Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli spróbujemy zrobić telefonem zdjęcia ładnych dziewczyn na ulicy, kończy się to czasami komentarzem "Yeah, you will jerk off to it at home..."

9999V GTA 4 - Solucja #1 - Broker & Dukes Fabuła i świat gry | PC PS3 X360 01.06.2008 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA IV

GTA 4 - Solucja #1 - Broker & Dukes

Opis przejścia misji w GTA IV - część #1.

 

Część pierwsza - Broker & Dukes
Kolejność wykonywania misji, może trochę różnić się od przedstawionego niżej schematu, gdyż często sami wybieramy od kogo najpierw chcemy zrobić misje.


« Wprowadzenie »

The Cousins Bellic
Stopień trudności: 0/5
To twoja pierwsza misja w Liberty City. Po obejrzeniu filmiku, o tym jak Niko dostał się do Liberty i przywitał z kuzynem, udaj się do jego mieszkania. Jest to bardzo prosta rzecz, gdyż w każdym pojeździe jest GPS, który wskazuje nam najkrótszą drogę do celu. Na miejscu Niko trochę się zdziwi, gdyż wszystko o czym opowiadał mu Roman, było kłamstwem.
Nagroda: 25$


« Roman Bellic »

It's Your Call
Stopień trudności: 1/5
Po obejrzeniu filmiku, wsiadaj do auta i zawieź Romana do celu. Na miejscu zatrzymaj się, kuzyn wyjdzie i podaruje Ci jego stary telefon. Gdy zobaczysz, że do budynku po prawej stronie zmierza dwóch gości, zadzwoń szybko do Romana i ostrzeż go o nadciągającym niebezpieczeństwie. Roman po chwili wybiegnie stamtąd i wskoczy do auta, a Ty będziesz musiał uciec do jego firmy taksówkarskiej, zaznaczonej na mini mapie w lewym dolnym rogu ekranu gry. Pamiętaj, że goni was jeden samochód. Po ukończeniu misji gra zostanie automatycznie zapisana.
Nagroda: 30$

Three`s a Crowd
Stopień trudności: 0/5
Przed misją otrzymasz SMS-a od Romana, dowiesz się, że ma kłopoty i potrzebuje Twojej pomocy. Jedź więc do znanej Ci już firmy i obejrzyj ciekawą cutscenkę. Roman wykorzysta Cię, abyś podjechał po jego dziewczynę i jej przyjaciółkę pod stację metra. Zawieź je do zaznaczonego na mapie mieszkania Michelle. Zadzwonisz do kuzyna, który powie Ci o sklepie z ubraniami. Udaj się tam i kup byle co. Sposób kupowania ubrań zmienił się. Teraz nie podchodzisz do przymierzalni, lecz do wybranego towaru, po czym go przymierzasz i decydujesz czy chcesz go kupić. Po wszystkim wyjdź ze sklepu. Misja skończona.
Nagroda: brak

Bleed Out
Stopień trudności: 1/5
Roman znów ma kłopoty, jedź na miejsce i mu pomóż. Poznasz sterowanie w walce wręcz. Wykończ dwóch bandytów i podejdź do kuzyna. Jednak to nie koniec kłopotów, Roman zauważył trzeciego gościa, który mu groził. Biegnij razem z Romanem do samochodu i jedź za Derdanem. Jako iż nie masz broni, możesz jedynie siedzieć mu na ogonie. Po krótkim pościgu zatrzyma się i wbiegnie po schodach do pobliskiego budynku. Ścigaj go, a następnie zabij(jeśli nie wyrzucisz go przez okno, możesz podnieść po nim nóż). Skończywszy jego marny żywot, wracaj do Romana i odwieź go do firmy.
Nagroda: 50$


« Michelle »

First Date
Stopień trudności: 0/5
Jedź do mieszkania Michelle. Jako, że Niko nie zna jeszcze miasta, kobieta proponuje mu wypad do wesołego miasteczka. Okaże się jednak, że jest ono zamknięte, więc zabierz ją do pobliskiej kręgielni. Pozwól dziewczynie wygrać grę, a następnie wróć do auta i zawieź Michelle do jej mieszkania.
Nagroda: brak


« Roman Bellic »


