Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Rockstar Games we współpracy z firmą tuningową West Coast Customs zbudował prawdziwe Banshee, wyglądające tak samo, jak w Grand Theft Auto V.

5998V LCS - Solucja - Portland Fabuła i świat gry | PSP PS2 PS3 iOS Android 03.12.2006 przez Tanvage
Encyklopedia: GTA LCS

LCS - Solucja - Portland

Solucja dotycząca misji w Portland, czyli z początku gry, gdzie zaczynamy.

Intro

Misja: Home, sweet home
Nagroda:Safehouse, garnitur mafii Leone
Opis: Liberty City, Red Light District. Toni Cipriani wraca z powrotem do rodzinnego miasta. Scenka filmowa pokazuje jak bohater wsiada do taksówki wyrusza do willi Salvatore'a Leone w dzielnicy Portland Beach. Po krótkiej rozmowie boss mafii przedstawia nam naszego współpracownika - Vincenzo Cilli. Po cutscence wejdź do samochodu, w którym siedzi Vincenzo. Da ci namiary na twój nowy dom. Po dojechaniu na miejsce karze ci zmienić strój na mafijny garnitur. Po obejrzeniu naszego mieszkania (przez okna widać jeżdżące samochodu i ludzi na ulicach!) Cilli chce, byśmy odwieźli go do ego biura w Atlantic Quays. Po dojechaniu usłyszysz melodię z intra i napis Mission Passed.
Trudność: 1/10
Wskazówki: Misja prosta. Wystarczy tylko bezpiecznie jechać przez miasto.
 

Vincenzo Cilli "V"

Misja: Slacker
Nagroda: 100$
Opis: Cilli skarzy się o dilera, który ostatnio nie zarabia żadnej kasy dla niego. Misja banalna - mamy pod niego dojechać i zawieźć go do fabryki po towar. Po dojechaniu pierwsze pieniądze wskakują do naszego portfela.
Trudność: 1/10
Wskazówki: Jedyna rada to uważanie by nie potrącić dilera.

Misja: Dealing Revenge
Nagroda:500$
Opis:Znajomy diler nadal nie przynosi dochodów. Powód jednak jest inny - został załatwiony przez konkurencję. Jedziemy do Chinatown zrobić to samo oprawcom. Pierwszy przeciwnik jest banalny. Po jego zabiciu można wziąć samochód i nim rozjeżdżać pozostałych dilerów. Zabijesz ostatniego i posłuchasz muzyczki :>
Trudność: 2/10
Wskazówki: Przed misją zaopatrz się w full zdrowia jeżeli chcesz rozprawić się ze wszystkimi pięściami.

Misja: Snuff
Nagroda: 500$, nowy zleceniodawca
Opis:Pierwsza misja ze strzelaniem. Jedziemy do ammunation i odbieramy broń zakupioną przez Vincenzo. Za kolejne magazynki płacimy. Jedziemy na teren budowy na terenie Hebpurn Heights i zabijamy po kolei ochroniarzy, a na końcu wykonujemy egzekucję na jednym z Sindaccich. Po jego śmierci dzwoni do nas JD Tool i mówi, że wszystko widział i zajmie się ciałem. Wóz Sindacciego musimy przemalować w Pay'n'Spray.
Trudność:3/10
Wskazówki: Strzelajmy zza osłon. Przeciwnicy mają dobry cel.

Misja: Smash and Grab
Nagroda: 1.000$
Opis: Vincenzo przyznaje, że jego ludzie spartoczyli napad na stację benzynową. Mamy im pomóc uciec gliną. Bierzemy 4-drzwiowy wóz i jedziemy na miejsce zdarzenia. Bierzemy 3 ludzi Cilli'ego i ruszamy przemalować auto. Uwaga bo mamy 3 gwiazdki czyli goni nas już helikopter. Przemalowany wóz odwozimy z pasażerami do Vincenzo.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Przy trzecim poziomie Wanted Level policja rozstawia kolczatki. Trzeba uważać na drogę przed sobą.

