Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W San Fierro widać ślady po trzęsieniu ziemi (zniszczone budynki czy załamane dno morza). Wydarzenie zostało wspomniane kilkukrotnie w radio.

7238V GTA 4 - Most Wanted Fabuła i świat gry | PC PS3 X360 06.07.2008 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA IV

GTA 4 - Most Wanted

Artykuł opisuje misje "Most Wanted"

Most Wanted ( najbardziej poszukiwani )

Misje Most Wanted polegają na zabiciu 10 najbardziej poszukiwanych osób w każdej z dzielnic ( w sumie jest do zabicia 30 osób ). Misje te uaktywniamy poprzez komputer, który znajduje się w policyjnych radiowozach - jeśli nie ma żadnego na ulicy wezwij go dzwoniąc na numer 911 z komórki. Gdy już będziesz miał radiowóz naciśnij LB ( X360 ) i wybierz opcję View Most Wanted. Pojawi ci się wtedy lista dziesięciu osób ( zależy w jakiej dzielnicy się znajdujesz ) których trzeba unicestwić. Możesz to zrobić w dowolnej kolejności - wystarczy tylko przejść do odpowiedniej osoby i wcisnąć A - pojawią ci się informacje o osobie oraz zdjęcie i potem jeszcze raz A wtedy GPS automatycznie wytyczy ci najbliższą trasę do wybranej osoby.

Oto lista dziesięciu najbardziej poszukiwanych w dzielnicach - Broker, Dukes, Bohan:

1. Maxwell Caughlin
Pierwszy poszukiwany ukrywa się w dzielnicy Bohan - udaj się tam. Gdy zbliżysz się do celu zacznie on uciekać samochodem. Strzel kilka razy w ten samochód, aż wysiądą z niego dwaj mężczyźni - zabij ich. Gdy już będą martwi zaliczysz misję.

2. Scott Guzowski
Następny poszukiwany znajduje się w dzielnicy Dukes - udaj się tam w wyznaczone miejsce. Tym razem do zlikwidowania są cztery cele. Gdy się do nich zbliżysz odrazu otworzą ogień. Wyciągnij jakiś karabin, albo SMG i załatw ich wszystkich. Gdy już się z nimi uporasz zakończysz misję.

3. Antonio Rivette
Tym razem udaj się do dzielnicy Broker, do wyznaczonego celu. Teraz do zlikwidowania jest pięć osób ukrywających się na stacji pociągowej. Ostrożnie wejdź po schodach eliminując przy tym wrogów. Gdy załatwisz wszystkich zakończysz to zlecenie.

4. Rodrigo Stavnes
Teraz znowu nasz cel ukrywa się w Dukes. Jak zwykle pojedź w wyznaczone miejsce. Gdy tylko zbliżysz się do celu, grupka ludzi zacznie pieszo uciekać. Dogoń wszystkich i ich zabij. Gdy już tych czterech osobników będzie martwych zaliczysz misję.

5. Fernando Tisdel
Znowu musisz udać się do zaznaczonego punktu na mapie. Gdy się zbliżysz cel zacznie uciekać samochodem. Dogoń i rozwal go, uważając przy tym na strzały pasażerów. Gdy już im trochę rozwalisz wóz, wysiądą z niego cztery osoby - zabij je. Misja skończona.

6. Tyler Pickrel
Udaj się do parku w Dukes. Tym razem będzie łatwo - masz za zadanie rozwalić tylko jednego gościa, który nie ma broni i w dodatku porusza się pieszo. Spokojnie podejdź do niego i rozwal go. Po tym gdy zginie zaliczysz misję.

7. Preston Pecinovski
Musisz udać się do dzielnicy Bohan. Gdy już tam będziesz zobaczysz sporo ludzi strzelających do ciebie zza samochodów. Wysiądź z radiowozu, schowaj się za murkiem i wykończ ich po kolei ( możliwe, że ostatni zacznie uciekać samochodem, dogoń i rozwal go ). Jeśli wszyscy będą martwi zaliczysz misję.

8. Alonso Goralski
Tym razem twój cel będzie znajdował się obok lotniska. Udaj się tam. Gdy już będziesz koło celów, jeden z nich zacznie uciekać samochodem, a drugi zacznie strzelać do ciebie ze strzelby. Najpierw zabij tego strzelającego, a potem goń samochód. Jeżeli trochę podniszczysz brykę, wysiądzie i zacznie do ciebie strzelać. Gdy już go zabijesz zakończysz misję.

9. Bert Reker
Teraz udaj się do wyznaczonego celu, który znajduje się w dzielnicy Broker. Tym razem do zabicia jest sporo przeciwników. Schowaj się za jakimś murkiem, albo samochodem i wyeliminuj ich najlepiej z karabinu. Gdy wszyscy będą już martwi zaliczysz misję.

