Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Jeśli zjemy zbyt wiele posiłków w restauracji, CJ poczuje się źle i zwróci wszystko na podłogę.

7103V GTA 4 - Solucja #2 - Bohan Fabuła i świat gry | PC PS3 X360 27.06.2008 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA IV

GTA 4 - Solucja #2 - Bohan

Opis przejścia misji w GTA IV - część #2.

Część druga - Bohan
Kolejność wykonywania misji, może trochę różnić się od przedstawionego niżej schematu, gdyż często sami wybieramy od kogo najpierw chcemy zrobić misje.


« Brucie »

Out of the Closet
Stopień trudności: 1/5
Jak się okazało, kuzyn gościa, którego zabiłeś w misji Search and Delete, jest winny kasę Brucie'emu. Aby odebrać tą kasę, Roman z Brucie'em wpadają na genialny pomysł. Ponieważ ten kuzyn jest gejem, Niko musi się z nim umówić na randkę, poprzez portal love-meet.net. Początkowo Niko odmawia, lecz gdy zostaje wspomniana kwestia zapłaty, zmienia zdanie. Po filmiku udaj się do pobliskiej kawiarenki, wejdź na strone love-meet.net (powinien na stronie startowej znajdować się do nich banner). Następnie wybierz dział facetów("Males") i znajdź gościa o nicku French Tom. Gdy już się z nim umówisz(przycisk "Date"), musisz poczekać parę godzin, zanim Ci odpisze. Wróć za parę godzin i sprawdź ponownie skrzynkę pocztową. Powinna tam być informacja, że Tom chętnie się z tobą spotka w 69th Street Diner w Hove Beach. Odpisz mu pozytywnie i czekaj, aż na radarze pojawi się ikonka serduszka. Udaj się wtedy do restauracji, pogadaj chwilę z gościem, następnie wstań i po prostu go zabij.
Nagroda: 3500$

No. 1
Stopień trudności: 2/5
W końcu jakaś misja typowo wyścigowa. Brucie postanawia wystartować w wyścigu ulicznym, lecz jego auto nawaliło i trzeba skombinować nowe. Po krótkim telefonie, twój przyjaciel dostaje pozwolenie na zgarnięcie Cometa jego znajomego. Udaj się czym prędzej po niego, a następnie rusz na linię startu. Pierwszy wyścig jest stosunkowo prosty. Należy jednak pamiętać o kilku zasadach. Nie wchodź w zakręty przy dużej szybkości, gdyż po prostu z niego wylecisz. Nie zgub się na trasie, jedź tak, jak wskazują checkpointy. Mimo, że Twoi przeciwnicy nie są mistrzami kierownicy, nie lekceważ ich. Po wygranym wyścigu odwieź kumpla do domu, a ten podaruje ci te auto. Co z tego, że nie jest jego? Jest już Twoje i to się liczy.
Nagroda: 3500$


« Manny Escuela »

Escuela of the Streets
Stopień trudności: 2+/5
Mallorie przedstawia nas nowemu pracodawcy, Manny'emu. Jest to prawdopodobnie hiphopowiec, którego poznajemy, gdy kręci swój teledysk. Jak się chwilę później okazuje, Manny pragnie "oczyścić ulice ze wszelkiego brudu", oczywiście nie w znaczeniu dosłownym. Chodzi mu o dealerów narkotyków. Oczywiście sam rąk nie pobrudzi, więc wysyła nas, abyśmy śledzili jednego z nich. Nie jedź zbyt blisko niego, gdyż nie może Cię zauważyć. Gdy już dotrzecie do magazynu, gdzie schował sie koleś, Manny poinformuje Cię, że masz zabić wszystkich w środku. Aby się tam dostać rozwal zamek w drzwiach lub podjedź samochodem obok okna, zbij je i wskocz do środka. Na miejscu już nie ma ustalonych reguł. Po prostu zabij wszystko co się rusza. Gdy już to Ci się uda, wyjdź przez drzwi na zewnątrz, gdzie spotkasz swojego szefa, który przybył ze swoim operatorem kamery, aby uwiecznić "jego działania" w oczyszczaniu ulic.
Nagroda: 1000$

