Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Produkcja GTA V kosztowała ~200 milionów euro.

9999V VC Solucja cz.2 Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac 05.03.2004 przez limp
Encyklopedia: GTA VC

VC Solucja cz.2

Druga część solucji do misji głównych w Vice City.

Colonel Juan Cortez II

Sir, Yes Sir!
Zysk: 2.000 $
Pułkownik chce abyś ukradł dla niego czołg! Problem polega na tym, że pilnuje go konwój wojska. Parę samochodów oraz dobrze uzbrojeni żołnierze. Mamy dwa wyjścia z sytuacji:

1.(Wersja trudniejsza) Zaopatrzmy się w Krugera, MAC-10 oraz kamizelkę. Jedziemy jakimś samochodem na ulicę, którą jedzie konwój i blokujemy ulicę. Czekamy aż wojsko dojedzie do nas i zaczynamy ostrzał najpierw w miarę możliwości do kierowcy najbliższego samochodu, a potem do wszystkiego co się rusza. Gdy żołnierze, którzy szli koło czołgu zaczną do nas strzelać, bierzemy MAC-10 i biegniemy wzdłuż konwoju strzelając w żołnierzy (wszystkich). Uważamy aby samochody wojskowe, których wcześniej nie zlikwidowaliśmy nie potrąciły nas bo to może zaboleć. Po zabiciu wojskowych, kierowca czołgu ucieknie w panice, a my zajmiemy jego miejsce w tym potężnym pojeździe. Odtąd mamy 3 gwiazdki oraz 2 minuty na dojechanie do wyznaczonego przez Pułkownika garażu. Jeśli nie zdążymy w 2 minuty nasz pojazd wybuchnie, a my zostaniemy usmażeni w stalowej maszynie. Po dojechaniu do garażu misja jest zaliczona.
2.(Wersja łatwiejsza) Jedziemy równolegle do konwoju jakimś pojazdem, z którego szybko się wysiada (czyli jakiś motor). W pewnym momencie pochód zatrzyma się, a kierowca czołgu wysiądzie aby kupić pączki. Wykorzystujemy ten moment aby wsiąść do pojazdu. Jedziemy do garażu taranując wszystkich, których napotkamy.

 

Avery Carrington

Two Bit Hit
Zysk: 2.500 $
Misja polegająca na zlikwidowaniu szefa gangu Haiti. Najpierw jednak skocz na Little Havana do sklepu po ubranie. Jedź na miejsce pogrzebu. Droga ze wszystkich stron jest zablokowana więc uzbrój się w snajperkę i na wszelki wypadek MAC-10. Podejdź tak aby członkowie gangu Cię zauważyli po czym szybko wyceluj i zlikwiduj szefa mafii. Jeśli z jakiegoś powodu nie trafisz boss wejdzie do karawany i zacznie uciekać w kierunku Prawn Island. Gonimy go uważając na zrzucane przez karawanę bomby, które natychmiastowo niszczą nasz samochód bądź też inny pojazd. Doganiamy powolny w wóz i ostrzeliwujemy go stosując metodę Drive-By. W pewnym momencie karawana się zatrzyma i szef gangu wysiądzie z kierowcą posiadającym shotguna. Nasz cel zaopatrzony jest w M4. Likwidujemy dwóch osobników i misja jest zaliczona.

 