10. Freddy Paparo
Twoim ostatnim celem w tych dzielnicach jest - jak widać u góry - Freddy Paparo. Co ciekawe ma on wpisane w przestępstwach "Grand Theft Auto" ( wielki złodziej samochodów ) ; >
Freddiego znajdziemy w dzielnicy Broker, zaraz obok mostu biegnącego do Bohan . Jak przystało na złodzieja samochodów, gdy się do niego zbliżymy zacznie uciekać właśnie samochodem, razem z trzema osobami. Najlepiej jest zastrzelić kierowcę, wtedy inni pasażerowie wysiądą z auta i wtedy ich rozwalić. Tak czy inaczej gdy będą martwi zadanie zostanie zaliczone.
 

Algonquin

1. Shon Kikuchi
Twój cel będzie poruszać się samochodem. Rozwal go, a potem zabij człowieka który z niego wysiądzie. Misja skończona.

2. Jimmy Kand
Teraz udaj się do celu który znajduje się w Noorthwood. Gdy podjedziesz już pod oznaczony budynek okaże się, że twój cel jest na jednym z pięter. Znajdź do niego wejście i idź po schodach na pierwsze piętro. Twój cel leży nieprzytomny w jednym z pomieszczeń, zabij go. Teraz pozostaje tylko wyjść z budynku i zaliczysz misję.

3. Simon Nashly
Musisz wyeliminować sporo ludzi znajdujących się w pier 45. Gdy już tam będziesz wyjdź po schodach na piętro i rozwal wrogów. Teraz udaj się na kolejne piętro i znów rozwal przeciwników. Jeśli po drodze zabraknie ci życia, możesz skorzystać z automatów "Sprunk", albo apteczki zostawionej na ostatnim piętrze. Gdy wszyscy wrogowie będą martwi zaliczysz misję.

4. Tommy Francovic
Tym razem twój cel będzie poruszał się motocyklem. Przyjedź na miejsce i dogoń motor. Teraz potrąć go i rozjedź, albo zastrzel z SMG. Tak, czy inaczej, gdy już go zabijesz zaliczysz misję.

5. Barry Lamora
By zabić Barrego musisz udać się na Colony Island. Gdy już tam dojedziesz po prostu zabij trzy cele. Jeżeli ci się uda zaliczysz poprawnie zadanie.

6. Lino Friddell
Aby załatwić Lino, musisz udać się do Middle Parku. Przestępcy znajdują się w ciemnej uliczce obok tego miejsca. Zaczną uciekać, dogoń i zabij ich. Będą jechali dość wolno samochodem, dlatego raczej nie powinieneś mieć z tym kłopotu. Po zabiciu ich wszystkich misja zakończy się.

7. Juan Haimo
Tym razem musisz udać się do Star Junction. Są tam trzy cele do zabicia, które poruszają się na motorach. Najlepiej jest w nich wjechać radiowozem i potem rozstrzelać lub przejechać. Gdyby jednak zaczęli uciekać dogoń ich i zastrzel.

8. Darren Covey
Udaj się w wyznaczone miejsce i sprzątnij ( najlepiej z karabinu ) wszystkie cele. Dobrze jest schować się za filarem czy samochodem. Możesz też załatwić to jednym celnym strzałem z RPG, albo granatem. W każdym razie po wykończeniu wszystkich misja zakończy się.

9. Leo Brodell
Znów podążaj do wyznaczonego celu. Przestępcy ukrywają się w środku budynku. Wchodź po schodach na kolejne piętra, usuwając przy tym atakujących strażników - aż dojdziesz na samą górę. Tutaj znów wytłucz wszystkich i po sprawie - misja zaliczona. Schodząc na dół możesz napotkać kilku gangsterów strzelających do ciebie - ich też załatw.

10. Christov Mahonovic
I znów spotykamy się z jednym ze słynnych "Grand Theft Auto" ; >
Po raz kolejny udaj się swoim niezawodnym radiowozem do zaznaczonego miejsca. Teraz wysiądź z wozu i idź do zakładu ze śmieciami. Ukryj się za jedną ze śmieciarek i eliminuj wrogów. Gdy wszystkie cele będą martwe zakończysz to zlecenie, a co za tym idzie wszystkie misje "Most Wanted" w Algonquin.
 

Alderney

1. Marty Boldenow
Udaj się w wyznaczone miejsce. Gdy już tam będziesz okaże się, że masz do sprzątnięcia sześć uzbrojonych celów. Chowaj się za murami, samochodami by rozstrzelać wrogów. Uważaj szczególnie na jednego - ma on wyrzutnie rakiet RPG! Jeśli rozprawisz się ze wszystkimi zaliczysz misję.

