Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] W domu Michelle na półce z płytami leży pudełko Grand Theft Auto: San Andreas, można to zobaczyć używając modów.

9999V Świat GTA Online Fabuła i świat gry | PC PS3 PS4 X360 XOne 30.07.2014 przez Kubixxx
Encyklopedia: GTA Online | Tagi: GTA Online GTA V

Świat GTA Online

Świat Grand Theft Auto Online umożliwia samotne eskapady, wspólne wykonywanie misji ze znajomymi, drużynowy udział  w różnych rozrywkach i wydarzeniach lub konkurowanie w tradycyjnych trybach rozgrywki, a to wszystko w niepowtarzalnym klimacie i z użyciem zaawansowanej mechaniki Grand Theft Auto V

Otwarty świat gry oferuje grupom do 16 lub 32 graczy (zależy od platformy) niespotykaną wcześniej wolność rozgrywki i pozwala na stworzenie i rozwijanie od podstaw niepowtarzalnej postaci, łącznie z dopracowywaniem jej wyglądu, zdobywaniem flotylli pojazdów, nowych nieruchomości i braniem udziału w akcjach i innych zajęciach, które pomagają we wspinaniu się po kolejnych szczeblach przestępczej kariery.

Grand Theft Auto Online będzie się ciągle rozrastać i ewoluować dzięki stałemu napływowej, co zaowocuje pierwszym w historii tak dynamicznym i trwałym światem GTA.

Początki

Kreator postaci pozwala na ustalenie wyglądu i podstawowyk statystyk postaci. Po dopracowaniu i zatwierdzeniu tych szczegółów twoja postać przejdzie do wstępu GTA Online. Wybranie różnych opcji stylu wpłynie na początkowy strój postaci.

Zbrodnia i chaos w otwartym świecie

Rusz w miasto samotnie albo wraz z grupą znaomych i eksploruj otwarty świat - wybierz sie do kina czy na strzelnicę lub wymyśl jeszcze coś innego. Chcesz podroczyć się z policą? Obrób spożywczak, załatw gan albo rozpruj opancerzoną furgonetkę, żeby zgarnąć szybką kasę i zyskać reputację. Otwarty świat Los Santos i hrabstwa Blaine w Grand Theft Auto Online oferuje mnóstwo możliwości, żeby przelać nieco krwi w pogoni za pieniądzem, w tym:

Napady: Gracze mogą obrabiać sklepy spożywcze i monopolowe, a także stacje benzynowe

Wozy opancerzone: Gracze mogą na nie napadać i czyścić je z pieniędzy

Zrzuty: broń, amunicja, kasa lub różne niespodziewane rzadkości czekają na tych, którzy wykażą się refleksem i zdołają je przechwycić jakie pierwsi.

Import/Eksport: Simeon Yetarian z firmy Premium Deluxe Motorsport zawsze szuka przedsiębiorczych ludzi do "znajdowania" i dostarczania konkretnych pojazdów.

Deathmatch jeden na jednego: Nie żałuj sobie i spuść łomot innemu graczowi w szybkim deathmatchowym pojedynku.

Nagrody za głowę: Uczyń z niego nieświadomego wroga tarczę celowniczą dla całej mapy

Ataki gangów: Gracze buszujący po otwartym świecie mogą się czasem natknąć na kryjowki kierowanych przez komputer ganów, a to przecież idealny cel do ataku. Współpracuje z resztą drużyny aby ich zaatwić i zgarnąć ukryte fanty.

Akcje

Los Santos i hrabstwo Blaine są dla ambitnych kryminalistów kopalnią nieskończonych możliwości. Wybierz sie na akcję jako samotny wilk albo członek ekipy. Czeka na Ciebie (i innych degeneratów) różnorodny wchlarz napadów i innych bezprawnych zajęć, w tym:

Misje kooperacyjne: Koś przeciwników, przemycaj nielegalny towar, niszcz cele, kradnij rzadkie auta i wykonuj inne zadania wraz z grupą zaufanych towarzyszy lub kimkolwiek, kto będzie mia podobne zapatryania na życie i chęć do współpracy.

Pojedynki: To misje zakładające brutalną walkę między dwoma drużynami, czasami przy udziale trzeciej grupy, np. gangu lub policji.

