Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli wybuch będzie miał miejsce blisko Ciebie, usłyszysz dzwonienie w uszach.

9999V GTA 4 - Odpowiedniki aut Wyścigi i pojazdy | PC PS3 X360 13.11.2008 przez Luten
Encyklopedia: GTA IV

GTA 4 - Odpowiedniki aut

W Grand Theft Auto 4 występuje ogromna ilość pojazdów. Pozwoliłem sobie zrobić listę tych w grze, jak i również ich realnych odpowiedników

W Grand Theft Auto 4 występuje ogromna ilość pojazdów. Pozwoliłem sobie zrobić listę tych w grze, jak i również ich realnych odpowiedników:

Admiral - Lincoln Town Car

Dosyć szybki i odporny 4-drzwiowy sedan. Wersja bazowa dla limuzyny. W rzeczywistości jest to Lincoln Town Car.

Airtug - Ford Tug M1

Mały traktorek do ciągnięcia bagaży. Można go spotkać na lotnisku. Zwrotny lecz dosyć powolny. Naprawdę to Ford Tug M1.

Ambulance - Chevrolet Braun Expres G3500

Pojazd, który spotkamy praktycznie przy każdym szpitalu. Ciekawostką jest, że gdy do niego wsiądziemy dostajemy pełne życie. U nas jest to Chevrolet Braun Expres G3500.

Banshee - Dodge Viper

Jest to jeden z szybszych pojazdów w grze. Odpowiednik Banshee to Viper i daje wiele radości z jazdy.

Benson - Peterbilt 330

Ciężarówka, którą na wyposażeniu mają między innymi Sprunk i Burger Shot. Ten kolos to Peterbilt 330.

Biff - Kenworth T-800 Dumptruck

Występuje w wersji jako wywrotka i jako pojazd do przewożenia kontenerów. Powolny lecz dość skuteczny na każdą blokadę. W realu to Kenworth T-800.

Blista Compact - Honda CRX

Przednio napędowy kompaktowy potworek. W miarę szybka i sterowna występująca od Gta 3 Blista Compact to nic innego jak Honda CRX.

Bobcat - Chevrolet Silverado

Ciekawie prezentujący się pickup. Jak na tej klasy samochód jest dosyć szybki. Bobcat to Chevrolet Silverado.

Boxville - Chevrolet Step Van

Van o pudełkowatym kształcie. Nie grzeszy osiągami. Spotkać go można w dzielnicy robotniczej. Ten sporych rozmiarów van to Chevrolet Step Van.

Buccaneer - 1974 Chevrolet Caprice

Ogromne jak "stodoła" coupe. Naprawdę ten krążownik szos to 1974 Chevrolet Caprice.

Burrito - Dodge Ram Van

Burrito to van, którego możemy często znaleźć w północnym Alderney nieopodal salonu motocyklowego. Osiągi ma raczej przeciętne. W naszym świecie to Dodge Ram Van.

Bus - Orion Bus
 


Zwykły autobus. "Upolować" go możemy na przystankach autobusowych jak i na lotnisku. Powolny lecz cechujący się odpornością Bus to naprawdę zwykły autobus firmy Orion.

Cabby - Dodge Grand Caravan Taxi

Taksówka zrobiona na bazie Minivana. Osiągi ma zbliżone. W rzeczywistości to Dodge Grand Caravan w wersji Taxi.

Cavalcade - Cadillac Escalade

Jeden z tych amerykańskich, paliwożernych pojazdów klasy SUV. Osiągi dobre jak na auto tych rozmiarów. Występuje w 2 wersjach. Zwykłej i ze złotymi alufelgami i rozbudowanym systemem audio. Ten SUV to Cadillac Escalade.

Cavalcade FXT - Cadillac Escalade Pickup

Wersja pickup Cavalcade-a. Przyspieszenie i hamowanie prawie identyczne jak u zabudowanego brata. W realu to ten sam samochód co zwykły Cavalcade czyli Cadillac Escalade Pickup.

Chavos - Honda Accord

Sedan o sportowym zacięciu. Długi przód i krótki tył to cechy wyróżniające ten pojazd. "Na nasze" to Honda Accord.

Cognoscenti - Maybach 57

Luksus w każdym calu. Spotkamy go obok domu Pegorino. Ta forteca na kółkach to Maybach 57.

Comet - Porsche 911

Comet, pojazd, który rzadko można spotkać. Osiągi ma wręcz celujące. Kto szuka szybkiego i zwrotnego pojazdu na pewno się nie zawiedzie. Wyśmienity do ścigania się w wyścigach ulicznych Comet to Porshe 911.

Contender - Ford F-150

Ten amerykański pickup to Ford F-150. W teren raczej nie polecam ze względu na to, że posiada napęd tylko na tylnią oś, jednak do lansowania się po mieście jest w sam raz.

Coquette - Corvette C5 (C5-R Body)

Któż nie marzył kiedyś będąc może nawet jeszcze dzieckiem o tej amerykańskiej legendzie. Coquette bo o nim mowa to świetne auto. Naprawdę to Corvette C5 z nadwoziem od torowej odmiany Corvette C5-R.