Easy Fare
Stopień trudności: 2/5
W firmie kręci się Vlad, który czeka na swoje pieniądze, a przy okazji podrywa Mallorie. Roman jest ciągle zajęty i prosi Cię o kolejną przysługę. Wsiadaj do taksówki i ruszaj do Rotterdam Hill po Jermaine'a. Zabierz go i jedź pod wskazany adres. Na miejscu czeka Cię jednak niemiła niespodzianka. Ktoś nasłał na was policję. Zabieraj swojego pasażera i uciekaj przed glinami. Jeżeli jeszcze nigdy nie uciekałeś przed policją w GTA IV, to masz okazję nadrobić zaległości. Pościgi są tutaj podobne do tych z Need For Speed. Aby uciec stróżom prawa, musisz wyjechać poza pulsujący okrąg i nie dać się zauważyć żadnemu radiowozowi przez kilkanaście sekund. Jak już zgubisz pościg, odwieź swojego pasażera na Gibson Street. Misja ukończona, przy okazji odblokowałeś możliwość korzystania z usług lakiernika - Pay 'n' spray. Po chwili zadzwoni Vlad, że ma dla ciebie pracę.
Nagroda: 100$

Jamaican Heat
Stopień trudności: 2/5
Bierz jakiekolwiek auto i ruszaj po Little Jacoba, który potrzebuje pomocy. Zatrzymaj się przy nim, zatrąb i poczekaj aż wejdzie. Ruszaj we wskazane miejsce. Po drodze otrzymasz pierwszą broń w grze - pistolet. Zatrzymaj się na miejscu i idź do punktu obserwacyjnego. Jak można się było domyśleć, wszystko poszło źle i musisz chronić Jacoba. Korzystając z chowania się za osłonami, zdejmij trzech przeciwników na dole i jednego na górze, po lewej stronie. Pozbieraj amunicję i biegnij do auta, a następnie zawieź Little Jacoba do Homebrew Cafe. Oprócz kasy otrzymasz możliwość pracowania dla niego.
Nagroda: 150$


« Vladimir Glebov »

Bull in a China Shop
Stopień trudności: 0/5
Jedź do jego baru, która znajduje się przed Twoją kryjówką(Comrades Bar w Hove Beach). Po cutscence otrzymasz możliwość używania usług taksówkarskich, na terenie Liberty City. Vlad jest zmartwiony, że pewien koleś od dawna nie płaci mu haraczu. Musisz coś z tym zrobić, więc udaj się pod wskazany adres. Sklep okaże się zamknięty, lecz w środku jest koleś, który Cię spławia. Aby dać mu nauczkę, udaj się w pobliską uliczkę i podnieś oznaczoną cegłę. Wróć pod sklep i rzuć cegłą w okno obok drzwi. Po tym incydencie właściciel zapłaci Ci należne pieniądze. Wróć do baru i oddaj pieniądze Vladowi.
Nagroda: 50$

Hung Out to Dry
Stopień trudności: 2/5
Udaj się do zaznaczonej pralni. Właściciel jednak nie zamierza współpracować i ucieka. Biegnij za nim, ukradnij stojący na tyłach budynku samochód i ruszaj w pościg. Przeciwnika możesz złapać na dwa sposoby - skorzystać z okazji, kiedy się zatrzyma (np. po stłuczce z innym autem) i podbiec do drzwi kierowcy, lub wyciągnąć broń i strzelając w furgonetkę aż ta się zatrzyma. Tak czy inaczej po złapaniu(nie zabiciu!) tego gościa misja zostanie zaliczona.
Nagroda: 80$

Clean Getaway
Stopień trudności: 1/5
Po dość długiej cutscence, ruszaj na stację metra, a dokładnie na poziom pierwszy. Wsiądź do pierwszego pociągu. Gdy dojedziesz na miejsce, ruszaj na dół i poszukaj srebrnej Blisty Compact. Pozbądź się osobników przy aucie lub zostaw ich i od razu ukradnij brykę. Vladowi nie podoba się, że samochód jest brudny, więc musisz udać się do myjni, która w tym momencie się odblokowuje. Po wyczyszczeniu pojazdu, jedź do garażu zaznaczonego na mapie. Wjedź w wyznaczone miejsce i wysiądź z pojazdu.
Nagroda: 150$

Ivan the Not So Terrible
Stopień trudności: 1+/5
Vlad tym razem oznajmia nam, że gość o imieniu Ivan zamierza okraść firmę Romana. Niko nie wie, że to wszystko było ustawione, gdyż Glebov chce śmierci Ivana, a sam powiedział mu, że u Romana znajdzie sporo pieniędzy. Weź jakieś dobre auto i zmierzaj do wyznaczonego celu. Na miejscu okaże się, że Ivan się szybko uwinął i ucieka z towarem. Ruszaj za nim i postaraj się go nie zgubić. Po jakimś czasie zatrzyma się on przy placu budowy. Goń go, wspinaj się po drabinach, skacz między budynkami, aż w końcu go dopadniesz. Teraz masz opcję wyboru, co dalej zrobić z gościem, który wisi na wysokości. Możesz zabić Ivana, pomagając mu spaść w dół lub uratować i wciągnąć na górę. Jeśli pozwolisz mu żyć, pod warunkiem, że zniknie z Hove Beach, możesz spotkać go jako przypadkowego pieszego w Alderney.
Nagroda: 200$


