Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W plikach gry odnaleziony został kod odpowiadający za możliwość tuningu motocykli. Opcja ta niestety nie została wprowadzona do gry, choć na ulicach San Andreas możemy spotkać przerobione wersje tych samych modeli.

4465V LCS - Solucja - Staunton Island Fabuła i świat gry | PSP PS2 PS3 iOS Android 03.12.2006 przez Tanvage
Encyklopedia: GTA LCS

LCS - Solucja - Staunton Island

Solucja dotycząca misji na wyspie Staunton.

Salvatore Leone

Misja: A Walk in the Park
Nagroda: 1.500$, strój do joggingu
Opis: Twoje pierwsze zadanie polega na likwidacji burmistrza Hole'a, który jak zawsze rano biega po parku w Bellievile Park. Problem w tym, że każdego z wejść pilnują ochroniarze i gdy zobaczą cię z bronią rozpęta się piekło. Zmień lepiej broń na pięść, podejdź jak najbliżej burmistrza i wyciągnij najlepiej rewolwer by zabił go od razu. Grubasek upuścił telefon, więc jako dowód "pożyczamy" go. Sal czeka przy safe house'a. Jak najszybciej musisz się tam dostać lecz nie jest to łatwe jak się wydaje - ochroniarze nie ustępują w gonitwie. Po wjechaniu w marker misja zakończy się.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Przed parkiem uszykuj sobie PCJ600 by szybko uciec.

Misja: Making Toni
Nagroda: 2.000$, zabójcy Ma zostają odwołani
Opis: Wchodzisz w marker. Sal zostawił dla ciebie wiadomość. Wychodzisz na ulicę i podjeżdża samochód. Twoim zadaniem jest dojechanie do pewnego miejsca gdzie zostaniesz "awansowany". Nikt cię nie goni, nikt nie strzela. Wystarczy spokojnie dojechać.
Trudność: 1/10
Wskazówki: Jedź spokojnie, nie śpiesz się!

Misja: Caught in the Act
Nagroda: 2.000$
Opis: Jedziesz na przystań i wsiadasz do łodzi Salvatore'a. Oglądasz cutscenkę, podczas której porywacie zastępcę burmistrza. I tu zaczynają się kłopoty. Zaczynają cię gonić ochroniarze na łódkach, w helikopterach i ze skał. Musisz ich jak najszybciej pozabijać (Salvatore kieruje, ty strzelasz) i uważać by pasek "Damage" nie dopełnił się. Dojechawszy na molo misja zakończy się.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Na mostkach strzelaj w czerwone beczki. Czasami rozwalają wypływające motorówki.

Misja: Search and Rescue
Nagroda: 2.000$
Opis: Sal ma kłopoty. Musisz go znaleźć i odbić. Jedź na Parking w Newport i zabierz czarną limuzynę bossa. Podjedź do miejsca strzelaniny. Okazało się, że limuzyną nie możesz wjechać ze względu na małą blokadę. Musisz więc wystrzelać Sindaccich i znaleźć Sal'a. To nie koniec kłopotów - gdy go znajdziesz nadejdzie jeszcze raz tyle wrogów. Wszyscy mają albo MP5 albo Micro SMG więc uważaj na stan życia. Gdy wejdziecie do limuzyny wogi gang ruszy jeszcze w pościg, jednak ty masz odwieźć Salvatora do safehouse'a, który na szczęście nie jest daleko.
Trudność: 7/10
Wskazówki: Zaopatrz się w wiele amunicji do M4 i pełen pancerz i zdrowie. Wrogów zabijaj wyskakując z ukrycia pojedynczo. W drodze powrotnej przez aleję z ukrycie rzucaj granaty.