2. Noel Katsuda
Kolejny raz udaj się na miejsce zaznaczone na radarze. Znowu do zabicia jest całkiem dużo ludzi - wyjmij karabin, schowaj się za murem i oddawaj strzały. Jeżeli zabijesz wszystkich zaliczysz zadanie.

3. Rodney Mceniry
Udaj się na miejsce. Tym razem nie będzie niespodzianek - znowu do wyeliminowania jest sporo celów. Znów ukryj się za murkiem/samochodem i po kolei zabijaj atakujących. Gdy zabijesz już wszystkich misja zostanie zaliczona.

4. Glenn Lushbaugh
Znowu udaj się w wyznaczone miejsce. Dla odmiany twój cel porusza się samochodem - dogoń go i rozwal, uważając przy tym na strzelającego pasażera. Gdy obaj będą już martwi zaliczysz misję.

5. Phil Bacera
Pojedź w wyznaczone miejsce. Teraz musisz rozwalić czterech gości poruszających się w bobcatach. Masz na to dwa rozwiązania - jedno to sprzątnąć ich celnymi strzałami z RPG, a drugie to podjechać do nich i rozwalić z SMG/karabinu. Gdy będą martwi misja poprawnie zakończy się.

6. Sergi Szerbin
Jedź w zaznaczone miejsce. Musisz zabić kilka osób. Schowaj się za murkiem lub samochodem i wykończ wszystkich z jakiejś cięższej broni. Jeżeli wszyscy będą martwi zaliczysz misję.

7. Danny Hatmaker
Udaj się na miejsce. Gdy już dojedziesz okaże się, że nie będzie łatwo - do zlikwidowania jest całkiem sporo osób. Wyjmij jakąś dobrą broń, ukrywaj się za różnymi przedmiotami i załatw wszystkich. Gdy prócz ciebie nie będzie nikogo przy życiu zakończysz to zlecenie.

8. Mervin Eskuchen
Znów jedź w wyznaczone miejsce. Twoje cele poruszają się w dość mocnych wozach - patriotach. Najlepiej jest na początku trafić w kierowców, a dopiero potem rozwalić pasażerów. W każdym razie gdy wszystkie zaznaczone cele będą martwe zakończysz to zlecenie.

9. Keenan Burdett
Udaj się na miejsce. Okazało się, że do zabicia jest cała masa wrogów! Wyjmij jakiś karabin, chowaj się za przedmiotami i spokojnie, po kolei eliminuj wrogów, którzy chowają się na poszczególnych piętrach parkingowych. Jeżeli zacznie ci brakować życia skorzystaj z jednego z automatów "Sprunk". Szczególnie uważaj na samej górze parkingu - wrogów jest tam najwięcej, a do tego jeden z nich ma granaty! Jeżeli wszyscy będą już martwi ukończysz to zadanie.

10. Frederick Harrison
Tym razem po raz kolejny spotykasz się ze słynnym "Grand Theft Auto". Udaj się we wskazane miejsce. Do zabicia jest naprawdę sporo wrogów. Wyjmij jakąś cięższą broń, schowaj się za jakimś przedmiotem i przystąp do akcji. Jednak z ziemi nie zabijesz wszystkich, dlatego wejdź po pobliskich schodach eliminując przy tym wrogów. Idź dalej wspinając się po kolejnych już stopniach siejąc przy tym spustoszenie. Gdy już zlikwidujesz wszystkich poprawnie zakończysz misję.

Gratulacje! Właśnie ukończyłeś wszystkie misje "Most Wanted" i odblokowałeś achievement "Manhunt"(X360).
 