Streets Sweeper
Stopień trudności: 2/5
Następna mało skomplikowana misja, w której musimy zabić garstkę dilerów. Zanim jednak dowiesz się o co chodzi, Manny przedstawi Ci oficera McReary, który pojawi się jeszcze później. Teraz udaj się do wyznaczonego miejsca, a tam pozbądź się dwóch ludzi na zewnątrz garażu. Następnych dwóch zacznie uciekać samochodem, więc goń ich. Twoi przeciwnicy nie jeżdżą zbyt dobrze, więc powinieneś szybko ich dorwać.
Nagroda: 1100$


« Elizabeta Torres »
 

Luck of the Irish
Stopień trudności: 2/5
Dziewczyna Romana przedstawia nas kolejnemu pracodawcy. Tym razem jest to kobieta, która przy okazji przedstawia nas Patrick'owi McReary. Facet ten jest ustawiony na transakcje, ale Elizabeta nie ufa gościom, z którym ma się spotkać Packie. Twoim zadaniem będzie pilnowanie go podczas dealu. Jedź z nim na miejsce, a następnie wejdź na dach pobliskiego budynku i zgarnij snajperkę, która tam leży. Naceluj na miejsce akcji i czekaj, aż ktoś zaatakuje Patricka. Gdy już tak się stanie, eliminuj po kolei wszystkich wrogów. Pilnuj też Packiego, gdyż po jakimś czasie zaatakuje go koleś w walce wręcz. Zabij go i pomóż mu(nie schodź na dół), a następnie pozbądź się ostatnich ludzi, którzy wybiegają zza rogu i próbują uciec ciężarówką.
Nagroda: 1500$

Blow Your Cover
Stopień trudności: 3/5
Twoja szefowa wyprawia niezłą imprezę, na której poznajesz dwie nowe postacie. Są to diler Johnny, który posiada sporo towaru, który ma niedługo opchnąć oraz Playboy X. Udaj się z nimi na miejsce wymiany, aby służyć jako wsparcie. To jest bez wątpienia pierwsza z trudnych misji w grze. Przed jej rozpoczęciem udaj się do sklepu z bronią, kup kamizelkę, dobrą broń i maksymalnie dużo amunicji do niej. Jak się szybko okaże, jest to zasadzka agentów LCPD. Od tej chwili musisz bronić siebie i Playboy'a za wszelką cenę. Zabij przeciwników koło siebie i ruszaj na klatkę schodową, a następnie powoli w górę. Odział specjalny będzie dobrze walczyć(z zaskoczenia), więc bądź na to przygotowany. Po dotarciu na dach - tak samo - chowając się za osłonami, prowadź przerywany ogień. Wraz z postępem czyszczenia okolicy, będziesz posuwał się coraz to dalej. Na dachu będzie znajdować się kamizelka, z której możesz oczywiście skorzystać. Teraz znów walka na klatce schodowej. Schodząc coraz to niżej, zabijaj napotkanych oponentów. Po dotarciu na sam dół, zdobądź jakikolwiek pojazd i uciekaj nim przed policją. Masz trzeci poziom poszukiwania, więc nie będzie to takie proste. Staraj się jeździć tak, aby często zmieniać kierunek jazdy(policja nie jedzie za Tobą, tylko w miejsce gdzie ostatnio byłeś zauważony - korzystaj z tego) a szybko pozbędziesz się niepotrzebnego towarzystwa. Teraz pozostaje Ci tylko odwieźć znajomego do apartamentu na Algoquin(nowa wyspa wzorowana na Manhattanie).
Nagroda: 2000$ + dostęp do Algoquin


« Manny Escuela »

The Puerto Rican Connection
Stopień trudności: 1+/5
Manny chce pozbyć się kolejnych kilku gości, tym razem takich, którzy źle o nim mówili, łagodnie ujmując. Udaj się do wyznaczonego miejsca. Tam okaże się, że osoby, których szukasz, wsiadły do kolejki naziemnej. W związku z tym musisz ich śledzić, póki nie wysiądą. Jedź tak, abyś nie zgubił pociągu. Jak już dotrzesz na stację w Schottler, przyczaj się na nich gdzieś przy schodach, a potem po prostu zabij tych trzech gości.
Nagroda: 1500$


« Elizabeta Torres »