Kent Paul

Death Row
Zysk: 0 $
Jedna z najtrudniejszych misja w grze. Dowiedziałeś się, że Lance pojechał pomścić śmierć swojego brata. Coś mu nie wyszło i ludzie Diaza go złapali, a Twoim zadaniem jest uratowanie nieszczęśnika od niechybnej śmierci. Od wyjście z Malibu w prawym górnym rogu ekranu będzie pokazane życie Lanca. Jedziemy na wysypisko najkrótszą drogą czyli przez most obok pola golfowego. Gdy będziemy przed wysypiskiem najlepiej z impetem uderzając w samochody blokujące wjazd. Wysiadamy i biegając strzelamy najlepiej w MAC-10 w ocalałych (mi się udało tak zrobić, że po zderzeniu żaden nie przeżył). Potem powoli idziemy i likwidujemy najlepiej z Krugera nadchodzących napastników. Gdy dojdziemy do hangaru podchodzimy do ledwo dyszącego Lanca. I teraz zaczyna się najtrudniejsza część imprezy. Wchodzimy do stojącego obok Sentinela i jedziemy powoli do wyjścia. W momencie gdy wyjedziemy z wysypiska 4 Comety zaczną nas gonić chcąc nas staranować. My będziemy sprytniejsi. Od razu (!!!) po wyjeździe z wysypiska jedź w prawo w taką wąska alejkę, a potem po takim małym czerwonym moście. Gdy przez niego przejedziesz, jedź szybko na główną ulicę i szybko do szpitala. Nie zatrzymuj się, ani nie zwalniaj gdyż napastnicy siedzą Ci na ogonie. Wysiądź z samochodu i razem z Lancem wejdź na różowy znacznik. Gdy Twój kolega wejdzie do szpitala misja zakończy się sukcesem. Pułkownik Juan Cortez zadzwoni do Ciebie z problemem.

 

Colonel Juan Cortez III

All Hands On Deck
Zysk: 5.000 $
Cortez ma zamiar wypłynąć na pełne morze, ale i chcą mu przeszkodzić. Na pokładzie, na którym się znajdujesz jest Kruger i życie, a także kilku uzbrojonych marynarzy. Na początek zobaczysz jak zjawią się dwa FBI Washingtony a ośmiu agentów którzy z nich wysiądą skieruje się w kierunku trzech stojących na przystani łodzi. Jeżeli masz jakąś mocną broń (Minigun lub Rocket Launcher), to rozwal łodzie zanim odpłyną z przystani. Jeżeli nie masz, to spokojnie likwiduj zbliżających się agentów. Następnie idź na przód statku i rozwal łodzie blokujące przepływ pod mostem. Pontony stojące w blokadzie ruszą w kierunku łodzi, więc możesz mieć drobne problemy w ich rozwaleniu. Po uporaniu się z nimi, nadleci helikopter Maverick i na pokład wskoczy dwóch klesi. Załatw ich i czekaj na następny helikopter. Po chwili nadleci Hunter (czyli Apache), którego także musisz rozwalić. Jeżeli masz w swym wyposażeniu co najmniej karabin M4 lub M60, to ta misja nie sprawi Ci większego kłopotu. Po jej ukończeniu będziesz siedział w podarunku od Corteza - pięknej łodzi Speeder.

 

Tommy Vercetti

Rub Out
Zysk: 50.000 $
Ciekawa misja polegająca na zabiciu Ricardo Diaza. Na początku uzbrój się w kamizelkę oraz shotguna. Od Lanca dostaniesz M60. Nie pozwól aby zabili twojego towarzysza bo to będzie oznaczać koniec misji. Idź razem z Lancem do willi i likwiduj strażników nawet tych, których ledwo widać, a są w Twoim zasięgu. Dojdź do drzwi, które jak się okazuje są zamknięte. Musisz wejść od tyłu. Biegnij za Lancem i likwiduj kolejnych ludzi Diaza. Wejdź za Twoim towarzyszem do budynku. Na dole masz życie, pancerz, M60 oraz shotguna. Teraz biegnij na górę tak aby znaleźć się na przedostatnim piętrze po czym zlikwiduj kolejnych napastników. Teraz staniesz oko w oko z Diazem. Lance, który jest bardzo przejęty, mówi Ci, że to on rozwali Ricardo. Jednak on sam nie poradzi sobie z uzbrojonym w M4 gangsterem. Stajemy przed Lancem tworząc żywą tarczę i z M60 likwidujemy Diaza. Jeśli Ricardo wbiegnie do swojego gabinetu szybko biegniemy za nim i posyłamy go na tamten świat. Po tej misji willa zmienia nazwę na Vercetti Estate i odtąd jest nasza. Posiada save, garaż, Maverick na dachu oraz rzeczy, które mogliśmy znaleźć na samym dole w trakcie wykonywania misji. Zadzwoni do nas Sonny, który ma pewne obawy co do naszego pomysłu.