Misja: Hot Wheels
Nagroda: brak
Opis: Vincenzo znowu korzysta z usług Toni'ego. Tym razem chodzi o dowiezienie sportowego auta do dziupli samochodowej Cilliego. Misja z pozoru prosta póki to samochodu nie wsiadamy. Włącza się alarm i już mamy kilka "gwiazdek" na koncie. Wóz jedziemy przemalować i odwozimy pod wskazany adres. Na miejscu okazuje się, że Cilli nas wystawił. W zamian za to z autem musi się pożegnać. Misja będzie zaliczona gdy odwieziesz Banshee na wysypisko śmieci do zgniatarki.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Uważaj na taranujące cię policyjne samochody. Będąc już przy śmieciarce wart wziąść paczkę za nią się kryjącą.
 

JD O'Toole "J"

Misja: Bone Voyeur
Nagroda: 500$
Opis: By dostać tę misję nie możesz mieć założonego na sobie garniaka mafii Leone. Gdy już zmienisz strój i zaakceptujesz misję, wchodzisz z grubasem do vana. Twoim zadaniem jest zbieranie kasy od panienek JD'a. Po podjechaniu na bliską odległość jest widziana na mapie. Uważaj! Masz tylko kilka godzin w grze by wykonać to zadanie. Musisz zebrać kwotę 700$.
Trudność: 2/10
Wskazówki: Jedynym utrudnieniem to jeden zboczeniec, którego musimy zabić.

Misja: Don In 60 seconds
Nagroda: 500$, nowy zleceniodawca
Opis: Salvatore też lubi się bawić. Jednak czas się kończy i musi wracać do domu. Zadanie typowe - wsiadasz do auta i jedziesz do celu, który teraz jest domem bossa Leone. Jednak przez charakter szefa policja zaczyna się tobą interesować i sprawia ci kłopoty podczas jazdy. Mission Passed zobaczysz gdy wjedziesz w marker przed wilą Leone.
Trudność: 2/10
Wskazówki: Misja banalna - szybkie auto, głupia policja. Po prostu jedź.

Misja: A Volatile Situation
Nagroda: 1.000$
Opis: Wrogi gang zamierza podłożyć bombę pod kasyno Leone. Jedź tam szybko i odpieraj trzy fale ataków gangsterów. Pierwsza jest prosta - mają tylko kije bejsbolowe i pistolety. W drugiej posiadają Ingramy. Trzecie najtrudniejsza fala wyposażona jest w Micro SMG. Po ich pokonaniu do kasyna zbliża się ciężarówka wypełniona materiałami wybuchowymi. Gdy podjeżdża do kasyna bomba zostaje aktywowana i masz 20 sekund na odjechanie ciężarówką na odległość gdzie wskaźnik bezpieczeństwa sie zapełni. Po wyjechaniu z tego terenu uciekaj.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Pierwsza poważniejsza misja. Przed startem zakup trochę broni w Ammu-Nation. Nie pozwól by przeciwnicy zamontowali bombę pod kasynem.
 

Ma Ciprani "C"

Misja: Snappy Dresser
Nagroda: 500$
Opis: Twoja matka dowiaduje się, że przyjechałeś a wcale do niej nie zadzwoniłeś. Wypomina ci ucieczkę z Liberty. Twierdzi, że niejaki Casa jest lepszym człowiekiem niż Toni. Pora jej udowodnić, że tak nie jest. Jedź do domu i weź aparat. Podjedź pod zakład Casy i śledź go. Gdy dojedzie na miejsce obejrzyj zabawną cutscenkę. Zrób niegrzecznemu dzidziusiowi zdjęcie i zawieź mamie.
Trudność: 2/10
Wskazówki: Gdy Casa lata w stroju niemowlaka za panienkami nie zbliżaj się do niego tylko zrób zdjęcie z przybliżeniem.

