Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli wybuch będzie miał miejsce blisko Ciebie, usłyszysz dzwonienie w uszach.

6939V VCS - Solucja część 1 Fabuła i świat gry | PSP PS2 PS3 22.12.2006 przez Kuchcik i Joł
Encyklopedia: GTA VCS

VCS - Solucja część 1

Pierwsza część opisu przejścia misji w VCS.

Sgt. Jerry Martinez

» Soldier
Twoja pierwsza misja.. Victor zostaje wysłany do Vice City, do bazy wojskowej Barter nazwie Fort Baxter. Po wyjściu z ciężarówki, od razu zostajemy skierowani na rozmowę z sierżantem Martinezem. Na pierwszy rzut oka widać, że jest on podejrzliwie wyluzowany i zdystansowany do tego, co powinien robić. Vic opowiada mu, że zaciągnął się do armii z powodu braci. Potrzebuje pieniędzy dla nich. Jerry widząc w naszym bohaterze lojalnego pomocnika, na dobry początek powierza mu teoretycznie proste zadanie… Musisz pojechać na teren lotniska i odebrać paczkę dla niego. Aby mieć kontakt ze światem, otrzymujemy pager. Po krótkim filmiku wsiadamy na pobliski motor i jedziemy na umówione miejsce spotkania. W następnej cut-scence odbieramy towar na łódce, lecz pojawia się towarzystwo, które psuje miłą atmosferę. Statek wylatuje w powietrze, a ty lądujesz w wodzie. Teraz jak najszybciej dopłyń do brzegu, a potem dostań się do bazy. Przy okazji zwróć uwagę, że Martinez karze ci schować paczkę w twoim baraku, który od tej pory będzie twoim safehouse'em…

Nagroda: 50$


» Clearing House
Tym razem czeka nas bardziej złożona misja. Musimy udać się do doków, aby odebrać od kogoś pieniądze. Tym kimś jest dobrze nam znany z Vice City - Phil. Po dojechaniu na miejsce, dowiadujemy się, że pieniądze są w jego starym mieszkaniu, "okupowanym" przez gang Cholo(Meksykanie). Musimy sami postarać się o gotówkę. W tym celu podchodzimy do pobliskiej grupki i zabijamy osoby, które są oznaczone czerwonymi znacznikami. Po rozprawieniu się z nimi, wchodzimy do środka i zabijamy kolejnych dwóch. Po wybraniu pieniędzy z pomieszczenia, udajemy się do Martineza, aby oddać mu pieniądze.

Nagroda: 100$


» Conduct Unbecoming
Po przybyciu do Martineza, widzimy, że jest on strasznie podekscytowany. Być może tak na niego działają filmy "przyrodnicze". Chcąc obniżyć ciśnienie niektórych płynów w organizmie, prosi nas o przysługę. Mamy przywieść do jednostki jego panienkę lekkich obyczajów. A przy okazji informuje nas, że Phil ma dla nas jakiś "prezent". Na początek musimy udać się do jego starego mieszkania.. Na miejscu Phil daje nam Stingera, rzekomo od Jerry'ego. Teraz musimy wyruszyć na poszukiwania Mary.. W dokach orientujemy się, że jej nie ma i pytamy się innej prostytutki, gdzie ona może być. Dowiadujemy się, że jest ona na imprezie na wyspie Starfish.. Udajmy się tam. Na miejscu kilku kolesi informuje nas, że Mary nigdzie nie pójdzie, gdyż jest już opłacona.. Musimy, więc wziąć ją siłą. Po zabiciu kilku ludzi, zabieramy panienkę do bazy. No i stało się. Znalezione narkotyki pod naszym łóżkiem i przyłapanie na sprowadzaniu panienek do bazy spowodowały natychmiastowe wydalenie z wojska. Misja kończy się dopiero, gdy dojedziemy do naszego nowego safehouse'u, czyli starego mieszkania Phila.