Shakedown
Zysk: 2.000 $
Trzeba pokazać miastu kto tu rządzi i zmusić właścicieli sklepów do płacenia haraczu. Na całą misję masz 5 minut. Jedź do North Point Mall i zacznij rozróbę niszcząc wszystkie szyby sklepowe. Za każdy sklep dostajesz coraz więcej gwiazdek policji. Nie przejmuj się i likwiduj natrętnych policjantów cały czas biegając w kółko. Gdy zniszczysz wszystkie szyby misja będzie zaliczona. Najlepiej tę misję wykonać za pomocą MAC-10.

Bar Brawl
Zysk: 4.000 $
Właściciel baru w Ocean Beach znalazł sobie inną ochronę. Musisz go przekonać, że Twoje usługi są lepsze. Jedź na miejsce z dwoma kolesiami i załatw ochroniarzy stojących przy wejściu. Pogadaj z właścicielem, który zrezygnowany powie Ci o ukrytych jednostkach DB security. Jedź we wskazane miejsce i zlikwiduj ochroniarzy. Najlepiej biegnij bokiem i strzelaj z MAC-10 lub rzucaj granatami. Gdy zabijesz wszystkich, wyjadą dwa PCJ-600. Wsiadaj do samochodu i goń uciekinierów w dogodnych momentach strzelając metodą Drive-By lub spychając ich z motoru. Gdy zlikwidujesz ochroniarzy misja zakończy się sukcesem.

Cop Land
Zysk: 10.000 $
Trzeba podłożyć bombę w jednym ze sklepów, wspomnianego wcześniej pasażu. Najpierw podjedź pod swój garaż. Zacznij tam drobną rozróbę, aby mieć 2 gwiazdki (np. zabij policjanta). Wjedź teraz samochodem do wskazanego garażu i czekaj, aż wbiegnie do środka 2 gliniarzy. Gdy drzwi się otworzą zobaczysz, że Tommy oraz Lance będą przebrani w policjantów. Ukradnij samochód policyjny (stoi obok garażu) i jedź do centrum handlowego, wejdź do środka oraz na wskazane pole, aby zdetonować bombę. Po podłożeniu uciekaj do swojej willi, pamiętaj że na karku masz teraz aż 5 gwiazdek. Gdy wygrasz misję, zawsze przy Twojej posiadłości dziennie regenerować się będzie 5.000 $. Dodatkowo otrzymasz strój policjanta, który będzie bardzo przydatny, jeśli będziesz chciał się dostać np. do bazy wojskowej - wtedy nikt nie będzie w Ciebie strzelać!

 


Ostatnie misje (te poniżej będą dostępne dopiero wtedy, kiedy wykupisz 6 posiadłości w mieście - koniecznie drukarnię, doki, lodziarnię i dla co najmniej 4 z nich wykonasz wszystkie misje. Kiedy to zrobisz, powinien do ciebie zadzwonić Ernest z drukarni, resztę znajdziesz poniżej)

 

Tommy Vercetti - Misje Finałowe

Cap The Collectors

Zysk: 30.000 $
Po wykonaniu odpowiednich misji dostaniesz telefon o poczynaniach chłopców twego szefa. Są to oczywiście ludzie Sonnyego Forelli, który chce odzyskać co jego. Wysłał więc trzy grupy przejmujące na motorach Sanchez, by odebrała Ci kasę z miejsc, gdzie możesz ją czerpać. Pierwsi odwiedzą Twoją drukarnię. Właśnie od Ernesta otrzymasz telefon. Jedź więc szybko do drukarni i zabij dwóch zbirów na motorze. Następnie jedź do doków, a na końcu w stronę fabryki lodów.