Misja: Big Rumble in Little China
Nagroda: brak
Opis: Matka twierdzi, że uciekłeś przed Triadą i zhańbiłeś rodzinę Cipriani. Pora znów jej coś udowodnić. Trzeba zabić grupę Chińczyków i rozwalić jeden samochód. Po tym zadnie zostanie wykonane.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Grupę Triady rozjedź autem zdobytym od grupy w aucie ;]

Misja: Grease Sucho
Nagroda: 1.000$
Opis: Matka chwali się, że świętej pamięci ojciec Cipriani wygrał wyścig z panem Sucho. Udowodnij, że też potrafisz. Bierz jakiś samochód (najlepiej Kuruma lub Leone Sentinel) i jedź na miejsce startu. Wyścig jest bardzo łatwy. Po wygranej dowiadujesz się, że ten facet w dziwacznym aucie to pan Sucho i musisz go zlikwidować. Uderz w samochód by on z niego wysiadł i wykończ go. Jego auto zabierz do garażu! Będzie potrzebne przy liście importów na Staunton Island.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Auto Sucho lepiej jest zachować by późnej nie szukać tego samochodu po całym Liberty.

Misja: Dead Meat
Nagroda: 500$
Opis: Casa przestał płacić za ochronę. Trzeba go przekonać. Zabierasz go do tartaku, jednak gdy podchodzicie do narzędzia tortur (piła) ten ucieka i biega po całej fabryce. My mamy siekierę on umie się chować. Trzeba go zajść od tyłu i zaszlachtować siekierką. Po tym jego reszta jest załadowana do vana, który musisz odwieźć do firmy Casy i puścić zrobione z niego kiełbaski w obieg.
Trudność: 2/10
Wskazówki: Casa biega szybko, jednak ty musisz go zajść od tyłu by zabić.

Misja: No son of Mine
Nagroda: stajesz się celem dla kilku ludzi ;]
Opis: Matka cię wydziedziczyła i zamówiła kilku płatnych zabójców by cię sprzątnęli. Ty musisz się bronić. Bierzesz shotguna i rozpoczynasz rzeź. Schodząc po schodach uważaj na lecący granat. Co chwila kilku zabójców będzie przyjeżdżać. Wybij ich wszystkich.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Weź także micro SMG obok schodów. Jest tam także serduszko na wszelki wypadek. Po tej misji bądź czujny. Ma Cipriani nie przestanie przysyłać zabójców.
 

Salvatore "S"

Misja: The Offer
Nagroda: 500$
Opis: Salvatore chce współpracy z panią Janet Hopper, szefową budowy tunelu Porter. Dojeżdżamy na miejsce i dowiadujemy się, że ona tego nie chce. Wpadamy w pułapkę. zabijamy 4 atakujących i widzimy, że całe doki są nafaszerowane wrogami. Musimy się przekraść za teren doków. Miniemy granicę i dostajemy pieniążki.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Uważaj na strażników z koktajlem Mołotowa! najłatwiej wykonać tę misję w taki sposób: bierzemy przed wjechaniem w marker PCJ'a i stawiamy go nieopodal późniejszej pułapki. Gdy wchodzimy w marker zamiast skradać się wchodzimy na motor i uciekamy.

Misja: Ho Selecta!
Nagroda: 500$
Opis: Zadanie proste - mamy odciągnąć grupę protestujących przeciwko budowie tunelu Porter. A jak wiadomo jak facet widzi kobietę to traci głowę (musi być ładna ;] ). Więc musimy zabrać 6 dziewczynek Salvatore'a i myk myk gnamy na teren protestów. Dziewczyn jest 8, a wystarczy 6. Niektóre z nich są jeszcze z klientem, a niektórzy klienci źle traktują panie więc czas misji się trochę dłuży. A gdy za długo dziewczęta nie dostaną się do doków, obejrzymy mission passed. Ile mamy czasu? 6 godzin gry.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Bierz 4-drzwiowe auto i rób kursy po trzy panienki.

Misja: Frightenes
Nagroda: 1.000$
Opis: Na nic panienki się zdały. Trzeba więc postraszyć kumplów pani Hoppers. Jeżdżą po Portland w trzech autach. Trzeba po prostu uderzyć w nie i raz uderzyć faceta kijem by go nie zabić! Przestraszysz 3 i po kłopocie. Czas zająć się samą Janet...
Trudność: 2/10
Wskazówki: Misja banalna. Trzeba uważać tylko by nie zabić facetów.