Nagroda: brak

 

Phil Cassidy

» Cholo Victory
Na miejscu spotykamy Phila, który najwidoczniej jest już po kilku drinkach.. Jego bystry i "trzeźwy" umysł wpadł na pomysł, aby się zabawić kosztem Meksykanów… Najpierw jedziemy pod komisariat policji, lecz gangsterów brak. Drugim miejscem, gdzie mogliby się oni znajdować jest niedaleki szpital.. W końcu Phil wypatruje jednego Meksykanina i zaczyna się pościg. Podjedź jak najbliżej jego samochodu, aby nasz przyjaciel mógł używając drive-by zestrzelić wroga. Po jego śmierci, Phil informuje, że należałoby naprawić jego auto. Podjedź w tym celu do Pay 'n' Spray. Pamiętaj, że każdorazowy koszt usługi kosztuje 100$, lecz tym razem płaci właściciel pojazdu. Teraz odwieź Phila do jego kryjówki.

Nagroda: 200$


» Boomshine Blowout
Krótki filmie informuje nas, że ubolewa nad tym, że chcą wysadzić jego zapasy boomshine'u, czyli whisky z kwasem z akumulatorów. Wsiadaj do samochodu Phila i jedź na wyznaczone miejsce. Gdy Phil otwiera magazyn, kula ognia odrzuca go. Meksykanie podłożyli ogień w hangarze. Musisz wydostać stamtąd ten trunek. Pakuj się szybko do Forklifta i pędź po towar, który znajduje się na prawo od wejścia. Pamiętaj, że strzałkami w lewo i w prawo operujesz podnośnikiem. Po załadowaniu każdej skrzynki, hala coraz bardziej się zapada a dojazd jest coraz trudniejszy. Misją się kończy kiedy na pickupie Phila znajdą się wszystkie skrzynki.

Nagroda: 250$


» Truck Stop
Tym razem nie spotykamy samego Phila, jest z nim Martinez.. Co dziwne, Phil nie jest pijany, lecz tym razem "spalony".. Jest robota do wykonania, lecz potrzeba wam wsparcia. Udaj się do pobliskiego hotelu, aby z rekrutować dwóch ludzi. Misja polega na zabiciu kilku ludzi na ciężarówce, którą potem należy przejąć. Podjedź blisko niej i pozwól partnerom, aby zestrzelili przeciwników. Następnie tak zajedź jej drogę, aby kierowca uciekł. Teraz twoim celem będzie eskortowanie Phila prowadzącego pojazd wyładowany broniami. Towarzystwo może się szybko pojawić, więc jedź blisko niego. Pamiętaj, że twój pojazd jest niezniszczalny i możesz bez problemów zajeżdżać im drogę. Celem podróży są doki. Na tej misji kończy się na razie twój kontakt z Philem.

Nagroda: 300$
 

Marty J. Williams

» Shakedown
Nowe miejsce w Vice City - Pole kempingowe. Tutaj mieszka twój nowy pracodawca. Na miejscu najpierw spotykamy niewiastę z dzieckiem. Dowiadujemy się od niej, że Marty'ego nie ma w domu, lecz nic straconego. Po chwili przyjeżdża i po krótkiej pogawędce, oferuje nam pracę. Udaj się do pobliskiego sklepu. Najwyraźniej Meksykanie próbują wyciągnąć haracz od właściciela sklepu, który jest pod protekcją Marty'ego. Zabij dwóch ludzi na zewnątrz i dwóch wewnątrz. Po tym, udaj się do marketu Meksykanów. Na miejscu rozwal trochę sprzętu, aby wystraszyć właściciela, który ma zapłacić za protekcję. Po chwili na miejsce przybywa kilku Meksykanów. Pokaż właścicielowi, komu warto płacić, zabijając ich.

Nagroda: 500$


» Fear the Repo
Tym razem misja nie będzie polegała na wymuszeniach. Po chwili w przyczepie, udaj się z Marty'm do jego biznesu nieopodal. Będziesz musiał ukraść dla niego parę pojazdów. Pierwszy z nich, Cheetach znajduje się przy twoim safehousie. Zabij właściciela wozu i zawieź go do Marty'ego. Jeśli zniszczyłeś trochę pojazd, będziesz go musiał naprawić na własny koszt. Udaj się po drugi samochód - Sentinela. Ten cel jest trudniejszy, gdyż jest w ruchu. Zajedź kierowcy drogę i zabierz wóz do "dziupli". Ostatnim pojazdem jest van, który stoi w Little Haiti. Pozbądź się dwóch ludzi koło niego. Po wejściu do ciężarówki, pojawią się nam dwie gwiazdki. Teraz musisz z jak najmniejszymi uszkodzeniami wrócić do Marty'ego. Pamiętaj, że nie możesz stracić większości sprzętu z vana, gdyż misja się nie powiedzie. Polecam wyjechać na główną ulicę, gdyż w małych uliczkach łatwiej o stłuczki..