Keep Your Friends Close
Zysk: 30.000 $
Dostaniesz telefon od Lanca o przybyciu do Vice City, Sonny'ego Forelli. Po ustaleniu całego planu i przybyciu bossa z Liberty City, Lance okazał się zdrajcą i wydał całą Twoją zasadzkę. Teraz musisz ochraniać sejf przed biegnącymi ludźmi Sonny'ego. Jeżeli masz M4, to ten etap misji jest banalny. Teraz musisz zabić Lance'a. Załatw atakujących Cię napastników i goń zdrajcę. Zawsze będzie czekał za rogiem, by Cię postrzelić, więc jak dojdziesz do schodów, to postrzel go i idź na sam dół po życie, Body Armor, Shotguna i M4. Teraz goń za Lancem na dach. Dobra, gdy już go zabijesz, to złaź na dół i wejdź w pierwsze drzwi na klatce schodowej. Zabij teraz wszystkich kolesi stojących w pokoju z sejfem, a przede wszystkim kolesia przy sejfie, który zabiera Ci kasę. Teraz powybijaj ludzi Sonny'ego, którzy wchodzą po schodach i biegną aby Cię okraść. Jeżeli uznasz, że chcesz się już zmierzyć z Sonnym, to nie zwracając uwagi na strzały podbiegnij do pokoju z sejfem. Jeżeli zabiłeś wystarczającą ilość osób próbujących zabrać Ci kasę, to automatycznie powinna włączyć się cut-scenka i powinien pojawić się Sonny. Ma on wraz ze swymi dwoma partnerami karabiny M4. Zabij Sonnyego, a pokaże się ponownie cut-scenka i po chwili zobaczysz napisy końcowe gry. Gdy już one znikną, przed willą zastaniesz trzy limuzyny, którymi pofatygował się do Ciebie pan Forelli. Misja zakończona, gratulacje przeszedłeś główną fabułę gry! Po tej misji w bazie wojskowej będzie stał helikopter Hunter.

