Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Pierwotnie "Grand Theft Auto" miało nosić nazwę "Race-n-Chase".

8228V VC Solucja cz.1 Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac 05.03.2004 przez limp
Encyklopedia: GTA VC

VC Solucja cz.1

Pierwsza część solucji do misji głównych w Vice City.

And Old Friend
Zysk: 0 $
Po nieudanym interesie jedź do hotelu i odbierz telefon od Sonny'ego. Nie jest zadowolony z wynikłej sprawy i każe ci zwrócić wszystkie pieniądze. Tommy w gniewie obiecuje, że odzyska kasę, towar i zlikwiduje tych, którzy go wkopali. Zdaje się, że nią ma wyjścia. Na początek udaj się do Kena Rosenberga - prawnika, który podobno "potrafi uratować człowieka od krzesła elektrycznego".

 

Ken Rosenberg

The Party
Zysk: 100 $
Pogadaj z prawnikiem i jedź na przyjęcie do pułkownika Corteza. W dżinsach, hawajskiej koszuli i starych adidasach raczej nie wypada, więc leć do sklepu Rafael''a i ubierz się jak należy. Jeśli masz ochotę, możesz wypróbować motor, którego ukazuje wstawka filmowa. Potem pojedź na przystań Cortez'a. Na statku ujrzysz całą śmietankę miasta Vice City. Warto pooglądać. Niektórzy wydają się być bardzo zabawni :D. Po rozmowie z pułkownikiem odwieź jego córkę Mercedes do Pole Position Club. Nie musisz się spieszyć, ta misja nie jest na czas.

Back Alley Brawl
Zysk: 200 $
Pogadaj z Ken''em, a ten wyśle Cię do klubu Malibu abyś pogadał z Paulem Kent''em. Facet ten zna podobno wszystkie szychy w Vice City i jest menadżerem zespołu Love Fist. Po rozmowie udaj się w wyznaczone miejsce, zabij kucharza i zabierz mu komórkę. Najprostszym sposobem jest zabicie go kijem bejsbolowym, który możemy znaleźć za hotelem w Ocean Beach. Po załatwionym problemie pojawi się Lance Vance, który wyjaśnia, że jest bratem nieboszczka, który zginął podczas niewypalonego interesu. Lance oferuje nam pomoc w odnalezieniu towaru i pieniędzy. Nagle zza progu wychodzi 3 kucharzy z tasakami. I w tym momencie pierwszy raz używamy broni, którą wcześniej dał nam Lance. Zabijamy kucharzy i biegniemy za Lancem po drodze zabierając gwiazdkę zerującą Wanted Level. Gdy dobiegniemy do wozu Vance'a - Infernusa, jedziemy do sklepu z bronią i kupujemy broń (najlepiej pistolet). Po zakupach wracamy do hotelu, w którym zapisujemy grę.

Jury Fury
Zysk: 400 $
Po rozmowie z prawnikiem przed jego biurem zdarzy się mały wypadek. Pewien robotnik zostanie potrącony przez samochód i porzuci młotek. Bierzemy go, po czym wsiadamy w jakiś wóz (Faggio stojący obok w zupełności się będzie nadawał) i udajemy się do punktu leżącego na północy. Zniszcz młotkiem oznaczony samochód (na przykład niszcząc wszystkie drzwi i maski - nie wiem czemu ale wtedy wydaje mi się, że sędzia, którego mamy postraszyć szybciej wyjdzie). Po ucieczce sędziego jedziemy do drugiego punktu gdzie sytuacja jest bardziej skomplikowana. Uderzamy młotkiem raz (!!!) w sędziego. Ukaże się nam krótki filmik gdy naszemu celowi drogę zajeżdża ciężarówka wioząca młotki. W tym momencie prawdopodobnie od strony Vice Point nadejdzie (zupełnie przypadkiem) policjant. Mamy dwa wyjścia: albo czekać póki sobie spokojnie przejdzie, albo zacząć uderzać w samochód, a potem w razie potrzeby w stróża prawa. Gdy wóz będzie dostatecznie zniszczony sędzia zacznie uciekać. Misja zakończy się pełnym sukcesem.

