźć go można przy budynku w Little Haiti lub gdy zbierzesz 30 paczek.

Chrome Shotgun
Piękna broń dla kolekcjonerów, wzorowana na Remingtonie 870. Dobra na średni dystans. Do kupienia w AmmuNation w Ocean Beach po ukończeniu misji "Guardian Angels" za 500$. Do znalezienia na północy plaży, po wschodniej stronie Washington Mall lub po prostu: zawsze, gdy wsiądziesz do wozu policyjnego.

Stubby Shotgun
Piekielnie mocny shotgun, na średnie dystanse. Za to pocisk ma pięć torów lotu i można zabić naraz więcej celów. Jest też znacznie mocniejszy, bo już dwa strzały wysadzają samochód a jednym strzałem posyłamy przeciwnika do grobu. Można kupić go w Ammu-Nation w Vice Point za 600$. A znaleźć za zachodnim hangarem na tyłach złomowiska (junkyard) lub w Little Haiti.

S.P.A.S. 12
Jedna z najlepszych broni w grze. Jest to shotgun strzelający porównywalnie szybko jak karabin maszynowy i szybciej niż Python. Przeładowuje się dopiero po siedmiu szybkich strzałach. Szybko się nim rozwala samochody i w miarę szybko można go przeładować. Kupisz go w Ammu-Nation w Downtown za 4000$ po wykonaniu misji "Rub Out" lub znajdziesz go za wielkim bilbordem na przeciwko wejścia do głównego terminala na lotnisku Escobar.

Ingram MAC 10
Najtańszy, ale wcale nie najgorszy Uzi. Można z nim chodzić podczas prowadzenia ostrzału oraz biegać z nim sprintem, co z pewnością jest jego sporą zaletą. Posiada 30 pocisków w magazynku. Kupimy go w Ammu-Nation w Ocean Beach za 300$. W mieście znajduje się między innymi na terenie doków w południowo-wschodniej części Vice City, na przeciw magazynku w którym odbierasz pieniądze i zapisujesz grę.

Uzi 9mm
Najsłabsze UZI dostępne w grze, wzorowane na broni izraelskiej IAI UZI 9mm. Zawiera 30 pocisków w magazynku. Do kupienia w AmmuNation w NorthPoint Mall za 400$, lub do znalezienia: za Pay'n'spray w Ocean Beach, za różowym budynkiem na Washington Beach 1102 Washington Street, na ganku budynku na Prawn Island, przy schodach Skumhole Shack (kryjówka).

MP5 H&K
Najlepsza broń automatyczna, dobra zarówno na małą jak i dużą odległość. Bardzo szybkostrzelna i mająca w magazynku 30 naboi. Zakupisz ją w Ammu-Nation w North Point Mall za 3000$. MP5 używana jest przez oddziały SWAT, FBI oraz wojsko.

Tec 9
Bardzo mocny, jednakże nadający się na średnie dystanse Uzi. Mając Tec 9 mamy do dyspozycji magazynek z 50 nabojami. Strzelać można z miejsca i z biegu, co ułatwia walkę z wrogami. Można ją jedynie znaleźć za budynkiem najbardziej wysuniętym na północ w cul-de-sac w Vice Point, a także posiadają go Kubańczycy i niektórzy ochroniarze.

Kruger
Bardzo dobry karabin z duża siła strzału. Trochę wolno strzela ale to chyba jedyny minus tej broni. Posiada 30 pocisków w magazynku. Może jedną serią strącić całą grupę szturmową oddziałów SWAT czy wrogi gang! Można go kupić po wykonaniu misji "Guardian Angels", w Ammu-Nation na Ocean Beach za 1000$. Albo znaleźć na dachu kryjówki El Swanko Casa.

M4
Jeden z najlepszych karabinów w grze. Zazwyczaj zabija dwoma strzałami ale czasem wystarczy jeden celny w klatkę piersiową lub głowę. Broń dostępna dopiero po ukończeniu misji "Rub Out" (w Ammu-Nation w Downtown). Ale zawsze możesz go znaleźć przy domku Auntie Poulet w Little Haiti, w studio B w InterGlobal Films na Prawn Island oraz w domu Diaza.