r e k l a m a

Komentarze (67) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
<)Drako(> dodano: 06.12.2006, 18:47
Te misje wsyzstkie byly banalne w GTA VC GTa idzie przejsc w 12h. trudniejsze sa juz w GTA sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mkopl dodano: 26.12.2006, 10:48
Fajny art. ale brakuje duzo misji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 09.02.2007, 19:37
Wszystko fajne alo mógłby być opis wszystkich misji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 25.02.2007, 14:22
Drako, każde GTA jest łatwe. "Death Row" jest dziecinnie prosta. (Death Row to nazwa więzienia, a w Duke 3D misja)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lollol dodano: 07.03.2007, 11:00
a jak się przejdzie misje finałowe to się przejdzie całą gre
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lollol dodano: 07.03.2007, 11:01
a jak się przejdzie misje finałowe to się przejdzie całą gre
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CYPEKM dodano: 18.04.2007, 17:03
nie moge przejść tej debilnej misji co się podkłada bomby tym helikopterem[ta misja jest do DUPY!]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati_we_2006 dodano: 29.04.2007, 16:58
ja też nie mogę przejść misji z helikopterem a przecież jest to misja podstawowa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 11:41
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alisha dodano: 03.07.2007, 21:17
no z helikopterem tez nie umialam ale kolega przyszedl i zrobil:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 22.07.2007, 16:47
Eee, łatwe ;) tylko szkoda, że Lance ginie w ostatniej misji ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 27.07.2007, 13:53
Lance_Vance nie taka szkoda jak był zdrajcą to mu sie nalezało
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 27.07.2007, 13:54
misja All Hands On Deck jest super
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Gość dodano: 07.08.2007, 20:05
a jak zrobicie wszystko to będziecie mieli nieskończoność amunicji w broniach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kamil9 dodano: 20.08.2007, 13:36
ja kurde nie umie przejść P,studia filmowego2misja,i jeszcze zbierać chekpointy na łodzi a tak to przeszłem całą grę a jeszcze coś 48660616261 jak sie przejdzie całą grę to niema się nieskońconość amunicji dopiero ma sie jak będziesz miał 10000tysięcy nao
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.111.***.***]
Gość dodano: 25.08.2007, 09:41
brawo jak bym o tym nie wiedział
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.111.***.***]
Gość dodano: 25.08.2007, 09:43
ej gdzie jest ten struj policjanta po tej misi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.111.***.***]
Gość dodano: 25.08.2007, 19:49
powiemi ktoś
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.111.***.***]
Gość dodano: 27.08.2007, 10:21
powie mi ktoś
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mark17 dodano: 31.10.2007, 09:52
banalna gra 100% w 1 godz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.53.***.***]
Gość dodano: 09.11.2007, 18:49
Ostatnia misja w willi tommy'ego jest banalnie prosta i nudna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafi1 dodano: 23.11.2007, 18:27
lol mark17 brawo..tylko to niemożłiwe może po 59 minutach nie umiałeś przejść 1 misji i postanowiłeś ściągnąc sav'a ?big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matej64 dodano: 26.11.2007, 17:33 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matej64 dodano: 26.11.2007, 17:34
no fajnie a co mam zrobić żeby robić misje mam 36% i mogć robić tylko misje Vigilante może ktoś mi podpowie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Adek11 dodano: 29.11.2007, 11:48
Niemoge przejsc misi W pisze mi mniejwiecej tak :You need go more... co mam zrobic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Adek11 dodano: 29.11.2007, 12:26
Niemoge przejsc misi W pisze mi mniejwiecej tak :You need go more... co mam zrobic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL dodano: 10.12.2007, 18:31
Ja kupiłem wszystkie posiadłości w całym VC zrobiłem reszte misji głównych + dodatkowe i nikt nie dzwoni co jest ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL dodano: 10.12.2007, 22:48
Prosze powiedzcie jeszcze jaka jest 6 posiadłość prosze mam doki,lodziarnie,firme taxowkarska,salon samochodowy,drukarnie a 6 prosze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Riven73 dodano: 29.12.2007, 18:37
6 to Klub Stirptizerski Pole Position. Wejdzcie sobie na http://www.youtube.com tam są wszystkie misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
walek dodano: 12.02.2008, 13:08
Mam klub striptizerski,lodziarnie,firmę taksówkarską,doki,salon samochodowy. Gdzie jest drukarnia?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
walek dodano: 13.02.2008, 11:14
Jak się lata tym hydroplanem(czy jakoś tak) w misji dla studia filmowego gdzie musisz rozrzucać te ulotki? trzymam strzałkę w górę a on się nie wznosi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 25.02.2008, 14:25
~~ walek :6 się wznosisz, 9 lecisz na dół (prędkości wtedy nabiera)
!!dla mnie misje cz. 2 są zdecydowanie fajniejsze 8) !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
walek dodano: 25.02.2008, 16:27
Dzięki, a ta drukarnia?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 05.03.2008, 13:23
gdy jesteś przy domku paulet znajdż kanał jest za p n spray jedżnim w strone banku gdy z niego wyjedziesz skręć w prawo i jedżź prosto zobaczysz pomarańczowy budynek to jest drukarnia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
walek dodano: 07.03.2008, 20:17
