Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W oddali, na horyzoncie widać czasem statki. Nie przypominają one jednak niczego co znamy z gry, niektórzy mówią, że mogą być to statki wojskowe.

9999V SA - Instalacja wozów Poradniki | PC 20.01.2007 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA SA

SA - Instalacja wozów

Witajcie w poradniku, w którym pomogę wam rozwikłać tajemnicę programu San Andreas Mod Installer (SAMI).

PIERWSZY PORADNIK INSTALOWANIA WOZÓW PRZY POMOCY SAMI

UWAGA: BEZ PROBLEMU MOŻNA ZAINSTALOWAĆ TYLKO SAMOCHODY, DO NORMALNYCH MODÓW, BRONI ITP. NALEŻY ŚCIĄGNĄĆ LUB ZROBIĆ SKRYPT! (NIE WSZYSTKIE MODY GO MAJĄ!)
UWAGA 2: MOŻLIWE, ŻE WGRANE SAMOCHODY/MODY NIE BĘDĄ DZIAŁAĆ Z WERSJĄ 1.1 I WYŻEJ

1. No, ale wstęp :P. Teraz przejdźmy do rzeczy. Po pierwsze, należałoby ściągnąć program. Można go pobrać stąd.

2. Przebiegu instalacji samego programu raczej nie będę opisywał, przejdźmy zatem do instalacji modów.

3. Ekran tytułowy wygląda mniej więcej tak:

Opis poszczególnych funkcji:
- Install a Mod - instaluje mod
- Uninstall a Mod- odinstalowuje mod
- Scripter - tworzy skrypt
- Update- sprawdza czy są aktualizacje do programu SAMI
- Exit- wychodzi z programu.

Oczywiście klikamy na Install a Mod. Przebieg usuwania modu opiszę później.

4. Następny ekran wygląda następująco:

SAMI automatycznie wykrywa folder z San Andreas, więc górną częścią się nie zajmujemy. Jeśli jednak nic wam się nie pojawia, po prostu klikamy Detect ewentualnie Browse i ręcznie podajemy ścieżkę do folderu z SA. W oknie Mod Location są 2 przyciski - ZIP/RAR file oraz Folder. Otóż kiedy ściągniemy mod, zazwyczaj jest on spakowany, wtedy zostawiamy tak jak jest, klikamy Browse i podajemy ścieżkę do modu. Jeśli jednak nie jest spakowany ew. rozpakowaliśmy go, klikamy guzik Folder i podajemy ścieżkę do modu. Ze względów bezpieczeństwa zaznaczamy też Backup Files before Installation. Klikamy Continue.

5. Następny ekran:
Zostawiamy bez zmian i klikamy Continue

6. Następny ekran:

W oknie Custom Vehicle Name wpisujemy dane jakie mają być wpisane jako backup, czyli np. Ferrari (Police Car SF), co oznacza że wgrywamy Ferrari za wóz policyjny policji San Fierro. SAMI automatycznie wykrywa, jaki wóz trzeba podmienić, więc nie pozostaje nic innego jak kliknięcie Install. Po krótkiej chwili mod jest zainstalowany i następnie klikamy Exit lub, jeśli od razu chcemy wypróbować nasz mod/samochód, klikamy Play San Andreas.

Jak stworzyć skrypt
1. Na ekranie tytułowym wybierami opcję Scripter
2. Klikamy New i wybieramy nazwę skryptu, np. Grim''s Weapons pack III.
3. Będą pojawiać nam się okienka, kolejno
-What is the name of the mod: nazwa modu, np. Grim''s weapons pack III
-Enter a description for the mod: Opis modu, np. Bronie do San Andreas
-Enter the mod''s version: wersja modu, np. 1.0
-Enter the name of the person or multiple people who created the mod: ludzie, którzy stworzyli mod, np. Grim
-Enter contact email adress: kontakt email, nie musimy nic wpisywać.
-Enter website adress: strona www modu, nie musimy nic wpisywać.
-Additional information: jakieś dodatkowe informacje o modzie, np gdzie można znaleźć jego efekty itp, nie musimy nic wpisywać.

4. No, teraz czeka nas trochę roboty. Jeśli mod, który nie jest samochodem, zawiera tylko jeden plik (np. jeśli jest to jest nowa fryzura) klikamy przycisk Add. W polu Local Path & Name of file to add podajemy nazwę pliku (modu), ale TYLKO I WYŁĄCZNIE jeśli będzie w tym samym miejscu co skrypt (czyli np. Pulpit). Jeśli zaś jest w folderze na pulpicie, podajemy jego lokalizację, np. mody/fryzury. NIE PODAJEMY CAŁEJ ŚCIEŻKI DO PLIKU!!! Natomiast w polu Remote Path & Name of IMG file wpisujemy folder i nazwę pliku w którym ma się znaleźć mod, w przypadku fryzury będzie to models/player.img

UWAGA: w polu Remote Path & Name of IMG file NIE PODAJEMY pełnej ścieżki do pliku, lecz folder w którym się znajduje sam plik, np. models/player.img, co oznacza, że mod ma być zaaplikowany do folderu models, do pliku player.img.
Jedziemy dalej. Jak widzicie na samej górze są różne opcje do wybrania, między innymi ImgAdd, ImgDelete, ImgExtract. Te są najważniejsze i raczej tylko tych będziecie używać. ImgAdd dodaje lub zamienia pliki, właśnie tej opcji będziemy używać do instalacji nowej fryzury. ImgDelete usuwa plik, raczej rzadko używana opcja. ImgExtract natomiast tworzy kopię zapasową pliku, też raczej nie używana opcja, gdyż SAMI i tak samodzielnie tworzy kopie.