Karabin Spajperski
Zwykła snajperka, niestety po każdym strzale trzeba przeładowywać. Możemy strzelać tylko z opcją przybliżenia i tylko z miejsca, jeden celny strzał zabija przeciwnika. Broń do kupienia za 1.500$ w Ammu-Nation w North Point Mall. Jest też w labiryncie przy posiadłości Diaza na Starfish Island.

Snajperka PSG-1
Wysoce zaawansowany technicznie karabin snajperski wyposażony w celownik laserowy i magazynek na 7 pocisków. Doskonała broń na uśmiercanie wrogów z większego dystansu. Dostępna w kryjówkach po zebraniu 50 paczek. Można ją także kupić po ukończeniu misji "Rub Out" w Ammu Nation za 6000$, w Downtown.

Wyrzutnia rakiet
Broń znana już z GTA 1, ale jest na prawdę niebezpieczna. Najlepiej strzelać z niej będąc gdzieś w bezpiecznej odległości od miejsca które chcemy wysadzić. Jeden celny strzał w nie opancerzony wóz i widzimy efektowną eksplozję. Można nabyć u Phila za 10000$ po ukończeniu misji "Boomshine Saigon". Lub znaleźć w basenie za Hooker Inn znajdującym się w Vice Point (po drodze na lotnisko).

Miotacz ognia
Skuteczna choć i dla nas niebezpieczna broń nadająca się najlepiej do załatwienia większej ilości wrogów na raz (trzeba uważać by nie podpalić siebie). Do kupienia u Phila po ukończeniu misji "Boomshine Saigon", lub do znalezienia: w dokach, w basenie w kształcie logo "Rockstar" na Starfish Island, w porcie na południowy-zachód od tamtejszego Pay ''n'' Spray oraz w kryjówkach po zebraniu 40 paczek.

Minigun/ Gatling Gun
Moim zdaniem jedna z najlepszych broni w grze. Bardzo szybkostrzelna z ogromną ilością pocisków wystrzeliwanych w ciągu sekundy. Niemal natychmiastowo niszczy wszystko co znajdzie się w zasięgu jej strzału. Do kupienia w Phils Place po misji "Boomshine Sajgon" za $8000 lub do znalezienia na dachu fabryki Haitańczyków (tam wykonujesz misje Trojan Voodoo) a także w kryjówkach po zebraniu 60 paczek.

M60
Bardzo ciężki i przekonywający sprzęt. Duża siła ognia przydatna szczególnie na helikoptery. Broń ta jest klasyfikowana pomiędzy M4 a Minigunem i ma w komorze na pociski 100 naboi. Można ją nabyć u Phila za 8000$ po ukończeniu misji "Boomshine Saigon". Lub znaleźć w Zachodniej wieży strażniczej zaraz przy wejściu do Fort Baxter Air Force Base (baza wojskowa).

Granaty
Granaty dobrze nadają się do likwidowania celów które chowają się za jakąś przeszkodą. Im dłużej przytrzymasz klawisz strzału, tym mocniej rzucisz granat. Zazwyczaj jeden granat nie powoduje wybuchu samochodu a rzucać możemy tylko z miejsca. Można je kupić w Ammu-Nation w North Point Mall za 300$ lub znaleźć na tyłach posterunku policji w Washington Beach i na boisku do kosza Haitańczyków na północ od fabryki lodów.

Koktajle Mołotowa
Dobrze znana rzecz, nawet z GTA2. Na chwilę zajmuje się ogniem mały obszar, a wszystko, co znajdzie się w jego zasięgu od razu można uznać za martwe. Broń niebezpieczna dla zbliżających się do nas niemile widzianych osób, np.: policjantów. Można je jedynie znaleźć w rogu restauracji Tacopalyse.