The Snow Storm
Stopień trudności: 4/5
Elizabete zastajemy w trakcie porządnej kłótni z Little Jacob'em. Uważa ona, że Jacob wystawił ją, przez co konkurencyjni dilerzy zgarnęli sporo jej towaru. Aby załagodzić sprawę, towar trzeba odzyskać, ale kto to zrobi? Oczywiście Niko.. Narkotyki znajdują się w starym budynku szpitala na Colony Island. Udaj się tam, a następnie zabij dwóch gości przed wejściem. Poruszaj się wgłąb budynku, zdejmuj przeciwników na ziemi i na dachu. Nie daj się zaskoczyć, bo mogą być za każdym rogiem, używaj radaru. Gdy już dotrzesz do pomieszczanie, gdzie znajduje się koka Elizabety, zabierz ją, a przy okazji kamizelkę i wycofuj się. Niestety oddział N.O.O.S.E. również dowiedział się o tych narkotykach i masz teraz spore towarzystwo. Wróć tak jak doszedłeś do końca, ale uważaj na funkcjonariuszy. Gdy już zabijesz wszystkich po drodze, wsiadaj do pobliskiego Bobcata albo biegnij w prawo, w stronę wody, gdzie powinien znajdować się Jetmax. Masz 3 gwiazdki, więc ucieczka nie będzie tak prosta. Jednak, gdy już Ci się to uda, jedź na spotkanie z Little Jacobem. Tam okaże się, że Michelle była taka łatwa, gdyż pracowała dla rządu, a jej zadaniem było pilnowanie Niko. Dodatkowo informuje, że policja jest już gotowa, żeby przymknąć Elizabetę, więc Niko musi oddać jej dragi.. Ach te kobiety...
Nagroda: 2500$

Have a Heart
Stopień trudności: 1/5
Elizabeta panikuje, gdyż wie, że policja depcze jej już po piętach i nie wie co ma zrobić. Nagle do jej mieszkania puka Manny i jego kamerzysta Jay, którzy nagrywają kolejny materiał do swojego filmu. Escuela nie przebiera w słowach i szydzi z dilerki, każe jej zostawić jego ludzi w spokoju. Szkoda, że kolesie nie wiedzieli, że panna jest w złym nastroju, gdyż ta, niewiele myśląc, strzela obu w głowę. I co teraz? Trzeba się pozbyć ciał. Elizabeta twierdzi, że zna lekarza, który może się nimi zająć. Jedź załadowanym Voodoo do wyznaczonego miejsca. Uważaj tylko na bagażnik, gdyż zbyt duże uszkodzenia mogą sprawić, że się otworzy, a te trupy w środku zbudzą uwagę policji. Na miejscu doktor stwierdza, że chętnie przyjmie ciała, gdyż i tak sprzeda ich organy..
Nagroda: 3000$


To koniec drugiej części solucji. Tutaj mogliśmy spotkać się już z trudniejszymi misjami, ale to jeszcze nie wszystko na co stać R*. Następne części wkrótce...

By Boduczek & Kuchcik

r e k l a m a

Komentarze (33) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
lyndows dodano: 30.06.2008, 00:21
Nareszcie 2 część solucji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
barmat dodano: 30.06.2008, 17:07
No i rzeczywiscie byly tu ciut trudniejsze misje. Ale w nastepnej dzielnicy ALGONQUIN jest duzo trudniej :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kiedrek13 dodano: 03.07.2008, 12:29
proszę 0 3 cześć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kazik dodano: 04.07.2008, 15:59
fajnie się zapowiada;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 05.07.2008, 18:50
ciekawe :) bardzo big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 10.07.2008, 22:16
trudniejsze misje...wieksza kasa...normalnie musze w to zamucic na PC bo umre :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kewson dodano: 18.07.2008, 11:15
kiedy następne solucje?!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 12.08.2008, 19:50
Prosze o pomoc jak mam wykonac misje u elizabet jak mam wyjsc z tegio szpitala jak tam mase glin nie do przejscia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
uplup dodano: 21.08.2008, 10:59
[***]i**a ! nie mogę sie doczekać misji w tym szpitalu dla elizabeth! dobra ide czytac 3 czesc!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 29.08.2008, 18:16
jak sie otwiera bagazniki w gta IV na ps3??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Borsuk dodano: 26.09.2008, 09:12 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rabit7 dodano: 24.10.2008, 11:46
"Tam okaże się, że Michelle była taka łatwa, gdyż pracowała dla rządu, a jej zadaniem było pilnowanie Niko. Dodatkowo informuje, że policja jest już gotowa, żeby przymknąć Elizabetę, więc Niko musi oddać jej dragi.. Ach te kobiety..." O co tu ch
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
graziroma dodano: 31.12.2008, 10:07
MIALEM PROBLEM Z SNOW STORM ALE POTEM NO PROBLEM `
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nokia 5200 dodano: 02.01.2009, 15:18
o co chodzi z misją od « Elizabeta Torres »