Misja: Taking the Peace
Nagroda: 2.000$
Opis: Jedna z najciekawszych misji w Stauntont Island. Na parkingu szpitala zaparkowany jest czarny van. Wsiadasz do niego i okazuje się, że w środku jest maszyneria pozwalająca sterować jednym z aut Sindacco. A że akurat to auto jedzie na spotkanie z Forellimi jest to idealna okazja by uniknąć zgody dwóch mafii. Sterowanie najlepiej zacznij tuż przed miejscem spotkania. Klikasz "X" i sterujesz autem z bardzo ciekawej kamery. Masz 5 minut zanim pasażerowie znajdą system sterowania. W tym czasie musisz rozjechać wszystkich zaznaczonych Forellich a ich jest bardzo dużo. Uważaj także na pasek "Damage" byś nie zniszczył auta przed wykonaniem zadania.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Ułóż własną taktykę. Ta misja to doskonała zabawa ;]

Misja: Shoot the Messenger
Nagroda: 3.000$
Opis: Misja prościutka. Bierzesz łódź podstawioną przez Mr.Leone'a i ruszasz w kierunku celu. Zacznie uciekać na spotkanie z Forellimi lecz ty jesteś szybszy i gdy będziesz obok niego wystarczy, że strzelisz raz z drive-by i cel zginie.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Zanim podpłyniesz do celu zestrzel ze snajpery jego towarzysza z AK-47.
 

Ojciec Ned "dzwonek"

Misja: L.C. Confidential
Nagroda: 1.500$
Opis: Nasz spowiednik daje nam bardzo ciekawe rozgrzeszenia. By zadośćuczynić grzechy nasze musimy wykraść teczkę agenta FBI. W tym celu musimy zwinąć z miejsca przestępstwa brykę służ Federalnych i podjechać do miejsca spotkania. Lecz przyjeżdża również ta właściwa eskorta więc czym prędzej zabijamy informatora, zabieramy teczkę i jedziemy do "dziupli" księdza ;]
Trudność: 4/10
Wskazówki: Taktyki tutaj nie ma. Musisz mieć szczęście.

Misja: The Passion of the Heist
Nagroda: 1.500$
Opis: Znów zgrzeszyliśmy. Nieładnie... Musimy się więc wyspowiadać. Lecz by odprawić pokutę nieźle się namęczymy. Na stacji promów przekazywana jest pewna teczka. Musimy ją odebrać i oddać spowiednikowi. Jednak nie jest tak łatwo. Na miejscu jest pełno ochroniarzy z "kałachami" więc trzeba się zaopatrzyć w M4 oraz full armor i zdrowia. Po wykończeniu wszystkich przejmujemy teczkę i gnamy do dziupli.
Trudność: 6/10
Wskazówki: Jak masz mało HP to gnaj do safehouse'a (weź armor - po 30 zebranych paczkach) i weź serduszko.

Misja: Karmageddon
Nagroda: 1.500$, minigra
Opis: Spowiednik daje nam kolejne zlecenie. Mamy wsiąść do podstawionego wozu strażackiego i rozpocząć sianie chaosu na ulicach Liberty. Wskaźnik Ratings musi się zapełnić zanim zegar wybije odpowiednią godzinę. Czasu masz ok. 5-6 minut. Autorzy postanowili nam ułatwić zadanie i za robienie różnych wyczynów wskaźnik szybciej wzrasta. A combosów jest trochę ;] Po pierwsze - rozjeżdżaj przechodniów i zwalaj z motorów ludzi. Z wielką szybkością uderzaj w samochody by robiły 180, 360 czy flipy. Za uderzenie 3 pojazdów w tym samym czasie pasek "Raings" wyraźnie wzrasta. Po napełnieniu wskaźnika misja zakończy się sukcesem.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Po prostu siej zniszczenie.