Bomby
Granaty, które możemy detonować, gdy tylko się nam podoba. Doskonałe do wysadzania samochodów. Przydatna rzecz gdy wokół tego miejsca gdzie chcesz rzucić jest dużo ludzi. Tę broń można nabyć u Phila za 1000$ po ukończeniu misji "Boomshine Saigon". Można go także tam znaleźć przed wykonywaniem misji "Gun Runner". Albo znaleźć za hotelem na południowy-wschód od budynku Links View Apartament w Vice Point.

Gaz łzawiący
Powodujący obezwładnienie wrogów, genialnie rozgania duże tłumy przechodniów i policjantów. Niestety nie da się tej broni kupić, ale można ją znaleźć zaraz przy posterunku policji w Washington Beach(TYLKO W WERSJI NA PLAYSTATION 2).
 

Poprawki: Maxsimus

r e k l a m a

Komentarze (104) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
ufolond24 dodano: 03.11.2006, 08:19
szkoda tylko że gaz wystepuje na innej wersji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mkopl dodano: 25.12.2006, 20:44
No szkoda. Zdecydowanie polecam Minigun/ Gatling Gun prawdziwa masakra !!:):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KASA dodano: 01.01.2007, 13:18
Mogliby zrobić na PC z gazem ale i taki fajnie się gra i wiem gdzie znaleźć różne bronie bez kodów. *&:) :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips dodano: 25.01.2007, 18:03
Przeciesz jest patch co daje nam gaz łzawiący.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
joker00 dodano: 04.02.2007, 12:35
szkoda ze gaz jest tylko na PS
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hertu dodano: 10.02.2007, 08:11
widze że braknie nam gazu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Aleks dodano: 12.02.2007, 08:16
Gaz nie najlepszy lepsze sa M 4,Maczeta,Minigun one sa zabawniejsze i mozna nimi robic rozruby :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Aleks dodano: 13.02.2007, 15:34
Ludzie gdzie skopiowac pobrane pliki samolotow pomuacie. Odpowiadajcie tutaj BLAGAM HELP!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DaBuL dodano: 16.02.2007, 08:35
w poruwnaniu do GTA III to jest duzo brni szkoda tylko ze gaz jest tylko na ps2. MOzna se pobrac pacha na gaz ale nie bedzie on szkodzil
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Szymon00 dodano: 17.02.2007, 14:24
ciekawe, z niektórymi rodzajami broni nigdy się nie spotkałem hmm...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rocky dodano: 19.02.2007, 17:09
ja mysle ze najlepsze jest M60 i klasyczne koktajle molotova
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 25.02.2007, 14:55
Maczeta i Katana są głupie. Najlepszy zestaw to: Piła, Python, SPAS, MP5, M4, Minigun, Granaty na pilota i ta snajperka bez laserowego Zooma!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynka dodano: 26.02.2007, 13:48
minigunem sie fajnie rozpierdala samochody
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio dodano: 05.03.2007, 14:12
tec 9 jest gorsze niż w sa.Głupie za wolno sztrzela
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
daro132 dodano: 05.03.2007, 16:33
eee gupie te bronie ale lubie troche tasakiem ludzi poprzecinać hahah :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Game Master dodano: 10.03.2007, 20:20
DaBuL ma racje szkoda, że go nie ma w wersji na PC.ehh...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
przemo96 dodano: 19.03.2007, 17:44
czemu nie ma gazu lzawiacego to jest glupie ale gra jest ekstra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tofik dodano: 23.03.2007, 21:06
szkoda ze nie ma gazu na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tofik dodano: 23.03.2007, 21:08
ale za to w na pc jest lepsza grafa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krawol dodano: 01.04.2007, 18:23
hmmm... szkoda ale za to jest w san andreas xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
uzumymw dodano: 07.04.2007, 15:12
PODAJCIE STRONE GDZIE MOŻNA POBRAĆ GAZ ŁZAWIĄCY DO VC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 11:33
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Minister dodano: 05.05.2007, 21:23
MOJA BROŃ TO MUNDURKII DRĘCZENIE UCZNIÓW HAHAHAHAHAHA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziom1498 dodano: 08.05.2007, 07:08
o jejka nie ma gazu łzawiącego na PC !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziom1498 dodano: 08.05.2007, 07:09
a pozatym python to nie python tylko MAGNUM 357!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ dodano: 30.05.2007, 12:02
Gaz lzawiacy strasznie zamula gre jak sie wejdzie w dym:(:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alisha dodano: 26.06.2007, 11:19
na ps grafa jest najlepsza jak i sterowanie takżę big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alisha dodano: 26.06.2007, 11:21
phyton to i tak najlepsza bron. szybko sie z nią biega i zabija jednym strzałem. na duze grupki rewela
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas dodano: 28.06.2007, 18:17
maczeta fajnie ciacha :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciek dodano: 15.07.2007, 15:48
Wyrzutnia rakiet to jest coś :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KUPECZKA dodano: 21.07.2007, 19:52
http://s19.bitefight.onet.pl/c.php?uid=36891

