Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W Downtown znajduje się budynek VCN (wiadomości Vice City). Po wejściu do środka przeniesie nas na dach, gdzie znajdziemy śmigłowiec. Za nim znajdują się 3 okna. Jeśli wskoczymy do tego po prawej, znajdziemy złote jajo na piedestale.

7412V VCS - Solucja część 2 Fabuła i świat gry | PSP PS2 PS3 23.12.2006 przez Luten
Encyklopedia: GTA VCS

VCS - Solucja część 2

Druga część opisu przejścia misji w VCS.

Lance Vance

» Brawn of the Dead
Po udanej kradzieży ciężarówek z przed nosa Martineza przyszła pora by zagarnięty towar jakoś wykorzystać i nieco się wzbogacić. Ruszaj więc ze swoim bratem do „Vice Point Mall” by nim zahandlować. Na dojazd do obiektu masz 6 godzin gry – 6 minut. Na miejscu Lance zajmie się ważną sprawą jaką jest interes, zaś ty zostaniesz zaciągnięty do zagrania w filmie, który właśnie jest kręcony. Pierwszą sceną filmu będzie obrona małej budki przed zombi. Brzmi nieźle. Do obrony dostaniesz strzelbę z nieograniczoną amunicją oraz pomocnika do towarzystwa. Cel jest prosty rozwalaj każdego umarlaka, który zanadto zbliży się do was, masz na to ponad minutę. Po efektownej obronie nastąpi „cięcie”, które rozpocznie drugą scenę. Tym razem musisz chronić pobliski sklep mając do dyspozycji Katanę. Zabij każdego wroga, który będzie próbował wtargnąć do sklepu. Tak samo jak w poprzedniej scenie na obronę masz minutę czasu. Po pomyślnie wykonanym zadaniu wracaj ze swoim bratem do domu. Na miejscu okażę się, że matka Vance’ów zagarnęła cały koks i uciekła.

Nagroda: 850$


» Blitzkrieg
Misja ma na sobie jeden zasadniczy cel: obrona jednego z interesów braci Vance przed atakiem wroga. Ruszaj więc z Lance’m pod atakowany budynek i pozbądź się napastnika, uważając również by zdrowie twojego pomocnika nie spadło do zera. Misja może wydawać się trudna jak na pierwszy raz, lecz jest na to mała rada: postaraj się być cały czas w ruchu.

Nagroda: 500$
 

Reni Wassulmaier

» Accidents Will Happen
Reni potrzebuje nowego kaskadera do filmu, z tego względu, że stary zrezygnował z dalszej pracy. Oczywiście ty, czyli Vic zostaniesz przyjęty na to miejsce w celu podjęcia próby i pomocy dla reżysera tego dzieła. Wsiadaj do podstawionego już samochodu i udaj się nim na linię startu. Iii... akcja! Przejeżdżaj Infernusem przez kolejne punkty. Jak zauważysz w prawym górnym rogu pojawi się wskaźnik „Action”. Musisz nie dopuścić by spadł on aż do zera bo wtedy użyjmy napis „Mission Failed”. By nie skończyło się to właśnie tak wykorzystuj nadjeżdżające samochody, są one oznaczone, i zderzaj się z nimi co spowoduje piękny ich wybuch, a pasek Akcji znacznie się wypełni. Pamiętaj również, że misja jest ograniczona czasowo, czyli masz określony czas by dojechać do danego punktu, lecz nie martw się bo po przekroczeniu go zostaną doliczone ci cenne sekundy wydłużające tym samym jazdę. Gdy wreszcie dojdziesz do ostatniego punktu przyjdzie pora na część finałową sceny, wyskok samochodem z rampy i lądowanie nim w budynku. Po tym misja się zakończy, a ty zgarniesz kolejne dolary na swoje konto.

Nagroda: 850$
 

The Mendez Brothers

» The Mugshot Longshot
Bracia Mendez nie słyną z dobrej gościnności, za to posiadają mocne dowody przekonywające do współpracy z nimi. Tak czy inaczej zmuszony będziesz na ich rozkazy. Pierwsze zadanie jakie ci przyjdzie zrobić będzie się tyczyć kto jest tą czarną owcą, która okradła braci. Wszystkie dowody wskazują, że jest nim sam Jerry Martinez. By to udowodnić potrzebujesz namacalnych dowodów w postaci fotografii. Bierz byle jaki pojazd i ruszaj pod komisariat policji w Washington Beach, zatrzymując się przed markerem wysiądź z auta i wejdź w owe oznaczone pole. Teraz wyciągnij aparat i zacznij pstrykać fotki podejrzanemu. Po zrobieniu około dwóch ruszaj za uciekającym samochodem do portu by zrobić kolejne zdjęcia. Nagle okaże się, że na karku masz policję z tego powodu, że kompan naszego Jerry’ego zauważył kogoś, czyli ciebie. Udaj się najpierw do domu Lance’a a następnie zakończ misję jadąc do Pay’n’Spray’a