5. Klikamy Apply, a następnie Save. Uzyskujemy informację, że skrypt został pomyślnie utworzony. Klikamy Back, potem Install a mod. Jeśli zapisaliśmy skrypt na pulpicie i też na pulpicie jest mod, wybieramy z lokacji Pulpit. Naszym oczom ukażą się informacje, które wpisywaliśmy o modzie oraz przycisk Install. Klikamy go i cieszymy się dodaną fryzurą.

6. Jeśli jednak chcemy dodać dużo plików (np. pack pełen broni), tworzymy nowy skrypt, znowu wypełniamy pola, lecz zamiast Add, klikamy Batch Add. Następnie klikamy Mass Create ImgAdd commands. Podajemy ścieżkę (NIE PEŁNĄ) do pliku, do którego ma być zapakowany mod. W przypadku broni to models/gta3.img. W następnym oknie klikamy OK i wybieramy te pliki, które mają być załadowane do gta3.img. Następnie klikamy OK i czekamy chwilę. Po chwili pliki zostaną załadowane do skryptu. Klikamy Save. Następnie klikamy Back. Bierzemy Install a Mod, i wybieramy lokalizację tam gdzie był skrypt, w tym przypadku Pulpit. Pokazują nam się informacje o modzie które wpisywaliśmy. Klikamy OK, czekamy chwilę i JUŻ!!!

FAQ
Pyt.: Nie mogę znaleźć wozu który zainstalowałem, co robić?
Odp.: Otóż odpowiedź jest bardzo prosta. Ściągamy program Car Spawner (np. stąd). Uruchamiamy go, potem uruchamiamy San Andreas, naciskamy ALT+TAB, klikamy Inject trainer into SA, a potem Launch trainer. Następnie wpisujemy nazwę wozu, jaki zamieniliśmy i klikamy Spawn Car. Można też zrobić to Hotkeyem, np. Jeśli chcę spawnować Infernusa kombinacją CTRL+K, to w okienku wpisuję nazwę Infernus, a potem w części okna po prawej(tam koło słowa CTRL) wpisuję literę "K" i naciskam Enter. Naciskamy z powrotem ALT+TAB i, jeśli wybraliśmy opcję Spawn Car, to samochód pojawi się przed nami, a jak wybraliśmy aktywację hotkeyem, to naciskamy to kombinację (czasami trzeba kilka razy, bo nie zawsze łapie te klawisze) i przed nami pojawia się ukochany wóz.

Pyt.: Jak odinstalować mod?
Odp.: To też bardzo proste, na ekranie tytułowym SAMI klikamy Uninstall a Mod. Następnie wybieramy moda z listy i klikamy Uninstall. To wszystko!

Autor: Neon25


DRUGI PORADNIK INSTALOWANIA WOZÓW PRZY POMOCY GTA PARKING
 
GTA Parking

POJAZDY:

1. Ściągamy program GTA Parking STĄD i instalujemy.
2. Po otworzeniu, klikamy na przycisk "Dodaj"(u dołu okna), a naszym oczom pokazuje się takie okno:

 

3. Następnie lokalizujemy folder z plikami pojazdu(chodzi o pliki *.dff i *.txd) i klikamy na OK. Pokazuje nam się nowe okno, a w prawym, dolnym rogu opcja "Dodaj". Klikamy w nią. Robiąc wszystko według instrukcji, powinno nam się pokazać coś takiego:

 

4. Teraz zaznaczamy na liście, który samochód chcemy zainstalować. Po zaznaczeniu, do wyboru mamy dwie opcje: "Instaluj", służąca do podmienienia nowego pojazdu za taki, który autor ustalił, lub "Instaluj jako" dzięki której sami możemy wybrać pojazd który ma służyć do podmienienia. Obie te opcje są zaznaczone czarną obwódką na zdjęciu:

 

Info: Gdy wybieramy opcję "Zainstaluj jako", pokazuje nam się okno z edytorem ustawień pojazdu i następujące jego kategorie:
B - motory
X - rowery
O - łodzie
C - auta
H - helikoptery
M - ciężarówki itp.
P - samoloty
Q - quady
R - tiry itp.
T - pociągi itp.

5. Jeżeli wszystko zrobiliśmy dobrze, pokaże nam się żółte światło obok nazwy z dodanym pojazdem(na liście):

 

6. Aby odinstalować pojazd(program robi backupy), klikamy w opcję "Hist/Odinst"(w prawym, dolnym rogu), następnie zaznaczamy jaki pojazd chcemy odinstalować i klikamy w opcję "Odinstaluj" w lewym, górnym rogu:

 

7. Jeśli chcemy usunąć pojazd z listy klikamy w opcję "Usuń" u dołu okna.
 

MODYFIKACJE:

1. By zainstalować modyfikacje musimy kliknąć na opcję "Inne mody" w lewym, górnym rogu, następnie w opcję "Dodaj". Potem lokalizujemy plik z modem i klikamy OK.

2. Po wybraniu opcji OK, pokazuje nam się takie oto okno:

 

Po wykonaniu poprzedniej czynności musimy wybrać typ modu(w lewym, górnym rogu okna) i nacisnąć opcję "Dodaj"(w prawym, dolnym rogu okna). PS: Mod, którego użyłem jest tylko przykładem.

3. Teraz tylko zaznaczamy modyfikację na liście, klikamy na opcję "Instaluj"(pokazuje nam się nowe okno). W tym oknie, w prawym, dolnym rogu jest także opcja "Instaluj", tak więc wybieramy ją.

4. Ostatni krok. Zamykamy to okno. Jeżeli wszystko zostało zrobione poprawnie, obok nazwy modyfikacji(na liście) pojawi się żółte światło zamiast zielonego. Teraz możemy już włączyć grę, i cieszyć się nowym modem.