Deathmatch: Uruchom i dopasuj do władnych potrzeb zwykłe i drużynowe deathmatche - można walczyć na piechotę bądź w pojazdach. Dobierz najlepsze ustawienia, w tym liczbę drużyn, warunki zwycięstwa, porę dnia i pogodę

Ostatnia drużyna wygrywa (LTS): tryb podobny do deathmatchu, z jedną dużą różnicą - każdy gracz ma tylko jedno życie, więc lepiej o to dbać. Kto przeżyje starcie, będzie mógł się pawić w blasku chwały.

Przetrwanie: Pokonaj 10 fal pełnych coraz to groźniejszych wrogów w ostatecznym sprawdzianie swoich zdolności bojowych. Tylko najsilniejsi przetrwają. Stań do boju samotnie lub zbierz ludzi, by zwiększyć swoje szanse przeżycia.

Skoki spadochronowe: W całym San Andreas znaleźć możesz miejsca do skoków ze spadochronem, gdzie można zaśmiać się śmierci w twarz, pędząc niczym meteor ku powierzchni Matki Ziemi.

Napady (wkrótce): kooperacyjne napady, które będą wymagać uważnego planowania, współpracy i bezbłędnego wykonania

Nalot: Stań do walki o cenne łup lub zabaw się w kultowe Capture The Flag. Wygrywają Ci najsprytniejsi, którzy zgarną więcej flag/pojazdów/teczek.

Wyścigi

Wszystko od klasycznej rywalizacji ulicznej do rajdów terenowych, wyścigów morskich i zmagań powietrznych. Zaszalej w wyścigu GTA lub wypróbuj nowy rodzaj wyścigów, rajd, w którym jeden gracz kieruje pojazdem, a drugi wciela się w pilota nawigującego na trasie.

Standardowy wyścig: Goń od punktu do punktu i ścigaj się z rywalami do samej mety.

Wyścig motocyklowy: Ten wyścig, wbrew nazwie, umożliwia jazdę nie ylko motocyklami, ale też BMX-ami i tradycyjnymi rowerami górskimi. Trasy są różnorodne - od otwartego terenu do szerokich autostrad i górskich ścieżek Los Santos i hrabstwa Blaine.

Rajd: Jeden gracz kieruje pojazdem, a drugi nawiguje, wskazując kierunek jazdy za pomoca zestawu słuchawkowego lub przycisków pada kierunkowego.

Wyścig powietrzny: Zmierz się z innymi asami przestworzy w spektakularnych walkach kołowych w uzbrojonych po zęby myśliwcach bojowych P-996 lazer lub podniebny wyścig lżejszych maszyn turbośmigłowych, odrzutowców i śmigłowców.

Wyścig morski: Wsiądź na Seasharka lub jedną z potężnych motorówek, aby ukończyć trasę w rekordowym czasie i zaprezentować to, co potrafisz.

Wyścig GTA: Potężne maszyny i różnorodna broń czynią z tego wyścigu konkurencję, w której nie ma miejsca dla słabych.

Zajęcia

Zagraj w tenisa lub golfa ze znajomymi albo nieznajomymi. Możesz tez wybrać inne zajęcia. Wszystko to dla kasy i reputacji.

Udaj się do punktu golfowego na partyjkę dziewięciu dołków z maksymalnie 4 innymi osobami, które możesz dowolnie rozpraszać i wyszydzać.

Tenis: Ten ulubiony sport mieszkańców Los Santos można uprawiać w siedmiu różnych miejscach.

Strzelnica: Odwiedź jedną z dwóch strzelnic Ammu-Nation i zostań strzelcem wyborowym. Załatw cele, które nie wrzeszczą, nie dzwonią na policję i nie odpowiadają ogniem. 

Skoki kaskaderskie: W GTA Online znajdziesz 50 skoków kaskaderskich, które sprawdza twoje opanowanie fizyi pojazdów i brak zdrowego rozsądku.

Siłowanie na rękę: Wybierz stację radiową, aby zrobić odpowiednią atmosferę i stań ręka w rękę z innymi graczami w tym sprawdzianie siły i wytrzymałości.

Rzutki: Udaj się ze znajomymi na wypad do Yellow Jack Inn na pustyni Grand Senora, gdzie zrelaksujecie się przy partii rzutek.