Nagroda: Brak


» Hostile Takeover
Armando wypatrzył właśnie dobre miejsce na kolejny swój biznes, lecz niestety jest on już zajęty przez grupę motocyklistów. Jak się sam domyślasz będziesz musiał oczyścić owe miejsce z sił wroga. Przed rozpoczęciem zadania radzę uzbroić się w mały arsenał broni oraz posiadać stan życia oraz pancerza na maksa. Ruszaj zatem do Vice Point i pozbądź się napastnika zdejmując kolejno jego siły. Gdy już tego dokonasz bierz pobliski motor i ruszaj w pościg za uciekającymi resztkami gangu. Zdejmij ich wszystkich za pomocą drive-by.

Nagroda: 1000$


» Unfriendly Competition
Dwaj dilerzy zaczęli zanadto mieszać się w interesy Mendezów. Oczywiście ty będziesz musiał rozwiązać ten problem eliminując ich po kolei. Przed wykonaniem misji należy się do niej dobrze przygotować bo nie będzie to zwykła strzelanina przy użyciu pistoletów.Pierwszego niewygodnego pana znajdziesz w jednym z domków w Vice Point. Wjedź samochodem przez główny wjazd i zatrzymaj się nim koło lewego krańca posiadłości. Zdejmuj kolejnych ochroniarzy strzelając zza rogu, uważaj na uciekającego dilera, który da o sobie znać strzelając tobie w plecy. Po rozprawieniu się z pierwszym udaj się do Hotelu w Ocean Beach by pozbyć się kolejnego. Na miejscu spotka cię niemiła niespodzianka. Panie, które właśnie opalały się wyciągną z pod swojego bikini całkiem potężny arsenał broni. W tym momencie Vic wypowie właściwe słowo jak na tą okazję. Pozbądź się pani z przodu, a następnie wskakuj do basenu i wykorzystaj go do osłony eliminując kolejne kobiece piękności z zabawkami w ręku. Kiedy ostatnia padnie ruszaj w pościg za uciekinierem wsiadając na Quada, i ostrzeliwując go skróć jego męczarnie. Uważaj bo nie będzie on całkiem bezbronny, nie dość, że posiada wsparcie kobiece za sobą to też rzuca za siebie granaty.

» Nagroda: 1300$


» High Wire
DEA weszło w posiadanie dwóch kontenerów pełnych koki, i oczywiście Vic będzie musiał je przejąć by zadowolić braci Mendez. Bierz samochód i jedź w kierunku wypiska śmieci po helikopter z magnesem. Na miejscu spotkasz również człowieka Mendezów, który będzie ci mówił co masz zrobić. Wsiadaj do maszyny latającej i leć nią po pierwszy kontener, a następnie odtransportuj go w oznaczone miejsce. Dostaniesz informacje, że drugi z kolei kontener został właśnie załadowany na lawetę i jest przewożony przez miasto. Musisz go za wszelką cenę przejąć zanim dojedzie do posterunku policji w Little Havana. Tutaj mogą zacząć się schody z jego zdobyciem, ponieważ jak na to wskazuje jest on cały czas w ruchu. Rada jest dość prosta, obniż swój lot, lekko wyprzedź ciężarówkę i capnij swój cel. Jeżeli nie zdobędziesz go za pierwszym razem to zawsze możesz próbować znowu. Gdy w końcu wejdziesz w jego posiadanie odstaw go w to samo miejsce co pierwszy. Teraz okaże się, że nasz informator ma kłopoty, jest ostrzeliwany przez grupę motocyklistów. Śpiesz mu na ratunek zanim wskaźnik Uszkodzenia wypełni się. Ocalenie go może być trudne, ponieważ nie dość, że jeździ chaotycznie to pcha się w ciasne uliczki. Tak samo jak w przypadku poruszającego się kontenera metoda jest ta sama. Gdy uda ci się wreszcie przejąć samochód odwieź go na dach piętrowego parkingu.