KLIKAJCIE A ZOBACZYCIE GRE ONLINE GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 23.07.2007, 21:46
Zgadzam się :) M60 i koktajle :) ale ja lubię też Krugera, którego baardzo brakowało mi w SA:( no ale cóż.. i tak jest dużo fajnych broni :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 28.07.2007, 18:05
.357 jest dobra w GTA multiplayer
a tak to lubię miniguna snajperkę z laserem & krugera :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 29.07.2007, 10:10
Kruger i M60 wymiataja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Radzio Boss dodano: 01.09.2007, 21:06
no
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Micro dodano: 02.09.2007, 19:21
najlepsza jest solniczka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL dodano: 23.09.2007, 19:41
m60 i kruger są the best aa i jeszcze MP5 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Krymko 126p dodano: 17.10.2007, 13:15
najfajniejsze jest mp5 ale szkoda ze gaz jest tylko na ps2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tommy vc dodano: 19.10.2007, 21:26
nie wiem dlaczego ale wszyscy uważają że minigun jest lepszy niż M60.M60 wymiata
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tommy vc dodano: 20.10.2007, 23:40
Moje ulubione bronie to : M60, MP5 i Colt 45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafi1 dodano: 27.10.2007, 19:31
Najlepszy jest Minigun, M60, Snajperka PSG-1 i Bazuka z tymy narzędziami na piechotę zdobyłem 5 gwiazdek big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
casar dodano: 13.11.2007, 10:22
fojowe jest m4 ,kruger,,m60,i zwyczajna snajperka minigun jest dobry jak chce się zrobić rozwałe na 102
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Adrian-kurde dodano: 02.12.2007, 01:44
H&K PSG-1, H&K Mp5 i Colt M4 Najlepsze big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kaka11 dodano: 16.01.2008, 18:54
ja gram z kodami i moją najlepszą bronią jest m60 i się [***]m gdy żaden zestaw broni niema go u siebie a nie jestem do [***]a głupi by wchodzić na wierzę żołnierzy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz_ek2 dodano: 17.01.2008, 12:20
kto wie gdzie jest gaz łzawiący
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dondi dodano: 02.02.2008, 10:32
m6o,kruger,mp5,snajperka z laserowym celownikiem i python sa
ekstra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 02.03.2008, 16:41
Python jest fajny po 1 strzale koles ginie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 05.03.2008, 13:14
python,m4,m60 i snajperka to moje ulubione
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 13.03.2008, 18:23
i uzi 9 mm
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal123 dodano: 22.03.2008, 21:31
mateusz_ek2 jak masz PS to chyba pisze pod koniec Opisu GAZU ŁZAWIĄCEGO....Najlepszy MINIGUN..HEHEE ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
konkord dodano: 27.03.2008, 19:39
Szkoda że nie ma AK47...lecz w sumie Kruger jest podobny do AK47,mniej więcej szczela z podobną prędkością.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kostek66 dodano: 01.04.2008, 22:21
niema co minihun najlepszy hoć lubie sie pobawić shotgunem i m4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Michu332 dodano: 10.04.2008, 10:30
uzi 9mm , m60 , kruger sa najlepsze ja lubie wejsc na wieze zolnierzy ale tam czadowo ;Dpython jest spoko chyba wszystkie bronie sa fajne!!!!! dlaczego tam ze uzi 9mm jest najgorsze chyba wlasnie najlepsze VICE CITY THE BEST!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Michu332 dodano: 10.04.2008, 10:33
wszyscy by wszystko z miniguna rozwalali!!!! ja tam lubie bic policje poprostu mlotkiem albo bejzbolem ;] a nie tlko strzelac jak robic rozrobe to dobrze sie bawic!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kostek66 dodano: 13.04.2008, 20:20
Michu332 co ty masz do tego miniguna przecieżto jest świetna broń jak kosiarka my poprostu potrzebujemy czegoś większego niż pała czy kij basebalowy ale jestem jak juz to za kataną i tasakiem big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kostek66 dodano: 13.04.2008, 20:21
A i hciałem dodać ze RPG robi rozwałki za pierwszym razem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.40.***.***]
Gość dodano: 23.04.2008, 19:51
fajnie z tym gazem jest jakas lipa ja mam na ps2 vc i zamiast gazu lzawiacego sa granaty xD a moje ulubione to python oby dwie snajperki i minigun