TRZECI PORADNIK INSTALOWANIA WOZÓW PRZY POMOCY IMG TOOLA

Aby móc wgrać (podmienić) samochody w GTA SA należy:

1. Mieć program IMG TOOL 2.0 (LINK)
2. Samochód do podmiany (np. Fiat 125p - LINK)
3. Zrobić backupa wszystkich plików (chodzi o pliki ze skryptami)

Otwieramy program IMG TOOL, Klikamy File -> Open i w katalogu X:Program FilesRockstar GamesGTA San AndreasModels otwieramy plik gta3.img:

 

Gdy plik zostanie załadowany będzie to wyglądało tak:

Teraz szukamy plików samochodu do podmiany (przykładem jest Fiat 125p który zastępuje Sultana). By wyszukać pliki szybciej klikamy na klawiaturze klawisz F2 i wpisujemy nazwę... Szukamy plików:

sultan.txd
sultan1.txd
sultan2.txd
sultan3.txd
sultan.dff

Zmieniamy ich nazwy tak żeby jakby, co nie poszło dobrze by powrócić je. Aby je zmienić klikamy na pliku prawym klawiszem myszy i naciskamy lewym klawiszem myszy na "Rename":

 

Zmieniamy na:

OLD_sultan.txd
OLD_sultan1.txd
OLD_sultan2.txd
OLD_sultan3.txd
OLD_sultan.dff
 

Później dodajemy pliki z fiata 125p są w nazwie:

sultan.txd
sultan1.txd
sultan2.txd
sultan3.txd
sultan.dff

 

aby je dodać należy nacisnąć na Commands -> Add:

 

Teraz jak już dodaliśmy pliki należy zmienić skrypty w grze, które się znajdują w folderze samochodu pod nazwą "scripts". Więc otwieramy Skrypty z fiata 125p:

 

i otwieramy następujące pliki w notatniku, które znajdują się w katalogu X:Program FilesRockstar GamesGTA San Andreasdata, (osobno każdy plik):

carcols.dat
carmods.dat
handling.cfg
vehicles.ide

w celu zmienienia skryptu:

 

Zajmijmy się teraz plikiem carcols.dat. W skryptach tam gdzie jest auto mamy zaznaczone co do jakiego pliku, więc pierwszą linijkę kopiujemy i wklejamy zastępując tamte informacje:
 

W reszcie plików jest tak samo - trzeba nadpisać informacje stare na nowe, zapisać plik i grać :)


ZMIANA NAZWY POJAZDU
(by Grzybek[pl])

Jeśli instalujemy jakieś nowe auto, jego nazwa w grze nie ulega zmianie. W tym poradniku opisałem jak zmienić nazwę pojazdu na inną.

Na początku ściągamy stąd program do edycji tekstów w grze.

1. Uruchamiamy SA GXT editor i klikamy na Open.


2. Następnie otwieramy plik american.gxt z folderu Rockstar GamesGTA San Andreas ext (pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej tego pliku!)


3. Klikamy na Find Value

4. W oknie Znajdowanie podajemy nazwę pojazdu z gry, np. Infernus i wyszukujemy odpowiedni wpis.


5. W miejscu, gdzie jest nazwa pojazdu wpisujemy coś innego, np. Lamborghini Gallardo, a następnie klikamy cokolwiek w miejscu Table Name.


6. Wybieramy File > Save i zamykamy program.

A oto efekt:

r e k l a m a

Komentarze (174) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
robcio dodano: 09.10.2006, 09:33
dajcie instrukcje do "GTAparking"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
robcio dodano: 09.10.2006, 09:35
(jeszcze jedno)jest prostsza i no niechce was obrażac ale image tools zepsół mojemu kuzynowi gre a ja uzywam gtaparking i jest dobrze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mariusz dodano: 15.10.2006, 13:07
troche to wszystko jest skomplikowane
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cercio dodano: 24.01.2007, 15:36
sciągam z tej strony lodzie,motory i rowery,auta np. ten lodzio-dom.Czy musze to wszystko robic zeby go miec w grze??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sebaskate dodano: 29.01.2007, 19:49
w GTA PARKING wszystko można zrobić :) Wystarczy pare kliknięć ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sebaskate dodano: 30.01.2007, 10:11
A może jednak nie :P Po zainstalowaniu kilku modów, gra ładuje mi się do połowy i zawiesza. Musiałem już 4 razy reinstalować.