« Little Jacob »

Concrete Jungle
Stopień trudności: 2+/5
Jacob postanowił pozbyć się kilku dilerów narkotykowych. Wsiadaj więc do pojazdu i jedź w wyznaczone miejsce. Little Jacob wysiądzie przed budynkiem, a Ty podjedź w boczną alejkę. Odbierz, kiedy zadzwoni LJ, gdyż chce on nam powiedzieć, że za chwilę tyłem będzie uciekało kilku niedobitków. Twoim zadaniem jest ich zabicie. Najłatwiej jest ich rozjechać, lecz gdy ci się nie uda, po prostu ich zastrzel. Po wszystkim wróć do samochodu, zabierając ze sobą kumpla. Jacob jednak na tym nie kończy, postanawia rozprawić się z resztą w ich mieszkaniu. Jedź więc w okolice Meadows Park. Wysiądź z pojazdu i podbiegnij do drzwi. Ustaw się do nich odpowiednio, dzięki przyciskom R1 lub RB(w zależności od konsoli). Strzelanina jest prosta, lecz trzeba ją dobrze rozegrać. Zabij najpierw kolesia na schodach, potem podejdź do okna po lewej stronie i wyeliminuj oponenta ze strzelbą. Pozostałych przeciwników również zabij przez okno. Jeśli zostałeś ranny, w mieszkaniu jest apteczka oraz trochę amunicji(np. strzelba). Po całej akcji odwieź LJ`a do Homebrew Cafe.
Nagroda: 200$


« Roman Bellic »

Uncle Vlad
Stopień trudności: 1+/5
Roman jest załamany tym, że Vlad podrywa jego sekretarkę, którą bardzo lubi. Zarzuca Niko nielojalność, gdyż ten wcześniej wiedział, co się święci. Zdenerwowany Niko, postanawia udowodnić swoją lojalność i chce się raz na zawsze rozprawić z Glebovem. Udaj się do jego baru w Hove Beach. Gdy zabijesz dwójkę jego ludzi, ruszaj za głównym bohaterem pościgu. Po krótkiej trasie, Vlad rozbija się i ucieka w ślepy zaułek. Teraz, po krótkim przerywniku, zabij go. Potem Niko wrzuci go do rzeki, dzięki czemu Liberty City pozbyło się kolejnego tchórza.
Nagroda: brak

Crime and Punishment
Stopień trudności: 1+/5
Po śmierci Glebova, Roman popadł w paranoję, gdyż uważa, że ciągle śledzą go ludzie Mikhaila Faustina, szefa Vlada, który chce ich teraz dopaść. Jedź na miejsce spotkania z Romanem. Na miejscu znajdujemy go ukrywającego się w śmietniku. Waszą rozmowę przerwie jeden z ludzi Faustina, który zabiera was do rezydencji szefa. Tam oboje przeżywają "tortury", na końcu Roman zostaje postrzelony w brzuch. Od tej pory jesteś winien parę przysług Mikhailowi. Musisz skołować radiowóz. Akurat przypadkiem, gdy pójdziesz wzdłuż ulicy, zatrzyma się jeden z patroli. Gdy policjanci opuszczą maszynę, pożycz ją sobie. Twoim następnym zadaniem jest przejęcie vana wyładowanego telewizorami, niestety kompan Faustina, Dimitri, nie sprecyzował dokładnie jak wygląda ten van. Tak więc masz do wyboru trzy pojazdy. Aby zatrzymać któryś z nich, włącz syrenę policyjną i podjedź przed jego maskę, a następnie wysiądź i podejdź do kierowcy. Jeśli okaże się, że nie trafiłeś na vana z towarem, bierz się za następny. Gdy już zlokalizujesz odpowiedniego vana, zabij kierowcę i pasażera, którzy zaczną strzelać. Po małej rozróbie, zabieraj wóz i udaj się do wyznaczonej kryjówki.
Nagroda: 200$


« Mikhail Faustin »

