Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Ogrodnicy dbają o to by pole golfowe było zawsze w idealnym stanie.

9999V GTA 4 - Przypadkowi piesi Fabuła i świat gry | PC PS3 X360 27.06.2008 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA IV

GTA 4 - Przypadkowi piesi

Na pewno nieraz gdy przemierzałeś ulice Liberty City widziałeś jak na radarze pojawia się ikonka "niebieskiego człowieka". Właśnie tak oznaczeni są przypadkowi piesi. Spotkamy ich właściwie w każdej z dzielnic w GTA 4.

PRZYPADKOWI PIESI

Na pewno nieraz gdy przemierzałeś ulice Liberty City widziałeś jak na radarze pojawia się ikonka "niebieskiego człowieka". Właśnie tak oznaczeni są przypadkowi piesi. Spotkamy ich właściwie w każdej z dzielnic w GTA 4.
Wspomniana już ikonka pojawia się dopiero wtedy gdy zbliżymy się do danej postaci, dlatego zrobiłem przejrzyste mapki ( patrz niżej ) na których, mam nadzieję wszystko ładnie widać .
W sumie do spotkania jest 14 różnych pieszych, z czego tylko 10 potrzebnych jest do zrobienia gry na 100% ( 4 pieszych można zabić w toku fabuły głównej ). Żeby było wygodniej - znajomych których trzeba zawsze spotkać oznaczyłem na niebiesko, a tych których można wcześniej zabić - na czerwono.
Pierwszych przypadkowych przechodniów możemy spotkać już po początkowych misjach. Jednak żeby odblokować niektóre postacie trzeba przejść konkretną misję, lub zrobić coś konkretnego ( np. spotkać najpierw innych pieszych ).
Nierzadko z jednym pieszym będziemy się spotykać kilka razy. Co ważne nie możemy robić tego ciągiem. Czyli np. jak pierwszy raz spotkałeś się z Brianem, to musisz spotkać się najpierw z innymi przechodniami żeby spotkać się z nim po raz drugi.
Dobra, nie będę już przedłużać - zaczynamy:

Broker & Dukes


Brian ( 1 ) - po krótkiej rozmowie Brian wręczy Niko banknot. Misja skończona!
Brian ( 2 ) - po cutscence wsiądź do samochodu, weź Briana i udaj się w wyznaczone miejsce. Gdy Brian już porozmawia z gangsterami odwieź go z powrotem pod dom. Misja zaliczona!
Brian ( 3 ) - tym razem, weź jakiś samochód, zabierz Briana i jedź we wskazane miejsce. W trakcie rozmowy Briana zaatakują dwaj gangsterzy - zabij ich! Teraz znowu jedź w wyznaczone miejsce. Gdy dojedziecie zakończysz poprawnie misję i dostaniesz 500$

Mel - po cutscence wsiądź do wozu razem z Melem i udaj się na spotkanie. Mel będzie chciał odzyskać swoje pieniądze od pewnych osób. Jednak oni nie będą mieli zamiaru mu ich zwrócić. Zabij ich ( jest ich trzech ). Teraz wsiądź do wozu i zawieź Mela do jego domu. Gratulacje! Misja zaliczona + 500$.

Badman - po krótkiej wymianie zdań weź samochód i udaj się razem z Badmanem w wyznaczone miejsce. Musisz rozwalić kilku członków rosyjskiego gangu. Zadanie jest raczej łatwe. Ukryj się za ścianą i eliminuj ich po kolei. Gdy już skończysz, zaliczysz misję i dostaniesz 500$.

Ileyna Faustin - po rozmowie udaj się na spotkanie z chłopakiem jej córki Anny. Po krótkiej wymianie zdań, zabij go. Misja zaliczona.

Algonquin


Marnie ( 1 ) - po cutscence zabierz Marnie do dilera, który znajduje się w Alderney. Gdy odwieziesz ją na miejsce misja zakończy się, a ty stracisz 500$.
Marnie ( 2 ) - po rozmowie weź samochód i podjedź po Marnie. Zawieź ją na stację. Gdy już dojedziecie zaliczysz poprawnie misję.