Misja: False Idols
Nagroda: 1.500$
Opis: Ostatnia misja pokazuje nam, że ojciec Ned nie jest spowiednikiem. Ba, nie jest nawet księdzem! Ale to dopiero na końcu misji. A jakie mamy tym razem rozgrzeszenie? Mamy zlikwidować 3 gwiazdy, które nie dały gazecie "Liberty Tree" wyłączności na wywiad. O dziwo zleceniodawca jest zamożny (pewnie z tacki podkradał), że zostawił dla nas w sklepie Phil'a Cassidy'ego pokaźny zapas amunicji do bazooki. Wszystkie trzy cele zaznaczone są na mapie - jeden lata helikopterem (na szczęście wolno), drugi jedzie kuloodpornym patriotem, a trzeci ucieka czarną limuzyną. Zadanie proste - podjeżdżasz, wyprzedzasz, wychodzisz z auta i strzelasz rakietami. Po egzekucji wracamy powiadomić księdza. I teraz właśnie zdejmuje on sutannę i ucieka. Kim był naprawdę dowiecie się wkrótce - gdy przez zbieg okoliczności się wyjawi ;]
Trudność: 4/10
Wskazówki: Misja łatwa. Pamiętaj tylko by nie strzelać z bazooki z bliska.
 

Donald Love "D"

Misja: The Morgue Party Candidate
Nagroda: 1.000$
Opis: Rozpoczynamy "kontrakt" u znanego z GTA3 i VC Donalda Love. W tej odsłonie też jest przebiegły lecz lekceważący i leniwy. W pierwszym zadaniu mamy ukraść karawan krążący tu i tam i odwieźć do garażu biznesmena. Proste? Niekoniecznie. Kierowca karawanu dzwoni po gliny, a my nie możemy zniszczyć "bryki" zwłaszcza, że jest tak szybka jak jej odpowiednik - Perennial.
Trudność: 4/10
Wskazówki: By kierowca wysiadł z czarnej "limy" musisz ją troszkę uszkodzić. Gdy będziesz uciekał przed policją pamiętaj, że lakier nie gryzie.

Misja: Sterring the Vote
Nagroda: 1.500$
Opis: Jeżeli zawsze marzyłeś o prowadzeniu kampanii wyborczej, ta misja jest dla ciebie. Przeciwnik Donalda - O'Donovan ma coraz większe grono wyborców. Trzeba tych ludzi jakoś odbić. Wsiadamy do vana wyborczego i jedziemy do jednego z kilku miejsc zaznaczonych na mapie. Po dotarciu słyszymy jak Toni obraża O'Donovana zabawnymi tekstami typu: "O'Donovan ma trzy żony". Po zdobyciu drugiego punktu przeciwnik wypuszcza dwa swoje vany. Musimy jak najprędzej zdobyć 5 checkpointów i zniszczyć auta konkurencji.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Zacznij zbierać checkpointy, które leżą blisko siebie.

Misja: Cam-Pain
Nagroda: 1.000$
Opis: Pomocnicy O'Donovana nie dają za wygraną i przekonują ludzi o głos oddany na niego. Misja celem banalna lecz wykonanie trudniejsze. O co chodzi? O to co zwykle, czyli eksterminacja kilku celi. Problemem jest czas, gdyż po 4 godzinach gry pomocnicy pójdą do domu. Misja się skończy gdy ostatni umrze z twoich rąk.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Gdy zacznie cię gonić policja oszczędzaj czas i nie wybieraj się do Pay'n'spray.

Misja: Friggin 'The Riggin'
Nagroda: 1.500$
Opis: Forelli kręcą z O'Donovanem. W swojej drukarni drukują głosy wyborcze na niego. Trzeba zatrzymać prasę. Donald zakupił dla nas miotacz ognia, lecz odebrać go musimy sami. Jedziemy po broń do sklepu Phila i po wzięciu arsenału udajemy się do Fort Staunton gdzie znajduje się drukarnia. Zabijamy kilku strażników i bierzemy się do podpalania. Gdy niszczymy wszystkie wydrukowane głosy bierzemy stojące przed drukarnią granaty i niszczymy maszyny. Uważaj, gdyż co jakiś czas do drukarni wchodzi kilku wrogów. Po udanej akcji sprzed drukarni uciekają dwa vany z ukrytymi głosami. Bierzemy pojazd i metodą drive-by niszczymy vany. By misja zakończyła się sukcesem musimy opuścić Fort Staunton.
Trudność: 6/10
Wskazówki: Uważaj na nowe zastępy wrogów.