Do You Have Protection?
Stopień trudności: 0/5
Faustin jest trochę odurzony przez narkotyki i ma ochotę wszystkich pozabijać. Przypomniało mu się, że trzeba ściągnąć haracz od pobliskiego sexshopu. Zabierz Dimitriego i jedźcie na miejsce. Tam okaże się, że szef jest na ważnym spotkaniu, które niestety musimy przerwać. Niestety koleś nie jest taki skłonny do zapłaty, więc trzeba go postraszyć. Kiedy Dimitri da znać, wyceluj w gościa, ALE GO NIE ZABIJAJ. Następnie, gościowi, który jest pośrodku, trzeba jedynie PRZESTRZELIĆ NOGĘ. Jest to ważne, gdyż wiele osób zabija w tym momencie właściciela, przez co misja zostaje uznana za niezaliczoną. Po udanej akcji, Dimitri Rascalov zabiera nas na nietypowe zakupy. Pokazuje nam, gdzie znajduje się Ammunation i funduje mały prezent. Wejdź do środka i kup sobie Micro SMG z amunicją oraz kamizelkę kuloodporną.
Nagroda: 400$

Final Destination
Stopień trudności: 2/5
Faustin jest zdenerwowany, gdyż ktoś na niego sypie federalnym, którzy depczą mu po piętach. Uważa on, że wtyczką jest Lenny, którego trzeba natychmiast zgładzić. Jest to syn wpływowego człowieka, lecz Mikhail się z tym nie liczy i wysyła tam Niko. Ruszaj do zaznaczonego na mapie przystanku kolejki naziemnej. Zabij najpierw ochroniarza naszego celu, następnie ruszaj w pogoń za właściwym celem. Bierz jakiekolwiek auto, dogoń zbiega i zacznij strzelać w jego pojazd korzystając z drive-by. Jeśli trafisz go w głowę, zginie na miejscu, w innym wypadku musisz strzelać póki jego pojazd się nie zapali. Jeśli wyskoczy z niego, dobij go.
Nagroda: 500$

No Love Lost
Stopień trudności: 3/5
Jest to pierwsza trudniejsza misja w grze. Dobrze by było, gdybyś najpierw zaopatrzył się w kamizelkę kuloodporną. Faustin jest niezadowolony z zachowania córki, która wyprowadziła się z domu i spotyka się z nieodpowiednim gościem, więc każe ją przyprowadzić, a jego kolesia zabić. Jedź na wyznaczone miejsce. Niestety harleyowiec nawrzuca nam trochę, a następnie ucieknie. Nie ma na co czekać, wskakuj na podstawione PCJ-600 i goń go. Nie ma sensu strzelać w drodze, gdyż i tak ciężko jest go trafić. Po pewnym czasie, dołączy do niego kilku kolegów. Jedź za nimi, póki nie zatrzymają się na placyku. Schowaj się za czymś, a następnie powybijaj ich po kolei.
Nagroda: 600$


« Little Jacob »

Shadow
Stopień trudności: 2+/5
Już na początku misji spotykamy się z Badmanem, który jest wkurzony obecną sytuacją. Lokalni dilerzy wprowadzili się na jego teren i nie płacą mu jego części. Prosi Cię, abyś sie ich wszystkich pozbył. Udaj się w wyznaczone miejsce, a następnie śledź jednego z dilerów. Staraj się nie podchodzić zbyt blisko, gdyż koleś może się spłoszyć i zacznie biec. Jeśli tak się stanie, nic straconego, po prostu oboje trochę poćwiczycie. Gdy koleś wejdzie do budynku, wchodź po schodach dopóki nie znajdziecie się na jednym piętrze. Przygotuj się do strzelaniny, po czym wejdź do mieszkania i jak najszybciej zabij wszystkich będących tam gości. Na dobrą sprawę, jest to pierwsza trudniejsza strzelanina, która może sprawić, że powtórzysz misję.
Nagroda: 250$


« Roman Bellic »

Logging On
Stopień trudności: 2/5
Roman szpanuje serfowaniem w sieci i zachęca Niko, aby ten także się zalogował w sieci. Po zapoznaniu się z nowym znajomym, Brucie'm Kibbutzem, udaj się do pobliskiej kawiarenki internetowej zaznaczonej na mapie znaczkiem @. Wejdź do środka, porozmawiaj z właścicielką, po czym skorzystaj z któregoś ze stanowisk. Zaloguj się, załóż konto email (eyefind mail). Sprawdź wiadomość("Check mail") i odpowiedz na nią pozytywnie(zielona minka). Możesz się już wylogować. Po wyjściu z kawiarenki zadzwoni do Ciebie Twój kuzyn i dostaniesz zlecenie od Bruciego. Skorzystaj jeszcze raz z kawiarenki, włącz przeglądarkę i sprawdź wiadomości. Odpisz pozytywnie na maila od Bruci'ego, który prosi Cię abyś ukradł dla niego pewien samochód. Po udanym przejęciu pojazdu, zawieź go do garażu Kibbutza.
Nagroda: w zależności od uszkodzeń pojazdu, do 1350$