Nagroda: 500$


» Walking Up the Neighbors
Marty'ego coraz bardziej irytują Meksykanie. Postaraj się, aby trochę przystopowali. W tym celu zniszcz kilka ich vanów. Pamiętaj, że musisz to zrobić w określonym czasie - 6 minut, czyli 6 godzin w grze. Aby było łatwiej, weź ze sobą kilka granatów. Przy każdym pojeździe jest dwóch strażników, zabij ich najpierw, a potem rozwal granatem to co trzeba. Uważaj, bo po rozwaleniu drugiego z nich, zaczną cię gonić Meksykanie..

Nagroda: 500$


» O, Brother, Where Art Thou?
Kolejna prosta misja. Marty chce abyś przejął dla niego jakiś interes. Chodzi konkretniej o agencję towarzyską, która aktualnie jest w posiadaniu Meksykanów. Przed akcją warto zaopatrzyć się w jakąś broń. Nasz pracodawca "za sponsorował" nam shotguna w Stonewall J's. Od tej pory możemy tam przyjeżdżać po zakup broni. Ok, po zakupach, podjedź pod wskazany budynek i zniszcz zaparkowany obok niego samochód. Teraz wyskoczy na ciebie kilku przeciwników, pozbądź się wszystkich i wejdź do środka. Tam zabij jeszcze jednego Meksykanina, a potem rozwal łóżko w następnym pokoju. Teraz już wiesz jak wygląda przejmowanie interesów. To taki wstęp do Empire Estate, które nie jest na razie dla nas dostępne.

Nagroda: 700$


» Got Protection?
Problemy się pogłębiają. Meksykanie zaczynają igrać z Marty'm. Ich celem są dziewczyny z agencji Marty'ego. Twoim zadaniem będzie uratowanie ich z opresji. Są one bowiem atakowane przez kilku Meksykanów na ulicach. Bierz zaparkowanego nieopodal Oceanic'a i jedź do byle której kobiety. Najprostszą metodą jest rozjechanie przeciwników, inną drive-by na nich. Po zebraniu trzech kobiet, odwieź je do burdelu.

Nagroda: 500$
 

Phil Cassidy II

» Marked Men
Phil po pijaku powiedział Martinezowi, że nie ufa mu już więcej. Teraz ma kłopoty i musimy mu pomóc. Jedź razem z Philem na ustalone miejsce. Nie zniszcz auta, bo przewozisz ładunek. Na miejscu okazuje się, że jest to pułapka. Ludzie Martineza chcą was zabić. Pozbądź się ludzi na placu i jedź jak najszybciej do kryjówki Phila. Wszystko nie było by takie trudne, gdyby nie to, że w pościgu za nami uczestniczy duża liczba samochodów. Pamiętaj, że po drodze masz Pay 'n' Spray'e, a Phil będzie pomagał ci rzucając w przeciwników koktajlami Mołotowa. Jedź szybko do doków.

Nagroda: brak
 

Louise Williams

» When Funday Comes
Tym razem zabawimy się z siostrą Phila i żoną Marty'ego. Vic Vance namawia Louise na małą randkę. Jednak okazuje się ona bardzo dziwna, ponieważ staje się ona wyścigiem na quadach.
Kieruj się na kemping i wsiadaj na czekający na ciebie pojazd. Uważaj na wyboje, zakręty i drzewa oraz postaraj się wyprzedzić swoich przeciwników jak najszybciej, a z pewnością wygrasz wyścig.

Nagroda: 500$


» Takin' Out the White-Trash
Wiele rzeczy Louise pozostało w przyczepie Williamsa, a ona boi się tam wrócić żeby je zabrać. W związku z tym potężny Vic Vance, który uważa że to nic wielkiego, postanawia udać się na przyczepę Marty'ego razem z Louise. Jedź w wyznaczone miejsce, kiedy tam dotrzesz Louise pobiegnie do przyczepy, a twoja obecność nie spodoba się wojakom Marty'ego. Są jednak słabo uzbrojeni, tak więc łatwo się ich pozbędziesz. Kiedy już posprzątasz odwieź Louise do miejsca zamieszkania jej siostry.