Riot
Zysk: 1.000 $
W biurze czeka na ciebie Ken z twoim nowym pracodawcą - Avery Carringtonem. Po rozmowie udaj się do sklepu po ubranie robocze, potem jedź na miejsce strajku. Pobij paru, najlepiej trzech gości, a reszta zaczną się bić. Korzystając z sytuacji rozwal wszystkie trzy ciężarówki stojące za bramą, która się otworzy. Dwie po lewej można zniszczyć strzelając w beczkę z benzyną. Ostatnią ciężarówkę należy przestawić blisko drugiej beczki i później strzelić w nią. Po pomyślnie ukończonej misji, pracę zaproponuje Ci pułkownik Cortez i Avery Carrington.

 

Avery Carrington

Four Iron

Zysk: 500 $
Przed misją uzbrój się w Mac-10. Po rozmowie z Averym Carringtonem w jego limuzynie udaj się do sklepu i przebierz się w niezwykle charyzmatyczny strój golfisty. Jedź na pole golfowe. Przed wejściem przystaw samochód do "beczki", która stoi na lewo od wejścia. Następnie wskocz na samochód i wejdź na pole golfowe zachowując przy tym całą broń. Wejdź do Caddy (samochodu golfowego) i jedź w stronę celu. Najlepiej się zatrzymać dokładnie naprzeciwko ofiary zachowując oczywiście pewną odległość. Wychodzimy z Caddy i biegnąc w stronę celu strzelamy do niego najlepiej w głowę. Po zabiciu nieszczęśnika szybko wsiadamy do samochodziku i spokojnie jedziemy do tej "beczki", którą weszliśmy.

Demolition Man
Zysk: 1.000 $
Prawdopodobnie to Twoja pierwsza styczność z helikopterem, co prawda w wersji mini. Jedź do ciężarówki Top Fun. Misja polega na zniszczeniu obiektu poprzez podłożenie 4 bomb przez helikopter samonaprowadzający. Od czasu podniesienia pierwszej bomby mamy odliczany czas. Najlepszym sposobem na przejście ten misji jest zlikwidowanie wirnikiem wszystkich (!) strażników, a potem podkładanie ładunków wybuchowych. Uważamy przy przelocie przez ulicę. Gdy lecimy zbyt nisko samochody mogą w nas uderzyć co skutecznie uniemożliwić nam wykonanie zadania (!).

 

Colonel Juan Cortez

Treacherous Swine

Zysk: 750 $
Od pułkownika dostaniesz piłę łańcuchową, która może być bardzo przydatna. Jedź we wskazany cel i ustaw samochód przed domem. Wejdź do willi i po obejrzeniu krótkiej scenki wyskocz przez barierkę i zastąp drogę Gonzalezowi koło basenu. Zabij go przy użyciu piły łańcuchowej lub innego sprzętu. Wyjdź z willi i weź gwiazdkę, redukującą Wanted Lewel, która leży w krzakach koło domu. Jeśli to nie wystarczy wsiadamy w samochód i jedziemy do Pay'n'Spraya.

Mall Shotout
Zysk: 500 $
Ta misja jest trochę "dziwna". Mianowicie musimy przejąć chip od pewnego francuza, który czeka na nas w Vice Point. Przed misją najlepiej kupmy kamizelkę kuloodporną i broń. Jedźmy we wskazane miejsce i ustawmy samochód przy wyjeździe z parkingu Vice Point od strony kancelarii Ken'a. Idźmy do kuriera. Okazało się, że to była zasadzka, a my zostaliśmy nazwani "imperialistycznymi świniami". Gdy kurier zaczyna uciekać gonimy za nim skacząc przez barierkę lub schody. Biegniemy do naszego podstawionego wozu i gonimy kuriera na końcu uderzając w jego PC-J 600. Wysiadamy z samochodu i dobijamy francuza zabierając mu przesyłkę. Odtąd gonią nas dwie gwiazdki policji. Uciekamy do Corteza i na tym koniec misji.