Misja: Rollercoaster Ride
Nagroda: 1.000$, strój szofera
Opis: Po poprzedniej misji w radiach były wiadomości od Janet, że jej kumpli zastraszył Salvatore. Trzeba ją jednak uciszyć by nie zdradziła szczegółów. Jedziemy do jej biura "Head Radio" i zabijamy szofera. Uwaga! Na dojechanie mamy mało czasu! Po egzekucji zakładamy jego strój i czekamy na panią Hoppers w limuzynie. Gdy wsiada jeździmy tak by mocno ją przestraszyć. Ja przeszedłem tą misję uderzając z wielką prędkością w latarnie (!) bo dają dużo wskaźnika strachu. Gdy pani już będzie zlana ze strachu odwozimy ją na przystań promów.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Jak już wymieniłem - uderzaj w lampy.
 

Maria "M"

Misja: Shop 'Til You Strop
Nagroda: 100$
Opis:Maria wybiera się na zakupy. Mamy być jej kierowcą. W pierwszym sklepie "przypadkowo" włożyła coś pod sukienkę, a gdy to odkryli tłumaczyła, że chciała zobaczyć to w świetle dziennym. Uciekła z towarem do naszego pojazdu. Musimy zgubić jeden poziom Wanted Level. Potem jedziemy do innego sklepu. Tym razem sprzedawca miał strzelbę i strzelił nam w opony. Na domiar złego wezwał policję i mamy aż trzy "gwiazdki", lecz teraz wystarczy odwieźć Marię do domu.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Potrzebny ci bardzo szybki wóz do tej misji.

Misja: Taken for a Ride
Nagroda: 500$, względy Marii
Opis: Maria chce się zabawić ale trudno jej to robić bez działki. Pechem jest, że diler to członek Sindaccich i na spotkaniu porywa z kumplem Marię. Musimy ją odbić. Wystarczy uszkodzić auto uciekających i po tym jak wysiądą zlikwidować. Maria ochrzci cię jej bohaterem i zaprasza na kawę (skądś to znamy? ;] SA) jednak Toni nie skorzystał.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Najlepiej gonić porywaczy PCJ'em.

Misja: Booby Prize
Nagroda: Brak
Opis: Maria dała siebie jako pierwsza nagroda w wyścigu motorowym. Wygrać go można nawet Freewayem ale dla pewności "pożycz" PCJ'ta. Przeciwnicy jeżdżą na Sanchezach. Po łatwym wyścigu dowiadujesz się, iż Maria znalazła nowego faceta - Wayne'a.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Przeciwnicy są wolni ale nie spadają z motorów. Nie możesz ich zabić!

Misja: Biker Heat
Nagroda: 1.500$
Opis: Dowiadujemy się, że Maria ma złamane serce przez Wayne'a. No cóż trzeba go przekonać co zrobił. Jedziemy do miejsca spotkania jego gangu tyle, że zobaczywszy nas ucieka. Zabijamy kumpli nie pozwalając Wayne'owi daleko uciec. Wskakujemy na motor i metodą drive-by zabijamy niewiernego (Marii oczywiście ;] ).
Trudność: 3/10
Wskazówki: Wskakuj na PCJ600 by najszybciej się z nim rozprawić.

Misja: Overdose of Trouble
Nagroda: brak
Opis: Maria znów mówi coś o "zapie" lecz przez jej stan zdrowia aktualny za bardzo ne możemy się więcej dowiedzieć. A że dziewczyna chodzić nie może musimy wziąść jakiś pojazd i pod nią podjechać. Polecam motor ze względu na dalszą część misji. Pierwszym miejscem gdzie zgubiła "zap'a" ma być bar z pączkami pod mostem Callahan. "Zap'a" tam nie znajdziemy lecz naszym twarzą ukarzą się postacie towarzyszy Wayne'a niewiernego. Uciekamy więc przed nimi jadąc równocześnie do jednego z koszy na śmieci w Hebpurn Heights. Tam niby Maria wyrzuciła "zap'a". Kosz jest pusty i dziewczynę nagle olśniło. Zostawiła go w apartamencie! Dojeżdżając do jej domu okazuje się, że chodziło o willę Salvatore'a. Nasza znajomość z Marią jak i misja skończy się po dojechaniu do wspomnianej willi.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Weź motor i koniecznie PCJ600. Gangu Wayne'a nie zabijaj! Lepiej uciekać.
 