Nagroda: 200$
 

Lance Vance

» Jive Drive
Nasz bohater dostaje wiadomość na pager. Dowiaduje się z niej, że jakiś mężczyzna czeka na niego na lotnisku. Tajemniczym mężczyzną okazuje się być brat Vica - Lance. Wracają wspomnienia z przeszłości. Vic jednak postanawia dać Lance'owi kolejną szansę. Okazuje się jednak, że Meksykanie zaplanowali ripostę i chcą odwdzięczyć się Vic'owi za to co on im zrobił. Teraz kolej na pukawki. Na początku ładuj do przeciwników z auta oraz nie dopuść jego zniszczenia. Kiedy ich wyeliminujesz okaże się, że w Little Haiti jest jeszcze kilku wrogów. Najlepszy sposobem na ich zabicie jest schowanie się za kontenerem i eliminowanie celów. Po wszystkim zawieś Lance do znajdującego się na północy hotelu.

Nagroda: brak
 

Louise Williams cz. 2

» D.I.V.O.R.C.E.
Siostra Louise informuje Vica, że Marty porwał swoją żonę i zamierza umieścić ją w agencji towarzyskiej. Udaj się jak najszybciej na kemping. Niestety, przybyłeś za późno! Marty i Louise przed chwilą odjechali. Zlikwiduj kilku natrętów i hop na Sancheza, który znajduje się nieopodal. Teraz goń wóz Marty'ego i strzelaj do niego cały czas. W końcu Williams się zatrzyma i wysiądzie. Uważaj, ponieważ jest on uzbrojony w shotguna! Najlepszy sposobem jest schowanie się za czymś i zastrzelenie go z ukrycia. Teraz wsiądź do samochodu i razem z Louise obierz kierunek na nowy safehouse.

Nagroda: nowy safehouse


» To Victor, the Spoils
Louise chcę przejąć biznesy, które należały do jej byłego męża. Pojedź do Sunshine Autos, po sprzymierzonych wojaków. Teraz przejmij obydwa interesy, zabijając i niszcząc co tylko się da. Kiedy zdobędziesz obydwa biznesy misja dobiegnie końca.

Nagroda: 1 500$

 

Umberto Robina

» Nice Package
Rozpoczynasz prace dla lidera Kubańczyków, jednak za nim Umberto zleci ci poważniejsze zadania chce przetestować twoje możliwości / zdolności. Test polega na zdobyciu pewnej paczki. Otrzymasz pomocnika, który będzie strzelał do przeciwników z pojazdu, który ty będziesz prowadzić. Przeciwna drużyna niezależnie od tego co zrobisz zdobędzie paczkę pierwsza. Teraz rozpocznie się twoje zadanie, zniszcz pojazd mężczyzny, który ma paczkę. Weź ją i kierunek port, po drodze uważaj na nadjeżdżający z różnych stron członków kubańskiego gangu.

Nagroda: 750$


» Balls
Meksykanie zaatakowali Little Havana i już się tam zadomowili. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że dzielnica ta należy do Umberto i jego gangu. Musisz zabić trzynastu członków meksykańskiego gangu. Możesz to robić na różne sposoby, drive-by, rozjeżdżając ich samochodem lub na piechotę. Kiedy osiągniesz cel, udaj się do lidera Kubańczyków, żeby przekazać mu, że wszystko jest pod kontrolą.

Nagroda: 800$


» Papi Don't Screech
Alberto - ojciec przywódcy kubańskiego gangu pojechał obejrzeć sporty walki na Hyman Memorial Stadium. Umberto jednak podejrzewa, że jego ojcu może coś grozić. Twoje zadanie to odebranie Alberto i bezpieczne dostarczenie go do Little Havana. Wybierz jakiś wózek i udaj się na północą części wyspy, ponieważ tam znajduje się stadion, na którym przebywa Alberto. Ojciec lidera Kubańczyków jest już w podeszłym wieku i jest schorowany. Dlatego też kiedy wsiądzie on już do twojej fury musisz być ostrożny i jechać tak, żeby Alberto nie dostał zawału serca. Na początku wszystko będzie wydawać się proste. Jednak prawdziwa misja zacznie się kiedy przekroczysz granice Little Haiti. Teraz czas na strategie, musisz jechać tak, żeby twoi przeciwnicy cię nie zauważyli. Po ominięciu zagrożonych terenów odwieź ojca Umberto do kawiarenki.