Guardian Angels
Zysk: 1.000 $
Jedna z najciekawszych misji w grze. Jedziemy na parking i bierzemy zostawioną tam przez pułkownika broń. Przyjeżdża Lance, który jest tu po to aby nam pomóc. Jedziemy z nim we wskazane miejsce i po rozmowie z Diazem ustawiamy się na balkonie (jeśli można to tak nazwać). Czekamy na Kubańczyków. Gdy ci przyjeżdżają zaczyna się transakcja. Nagle zewsząd zaczynają pojawiać się Haitańczycy. Strzelamy w nich uważając aby Diaz i Lance nie zginęli. Po zakończonej strzelaninie walizkę z pieniędzmi zabierają dwaj goście na Sanchezach. Jeden z nich dosłownie traci głowę. Zabieramy jego motor i gonimy złodzieja w dogodnych momentach wykorzystując metodę Drive-By (strzelanie z pojazdu). I uwaga: musimy strzelać do faceta od boku bo inaczej jego motor się zapali i cała forsa się zniszczy!!! Jeśli nie mamy Ingrama możemy zepchnąć Haitańczyka na bok albo wykorzystując metodę "Kamikadze" wjechać na niego z impetem. Dobijamy go, bierzemy teczkę i wracamy oddać ją Diazowi. Grubas wyraźnie jest zachwycony, a Lance gdzieś zniknął. Misja wykonana. Po chwili dzwoni do nas Diaz, że od teraz pracujemy dla niego.

 

Ricardo Diaz

The Chase
Zysk: 1.000 $
Po nerwowej rozmowie z Diazem jedź we wskazane miejsce. Gdy dojedziesz wjedź na różowy znacznik i podejdź do wskazanego okna. Gdy Tommy rozejrzy się po pokoju pojawi się facet, którego mamy ścigać. Biegnij za nim i nie zabijaj (!!!) go. Po chwili biegu złodziej wskoczy na BF Injection. Zeskocz na dół, wsiądź na Faggio, odczekaj 2 sekundy i jedź za nim zachowując pewną odległość. Facet będzie Cię ostrzeliwał i taranował inne samochody. Staraj się wymijać te wszystkie pułapki. Jeśli przestrzeli Ci przednie koło misję możesz uznać za niezaliczoną, ponieważ wtedy sterowność spada do 0%. Jeżeli tylne koło ulegnie zniszczeniu masz szanse na wykonanie misji. Jedź za złodziejem aż dotrze do domu na Prawn Island. Wtedy misja jest wykonana. Możesz zabić kierowcę BF Injection aby uzyskać Krugera.

Phnom Phen "86
Zysk: 2.000 $
Ricardo Diaz po pewnej rozmowie telefonicznej bardzo się zdenerwował. Każe Ci razem z Quentinem lecieć do domu na Prawn Island i odebrać teczkę złodziejowi, z którym mieliśmy się "zaszczyt" spotkać w poprzedniej misji. Po drodze Tommy i Quentin, który okazuje się być Lance Vancem, ustalają plan pozbycia się Diaza. Gdy dolecimy do domu zabijamy z helikoptera wszystkich ludzi jacy nam się pojawiają na ekranie. Po strzelaninie wchodzimy do domu i likwidujemy "strażników" strzałami z danej nam broni. Teoretycznie wystarczy nam 7 celnych strzałów i misję możemy uznać za zaliczoną. Wchodzimy na dach schodami, które znajdują się "w ścianie". Gdy weźmiemy teczkę, Lance podlatuje do nas i lecimy do Willi Diaza. Misja zaliczona i następne 2.000 $ ląduje w naszej kieszeni.