Misja: Love & Bullets
Nagroda: 2.000$
Opis: Przejazd Donalda przez miasto kończy się zamachem. Love był przygotowany i w bagażniku ma snajperkę. Bierzemy ją i szybko zabijamy snajperów zanim zniszczą limuzynę. Po ich zabiciu wsiadaj do auta i odwieź pana Love do jego biura. Na szczęście zamach dokonany był przy budynku Pay'n'spray więc reperujemy auto i w drogę. Trzeba uważać tylko na wrogów goniących nas przez całą drogę.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Snajperów zniszcz szybko, przy kilku wrogach jest wybuchowa beczka. Po prostu strzel.

Misja: Counterfeit Count
Nagroda: 2.500$
Opis: Widać, Donalda mieszkańcy nie lubią. Wóz pancerny z głosami na konkurenta przejeżdża przez miasto i odbiera skrzynki z głosami. Naszym zadaniem jest ich przechwycenie. Śledzimy vana i gdy zatrzymuje się przy gościu my wysiadamy. Czekamy aż facet będzie odchodził do auta a wtedy strzał i zabieramy to co miał. Vana śledzimy dalej i powtarzamy akcję jeszcze dwa razy.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Nie martw się jak nie zdążysz na wymianę między vanem a facetem. Jedną wymianę można opuścić.
 

Leon McAffrey "R"

Misja: Sayonara Sindaccos
Nagroda: 1.500$
Opis: Tak, to ten policjant, który ginie z rąk Claude' w GTA3. W LCS jest naszym informatorem. Leon zaczyna wojnę z gangami. A my wykonujemy jego rozkazy. W pierwszym zadaniu robimy masową mogiłę z Sindaccos. Jedziemy we wskazane miejsce, zabijamy zaznaczonych i gdy wsiadamy do wozu kamera zmienia się na FPP. Leon kieruje ty strzelasz. Po dojechaniu bezpiecznie na miejsce dostaniesz kasę i zakończysz misję.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Wrogów goniących jak najszybciej zabijaj.

Misja: The Whole 9 Yardies
Nagroda: 2.000$
Opis: Leon zadarł również z Forellimi. Mają akurat spotkanie w ratuszu, a my musimy zwabić ich w zasadzkę. Bierzemy więc motor jednego z nich i uciekamy przed wrogami zbliżając się do celu. Po dojechaniu Yardiesowie pomagają nam ich wykończyć.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Uciekając jedź "autostradą".

Misja: Crazy '69
Nagroda: 2.000$, sławny strój (nosiła go Uma Thurman w Kill Bill)
Opis: W parku Believile kręcą się gangsterzy. Leon daje nam katanę i musimy zabić 20 wrogów w 5 minut. Misja prosta gdyż przeciwnicy technologi nie maja tylko biegają z maczetami. Wystarczy raz ciachnąć i wróg ginie.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Misja prosta, lecz uważaj na większe grupy wrogów.

Misja: Night of the Living Dreads
Nagroda: 2.000$
Opis: Trzeba zawiązać znajomości z Yardiesami i nadal zabijać gangsterów. Okazja się zdarzyła, gdy ci drudzy napadają na kilku tych pierwszych. Spieszymy więc na ratunek. Zabijamy coraz to kolejne fale Sindaccos torując Yardiesom drogę do ambulansu. Jednak nie mają wdzięczności i zdobywając dzielnicę Newport zaczynają zabijać swego wybawcę.
Trudność: 6/10
Wskazówki: By szybko zabijać licznych wrogów zdobądź M4.

Misja: Munitions Dump
Nagroda: 2.500$
Opis: Dwie ciężarówki, eskorta, czas. Rozwinę: Trzeba zniszczyć dwie ciężarówki zanim dostarczą towar do Fort Staunton. Jednak konwój ma eskortę, która nie śpi. Misja zakończy się sukcesem gdy zniszczysz dwa vany uchodząc z życiem. Od ciebie zależy sposób wykonania misji.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Możesz ją wykonać kilkoma sposobami np. bazooką czy drive-by z motoru.
 