by pacw
r e k l a m a

Komentarze (43) Skomentuj Obserwuj

[83.19.***.***]
Gość dodano: 06.07.2008, 19:59
Najlepsze jest to, że gdy wykonujemy te misje to policja nas nie ściga bo to było jedno z najgorszych rzeczy w GTA :S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 06.07.2008, 21:47
Nareszcie. Może po prostu tą kasę dostajemy od policjantów za zabicie bandyty. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kazik dodano: 06.07.2008, 22:18
fajne te misje. misje poboczne nadrabiają braki w broni;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 10.07.2008, 21:51
o cholera...troche sie napisales...I CHCIALBYM TE MISJE ZROBIC...i zgadzam sie z 3 powyzszymy komkami...ZAPRO NA MOJ PROFILEK I STRONKE...
http://www.ryanzabojcakiller.pl.tl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ziom@k dodano: 13.08.2008, 08:22
Dostajemy Kase od policji ? Mi to Przypomina Vice City w małym stopniu Jak policjant w VC gonil bandziora my w banrdziora z pieści Kase była pamietacie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Demrumrus dodano: 13.08.2008, 08:40
Prawie jak nfsmw
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
VC Corleone dodano: 13.08.2008, 23:27
Świetny artykuł ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Becku dodano: 24.08.2008, 23:37
taaa nfs'owi duużo do gta brakuje big smilebig smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
turbohaker dodano: 26.08.2008, 13:09
gta jest o wiele lepsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
turbohaker dodano: 26.08.2008, 13:10
wlasciwie powinni zrobic sonde kto lubi bardziej GTA czy NFS
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
turbohaker dodano: 27.08.2008, 13:37
PO PROSTU GTA JEST LEPSZY I LEPSZA FABULA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dariss dodano: 27.08.2008, 13:44
fajnie sie gra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 29.08.2008, 18:15
jak sie otwiera bagażniki w gta IV na ps3??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K dodano: 25.09.2008, 17:40
super artykuł 2/10
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Boruc___xD dodano: 07.10.2008, 16:00
Dzięki wam za ten poradnik bo bym se nieporadził pozdro:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 14.10.2008, 14:02
Łatwizna tyle ze czasochłonne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dawidadidadi dodano: 08.12.2008, 20:49
Trzy polskie nazwiska!!! Może kiedyś głównym bohaterem będzie Polak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 17.01.2009, 15:35
to sa misje dla tych co wola se jeszcze pograc ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość dodano: 01.02.2009, 19:13
na poczatku myslalem ze beda to misje typu gry nfs
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zimnyxp dodano: 09.02.2009, 12:29
jestem w drugim mieście nawet fajna chata
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
boruc1297 dodano: 25.02.2009, 20:12
słaby ten poradnik
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Conrado112 dodano: 09.04.2009, 21:56
w każdej dzielnicy są jacyś bandyci o polsko brzmiących nazwiskach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
alexander142 dodano: 12.04.2009, 12:10
łatwo je przejsc ale na dluzsza mete robia sie nudne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
matix475 dodano: 12.04.2009, 12:19
proste ale fajne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sypek1221 dodano: 12.05.2009, 22:02
troszke niektóre są za proste ale już zabiłem 27.;) troche się męczyłem z chyba 7 lub 8 z tej pierwszej dziesiątki;p po prostu został m9i sam podręczniak;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 15.05.2009, 17:24
Szkoda, że nie jest tak jak w Need For Speed Most Wanted, a przynajmniej tego nie przypomina, hehehehe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomekk dodano: 04.06.2009, 23:28
ta nie ściga tylko ja już musiałem kilka razy przed psami uciekać jak zabiłem jakiegoś idiote z listy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek dodano: 25.06.2009, 18:40
misje podstawowe są najlepsze ale te też nie są złe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.231.***.***]
Gość dodano: 01.08.2009, 13:03
dzięki pomogło mi to
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zezix dodano: 10.08.2009, 19:28
bardzo ciekawe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa dodano: 06.10.2009, 14:08
duzooooooo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wuzi_PL dodano: 06.11.2009, 14:23
Fajny poradnik big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damian6 dodano: 01.01.2010, 21:21
Dzięki fajny poradnik.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tojfel dodano: 03.02.2010, 14:13
bardzo łatwe i przyjemne big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Padingtton dodano: 26.02.2010, 21:10
Fajne misje... Proste i przyjemne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mistake dodano: 24.03.2010, 08:52
Bardzo fajne są te misje. Ciekawe..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.96.***.***]
Gość dodano: 17.05.2010, 18:01
Dużo, ciekawe i trudne^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
Gość dodano: 13.09.2010, 16:55
ciekawe pozdro XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
PatrykR dodano: 22.09.2010, 21:55
Czy jak sie zabije wszystkich 60 bandytow to sie dostanie mundur Policjanta??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname dodano: 21.05.2011, 12:40
Dostaje sie jedynie procenty gry i kase chyba...Ja juz wybilem 60.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kevin-Sir dodano: 19.07.2011, 00:49
łatwe i przyjemne tylko trochę może zająć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 23.08.2011, 23:16
...i na dodatek szybko się kończą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 dodano: 24.03.2014, 15:38
Szkoda że tego policyjnego komputera nie było w gta V :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (43 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51693

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
2.  Majek 35 306/537 75,42
3.  Kettger 17 221/255 71,58
4.  Wiszkas 27 271/405 71,24
5.  zilone 27 236/416 65,98
6.  Virus007 5 75/75 65,76
7.  Edison 3 60/60 64,61
8.  Robert93 14 167/210 63,84
9.  ArekSqua... 23 209/345 62,84
10.  Filip454 1 15/15 61,15
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.