Mam takie pytanie - gdzie mam wrzucać pliki z back'upu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kukiel_7 dodano: 05.02.2007, 22:12
EJ pomozcie jak chce zainstalowac np. te bajery na dom cj to uzywam parking ale on mi zadnych plikow nie znajduje ani samochodow ani tatuazy, mam wszytko niby na pulpicie a ten program tego nie widzi :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mat182 dodano: 10.02.2007, 14:13
Skąd mogę pobrać samochody do SAMI??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gand dodano: 11.02.2007, 18:21
wszystko pięknie ładnie ale został stary sultan i takie jakies kolory na nim gg 1088551
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misie_k dodano: 20.02.2007, 21:28
Też mam taki problem robie to już 3 raz i po zainstalowaniu kilka aut gra zacina się w połowie ładowania. Pomóżcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
axel32 dodano: 24.02.2007, 13:02
ej.. dajcie mi instrukcje bo w ostatnim punkcie gta parking nie chce się włączyć dodaj (dodać inny mod w inne mody) mój gg 5177536 prosze o pomoc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
axel32 dodano: 24.02.2007, 13:05
w dodawaniu nowego mod-u nie chce sie wlączyc dodaj czemu tak?? moj gg 5177536 albo poczta prosze o pomoc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
axel32 dodano: 24.02.2007, 13:35
a ten mod w gta parking to ma byc samochód jaki chcemy??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mlodzianos123 dodano: 26.02.2007, 17:41
ej gdzie sa auta zeby je podmienic w gta parking?????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafayo13 dodano: 08.03.2007, 18:31
to jest proste sam mam juz okolo 30 nowych aut. jsk mscie watpliwosci, o ktorych nie pisza to piszcie na lub na gg: 10023378 pomoge zawsze i odpowiem na kazde pytanie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tajniaczek3000 dodano: 22.03.2007, 18:35
ej a czemu jak wciskam Rename to wyskakuje error?? moje gg 4058024 e-mail prosze o pomoc!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czoki dodano: 26.03.2007, 20:33
Trudne ale w koncu mi sie odalo :PP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czajek dodano: 04.04.2007, 13:45
Prosye powieccie skad moge sciagnac samohcoda do San Andreas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czoki dodano: 04.04.2007, 23:45
łatwe :) program bardzo fajny :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciekw94 dodano: 08.04.2007, 10:32
mi tę sie zacina w połowie ładowanie pomóżcie moje gg 5374952
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WIDUS dodano: 12.04.2007, 13:26
Jak zainstalowac moda? Jestem przy tym oknie z taka babka i nie wiem co dalej bo mi wyskakuje jakis blad... Pomozcie prosze. Moj nr gg 4779513 :). Czekam!Pilne!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 09:58
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.113.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 17:12
o co chodzi z tymi scryptami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
shadow524 dodano: 08.05.2007, 10:37
menu główneStrona Główna LogowanieRejestracja Redakcja Księga Gości Galeria Osiągnięcia Forum gta 4Informacje Oficjalny trailer Galeria Zapowiedźgta: vcsDownload Galeria Kody Solucja cz. 1 Solucja cz. 2 Recenzja Jak zdobyć 100% Gangi Samochody Jednoślady
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
shadow524 dodano: 08.05.2007, 10:38
to fajne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Szymcypt dodano: 20.05.2007, 07:12
programy i instrukcje bardzo fajne ale nadal nie moge utworzyc skryptu z bronią
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miko2006 dodano: 29.05.2007, 17:35
Mam pytanie.Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i nie wiem gdzie szukać auta.Prosze odpisywać na gg:4265966 albo tutaj na tej sondzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomson110 dodano: 14.06.2007, 20:27
Mam problem po zainstalowaniu moda na auta w GTA gra zacina się podczas ładowania miejwięcej w połowie paska co robić?prosze o pomoc. zgóry dzienki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
grzana96 dodano: 20.06.2007, 17:27
Zrobiłem wszystko jak jest napisane. Ściągnąłem sobie bmw f1 i jak chce do niego wsiąść to gra mi się wyłącza. Proszę o odpisanie na gg:2627290. Z góry dziękuję.:)))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MACIEK519 dodano: 21.06.2007, 13:58
JAKI MOD i GDZIE ON JEST ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gtaaa dodano: 24.06.2007, 19:59
juz sciagam program zobaczymy czy chodzi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gtaaa dodano: 25.06.2007, 10:08
program mi dziala bez zadnych problemow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KrY1997 dodano: 26.06.2007, 10:20
Ja używam GTA Parking. Cool program.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Demrumrus dodano: 29.06.2007, 16:43