Nagroda: 1 000$


» Havana Good Time
Nadszedł czas, żeby pozbyć się raz na zawsze meksykańskiego gangu. Lider Kubańczyków chcę wysadzić magazyn z bronią Meksykanów. Podjedź pod wyznaczony budynek i posprzątaj zanim wejdziesz do środka. Twoi pomocnicy wjadą do środka i zaczną ładować towar do ciężarówek. Meksykanie pojawiają się z każdej strony, a ty musisz bronić swoich ziomali przed ich atakami. Żaden z twoich towarzyszy nie może zginąć! Najlepiej jest strzelać z daleka, tylko celnie ! Po załadowaniu całego towaru, wsiadaj do ciężarówki i odwieź cały ładunek do lidera Kubańczyków. Pamiętaj, że po drodze musisz uważać na Meksykanów, którzy ciągle będą starali się ci przeszkodzić.

Nagroda: 1 500$

 

Louise Williams cz. 3

» Hose the Hoes
Louise powiadomi Vica, że gang Marty'ego zaplanował ripostę za śmierć przywódcy. Wojacy Marty'ego podpalili agencje towarzyską. Udaj się na miejsce wypadku, zdobądź Firetrucka. Teraz kierunek Little Haiti, ugaś ogień przy pomocy armatki wodnej. Steruje się nią za pomocą analoga, a wodą strzelasz za pomocą kółka. Kiedy ugasisz pożar zlikwiduj jeszcze kuzyna Williamsa.

Nagroda: 300$


» Rolling the Cradle
Opieka społeczna stwierdzą, że powinno się odebrać prawa rodzicielskie pani Williams, ponieważ jest ona złą matką. Louise nie jest tym zachwycona, wynajmuje ludzi, którzy mają zlikwidować pracownika opieki społecznej. Vic wie jednak, że tą sprawę należy załatwić nieco inaczej. Zlokalizuj wojaków Louise na radarze i sprzątnij ich. Na koniec jeszcze tylko staranuj pojazd pracownika opieki społecznej.

Nagroda: 300$
 

Lance Vance cz. 2

» The Audition
Na wykonanie tej misji masz ok. 12 godz. czasu gry.
Lance informuje Vica, że można zdobyć dużo zielonych przy pomocy jakiegoś Forbesa.
Udaj się do King Knuts. Bar zostaje napadnięty. Zlikwiduj napastników, po czym udaj się na zewnątrz. O dziwo policja myśli, że ty jesteś jednym z agresorów. Chwytaj szybko kierownice jakiejś bryki i ruszaj do Pay'n'Spray. Teraz kierunek doki. Tam wsiadaj na motocykl, wjedź nim na dach, po schodach. Teraz musisz się bardzo dobrze rozpędzić i przeskoczyć na drugi budynek. Po tym wszystkim zjedź na ziemie i ruszaj do Sentinela. Pozbądź się wojaków, którzy go bronią. Wsiadaj do auta i uciekaj stąd.

Nagroda: 750$
 

Bryan Forbes

» Money for Nothing
W tej misji zadanie polega nad odciągnięciu uwagi policji od Lance i Bryana, kiedy ci pojadą na transakcje. Do dzieła! Wsiadaj do Vana znajdującego się na parkingu w Downtown. Pojedź Vanem kryjówki niedaleko Printing Works. Forbes i Lance także jadą Vanem, tylko innym. Wyjedź na ulice, dostaniesz trzy gwiazdki poszukiwań, jednak nie próbuj przemalowywać pojazdu, gdyż w tej misji chodzi o odwrócenie uwagi policji. Teraz musisz nie dać się złapać policji dopóki pasek się nie zapełni, kiedy to się stanie jedź do Pay'n'Spray i przemaluj wóz.