Pathos ( 1 ) - gdy już go znajdziesz, zobacz cutscenkę. Tym razem musisz zabić dwóch ludzi którzy w trakcie rozmowy zaczęli bić się z Pathosem. Gdy już będą martwi misja zakończy się.
Pathos ( 2 ) - w trakcie rozmowy Pathosa znowu zaatakują dwaj przechodnie - zabij ich, zanim to oni zabiją Pathosa. Teraz weź wóz. Pathos jest poważnie ranny i musisz go zawieść jak najszybciej do szpitala. Gdy już tam dojedziecie zakończysz misję.

Sara ( 1 ) - po rozmowie wejdź do samochodu i zawieź ją do jej domu. Gdy już tam będziecie wysiądź z wozu i zabij gościa w garniaku, który będzie chciał cię pobić. Gdy już będzie martwy zaliczysz misję.
Sara ( 2 ) - po rozmowie udaj się do sklepu "Persus". Wejdź do środka i porozmawiaj z gościem który trzyma pudełko. Teraz masz do wyboru - zapłacić 500$ za pudło, albo zabić tego faceta i je zabrać. Jeśli wybierzesz to drugie, będziesz miał na karku dwie gwiazdki wanted lvl. Zgub policję i odwieź paczkę do Sary, do "Pier 45". Gdy Sara odbierze swój pakunek misja zakończy się.

Hossan - po rozmowie wsiądź do wozu i zawieź Hossana w wyznaczone miejsce. Zaparkuj na parkingu i zobacz krótką cutscenkę. Gość który miał zapłacić Hossanowi uderzył go i teraz zaczyna wiać dość szybkim wozem. Zaczekaj aż Hossan wsiądzie spowrotem do twojego wozu i zacznij ścigać uciekiniera. Dogoń i rozwal go! Gdy już go zabijesz zabierz pieniądze i odwieź Hossana do domu. Misja zaliczona.

Dodatkowi piesi w Algonquin:
Jeff (1) - na początku wsiadaj do samochodu i śledź żonę Jeffa. W pewnym momencie samochód zacznie zwalniać, podjedź wtedy troszkę bliżej. Zobaczysz, że twój cel wszedł do restauracji "Superstar Cafe" więc ty też tam wejdź. Teraz wyjdź po schodach na drugie piętro i odszukaj żonę Jeffa siedzącą przy stoliku z jakimś innym facetem. Zrób im zdjęcie telefonem i wyślij do Jeffa. Pozostało ci już tylko wyjść z restauracji. +1000$
Jeff (2) - tę misję dostaniesz telefonicznie i nie będziesz mógł jej odmówić. Jeff może dość długo nie dzwonić, więc uzbrój się w cierpliwość, albo zacznij robić inne misje. Tak czy inaczej gdy wreszcie zadzwoni udaj się w wyznaczone miejsce. Jeff czeka na ciebie w podziemnym garażu. Okazuje się, że ma spory problem - zabił swoją żonę i trzyma ją teraz w bagażniku swojego samochodu. Wsiądź do wozu i jedź w wyznaczone miejsce. Jeśli po drodze zacznie cię ścigać policja - zgub ją! Gdy dojedziesz na miejsce - rozpędź auto i wyskocz tak, by pojazd wpadł do wody, a Niko pozostał na lądzie. Jeśli ci się uda zaliczysz zadanie i dostaniesz 5000$.
Jeff (3) - twój znajomy znowu chce kogoś zabić. Jednak tym razem gdy będzie przechodził przez jezdnię wjedzie w niego samochód. Kierowca zadzwoni po policję, więc oddal się z tamtego miejsca. Zadanie zaliczone.

Clarence - pamiętasz jedną z misji dla Francisa w której darowałeś życie gangsterowi o imieniu Clarence? Popełniłeś błąd! Po krótkiej wymianie zdań rozpęta się strzelanina, więc wyjmij broń i wykończ go! Gdy nie będzie już stanowił problemu misja zakończy się.

Cherise - po rozmowie wsiądź do jakiegoś pojazdu i udaj się do chłopaka dziewczyny. Podejdź do niego i zagadaj. Jednak wymiana zdań nie wystarczy więc musisz użyć pięści. Po pobiciu go wracaj do Cherise by zakończyć misję.

