Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Rockstar Games we współpracy z firmą tuningową West Coast Customs zbudował prawdziwe Banshee, wyglądające tak samo, jak w Grand Theft Auto V.

9999V GTA V - Nieruchomości do zdobycia Fabuła i świat gry | PC PS3 PS4 X360 XOne 05.01.2014 przez Kubixxx
Encyklopedia: GTA V | Tagi: GTA V Nieruchomości

GTA V - Nieruchomości do zdobycia

Grand Theft Auto V oferuje nam dwadzieścia pięć nieruchomości do nabycia przez naszych bohaterów. Franklin, Michael oraz Trevor stoją w lepszej sytuacji niż ich kolega po fachu mieszkający w Liberty City. Niko bowiem po wzbogaceniu się mógł jedynie kupować kolejny z rzędu garnitur w Perseusie.

Aby zakupić daną nieruchomość wystarczy znaleźć na radarze ikonę nieruchomości
i dokonać transakcji przy banerze "Dynasty 8", naciskając dany klawisz na padzie. Gracze GTA Online będą mieli możliwość większego kontaktu z firmą, ponieważ to właśnie Dynasty 8 oferuje nam piękne apartamentowce, nieco tańsze mieszkania czy garaże, w których nasze auta będą bezpieczne. Warto odwiedzić stronę dynasty8realestate.com

 

1. Bar Hen House

Cena: $80,000
Zysk:  $920 tygodniowo

Bar położony w Centrum Paleto Bay to mekka wszystkich wieśniaków na północ od Alamo Sea. Hektolitry alkoholu pite przy spokojnych utworach Rebel Radio zauroczy każdego wieśniaka.
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Jeden z pracowników Baru poprosi Cię kilka razy o pomoc. Dowózka Alkoholu na czas, małe utarczki z gangiem Lost MC, nieznośni Paparazzi, których musisz szybko uciszyć i odzyskać kompromitujące fotki lub niedzielny rabuś uciekający ze sporą sumką wyjętą z barowej kasy - to zadania z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć.

 

2. Hangar Polowy McKenziego (TREVOR)

Cena: $150,000
Zysk: $5,000 za misje kurierskie lądowe / $7,000 za misje kurierskie w powietrzu

Stare zasłużone lotnisko  w Grapeseed u podnóża Góry Chiliad to świetna baza wypadowa dla opryszków i dilerów - nawet tych nieudolnych. Jeden szaleniec z Sandy Shores może skorzystać i kupić lotnisko wraz z hangarem i całym przerdzewiałym osprzętem w atrakcyjnej cenie. Dzieli Cię jeden krok od rozkręcenia na dobre Trevor Philips Industries!
MISJE  (Zostaną opisane w osobnym poradniku nt. Misji McKenziego)

 

3. Dok Sonar Collections

Cena:  $250,000
Zysk: $23,000 od każdego wyłowionego odpadu nuklearnego. Po wyłowieniu wszystkich:  Bonus +$250,000

Tuż przy Parku Krajobrazowym Góry Chiliad znajduje się małe molo. Wbrew pozorom owe molo to czysta żyła złota. Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, również tych brudnych. Oprócz eksplorowania dna oceanu do twoich zadań należeć będzie wyłów odpadów nuklearnych. W Okół San Andreas znajdziesz ich 30. Wsiądź za stery Batyskafu (jedyna droga aby z niego skorzystać) i wypłyń na głębiny!

 

4. Bar Hookies (MICHAEL, FRANKLIN)

Cena: $600,000
Zysk: $4,700 tygodniowo

W odróżnieniu do Baru Hen House, odludzie sprzyja. Hookies to idealne miejsce dla podróżujących po San Andreas. Znajdujący się na stanowej jedynce lokal przyciąga wszystkich zmotoryzowanych, którzy szukają miejsca do odpoczynku i dobrego posiłku. Cena za te miejsce jest dość spora lecz uwierz mi. Żadna konkurencja nie wyrośnie w około Ciebie. W sumie... ty też miej się na baczność!
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Ta sama śpiewka. Lości nie dadzą tak szybko za wygraną. Szczególnie gdy ich miejscówkę wykupił jakiś czarny młokos lub podstarzały tetryk.  Ataki gangów, paparazzi, ucieczka z forsą to jedne z misji, które musisz przyjąć na siebie.