The Snow Storm?? udaje mi się ich zabić na perfekt a jak mam część z policją to ich po 10 wyskakuje i nie da się tego przejść..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 17.01.2009, 10:06
no i tu jest juz cos lepszego niz samouczek ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mafia_fan dodano: 29.01.2009, 21:01
super, gratuluję tak świetnego poradnika.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
Gość dodano: 25.02.2009, 20:01
zajefajny poradnik wy to powinniście go drukować i sprzedawać w księgarni:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nightmare dodano: 01.03.2009, 12:20
Ja wybiegłem do tego Jetmaxa strzelajac podczas biegu, nie zatrzymywalem sie tylko bieglem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
Gość dodano: 05.03.2009, 12:37
Blow Your Cover
to jest fajna misyjka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pawello1406 dodano: 30.05.2009, 20:53
no, ale trochę trudna. Przeszedłem ją za drugim razem.
(chodzi mi o "Blew Cower"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Sternal1995 dodano: 03.06.2009, 12:26
Pierwsza wyspa czyli 1 część misji nie jest taka trudna mi zajeło przejśćie człego GTA IV tylko 1 miesiąc:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dylan dodano: 21.06.2009, 15:57
Ja przeszedłem gre w dwa lub trzy tygodnie HA HA HA HA HA HA HA HA!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dylan dodano: 21.06.2009, 16:00
graziroma ja wybrałem to drugie wyjście tym którym przyszedłem i wróciłem hihihihihihihihi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gabrylos dodano: 26.06.2009, 20:26
Snow Storm... to apokalipsa!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damian6 dodano: 03.01.2010, 16:42
Misja Have a Heart była dziwna.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 dodano: 06.01.2010, 16:18
@dylan i Sternal1995 to żadne sukcesy, chwalić się byście mogli, gdybyście przeszli np. w tydzień albo krócej, ja przeszedłem w 12 dni i nie jestem zadowolony ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 11.01.2010, 19:28
Out of the closet- kuzwa, ile mozna czekac!!?? Ten durny pedal w ogole nie odpisuje!! a czekam juz z 6 godzin!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 11.01.2010, 20:52
No. 1- jak oni beznadziejnie jeżdżą!! Jeden gostek nagle, ni stąd, ni z owąd wpadł w poślizg i zaczął się kręcić, reszta zderzała się ze sobą... porażka!! ;) PS: Był tam Inferus!! :):):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 22.01.2010, 10:00
A możliwe, że przeszedłem misje "No. 1" i "Out of the closet" nie jeżdząc w wyścigu i nie zabijając tego gościa w restauracji?? A "The snow storm" to jakaś porażka ,bo cię gonią 4 strzelające helikoptery.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tojfel dodano: 03.02.2010, 14:04
Przeszedłem i najtrudniejsza misja w tej części to oczywiście the Snow Storm.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mistake dodano: 24.03.2010, 18:01
Bardo fajny artykuł. ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
extremekox dodano: 05.04.2011, 20:35
fajna solucja, moge ją wykorzystać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv dodano: 22.07.2011, 10:49
The Snow Storm... W tej misji jest błąd a raczej lag w statystykach - Jak się ucieka z tego szpitala dostajemy 3 gwiazdki pościgu a według statystyk (jak zgubimy policję) to trzy gwiazdki dostaliśmy a dwie straciliśmy chociaż gliny nas już nie gonią... Mo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (33 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51533

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 90, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 80, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 90, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 80, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.