ps. i jeszcze pila lancuchowa xcD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość dodano: 24.04.2008, 18:28
fajny jest srubokret... najtanszy i dobrze sie nim zabija
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cep dodano: 09.05.2008, 18:26
w pierwszym miescie kolo komisariatu sa te granaty łzawiace xDXDXDXDDX
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tommy vc dodano: 15.05.2008, 17:41
zgadzam sie z Michu332
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maciejgta dodano: 17.05.2008, 14:12
Ciekawe jak się zabija śrubokrętem. Chciałbym widzieć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
paulina.wisnia1 dodano: 22.05.2008, 12:18
Ja już tego miotacza ognia nie używam.... Wiele razy się nim podpaliłam...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
phil_casidy dodano: 30.05.2008, 19:43
EXTRA!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 01.06.2008, 11:14
jeszcze w misji "Martha's mug shot" jest aparat...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 13.06.2008, 16:03
ja często używam rewolwera oraz miniguna ;] szkoda, że w SA nie ma rzeczy takich jak śrubokręt itp. ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RKO619 dodano: 18.06.2008, 17:14
m60 jest the best
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
HELLBOY222 dodano: 29.06.2008, 21:23
polecam z broni białej kij basebalowy a z palnej minigun
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szyziom dodano: 03.07.2008, 23:56
ja powiem nie na temat powiem że gta robi ciągle podstawowy błąd bo jeśli ta gra jest realstyczna to dlaczego niema zwierząt?!przecież to by było normalniejsze no niemówie o różnych gatunkach ale np:pies który nic nie zrobi no co wy na to?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szyziom dodano: 04.07.2008, 19:37
a do ilu broni macie ,,nieskończoność" naboi bo ja do trzech : MP5 M4 i miniguna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 11:55
Minigun wymiata big smile szkoda ze ten gaz łzawiacy jest tylko w wersji na PS2 :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.15.***.***]
Gość dodano: 07.07.2008, 10:50
mi tam
M60 robi swoje niech ktos podejdzie to mu leb urwehehe:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mike17051993 dodano: 08.07.2008, 13:26
Piszcie jak macie jakieś pytania do VC i do innych GTA. Odpowiem na wszystko, bo te gry znam jak własną kieszeń i przeszedłem je chyba ze 100 razy GG8276649. Nie pożałujecie. Ps dosłownie na wszystko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 10.07.2008, 09:19
ekstra broń
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.40.***.***]
Gość dodano: 17.07.2008, 16:42
zrob ktos rozrube colt-em se rozrube zobaczymy kto tak kozak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.40.***.***]
Gość dodano: 17.07.2008, 16:44
aa i przebiegnijcie se z 6 gwiazdkami wszystkie ulice vc majac jedynie do obrony piesc bez kastetu a potem zgubcie uzywajac gwiazdek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dawid dodano: 27.07.2008, 11:04
tu jest 40 broni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
patrykj123 dodano: 27.07.2008, 20:57
to nie fer ja chce gaz łzwaiący ale jest tylko na ps2 ;( ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
graziroma dodano: 11.01.2009, 15:02
gdzie dokladnie ten gas lzawiacy jest''?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ObywatelJ dodano: 18.01.2009, 19:55
Kruger to odpowiednik broni, ktorej uzywala Druzyna A ;) Ruger AC566 bodajze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jakubus16 dodano: 04.02.2009, 11:23
minigun wymiata wescie mozna nim zrobic rozrobe w 5 sekund big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TRAVERS dodano: 19.02.2009, 10:10