 

5. Los Santos Customs (FRANKLIN)

Cena: $349,000
Zysk:  $1,600 tygodniowo

Miejsce kultu dla wszystkich fanów motoryzacji wychodzi ze zgiełku miasta. LS Customs trafia do Hrabstwa Blaine! Nie czekaj tylko bierz furę i tuninguj swój samochód jak tylko chcesz. Ponad trzy kafle za taki biznes to czysta żyła złota. Tym bardziej że szef nie płaci za usługi. Tuning za darmo to wymarzony interes tym bardziej, że w promieniu 5 kilometrów nie znajdziesz ani jednego warsztatu.

 

6. Kino Tivoli

Cena: $30,000,000
Zysk: $142,300 tygodniowo

Morningwood już od kilku lat uważane jest za jedną z najbogatszych dzielnic Los Santos. To właśnie tam znajdziesz jeden z ważniejszych obiektów kultury. Fabryka marzeń zaprasza Cię do Kina Tivoli na niesamowite premiery filmowe! Bądź celebrytą, weź pieniądze i pnij się w górę ku sławie. Los Santos jest u Twoich stóp!
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Nie wszyscy będą zadowoleni z Twojego sukcesu. Strzeż się rabusiów! Pamiętaj również, że ciężko się przebić przez konkurencję. Nielegalny zrzut ulotek nad miastem powinien przyciągnąć nową falę widzów.


7. Klub Golfowy Los Santos

Cena:  $150,000,000
Zysk: $264,500 za tydzień

Najdroższa nieruchomość o jakiej mogłeś tylko zamarzyć. Teraz jest dostępna. 150 milionów to ogromny wydatek. Tylko napad na Bank Rezerw Federalnych mógłby pozwolić na zakup pola golfowego ulokowanego między Richman a Rockford Hills. Liczące 9 dołków pole golfowe to skupisko całej śmietanki miasta. Same wielkie szychy, arystokracja i błyszczące Cognoscenti na parkingu najtrafniej opisują klimat tego miejsca. Oczywiście pole golfowe jest dostępne dla każdego mieszkańca. Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Byle kto nie przebywa w tym miejscu.


8. Bar Tequi-la-la

Cena: $2,000,000
Zysk: $16,500 za tydzień

Bar Tequi-la-la to tradycja sama w sobie. Swoje występy miały tutaj wszystkie ceniące się bandy. Ostatnimi czasy Bar gościł jednego z członków zespołu Love Fist. Budynek z zewnątrz straszy.  W środku jest tak samo źle. Czego spodziewać się bo night clubie? W końcu liczy się dobra zabawa, a dla Ciebie zysk. Każdy wychodzi stąd zadowolony.
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Również taki bar posiada kłopoty. Największym wyzwaniem będą dla Ciebie dostawy alkoholu. Menedżer będzie w stanie do Ciebie zadzwonić z prośbą o pomoc kilka razy (5 wariantów dostawy alkoholu).  Oprócz tego czeka Cię świetna zabawa ze złodziejami, gangami i fotoreporterami.

 

9. Kino Doppler (MICHAEL)

Cena: $10,000,000
Zysk: $132,200 tygodniowo

Kolejne kino tańsze od Tivoli o 20 miliony. Inwestycja kusząca dzięki bardzo dobrej lokalizacji. Vinewood Blvd znane na całym świecie pozwoli Ci na szybki zwrot o 180 stopni. Po krótkim czasie staniesz się kolejnym milionerem!
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Każdy właściciel kina musi być przygotowany na dwie rzeczy. Nielegalną reklamą poprzez zrzut ulotek w wyznaczonym miejscu oraz opryszkami. Kinowa kasa to czysta żyła złota.

 

10. Downtown Cab Co. (FRANKLIN)

Cena: $200,000
Zysk: $2000 tygodniowo

Ciężkie jest życie taksówkarza w Los Santos. Ciągłe korki, kolizje, wybredni klienci to tylko wybrane przykłady. Stań na czele floty żółtych Vapidów! Centralę znajdziesz we Wschodnim Vinewood skąd wyjeżdżają wszystkie taksówki. Oczywiście dla Ciebie podróż będzie darmowa - nawet na sam kraniec San Andreas.
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Czasami może się zdarzyć tak, że kierowcy nie będą dyspozycyjni. Wtedy sam szef musi stanąć na wysokości zadania i zasiąść za kółkiem taksówki. Twoje zadanie jest proste. Pełnij obowiązki rutynowego taksówkarza, przyjmuj kursy i woź pasażerów we wskazane miejsca.