DF8-90 - Saturn Ls 2

DF8-90 to świetnie prezentujące się auto z co najmniej dobrymi osiągami. U nas to Saturn Ls 2.

Dilettante - Toyota Prius

Wszędzie reklamowane hybrydowe autko Dilettante posiada napęd na przód, średnie osiągi i dźwięk odkurzacza. W realu ta hybryda to Toyota Prius.

Dukes - Dodge Charger

Amerykański Muscle Car Dukes to potężna bestia z jeszcze potężniejszym silnikiem. W połączeniu z napędem na tył, jazda po deszczu to nieustanne bączki. W naszym świecie ta legenda to Dodge Charger.

Emperror - Cadillac DeVille

Ta ogromna limuzyna to raczej pojazd z przeciętnymi osiągami. Jest za to dosyć odporny na uderzenia. Emperror to Cadillac DeVille. W Liberty City czasami jeżdżą zaniedbane egzemplarze tego auta.

Enforcer/Stockade/Securicar - International Navistar

Ciężarówka, którą używają służby policyjne NOOSE oraz firmy zajmujące się przewozem cennych rzeczy. W realnym świecie pojazd o tym samym przeznaczeniu to International Navistar.

Esperanto - Cadillac SeVille

Esperanto to przeciętne 4-drzwiowe auto. Służy jako baza do Taksówki Romana. U nas to Cadillac SeVille.

Faction - Buick GNX

W miarę szybkie 2-drzwiowe coupe. Często można je spotkać na wyspie Bohan. Faction to Buick GNX.

Feltzer - Mercedes SL

Europejskie coupe-cabrio. Dobre osiągi. Świetny do jazdy po autostradach. Feltzer to naprawdę Mercedes SL

Feroci - Nissan Maxima

Kolejne średni sedan. Przyspieszenie jak i hamowanie nie szokuje. Lotnisko w Liberty City ma je na wyposażeniu. Feroci w realu to Nissan Maxima.

FIB Buffalo - Dodge Charger

Buffalo na wyposażeniu FIB stanowi groźną broń. Te samochody nie dość, że są szybkie to jeszcze odporne. Buffalo to naprawdę nowy Dodge Charger.

Firetruck - Seagrave E104

Wóz strażacki to niezwykle potężna maszyna. Jest bardzo odporny na uderzenia. Posiada "sikawkę", której siła potrafi przesunąć samochód. W rzeczywistości to Seagrave E104.

Forklift - Clark Cgc25

Zwykły wózek widłowy, który często możemy znaleźć w porcie. Dosyć powolny, lecz zwrotny dzięki temu, że koła skręcają z tyłu. Forklift w realnym świecie to wózek widłowy Clark Cgc25.

Fortune - Ford Thunderbird

Następne amerykańskie coupe to Ford Thunderbird. Fortune nie jest bardzo szybkie, ale do najwolniejszych aut również nie należy.

Futo - Toyota Sprinter Levin (AE86)

Małe Futo potrafi przegonić nie jedno prawdziwe sportowe auto. Jest niemalże idealne na zatłoczone drogi Liberty City. Niewielkie gabaryty sprawiają, że świetnie się nim steruje. Ten maluszek to naprawdę 2-drzwiowa Toyota Sprinter Levin.

Habanero - Lexus RX350

Gdy porównać tego SUV-a do Patriota, wygląda przy nim jak zwykłe kombi. Faktycznie nie jest to największy SUV, ale w Liberty dobrze pełni swoją rolę samochodu rodzinnego. Osiągi ma dobre. Habanero to u nas Lexus RX350.

Huntley Sport - Land Rover Range Rover Sport

Huntley Sport to Range Rover Sport. Jest to najszybszy tego typu pojazd poruszający się po drogach Liberty, a do tego całkiem pakowny. Zapomnijcie jednak o wyruszaniu nim w teren. To auto samym wyglądem pokazuje, że nie zostało do tego stworzone.

Infernus - Lamborghini Murcielago LP-640

Absolutnie najszybszy pojazd w Liberty. 100 km/h osiąga niemal w mgnieniu oka, a hamulce powodują przemieszczanie się narządów wewnętrznych. Jest to też prawdopodobnie najrzadszy pojazd. W naszym, realnym świecie jest to Lamborghini Murcielago LP-640, jednak tył tego samochodu został zapożyczony od Pagani Zondy F.

Ingot - Nissan Stagea

Zwykłe, przeciętne kombi dla zwykłego, przeciętnego śmiertelnika. Wrażenia nie robią ani wygląd, ani osiągi. Do spotkania praktycznie wszędzie. W naszej rzeczywistości jest to Nissan Stagea.

Intruder - Infiniti Q45

Dosyć ciekawa limuzyna. Intruder to Infiniti Q45. Czasami te pojazdy poruszają się po mieście ze sportowym pakietem stylizacyjnym.

Landstalker - Ford Expedition

Landstalker to sporych gabarytów SUV. W bogatszych wersjach ma zamontowane w zagłówkach 2 monitory. W realu ten samochód to Ford Expedition.