JD O'Toole część 2

Misja: Salvatore's Salvation
Nagroda: 1.500$, zaufanie Salvatore'a
Opis: Sindaccos porwali "Mr. Leone'a". Nikt nie wie gdzie jest więc musisz śledzić jednego z porywaczy. Doprowadzi cię do miejsca jego przetrzymywania. Jest załadowany do bagażnika Kurumy, a jej celem jest dojechanie do złomowiska. Auto trzeba odbić! Musimy do niego wejść przed dojazdem na śmietnisko, a droga jest krótka. Po przechwyceniu samochodu naszym celem jest willa Leone'a. Po dojechaniu na miejsce Salvatore prosi o przejście na "ty". Zaczyna ufać co do Toni'ego.
Trudność: 4/10
Wskazówki: Miejsce wyjazdu z miejsca przetrzymania Sal'a zablokuj jakimś autem po czym przechwyć Kurumę.

Misja: The Guns of Leone
Nagroda: 3.000$
Opis: Sal zamierza odbić dzielnicę od Sindaccos. Naszym zadaniem jest "pomaganie" mu z dachu budynku, pod którym będzie się działa akcja, za pomocą snajperki. Więc włazimy na dach, bierzemy broń, idziemy do wskazanego punktu i eksterminujemy fale Sindaccos a na końcu dwóch "policemanów". Oglądamy cutscenkę, podczas której Sex Club zmienia właściciela i wygląd.
Trudność: 3/10
Wskazówki: Wrogów można zabijać także "tradycyjnym" sposobem - z ziemi.

Misja: Calm Before the Storm
Nagroda: 1.000$
Opis: Chodzą słuchy, że jakiś Massimo chce odbić dzielnice mafii Leone przekabacając na swą stronę Diablosów i Triadę. Za godzinę opuszcza siedzibę Salvatre'a! Musimy się więc spieszyć. Gdy jesteśmy na miejscu właśnie odlatuje helikopterem. Nasze zadanie to śledzenie go. Po krótkiej rozmowie z Diablosami leci do Triady. Na miejscu zauważa nas i musimy zabić kilku niebieskich ze smokami na bluzach. Misja kończy się po egzekucji ostatniego.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Uważaj na życie na dachu podczas walki z Triadą! Niektórzy mają snajperki!

Misja: The Made Man
Nagroda: 1.500$
Opis: JD ma się stać właścicielem niezależnym klubu striptizerskiego. Jedziemy na miejsce "ceremonii" czyli przekazania władzy JD'mu. Dołącza do nas nasz kompan Mickey. Po drodze atakuje nas wrogi gang. Zabijamy wszystkich. Na miejscu Mikey zabija JD'go gdyż myśli (i się mylił), że grubas pracuje dla Sindaccos. Z samochodu cieknie krew więc policja nie może nas zobaczyć! Musimy odwieźć Mickeya do domu a później zatopić samochód z trupem rozpędzając się i wyskakując przed wodą.
Trudność: 4/10
Wskazówki: By zabić gangsterów wyjdź z samochodu. Po śmierci JD'a jedz wolno uważając i obserwując teren by nie zobaczyła cię policja.
 

Vincenzo Cilli część 2

Misja: The Portland Chainsaw Masquarade
Nagroda: 3.000$, nowa zabawna mini misja potrzebna do 100% gry, strój człowieka z filmu "Teksańska masakra..."
Opis: Juz sama nazwa wskazuje, że będzie rzeź ^^. Cilli chce zgody. Ma się z nami spotkać na statku w Portland Docks. Jedziemy z nieufnością. Mieliśmy rację! we wnętrzu została urządzona zasadzka. Wyskakuje na nas mnóstwo ludzi z piłami. Z trudem ich zabijając, przychodzi czas na Vincenzo. On ma już jednak normalną broń więc chowamy się za czymś i go ostrzeliwujemy. Po jego śmierci uzyskujemy komunikat o nowej mini grze (Slash TV) oraz napis Mission Passed.
Trudność: 6/10
Wskazówki: Wrogów zabijaj ze stubby shotguna! biegnij, biegnij --> stop --> strzał i znów bieg. I tak do końca. Przed wejściem do wielkiej hali zbierz armor i inne znajdźki.
 