kto ma samochód stinger z gta 3 ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maxkas dodano: 21.07.2007, 11:29
troche to skomplikowane GTA Parkingiem jest prościej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubara dodano: 24.07.2007, 14:48
a ja pisze nie wtym temacie tylko potrzebuje dodac informacje o samie na jakoms stronke internetowom moze macie pomysł na jakoms strone ktorom bym mogł wrzucic tom własnie informacje jak co to moje gg 10541031 dajcie znac(plis)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubara dodano: 24.07.2007, 14:49
sampie*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 12:43
Mi wszystko chodzi normalnie, bez problemów ;p fajny program, tylko trzeba uważać, żeby sobie gry nie zepsuć.. ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pa-tryk dodano: 30.07.2007, 13:18
Podczas instalacji GTA SA kiedy daje browse i potem Next to wyskakuje mi takie coś: There is not enough space to install these option(s). Please free up some disk space or modify your selections.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek dodano: 09.08.2007, 13:28
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 13.08.2007, 11:14
Mi coś nie wychodzi :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Żuku dodano: 19.08.2007, 12:28
Wszystko ładnie wyjaśnione , ale jak zainstaluje moda i chcę włączyć gre to mi się zacina w połowie ładowania , wexcie panowie pomóżcie koledze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
julo dodano: 19.08.2007, 12:31
jak robie skrypt naczepy do tira to jaki mam podać adres folderu i pliku w którym mam ją umieścić???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cezar.9 dodano: 21.08.2007, 09:44
Help! ściągałem 2 programy img tool 2.0 i gta parking i one nie wykrywają pojazdów a gta mod instaler szkodzi mojemu komputerowi bo jak cos zainstalowalem to w polowie ladowanie staje i sie nie ładuje prosze Help!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Huba12 dodano: 23.08.2007, 16:10
czemu mi nie dziala mod installer? sciagnalem to co on chcial, zainstalowalem i dalej niedziala prosze pomozcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marq_13 dodano: 23.08.2007, 21:43
Cezar.9 ja mam tak samo , ale jak zainstalowalem mniej wozow to juz mi sie tak nie robi ,a gta3 parking nie wykrywa samochodow bo mam pare w nim i nic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marq_13 dodano: 24.08.2007, 12:42
Mam problem , bo nie moge zainstalowac modu.Piszcie na 4225423
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rep dodano: 25.08.2007, 15:28
Mi to nie działa zatrzymuje mi sie przy ładowaniu i muszę od nowa instalować GTA SA.Co mam zrobić pomóżcie mój nr.GG 2829181.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rep dodano: 25.08.2007, 15:29
znaczy przy dodawaniu samochodów jak sie doda to GTA SA mi później nie działa;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Adrian.007a dodano: 27.08.2007, 14:46
Wszystko jest ok przy instalacji ale jak włączam grę to sie zacina w połowie ładowania. POMÓZCIE PROSZE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
igorzasty18 dodano: 31.08.2007, 20:15
POMOCY!!! pobrałem bez problemu San Andreas Mod Installer ale kiedy tylko próbuję włączyć to mi wyskakuje okno YOU DO NOT CURRENTLY HAVE MICROSOFT .NET FRAMEWORK V1.1 INSTALLER. IN ORDER TO USE SAMI, YOU MUST INSTALL THAT FIRST. ale jak to
pobiorę to
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
igorzasty18 dodano: 31.08.2007, 20:19
występuje błąd przy instalowaniu
mój nr. gg to 9507155 proszę pomóżcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
shelby500 dodano: 25.09.2007, 20:29
ej help pliska jak zainstaluje autka to jak wlanczam gre to sie laduje 50% i stop napiszcie na gg 24h 6301065
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DIGI1 dodano: 23.10.2007, 15:53
digi [***] no niedziała to [***] San Andreas Mod Installer i huj ja niewiem co zrobiś no tego huja co zrobił powiesze za jaja!!:[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vicoold dodano: 27.10.2007, 21:05
to jest do doopy w tym ing tools to ja nawet nie mam takiego notatnika o kturym gadają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcin dodano: 24.11.2007, 12:12
haha ja mam fajna bryke w gta sa nazywa się ''BANANACAR'' wyglonda jak banan haha bo to jest banan
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
soseno dodano: 22.12.2007, 16:15
ja juz zrobilem chyba z 10 samochodow ale przy 11 cos zrypalem i mi sa sie zrypalo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pilkarzyk89 dodano: 24.12.2007, 18:35
wkurzylem sie zainstalowalem sobie kilka wozikow do gta: sa a dokladnie 5 i wszystko okej jak narazie wchodze w gre wczytuje plik i w polowie ladowania mi wychodzi z gry ;// prosze czy ktos moze mi powiedziec o co chodzi ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Captain dodano: 24.12.2007, 22:21
zainstalowałem około 30 aut i mi zacina sie w polowie ladowania instalowalem przez GTA parking.