 

11. Kino Ten Cent (MICHAEL)

Cena: $20,000,000
Zysk: $264,000 tygodniowo

Kolejna droga inwestycja. Ćwierć miliona tygodniowego zysku skłania jednak do zakupu. Kino ulokowane jest w Centrum Los Santos. Pozwala to na generowanie satysfakcjonujących zysków. Przebicie się przez konkurencyjne kina to podstawa. A jeżeli posiadasz trzy najważniejsze kina w okolicy to rynek filmowy jest Twój. Zastanów się nad tym biznesem!
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Rabusie oraz deszcz ulotek promujących kino Ten Cent to Twoje obowiązki.

 

12. Bar Pitchers

Cena: $750,000
Zysk: $7,100 tygodniowo

Dwie przecznice od Kina Doppler znajduje się mały bar o nazwie Pitchers. Utrzymany we fioletowej kolorystyce skłania nas do pewnego wniosku, że na piciu drinków tutaj się nie kończy. Po obejrzeniu reklam na oknach jestem tego pewny. Wstęp mają pełnoletni, tańce na rurze wraz z oglądaniem meczów LS Panics na ogromnej plazmie to najlepsza rozrywka każdego mężczyzny. No to jak, chętny na taki biznes? Lokal z pewnością może konkurować z lokalem po fachu. Vanilla Unicorn ma godnego rywala.
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Menedżer baru Pitchers będzie tak zadowolony z nowego właściciela, że pozwoli Ci samemu decydować o różnych sprawach, również interweniować gdy paparazzi lub miejscowe oprychy spróbują  wetknąć nos w cudzy interes. To tylko małe incydenty, które rzadko się zdarzają. Poświęć więcej uwagi na dostawę różnego rodzaju trunków za pomocą ciężarówki. Tylko jej nie zniszcz!

 

13. Złomowisko samochodowe

Cena: $275,000
Zysk: $150 za każdy zezłomowany pojazd

Złomowisko znajdujące się na Polu naftowym Murrieta to idealny interes dla obrotnych ludzi. Jedno dostarczone auto daje ci ponad sto baksów. Pomyśl ile zarobisz, gdy wraz ze swoją bandą wyruszysz na łowy. Vinewood Hills to idealne miejsce do małych kradzieży. Pamiętaj tylko o jednym...
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
... Inni również wpadli na ten pomysł. Za skórę najbardziej zajdą Ci Lości. W najmniej odpowiednim momencie wparują swoimi furgonami na złomowisko robiąc niezłe tornado.

 

14. Smoke On The Water (FRANKLIN)

Cena:  $204,000
Zysk: $9,200 tygodniowo

Vespucci Beach to idealne miejsce do handlu leczniczymi ziołami. Z naciskiem na lecznicze. Mały sklepik tuż przy plaży generuje malutkie przychody. Dla świeżaka to doskonały biznes. Oczywiście musisz skombinować 200 tys. dolarów.
MISJE  (Na radarze oznaczone literą "P")
Smoke On The Water potrzebuje dużo zioła. Towar rozsiany jest po całym stanie. Dostawy muszą pojawić się na czas, dlatego będziesz musiał pomóc przy biznesie. Firmowymi vanami dowieź towar na zaplecze, uważaj na zainteresowanie policji oraz gangów. Często Ci drudzy pokuszą się o kradzież twojego towaru. Czym prędzej udaj się we wskazane miejsce i odzyskaj skradzione mienie.

 

15. Firma holownicza (FRANKLIN)

Cena: 150,000$
Zysk: $500 za odholowany samochód

Interes zgodny z prawem. Naszym zadaniem jest obsługa holownika i odstawianie źle zaparkowanych aut. Służymy mieszkańcom Los Santos również jako pomoc drogowa. Nie chcemy przecież aby ktoś utknął na torach kolejowych, prawda?  Pół tysiąca za holowanie auta to dobra płaca.
(Należy pamiętać że biznes odblokowujemy po ukończeniu misji holowniczych, które Tonya zleca Franklinowi.


Oprócz nieruchomości, które przynoszą zysk możemy nabyć następujące miejsca:


16. Lądowisko dla helikopterów

Cena:  $419,850
Lądowisko znajduje się w dzielnicy La Puerta. Nieruchomość może nabyć tylko Michael oraz Franklin. Trevor swoje maszyny trzyma na lotnisku w Sandy Shores. Każda z postaci posiada jeden Helipad (oczywiście możemy wybrać, którym helikopterem chcemy podróżować).
Maszyny możemy kupić na stronach internetowych elitastravel.com  oraz na warstock-cache-and-carry.com

 

17. Przystań

Cena: $75,000
Nieruchomość znajdująca się w sąsiedztwie poprzedniej pozwala bohaterom na pozostawienie tutaj swoich łodzi, żaglówek czy skuterów wodnych. Każdy posiada swój własny mini dok. Aby nabyć łódź, musimy zakupić ją wchodząc na stronę internetową docktease.com lub ukraść już pływającą po wodach.