Donald Love część 2

Misja: Love on the Rocks
Nagroda: brak
Opis: Donald dzwoni do ciebie i prosi o spotkanie z informatorem. Na miejscu wsiadaj do auta i wysłuchaj rozmowy. Musisz zdobyć ciężarówkę w głębi doków. Lecz nie jest samotna ;] Obstawia ją wielu ludzi uzbrojonych w "kałachy". Misja ma dwa sposoby wykonania - tradycyjny, czyli wbiegasz--> zabijasz--> bierzesz--> uciekasz. Lub nieco ekstremalny - bierzesz PCJ600, wyskakujesz z podstawionej rampy, jak najszybciej dojeżdżasz do celu i w nogi. Ucieczce towarzyszy ci Banshee wroga. Jednak w moim przypadku zgubiłem go już wyjeżdżając z doków --> kierowca ma chyba lewe prawo jazdy. Misja zakończy się gdy odwieziesz vana do Donalda. Obejrzyj cutscenkę, podczas której Donald traci wszystko. A my możemy odwiedzić Shoreside Vale.
Trudność: 7/10
Wskazówki: Misja bardzo trudna - wiele zależy od szczęścia. Polecam pierwszy sposób.

Od teraz możesz się rozgościć w nowym mieszkaniu - na Shoreside Vale.

r e k l a m a

Komentarze (23) Skomentuj Obserwuj

[83.23.***.***]
Tanvage dodano: 07.12.2006, 14:29
ojciec Ned roxxx xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bania7326 dodano: 01.01.2007, 15:49
dacie solucje shoreside
??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DaBuL dodano: 18.02.2007, 11:37
FAJNE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wyrzy18 dodano: 20.02.2007, 14:34
fajne ale brakuje ostatniego miasta:)może go dacie w końcu,a z resztą ja tam z tego nie korzystam:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ratownik dodano: 23.02.2007, 09:56
ciekawe misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gutek_ dodano: 24.02.2007, 15:13
co z trzecim miastem ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gutek_ dodano: 24.02.2007, 15:15
ja sam napisałem solucje do Shoreside Vale tylko nie wiem jak dodać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wyrzy18 dodano: 18.03.2007, 09:26
Bardzo dobra solucja,tylko brakuje 3 wyspy,i tak to przeszedłem żadko korzystam z solucji ale nieraz sie przyda:)Dajcie 3 wyspe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cyranek27 dodano: 22.03.2007, 21:01
ciekawa solucja tylko dobrze by było jakby LCS wyszedł na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
EastSideBoy dodano: 04.04.2007, 14:27
Czytalem 1 i 2 solucje gry ale kaj jest 3?? bo mnie ta lektura wciaga !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 21:55
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Clive dodano: 25.06.2007, 13:32
WIęCEJ SOLUCJI!! NP. O SHORESIDE VALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K dodano: 18.07.2007, 20:13
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nico dodano: 25.07.2007, 22:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 03.08.2007, 09:15
Mnie też wciąga czytanie misji.. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 04.08.2007, 23:34
Kolejne fajne misje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mac1ek dodano: 31.12.2007, 11:09
stary a niemożna w misji Love on the Rocks rozwalić gości ze snajpery a i jaki zestaw broni polecasz na te misje???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 17.02.2008, 12:43
Nie spamować tymi linkami :F
Co do artykułu to świetnie opisany, a misje dość trudne...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ricolas dodano: 13.05.2008, 22:22
jak dla mnie to na stauton sa najfajniejsze misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 13:27
z tąd przeszłem tylko 2 misje ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Gość dodano: 28.05.2009, 21:06
jak zdobyłem drugą wyspę to dlaczego most do SHORESIDE VALE rusza się i mogę przejechać do następnego miasta
? proszę o odpowiedź
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 31.01.2010, 11:13
Oskar11 TEZ TAK MAM!! to chyba blad gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
cwiercfunciak_z_serem dodano: 27.03.2014, 19:50
Mam pytanie. Za co nie lubią Tony'ego Jamajczycy? Przecież on im pomagał a później oni strzelali do niego i latali za nim z kijami bejsbolowymi? big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (23 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 50684

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  Ptasior3... 0 443 1329
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.