Już wcześniej znalazłem, ale mimo wszystko dzięki. Jeszcze mi zostały dwie ostatnie misje :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 28.03.2008, 14:07
Szkoda, że Lance okazał się zdrajcą :<
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bzyku dodano: 02.04.2008, 15:12
ej a u kogo jest misja i jak sie nazywa ta co jestesmy na statku pulkownika i strzelamy do helikopterow i innych jak ktos wie pisac na gg 661500
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kiedrek13 dodano: 04.04.2008, 12:16
jeszce jest studio filmowe i klub malibu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 10.04.2008, 09:53
Spoko są Misje w GTA VC. Jednyna szkoda to to że jest ich troszeczkę za mało. Ale zawsze sa i są najważniejsze, ciekawe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ginogreenglobal dodano: 17.05.2008, 13:35
ejjjjj prosze o pomoc !!!!!!
gdzie się kupuje doki big smile i w ogóle czy to jest ta przystan w pierwszym mieście gdzie były misje oznaczone litera "C"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ziomczuczu dodano: 16.06.2008, 14:34
hejże a co trzeba zrobić po misji
Cop-Land bo nie wiem jak co to
pisać GG 6523004
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 12:09
tak jak w 1cz. łatwiutkie te misje :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mike17051993 dodano: 08.07.2008, 13:39
Piszcie jak macie jakieś pytania do VC i do innych GTA i jak chcecie o nich pogadać. Odpowiem na wszystko, bo te gry znam jak własną kieszeń i przeszedłem je chyba ze 100 razy GG8276649. Nie pożałujecie. Ps dosłownie na wszystko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RKO619 dodano: 24.08.2008, 16:06
hej bzyku ta misja to all hands on deck
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
middelziom dodano: 27.08.2008, 11:04
mi wyskakuje błąd w misji z tym hydroplantem w studiu filmowym. ten sam błąd wyskakuje mi w sklepie i podczas wyścigów w sunshine autos
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czesioelfik dodano: 29.10.2008, 20:11
pewnie na kodach grasz ;P jak na kodach wsiadłem do helikoptera sie działo ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dondal126 dodano: 25.04.2009, 13:12
gta vice city jest najłatwiejsze już po dwóch tygodniach je przeszedłem na 100%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominik490 dodano: 29.05.2009, 12:41
u mnie w studiu filmowym jak
rozpoczynam misje to gra mi się
wyłancza,i tak samo jest w amunition,proszę o pomoc mój gg to : 2987034
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arkady9 dodano: 06.06.2009, 19:12
już troche trudniej :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.16.***.***]
Gość dodano: 13.06.2009, 19:29
słuchaj ginogreenglobal jeśli kupiłeś drukarnie to podczas misi kurier dojezdżarz do dokow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jason22 dodano: 21.06.2009, 01:42
niby kupilem 6 posiadlosci w czterech zrobilem wszystek misje jak jest napisane ale nikt nie dzwoni. pomocy!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sneider dodano: 19.07.2009, 14:59
jason22 albo jeszcze pozaglądaj na dział interesy i tam popatrz albo po prostu od nowa zainstaluj gta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominik490 dodano: 26.07.2009, 10:29
jak lata się hydroplanem w vice city ???? prosze o pomoc na GG 2987034 PISZCIE !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NorBoss dodano: 26.08.2009, 14:48
Super jest przejść Vice City ale te napisy są przez około 5 min. i to mnie wkurza!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.168.***.***]
Gość dodano: 09.10.2009, 14:17
jeśli nie chcecie czekać 5 minut aż napisy końcowe zejdą to kliknijcie enter lub spacje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubuśpuchatek123 dodano: 14.11.2009, 10:37
czemu tu nie są opisane wszystkie misje?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
olafek167 dodano: 01.12.2009, 13:40
za którym raze przeszliście vice city
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DonKaktus dodano: 01.04.2010, 12:05
UWAGA, WAŻNE! Aby odblokowaly sie ostatnie dwie misje oprócz doków, drukarni i lodziarni TRZEBA kupić sklep samochodowy (Sunshine Autos) i skończyć min. jedną liste.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 29.05.2010, 01:58
zeby zacząc finlowe misje trzeba miec te w tej misji doktórych dobierają sie gangsterzy stoczniamalibustudfilmtaxisalon
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jack11g dodano: 07.10.2010, 15:14
gdzie ten Hunter? Jestem w bazie, a tam tylko żołnierze, czołg i dwie ciężarówki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jack11g dodano: 07.10.2010, 15:17
nie ma go ani w tym hangarze, ani na ,,placu zabaw'', a misje skończyłem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jack11g dodano: 07.10.2010, 15:43
znalazłem, jest za ,,placem zabaw''.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MelonMelonMelon dodano: 05.03.2011, 12:36
A mi w misji Cap The Collectors ci goście najpierw do doków, a potem 2 razy do slonu samochodowego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MelonMelonMelon dodano: 05.03.2011, 12:48
ja mam tten sam błąd w amunation
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 13.07.2011, 11:11
doki i 3 losowe jak stracisz to dead
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tata chrzestny dodano: 13.07.2011, 14:32
marceli.GTAstruj jest komisajracie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tata chrzestny dodano: 13.07.2011, 14:35
marceli.GTAstruj jest komisajracie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (67 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51590

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieci



X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.