Nagroda: 1500$
 

Lance Vance cz. 2

» Turn on, Turn in, Bug out
Lance wykrył jednak, że w jego domu DEA podłożyło pluskwy co oznacza podsłuchiwanie wszelkich rozmów przez ową z nienawidzoną organizację. W celu pozbycia się zagrożenie będziesz musiał zniszczyć oznaczone anteny na dachach posterunków policji. Jednak do tego przyda ci się jeszcze wyrzutnia rakiet, którą wpierw musisz kupić. Tak czy inaczej gdy już ją posiądziesz ruszaj w kierunku pierwszych dwóch anten – VCPD w Washington Beach. Na górze spotkasz policjantów rozmawiających o czymś tam, załatw ich, a następnie rozwal anteny. Jak zauważysz twoje zainteresowanie przez policję wzrosło do dwóch gwiazdek, nie przejmuj się tym i skoncentruj się na następnych antenach. Bierz pobliski helikopter policyjny i leć nim do Little Havana. Wyląduj na dachu i bierz się za zniszczenie swoich celów. W tym momencie pojawi się inny drugi helikopter policyjny ostrzeliwujący cię. Bez namysłu spraw by został przeobrażony w duży kawał złomu. Po wykonaniu tych rzeczy przybędą na twoje konto kolejne dwie gwiazdki. Ruszaj teraz do ostatnich dwóch anten w Downtown. Na miejscu zostaniesz powitany przez grupkę ludzi SWAT. Wyeliminuj ich wszystkich, a następnie zniszcz owe anteny. Teraz na liczniku masz aż pięć gwiazdek policyjnych, i aby zakończyć misję będziesz musiał zniwelować swój poziom poszukiwać udając się do Pay’n’Spray’a.

Nagroda: 300$
 

Reni Wassulmaier

» The Colonel’s Coke
Reni poprosi o wyświadczenie jej przysługi. Przysługi polegającej na ochranianiu Gonzaleza by ten mógł bezpiecznie dotrzeć do miejsca przeznaczenia z ładunkiem kokainy na pokładzie.Ruszaj w kierunku mola w Downtown niedaleko przyszłego baru Micha Bakera. Wsiądź do podstawionego Sea Sparrowa i leć za kompanem w łodzi. Staraj trzymać się jego jak najbliżej i najniżej by twój pomocnik mógł zdejmować wrogów. Pod koniec trasy pojawi się wrogi helikopter, zniszcz go, a następnie towarzysz Gonzalezowi w drodze do hangaru w Vice Port.

Nagroda: 850$


» Kill Phil
Do samego Vice City ma przyjechać sama gwiazda – Phil Collins, a Reni poszukuje kierowcy dla Barrya, który bezpiecznie odtransportuje go do hotelu.
Na początek zdobądź kuloodporną limuzynę i ruszaj do Vice Point gdzie masz się spotkać z samą gwiazdą. Całość jednak nie będzie przebiegać bezproblemowo bo po chwili zjawią się niechciani goście, który mają zamiar pozbawić nas życia. Pozbądź się ich wszystkich i wskakuj do limuzyny. Po drodze spotkasz zapewne kilku natrętów, jednak nie przejmuj się pojazd jest oczywiście kuloodporny.

Nagroda: 1000$
 

Gonzalez

» Home's on the Range
Zapewne wszyscy z was znacie starego Gonzaleza, prawa ręka Pułkownika, to ten, którego pozbyliśmy się w Vice City za pomocą piły łańcuchowej.
Pierwsza misja jaką dla niego wykonamy jest banalnie prosta – gra w golfa. Jednym słowem nowość w świecie GTA. No nic ruszaj więc na pole golfowe by spotkać się z naszym zleceniodawcą. Cała gra ma na celu pozbycia się człowieka, który zdradził naszego towarzysza. Pozbycia się go dość w ciekawy sposób, będzie on przywiązany do boi, a za pomocą wybuchowej piłeczki do golfa musimy skrócić jego cierpienie. Gra naprawdę jest prosta, po prostu musisz zatrzymać przesuwający się kursor w zielonej strefie by uzyskać jak najlepszy efekt uderzenia. Staraj się zawsze zatrzymywać go przez oznaczonym miejscem.

Nagroda: 1000$


» Purple Haze
Dość tej dziecinady, nadszedł w końcu czas na konkrety. Gonzalez poprosi cię o przysługę byś zorganizował jak zawsze wymianę handlową. Wymianę handlową? Raczej interes na boku w celu wzbogacenia się.
Bierz vana wyładowanego po brzegi kokainą i ruszaj w miejsce spotkania. Po chwili się okaże, że handlowcy nie się skłonni z tobą negocjować co objawi się, że staranują cię dość masywnym wozem.
Ogłuszony i półprzytomny Vic na szczęście zdążył podsłuchać gdzie zbiry zamierzają zabrać towar. Na nieszczęście nasz bohater nawdychał się oparów prochów przez co sterowanie będzie utrudnione zamgloną i kołyszącą się na boki kamerą. Może być trudno, ale musisz odzyskać skradzione dobro, które przetrzymywane jest na imprezie na Starfish Island. Gdy dotrzesz tam pozbądź się wszystkich strażników, wsiadaj do vana i w obecności ścigającej nas policji odtransportuj go cało do garażu.