Salvatore Leone część 2

Misja: Sindacco Sabotage
Nagroda: 1.500$
Opis: Diablos walczą o Hebpurn Heights. Jest ich więcej niż Leone i zanim dojedziesz tam by pomóc juz część mafii stracisz. Dojechawszy eksterminuj jak największą ilość Diablosów. Gdy pasek "Diablos" dojdzie do zera misja zakończy się sukcesem.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Zbieraj serduszka, pancerz i koktajle Mołotowa pojawiające się w środku terenu walki.

Misja: Driving Mr. Leone
Nagroda: 4.000$, safehouse
Opis: Salvatore zaczyna majaczyć. Wszędzie widzi wrogów nawet w tobie. Jednak po chwili przekonuje się, że jesteś dobry (w sensie czy nie zdradzisz). Sal ma dość tych walk! Musi się wynieść Portland a jedyną dostępną drogą są promy. Jedziemy na przystań lecz okazuje sie, że protest nie został wcale zakończony. Na dodatek policja rozpoznaje Sal'a i zaczyna deptać nm po piętach. Czym prędzej jedziemy nad most Callahan. Musimy podjąć próbę przeskoczenia nad nieukończonym mostem. Rozpędzamy się i skaczemy. Akcja dzieje się w spowolnionym tempie. Udało się! Sal daje nam namiary na nasz nowy safehouse w Newport, obok domu ginącego w GTA3 MacAfreeya. Gdy dojeżdżamy otrzymujemy kasę i cieszymy się z napisu mission passed. Trzeba zapoznać się ze Staunton Island! Jeszcze tylko Shoreside Vale i Liberty nie ma przed nami tajemnic.
Trudność: 5/10
Wskazówki: Przejeżdżając z przystani do mostu i przeskakując nad nim użyj PCJ600 lecz uważaj na latarnie, przez które możesz przegrać misje.