Alderney


Eddie Low ( 1 ) - po cutscence odwieź Eddiego do doków. Gdy wrzuci swój bagaż do wody i wróci do samochodu zabierz go w wyznaczone miejsce w Algonquin. Gdy już tam będziecie, misja zakończy się.
Eddie Low ( 2 ) - w wyniku konfliktu, w trakcie rozmowy Eddie zacznie nas atakować nożem. Wyciągnij broń i zabij go! Misja zaliczona.

Gracie - gdy się do niej zbliżysz zacznie wrzeszczeć i wtedy wyjdą uzbrojeni po zęby ochroniarze. Schowaj się za samochodem, albo jakąś inna przeszkodą i rozwal ich! Misja zakończy się gdy zabijesz ostatniego.

Dodatkowi piesi w Alderney:
Ivan - tak, to ten koleś od Vlada któremu darowaliśmy życie gdzieś przy początku rozgrywki. Po miłej pogawędce weź jakiś wóz, podjedź po znajomego i udaj się w wyznaczoną lokację. Jedziecie odebrać pieniądze, ale jak to zwykle bywa - nie obejdzie się to spokojnie. Rozpęta się strzelanina - zabij wszystkich! Uważaj szczególnie na tych na dachu. Gdy nie będą już stanowić problemu zobaczysz jeszcze jedną cutscenkę i to tyle! +1000$

Gratulacje - właśnie spotkałeś i zrobiłeś misje dla wszystkich przypadkowych pieszych!
 