Personalizacja

Stwórz własną postać w kreatorze postaci, który zawiera skutkujący ogromem możliwości system dziedziczenia cech fizycznych. Zabierz ją następnie na ulice Los Santos i hrabstwa Blaine, zarób trochę grosza i wydaj go na odzież godnie z odzwierciedlającą twój sukces. Możesz też kupować i modyfikować samochody z garażu, a także personalizowac swój arsenał.

Wygląd: Kupuj nowe ciuchy, maski i okulary przeciwsłoneczne. Strzel sobie nową fryzurę bądź odjazdowy tatuaż. Postacie mogą się też przebierać w swoich mieszkaniach.

Pojazdy: odpicuj samochód lub motor szpanerskim lakierem, nowymi kołami, przyciemnianymi szybami, grillem, spojlerami i zwiększającymi właściwości jezdne zawieszeniiem, silnikiem, hamulcami i innymi bajerami.

Broń: Dokupuj tłumiki, lunety, powiększone magazynki, latarki i inne modyfikacje w najbliższym sklepie Ammu-Nation. 

Reputacja i pieniądze

Reputację zdobywa się podczas przygód w GTA Online. Wpływa ona na rangę i dostęp do nowych możliwości, broni i kontaktów w świecie przestępczym. Pieniądze możesz wydać na samochody, ubrania, broń, nieruchomości i inne atrakcje.

Pieniądze: przedsiębiorczy i pracowici mieszkańcy zarabiają GTA$, organizując napady, wygrywając wyścigi i biorąc się za inne dochodowe zajęcia, dzięki czemu stać ich na wygodne życie w eleganckim mieszkaniu, gustowne ciuchy i akcesoria, broń oraz inne symble dobrobytu.

Nieruchomości: Każdy potrzebuje kąta, aby przysiąść i odpocząć od zgiełku miasta. Gdy już zarobisz dość pieniędzy, możesz zakotwiczyć się w jednym miejscu i kupić sobie dom. Odwiedź stronę internetową Dynasty 8, aby odszukać idealną miejscówkę.

Wyposażenie posiadłości: Nie bądź bucem i zaproś gości, aby omawiać i planować kolejne akcje lub pochwalić się osobistą kolekcją pojazdów. Najważniejsze to cieszyć się własnym kątem.

Zakłady: Jeśli czujesz, że to Twój szczęsliwy dzień, lub nie wątpisz w swoje umiejętności, na początku deathmatchu, wyścigu bądź partii tenisa lub golfa możesz postawić GTA$ na swoją wygraną i pokazać, że Twoje przechwałki nie są nieuzasadnione.

Sypnij grosiwem: Jeśli masz wysoko postawionych znajomych, to tutaj nepotyzm działa równie dobrze, co w prawdziwym świecie - gotówką można obdarzać innych.

 

Ponad 70% graczy, którzy mają w posiadaniu GTA V, rozpoczęło również rozgrywkę w GTA Online. Ilość map stworzonych przez graczy w kreatorze map w tej chwili wynosi ponad 2,5 miliona. Social Club pęka w szwach również przez ilość zdjęć wykonanych dzięki Snapmaticowi. Po chłodnym przyjęciu trybu Multiplayer przy okazji GTA IV, Rockstar wziął się w garść i stworzył niemal idealną grę, która wciąga na bardzo długie godziny! My osobiście zapraszamy do naszej ekipy GTASite Dream Team Grand The Auto Online wciąż jest mocno wspierane przez studio, dzięki czemu mniej więcej co miesiąc otrzymujemy kolejne DLC zawierające nowe pojazdy, bronie i inne itemy. Seria Rockstar Verified Jobs sprawia, że gracze nie mogą się nudzić ponieważ coraz to nowsze mapy zachęcają do wspólnej zabawy!