dlaczego gaz lzawiący tylko na playstation 2 ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
aro p dodano: 27.03.2009, 20:39
Szkoda że niema ak47;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fan GTA4 dodano: 19.04.2009, 09:20
Jeśli chcecie gaz łzawiący na PC,to poszukajcie modu(niestety trzeba podmieniać main.scm)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zk9kn dodano: 19.05.2009, 22:31
gaz łzwaiący jest na pc z programem i podmienionym main.scm
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zk9kn dodano: 19.05.2009, 22:32
minigun wymiata ,ale w sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zk9kn dodano: 19.05.2009, 22:34
Fan GTA4 jak chcerz podmienić main.scm to zrób kopie zapasowo.San Andreas wymiata
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 21.05.2009, 17:03
Jak na taką starą część to wystarczy tych broni, ale zawsze może być więcej. Dobrze, że zrobili te rodzaje, bo tak to byłoby za łatwo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.07.2009, 10:33
Na YouTube gościu zamieścił film bez linku z gazem łzawiającym
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ungreez dodano: 07.07.2009, 11:32
mam wersję na ps2 i gdzie jest ten gaz???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.54.***.***]
Gość dodano: 02.08.2009, 13:32
Tam jest błąd oddziały SWAT używają Uzi a nie mp5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubuśpuchatek123 dodano: 13.08.2009, 12:11
ooo dużo broni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Luki.karate dodano: 18.11.2009, 19:54
Kurde jak zrobić ten gaz łzawiący na Pc. Gdzie jest to main.scm i w ogóle wszystko inne.GG 7023916. Z góry dzięki ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
olafek167 dodano: 29.11.2009, 19:27
najlepsze jest m60.gdybyscie widzieli jak szybko rozwala pojazdy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a dodano: 14.03.2010, 19:45
ja lubie minigun i krugera
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.54.***.***]
Gość dodano: 18.03.2010, 17:18
Mam pytanie na jakiej broni wzorowany jest kruger ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jkl06 dodano: 05.04.2010, 12:09
dobre są te bronie z vice city najlepsza wyrzutnia rakiet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname dodano: 02.06.2010, 01:12
MP5 za szybkostrzelność i M4 za szybkie wykończenie(w głowę lub rękę)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rkopec16 dodano: 03.06.2010, 13:49
mp5 i minigun najlepsze:-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krzysztof29 dodano: 16.06.2010, 09:42
gaz jest za posterunkiem policji w dowonton.
a co do broni to kruger jest najlepszt:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 27.07.2010, 00:43
najlpiej zapisac na lotnisku z rakietnica i w k.golf.z miigunem i po wpadce brac do woli
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tata chrzestny dodano: 28.06.2011, 20:36
najlepszy jest minigun ale też domry jest pytchon;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kamilsadaj267 dodano: 19.09.2011, 19:56
Według mnie najlepsze bronie to minigun, kruger oraz m16
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
Gość dodano: 14.04.2012, 22:42
Najlepsza broń to: Python spas-12 mp5 m4 ta 2 snajperka m60 lub minigun i granaty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matejo960 dodano: 03.11.2012, 14:12
ja lubie m60 m4 krugera pythona i spasa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (104 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51536

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 93, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 82, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 93, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 82, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.