« Mikhail Faustin »

Rigged to Blow
Stopień trudności: 1/5
Faustin przygotował następny prezent dla swojego dłużnika. Tym razem Niko ma zawieźć pewną ciężarówkę na wskazane miejsce w dzielnicy Bohan. Po tym, jak dostaniesz się do wozu, Niko zadzwoni do szefa, od którego dowie się, że pojazd został naszpikowany materiałami wybuchowymi. Aby przedwcześnie nie zdetonować ładunku, jedź ostrożnie i próbuj nie zwracać uwagi policji. W końcu, wjedź do warsztatu, włącz zapalnik i uciekaj jak najdalej możesz. Po obejrzeniu ładnego wybuchu, oddal się od miejsca zbrodni, aby Niko mógł zadzwonić do Faustina.
Nagroda: 700$


« Brucie Kibbutz »

Search and Delete
Stopień trudności: 1+/5
Brucie'mu zależy, aby pozbyć się pewnego kolesia. Jednak informacje o nim dostępne są tylko w kartotece policyjnej. Aby się do niej dostać, trzeba skorzystać z komputera w radiowozie. W związku z tym musisz jakiś ukraść. Jeśli nie ma żadnego w pobliżu, zadzwoń pod numer 911, następnie naciśnij 1, aby wezwać funkcjonariuszy. Jak już ukradniesz ten pojazd, pozbądź się pierwszego lub drugiego poziomu poszukiwań. W wolnej chwili zatrzymaj się pojazdem i naciśnij L1/LB, aby dostać się do bazy. Następnie zgodnie z poleceniami, wprowadź dane: LYLE RIVAS(wystarczy jedna fraza). W końcu cel zostanie namierzony na Twoim GPS-ie. Ruszaj do wyznaczonego miejsca i goń swój cel. Teraz należy już jedynie zabić gościa w dowolny sposób, najlepiej jest jednak zniszczyć jego pojazd przez drive-by.
Nagroda: 3500$

Easy As Can Be
Stopień trudności: 2+/5
Pamiętasz gościa, którego zabiłeś w poprzedniej misji dla Brucie'go? Teraz musisz przyprowadzić jego auto do warsztatu. Jedź więc do wyznaczonego miejsca i wsiądź do auta. Ale żeby nie było zbyt łatwo, wokół Ciebie pojawią się ludzie Rivasa. Masz tutaj wybór. Możesz wysiąść z samochodu i pozabijać przybywających wrogów, aby potem spokojnie pojechać do garażu lub też wyjechać z alejki na ulicę i uciekając przed przeciwnikami, dotrzeć do warsztatu - przy odrobinie szczęścia, strzały wrogów nie spowodują zapalenia się pojazdu. W każdym bądź razie, obojętnie którą metodę wybierzesz, po dotarciu do warsztatu misja zostanie zakończona a Ty dostaniesz kolejną dobrą zapłatę.
Nagroda: 3500$


« Dimitri Rascalov »

The Master and the Molotov
Stopień trudności: 3/5
Dimitri uznał, iż Faustin posunął się za daleko, zlecając zabójstwo syna Petrovica i może to spowodować spore kłopoty jego ludziom. Jedynym wyjściem wg. niego, jest zabicie Mikhaila, lecz on sam z powodu sentymentu i starej przyjaźni, nie może tego zrobić. Dostajesz więc kolejną brudną robotę. Po rozmowie z Dimitrim, jedź do restauracji Perestroika. Przed misją zaopatrz się w sporą ilość amunicji, lecz nie martw się o kamizelkę, gdyż ta zostanie nam dostarczona przez zleceniodawce. Jeśli chcesz opróżnić trochę lokal, zabij jednego z ochroniarzy na zewnątrz. Po tym, jak tłum ludzi wybiegnie z klubu, wejdź tam i poczekaj na krótki przerywnik o tym, jaki to Faustin jest niezadowolony z tej zdrady. Następnie czeka cię niezła strzelanina. Chowaj za czym się da i pozabijaj obstawę naszego celu. Gdy już dopadniesz go na pobliskim dachu, pozbaw go życia.
Nagroda: brak