Nagroda: 1000$
 

Reni Wassulmaier cz. 2

» Say Cheese
Vic jak zwykle zostaje powitany dość ciepło i dziwacznie przez Reni. Jednak nie zjawia się u niej bez powodu, potrzebuje on kasy.
Akurat nadarza się świetna okazja, ponieważ nas zleceniodawca potrzebuje kogoś kto jest w stanie zagrać w reklamie. Oczywiście Victor od razu podejmuje to wyzwanie.
Wsiadaj zatem na skuter wodny i ruszaj nim w kierunku startu. Musisz przepłynąć całą trasę zaliczając kolejne punkty kontrolne, które będą dodawać do twojego licznika czasu dodatkowe pięć cennych sekund. Staraj się bezbłędnie i ostrożnie zaliczyć wszystkie punkty, a jeśli w pewnym momencie wylądujesz skuterem na lądzie zostaniesz przeniesiony automatycznie z powrotem na wodę. Gdy osiągniesz ostatni punkt kontrolny na wodzie przyjdzie etap pokonania następnych motorem z czym nie powinieneś mieć większych problemów. Jednak uważaj by nie spadać z niego zbyt często.

Nagroda: 850$


» Kill Phil: Part 2
Phil niedługo ma wystąpić na scenie HMS, ty zaś zostałeś wynajęty by oczyścić teren z nieproszonych gości.
Ruszaj zatem na stadion i wejdź do środka. Po wejściu zauważysz pierwszego zbira, który właśnie załatwia strażnika, pozbądź się go. Następnie wsiądź na BMX’a i jedź przed siebie eliminując kolejno grupki wroga. Gdy rozprawisz się z ostatnią pojawi się karta dostępu za pomocą której musisz się dostać poprzez windę do piwnicy. Na dole czeka cię komitet powitalny złożony z dość sporej liczby przeciwników. Pozbądź się ich wszystkich.

Nagroda: 1500$
 

Lance Vance cz. 3

» Taking the Fall
Gang motocyklistów podwędził braciom Vance znaczną część kokainy, musisz ją odzyskać oraz wymierzyć odpowiednią nagrodę za ich czyn.
Wskakuj do helikoptera i ruszaj po pierwszy twój cel na Starfish Island. Twoim zadaniem będzie tak balansowanie helikopterem by Lance miał jak najlepszą linię ognia by ściągać kolejno wroga. Pomoże ci w tym wskaźnik „Balans”. Gdy rozprawisz się z nimi kieruj się na teren budowy hotelu by wyczyścić to miejsce z wrogiego gangu. Jednak nie wszystko pójdzie po waszej myśli, helikopter w pewnym momencie zostanie zestrzelony, a twój brat uwięziony w budynku. Za wszelką cenę musisz go uratować. Wyeliminuj kolejne grupki natrętów na ziemi, a następnie wejdź na gorę i tam wyczyść. W końcu gdy ostatni padnie misja się zakończy sukcesem.

Nagroda: 300$


» White Lies
Lance w afekcie zdenerwowania i lekkiego wyprowadzenia go z równowagi przez to, że niby to Louise z nim teraz kręci, co było powodem sprzeczki między braćmi zabiera całą kokainę i zaczyna ją wyrzucać z helikoptera.
Twoje zadanie będzie maiło na celu zebranie wyrzucanych paczek zasiadając za sterami poduszkowca. Sterownie nim jest o wiele trudniejsze niż to poznane z San Andreas więc nie przejmuj się jeżeli nie uda ci się za pierwszym razem zdobyć danej paczki.

Nagroda: 1500$
 

Ricardo Diaz

» Steal the Deal
Diaz narzeka na Gonzalez’a, twierdzi, że nikt go nie będzie robił w bambuko, a tym bardziej olewał.
Misja ma na celu wykradnięcie łodzi i dostarczenia jej do posiadłości Diaza. Ruszaj zatem ze swoim bratem pod Pole Postion Club i śledź swój cel aż do mola w Vice Point. Tam przesiądź się na skuter wodny i ruszaj za nim w pościg. Zatrzyma się on w jednym z domków na wodzie. Miejsce będzie aż roiło się od strażników więc najlepiej od razu ruszać przed siebie w kierunku łodzi.