Lokus - Nissan Skyline Sedan

Ta 4-drzwiowa limuzyna posiada dobre właściwości jezdne. Jazda nią to czysta przyjemność. Niestety, niewielu mieszkańców ją posiada co wiąże się z tym, że rzadko można ją spotkać. Lokus tak naprawdę to Nissan Skyline Sedan.

Manana - Buick Centurion

Jeden z klasycznych amerykańskich pojazdów. Występuje w wersji cabrio jak i również jako tradycyjne coupe. Manana to "na nasze" Buick Centurion.

Merit - Chevrolet Impala

Jedno z najpopularniejszych aut w Liberty City, a to za sprawą tego, iż używają go firmy taksówkarskie. Gdzie się nie obejrzysz tam widzisz Merita czyli Chevroleta Impale.

Minivan - Dodge Grand Caravan

Kolejne auto które posłużyło za bazę do taksówki. Minivan, bo o nim mowa, to tak naprawdę Dodge Grand Caravan.

Moonbeam - Chevrolet Astro

Moonbeam to van podobny do burrito nie tylko osiągami ale również wyglądem. W rzeczywistości jest to Chevrolet Astro.

Mr. Tasty - Chevrolet Step Van Ice Cream Car

Lodziarka zrobiona na bazie pojazdu Boxville. Mr. Tasty jest jednak troszkę krótszy, nie wypłynęło to jednak na poprawę osiągów. Samochód dalej jest troszkę mułowaty, ale swoje zadanie pełni bardzo dobrze. U nas jest to również ten sam pojazd, czyli Chevrolet Step Van.

Mule - Mitsubishi Fuso

Niezwykle pakowna ciężarówka, wyśmienita do przewożenia chociażby mebli. Tak samo pakowne auto w realu to Mitsubishi Fuso.

NOOSE Cruiser - Ford Crown Victoria Police

NOOSE Cruiser to ten sam pojazd który używa zwykła policja. Zmieniony został tylko kogut i malowanie, aby wiadomo było z kim ma się do czynienia. W rzeczywistości to policyjny Ford Crown Victoria.

NOOSE Patriot - Hummer H2 Police

Patriot w siłach specjalnych NOOSE. Czy może być coś gorszego dla przestępców? Szybki, wytrzymały i mogący wszędzie wjechać. Naprawdę to Hummer H2.

Oracle - BMW 7

Wygodna limuzyna klasy wyższej. Świetny silnik gwarantuje świetne osiągi, a wyposażenie znajdujące się na pokładzie pozwala zapomnieć, że to wciąż samochód. Oracle to BMW serii 7.

Packer - Kenworth K100

Ta potężna ciężarówka poruszająca się po drogach Liberty występuje w kilku wariantach. Czasami jako cysterna czasami jako laweta. Jednak jedno jest pewne, powierzone zadania nie stanowią dla niej problemów. W realu to Kenworth K100.

Patriot - Hummer H2

Patriot to potężny pojazd. Jego właściwości terenowe są doskonałe, a i na asfalcie świetnie sobie radzi. To wszędzie mogące wjechać auto w realnym świecie, nazywa się Hummer H2.

Perennial - Honda Odyssey

Kosmicznie wyglądający minivan Perennial to Honda Odyssey. Dosyć dobrze się prowadzi. Wszędzie go pełno.

Peyote - Ford Thunderbird

Następny amerykański klasyk. Peyote nie jest ani najszybszy, ani najlepiej się go nie prowadzi, ale ma niepowtarzalny wygląd i styl. Niektóre wersje mają koło zapasowe zaczepione na bagażniku.

Phantom - Peterbilt 379

Kolejna ogromna ciężarówka. Tym razem służy jako ciągnik siodłowy. Żadne auto nie ma szans podczas zderzenia z nią. Jest bardzo odporna. Phantom to naprawdę Peterbilt 379.

Pinnacle - Nissan Maxima

Ładne 4-drzwiowe rodzinne autko. Wygodnie się nim jeździ. Osiągi ma wystarczające jak na pojazd tej klasy. U nas ten samochód to Pinnacle.

PMP 600 - Chrysler 300c

Prawdziwe gangsterskie auto. Ogromny grill i niewielkie okna to cechy charakterystyczne tego samochodu. PMP 600 to nic innego jak Chrysler 300c.

Police Cruiser - Ford Crown Victoria Police

Police Cruiser to jeden z radiowozów używanych przez służby policyjne LCPD. Jak na pojazd policyjny przystało osiągi ma dosyć dobre. Naprawdę to Ford Crown Victoria.

Police Patrol - Chevrolet Impala Police

Kolejny radiowóz. Tym razem za platformę posłużył dobrze wszystkim znany Merit. Osiągi zbliżone do Cruisera. Police Patrol to Chevrolet Impala Police.

Premier - Chevrolet Cobalt LS

Przeciętny amerykański sedan. Poprawnie wykonany z poprawnymi osiągami. W naszym świecie to Chevrolet Cobalt LS.

Presidente - Cadillac CTS

Presidente to limuzyna klasy średniej. Dobre osiągi idą w parze ze świetną stylistyką nadwozia. To 4-drzwiowe auto u nas nosi nazwę Cadillac CTS.