Russian Revolution
Stopień trudności: 4/5
Dimitri umawia się z Niko na odbiór pieniędzy za zabójstwo Faustina w starym magazynie. Zanim tam wyruszysz, poczekaj na telefon od dobrego kumpla, Little Jacoba, który oferuje swoją pomoc. Wyrusz na ustalone miejsce i spotkaj się z rastamanem. Przyda Ci się sporo amunicji, więc po drodze zahacz o Ammunation. Jak można się było domyśleć, wszystko było ustawione. Na miejscu pojawił się także Mr. Bulgarin, któremu Niko od czasów wojny, wisiał sporą sumkę. Rozpoczyna się wielka strzelanina, gdyż do hangaru wlatują ludzie Bulgarina. Mimo liczebnej przewagi przeciwników, jeśli będziesz ciągle się za czymś krył, wyjdziesz cało z tej opresji. Jakby co, w pokoiku po prawej stronie można znaleźć apteczkę. Jakby to było mało, przed wejściem do hangaru zebrała się spora grupa policjantów. Zastrzel kilku i zdobądź jakiś pojazd, którym mógłbyś oddalić się z miejsca zdarzenia. Gdy zgubisz pościg, odwieź naszego kumpla do Homebrew Cafe. Po chwili otrzymasz telefon od Romana, że musicie się szybko spotkać.
Nagroda: brak


« Roman Bellic »


Roman's Sorrow
Stopień trudności: 0/5
Roman spanikował, po tym jak się dowiedział, co się stało i kto zawitał do Liberty. Niko zapewnia go, że wszystko będzie w porządku i sam myśli o zemście. Kuzyn tymczasowo wybija mu to z głowy i proponuje, aby rozpoczęli nowe życie gdzieś indziej. Niko zgadza się z tą propozycją i udają się wspólnie do ich mieszkania. Na miejscu okazało się, że ich dom został podpalony. Zrozpaczony Roman tłumaczy, że zostawił w środku pierścionek zaręczynowy dla Mallorie. Wydaje się, że jedyne co im pozostało, to firma taksówkarska. Nic bardziej mylnego, gdyż budynek również stoi w ogniu... Załamany Roman prosi swoją kobietę, aby ta znalazła im lokum w nowej dzielnicy - Bohanie. Już w nowym mieszkaniu Niko zaprzysięga się zemścić.
Nagroda: brak

To koniec pierwszej części solucji. Tak naprawdę to te misje, to był dość długi samouczek. Prawdziwa rozgrywka dopiero się rozpocznie... Następne części wkrótce...