by pacw
r e k l a m a

Komentarze (72) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
kazik dodano: 27.06.2008, 23:06
fajnie to wymyślili, i dlatego kocham GTA4. ale jeszcze sobie nie pogram.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ryba15 dodano: 28.06.2008, 12:16
A jak się przypadkiem zabije tego przechodnia albo potrąci to już go nigdy nie będzie? Jest nad nim jakiś znacznik czy tylko na radarze?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 28.06.2008, 19:57
No właśnie jak byłem u kolegi co ma GTA IV (pzdr dla niego) 8) to właśnie mi mówił, mi o tym gościu co daje ci banknot ponoć mówi, że jest bardzo bogaty i daje ludziom pieniądze za nic ;] ponowie z R* znów zachwycili brawo :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 30.06.2008, 00:20
Ciekawe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB dodano: 05.07.2008, 12:08
niezłe... Już się uzależniłem od GTA IV mimo że czekam na wersje PC i jeszcze nie grałem po przeczytaniu recenzji i solucji mi sie spodobało ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 05.07.2008, 18:51
uhum mnie też się podoba ale ciekawe jaki do tego trzeba bedzie mieć KOMPUTER :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eDameXxX dodano: 05.07.2008, 19:12
Bardzo pomocny tekst.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 08.07.2008, 15:59 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 08.07.2008, 16:00
ja czekam na pc na gta4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 10.07.2008, 22:17
ja pogralem ale nie cala godzine i znalazlem jednego przypadkowego...al nie wiedzialem co z nim zrobic i probowalem go zabic hehe :) teraz dopiero wiem hahe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 12.07.2008, 16:03
przeczytales ta cala recenzje eheh nie lepij sobie poczekac i zasmakowac misji podczas grania juz bendziesz wiedziec jak ygloadaja misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 dodano: 16.07.2008, 16:51
a czemu przypadkowi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danielson95 dodano: 29.07.2008, 18:24
Dzięki przydało się.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.146.***.***]
Gość dodano: 10.08.2008, 17:25
Niestety ktoś ominoł jednego przechodnia niepamiętam jak się nazywa, ale jedno co pamętam to, że po krótkiej scence musimy wziąść samochód obok (chyba nie na piechte xD) i jechać za żoną tego faceta i...dalej niestety niepamiętam ,a i jeszcze znajduje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein dodano: 10.08.2008, 17:27
ten komentasz poniżej napisałem ja :/ dlaczego niema moje go podpisu (autor)???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein dodano: 11.08.2008, 08:36
mam dobra podaje- jest w East Holland na Bischmark* city W Alderney i nazywa się jeff :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ziom@k dodano: 13.08.2008, 08:32
najłatwiejsze ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein dodano: 14.08.2008, 08:55
A ty Wu_Zi_Mu dla przyszłości powiem ci że kolega się mylił on jest bieeeeedny bo we innych misjach on naprzykład stoi zmarźnienty i pali coś xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein dodano: 14.08.2008, 08:56
ale się rozpisałem xP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein dodano: 14.08.2008, 08:56
Tego misje feff'a jest ich 3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sorix dodano: 21.08.2008, 20:23
Mapki się przydadzą.
Mam tylko jedno ale, można robić ich ciągiem!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 21.08.2008, 23:22
Do tych co nie zrozumieli - w tym artykule opisani są jedynie piesi z którymi trzeba spotkać się by zaliczyć grę na 100%. Istnieją też dodatkowi, ale ich nie opisałem - może kiedyś rozszerzę ten art o tych kilku dodatkowych przechodniów...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Becku dodano: 24.08.2008, 23:31
głupia miska ale skoro rockstar ma się cieszyć to niech sie cieszy :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 29.08.2008, 18:19
jak sie otwiera bagazniki w gta IV na ps3 ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 29.08.2008, 18:20
jak sie otwiera bagazniki w gta IV na ps3 ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.113.***.***]
Gość dodano: 05.09.2008, 15:50
A ja już gram w GTA 4 i jest najlepszą z części gta :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Beny dodano: 16.09.2008, 16:45
mapki sie przydadza ale czy na PC tez sa ci przechodnie??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K dodano: 25.09.2008, 17:38
uwielbiam te misje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Boruc___xD dodano: 07.10.2008, 16:04
Jak chcesz to pisz więcej sie dowiem bynajmniej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 14.10.2008, 14:10
Ja mam az 14 przechodniów ponieważ łaskawy bylem i nie zabijalem jesli to nie bylo konieczne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikolaj94 dodano: 26.10.2008, 20:34
a ja niechcacy rozjechalem sarah 2 na mapie i czekalem przez kilkanascie dni ( w grze) ale jej nadal nie ma w tym samym miejscu. i ona bedzie w tym samym miejscu HELP big smile!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fokus113 dodano: 23.12.2008, 14:03
Mapka sie bardzo przydala :) Zrobilem wszystkie te misje i robie dalej gta na 100% :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB dodano: 31.12.2008, 10:44
ee a na PC w Alonqin jest jeszcze Jeff ale nie ma np Sary...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wuzi_PL dodano: 02.01.2009, 00:05
nie zależy mi przejść gta 4 na 100% ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 17.01.2009, 15:22
beny sa na pc ci przechodnie bo sam gralem juz w to big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mateusz1704 dodano: 18.01.2009, 17:18