The Fastest Boat
Zysk: 4.000 $
Misja mało skomplikowana, która polega na przejęciu teoretycznie najszybszej łodzi. Jedziemy do doków zaopatrzeni w broń z poprzedniej misji lub inną (wg. uznania). Strażnicy strzelają mało celnie i dlatego spokojnie przesuwamy się naprzód likwidując kolejnych ludzi. Po zlikwidowaniu przeszkód wchodzimy do hangaru i po unicestwieniu 3 robotników naciskamy przełącznik zwalniający łódź na wodę. Stoimy chwilę w hangarze i likwidujemy nadchodzących strażników. Wsiadamy do łodzi i tu zaczyna się problem. Dostajemy 3 gwiazdki Wanted Level. Mamy do przepłynięcia krótki dystans jednak przeszkadzać nam w tym będą policyjne łodzie, które lubią się nagle, nie wiadomo skąd pojawiać przed naszymi oczami. Jeśli uderzymy w tą przeszkodę musimy natychmiast uciekać bowiem nasza łódź jest delikatna, a ostrzał z działka szybko może zamienić nasz środek transportu w kulę ognia. Po dopłynięciu misja jest zaliczona, a my jesteśmy bogatsi o kolejne wirtualne dolary.

Supply & Demand
Zysk: 10.000 $
Misja polega na dopłynięciu do pewnego jachtu, na którym znajduje się pewny towar, który Diaz chce dostać. Idziemy za willę i podchodzimy do łodzi, w której spokojnie siedzi i słucha sobie muzyki Lance Vance. Zaczyna się wyścig, w którym mamy konkurencję. Płyniemy, za którymiś łódkami starając się je wyprzedzić. Po drodze uważamy na pułapki takie jak, stojący w kiepskiej dla nas pozycji, statek oraz drewniana kładka, która również może nam przeszkodzić w dotarciu pierwszym do jachtu. Gdy wygramy ten wyścig role się odwracają. Teraz Lance, który wcześniej strzelał, prowadzi łódź a my przejmujemy jego rolę. Przegrani chcą się na nas zemścić więc strzelamy w nich najlepiej zabijając tego, który prowadzi łódkę. Po drodze mijamy "molo", na którym stoją kolejni przeciwnicy, których likwidujemy. Potem mamy do zniszczenia helikopter. Po dopłynięciu do willi Ricardo misja zostaje zaliczona.