Nagroda: 1500$


» The Exchange
Przyszła wreszcie pora na interesy. Diaz za 200kg koki chce dobić targu z DEA w zamian czego dostanie ładunek ciężkiej broni. Oczywiście my będziemy musieli dopilnować by wszystko poszło gładko.

Wsiadaj zatem do vana i jedź nim na parking w Downtown. Na miejscu okaże się, że snajperzy Gonzaleza chcą pokrzyżować wasze plany. Na szczęście dostaniesz karabinek snajperski, który posłuży ci do zdejmowania kolejno nieproszonych gości. Kiedy w końcu wszyscy padną pojawi się DEA i o dziwo bez żadnych problemów to się skończy. Zaczną się one dopiero gdy opuścisz parking. Ludzie Gonzaleza chcą się ciebie pozbyć wraz z ładunkiem na ciężarówce. Staraj się dobrze wykorzystać swoją przewagę masywności taranując lub spychając na boki wroga. W jednym kawałku musisz dotrzeć do posiadłości twojego zleceniodawcy na Starfish Island parkując pojazd w garażu.

Nagroda: 1750$
 

Gonzalez cz. 2

» Farewell to Arms
Gonzalez po wpadce musi pracować dla Ricarda bo inaczej szybko pożegna się ze swoim życiem. Jego pierwsze zlecenie będzie polegać na wywiezieniu ładunku zdobytej w poprzedniej misji broni z miasta. Jak zapewne domyślacie się Victor będzie musiał mu w tym pomóc.
Misja to typowe strzelanie do celów mając przed sobą celownik. Zdejmować swoje cele będziesz z pokładu helikoptera nie dopuszczając by ciężarówka którą masz chronić rozpadła się na kawałki. Na nieszczęście pojazd jest niestety powolny i łatwo podatny na ataki oponentów więc staraj się być cały czas przygotowanym do wymiany ognia. W końcu gdy dotrzesz do bramy wjazdowej na lotnisko będziesz musiał pozbyć się tamtejszej zastawionej blokady, a następnie ochraniać cały transport przed kolejnymi falami wroga. Broń została załadowana w końcu na samolot. Myślisz, że to koniec? Otóż nie! Grupka natrętów wtargnęła na pas startowy i chce wysadzić samolot ostrzeliwując go ze swoich pojazdów. Jednak to ty ich powystrzelaj, by samolot mógł cało i bezpiecznie wznieść się w powietrze. Po tym wszystkim misja się zakończy, a ty zgarniesz kolejne dolary na swoim koncie.

Nagroda: 2500$
 

The Mendez Brothers cz. 2

» Burning Bridges
Bracia Mendez pragną by Vance’owie opuścili miasto i przekazali im swoje dotychczasowe wpływy w mieście. Jednak ten plan nie podoba im się w cale przez co obrywają solidnie i budzą się na terenie zbiorników z paliwem w obecności dwóch egzekutorów. Trudno myślący panowie wzniecają przez swoją głupotę pożar, a Lance zostaje uwięziony pomiędzy ścianami ognia, śpiesz mu na ratunek.
Pozbawiony broni musisz koniecznie tego dokonać. W pobliżu na wzniesieniu znajdziesz pistolet oraz kamizelkę. Eliminując kolejnych wrogów będziesz miał dostęp do ich karabinu maszynowego. W między czasie również musisz powysadzać kolejne zawory by odciąć źródło paliwa podsycającego ogień. Gdy już dotrzesz cało do swojego brata wskakuj razem z nim na motor i wynoś się stamtąd zanim pochłonie was eksplozja.

Nagroda: Brak
 

Lance Vance cz. 4

» Where it Hurts Mos
Martinez porywa Louise, zaś ty będziesz ją musiał uratować.
Ruszaj na spotkanie w okolicach baru w Little Haiti. Tam ukaże się scenka z trzema uciekającymi wozami, a w jednym z nich jest właśnie przetrzymywana Louise. Na samym początku pozbądź się kilku oprychów, który myślą, że ci dorównają. Następnie pędź ile sił w nogach do Downtown by zlokalizować, w którym wozie jest Louise. Śpiesz się bo wskaźnik życia porwanej cały czas spada powoli do zera. Kiedy wreszcie natrafisz na właściwy pojazd i pozbędziesz się wszystkich strażników odwieź ocalałą do najbliższego w okolicy szpitala.

Nagroda: 500$


» Blitzkrieg Strikes Again
Bracia Mendez z zaistniałej sytuacji chcą siłą przejąć większość biznesów Vance’ów. Ty jednak ze swoim bratem musisz im pokrzyżować te niecne plany i odbić z powrotem atakowane interesy.
Wskakuj razem z Lancem do jakiegoś pojazdu i ruszaj w stronę pierwszego atakowanego biznesu. Przeciwników jest niestety dość spora ilość, ale ruszając się powinieneś sobie z nimi poradzić bez trudu. Nie zapominaj jednak, że wspomaga cię twój brat z M4 w rękach. Gdy już wyczyścisz teren przystąp do odbicia kolejnych dwóch interesów.