Nagroda: 1 500$
 

Lance Vance cz. 3

» Caught as an Act
Przed chwilą cieszyłeś się z łatwo zdobytej kasy. Tymczasem Lance dowiedział się, że Bryan Forbes jest tajnym agentem DEA. Lance umówił z nim spotkanie, jednak wymyka się braciom. Teraz musisz złapać Bryana zanim z ciężarówki, którą jedzie wypadnie cała forsa. Najlepiej uderzać w jego pojazd z dużą siłą.

Nagroda: 750$


» Snitch Hitch
Wsiadaj do bryki i udaj się na lotnisko, do głównej hali. Musisz zdobyć bardzo cenne dokumenty od pewnego gościa. Weź broń przy wyjściu. Teraz udaj się do Terminala C. Musisz zlikwidować liczną grupę ochraniającą odrzutowiec. Brat Vica zdobywa dokumenty. Jednak gang motocyklistów także ma chętkę na te dokumenty. Musisz ich zlikwidować, żeby już więcej nie próbowali walczyć z braćmi Vance.

Nagroda: 1 000$
 

Bryan Forbes cz. 2

» Leap and Bound
Forbes jest w posiadaniu bardzo niebezpiecznych informacji. Udaj się razem z bratem w ustalone miejsce i obserwuj go z pobliskiego dachu. Lance pójdzie przeszkodzić w spełnieniu transakcji. Okazuje się, że Lance sobie nie poradził, został pobity i porwany. Kolej na prawdziwego gangstera! Wsiadaj do podstawionej bryki. Po czym zasuwaj przy brzegu za motorówką. Kiedy dotrzesz do wielkiego statku, musisz dostać się na pokład. Posprzątaj wojaków i udaj się do ładowni. Znajdziesz tam Lance pilnowanego przez kilku uzbrojonych gości. Zlikwiduj ich, pozbieraj pieniądze. Teraz musisz pozbierać wszystkie paczki. Podczas ich zbierania uważaj na uzbrojonych gości. Jak pozbierasz wszystkie paczki, zejdź na ląd i przekaż je bratu.

Nagroda: 1 500$


» The Bum Deal
Miejsce kolejnej transakcji to White Stallionz Bar w Little Haiti. Udaj się tam wraz z Lance. Wejdź do środka i zlikwiduj wszystkich bywalców. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz posprzątaj motocyklistów. Następny cel to budynek, w którym więziony jest Forbes. Okazuje się jednak, że on uciekł. Musisz go dogonić, strącić ze skutera i zastrzelić. Na koniec odwieź jeszcze Lance do hotelu.

Nagroda: brak
 

Lance Vance cz. 4

» From Zero to Hero
Wybierz jakąś ładną brykę i kierunek Little Haiti. Zlikwiduj żołnierzy Martineza. Po czym przejmij pojazd z prochami. Jedź do mostu łączącego dwie części Vice City. Uważaj na strzelających do ciebie wrogów. Jak dotrzesz na most to zacznie do ciebie strzelać rakietami Hunter. Dlatego musisz umiejętnie omijać pociski i nie możesz dopuścić żeby pasek "Uszkodzenia" wypełnił się do końca. Kiedy wjedziesz na drugą wyspę, załączy się czwarty poziom poszukiwań. Teraz gnaj do kryjówki, kiedy przejedziesz przez różowy znacznik misja zakończy się powodzeniem.

Nagroda: 3 000$

Artykuł napisany przez "Kuchcika" i "Joła".