Prosze o POMOC !

GG:892202
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adam12345638 dodano: 30.12.2007, 13:03
niech ktos lepiej napisze jak robic własne wozy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 09.01.2008, 19:15
Najłatwiej przez GTA Parking, ale ja mam ten sam problem co koledzy: mam zainstalowane 5 aut i w połowie ładowania występuje jakiś błąd i gra sie wyłącza :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 09.01.2008, 19:22
Można jakoś rozwiązać ten problem ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
koelnu dodano: 10.01.2008, 18:05
gdy zainstalowalem kilka aut to wlanczam gre i nie chce mi sie save wlonczyc tylko laduje mi sie do 50% i potem koniec
powiedzcie jak to sie robi zeby save dzialal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
koelnu dodano: 10.01.2008, 18:16
wiencej aut na stronie :gtainside.com
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
koelnu dodano: 12.01.2008, 10:23
zlikwidowalem program i gra dalej nie chodzi powiedzcie oco w tym chodzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 16.01.2008, 13:28
koelnu zrób reinstalkę GTA nie ma innej rady. Też bym tak zrobiła ale swojej płyty z SA nie mam, a nikt pożyczyć nie chce...:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
muniok dodano: 17.01.2008, 12:30
Ja próbowałem zainstalować wozy w Gta San Andreas, al mi się nie udało. Nie wiem czemu nie wiem co źle zrobiłem. Zainstalowałem wszystko zgodnie z planem. Mógłby mi ktoś pomóc????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 23.01.2008, 16:57
muniok jak chcesz mogę ci pomóc w tym. Napisz do mnie na gg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 23.01.2008, 17:01
Jak bym wiedziała, że przez jeden głupi samochód popsuje mi się cała gra to w życiu bym go nie instalowała :<
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 23.01.2008, 17:02
Kurde skąd wziąść płytę z San Andreas ?? :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
stasiolski dodano: 23.01.2008, 17:09
a ja mam pytanie skąd mam wziąć te pliki aut
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
stasiolski dodano: 23.01.2008, 17:12
możę mi ktoś powiedzieć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
idzior dodano: 26.01.2008, 13:38
ej pomozcie mi bo ja mam wersje v2.00 a tem mody chodza na 1.00 lub 1.1 moze jest jakis patch zmieniajcy wersje lub dajcie link do wersji1.00
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hrabia9933 dodano: 28.01.2008, 16:33
czesc prosze o pomoc jesli masz czas to napisz mi na gg 9050393 bo jak instaluje wozy to sie do polowy laduje gra i zacina wiec na sami odinstalowywuje te mody i znowu dziala a na parkingu nie umiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 02.02.2008, 12:30
idzior jeśli masz originalną wersję SA to można ją z łatwością przerobić na v1.0. Przeczytaj sobie o tym więcej na forum
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 02.02.2008, 12:32
Czy wy wszyscy co macie jakieś problemy to nie możecie przeczytać kilka wcześniejszych komentarzy ?? np. Hrabia9050393 :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
idzior dodano: 17.02.2008, 11:58
dzieki LuluKB
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
idzior dodano: 17.02.2008, 12:07
dzieki LuluKB
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 17.02.2008, 15:40
Świetny poradnik, dzięki niemu udało się zainstalować nowe wozy ;) Moja ogólna ocena to 10/10
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
idzior dodano: 17.02.2008, 19:32
pomozcie raz jeszcze urzylem patch ktory zmienia wersje 2 na wersja 1 wszystko ok o teraz klapa nawet po odinstalowaniu wozow i modow nie dziala czy nawet odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
idzior dodano: 17.02.2008, 19:33
pomozcie raz jeszcze urzylem patch ktory zmienia wersje 2 na wersja 1 wszystko ok o teraz klapa nawet po odinstalowaniu wozow i modow nie dziala czy nawet odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ShPaChQ dodano: 20.02.2008, 17:03
a skad mozna pobrac patch do przerobienia w wersje 1.00 ???? Pomocyyy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ShPaChQ dodano: 21.02.2008, 00:11
hmm..po zainstalowaniu wozow i przerobieniu wersji 2.00 na 1.00 gra zaczela mi sie przywieszac czesto dosyc ... a co do samochodow sa dobre ale niektore sa niedopieszczone...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.205.***.***]
Gość dodano: 21.02.2008, 09:25
podoba mi sę poradnik do programu SAMI urzywm go do instalowania samochodów w San Andreas :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 21.02.2008, 19:57
@ShPaChQ: zobacz na forum, bo wiem że tam są linki z patchami zmieniającymi wersję.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
idzior dodano: 25.02.2008, 15:48
po formacie dysku wszystko ok a polecam sami bo jak instalowalem przez parkingga to mnie wywalalo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
idzior dodano: 25.02.2008, 15:51
a skrypt i tak nie potrafie robic moze ktos chetny do zrobienia mi skrypty hondy goldwing i wyslania na maila
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lost1719 dodano: 05.03.2008, 15:56
gta parking jest do bani przy wybieraniu pojazdu z folderu nie morzna rzadnego otworzyć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 08.03.2008, 21:21
@lost1719: jestem pewna, że coś źle robisz, bo ja używam Parkinga od dłuższego czasu i działa znakomicie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomek0123 dodano: 08.03.2008, 21:58
kto mi pomoze:/?. mam wersje 1.0 i jak instaluje samochody Parkingiem to po wejsciu do gry i wyjsciu z domku (gdzie sie seavuje) to mi sie komputer zacina. a jak chcem wlaczyc program SAMI to mi wyskakuje jakis blad... dlaczego jest tak z tym parkinieg po
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomek0123 dodano: 08.03.2008, 22:06
juz wszystko ok ale musialem program SAMI naprawic i teraz jest all ok bo parkingiem cos nie dziala .... pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.159.***.***]
Gość dodano: 22.03.2008, 11:41
mam sami ale jak ściągam bryki z gtasite to mi sie wyłącza po zainstalowaniu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marta666 dodano: 24.03.2008, 14:29
HAHA!! u mnie zamiast taxi jeździ BETA 7 ;]. No i jeszcze mam CHRYSLER'a 300 klasy C ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
spaker dodano: 25.03.2008, 11:08
mi nie chodzom wozy tylko zepsuło mi gre
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dex123 dodano: 28.03.2008, 17:42
Ja jak zainstaluje i wszystuje save to mi sie gra zacina w połowie wczytywania pomocy plx
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dex123 dodano: 28.03.2008, 17:42
zacina
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 28.03.2008, 21:18
Fajnie że ktoś to napisał. Teraz mogę wczepić sobie BMke. Chodź z tego co słyszałem to te mody mogą popewnym czasie spowodować ERRORY podczas włączania gry. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.76.***.***]