Nagroda: 700$
 

Reni Wassulmaier cz. 3

» So Long Schlong
Reni ma straszne kłopoty, Diego Mendez chce ją pozbawić życia za to że skontaktowała Vica z Diazem. Musi ona natychmiast uciekać, a ty musisz odciągnąć uwagę atakujących wrogów.
Zabijaj każdego poruszającego się w twoim kierunku człowieka, nie oszczędzaj nikogo. Po kilku minutach walki zostaniesz poinformowany, że Reni wpadała w zasadzkę i jest ostrzeliwana na placu z boiskami do kosza niedaleko Pizzerii. Śpiesz jej czym prędzej na ratunek. Po pozbyciu się wszystkich oponentów, zawieź ją do szpitala w Ocean Beach uważając na wrogów chcących was zgładzić.

Nagroda: 1500$
 

Ricardo Diaz cz. 2

» Domo Arigato Domestoboto
Diaz za wszelką cenę chce doprowadzić do bankructwa braci Mendez. Nowy plan ma mu w tym pomóc. Lance jest pewny, że po zakupie urządzenia pozwalającego przejąć kontrolę nad Domestobotem służącym w rezydencji Mendezów i niszcząc przy pomocy niego ważne dokumenty w sejfie zapewni im niezłą przewagę.
Udaj się na Prawn Island i wsiądź do pobliskiego Boxville'a. Teraz przejmujesz kontrolę nad robocikiem. Udaj nim się do piwnicy gdzie mieści się owy sejf. Podjeżdżając do niego wysuń ramię z antenką i wpisz poprawny kod otwierający właz – 8423. Jednak nie będzie tak łatwo dostać się do celu, ponieważ Armando będzie co określony czas wydawał polecenia robotowi – posprzątaj kuchnie, pokój, przynieś przekąski, zapal mi cygaro itp. Kiedy już otworzysz drzwi sejfu użyj wbudowanej zapalniczki by spalić wszystkie papiery znajdujące się w nim.

Nagroda: 2000$
 

Reni Wassulmaier cz. 4

» In The Air Tonight
Reni ma już dosyć życia w stresie i postanawia opuścić miasto. Ty zaś musisz ją cało odtransportować na lotnisko.
Wskakuj razem z nią do samochodu i ruszaj w kierunku swojego celu. Bądź czujny, ponieważ po drodze mogą dać o sobie znać ludzie Mendeza. Po pożegnaniu z Reni skieruj się w stronę Hyman Memorial Stadium na koncert Phila oraz powstrzymać zabójców próbujących podpiłować rusztowanie by to spadło na scenę. Pozbądź się ich wszystkich by móc w spokoju wysłuchać występ gwiazdy.

Nagroda: 1000$
 

Lance Vance cz. 5

» Lost and Found
Louise w końcu odzyskała siły i wreszcie może powrócić do domu. W tym celu jedź pod szpital w Downtown by się z nią spotkać, po chwili okaże się, że twój brat wpadł w tarapaty i jest uwięziony na dach płonącego budynku. Bierz czym prędzej helikopter medyczny i leć razem z Louise na pomoc Lance`owi. Sprawcy całego incydentu właśnie uciekają bezkarnie łódgkami. Balansując helikopterem spraw tak by twój strzelec miał jak najlepszą linę ognia. Najlepiej obniż swój lot i wtedy czyń to zadanie. Jednak uważaj by nie uszkodzić śmigłowca bo w tedy misja zakończy się nie powodzeniem. Gdy w końcu wystrzelasz wszystkich zrzuć Lance’a na jedną z łodzi by ten mógł zabrać z niej pieniądze. Teraz jeszcze wystarczy, że odtransportujesz swoją towarzyszkę do domu w Little Haiti.