Primo - Cadillac SeVille

Primo to Cadillac SeVille. Można go spotkać prawie wszędzie. Czasem po Liberty City poruszają się wersje ospoilerowane.

Rancher - Ford Bronco

Klasyczny amerykański jeep. Właściwości terenowe wzorowe. Niestety na zwykłej drodze jest troszkę gorszy. Rancher to Ford Bronco.

Rebla - Mercedes ML

SUV rozmiarami podobny do Habanero. W terenie raczej przeciętny. Ten rodzinny samochód to Mercedes ML.

Ripley - Airplane Pushing Vehicle

Pojazd, który przede wszystkim spotkamy na lotnisku. Praktycznie niezniszczalny podczas zderzeń z racji tego, iż posiada silnik z tyłu. W rzeczywistości ten pojazd nie posiada jakiejś konkretnej nazwy.

Roman's Taxi - Cadillac SeVille Taxi

Taksówka zrobiona na bazie Esperanto. Osiągi ma również takie same. Naprawdę to Cadillac SeVille w wersji Taxi.

Ruiner - Chevrolet Camaro

Klasyczne amerykańskie coupe. Świetne właściwości jezdne. Jazda nim to czysta przyjemność. Ruiner to Chevrolet Camaro.

Sabre - Chevrolet Monte Carlo

Kolejne coupe. Niestety osiągi nie są już takie powalające. Karoserią przypomina trochę Factiona. W realu to Chevrolet Monte Carlo.

Sabre GT - Chevrolet Chevelle SS

Sportowa wersja zwykłego Sabre. Wygląda bardzo agresywnie. Napęd na tył i ogromny moment obrotowy sprawiają, że trudno wystartować nim na śliskiej nawierzchni. U nas jest to Chevrolet Chevelle SS.

Schafter - Mercedes S

Schafter to świetna limuzyna. Jej największym rywalem jest Oracle. Obydwa samochody prezentują najwyższy poziom luksusu, lecz każdy ma swój niepowtarzalny styl. Ten samochód klasy wyższej to Mercedes S.

Sentinel - BMW 3

Europejskie coupe. Jego stylistyka dosyć wyróżnia się na tle innych amerykańskich samochodów. Sentinel to naprawdę BMW serii 3.

Solair - Mercury Sable Station Wagon

Zwykłe kombi dla przeciętnego Kowalskiego z Liberty. Demonem szybkości z pewnością nie jest, lecz jako auto rodzinne jest w sam raz. Solair w realu to Merkury Sable Stadion Wagon.

Stalion - Chevrolet Chevelle

Ten samochód występuje zarówno w wersji cabrio, jak i również jako klasyczne coupe. W porównaniu do innych samochodów jest dosyć szerokie. W naszym świecie jest to Chevrolet Chevelle.

Steed - Ford Econoline Delivery Truck

Samochód firm przewozowych. Jest bardzo pakowny. Sprawdza się również w innych rolach jak choćby demolowanie policyjnych blokad. Steed to Ford Econoline Delivery Truck.

Stratum - Honda Accord Wagon

Kolejne kombi. Ono jednak do najwolniejszych nie należy a to za sprawą silnika V6. Doskonałe na niedzielne wypady po za miasto. Naprawdę to Honda Accord w wersji wagon.

Stretch - Lincoln Town Car Limousine

Prawdziwa amerykańska limuzyna. Wyposażona jest we wszystko co niezbędne dla pana prezydenta. Stretch, bo tak się nazywa to w rzeczywistości Lincoln Town Car Limousine.

Sultan – Lexus IS200

Japoński sedan klasy średniej. Dość szybki. Sultan to Lexus IS200.

Sultan RS - Lexus IS300 (Tuning)

Wyczynowa wersja Sultana. Samochód posiada klatkę bezpieczeństwa, jak i również kubełkowe fotele. Został także odchudzony poprzez usunięcie niektórych części. Dźwięk tego podwójnie doładowanego silnika przypomina silnik samolotu. Naprawdę jest to Lexus IS300 po tuningu.

Super GT - Aston Martin DB9

Ten samochód jeździ tak samo dobrze, jak wygląda. U nas jest to Aston Martin DB 9.

Taxi (Cruiser) - Ford Crown Victoria Taxi

Taksówka jakich pełno w Liberty City. Osiągi nie szokują jak i również stylistyka. W rzeczywistości jest to Ford Crown Victoria.

Taxi (Merit) - Chevrolet Impala Taxi

Merit we wcieleniu taksówki. Role swoją pełni dobrze. Osiągi podobne jak w przypadku Cruisera. Ta taksówka to Chevrolet Impala.

Trashmaster - CCC Waste Collection Truck

Zwykła śmieciarka. Często możemy ją znaleźć nad ranem gdy zabiera śmieci. Ten pojazd to naprawdę śmieciarka firmy CCC.

Turismo - Ferrari F430

Włoskie jest piękne. Ten samochód jest tego świetnym przykładem. Osiągi celujące. Ta maszyna to Ferrari F430.