Ja miałem 10 przechodniów , a wszystkich co był wybór zabijałem .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl dodano: 21.01.2009, 13:39
[***], [***], cycki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl dodano: 21.01.2009, 13:41
wy nawet grać nie potrawicie n00b'y jedne ja przeszłe m
gje te a czytyery w 2 godziany i miąłem 7 gwiazdek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl dodano: 21.01.2009, 13:43
A JOK KTUŚ MIĘ POPROWI TO JA GO ZBANUJE N00B'A JEDNEGO I BRZYDKIEGO.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 04.02.2009, 22:50
Czy z panem szynszylem wszystko dobrze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 04.02.2009, 22:51
Bo te 3 ostatnie komentarze na to nie wskazuja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 04.02.2009, 22:53
a ja sie odwarze pana poprawic i co NO NO NOOB`IE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 04.02.2009, 22:57
No ZBANUJ Mnie Odwarzniacho
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Niko x dodano: 20.02.2009, 08:06
Ja znalazłem na PC innego przechodnia, na imię ma chyba IVAN, i jest w Alderney
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomek0123 dodano: 28.02.2009, 12:59
kurde wrzuccie te zdiecia na inny server bo nie moge nic przejsc:/...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TRAVERS dodano: 08.03.2009, 21:31
Kurde,ja czesto w GTA 4 spotykam polki.http://www.youtube.com/watch?v=p11MBlIibHk
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TRAVERS dodano: 08.03.2009, 21:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PawqoV8 dodano: 17.03.2009, 18:06
Mi pokazuje że jakiegoś nie spotkałem - 99,5% a mam wszystkich lol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Novaror dodano: 30.03.2009, 20:03
Mam problem z Hossanem . Nie wiem czemu ale go nie ma w miejscu gdzie powinien być. Wie ktoś o co chodzi ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Conrado112 dodano: 09.04.2009, 21:23
Głupi są ci przechodnie i mnie wkurzają tylko, nie będę tego robić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
matix475 dodano: 12.04.2009, 12:08
fajne że można tych pieszych [***]nąć samochodem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
popiz dodano: 15.05.2009, 17:18
nie pojawia mi się ostatni pieszy Eddie Low przez co nie moge zrobić 100%. Miał ktoś taką sytuacje? jeśli tak to co trzeba zrobić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
klaudi- fanka gta... dodano: 13.07.2009, 11:43
Nawet proste te misje, ale trudno ich znaleść
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
carlpl dodano: 17.08.2009, 22:02
fajne te misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Beny dodano: 16.10.2009, 09:10
[***]iste
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wiktor6613 dodano: 26.10.2009, 19:51
pokazał mi się eddie low 2 ale byłem jeszcze w misji a gdy zrobiłem misje to eddiego już nie było choć byłem w tym samym miejscu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wiktor6613 dodano: 26.10.2009, 19:52
trochę hujowe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 dodano: 19.12.2009, 16:49
Ja też mam problemy z Eddy Low - sk***ysyn jeden!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
alex985 dodano: 09.01.2010, 21:06
FAJNE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tojfel dodano: 24.01.2010, 14:30
Dzięki za dodanie artykułu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mistake dodano: 24.03.2010, 18:30
Misje proste, ale znalezienie do prostych rzeczy nie należy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Yogii26 dodano: 15.04.2010, 12:23
Ale bugi o ludzie. Gość miał być, 4 dni czekałem i nie ma do tej pory. Ta mapa nic nie pokazuje dokładnie, Hossan niby pod 13 a znalazłem go pod 11 :/.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 02.05.2010, 21:28
Z Eddie Low nie miałem żadnych problemów. Niestety muszę poszukać tych ludków, bo według tych map znalazłem tylko paru, a powinienen mieć wszystkich zaliczonych. Któryś z tych gości na dodatek zabrał mi broń.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.94.***.***]
Gość dodano: 18.05.2010, 19:06
Najlepsze jest z Ivanem^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Miq Vallar dodano: 21.08.2010, 14:09
Wszysctkie misje zaliczone :)
Jesli nie mozecie znalesc niektorych osob, probujcie o roznych porach dnia ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
korzen1916 dodano: 20.11.2010, 17:58
mam taki probrem na mapce jest braian 3 spostakie przy ammu-nation i go tam nie ma tak samo mam z eddie lowem i marin 2 sptakanie jesli ktos mial taki sam probrem i wie jak go rozwiazac to prosze o pomoc z gory dzieki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
eske dodano: 21.11.2010, 15:57
korzen1916 ja mam dokładnie to samo tylko, że jak na razie to jestem przy Brianie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
extremekox dodano: 05.04.2011, 16:05
bardzo fajny artykuł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname dodano: 21.05.2011, 12:39
Trzeba probowac o roznych porach jesli kogos nie ma.Ja mam juz wszystkich,najlepiej z Jeffem na 3 spotkaniu ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
hubcio180 dodano: 04.09.2011, 21:40
To mnie rozwaliło Eddie Low Zwierzęcy mastubator big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv dodano: 12.11.2011, 20:09
Czy mi się wydaje czy te wasze pothos to skany z poradnika Brady Games ??..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz.białek2 dodano: 06.05.2013, 06:05
Ja mam problem z eddie low jak by kto wiedział z góry dzięki:-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (72 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 50684

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  Ptasior3... 0 443 1329
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.