r e k l a m a

Komentarze (32) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
mkopl dodano: 26.12.2006, 10:47
Fajny art.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 25.02.2007, 14:19
Fajna jest misja "Demolition Man". (Jutro koniec ferii :( )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tofik dodano: 23.03.2007, 13:02
racja Szulcer ale lepsza jest keep your friends
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tofik dodano: 23.03.2007, 13:03
jeśli ktoś chce pomocy to piszcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 11:40
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 30.06.2007, 19:44
fajne i słabe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 22.07.2007, 16:49
Misja Demolition Man wcale nie jest taka trudna..wiele osób, których znam bardzo trudziło się z tą misją :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madziunia_niunia dodano: 06.08.2007, 19:20
hej chlopcy :) jestem wiela fanka GTA i przeszlam wszystkie misje, mialam juz napisy koncowe, ALE niemoge sobie poradzić z ta misja z helikopterem i bombami...:(( czy moze mi ktos pomoc ja przejsc? Moze ty mi pomozesz tofik? Bede wdzieczna...pozdr
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 23.08.2007, 10:11
Phnom Phen 86 uwielbiam ją ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafi1 dodano: 27.10.2007, 19:38
ciekawe...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
muniok dodano: 17.01.2008, 12:52
Jak grałem i miałem po angielsku to nie wiedziałem raz co mam zrobić, a musiałem poczekać na dwóch policjantów i ukraść im ubrania policyjne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 25.02.2008, 14:33
"Jury Fury" - tą misję przeszedłem w.... 3 sek. big smile naprawdę ! wystarczy, że jak wyjdziesz z budynku Kena, wpiszesz kod na wybuchnięcie wszystkich aut big smile przypominam : > BIGBANG < big smile to mój rekord 8)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 05.03.2008, 16:52
ja najbardziej lubię misję the job
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 28.03.2008, 14:05
Supply & Demand - Moja ulubiona big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kostek66 dodano: 30.03.2008, 12:15
niewia jak wy ale moja ulubiona misyjka to phenm 86 niezły śmigłowiec i stalowa broń :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dxm3000 dodano: 03.04.2008, 13:20
Zastanówmy się... Skoro zabijamy Averego Carringtona w gta lcs (przypominam, że w gta lcs akcja się dzieje w latach 70 a w vc w latach 80) to dla kogo wykonujemy misje w gta vc? Czy to jest ukryty easter egg czy programiści zapomnieli?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 10.04.2008, 10:59
LCS odbywa się 3 lata przed GTa 3. A gta 3 odbywa sie w latach 90-tych. Bo ja nie widziałem żeby w latach 70-tych mieli Pagery. Ciekawe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 12:08
przeszłem bez najmniejszego problemu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
budzior013d dodano: 07.07.2008, 19:30
Njlepsze misje to The party i The fasted boat
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mike17051993 dodano: 08.07.2008, 13:38
Piszcie jak macie jakieś pytania do VC i do innych GTA i jak chcecie o nich pogadać. Odpowiem na wszystko, bo te gry znam jak własną kieszeń i przeszedłem je chyba ze 100 razy GG8276649. Nie pożałujecie. Ps dosłownie na wszystko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Filip89 dodano: 28.07.2008, 15:33
Teraz gram w gta sa ale polecam GTA: Vice City Modern MOD*
*wersja zmodyfikowana
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marysia32112 dodano: 31.07.2008, 11:18
ja jury fury nie wpadlam na pomysl zeby dac bigbang ale pojechalam tam wpisalam THUGSTOOLS no i gagsta dewasta!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.21.***.***]
Gość dodano: 21.08.2008, 19:30
Dlaczego jak odpalam misję Supply & Demmand początek działa ale potem po tym filmiku w którym Lance słucha sobie muzyki to się gra zacina?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin0153 dodano: 13.09.2008, 09:48
Mam pytanie przeszedłem misje : "uważaj na swoich przyjaciół" i pojawiły sie napisy końcowe a w statystykach mam 53% ukonczenia gry czy to jest jakis blad?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin0153 dodano: 13.09.2008, 09:52
Próbowalem sobie ta mape wydrokowac ale widac tylko te trojkaty i kwdraty jak mam z tej mapy korzystac zeby zebrac paczki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin0153 dodano: 13.09.2008, 09:56
dpiszcie na gg:13876208 please
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.21.***.***]
Gość dodano: 09.10.2008, 21:29
najlepsze są zwroty "imperialitycznymi świniami" i "Zmuś mnie fiucie!".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arkady9 dodano: 06.06.2009, 19:09
spoko, przeszedłem w jeden wieczór
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 06.06.2010, 13:23
paczkiRóbJako1misjeI jednego dniaAlbozapisuj iOobszarowo np wyspy2*5lotnisko10klubgolf..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 29.09.2010, 23:14
yxcvbnm- CO!? Co to jakiś nowy język Pokemonów, czy klawiatura Ci się zepsuła?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
yxcvbnm,.- dodano: 17.11.2010, 21:17
yxcvbnm,.- mówi wam ,,precz szatanie,,
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tata chrzestny dodano: 28.12.2011, 10:01
vc ma swoją historie ale gdyby była penisem to dziewczyny by sie z tego smiały vc jest krutki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (32 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51588

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.