Uranus - Ford Mustang (Fox Body)

Ta przednio napędówka nikogo pewnie nie zaszokuje. Stylistyka tego samochodu nie rzuca na kolana. Osiągi również. Uranus to naprawdę Ford Mustang z nadwoziem Fox Body.

Vigero - Dodge Challenger

Amerykański Muscle Car. Ogromna moc i tylni napęd to jest to za co kochamy te samochody. W realu jest to Dodge Challenger.

Vincent - Mitsubishi Galant

Sedan o dość dobrych osiągach. Przyjemnie się nim jeździ. Vincent to Mitsubishi Galant.

Virgo - Mercury Cougar XR-7

Amerykański krążownik. Mimo to że posiada tylko jedną parę drzwi, jest dłuższy od cztero-drzwiowego merita. Naprawdę to Mercury Cougar XR-7.

Voodoo - Chevrolet Impala

Prawdziwy klasyczny Low Rider. Ma słabe osiągi, ale w takim samochodzie nie to się liczy. Voodoo to Chevrolet Impala.

Washington - Ford Crown Victoria

Rządowa limuzyna. Podobna do Admirala, ale ma gorsze przyspieszenie. Washington to w realu Ford Crown Victoria.

Willard - Buick LeSabre

Starsze autko, dość rzadkie w Liberty, aczkolwiek przyjemnie się nim podróżuje. Willard to Buick LeSabre.

by rzk

 

r e k l a m a

Komentarze (140) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
RoUs dodano: 13.11.2008, 23:33
Wow podziwiam Cie, troche zadales sobie trudu:P:P:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alien dodano: 14.11.2008, 10:59
racja, a jak widzę to w tym GTA IV jest dużo fajnych furek :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Siwy4 dodano: 14.11.2008, 13:49
Brawa dla autora! Kawał świetnej roboty!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Siwy4 dodano: 14.11.2008, 13:50
Brawa dla autora! Kawał świetnej roboty!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gabriollo dodano: 14.11.2008, 16:31
No gratulacje widac ze sie starał,pozdrawiam :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Livebox dodano: 14.11.2008, 18:05
Fajne te Autka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Livebox dodano: 14.11.2008, 18:06
a tak przy okazji torche popracowałes przy tym big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 14.11.2008, 19:12
Widzę ze bardzo sie narobiłeś. Gratulacje dla autora. Spędziłeś trochę czasu przy tym. Jeszcze raz Gratuluje cierpliwości i wytrwałości. big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
Gość dodano: 14.11.2008, 20:09
Rebla to BMW X5
Cognoscenti to Bentley Flying Spur
Washington to Lincoln Town Car
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
Gość dodano: 15.11.2008, 12:56
Widziałem ostatnio w Północno-Wschodnim Bohan samochód o nazwie Hakumai. Zdjęcia są na Google.pl w zakładce grafika
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 15.11.2008, 17:33
Tak, tak dołączam się do braw ^^ w IV są najlepiej odwzorowane auta niż w innej część !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
Gość dodano: 16.11.2008, 12:49
niema dużej rużnicy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 dodano: 16.11.2008, 16:14
Świetna robota i świetne odwzorowanie - Ferrari F430 wymiata :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
poko dodano: 16.11.2008, 21:18
czy mi się wydaje czy niektóre auta powtarzają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
poko dodano: 16.11.2008, 21:18
a poza tym świetne odwzorowanie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xNikoCJx dodano: 17.11.2008, 20:33
Fajne auta i bardzo realistyczne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nbpl dodano: 17.11.2008, 22:48
łał ale te woży wymiatają!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl dodano: 20.11.2008, 22:38
A właściwie czemu w każdym GTA są podmienione nazwy?,żeby nie musieli płacić licencji? ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
chymciu dodano: 21.11.2008, 17:33
licencja=kasa
rockstar=skąpcy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.190.***.***]
Gość dodano: 21.11.2008, 17:34
A jest gdzieś artykuł dotyczący motorów, samolotów i helikopterów w GTA IV?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maxxin95 dodano: 23.11.2008, 16:33
nie widac motoruw !!!! te fury som odjazdowe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Crusher dodano: 23.11.2008, 18:28
podmienione są nazwy dla klimatu bez tego by to dziwnie wyglądało jakby każdy inny produkt oprócz pojazdów był parodią z podmienioną nazwą... i wcale nie chodzi tu o kase w Midnightie jakoś licencje są a jest to gra R* ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rapanui dodano: 23.11.2008, 21:39
POPIERAM "CASTROL 1"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 23.11.2008, 22:46
LOL, castrol, w GTA IV nie ma samolotów :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Gość dodano: 24.11.2008, 18:38
swietnie odwzorowane samochdy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pytos dodano: 25.11.2008, 21:09
fajne to zrobiłeś wilekii jesteś ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Michal99939 dodano: 26.11.2008, 20:58
sUpEr WOZY!!!! ale nazwy jak w Gta sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KiLLeR_xXx dodano: 28.11.2008, 12:54
fajne! tylko czemu nie ma pojazdów jednośladowych!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 dodano: 28.11.2008, 16:48
Jeszcze ich nie dodano...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Beny dodano: 05.12.2008, 11:42
szkoda ze fotek nie ma
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Merowing dodano: 05.12.2008, 20:47
patrząc na to pomyślałem:
DAJCIE MI GTA 4!!!! dobra robota
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.192.***.***]
Gość dodano: 06.12.2008, 20:06
Ładne te fotki i porównania wszystkie obejżałem i jestem zdziwiony tak dobrą grafiką.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
betoni431 dodano: 08.12.2008, 19:32
Ładne i szybkie wózki tylko nie ma motorów według mnie to motor jest najlepszym środkiem transportu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 09.12.2008, 17:35
super artykul ale sa 2 bledy. Sultan od zawsze byl subaru imprezą. Najlepiej pokazuje to niebieski sultan rs z żółtymi felgami. Takie kolory ma tylko subaru impreza WRX lu STI. Drugi blad - stallion to ford mustang mach 1 fastback. dla mnie dosc podobny w
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 09.12.2008, 17:36 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
TheCh dodano: 14.12.2008, 02:18
Wszystko ok, jednak jedno zastrzeżenie:
Uranus - Ford Mustang (Fox Body)