Nagroda: 1500$


» Light My Pyre
Stało się najgorsze, bracia Mendez porywają Louise. Razem ze swoim bratem śpiesz jej na ratunek.
Na samym początku misji czeka cię mała niespodzianka. Dwóch ludzi uzbrojonych w wyrzutnie rakiet niszczą wam białego Infernusa. Lance w afekcie zdenerwowania wsiada na motor i rusza za nimi. Ty również czym prędzej wsiadaj na pobliski motor stojący koło palmy za zachód od waszej posiadłości i ruszaj w pościg za swoim bratem. Twoim zadaniem jest ostrzeliwanie wrogów oraz osłanianie Lance’a, przy czym musisz uważać by przypadkiem go nie zranić bo wtedy będzie klapa. Jednak gdy uda ci się go osłonić, pościg zakończy się na Prawn Island, a Lance uda się do środka posiadłości. Ty zaś musisz również się tam dostać. Radzę zmienić motor na pojazd czterokołowy, ponieważ będziesz musiał przebyć się przez barykady i dostać się na tyły rezydencji. Nie ma sensu eliminowanie strażników, z tego względu, że cały czas się odnawiają. Gdy w końcu dostaniesz się do środka budynku czeka cię nie miłe powitanie. Armando z miotaczem ognia w rękach chcę cię upiec żywcem. Wyciągnij strzelbę i nawalaj w niego z niej aż wyzionie ducha.Niestety spóźniłeś się, Louise jest śmiertelnie ranna i po chwili umiera.

Nagroda: 2500$
 

Ricardo Diaz cz. 3

» Over the Top
Ricardo informuje Vica gdzie ukrywa się właśnie Diego Mendez. Siedzi on w swoim budynku w Downtown i jest praktycznie nietykalny. Jednak temu wyzwaniu może zdziałać helikopter wojskowy, którego ty musisz zdobyć.
Udaj się najpierw do Phila, a następnie jedź z nim do bazy wojskowej. Gdy rozbije on swoją ciężarówkę o bramę Fort Baxter ty wkradnij się do niej od tyłu poprzez wskoczenie na dach małej budki i przeskoczenie przez ogrodzenie. Czym prędzej biegnij sprintem w kierunku głównego budynku. W środku załatw kilku strażników i dostań się do pomieszczenia pozwalające na dostęp do helikoptera. Kiedy to zrobisz wyjdź z pomieszczenia i biegnij w kierunku Huntera. Wyrzuć z niego żołnierza i odtransportuj swój cel na dach willi Diaz’a.

Nagroda: 3000$


» Last Stand
Finałowa rozgrywka, czas ostatniego starcia.
Przy pomocy zdobytego Huntera leć w kierunku budynku, w którym ukrywa się Diego Mendez. Za pomocą rakiet zdejmuj kolejno ochroniarzy próbujących się zestrzelić. Niestety w końcu jednemu się to uda, a ty będziesz zmuszony lądować awaryjnie na dachu. Zabierz z niego broń, pancerz i wejdź do środka w celu odnalezienia poszukiwanego typa. W budynku czeka cię rozprawienie się z kilkunastoma ochroniarzami, jednak nie powinno to ci sprawić trudu, ponieważ co chwile znajdziesz jakieś życie oraz pancerz. W pewnym momencie zaatakuje cię helikopter Martineza, od razu strąć go przy pomocy wyrzutni rakiet. Teraz pędź za Diegiem na sam dach. Na górze spotkasz samego sierżanta Martineza w towarzystwie Diego Mendeza. Czas to zakończyć ostatecznie. Schowaj się za wejściem i zmień broń na shotguna by szybko zakończyć tą sprawę. Po chwili zjawi się Lance z wielkim zapałem do walki. Jednak Victor mu uświadamia, że już po wszystkich.