 

18. Hangar na Międzynarodowym Lotnisku Los Santos

Cena: $1,378,000
Tak jak w przypadku lądowiska dla helikopterów, hangary dostępne są tylko dla Franklina oraz Michaela. Trevor swoje samoloty przetrzymuje w Sandy Shores. Samoloty zakupimy na stronach internetowych: elitastravel.com, warstock-cache-and-carry.com. Warto wspomnieć, że po zakupie hangaru możemy spokojnie zwiedzać lotnisko bez "trzech gwiazdek".  Dodatkowo każdy samolot na lotnisku (oprócz tych największego kalibra) możemy podwędzić do naszego hangaru, gdzie za każdym razem będzie dostępny. Jeżeli zastanawiałeś się gdzie zostanie dostarczony czołg to znasz jego lokalizację. Miłej rozwałki.


19. Garaże w Los Santos

Cena: $30,000
Los Santos oferuje nam 3 garaże do kupienia. Mieszczą się w następujących dzielnicach:

 
- West Vinewood - na skrzyżowaniu Las Lagunas Blvd i Spanish Ave (wjazd znajduje się na tyłach)

 

- Pillbox Hill - Wjazd do garażu od wschodniej części budynku, tuż obok salonu samochodów Vapid.

 

- Grove Street - naprzeciwko stacji benzynowej w niedalekim sąsiedztwie stadionu.


Oprócz zdobycia samochodu na własną rękę (czytaj kradzież), możemy zakupić pojazdy na następujących stronach internetowych: legendarymotorsport.net, southermsanandreassuperautos.com, pandmcycles.com, warstock-cache-and-carry.com
Samochód zostanie dostarczony do garażu po 24 godzinach.

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 30
Matri11110 dodano: 05.03.2014, 17:31
Szkoda że kasyn nie ma :( Artykuł całkiem fajny.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Matiman7 do Matri11110 dodano: 06.03.2014, 21:37
Mogli by dać DLC z kasynem, fajna zabawa by była ;D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 do Matiman7 dodano: 06.03.2014, 21:48
Na multi byłaby zabawa, brakuje tu takich dodatków dla hazardzisty
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Matiman7 do Matri11110 dodano: 06.03.2014, 21:50
Musimy kiedyś w rzutki zagrać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 61
RAFkin do Matiman7 dodano: 14.03.2014, 10:21
Z tego co pamiętam to był kiedyś wyciek nt dlc z kasynami, ale być może chodziło o napad na nie, albo pojawi to się dopiero przy dlc z napadami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.56.***.***]
matek4578 dodano: 23.03.2014, 09:26
Jeszcze Trevor po misji Hang ten przejmuje Vanila unicorm i dostaje tygodniowo 5000.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 do matek4578 dodano: 23.03.2014, 13:34
Ja wszystkie kupiłem po skończeniu fabuły, gdy dorobiłem sję na giełdzie. Niektórych nie oplaca sie nawet kupować. Przykladowo firmy holowniczej.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Adi_Gryfino_PL dodano: 17.05.2015, 10:56
Ja bym sobie zagrał w kręgle bo na Steam nie ma ani jednej gry tak dobrej jak kręgle w GTA IV. Szkoda, że zrezygnowali z kręgli w GTA V :( ale właśnie fajnie jakby zrobili w GTA V Online kasyno gdzie byłby Black Jack, Jednoręki bandyta, Poker, Kręgle, Rzutki, Kości, 3 kubki i kulka - zgadywanie z podziałem na stopień trudności - im wyższy tym więcej kasy możemy wygrać lub stracić. Co jeszcze hmmm. Fajną sprawą byłby też DLC z potyczkami Paintball gdzieś za miastem. Dajmy na to mamy niewielki obszar który zależnie od wybranej przez uczestników wersji gry zmieniałby mapę. I toczylibyśmy walkę 5na5 na niewielkim obszarze. Drużyna która wygra zgarnia obstawioną kasę przeciwnika big smile byłoby to super! big smile Dzięki za uwagę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (8 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51687

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.