r e k l a m a

Komentarze (37) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
zuczek dodano: 23.12.2006, 10:52
bardzo mało płatne misje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik dodano: 24.12.2006, 13:03
Niestety, ale cóż począć :) Więcej zarobimy na Empire Building big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 13.01.2007, 15:32
Pierwszą soulacje przeszłem ale druga jest trudna... niestety...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Szymon00 dodano: 17.02.2007, 09:39
może sie przydać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim dodano: 22.02.2007, 11:37
nawet fajne te misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Domino dodano: 29.03.2007, 23:57
Przydatna rzecz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adam19970@op.pl dodano: 03.04.2007, 21:35
A tak poza tym co trzeba zrobić w misji To Victor, the Spoils żeby ta mafja wlazła ci do wozu??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
macieq dodano: 10.04.2007, 15:01
ale sie napracowali:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kubamax dodano: 30.04.2007, 13:07
POMOGE WSZYSTKIM W MISJACH piszcie na e-mail
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 21:09
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
oliverek dodano: 13.06.2007, 10:40
dopiero co kupiłem tą gre ijuż tak mi się spodobała ze nawet do szkoły nie chodze tylko gram
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
oliverek dodano: 13.06.2007, 10:43
wkurza mnie ten frendli we wszystich komentarzach daje jakiś głupi link zamiast wyrazic sfoje zdanie na temat artykułów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
oliverek dodano: 13.06.2007, 10:46
mam jeszcze jedno pytanie:czy po misji "from zero to hero" druga wyspa jest odblokowana???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MALPA dodano: 10.07.2007, 19:25
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość dodano: 05.08.2007, 06:55
Na 1 jeszcze są łatwe misje:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 27.08.2007, 13:05
Frendi zarejestrowal się tu tylko po to , by mógl reklamować jakąś stronkę ! PLEMIONA są najlepsze :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DonZizi dodano: 03.09.2007, 20:44
'Najlepszy sposobem na ich zabicie jest schowanie się za kontenerem i eliminowanie celów' - lol !!! to nie proste qwa!! Napisz , że trzeba mieć broń typu uzi/micro smg! i granaty! big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL dodano: 25.09.2007, 20:15
Spoko art. u misje w VCS fajne i w miare łatwe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
vicvance2 dodano: 14.11.2007, 14:27
hejka bende mial gta vcs albo lcs
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wertyn dodano: 17.11.2007, 15:20
Frendli ty cio** nie włancza mi się lepiej nie dawaj LINKÓW tylko se skopiuj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wertyn dodano: 17.11.2007, 15:20
kapujesz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maly1993 dodano: 05.01.2008, 13:10
misje w GTA VCS sa nawet fajne trudna jest misja From Zero to Hero
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 17.02.2008, 12:37
Świetny artykuł, nieraz był bardzo pomocny, bo niektóre misje są dość trudne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek dodano: 01.04.2008, 19:31
niezły artykuł ;) przyda się ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek dodano: 01.04.2008, 19:31
przydał się * :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 27.04.2008, 18:21
Spoko fajnie napisany
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 10:58
fajne misje ale jakoś to GTA VCS mnie nie ciągnie (PSP ) <-- ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krysto20 dodano: 30.07.2008, 11:51
Hose the Hoes
jak zrobic tom misje leje i leje i nie gasnie tn ogien
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krysto20 dodano: 30.07.2008, 11:56
ta misja jest po sra**
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Goldi7 dodano: 12.08.2008, 22:48
Grę przeszedłem bez solucji, ale muszę powiedzieć, że mam większą satysfakcję i radość z gry, niż gdybym przechodził z opisami misji. Grę serdecznie polecam, sam ją kupiłem na ps2 i jak na razie nie narzekałem z powodu wydanych prawie 100 zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czesioelfik dodano: 29.10.2008, 20:19
Wybaczamy Lancovi Jeteśmy jego braciakiem xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 20.01.2009, 18:43
Image Hosted by ImageShack.us

+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Coriolis dodano: 01.02.2009, 19:32
dobra solucja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon dodano: 18.10.2009, 20:54
są dobre solucje pomagające przejść wiele misji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bekon98 dodano: 02.08.2010, 13:17
GTA VCS jest zajefajne ale wkurza mnie fakt że mało się dostaje forsy za misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rozkrwawiacz dodano: 04.03.2011, 12:07
w cz.1 solujci jest zła kolejnosc, misja Jive Drive jest po misji To Victor, the Spoils, a tak ogólnie to bardzo dobra solucja, choć grę przeszedłem bez niej ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
cwiercfunciak_z_serem dodano: 27.03.2014, 15:48
Phil niby taki wojak a pozwolił tak traktować siostrę Marty'emu. Nie pomógł jej też ochronić przed Martinezem i Diazami. Pewnie to wszystko przez jego boomshine;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (37 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51514

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 46, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 46, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 40, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 25, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 21, poziom: 9
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 46, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 46, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 40, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 35, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 25, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 23, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 21, poziom: 9
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.