By Boduczek & Kuchcik

r e k l a m a

Komentarze (66) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
WarLord dodano: 01.06.2008, 09:27
Dobra robota chłopak,tak dalej;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 01.06.2008, 10:14
nom zgadzam się, fajnie opisana solucja ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 dodano: 01.06.2008, 10:16
Jak to gtasite::) Wszystko na tacy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kazik dodano: 02.06.2008, 18:08
bardzo ciekawie i dokładnie opisane. czekam na dalszy ciąg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.176.***.***]
Gość dodano: 02.06.2008, 21:02
juz te gre pszeszlem :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
D@V!D dodano: 03.06.2008, 17:58
ja będę kupował ps3 albo xbox360 to sobie przejde:P fajna solucja i licze na następną część
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 dodano: 09.06.2008, 14:34
hehe spoko szkoda ze to nie powstalo z 2 tygodnie temu bo juz mam wszystkie misje za soba opisane powyzej ale bardzo mi sie to podoba big smilebig smilebig smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB dodano: 11.06.2008, 16:55
super solucja czekam na dalszą cześć.. =] PS. adminowie jak to ogladacie to napiszcie mi na PW kiedy bedzie nastepna czesc z góry dzieki! ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Beny dodano: 11.06.2008, 21:10
Super solucja kupuje sobie Xboxa 360 i też se je przejde czekam na dalszy ciąg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.184.***.***]
Gość dodano: 14.06.2008, 10:53
A kiedy następna część??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maciejgta dodano: 14.06.2008, 18:13
fajna solucja. Czekam na następną część.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 14.06.2008, 19:50
Czekam na następna część.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kuba1290 dodano: 14.06.2008, 20:20
dobrze opisana ta solucja,czekam na następną część.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aleks128 dodano: 21.06.2008, 23:30
Powiem że tez ta gierkę przeszedłem na dwa sposoby i powiem że jak skończyłem grę to dopiero się rozkręcałem no ale cóż GTA to GTA ma swój klimat i określoną ilość misji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lukasz1547 dodano: 22.06.2008, 21:23
czy gta 4 bezie na PC??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 05.07.2008, 18:49
jak to czytam to mi jest żal ze mi sie spieprzył XBOX :( !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 10.07.2008, 22:15
no dobra ... gracze gta... gracze na pc...POCZEKAJMY KURWA NA GTA 4 NA PC BO UMZEMY Z NUDOW...
PODOBNO BEDZIE W 3 WRZESNIU 2008 r
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 16.07.2008, 02:20
a ja szukalem to znalazlem ze 16 pazndziernika albo 30 listopada
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 12.08.2008, 19:44
to sie na pewno przyda :) wczoraj kupiłem gta 4 pozdro dla graczy na xbox360
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maxkas dodano: 19.08.2008, 08:48
ja też czekam na następną część ale przeczytam to jeszcze raz jak juz wyjdzie na pc ia jak już kupię ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maxkas dodano: 19.08.2008, 08:49 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
turbohaker dodano: 27.08.2008, 12:38
jest najlepszy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dariss dodano: 27.08.2008, 12:40
co ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
turbohaker dodano: 27.08.2008, 13:50
[url=http:///pl.youtube.com/watch?v=39bnyCeC1oQ]Super parodia z GTA SA skazana za zapalki[/url
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
turbohaker dodano: 27.08.2008, 13:52
Super parodia Z GTA SA Skazany na Zapalkipl.youtube.com/watch?v=39bnyCeC1oQ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 29.08.2008, 18:17
jak sie otwiera bagazniki w gta IV na ps3??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 03.09.2008, 17:45
W misji the Master and Molotov wcale nie dostałem kamizelki. Czy wy dostaliście???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Boruc___xD dodano: 07.10.2008, 15:54
Widzę że całkiem ciężka gra nam się szykuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Boruc___xD dodano: 07.10.2008, 15:58
http://pl.youtube.com/watch?v=jLgZXJbKICA Warto obejrzeć jak jakieś nie jasności to polecam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 13.12.2008, 00:08
Czytałem ostatnio wiele wiele o gta wszystkich czesciach i jest bardzo wszyscy bohaterzy sa powiazani ulozylem kolejnosc chronolginczna wydarzen czyli od tej czesci co bylo najwczesniej do najpuzniejszej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 13.12.2008, 00:11
Gta VCS 1984r.
Gta Vice City 1986r.
Gta San Andreas 1992r.
Gta 1 1997r.
Gta LCS 1998r.
Gta Gba 2000r.
Gta 3 2001r.
Gta 4 2008r.
Gta 2 2013r.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 13.12.2008, 00:14
Troszke to glupio zrobili ze najstarsza czesc dzieje sie najwczensiej ale jak to poukladalem chronologicznie to tak jest i np Viktor Vance w LCS w 1984r. jest w lcs a ginie w filmiku w gta vice city podczas wymiany
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 dodano: 13.12.2008, 00:19
2 lata puzneij w Vice City w pierwwszym filmiku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adik31 dodano: 01.01.2009, 20:35
Chcę powiedzieć, że misja "No love lost" nie jest tak trudna jak oceniliście. Jak ma się micro uzi to kilka celnych strzałów w głowę i koleś leży...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 13.01.2009, 19:36
yo ja gralem w gta 4 i nadal gram juz nie wiele misji mi zostalo mam juz cale odblokowane miasto ;p a co do misji to podam link gdzie sa filmiki z misjami jak je zrobic :http://www.gta4.net/videos/index.php?page=2&cat=2&order=old
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciek_IV dodano: 15.01.2009, 12:42
Russian Revolution fajna misja ale ja amunicji nie kupowałem, rozwaliłem wszystkich pistoletem:-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 17.01.2009, 10:05
sam samouczek w 2 i 3 juz sie dzieje ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adrianszn dodano: 19.01.2009, 19:41
ciezka gra nam sie szykuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Piotr746 dodano: 27.01.2009, 21:02
Jak się otwiera bagażniki w GTA 4 na PC ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mafia_fan dodano: 29.01.2009, 21:01
super, gratuluję tak świetnego poradnika.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SaseK77 dodano: 01.02.2009, 13:56
Mam kłopot z misją Ivan i coś tam mie moge wspiąć się na drabinę jak to zrobić??