To jest jest ford mustang, zaś Ford Sierra. Link do porównania:
http://robson.m3rlin.org/cars/wp-content/uploads/2007/10/1986_ford-sierra-rs-cosworth-copy.jpgnawet w grze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MUMIA dodano: 15.12.2008, 11:29
:P :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RS dodano: 22.12.2008, 13:14
sabre mi się podoba i sportowe autka:-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RS dodano: 22.12.2008, 13:14
trosze duzo autek :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
BaveR dodano: 25.12.2008, 19:31
Nie wie ktoś gdzie znaleść auto FIB czyli FBI oprócz tego ze musze miec 5 gwiazdek ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 dodano: 26.12.2008, 19:05
[***]ista gra auta z licencij a nazwy oryg. z gta wypas ,pełna klasa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
graziroma dodano: 30.12.2008, 21:19
niema furgonu speedo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
PatrykTHEplayerS dodano: 01.01.2009, 10:24
Mam to na PS3 no i samochody sa na bardz wysokim standardzie mowie o detalach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gepard 213 dodano: 02.01.2009, 00:18
cholera, koles odwalil sporo dobrej roboty no i auta rzeczywiscie sa podobne do tych podanych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Sqadak dodano: 02.01.2009, 12:57
Barkuje kilku pojazdów ( np. F.I.B Buffalo ) ale pozatym gites. Kawał dobrej roboty.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Sqadak dodano: 02.01.2009, 12:59
A nie sorry jednak jest buffalo ( pochrzaniło mi sie big smile )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szkejter dodano: 10.01.2009, 22:08
cavalcade , PMP 600 i inne niektóre WYMIATAJA!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 16.01.2009, 06:42
no ja od razu bede brał sie za szukanie Dukes
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 16.01.2009, 06:43
przynajmniej każe auto ma teraz swój znak firmowy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
thebanan95 dodano: 17.01.2009, 18:07
szkoda że infernus nie jest taki jak w SA (nie znoszę zondy)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
thebanan95 dodano: 18.01.2009, 20:59
czy ktoś zauważył, że manana z GTA 4 to zupełnie co innego niż w SA
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.12.***.***]
Gość dodano: 20.01.2009, 22:10
SUPER artykół!! Fajne opisy i wszystko fajnie zrobione.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 22.01.2009, 11:56
Bardzo dobrze zrobione wszystko. Wielki szacun. A no i nareszcie Patriot wyglada porzadnie w GTA IV big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dawidos325 dodano: 22.01.2009, 21:18
Wszystkie samochody są świetnie kawał dobrej roboty
Bardzo dobrze prowadzi sie BMW M3 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sevek1410 dodano: 23.01.2009, 00:30
ladnie te auta wygladaja big smile takie realne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hubi.CTRL dodano: 23.01.2009, 21:41
najlepszy jest infernus big smile juz nie jest taki rzadki jak sie nim jedzie (wtedy co 4 samochod to infernus)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KISIELLO dodano: 24.01.2009, 11:03
Zdjęcie z gry były robione telefonem gdyż sam robilem taki artykuł ale do innej gry
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Conrado112 dodano: 24.01.2009, 23:15
Merit to raczej BMW 3