Gość dodano: 31.03.2008, 20:41
ja wszystkim polecam GTA_parking..on moze instalowac pojazdy i auta i jest SUPER!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 31.03.2008, 22:25
Ale z was n00by, zawsze macie jakieś żałosne problemy, nawet aut nie umiecie sobie zainstalować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marta666 dodano: 09.04.2008, 17:27
Nooom...masz rację ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Michalus dodano: 19.04.2008, 23:58
ja jak ściągam Parking to nie wiem jakim programem użyć bo pokazuje mi sie wybierz program z listy i jaki wybrać???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pazerniak1 dodano: 21.04.2008, 20:53
heja zomale wlasnie dostalem san andreas na kompa i sie ciesze i przerobilem auta i jezdze ferrari f430, maluchem(fiat126p), lambo gallardo, bugatti veyron, merc slr i jusz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tornado4 dodano: 22.04.2008, 20:48
porada...SAMI to złom
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Haczyk dodano: 27.04.2008, 11:58
Sory ale mam problem w sumie nie wiem czy to problem po udanej instalacji jak włączam grę to mi sie ładuje do połowy i dalej nie chce nie wiem czy to trzeba czekać czy po prostu sie zacina? co może być przyczyną tego ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Haczyk dodano: 27.04.2008, 11:59
co do poprzedniego komenta proszę o pomoc na gg: 10016430
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Haczyk dodano: 27.04.2008, 12:01
co do poprzedniego komenta proszę o pomoc na gg: 10016430
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
eryk100 dodano: 28.04.2008, 14:09
Haczyk masz wersie V1 czy V2
na V1 idom samochody ale na V2 nic sie nieda zrobic mjalem ten sam broblem na V2
zacina sie do polowy i nic sie nieda zrobic !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
eryk100 dodano: 28.04.2008, 14:10
GTA PARKING THE BEST
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jareczo dodano: 28.04.2008, 17:39
IMG Tool jest najlepszy i prosty w obsludze. big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
waski10 dodano: 01.05.2008, 09:05
Ja mam V1.0 i mi nie chodzi... w polowie sie wylacza gra... co poradzic?? Moje gg: 6836119
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.51.***.***]
Gość dodano: 10.05.2008, 16:04
Jak zainstalowałem SAX34 to Gta mi szwankowało
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jareczo dodano: 13.05.2008, 16:00
A skopiowałeś te rzeczy z Readme i wkleiłeś je do tych plików w "Data"?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
golabek dodano: 14.05.2008, 11:04
fajne xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Qbias dodano: 23.05.2008, 14:45
niedziała program :( niewiem jakom mam v 1.1 czy 1.0 cz jakoms i niedziała :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 24.05.2008, 20:59
@Qbias: wersja pisze w Readme w folderze z San Andreas... GTA Parking chodzi tylko na V1.00 i wg mnie jest najlepszy, choć mam problem z odinstalowywaniem pojzdów ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SaberHaker dodano: 29.05.2008, 19:40
Wiele osób pisze do mnie ,że po instalacji wozów z IMG Tool "SA nie chodzi" albo "mają jakiś błąd" ja osobiście polecam SAMI ,jest prosty i łatwy w obsłudze przy instalowaniu nowych wozów . Gdyby ktoś miał problem z owym programem niec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SaberHaker dodano: 29.05.2008, 19:41
cd.Gdyby ktoś miał problem z owym programem niech pisze do mnie na GG ,wystarczy kliknąć w mój nick big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SaberHaker dodano: 29.05.2008, 19:44
LuluKB ,miałem kiedyś GTA Parking
i widziałem rzeczy gorsze od UFO instalując pojazdy przez ten program xD ,a z tym odinstalowaniem pojazdów to znany problem w IMG Tool big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SaberHaker dodano: 29.05.2008, 20:28
SA GXT editor ,to ma być poradnik ?! To notatka napisana na odwal !! Napisałbym 2 razy lepiej i na dodatek zrozumiale !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krzychu7 dodano: 01.06.2008, 00:16
proste jak kilo drutu w kieszni :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.14.***.***]
Gość dodano: 11.06.2008, 20:45
Ten poradnik do zmiany nazwy samochodów Nie działa bo nie mogę kliknąc save to nie dizała bo sie nie da kliknąc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kosik444 dodano: 14.06.2008, 11:52
ten img tool,jest trudny dla mnie w obsłudze, a gta parking nie chce mi instalować aut
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rafigta dodano: 17.06.2008, 21:27
Mam problemy z GTAParkingiem, ale jeszcze popróbuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
Gość dodano: 18.06.2008, 16:05
Najłatwiej instalować wuzki w GTAParking (jak dla mnie) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 08.07.2008, 12:38 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 08.07.2008, 12:40
ja dodaje gta parking ale kłopot mam czy moge dodać np. tranwaj dla wszystkich czyli można nim jechać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
9goral6 dodano: 09.07.2008, 16:11
ściągnąłem ten 1 program i mi się kąp zawiesił i mi się różne dane skasowały
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 11.07.2008, 21:10 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rafal2700 dodano: 17.07.2008, 22:43
o kul jestem pierwszy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
HieNa dodano: 17.07.2008, 23:41
łeeee to jest bez sensu koleś napisał że to niebędzie działać z wersjom 1.1 i wyżej ale przecież to jest na wersje 1.1 ja mam 1.0 to mi napisało że musze mieć 1.1 .... więc jak wkońcu. ? żal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTA_Fan dodano: 27.07.2008, 21:58
Mi to bardzo pomoglo jak dla mnie cool
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szpaku444 dodano: 05.08.2008, 19:57
Bardzo dobry artykuł jak brakuje ci jakiegoś samochodu to zawsze możesz sobie zainstalować. Maluch w San Andreas- czemu nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tommy Wycieraczka dodano: 07.08.2008, 08:36
świetny artykuł ;P
czy ktoś wie jak można dodać auto na gta site?? wiemtam trzeba na swoje konto ale gdyby ktoś napisał jak to sie robi. prosze z gory dzieki :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BARTEZO dodano: 25.08.2008, 13:02
Gdzie mogę pobrać ten edytor tekstów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mlodygoral12 dodano: 07.12.2008, 19:43
Nie działa mi gra po zainstalowaniu moda ktoś wie dlaczego ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mlodygoral12 dodano: 08.12.2008, 14:57
Pisac jak co na GG 13891907 powiedzcie mi jak to zrobic z góry dzięki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mlodygoral12 dodano: 08.12.2008, 15:05
a GTA parking mi nie działa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Danio254 dodano: 28.12.2008, 08:58