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
camp21 dodano: 05.02.2009, 10:35
kiedy będzie następna część???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danger dodano: 06.02.2009, 18:02
super!!! właśnie miałem misje z podpalonym domem. potem jest wiksa.:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danger dodano: 06.02.2009, 18:03
na drabine wchodzi się f.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zimnyxp dodano: 09.02.2009, 12:59
niejest łatwa ta gra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek dodano: 14.02.2009, 21:26
to mi bardzo ulatwilo gre super
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
Gość dodano: 25.02.2009, 20:00
puki nie ma spolszczenia do gta 4 jest to bardzo przydatne a nawet jak wyjdzie to itak będzie to w znacznym stopniu pomagało

mi przynajmniej bardzobig smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciek012 dodano: 03.04.2009, 15:57
dobra solucja dzieki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomekk dodano: 24.05.2009, 23:16
w no love lost kamizelka nie jest potrzebna ja goscia zabijam w pierwszych dwodziestu sekundach jazdy;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hornet dodano: 02.06.2009, 12:00
Głupie we wszystkich częściach GTA jakie znam ( bo w starych może inaczej) że dzielnice trzba odblokowywać robiąc całą solucję :P:P:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hornet dodano: 02.06.2009, 12:01
Trzeba siedzieć w Dukes i broker zanim będzie można do innych i robić solucje :P :P :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hornet dodano: 02.06.2009, 12:02
Spolszczenie do GTA IV już robią, 98% roboty za nimi jeszcze tylko korekta - pracować będą nad nią do wakacji 2009
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BULLITTTT dodano: 23.08.2009, 15:06
Plis! KIedy wchodzę w policyjną wyszukiwarkę osób wyłącza mi się gra i wyskakuje "wystąpił błąd". Może wiecie co z tym zrobić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xsaverus77 dodano: 24.11.2009, 18:00
Dlaczego nie mogę powtórzyć misji Logging On grę dostałem wczoraj, przeszedłem już misje Shadow i inne dla Faustina. To zajęło mi 3 dni( w GTA oczywiście) i nic żadnego SMS'a na replay jak ponowić tę misję??
PLZ o szybką odpowiedz!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
spidey4 dodano: 01.12.2009, 22:30
gta 4 to tyrudna gra ale ja ją przeszłem czy ty tesz jeśli tak to kup dodatek do gta 4 śiema
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
spidey4 dodano: 01.12.2009, 22:33
lepiej kup ps3 jest lepszy a xbox 360 to śmieć polecam ps3 wiesz nara
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
spidey4 dodano: 01.12.2009, 22:39
super dodatki do gta4,gta4 the lost and downet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 28.12.2009, 15:26
Ja w Final Destination wcale nie goniłem gościa samochodem, tylko władowałem mu kulkę w łeb, jak zbiegał po schodach!! xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 10.01.2010, 20:01
No Love Lost- pierwsza z trudniejszych misji w grze??!! Cha, cha!! Ja tego klesia zabiłem zaraz po tym, jak wsiadł na motor!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tojfel dodano: 03.02.2010, 14:04
najłatwiejsze gdzie te misje gdzie trzeba komuś przywalić kilka razy z baseballa i ukraść samochód i misja skończona ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kuba777 dodano: 15.02.2010, 13:14
gta 4 to moim zdaniem najlepsze gta narazie mam gta 4 na ps3 a bede za niedlugo mial na kompa ale na razie wypelniam misje w broker i dukes ale jeszcze 2 misje do tej misji z romanem co trzeba z nim jechac mam narzzie chyba 16% albo 17% gry ale gre poleca
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MannyEscuela dodano: 11.09.2010, 23:22
Kilka nieścisłości ale warta polecenia:
-No Love Lost trudniejsza? Jeden headshot z byle broni i leży
-Logging On eeee ta misja z autem nie jest częścią misji Logging On tylko dodatkową od Bruciego(jest takich 10)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
AirGod dodano: 02.01.2011, 18:04
Russian Revolution nie jest taka trudna oceniona zostala 4/5 ja bym dal 3 max
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
*****Kaka***** dodano: 18.01.2011, 23:14
Zgadza się misja No Love Lost jest banalna wystarczy seria z pistoletu maszynowego i już po nim
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pandass122 dodano: 15.05.2011, 10:14
Ja gram w GTA 4 na pc i jest spox;). Uśmiałem się jak przeszedłem ''No love lost'' W parę sekund.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv dodano: 22.07.2011, 10:44
Najłatwiejsza jest pierwsza misja... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (66 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51533

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 90, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 80, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 90, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 80, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.