r e k l a m a

Komentarze (36) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
RaFFi dodano: 06.12.2006, 21:19
No jak na jedno miasto to nawet dużo jest misji...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Tanvage dodano: 07.12.2006, 14:27
nom... najmniej jest w shoreside :<
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Tanvage dodano: 07.12.2006, 14:29
nom... najmniej jest w shoreside :<
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DonZizi dodano: 25.12.2006, 22:03
hmm.. ale ja mam misję :
trzeba wziąść jakiś wóż sindiccato czy coś i zainstalować bombę, jechać gdzieś i ją podłożyć - tu nie ma tego :( HELP!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DaBuL dodano: 18.02.2007, 11:38
JESZCZE 3 WYSPE DAJCIE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dav dodano: 30.04.2007, 16:57
W misji A Volatile Situation ten kto gra z kodami powinien wpisać kod na czołg i rozjechać samochody i ciężarówke a jak wiadomo gdy czołg uderzy w pojazd pojazd wybucha.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 21:55
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.192.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 22:35
Co do misji z bomba to musisz wziasc auto mafii Sindacco i musisz pojechać do sklepu z bombami (8-Ball). Wtedy jedz do małego baru niedaleko Ammu-Nacji. Postaw bryke w garażu na placu tego baru. Uciekaj i aktywuj bombę. Wtedy wyświetli ci sie MISSION PASS
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.192.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 22:38
Sprawa jest taka. Przeszlem misje JD O`Toole cz.2. Teraz czekam na jakieś zlecenia lub inne misje ale nikt nie dzwoni a na mapie nie ma ani jednego zleceniodawcy. PROSZE O POMOC innym slowem HELP!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
Gość dodano: 07.07.2007, 17:25
ja mam problem ze znalezieniem stroju żeby się przebrać, aby móz zrobić misje JD O`Toole
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 23.07.2007, 09:12
dość proste misje, ale wolę VCS
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 03.08.2007, 09:18
Ja też wolę Vice City Stories, ale LCS też jest spoko ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 04.08.2007, 23:29
Fajne misje sie wydaja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 04.08.2007, 23:32
VCS tez jest fajne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
goryl dodano: 23.08.2007, 12:45
Gówno wiesz o misji Driving Mr. Leone ! ludzie nie pcj 600 tylkjo czołgiem !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips dodano: 20.09.2007, 08:26
Ludzie nie grają na kodach jak ty i nie mają czołgu >.>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL dodano: 24.09.2007, 15:01
Gra fajna ale nie ma to jak VCS ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
vicvance2 dodano: 14.11.2007, 14:34
weś lcs jest spoko i misji driving mr leone sie nierobi czołgiem czołg jest wolny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl dodano: 11.01.2008, 20:29
dobre ale nudne misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Filiposki dodano: 29.01.2008, 12:45
Misje so wypas czego wy kurde od nich chce no bo w gta 1 2 i london to wogle grafika jest do bani
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
david_101 dodano: 09.02.2008, 13:20
super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 17.02.2008, 12:42
Hm Vice City Stories było lepsze i jak dla mnie łatwiejsze, nawet z tym poradnikiem niektóre misje było ciężko przejść :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 09.03.2008, 17:01
Fajny art
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
elo dodano: 25.04.2008, 21:06
mam gre sta lcs i mam misje hot wheels plis pomuzcie plis;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CiemnyMrok dodano: 28.04.2008, 12:27
W misji Snappy Desser zapiszcie o tym, ze nie można byc za blisko wozu tego goscia co sledzimy, bo misja sie nie uda ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciusk99 dodano: 06.06.2008, 20:59
pomozcie mi w misji the portland chainsaw
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.07.2008, 11:20
nigdy Liberty City mi sie nie podobało ani GTA 3 ani GTA LCS a co do GTA 4 to można by się zastanowić big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Go4ce dodano: 08.07.2008, 23:00
Prosze o pomoc bo w misji co ganaja nas typy z piłami. Zabijam ich i mam full zycia i pancerz a tego [***]a za ni[***]a pokonac nie moge!! Niech ktos mi pomoze!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 11.07.2008, 14:50
bo musisz [***] biec biec i jeszcze 100 razy biedz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ofter dodano: 02.08.2008, 15:51
ja niemoge ludzie wytlumaczcie mi to chodzi o misje "Salvatore's Salvation" i ja roztawiam te blokady o nsie zatrzymuje chcem wsionsc i benc problem bo bryka jest zamknienta plx o pomoc!!
moje gg:13601040
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.94.***.***]
Gość dodano: 26.12.2008, 12:19
W tym poradniku brakuje chyba jednej misjii tam gdzie triady wysadadzają fabryke i trzeba było forse zbierać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.94.***.***]
Gość dodano: 26.12.2008, 12:21
W tym poradniku brakuje chyba jednej misjii tam gdzie triady wysadadzają fabryke i trzeba było forse zbierać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bingo009 dodano: 19.01.2010, 11:24
nom art super ale gierka ogolnie tez GTA 3 jakos mi potem nie podpasowalo a to mi sie podoba posiadacze PS2,PSP oraz mocnego PC(emulator) polecam i w to zagrac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 31.01.2010, 11:08
Elo, jak sobie nie mozesz poradzic z ta misja, to gdy np. kolczatki przebijaja ci opony, wpisz kod na zycie (chyba, ze grasz bez kodow). Ale najlepiej jest sobie pocwiczyc, prowokujac policje i uciekajac przed nia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Arbuz dodano: 11.03.2011, 14:26
jest też wersja na PC (bez kitów ) na stronie http://lcsteam.net/community/forum/index.php jest narazie tylko beta z dużą ilością bugów. działa ona na silniku gta san andreas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Diego Mendez dodano: 05.06.2014, 15:47
solucj the best
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (36 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51693

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.