Siema :) Ściongnołem sobie program Sami wszystko oki auto zainstalowałem i nacisłem że by grać w GTA SA i włączam swój save i zaczyna mi się ładowac i czekam i czekam i niezaładowało mi się kiedy usonołem auto i włączyłem GTA i bez problemu mi się załadow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Danio254 dodano: 28.12.2008, 08:59
Czy byscie mi nie pomogli z tym czy w zrobiłem błąd :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Danio254 dodano: 28.12.2008, 09:43
A przed włonczeniem programu Sami pisze mi coś takiego: The installation directory for San Andreas could not be detected. Please use the browse button to specify the correct directoy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Duszek493 dodano: 01.01.2009, 14:17
Super Bardzo Mi Pomogło ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomek_Soprano dodano: 18.01.2009, 00:12
A jak instalowac bronie ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 21.01.2009, 08:12
fajne ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 21.01.2009, 08:13
fajne ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ZIPZUP dodano: 23.01.2009, 16:04
MAM PROBLEM PONIEWAZ INSTALOWAŁEM WÓZ ALE GO NIE MOHE ODINSTALOWAC PRÓBOWAŁEM GO ALE NIE MOGE MOMUSZCIE MI JAK BEDZIECIE WIEDZIEC DZIEKI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kaliber360 dodano: 25.01.2009, 21:29
Jaki żallllllllllllllllllllll nie moge woogule zainstalowac pojazdu z programu GTA Parking... żalllllllllllllllllllllll
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kamil55994 dodano: 13.02.2009, 17:05
w połowie mi się zacina co zrobić.pomużcie gg11134412 z góry dzięki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kamil55994 dodano: 13.02.2009, 17:08
w połowie mi się zacina co zrobić.pomużcie gg11134412 z góry dzięki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Karolwrk dodano: 23.02.2009, 13:07
Nie mogę usunąć mod/a Z samochodem usuwam go i on cały czas jest ... pomóż gg 6310182
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MesziF91 dodano: 04.04.2009, 18:24
Mam problem:
Zainstalowałem GTA PARKING i pokazało mi że mój komputer odbiera go przez Notatki, i jak to zmienić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MesziF91 dodano: 04.04.2009, 18:27
Jak ktoś by wiedział to albo niech napisze tu komentarz albo na E-mail:
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MesziF91 dodano: 04.04.2009, 18:28
Ale najlepiej na E-mail
PLISSS POMÓŻCIE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
TOP GEAR dodano: 15.04.2009, 14:24
Dlaczego GTA parking odnajduje paczki z plikami np. ten fiat 126p a nie odnajduje pojedynczych plików np maserati mc12 ?? ?? ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maciej.olej dodano: 24.05.2009, 13:20
moim zdaniem program gta parking to najlepszy i najłatwiejszy w obsudze program do instalacji wozów ;) polecam ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominik490 dodano: 11.06.2009, 11:36
ja jak ściągnąłem SAMI to cały dysk lokalny D mi się skaswał, został tylko program Reader(zainstalowałem go z innej gry ) Nie mam o tym wszystkim zielonego pojęcia,Piszcie na gg : 2987034
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
m.kostrzemski dodano: 25.06.2009, 09:37
A ja jak sciagne gta parking to wtedy jak wlanczam gta sa to start game potem load game no a potem zapisany stan gry i mi sie laduje i w polowie sie zawiesza.Co mam zrobic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
stormcloud dodano: 20.07.2009, 01:05
Witam. Mam podobny problem jak koledzy. Zainstalowałem patcha do wersji 1.0 i po instalacji jakiegokolwiek pojazdu czy to za pomocą SAMI czy GTA parking gra się wykrzacza w momencie gdy wskaźnik ładowania dochodzi do połowy. Pomóżcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominik490 dodano: 21.07.2009, 10:18
mam rozwiązanie ściągnijcie sobie patch v1.0 z forum gta site tak jak ja zainstalujcie sobie mi działa ;) piszcie na gg jak ktoś ma problem z modami, nie znam się tylko na hot coffe i inastalacji budynków , ale reszte umiem z własnego doświadczenia ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.139.***.***]
Gość dodano: 17.11.2009, 13:55
!!No ten zasrany link do pobrania GTA parking nie działa!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.139.***.***]
Gość dodano: 17.11.2009, 13:56
!!No ten zasrany link do pobrania GTA parking nie działa!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaciekPL GT dodano: 29.11.2009, 09:23
fajny program tylko u mnie sie nie da pobrac jakiś biały sam obraz mi sie pokazuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MTAsaFAN dodano: 01.01.2010, 11:52
Tak trudno poszukać w googlach ?? - http://patrz.pl/filmy/gta-parking
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
BIG__SMOKE dodano: 04.03.2010, 13:12
NIE INSTALOWAĆ ZA POMOCĄ GTA PARKING ROZWALI WAM SA !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
BIG__SMOKE dodano: 04.03.2010, 13:15
NIE INSTALOWAĆ ZA POMOCĄ GTA PARKING ROZWALI WAM SA !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
BIG__SMOKE dodano: 04.03.2010, 13:17
NIE INSTALOWAĆ ZA POMOCĄ GTA PARKING ROZWALI WAM SA !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
BIG__SMOKE dodano: 04.03.2010, 13:48
EJJ CZY KTOŚ POMOŻE instalować za pomocą ing tool'a gg 17267010
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mistake dodano: 27.03.2010, 10:35
Bardzo przydatny artykuł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.78.***.***]
Gość dodano: 09.11.2010, 15:16
Ja mam gta san andreas na steamie i teraz pytanie śle do was jak wgracv spolszczenie oraz mody SAMI ?? Żadne z programów wgl nie widzi mojego san andreas więc wskazuje ręcznie i tez nic
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubarom dodano: 27.12.2010, 15:55
to zmienianie nazwy aut jest super!!! ale jak zmienić nazwe dzielnicy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
alex06 dodano: 06.01.2011, 17:57
siemka mam problem z GTA parking ktoś pomoże ? jak coś to napisać na gg 16080873
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sledziu999 dodano: 13.04.2011, 14:14
Podmieniam wozy w każdy z tych sposobów, włączam GTA SA a wozy są takie same jak wcześniej. Może ktoś powiedzieć co jest nie tak?
(Mam patcha 1.0)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.15.***.***]
dedek dodano: 08.03.2014, 06:56
nawet zły sposub nie jest ale jest dobrze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
zibu18 dodano: 08.03.2014, 08:11
Osobiście polecam GTA Parking. Nie ma lepszego programu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.14.***.***]
prywatne123 dodano: 07.04.2014, 13:59
próbóję zmienić ale się nie udaje bo pisze "Value Not Found" pomocy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (174 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51691

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.