 

Artykuł został zrealizowany na podstawie oficjalnej instrukcji do Grand Theft Auto V.

r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

[83.11.***.***]
Freej dodano: 28.12.2014, 15:18
Świetny multiplayer,ale nie wciągnął mie tak,jak samp.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Zimoch dodano: 07.07.2015, 16:14
Czemu nie ma zrzutu w online trybie pojedynczym (bez Kretynów którzy próbują cie zabić za wszelką cene). :(
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
many dodano: 18.08.2015, 14:40
Mam pytanie stworzyłem drużynowy deathmatch w kreatorze i teraz nie mam pojęcia gdzie moge go znależć
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
Robci0 dodano: 24.10.2018, 21:39
Dla mnie tacy ludzie to sa z gimbazay jeżdżą zabijają cie przeszkadzaja we wszystkim męczą graczy aż wyjda z sesji i wlasnie przez takich graczy odechciewa sie grać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.0.***.***]
SamJesteśNoob dodano: 28.11.2018, 09:07
Jak jesteś słaby i nie umiesz grać, to po prostu właśnie wychódź z sesji :) Ja jakoś niedawno kupiłem GTA V z Online razem kodem i wbijając na 1 randze nie miałem problemu z obroną siebie albo z jeżdzeniem i zabijaniem innych :) Słabi zawsze płaczą, czy to w GTA czy w innych grach, szukając wymówek typu: no o by męczą graczy, a tu system rotacji wyszukiwania jest do du p y, bo większe lvle szuka, a tu to a tu tamto. Zero to zero, pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
omosquito do SamJesteśNoob dodano: 28.11.2018, 10:09
O proszę następny co pogra 50 godzin wszystkich wokoło wkurzając i rzuci grę w kąt ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
KangurK9PL dodano: 30.07.2014, 16:10
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -7 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel do KangurK9PL dodano: 30.07.2014, 16:17
Jeżeli tylko jeździsz w kółko mapy i zabijasz losowych ludzi w sesji to nic dziwnego, że gra jest dla Ciebie nudna.
+ +10 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 do Sznycel dodano: 30.07.2014, 19:03
Ja tam bym nie narzekał jakbym grał, zawsze znalazłbym sobie zajęcie inne niż "zabijanie kropek".
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Postal Dude (Koleś z Postala) do KangurK9PL dodano: 18.08.2015, 22:52
Szczerze? Ja na miejscu tych ludzi, którzy dali ci kciuka w dół, bym nawet nie zawracał swej głowy na twój komentarz. Chociaż i tak dobrze się dowiedzieć, że gra dla niektórych jest już nudna.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.08.2015, 22:54
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
CroppCrevV do KangurK9PL dodano: 18.11.2019, 20:56
No bo jak glitchowałes cwelu to co się sziwisz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom dodano: 30.07.2014, 16:21
Nie można dzielić się kasą big smile Była ta opcja ale nigdy nie działała i z którąś aktualizacją usunęli to. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vorrad do snajperradom dodano: 30.07.2014, 20:21
Ta opcja działała chyba tylko przez jedną aktualizację ... ale mogę się mylić, nie pamiętam dokładnie big smile Ale racją jest, że nie działa i raczej nie będzie.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
LukiGK1 do Vorrad dodano: 30.07.2014, 22:04
Pewnie przez to ze ludzie korzystali z roznych bugow gry dzieki czemu bez sensownie dorabiali sie wielu pienidzy. Sam mam znajomego ktory wykorzystujac bledy gry dorobil sie setek miliardow dolarow. Przelal mi na konto potem czesc zdobytej kwoty ale i tak po miesiacu Rockstar wyczyscilo nam konta bo dobrze wiedzieli ze dorobilismy sie tej kasy niesprawiedliwie. Na szczescie banów nie dostalismy czego sie bardzo obawialem. :P
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel do Vorrad dodano: 30.07.2014, 22:35
Dzielić się kasą można ciągle, ale tylko z napadów na sklep. Szkoda, bo np. chciałbym jakiemuś koledze dać trochę kasy, która dotychczas zebrałem. Może kiedyś ta funkcja będzie dodana, chociaż wątpię, bo wtedy Shark Cardy nie miałyby sensu, i ci co mają przyjaciół z kilkunasto/kilkuset milionem dolarów będą zadowoleni, że ich koledzy odpalą im pare baniek :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 do Sznycel dodano: 01.08.2014, 11:31
No właśnie. A co powiedzieliby ludzie, którzy dopiero zaczną grę? Portfel świeci pustkami, więc musieliby jakoś kasę zdobyć, napadami, rozbojami, kradzieżami (oczywiście NPCów, nie graczy).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.238.***.***]
Deareq do adrianhonda1 dodano: 05.11.2020, 09:11
zarobić można z misji naprzykład Mkziego, Salomona albo Garnalda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (17 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 50690

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  Ptasior3... 0 443 1329
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.