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kuc6 dodano: 28.01.2009, 22:42
fajne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WOLAK023 dodano: 30.01.2009, 10:00
nom prawda jak jezdzisz samochodem to potem co 4 to ten sam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kamilos9304 dodano: 30.01.2009, 14:52
Wszystkie auta wyglądają świetnie. Ale chyba najmniej podoba mi się Rebla...cóż kwestia gustu
Kawał dobrej i ciężkiej roboty
Szacun dla autora
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rapanui dodano: 04.02.2009, 20:04
autobus wymiata (samochody z drogi) big smile
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Aleks dodano: 06.02.2009, 19:47
Ja osobiscie mam bk z Infernusa bo przod co prawda ma jak Lamborghini ale tyl to ... ;D Tyl wzieli z samocjodu Pagani Zonda-R ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.207.***.***]
Gość dodano: 07.02.2009, 21:13
a stalion to nie jest mustang?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Conrado112 dodano: 07.02.2009, 21:43
W GTA już poprostu tak jest.Jak jeździsz danym modelem, to po ulicach jeżdżą takie same auta jak twoje(prócz tego tylko taksówki)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zimnyxp dodano: 09.02.2009, 12:44
fajne auta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tobik1998 dodano: 14.02.2009, 21:06
gdzie można ukraś supergt i sultanars
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 27.02.2009, 22:44
Te w gta 4 sa podobne ale nietakie same
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nightmare dodano: 28.02.2009, 12:52
Mam ytanie, gdzie można znaleźć Sułtana RS i FIB Buffalo bez 5 giazdek?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 06.03.2009, 15:18
gdzie można znaleźć Infernusa?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rafi532 dodano: 17.03.2009, 19:25
Infernusa sie zdobywa na koniec gry od Berniego(tego dziwadła !)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
neox9 dodano: 17.03.2009, 23:24
Chavos jest bardziej podobny do Nissana 200sx s14 niż do Hondy Accord
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 18.03.2009, 11:22
Berni to pedal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 21.03.2009, 11:38
Kto powie że Berni to pedał to dam mu w banie :) (żart)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
eddy4000 dodano: 23.03.2009, 16:41
jak kupić samochód???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
eddy4000 dodano: 26.03.2009, 15:00
ok już wiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 04.04.2009, 23:35
berni to pedal wj washington to napewno nie ford crown victoria
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Conrado112 dodano: 05.04.2009, 13:17
Washington to przecież LINCOLN!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
alexander142 dodano: 12.04.2009, 11:21
według mnie to consgetti (nie znam dokładnej nazwy)wygląda jak BENTLEY CONTINENTAL
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
alexander142 dodano: 12.04.2009, 11:31
a tak w ogole to brakuje dwoch tuningowanych autek ( toyota sprinter i bmw m3)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomekk dodano: 14.04.2009, 14:51
infernus to nie jest Lamborghini murciélago tylko lamborghini diablo jak byście nie wiedzieli;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Strzelec_Wyborowy dodano: 09.05.2009, 21:46
Dilettante to nie prius! Gdzie podobieństwo?? To jest Citroen C4 : zobaczcie sami: http://www.autogaleria.pl/fotografie/citroen/citroen_c4_1.6_hdi_mcp_sx_pack_2006_01.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Strzelec_Wyborowy dodano: 09.05.2009, 21:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.82.***.***]
Gość dodano: 16.05.2009, 18:36
Hakumai to Honda Prelude 3 generacji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
graziroma dodano: 31.05.2009, 19:18
eddy4000 jak kupic auto?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
HARNAŚ dodano: 19.06.2009, 22:01
Jaki helikopter jest odpowiednikiem Annihilatora?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Piotr746 dodano: 21.06.2009, 21:19
Annihilator to blackhawk
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Piotr746 dodano: 21.06.2009, 21:20
wie ktoś może jaki jest numer na taxówkę w GTA 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek dodano: 26.06.2009, 13:08
Troche tego dużo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
v.z.n dodano: 06.07.2009, 18:45
Najbardziej podoba mi sie Infernus i Sultan RS.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Maciek11k dodano: 20.07.2009, 19:00
super;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.162.***.***]
Gość dodano: 16.08.2009, 23:22
Ile tego jest troche dużobig smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa dodano: 01.10.2009, 22:19
Mi sie znudzil banshee
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa dodano: 05.10.2009, 12:57
ale duzo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
klaudi- fanka gta... dodano: 07.10.2009, 18:30
Kurwa... ile tego jest... czytać mi się nie chciało XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa dodano: 10.10.2009, 15:34
Infernus najlepszy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
3nadel dodano: 16.11.2009, 01:00
Sporo pracy w to włożyłeś, ale wyłapałem kilka błędów.