Nagroda: Brak

r e k l a m a

Komentarze (44) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 21
Kuchcik dodano: 24.12.2006, 13:01
Brawo Luten big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Luten dodano: 27.12.2006, 21:29
Za to poproszę Jr.Admina :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Shadow dodano: 28.12.2006, 08:48
wes zmien te wszystkie "szczelać" na poprawnie czyli "stRZelać". Nie wierzę, że nawet w redakcji są tacy niedouczeni ludzie...
Ale ogólnie artukuł w porządku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Shadow dodano: 28.12.2006, 08:50
ma bys SZCZELAĆ i STRZELAĆ , ale powłączały się te durne emoty... Swoja droga tez możecie je zdjąć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 13.01.2007, 15:34
Nie moge przejsć misju ''Where it hurts mos'' co trzebo ją uratować! Help
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim dodano: 22.02.2007, 11:41
nawet fajne te misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kross dodano: 07.04.2007, 10:33
Fajne te misijki, ale w san andreascie fajniesze nie ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ZIOMiLOL dodano: 07.04.2007, 11:53
Mi się podoba! to wkąńcu PSP. I tak ma wielki możliwości. Nie to co game boy!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 12.04.2007, 22:01
Najbardziej dobiła mnie ostatnia misja... była banalna! Przeszłem ją za pierwszym razem i w pięć minut! Ten lot hunterem i zabiciu kilku ludzi było za prościutkie... :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ostry13 dodano: 23.04.2007, 21:24
ja tam wole GTA SA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lomer dodano: 27.04.2007, 13:45
Fajna ostatnia misja big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kubamax dodano: 30.04.2007, 13:07
POMOGE WSZYSTKIM W MISJACH piszcie na e-mail
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 21:09
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kisiu_pl dodano: 08.05.2007, 17:41
faja gierka misje są banalne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mateusz1990 dodano: 08.05.2007, 20:23
Pewnie ze fajna gierka ,tylko jeszcze jej nie posiadam,ej mam pytanie jaki jest koszt VCS??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.222.***.***]
Gość dodano: 10.05.2007, 19:31
VC JUŻ BYŁO!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jareczo dodano: 15.07.2007, 18:47
VCS to cofnięcie sie do tyłu a San Andreas jest do przodu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eddy dodano: 18.07.2007, 09:57
nie rozumiem tej misi Blitzkrieg Bo musze cos 5 bussines cos tam cos tam mozecie w tym mi pomuc?? pliss
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 27.07.2007, 13:51
2 ostatnie misje sa najlepsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość dodano: 04.08.2007, 06:29
Ta misja z balansem heli była zje...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Vic Vance dodano: 30.08.2007, 17:15
mam juz tylko 3 misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tigeroy dodano: 12.12.2007, 17:03
po której misji można kupować dom y
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim dodano: 07.01.2008, 21:36
Troche sie zawiodlem na misjach. Ostatnia byla prosta a te wczesniejsze byly tak trudne ze (ch**ra )mnie brala ;) bez sensu :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 17.02.2008, 12:38
I ta druga część poradnika też jest świetna. Wszystko ładnie i przejrzyście opisane ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 06.04.2008, 12:42
extra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxxlxxx dodano: 29.04.2008, 19:15
Ruch Chorzów -----> Tutaj tylko miasto jest z VC,takto prawie cała gra nie nawiązuje z VC,mówie prawie,ponieważ są postacie z VC,niektóre samochody i,jak już wspomniałem cześniej,całe miasto,chociaż dodano wesołe miasteczko itp,a pozatym można wchodzić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
arenas dodano: 18.05.2008, 15:55
ja wszystkie gta prócz 3 pszeszedłem bez solucji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 12.06.2008, 15:23
misja finałowa jest lepsza od finałowej w lCS, ale jakoś mnie nie zachwyciła ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
arenas dodano: 20.06.2008, 11:29
ja tam w ogule to wolę Liberty city stories.ta część nie przypadła mi do gustu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 10:59
mnie w ogóle gry na PSP nie zachwycają :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Łapa882 dodano: 05.08.2008, 21:02
Według mnie te misje były za łatwe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krysto20 dodano: 10.08.2008, 18:44
nan " nisje do konca
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 20.01.2009, 18:44
Image Hosted by ImageShack.us+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubuśpuchatek123 dodano: 15.09.2009, 14:45
ja przeszlem cale vcs
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubuśpuchatek123 dodano: 31.10.2009, 16:59
na ps2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubuśpuchatek123 dodano: 09.01.2010, 11:27
trudne jest wykonanie zadanie high wire oraz frawelss to arms
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matil99 dodano: 16.07.2010, 09:14
prawie wszystkie misje były proste
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
suzuk111 dodano: 16.02.2012, 17:45
ja się [***]em po misji rozpal mój płomień
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
suzuk111 dodano: 16.02.2012, 17:46
ja nie lubię misji 57 bo jest smutna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
cwiercfunciak_z_serem dodano: 01.04.2014, 20:57
Misje dla Mendezów i Diaza dość wymagające. Trochę sie przy nich napociłem ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wyrzy18 dodano: 10.03.2007, 13:13
mam pytanie do tych co grali w VCS,bo nigdzie nie moge sie tego docztać czy to prawda że VCS sie gra najpierw na wyspie z lotniskiem?(czyli ta biedniejsza cześć)czy tak jak w zwykłej VC? prosze o odpowiedz,pozdro dla fanów gta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Marseo do wyrzy18 dodano: 02.04.2014, 20:45
Tak w VCS zaczyna się w drugiej części -tej z lotniskiem, przeciwnie do VC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dondal126 dodano: 14.07.2010, 11:31
moje marzenie to żeby gta vice city stories wyszło na xbox360 i pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Marseo do dondal126 dodano: 02.04.2014, 20:47
Ja teraz czekam jak wyjdzie na androida i IOS w lepszej grafie tak jak to miało miejsce w SA Mobile i VC, III
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (44 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51577

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 115, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 100, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 115, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 100, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.