Rebla nie jest Mrecedesem, tylko BMW X5, najlepiej świadczy o tym napis "Ubermacht" na tylnej klapie - identyczny jest na Oracle (BMW 7) i na Sentinelu (BMW 3), chociaż ten przód może co
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bushi69 dodano: 03.12.2009, 11:20
A ja wiem gdzie stoi SULTAN RS :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Virus007 dodano: 13.12.2009, 15:54
Troszq tego jest szkoda tylko że prawie wszyskie zdjęcia sie nie wyświetlają...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 21.12.2009, 23:10
Bardzo trafny komentarz do Huntleya Sport, POPIERAM!!:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 30.12.2009, 22:13
Ripley jest ZARĄBISTY!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
darqunes_0401 dodano: 31.12.2009, 21:35
Naprawde duzo pracy a co do bledow to kazdy moze interpretowac pojazd na swoj wlasny sposob ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 02.01.2010, 16:14 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 02.01.2010, 16:15
Zauważyliście, że wszystkie auta mają dołączany napęd 4x4, b
a tak mają napęd na tył??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 11.01.2010, 21:09
Dukesowi tak [***] lata, że się nie da wytrzymac.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 11.01.2010, 21:15
Średnia pojemność silników samochodów Liberty City to 5.0!! Cała Ameryka... Ogromna pojemność, stosunkowo mała moc, a do tego paliwożerne jak cholera. Ale ten ostatni problem w GTA IV nas nie dotyczy!! ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
alex985 dodano: 12.01.2010, 16:15
Niezłe te auta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tojfel dodano: 03.02.2010, 14:39
Super Sultan i Sultan RS praktycznie najlepsze auta w grze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pazerniak1 dodano: 27.04.2010, 08:23
Turismo to według mnie nie jest Ferrari F430 tylko Ferrari 360
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu9999 dodano: 21.06.2010, 10:50
najlepszy pmp 600
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kałasznikow dodano: 09.08.2010, 23:07
ingot to nie jest volkswagen passat b4 combi ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Przemek0777 dodano: 08.09.2010, 20:29
wg mnie comet to porshe cayman a nie porshe 911
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mistake dodano: 19.09.2010, 18:31
Niektóre auta bardzo podobne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mistake dodano: 19.09.2010, 18:31
Ale swoją drogą niezłe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
PatrykR dodano: 19.09.2010, 22:24
Trudno odróżnić zdjęcie prawdziwe auta od zdjęcia z gry ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Przemek0777 dodano: 31.12.2010, 21:28
fajnie że w gta4 manana jest lowriderem nareszcie nie ma żadnego takiego małego gówna a futo jest i tak większe od manany z poprzednich serii
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Przemek0777 dodano: 31.12.2010, 21:28
fajnie że w gta4 manana jest lowriderem nareszcie nie ma żadnego takiego małego gówna a futo jest i tak większe od manany z poprzednich serii
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 10.01.2011, 19:42
Dobrze, że ten artykuł napisał ktoś, kto zna się na motoryzacji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafioza11 dodano: 02.02.2011, 21:58
Stallion to mmustang z lat 64-68, a wogle to porównania powinny opierać sie nie tylko na froncie auta ale także na tyle czy li np lokus z tyłu przypomina bmw m3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
piterxd_2011 dodano: 19.03.2011, 14:53
fajny artykuł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 17.04.2011, 13:19
Uranus podobny jest też do Skody Vapid Która jest po prostu piękna)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 22.04.2011, 15:32
Jak widać, twórcy gry w ogóle nie zwracali uwagi na to, czy napis na klapie bagażnika jest współmierny do osiągów samochodu. Np. Schafter- niby ma silnik V12 o pojemności 6,5 litra, a rozpędza się gorzej niż Blista Compact, która ma silnik 1.4. A, właśnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 22.04.2011, 15:33
Blista ma niby silnik 1.4, ale jakby spojrzeć pod maskę, okazuje się, że tam mieści się ośmicylindrowy motor w układzie V. Widział ktoś kiedyś silnik 1.4 V8??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bekon98 dodano: 03.08.2011, 23:54
Super GT to Aston Martin myslałem ze to Jaguar
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Emil1603 dodano: 20.02.2012, 20:41
Czy można dodać samochody i pojazdy, które są tylko w "Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned" i "Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony" (np. Hexer czy Serrano, albo Stretch E)
:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
w3rdn4 dodano: 11.03.2012, 21:14
Większość ładnie pięknie, lecz co do jedneego auta nie moge się zgodzić. Chodzi mi tu o Cometa. To nie jest Porsche 911 lecz RUF Supercar Concept. Ale ogólnie to spoko artykuł!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a dodano: 28.08.2013, 13:11
FAjne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
shoshon dodano: 07.09.2013, 20:30
Stalion to nie chevrolet chevelle tylko Pontiac GTO porównajcie maske!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar dodano: 02.03.2014, 01:25
Niektóre to naprawdę dobrze odwzorowane autka :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ dodano: 02.03.2014, 11:42
Przydało by się odświeżyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 dodano: 06.03.2014, 21:25
Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale widzę same linki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do Matri11110 dodano: 20.03.2014, 20:35
U mnie tak samo. Kilka pierwszych jest w porządku, a reszta się zepsuła :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 dodano: 20.03.2014, 20:36
W tym Tug'u ten koleś chyba nieźle zapyla, że tak się pochylił big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Diego Mendez dodano: 05.06.2014, 16:07
pmp 600 najlepszy sedanek w gta 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Kettger dodano: 07.06.2014, 23:00
Sentinel nie ma sobie równych wśród aut w GTA. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
kamilex675 dodano: 04.09.2014, 21:25
Sultan RS kozacki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
Rer1112 dodano: 09.09.2014, 16:11
Washington to lincoln town car
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
spaw123 dodano: 28.01.2015, 09:34
Brawo dla autora ale sultan mi przypomina bardziej honde
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.88.***.***]
Stefan Kozydrak Jr. dodano: 19.07.2015, 18:34
Mi się najbardziej podobają w GTA 4 nwm czemu śmieciarka i wóz strażacki i ferrari w gta (turismo) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
Dimitrij dodano: 01.05.2019, 01:41
Vigero to bardziej Chevrolet Camaro z przodem od Challengera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (140 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51691

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.